• Ново
Регулируеми спирачни лостове за съединител за YAMAHA MT-09 MT09 2014 2015 сив Безплатна доставка нов стил МОТО MOTOBIKE мотоциклет с логото на

Регулируеми спирачни лостове за съединител за YAMAHA MT-09 MT09 2014 2015 сив Безплатна доставка нов стил МОТО MOTOBIKE мотоциклет с логото на

Buyers rating:
BGN 47.98

Брой продукти

НОВ СТИЛ Прилагодливи Кочница Спојки Држела (две прст или четири прст) се Фокусира на high-end, високо-квалитетни Кочница Спојки Држела Ние гаранција за секој производ, секој процес се предмет на строги тестирање Ние не и сиромашните производи од цената, ние сме убедени дека нашите производи може да се направи сте задоволни , вашето задоволство е наша извршување. Состојба : Резервни Сосема Нов, со Висок Квалитет, Со користење на Логото : МТ-09 Материјал : CNC 6061 Палка Алуминиум Функција : 6 позиции на вредноста кратко (2 прст) долго (4 прст) Лесно да се инсталира без инструкции Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет. Боја : Како на сликата прикажани Fitment : За ЈАМАХА МТ-09 2014-2017(ГОДИНАТА) ( ве Молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел ) пакет : 1 пар кочница спојки psa(вклучувајќи полнач на менувачот)

Други функции

Цвят:
Кратък Сив, Кратък Зелено, Къс Синьо, Кратък Червено, Кратък Черно, Кратък Оранжево, Кратък Сребърен, Кратък Златен, Дълъг Сив, Дълъг Зелен, Дълъг Син, Дълга Червена, Дълга Черна, Дълга Оранжево, Дълъг Сребърен, Дълга Златни
Височина На Продукта:
0.59inch
Името На Модела:
KYyama TH-12
Тип Елемент:
Въжета И Кабели
Диаметъра На Продукта:
0inch
Вид На Материала:
Заготовки с CNC алуминий
Дължина На Продукта:
5.9inch
търговска марка:
ДИВАКЪТ
Тегло На Продукта:
0.5kg
специални характеристики:
регулируема
Широчина На Елемента:
2.36inch
Година:
2014-2017
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
Вашия Мотор Правят:
Yamaha
Характеристики:
Лост Къс Спирачен Съединител
Тип Елемент:
Ливъридж, Въжета И Въжета
лого:
МТ-09
регулируема:
от 1 до 6 разпоредбите на регулиране
Цвят:
черен червен син зелен златни

Най-добри сделки

Universal CNC мотор спирачна течност резервоар маслен чаша за KTM EXC 125 200 250 300 350 400 450 500 525 530 duke 690 390 200 125
 • Ново
Оценка на продукта:

Universal CNC мотор спирачна течност резервоар маслен чаша за KTM EXC 125 200 250 300 350 400 450 500 525 530 duke 690 390 200 125

Добредојдовте во мојата продавница питаМоето бебе воведеВе Молиме Имајте Во Предвид : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас...

BGN 31.00 33.58
За Yamaha YZF-R125 125R YZF125R 2009- 2012 2011 2010 мотоциклет с ЦПУ сгъваеми разширяващо спирачни лоста на съединителя и лоста Moto 170mm
 • Ново
Оценка на продукта:

За Yamaha YZF-R125 125R YZF125R 2009- 2012 2011 2010 мотоциклет с ЦПУ сгъваеми разширяващо спирачни лоста на съединителя и лоста Moto 170mm

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Со нарачување Инструкции : Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед,и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур...

