• Ново
Нов лазерен лого за Ducati Scrambler Cafe Racer 2017 черно и титан CNC сгъваема и плъзгаща се мотоциклет спирачни лоста на съединителя

Нов лазерен лого за Ducati Scrambler Cafe Racer 2017 черно и титан CNC сгъваема и плъзгаща се мотоциклет спирачни лоста на съединителя

Buyers rating:
-5 % BGN 44.00
BGN 46.38

Брой продукти


специфично : со Висок квалитет на алуминиум CNC завршувањето. Боја : 8 Бои (Црна / Зелена / Портокал / Gold / Red / Сино / Титаниум / Сребрена Пакет : вклучувајќи кочница на менувачот и спојката лост. Целосно 6 прилагодливи позиции. Продолжителен : Прибл. 4 см. Свитлива : 90 степени. Совршено се вклопуваат и нема промена е потребно, не инструкции за инсталација вклучени. собрание : ЗА Ducati Скремблер Кафе Racer 2017 Чекор 1 : Да, ве Молиме бидете сигурни дека моделот и година на вашиот велосипед, и ако вашиот велосипед има оригинални сопирачките и спојката цилиндар ОЕМ бидејќи ние брод тоа за вас како наши апекс, ако треба другиот модел, ве Молиме контактирајте со нас. Дозволете ни да знаеме тоа. (Ве молиме да не се споредуваат вашиот држела со нашите слики, понекогаш на сликите, не се ист модел како апекс, само купи тоа според апекс

Други функции

Цвят:
Злато, оранжево, Титан, зелено, оранжево, червено, синьо, сребристо
Диаметъра На Продукта:
1inch
Височина На Продукта:
0inch
търговска марка:
FUOCO LIBERO
Тип Елемент:
Въжета И Кабели
специални характеристики:
Сгъваеми Прибиращи Спирачни Лоста На Съединителя
Вид На Материала:
Алуминий с ЦПУ
Година:
2017
Широчина На Елемента:
1inch
Дължина На Продукта:
15.2inch
Тегло На Продукта:
0.35kg
Името На Модела:
Wk-MT-2017
Вашия Мотор Правят:
Дукати

Най-добри сделки

Нови органични накладки за задни YAMAHA SRX 400 1985-1986, FZR 400 1987-R1-Z 250 1990-мотор за спиране Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нови органични накладки за задни YAMAHA SRX 400 1985-1986, FZR 400 1987-R1-Z 250 1990-мотор за спиране Безплатна доставка

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАВисок Квалитет На Органски НакладкитеКомпатибилност : ЈАМАХАЕквивалентно на EBC # FA104Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F & R= Пред & ЗаднитеЛесна Инсталација...

BGN 21.00 28.70
FX CNC MIX Color дълги регулируеми алуминиеви мотори спирачни лостове за съединител за Honda Rebel CMX250C 2003 - 2011 2010 2009 08 07 06
 • Ново
Оценка на продукта:

FX CNC MIX Color дълги регулируеми алуминиеви мотори спирачни лостове за съединител за Honda Rebel CMX250C 2003 - 2011 2010 2009 08 07 06

Fitment:За Хонда Бунтовнички CMX250 19962011За Хонда Бунтовнички CMX250 C 20032011За Хонда Бунтовнички CA250 19962011За Хонда CB190 R 20152017Опис:Материјал: АлуминиумСостојба : 100% НОВИТежат: За 400 GБоја: АД Слика ПокажуваДолго Должина: 17.7 CM (6.9 во)Прилагодлив : Целосно 6 Позиции Со ПрилагодливиПакет вклучуваат: пар Кочница Спојки РачкатаИнсталација: Не вклучуваат настава,Лесно да се КачиСлика Детали : 1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

BGN 51.98
Регулируеми спирачни лостове за съединител за YAMAHA XJ6 DIVERSION 2009-2014 Безплатна доставка нов стил МОТО MOTOBIKE мотоциклет с логото на
 • Ново
Оценка на продукта:

Регулируеми спирачни лостове за съединител за YAMAHA XJ6 DIVERSION 2009-2014 Безплатна доставка нов стил МОТО MOTOBIKE мотоциклет с логото на

НОВ СТИЛ Прилагодливи Кочница Спојки Држела (две прст или четири прст) се Фокусира на highend, висококвалитетни Кочница Спојки Држела Ние гаранција за секој производ, секој процес се предмет на строги тестирање Ние не и сиромашните производи од цената, ние сме убедени дека нашите производи може да се направи сте задоволни , вашето задоволство е наша извршување...

BGN 47.98
10шт 6мм универсални аксесоари за мотоциклети с ЦПУ обтекател на купето болтове, винтове за kawasaki z800 yamaha r3 r1 XT 660 R MT125
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт 6мм универсални аксесоари за мотоциклети с ЦПУ обтекател на купето болтове, винтове за kawasaki z800 yamaha r3 r1 XT 660 R MT125

Ве молиме да се осигурате овој дел одговара за вашиот мотор пред да се одржи редот и ве молам оставете порака за годината и модел на вас мотор...

BGN 16.43
1 чифт мотоциклет с CNC рамка слайдер пълзяща рамка спад протектор за HONDA MSX125 MSX125SF 2013 2014 2015 13 14 15 16
 • Ново
Оценка на продукта:

1 чифт мотоциклет с CNC рамка слайдер пълзяща рамка спад протектор за HONDA MSX125 MSX125SF 2013 2014 2015 13 14 15 16

7194173300033840 Жешка Стока парче пар парче парче пар пар Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нови, високо квалитетни Материјали : CNC Алуминиум Количина : еден парБои : црна / gold / сино / red / сиваЛесно да се инсталира,Своите стилски дизајн е совршен за декорација на вашиот мотор.Fitment : Fitment : за хонда MSX125 2013 2014 2015 2016 година за хонда MSX125 SF 2013 2014 2015 2016 годинаПакетот Вклучува : Еден пар на Мотоцикл Рамка Лизгачот Производи покаже : Answer : ___________________________ Note : Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека нашите производи се вклопува за вашиот мотор.Ако сте во потрага за големопродажните цени на, ве молиме слободно да не контактирате за попусти.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни петѕвезда повратни информации.Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ни даде вашите пораки...

BGN 46.00 47.98
CNC Racing Rearset регулируеми задни клечки за крака са подходящи за Honda CBR600RR ПЕРИОДА 2003-2006 CBR1000RR 2004 2005 2006 2007 оранжево
 • Ново
Оценка на продукта:

CNC Racing Rearset регулируеми задни клечки за крака са подходящи за Honda CBR600RR ПЕРИОДА 2003-2006 CBR1000RR 2004 2005 2006 2007 оранжево

Answer : ___________________________ NOTE : Не може да се користи оригиналниот кочница префрлите и да се врати пролет, ние ќе им даде на хидраулична се префрлите на контрола кочница сигналБоја : Како на сликата шоуСостојба : CNC Направени RearsetsМатеријал : 7075 Ал Rearsets И Сите Завртки Направени Од Нерѓосувачки Челик.Состојба : 100% Сосема новКоличина : Кочница Rearset + Shift RearsetВисок Квалитет На Градежни RearsetsВисок torsion и стрес корозија.Целосно Прилагодливи За Да Одговара На Вашиот Стил На ВозењеПрилагодливи спојки лост seperated од подложка за нозе, за побрзо и попрецизно спојка (пат / трка на ликвидност).Нога остатокот прилагодливи во различни правци ,тоа може да се подигне или влечат назад до одредена позиција...

