• Ново
Мотоциклет спирачни апарати с по стъпка дупки 82 мм, адаптер за монтиране на стена за 220 мм диск спирачната помпа стандартна плосък вилица модификация

Мотоциклет спирачни апарати с по стъпка дупки 82 мм, адаптер за монтиране на стена за 220 мм диск спирачната помпа стандартна плосък вилица модификация

Buyers rating:
-20 % BGN 77.00
BGN 95.98

Брой продукти


100% Сосема Нов Име на Производ : RPM дебеломер Боја : Црвена / Црна / Титаниум
Производ Материјал : алуминиум легура
Сет вклучува : 1 парче трансфер код, 1 парче ВРТЕЖИ во минута caliper , 1 парче брадавица завртка, 2 парче фиксна завртки.

Погоден за модели : За Стандарден Стан Вилушка Мотоцикл . Погоден за 220mm сопирачки дискови
Опис : Мотоцикл измена електричен мотор кочница дебеломер За 220mm диск сопирачки
Проверете ја големината на производот и заградата пред да го купат. Бидете сигурни дека тоа одговара на вашиот автомобил по купување на тоа.
1 : Бесплатен Превозот Во Светот.Нарачки обработени во рок од 3 дена по плаќањето се врши и проверка. 2 : ќе се организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени, Па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали што полна кога ќе го купите. 3 : превозот метод ние се нудат е Кина Пост Воздух Mail Или e Packet (Според различни земји и региони за да го изберете) , па ако сакате да се избере DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, ве молиме контактирајте со нас пред да купите. 4 : Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. 5 : исто така, Можете да добиете на следење на информации од следење на сајтот.
1 : Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас. 2 : Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба. 3 : Ако наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе организира reshipment или враќање на средствата за вас. 4 : Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нас и не се отвори спорот директно .

Други функции

Името На Модела:
Спирачни Дискове
търговска марка:
ДИХОДА
Тегло На Продукта:
1.5kg
специални характеристики:
дърворезба рязане
Тип Елемент:
Спирачни Дискове
Широчина На Елемента:
0cm
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Дължина На Продукта:
0cm
Вид На Материала:
CNC алуминиева сплав
Височина На Продукта:
0cm
Диаметъра На Продукта:
0cm
Цвят:
Червено / Черно / Титан

Най-добри сделки

FX CNC MIX Color дълги регулируеми алуминиеви мотори спирачни лостове за съединител за Honda Rebel CMX250C 2003 - 2011 2010 2009 08 07 06
 • Ново
Оценка на продукта:

FX CNC MIX Color дълги регулируеми алуминиеви мотори спирачни лостове за съединител за Honda Rebel CMX250C 2003 - 2011 2010 2009 08 07 06

Fitment:За Хонда Бунтовнички CMX250 19962011За Хонда Бунтовнички CMX250 C 20032011За Хонда Бунтовнички CA250 19962011За Хонда CB190 R 20152017Опис:Материјал: АлуминиумСостојба : 100% НОВИТежат: За 400 GБоја: АД Слика ПокажуваДолго Должина: 17.7 CM (6.9 во)Прилагодлив : Целосно 6 Позиции Со ПрилагодливиПакет вклучуваат: пар Кочница Спојки РачкатаИнсталација: Не вклучуваат настава,Лесно да се КачиСлика Детали : 1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

BGN 51.98
Къси спирачни лостове за съединител за KAWASAKI ZX6RR ZX636R 2005-2006 9 цветове, можете да изберете спестяващ усилия мотоциклет
 • Ново
Оценка на продукта:

Къси спирачни лостове за съединител за KAWASAKI ZX6RR ZX636R 2005-2006 9 цветове, можете да изберете спестяващ усилия мотоциклет

Добредојдовте на Витез на БогНасловКраток Кочница Спојки Држела за KAWASAKI ZX6 RR ZX636 R 20052006 9 боја, може да избере Напори за Зачувување на МотоциклОпис Conditon : 100% Сосема Нов Материјал : CNC Палка 6061 T6 Алуминиум, АнтиOxdizing и Долготрајни...

BGN 34.66
За Kawasaki VERSYS (650cc) 2015 лазерен лого (Versys) зелено + Титан 8 цвята CNC регулируеми спирачни лоста на съединителя мотоциклет
 • Ново
Оценка на продукта:

За Kawasaki VERSYS (650cc) 2015 лазерен лого (Versys) зелено + Титан 8 цвята CNC регулируеми спирачни лоста на съединителя мотоциклет

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : CNCмашински 6061 алуминиум+ CNC се справи со поставуваБоја : како на сликата шоуFitment : специфично : со Висок квалитет на алуминиум CNC завршувањето...