BGN 45.00 59.18
Moto предни мотоциклет спирачни дискове Ротор диск за ХОНДА CB400 VTEC400 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010
 • Ново
Оценка на продукта:

Moto предни мотоциклет спирачни дискове Ротор диск за ХОНДА CB400 VTEC400 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010

Опис : Бренд : 100% нов Количина : 2 BUC(Лево+Десно) Боја : како на сликата покаже Материјал : Алуминиум легура внатрешниот прстен & Нерѓосувачки челик надворешниот прстенfitment : За ХОНДА CB400 VTEC40019992010Пакетот Вклучува : 2 парчиња на мотоцикл Предни Диск Сопирачки Роторот2 парчиња на мотоцикл Предни Диск Сопирачки Роторот

BGN 256.00 284.99
За HONDA CB 500 CB500 V/W/SW/X/SX/Y/SY/2 / S2 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 спирачни накладки за мотоциклети отпред отзад
 • Ново
Оценка на продукта:

За HONDA CB 500 CB500 V/W/SW/X/SX/Y/SY/2 / S2 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 спирачни накладки за мотоциклети отпред отзад

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : APRILIA Пегаз 650 Пробен период 20062008 FRКЗМ GP 450 4 T 20132015 FRHUSQVARNA TR 650 Тера Зборуваше тркала 2013 FR TR 650 Strada Фрлија тркала 2013 FRBMW Ц1 125 19992003 FR Ц1 200 20012003 FR С 650 (E169 / 0161) 2009 / 19931996 FR С 650 (E169 / 0162) Funduro / Висока Екран / 19"предните тркала 19972000 FR С 650 КС Scarver K14 / 0174 / 0184 Појас Диск / 17"тркала фрлија 20002003 FR С 650 КС Scarver K14 / 0177 / 0187 Појас Диск / 17"тркала екипа од 2004 до 2007 година FR С 650 ГШ R13 / 0172 / 0182 19992003 FR С 650 ГШ Дакар R13 / 0173 / 0183 21"предните тркала 19992003 FR С 650 ГШ R13 / 0175 / 0185 Еден Цилиндар 19"предно тркало од 2004 до 2007 година FR С 650 ГШ Дакар R13 / 0176 / 0186 21"предно тркало од 2004 до 2007 година FR С 650 ГШ K72 / 0218 / 0228 798cc Близнак Цилиндар / одлеаноци 20072013 FR С 650 ГШ 30 Години ГШ Близнак Цилиндар 798cc / Фрлија Тркала 2011 FR С 650 ST (E169 / 0163 / 168) Strada 18"предните тркала / низок екран 19972000 FR G 650 ГШ R131 Еден цилиндар / синџир диск / фрлија тркала 20092015 FR G 650 ГШ Sertao Зборуваше тркала / еден цилиндар / синџир диск 20122014 FR G 650 Xchallenge 20072009 FR G 650 Xcountry 20072008 FR F 700 ГШ Близнак Цилиндар / 798cc / Фрлија Тркала 20132015 FR С 800 ГШ Близнак Цилиндар / 798cc / зборуваше Тркала 20082015 FR С 800 ГШ Авантура Близнак Цилиндар / 798cc / зборуваше Тркала 20142015 FR С 800 ГШ 30 Години ГШ 2011 FR С 800 ГШ Трофеј 2012 FR С 800 ГШ Тројно Црна 2012 FRDUCATI Скремблер Шеесет 2 одлеаноци / 399cc 2016 година FR 400 Скремблер Шеесет 2 2016 година FR Павле Smart 1000 Ограничен 2006 FR Павле Smart 1000 ЛЕ 992cc 2006 FR Класичен Спортски Biposto 992cc 2007 FR GT 1000 992cc 20072010 FR GT 1000 Туринг 992cc 2009 FR GT 1000 Туринг Спорт Класичен 2009 FR Спорт 1000 S 992cc 2007 FR Спорт 1000 S 20072009 FR Спорт Класичен 1000 992cc 20062008 FRХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 500 V / W / SW / X / SX / Y / SY / 2 / S2 19972003 FR NX 500 V / W / X Dominator 19971999 FR SRL 650 V / W 19971998 FR NX 650 V / W / X Dominator 19972002 FR FX 650 X / Y Енергија 19992003 FRKTM 690 Митинг Фабрика Реплика 20072009 FRROYAL ENFIELD 535cc Continental GT 20132015 FR Continental GT 20132017 FRЈАМАХА XT 660 R FR 20042015НУЛА Нула ДС ZF9.