BGN 157.25
Мотокрос байк CNC Pivot спирачни лостове съединител за KTM 450SX/SX-F / SX-R 2003- 450XC-W / XCR-W 2007- 500EXC / XC-W 2012-16
 • Ново
Оценка на продукта:

Мотокрос байк CNC Pivot спирачни лостове съединител за KTM 450SX/SX-F / SX-R 2003- 450XC-W / XCR-W 2007- 500EXC / XC-W 2012-16

Опис На Производот : Овој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен дизајниран држела може совршено заштита на вашиот велосипеди од најмногу штета во паѓаат.3прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно.Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.Сосема нов и многу лесно за инсталација.Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!

BGN 35.00 38.38
Мотоциклет спирачни апарати с по стъпка дупки 82 мм, адаптер за монтиране на стена за 220 мм диск спирачната помпа стандартна плосък вилица модификация
 • Ново
Оценка на продукта:

Мотоциклет спирачни апарати с по стъпка дупки 82 мм, адаптер за монтиране на стена за 220 мм диск спирачната помпа стандартна плосък вилица модификация

100% Сосема Нов Име на Производ : RPM дебеломер Боја : Црвена / Црна / ТитаниумПроизвод Материјал : алуминиум легураСет вклучува : 1 парче трансфер код, 1 парче ВРТЕЖИ во минута caliper , 1 парче брадавица завртка, 2 парче фиксна завртки.​Погоден за модели : За Стандарден Стан Вилушка Мотоцикл ...

BGN 77.00 95.98
AHL мотоциклет накладки дискове задни накладки за YAMAHA YFM Grizzly 660 2002-2008 700 LX-4A Quad 2008-2009
 • Ново
Оценка на продукта:

AHL мотоциклет накладки дискове задни накладки за YAMAHA YFM Grizzly 660 2002-2008 700 LX-4A Quad 2008-2009

Висока класа на квалитет и многу трајни Добра РаботаСпецификации1.Полуоргански Metalic диск кочница влошки2.Кочница диск влошки произведени од ОЕМ3.НЕМА Загадување добар квалитет диск кочница влошки Карактеристики : Висока Температура ОтпорниМатеријал : Полуоргански MetalicГолемина : 65.5x44.75x11.65mmБоја : Како На Сликата ПокажаБезбедност : Висок квалитет за да бидете сигурни дека безбедностаДолго долговечност : На голема носивост и извонредна моќ за долго време во различни средина и условиСтабилни перформанси : Напредни триење формули кои може да се обезбеди стабилни перформанси низ широк спектар температураУдобноста : Напредни материјали кои може да се намали бучавата и вибрациите, така што ќе можат да се чувствувате лесно и удобно да се запре Одговара За ЈАМАХА YFM 660 FWAP / FWAR / FWAS / FWAT / FWAW / FGW / FGX Grizzly 0208 Р YFM 660 FR / FS / FT Grizzly 0305 Р LX 7004АQuad 0809 РКупувачот ЧитањеИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот)...

BGN 15.00 19.18
CNC Pivot сгъваем лост на спирачката за съединител за honda CRF450R 2002- CRF250X 04-16 CRF450X upermoto Dirt Bike Off Road Мотокрос
 • Ново
Оценка на продукта:

CNC Pivot сгъваем лост на спирачката за съединител за honda CRF450R 2002- CRF250X 04-16 CRF450X upermoto Dirt Bike Off Road Мотокрос

Опис На Производот : Овој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен дизајниран држела може совршено заштита на вашиот велосипеди од најмногу штета во паѓаат.3прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно.Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.Сосема нов и многу лесно за инсталација.Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!

BGN 35.00 38.38
Регулируеми спирачни лостове за съединител за YAMAHA MT-09 MT09 2014 2015 сив Безплатна доставка нов стил МОТО MOTOBIKE мотоциклет с логото на
 • Ново
Оценка на продукта:

Регулируеми спирачни лостове за съединител за YAMAHA MT-09 MT09 2014 2015 сив Безплатна доставка нов стил МОТО MOTOBIKE мотоциклет с логото на

НОВ СТИЛ Прилагодливи Кочница Спојки Држела (две прст или четири прст) се Фокусира на highend, висококвалитетни Кочница Спојки Држела Ние гаранција за секој производ, секој процес се предмет на строги тестирање Ние не и сиромашните производи од цената, ние сме убедени дека нашите производи може да се направи сте задоволни , вашето задоволство е наша извршување...