BGN 39.00 44.08
Регулируеми спирачни лостове за съединител за YAMAHA XJ6 DIVERSION 2009-2014 Безплатна доставка нов стил МОТО MOTOBIKE мотоциклет с логото на
 • Ново
Оценка на продукта:

Регулируеми спирачни лостове за съединител за YAMAHA XJ6 DIVERSION 2009-2014 Безплатна доставка нов стил МОТО MOTOBIKE мотоциклет с логото на

НОВ СТИЛ Прилагодливи Кочница Спојки Држела (две прст или четири прст) се Фокусира на highend, висококвалитетни Кочница Спојки Држела Ние гаранција за секој производ, секој процес се предмет на строги тестирање Ние не и сиромашните производи од цената, ние сме убедени дека нашите производи може да се направи сте задоволни , вашето задоволство е наша извршување...

BGN 47.98
1 чифт мотоциклет с CNC рамка слайдер пълзяща рамка спад протектор за HONDA MSX125 MSX125SF 2013 2014 2015 13 14 15 16
 • Ново
Оценка на продукта:

1 чифт мотоциклет с CNC рамка слайдер пълзяща рамка спад протектор за HONDA MSX125 MSX125SF 2013 2014 2015 13 14 15 16

7194173300033840 Жешка Стока парче пар парче парче пар пар Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нови, високо квалитетни Материјали : CNC Алуминиум Количина : еден парБои : црна / gold / сино / red / сиваЛесно да се инсталира,Своите стилски дизајн е совршен за декорација на вашиот мотор.Fitment : Fitment : за хонда MSX125 2013 2014 2015 2016 година за хонда MSX125 SF 2013 2014 2015 2016 годинаПакетот Вклучува : Еден пар на Мотоцикл Рамка Лизгачот Производи покаже : Answer : ___________________________ Note : Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека нашите производи се вклопува за вашиот мотор.Ако сте во потрага за големопродажните цени на, ве молиме слободно да не контактирате за попусти.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни петѕвезда повратни информации.Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ни даде вашите пораки...

BGN 46.00 47.98
За Honda CBR 600 RR ПЕРИОДА 2003-2006 CBR 900 RR 954cc 2002-2003 CNC мотор сгъваем удължител на спирачната съединители 170 мм лоста 2004 2005
 • Ново
Оценка на продукта:

За Honda CBR 600 RR ПЕРИОДА 2003-2006 CBR 900 RR 954cc 2002-2003 CNC мотор сгъваем удължител на спирачната съединители 170 мм лоста 2004 2005

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Со нарачување Инструкции : Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед,и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур...

BGN 45.00 59.18
CNC Racing Rearset регулируеми задни клечки за крака са подходящи за Honda CBR1000RR 2008-2015 зелен
 • Ново
Оценка на продукта:

CNC Racing Rearset регулируеми задни клечки за крака са подходящи за Honda CBR1000RR 2008-2015 зелен

Answer : ___________________________ NOTE : Не може да се користи оригиналниот кочница префрлите и да се врати пролет, ние ќе им даде на хидраулична се префрлите на контрола кочница сигналБоја : Како на сликата шоуСостојба : CNC Направени RearsetsМатеријал : 7075 Ал Rearsets И Сите Завртки Направени Од Нерѓосувачки Челик.Состојба : 100% Сосема новКоличина : Кочница Rearset + Shift RearsetВисок Квалитет На Градежни RearsetsВисок torsion и стрес корозија.Целосно Прилагодливи За Да Одговара На Вашиот Стил На ВозењеПрилагодливи спојки лост seperated од подложка за нозе, за побрзо и попрецизно спојка (пат / трка на ликвидност).Нога остатокот прилагодливи во различни правци ,тоа може да се подигне или влечат назад до одредена позиција...

BGN 157.25
CNC Pivot сгъваем лост на спирачката за съединител за honda CRF450R 2002- CRF250X 04-16 CRF450X upermoto Dirt Bike Off Road Мотокрос
 • Ново
Оценка на продукта:

CNC Pivot сгъваем лост на спирачката за съединител за honda CRF450R 2002- CRF250X 04-16 CRF450X upermoto Dirt Bike Off Road Мотокрос

Опис На Производот : Овој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен дизајниран држела може совршено заштита на вашиот велосипеди од најмногу штета во паѓаат.3прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно.Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.Сосема нов и многу лесно за инсталација.Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!

BGN 35.00 38.38
Мотокрос байк CNC Pivot спирачни лостове съединител за KTM 450SX/SX-F / SX-R 2003- 450XC-W / XCR-W 2007- 500EXC / XC-W 2012-16
 • Ново
Оценка на продукта:

Мотокрос байк CNC Pivot спирачни лостове съединител за KTM 450SX/SX-F / SX-R 2003- 450XC-W / XCR-W 2007- 500EXC / XC-W 2012-16

Опис На Производот : Овој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен дизајниран држела може совршено заштита на вашиот велосипеди од најмногу штета во паѓаат.3прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно.Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.Сосема нов и многу лесно за инсталација.Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!

BGN 35.00 38.38
CNC Pivot сгъваем лост на спирачката за съединител за honda CR80R CR85R CRF150R CR125R 250RS CRF250R upermoto Dirt Bike Off Road Мотокрос
 • Ново
Оценка на продукта:

CNC Pivot сгъваем лост на спирачката за съединител за honda CR80R CR85R CRF150R CR125R 250RS CRF250R upermoto Dirt Bike Off Road Мотокрос

Опис На Производот : Овој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен дизајниран држела може совршено заштита на вашиот велосипеди од најмногу штета во паѓаат.3прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно.Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.Сосема нов и многу лесно за инсталација.Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!

BGN 35.00 38.38
За KTM SX 520 SX520 520 EXC EXC520 2001 2002 2003 525 EXC EXC525 2003 MXC 525 MXC525 2003 2004 спирачни накладки за мотоциклети отпред отзад
 • Ново
Оценка на продукта:

За KTM SX 520 SX520 520 EXC EXC520 2001 2002 2003 525 EXC EXC525 2003 MXC 525 MXC525 2003 2004 спирачни накладки за мотоциклети отпред отзад

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : HUSQVARNA CR 125 19952004 FR СМ 125 19982000 ГОДИНА FR СМ 125 S 20022013 FR SMS 125 (2 T) 20022011 FR SMR 125 (4 T) 20112013 FR СМС4125cc (4 T) 20102011 FR ТЕ 125 (4 T) 20112013 FR WR 125 19952005 FR WRE 125 19932011 FR CR 250 19952004 FR WR 250 19952012 FR WR 300 20092012 FR ТЕ 300 (2 T) 2014 FR ТЕ 350 19951997 FR WR 360 19952002 FR ТЕ 400 2002 FR ТЕ 410 19952000 FR ТЕ 410 E 2000 FR ТЦ 450 20022004 FR ТЕ 450 20022005 FR ТЦ 510 2004 FR ТЕ 510 20042005 FR ТЦ 570 20022003 ГОДИНА FR ТЕ 570 20012004 FR ТЦ 610 E 19951999 FR ТЦ 610 2000 FR ТЕ 610 E 19952003 FR ТЕ 610 2000 FR ТЕ 610 ОДНОСНО 20062009 FR ТЕ 630 20102012 ГОДИНА FR ТЦ 250 20022003 ГОДИНА FR ТЕ 250 20022005 FRKTM LC2 125 19961998 FR EXC / EGS 125 1994 FR EXC 125 19952003 FR СМ 125 Supermoto 2000 FR EXE 125 2000 FR EXC / EGS 200 19982003 FR SX 250 19942002 FR EXC / EGS 250 1994 FR EXC 250 19952003 FR EXC 300 20002003 FR EGS 300 (Стандард предници) 19941998 FR EXC 300 (Стандард предници) 19941998 FR MXC 300 (Стандард предници) 19941998 FR EXC 300 (наопаку предници) 19992005 FR MXC 300 (наопаку предници) 19992006 FR SX 300 19941996 FR EXC 350 19941995 FR EXC 350 LC4 19941995 FR EXC 350 / SX 350 19961997 FR EXC 380 / SX 380 19982003 FR SX 360 19961997 FR EXC 360 19961997 FR SX 380 19982003 FR EXC 380 19982003 SC FR 400 19961999 ГОДИНА FR EGS / EGS3 / ЗАКОН 400 19961999 ГОДИНА FR SX 400 20002002 FR EXC / EGS 400 20002002 FR EXC 400 Трки 2000 FR LC4E 400 Enduro 20002001 SC FR 400 (Supercompetition LC4) 19961999 ГОДИНА FR SX 440 19941995 FR EXC 440 19941995 FR EXC 450 20102016 FR MX 500 1995 FR SX 520 20012003 FR EXC 520 20012003 FR EXC 525 2003 FR MXC 525 20032004 FR MXC 550 1996 FR SX / EXC / EGS 620