BGN 47.98
За YAMAHA TDM 900 TDM900 2002 2003 2004 аксесоари за мотоциклети регулируеми, сгъваеми прибиращи спирачни лоста на съединителя
 • Ново
Оценка на продукта:

За YAMAHA TDM 900 TDM900 2002 2003 2004 аксесоари за мотоциклети регулируеми, сгъваеми прибиращи спирачни лоста на съединителя

специфично : со Висок квалитет на алуминиум CNC завршувањето Боја : 8 Бои (Црна / Зелена / Портокал / Gold / Red / Сино / Титаниум / Сребрена Пакет : вклучувајќи кочница на менувачот и спојката лост...

BGN 44.00 46.38
Moto предни мотоциклет спирачни дискове Ротор диск за ХОНДА CB400 VTEC400 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010
 • Ново
Оценка на продукта:

Moto предни мотоциклет спирачни дискове Ротор диск за ХОНДА CB400 VTEC400 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010

Опис : Бренд : 100% нов Количина : 2 BUC(Лево+Десно) Боја : како на сликата покаже Материјал : Алуминиум легура внатрешниот прстен & Нерѓосувачки челик надворешниот прстенfitment : За ХОНДА CB400 VTEC40019992010Пакетот Вклучува : 2 парчиња на мотоцикл Предни Диск Сопирачки Роторот2 парчиња на мотоцикл Предни Диск Сопирачки Роторот

BGN 256.00 284.99
Мотор сгъваема регулируема плъзгаща спирачни дискове за съединител за YAMAHA YZF R6 YZFR6 нов стил, 2005 2015 2014 черен син
 • Ново
Оценка на продукта:

Мотор сгъваема регулируема плъзгаща спирачни дискове за съединител за YAMAHA YZF R6 YZFR6 нов стил, 2005 2015 2014 черен син

Мотоцикл Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела Фокусира на highend, висококвалитетни Кочница Спојки Држела Ние гаранција за секој производ, секој процес се предмет на строги тестирање Ние не и сиромашните производи од цената, ние сме убедени дека нашите производи може да се направи сте задоволни ,вашето задоволство е наша извршување...

BGN 55.00 60.78
За DUCATI Classic Sport Biposto 992cc 2007 GT 1000 GT1000 992cc 2007 2008 2009 2010 мотоциклет накладки отпред и отзад
 • Ново
Оценка на продукта:

За DUCATI Classic Sport Biposto 992cc 2007 GT 1000 GT1000 992cc 2007 2008 2009 2010 мотоциклет накладки отпред и отзад

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : APRILIA Пегаз 650 Пробен период 20062008 FRКЗМ GP 450 4 T 20132015 FRHUSQVARNA TR 650 Тера Зборуваше тркала 2013 FR TR 650 Strada Фрлија тркала 2013 FRBMW Ц1 125 19992003 FR Ц1 200 20012003 FR С 650 (E169 / 0161) 2009 / 19931996 FR С 650 (E169 / 0162) Funduro / Висока Екран / 19"предните тркала 19972000 FR С 650 КС Scarver K14 / 0174 / 0184 Појас Диск / 17"тркала фрлија 20002003 FR С 650 КС Scarver K14 / 0177 / 0187 Појас Диск / 17"тркала екипа од 2004 до 2007 година FR С 650 ГШ R13 / 0172 / 0182 19992003 FR С 650 ГШ Дакар R13 / 0173 / 0183 21"предните тркала 19992003 FR С 650 ГШ R13 / 0175 / 0185 Еден Цилиндар 19"предно тркало од 2004 до 2007 година FR С 650 ГШ Дакар R13 / 0176 / 0186 21"предно тркало од 2004 до 2007 година FR С 650 ГШ K72 / 0218 / 0228 798cc Близнак Цилиндар / одлеаноци 20072013 FR С 650 ГШ 30 Години ГШ Близнак Цилиндар 798cc / Фрлија Тркала 2011 FR С 650 ST (E169 / 0163 / 168) Strada 18"предните тркала / низок екран 19972000 FR G 650 ГШ R131 Еден цилиндар / синџир диск / фрлија тркала 20092015 FR G 650 ГШ Sertao Зборуваше тркала / еден цилиндар / синџир диск 20122014 FR G 650 Xchallenge 20072009 FR G 650 Xcountry 20072008 FR F 700 ГШ Близнак Цилиндар / 798cc / Фрлија Тркала 20132015 FR С 800 ГШ Близнак Цилиндар / 798cc / зборуваше Тркала 20082015 FR С 800 ГШ Авантура Близнак Цилиндар / 798cc / зборуваше Тркала 20142015 FR С 800 ГШ 30 Години ГШ 2011 FR С 800 ГШ Трофеј 2012 FR С 800 ГШ Тројно Црна 2012 FRDUCATI Скремблер Шеесет 2 одлеаноци / 399cc 2016 година FR 400 Скремблер Шеесет 2 2016 година FR Павле Smart 1000 Ограничен 2006 FR Павле Smart 1000 ЛЕ 992cc 2006 FR Класичен Спортски Biposto 992cc 2007 FR GT 1000 992cc 20072010 FR GT 1000 Туринг 992cc 2009 FR GT 1000 Туринг Спорт Класичен 2009 FR Спорт 1000 S 992cc 2007 FR Спорт 1000 S 20072009 FR Спорт Класичен 1000 992cc 20062008 FRХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 500 V / W / SW / X / SX / Y / SY / 2 / S2 19972003 FR NX 500 V / W / X Dominator 19971999 FR SRL 650 V / W 19971998 FR NX 650 V / W / X Dominator 19972002 FR FX 650 X / Y Енергија 19992003 FRKTM 690 Митинг Фабрика Реплика 20072009 FRROYAL ENFIELD 535cc Continental GT 20132015 FR Continental GT 20132017 FRЈАМАХА XT 660 R FR 20042015НУЛА Нула ДС ZF9.

BGN 12.00 13.60
CNC Racing Rearset регулируеми задни клечки за крака са подходящи за Kawasaki NINJA ZX10R 2004 2005 сребро
 • Ново
Оценка на продукта:

CNC Racing Rearset регулируеми задни клечки за крака са подходящи за Kawasaki NINJA ZX10R 2004 2005 сребро

Answer : ___________________________ NOTE : Не може да се користи оригиналниот кочница префрлите и да се врати пролет, ние ќе им даде на хидраулична се префрлите на контрола кочница сигналБоја : Како на сликата шоуСостојба : CNC Направени RearsetsМатеријал : 7075 Ал Rearsets И Сите Завртки Направени Од Нерѓосувачки Челик.Состојба : 100% Сосема новКоличина : Кочница Rearset + Shift RearsetВисок Квалитет На Градежни RearsetsВисок torsion и стрес корозија.Целосно Прилагодливи За Да Одговара На Вашиот Стил На ВозењеПрилагодливи спојки лост seperated од подложка за нозе, за побрзо и попрецизно спојка (пат / трка на ликвидност).Нога остатокот прилагодливи во различни правци ,тоа може да се подигне или влечат назад до одредена позиција...

BGN 157.25
За Honda CBR 600 RR ПЕРИОДА 2003-2006 CBR 900 RR 954cc 2002-2003 CNC мотор сгъваем удължител на спирачната съединители 170 мм лоста 2004 2005
 • Ново
Оценка на продукта:

За Honda CBR 600 RR ПЕРИОДА 2003-2006 CBR 900 RR 954cc 2002-2003 CNC мотор сгъваем удължител на спирачната съединители 170 мм лоста 2004 2005

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Со нарачување Инструкции : Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед,и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур...