BGN 12.00 13.60
Zpmoto органични накладки за предните SUZUKI GGSF 650 K6 / SAK6/K7 / SAK7 (бандит ABS) 2007 -, TV 250 Wolf 1990-нов мотоциклет на успокоителни
 • Ново
Оценка на продукта:

Zpmoto органични накладки за предните SUZUKI GGSF 650 K6 / SAK6/K7 / SAK7 (бандит ABS) 2007 -, TV 250 Wolf 1990-нов мотоциклет на успокоителни

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАВисок Квалитет На Органски НакладкитеЕквивалентно на EBC # FA157Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F & R= Пред & ЗаднитеЛесна Инсталација...

BGN 21.00 28.62
За Yamaha DT 80 XT 350 XTZ 750 Super Tenere YFZ 350 Banshee DT125R DT125RL мотоциклет сгъваеми разширяващо спирачни лоста на съединителя
 • Ново
Оценка на продукта:

За Yamaha DT 80 XT 350 XTZ 750 Super Tenere YFZ 350 Banshee DT125R DT125RL мотоциклет сгъваеми разширяващо спирачни лоста на съединителя

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Јамаха XT660 R / X 20042011 За Јамаха XTZ 660 H / N Tenere 19911999 За Јамаха DT 50 (3 MN) 19891997 За Јамаха DT50 R (70 K10 / 70 K1 A) 20122013 За Јамаха DT 80 (53 V) 19851991 За Јамаха XT 350 19851995 За Јамаха XTZ 750 Супер Tenere 19891997 За Јамаха YFZ 350 Banshee 20022008 За Јамаха DT125 R 19942004 За Јамаха DT125 RL 19881990 За Јамаха XV535 VIRAGO 1994 2003 Нарачување Инструкции : Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед,и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур...

BGN 45.00 59.18
CNC Racing Rearset регулируеми задни клечки за крака са подходящи за Honda CBR600RR ПЕРИОДА 2003-2006 CBR1000RR 2004 2005 2006 2007 оранжево
 • Ново
Оценка на продукта:

CNC Racing Rearset регулируеми задни клечки за крака са подходящи за Honda CBR600RR ПЕРИОДА 2003-2006 CBR1000RR 2004 2005 2006 2007 оранжево

Answer : ___________________________ NOTE : Не може да се користи оригиналниот кочница префрлите и да се врати пролет, ние ќе им даде на хидраулична се префрлите на контрола кочница сигналБоја : Како на сликата шоуСостојба : CNC Направени RearsetsМатеријал : 7075 Ал Rearsets И Сите Завртки Направени Од Нерѓосувачки Челик.Состојба : 100% Сосема новКоличина : Кочница Rearset + Shift RearsetВисок Квалитет На Градежни RearsetsВисок torsion и стрес корозија.Целосно Прилагодливи За Да Одговара На Вашиот Стил На ВозењеПрилагодливи спојки лост seperated од подложка за нозе, за побрзо и попрецизно спојка (пат / трка на ликвидност).Нога остатокот прилагодливи во различни правци ,тоа може да се подигне или влечат назад до одредена позиција...

BGN 157.25
CNC Pivot сгъваем спирачния лост на съединителя Dirt Bike Off Road за Kawasaki KX250F KX450F 2013 2014 2015 2017 HONDA CR, CRF XL XR
 • Ново
Оценка на продукта:

CNC Pivot сгъваем спирачния лост на съединителя Dirt Bike Off Road за Kawasaki KX250F KX450F 2013 2014 2015 2017 HONDA CR, CRF XL XR

Опис На Производот : Овој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен дизајниран држела може совршено заштита на вашиот велосипеди од најмногу штета во паѓаат.3прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно.Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.Сосема нов и многу лесно за инсталација.Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!

BGN 33.00 36.78
Universal CNC мотор спирачна течност резервоар маслен чаша за KTM EXC 125 200 250 300 350 400 450 500 525 530 duke 690 390 200 125
 • Ново
Оценка на продукта:

Universal CNC мотор спирачна течност резервоар маслен чаша за KTM EXC 125 200 250 300 350 400 450 500 525 530 duke 690 390 200 125

Добредојдовте во мојата продавница питаМоето бебе воведеВе Молиме Имајте Во Предвид : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас...

BGN 31.00 33.58
Мотор сгъваема регулируема плъзгаща спирачни дискове за съединител за YAMAHA YZF R6 YZFR6 нов стил, 2005 2015 2014 черен син
 • Ново
Оценка на продукта:

Мотор сгъваема регулируема плъзгаща спирачни дискове за съединител за YAMAHA YZF R6 YZFR6 нов стил, 2005 2015 2014 черен син

Мотоцикл Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела Фокусира на highend, висококвалитетни Кочница Спојки Држела Ние гаранција за секој производ, секој процес се предмет на строги тестирање Ние не и сиромашните производи од цената, ние сме убедени дека нашите производи може да се направи сте задоволни ,вашето задоволство е наша извршување...

BGN 55.00 60.78
За HONDA CB 500 CB500 V/W/SW/X/SX/Y/SY/2 / S2 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 спирачни накладки за мотоциклети отпред отзад
 • Ново
Оценка на продукта:

За HONDA CB 500 CB500 V/W/SW/X/SX/Y/SY/2 / S2 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 спирачни накладки за мотоциклети отпред отзад

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : APRILIA Пегаз 650 Пробен период 20062008 FRКЗМ GP 450 4 T 20132015 FRHUSQVARNA TR 650 Тера Зборуваше тркала 2013 FR TR 650 Strada Фрлија тркала 2013 FRBMW Ц1 125 19992003 FR Ц1 200 20012003 FR С 650 (E169 / 0161) 2009 / 19931996 FR С 650 (E169 / 0162) Funduro / Висока Екран / 19"предните тркала 19972000 FR С 650 КС Scarver K14 / 0174 / 0184 Појас Диск / 17"тркала фрлија 20002003 FR С 650 КС Scarver K14 / 0177 / 0187 Појас Диск / 17"тркала екипа од 2004 до 2007 година FR С 650 ГШ R13 / 0172 / 0182 19992003 FR С 650 ГШ Дакар R13 / 0173 / 0183 21"предните тркала 19992003 FR С 650 ГШ R13 / 0175 / 0185 Еден Цилиндар 19"предно тркало од 2004 до 2007 година FR С 650 ГШ Дакар R13 / 0176 / 0186 21"предно тркало од 2004 до 2007 година FR С 650 ГШ K72 / 0218 / 0228 798cc Близнак Цилиндар / одлеаноци 20072013 FR С 650 ГШ 30 Години ГШ Близнак Цилиндар 798cc / Фрлија Тркала 2011 FR С 650 ST (E169 / 0163 / 168) Strada 18"предните тркала / низок екран 19972000 FR G 650 ГШ R131 Еден цилиндар / синџир диск / фрлија тркала 20092015 FR G 650 ГШ Sertao Зборуваше тркала / еден цилиндар / синџир диск 20122014 FR G 650 Xchallenge 20072009 FR G 650 Xcountry 20072008 FR F 700 ГШ Близнак Цилиндар / 798cc / Фрлија Тркала 20132015 FR С 800 ГШ Близнак Цилиндар / 798cc / зборуваше Тркала 20082015 FR С 800 ГШ Авантура Близнак Цилиндар / 798cc / зборуваше Тркала 20142015 FR С 800 ГШ 30 Години ГШ 2011 FR С 800 ГШ Трофеј 2012 FR С 800 ГШ Тројно Црна 2012 FRDUCATI Скремблер Шеесет 2 одлеаноци / 399cc 2016 година FR 400 Скремблер Шеесет 2 2016 година FR Павле Smart 1000 Ограничен 2006 FR Павле Smart 1000 ЛЕ 992cc 2006 FR Класичен Спортски Biposto 992cc 2007 FR GT 1000 992cc 20072010 FR GT 1000 Туринг 992cc 2009 FR GT 1000 Туринг Спорт Класичен 2009 FR Спорт 1000 S 992cc 2007 FR Спорт 1000 S 20072009 FR Спорт Класичен 1000 992cc 20062008 FRХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 500 V / W / SW / X / SX / Y / SY / 2 / S2 19972003 FR NX 500 V / W / X Dominator 19971999 FR SRL 650 V / W 19971998 FR NX 650 V / W / X Dominator 19972002 FR FX 650 X / Y Енергија 19992003 FRKTM 690 Митинг Фабрика Реплика 20072009 FRROYAL ENFIELD 535cc Continental GT 20132015 FR Continental GT 20132017 FRЈАМАХА XT 660 R FR 20042015НУЛА Нула ДС ZF9.