BGN 45.00 59.18
За Kawasaki VERSYS (650cc) 2015 лазерен лого (Versys) зелено + Титан 8 цвята CNC регулируеми спирачни лоста на съединителя мотоциклет
 • Ново
Оценка на продукта:

За Kawasaki VERSYS (650cc) 2015 лазерен лого (Versys) зелено + Титан 8 цвята CNC регулируеми спирачни лоста на съединителя мотоциклет

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : CNCмашински 6061 алуминиум+ CNC се справи со поставуваБоја : како на сликата шоуFitment : специфично : со Висок квалитет на алуминиум CNC завршувањето...

BGN 39.00 44.08
CNC Racing Rearset регулируеми задни клечки за крака са подходящи за Honda CBR1000RR 2008-2015 зелен
 • Ново
Оценка на продукта:

CNC Racing Rearset регулируеми задни клечки за крака са подходящи за Honda CBR1000RR 2008-2015 зелен

Answer : ___________________________ NOTE : Не може да се користи оригиналниот кочница префрлите и да се врати пролет, ние ќе им даде на хидраулична се префрлите на контрола кочница сигналБоја : Како на сликата шоуСостојба : CNC Направени RearsetsМатеријал : 7075 Ал Rearsets И Сите Завртки Направени Од Нерѓосувачки Челик.Состојба : 100% Сосема новКоличина : Кочница Rearset + Shift RearsetВисок Квалитет На Градежни RearsetsВисок torsion и стрес корозија.Целосно Прилагодливи За Да Одговара На Вашиот Стил На ВозењеПрилагодливи спојки лост seperated од подложка за нозе, за побрзо и попрецизно спојка (пат / трка на ликвидност).Нога остатокот прилагодливи во различни правци ,тоа може да се подигне или влечат назад до одредена позиција...

BGN 157.25
Къси спирачни лоста на съединителя са подходящи за YAMAHA FZ6R 2009-2015 спестяване на усилия мотоциклет 9 цвят може да изберете
 • Ново
Оценка на продукта:

Къси спирачни лоста на съединителя са подходящи за YAMAHA FZ6R 2009-2015 спестяване на усилия мотоциклет 9 цвят може да изберете

Добредојдовте на Витез на БогНасловКраток Кочница Спојки Држела Одговара За ЈАМАХА FZ6 R 20092015 Напори за Зачувување на Мотоцикл 9 боја, може да избереОпис Conditon : 100% Сосема Нов Материјал : CNC Палка 6061 T6 Алуминиум, АнтиOxdizing и Долготрајни...

BGN 34.66
Къси спирачни лостове за съединител за HONDA CBR500R / CB500F/X 2013-2017, CBR250R 2011-2013,CBR300R 2014-2017, CB300F / FA 2014-2017, CB400F/CB
 • Ново
Оценка на продукта:

Къси спирачни лостове за съединител за HONDA CBR500R / CB500F/X 2013-2017, CBR250R 2011-2013,CBR300R 2014-2017, CB300F / FA 2014-2017, CB400F/CB

Добредојдовте на Витез на БогНасловКраток Кочница Спојки Држела за ХОНДА CBR500 R / CB500 F / X 20132017,CBR250 R 20112013,CBR300 R 20142017,CB300 F / ФА 20142017,CB400 F / БЛАГАЈНИЧКИТЕОпис Conditon : 100% Сосема Нов Материјал : CNC Палка 6061 T6 Алуминиум, АнтиOxdizing и Долготрајни...