BGN 12.00 13.60
Регулируема сгъваема и плъзгаща спирачни дискове за съединител за мотоциклет TRIUMPH DAYTONA 955I SRINT ST SPRINT RS 1997 2003 2002 2001
 • Ново
Оценка на продукта:

Регулируема сгъваема и плъзгаща спирачни дискове за съединител за мотоциклет TRIUMPH DAYTONA 955I SRINT ST SPRINT RS 1997 2003 2002 2001

Мотоцикл Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела Фокусира на highend, висококвалитетни Кочница Спојки Држела Ние гаранција за секој производ, секој процес се предмет на строги тестирање Ние не и сиромашните производи од цената, ние сме убедени дека нашите производи може да се направи сте задоволни ,вашето задоволство е наша извршување...

BGN 53.00 59.18
Мотоциклет на накладките отпред за TRIUMPH Trophy 900 94-01 1200 94-01 TT 600 00-03 Thunderbird 1597cc 09-14 Буря 1699cc 11-14
 • Ново
Оценка на продукта:

Мотоциклет на накладките отпред за TRIUMPH Trophy 900 94-01 1200 94-01 TT 600 00-03 Thunderbird 1597cc 09-14 Буря 1699cc 11-14

ЗАТРИУМФ· Трофеј 900 3 cyl (19942001)· Трофеј 1200 4 cyl (19942001)· TT 600 (20002003 · Thunderbird 1597cc (20092014)Thuinderbird Бура 1699cc (20112014)Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации...

BGN 21.00 28.80
Moto предни мотоциклет спирачни дискове Ротор диск за ХОНДА CB400 VTEC400 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010
 • Ново
Оценка на продукта:

Moto предни мотоциклет спирачни дискове Ротор диск за ХОНДА CB400 VTEC400 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010

Опис : Бренд : 100% нов Количина : 2 BUC(Лево+Десно) Боја : како на сликата покаже Материјал : Алуминиум легура внатрешниот прстен & Нерѓосувачки челик надворешниот прстенfitment : За ХОНДА CB400 VTEC40019992010Пакетот Вклучува : 2 парчиња на мотоцикл Предни Диск Сопирачки Роторот2 парчиња на мотоцикл Предни Диск Сопирачки Роторот

BGN 256.00 284.99
ZPMOTO нови органични накладки за предните YAMAHA V-MAX 1200 SPL, E, EC, F, ФК, G, GC, H, НС, J, JC 1993-2003 мотоциклет спирачната OEM
 • Ново
Оценка на продукта:

ZPMOTO нови органични накладки за предните YAMAHA V-MAX 1200 SPL, E, EC, F, ФК, G, GC, H, НС, J, JC 1993-2003 мотоциклет спирачната OEM

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАВисок Квалитет На Органски НакладкитеКомпатибилност : MZ ЈАМАХАЕквивалентно на EBC # FA160Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F & R= Пред & ЗаднитеЛесна Инсталација...

BGN 22.00 30.37
Острието на ножа дълги спирачни лостове за съединител за KAWASAKI VN 1500 Vulcan VN-15 1988-1999 аксесоари за мотоциклети VN1500 Вулкан 88/1500L
 • Ново
Оценка на продукта:

Острието на ножа дълги спирачни лостове за съединител за KAWASAKI VN 1500 Vulcan VN-15 1988-1999 аксесоари за мотоциклети VN1500 Вулкан 88/1500L

Мотоцикл Ножот CNC Долго Кочница Спојки ДржелаСостојба : Резервни Сосема Нов, Висок КвалитетМатеријал : CNC 6061 Палка на Алуминиум, Anodizing ПовршинаДолжина на : 170mmФункција : 6 прилагодливи позиции Нерѓосувачки Челик Хардвер Обичај Месинг Стожерот Черупка Прецизност Машински Стожерот Понесе Гарантира Непречено Движење Лесно Да се Инсталира & Совршено се Вклопуваат и Без Модификација Е ПотребноКоличина : 1 пар (кочница & спојки)Не инструкции за инсталацијаБоја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет.Достапно Боја : Црна / ТитаниумОва е посебен дизајн на сопирачките и спојката лост, форма е слична на ножици, полн со ретро стил...

BGN 55.02