BGN 34.66
Zpmoto органични накладки за предните SUZUKI GGSF 650 K6 / SAK6/K7 / SAK7 (бандит ABS) 2007 -, TV 250 Wolf 1990-нов мотоциклет на успокоителни
 • Ново
Оценка на продукта:

Zpmoto органични накладки за предните SUZUKI GGSF 650 K6 / SAK6/K7 / SAK7 (бандит ABS) 2007 -, TV 250 Wolf 1990-нов мотоциклет на успокоителни

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАВисок Квалитет На Органски НакладкитеЕквивалентно на EBC # FA157Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F & R= Пред & ЗаднитеЛесна Инсталација...

BGN 21.00 28.62
За Yamaha DT 80 XT 350 XTZ 750 Super Tenere YFZ 350 Banshee DT125R DT125RL мотоциклет сгъваеми разширяващо спирачни лоста на съединителя
 • Ново
Оценка на продукта:

За Yamaha DT 80 XT 350 XTZ 750 Super Tenere YFZ 350 Banshee DT125R DT125RL мотоциклет сгъваеми разширяващо спирачни лоста на съединителя

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Јамаха XT660 R / X 20042011 За Јамаха XTZ 660 H / N Tenere 19911999 За Јамаха DT 50 (3 MN) 19891997 За Јамаха DT50 R (70 K10 / 70 K1 A) 20122013 За Јамаха DT 80 (53 V) 19851991 За Јамаха XT 350 19851995 За Јамаха XTZ 750 Супер Tenere 19891997 За Јамаха YFZ 350 Banshee 20022008 За Јамаха DT125 R 19942004 За Јамаха DT125 RL 19881990 За Јамаха XV535 VIRAGO 1994 2003 Нарачување Инструкции : Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед,и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур...

BGN 45.00 59.18
Нови органични накладки за предните и задните KAWASAKI ZX-4 400 1988-1989, ZXR 250 1990-спиране на мотоциклети
 • Ново
Оценка на продукта:

Нови органични накладки за предните и задните KAWASAKI ZX-4 400 1988-1989, ZXR 250 1990-спиране на мотоциклети

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАВисок Квалитет На Органски НакладкитеЕквивалентно на EBC # FA137Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F & R= Пред & ЗаднитеЛесна Инсталација...

BGN 21.00 28.72
Universal CNC мотор спирачна течност резервоар маслен чаша за KTM EXC 125 200 250 300 350 400 450 500 525 530 duke 690 390 200 125
 • Ново
Оценка на продукта:

Universal CNC мотор спирачна течност резервоар маслен чаша за KTM EXC 125 200 250 300 350 400 450 500 525 530 duke 690 390 200 125

Добредојдовте во мојата продавница питаМоето бебе воведеВе Молиме Имајте Во Предвид : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас...

BGN 31.00 33.58
Острието на ножа дълги спирачни лостове за съединител за KAWASAKI VN 1500 Vulcan VN-15 1988-1999 аксесоари за мотоциклети VN1500 Вулкан 88/1500L
 • Ново
Оценка на продукта:

Острието на ножа дълги спирачни лостове за съединител за KAWASAKI VN 1500 Vulcan VN-15 1988-1999 аксесоари за мотоциклети VN1500 Вулкан 88/1500L

Мотоцикл Ножот CNC Долго Кочница Спојки ДржелаСостојба : Резервни Сосема Нов, Висок КвалитетМатеријал : CNC 6061 Палка на Алуминиум, Anodizing ПовршинаДолжина на : 170mmФункција : 6 прилагодливи позиции Нерѓосувачки Челик Хардвер Обичај Месинг Стожерот Черупка Прецизност Машински Стожерот Понесе Гарантира Непречено Движење Лесно Да се Инсталира & Совршено се Вклопуваат и Без Модификација Е ПотребноКоличина : 1 пар (кочница & спојки)Не инструкции за инсталацијаБоја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет.Достапно Боја : Црна / ТитаниумОва е посебен дизајн на сопирачките и спојката лост, форма е слична на ножици, полн со ретро стил...

BGN 55.02