BGN 12.00 13.60
Острието на ножа дълги спирачни лостове за съединител за KAWASAKI VN 1500 Vulcan VN-15 1988-1999 аксесоари за мотоциклети VN1500 Вулкан 88/1500L
 • Ново
Оценка на продукта:

Острието на ножа дълги спирачни лостове за съединител за KAWASAKI VN 1500 Vulcan VN-15 1988-1999 аксесоари за мотоциклети VN1500 Вулкан 88/1500L

Мотоцикл Ножот CNC Долго Кочница Спојки ДржелаСостојба : Резервни Сосема Нов, Висок КвалитетМатеријал : CNC 6061 Палка на Алуминиум, Anodizing ПовршинаДолжина на : 170mmФункција : 6 прилагодливи позиции Нерѓосувачки Челик Хардвер Обичај Месинг Стожерот Черупка Прецизност Машински Стожерот Понесе Гарантира Непречено Движење Лесно Да се Инсталира & Совршено се Вклопуваат и Без Модификација Е ПотребноКоличина : 1 пар (кочница & спојки)Не инструкции за инсталацијаБоја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет.Достапно Боја : Црна / ТитаниумОва е посебен дизајн на сопирачките и спојката лост, форма е слична на ножици, полн со ретро стил...

BGN 55.02
ATV нов заден спирачен диск Ротор комплект подложки за YAMAHA YFS 200 03 04 05 06 R S T V силен вятър YFZ 350 90-06 Banshee A B D E F G H J K L
 • Ново
Оценка на продукта:

ATV нов заден спирачен диск Ротор комплект подложки за YAMAHA YFS 200 03 04 05 06 R S T V силен вятър YFZ 350 90-06 Banshee A B D E F G H J K L

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот responisbility.2.Pls проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање.3.Овие трошоци се normaly colected со доставување товар на компанијата или кога ќе ги собереш на објектот доне мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.4.Ние не mrke стока вредности под вредност или обележете објекти како "подароци" Меѓународната влада регулативи забрануваат такви behaivior...

BGN 73.00 89.52
За KTM SX 520 SX520 520 EXC EXC520 2001 2002 2003 525 EXC EXC525 2003 MXC 525 MXC525 2003 2004 спирачни накладки за мотоциклети отпред отзад
 • Ново
Оценка на продукта:

За KTM SX 520 SX520 520 EXC EXC520 2001 2002 2003 525 EXC EXC525 2003 MXC 525 MXC525 2003 2004 спирачни накладки за мотоциклети отпред отзад

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : HUSQVARNA CR 125 19952004 FR СМ 125 19982000 ГОДИНА FR СМ 125 S 20022013 FR SMS 125 (2 T) 20022011 FR SMR 125 (4 T) 20112013 FR СМС4125cc (4 T) 20102011 FR ТЕ 125 (4 T) 20112013 FR WR 125 19952005 FR WRE 125 19932011 FR CR 250 19952004 FR WR 250 19952012 FR WR 300 20092012 FR ТЕ 300 (2 T) 2014 FR ТЕ 350 19951997 FR WR 360 19952002 FR ТЕ 400 2002 FR ТЕ 410 19952000 FR ТЕ 410 E 2000 FR ТЦ 450 20022004 FR ТЕ 450 20022005 FR ТЦ 510 2004 FR ТЕ 510 20042005 FR ТЦ 570 20022003 ГОДИНА FR ТЕ 570 20012004 FR ТЦ 610 E 19951999 FR ТЦ 610 2000 FR ТЕ 610 E 19952003 FR ТЕ 610 2000 FR ТЕ 610 ОДНОСНО 20062009 FR ТЕ 630 20102012 ГОДИНА FR ТЦ 250 20022003 ГОДИНА FR ТЕ 250 20022005 FRKTM LC2 125 19961998 FR EXC / EGS 125 1994 FR EXC 125 19952003 FR СМ 125 Supermoto 2000 FR EXE 125 2000 FR EXC / EGS 200 19982003 FR SX 250 19942002 FR EXC / EGS 250 1994 FR EXC 250 19952003 FR EXC 300 20002003 FR EGS 300 (Стандард предници) 19941998 FR EXC 300 (Стандард предници) 19941998 FR MXC 300 (Стандард предници) 19941998 FR EXC 300 (наопаку предници) 19992005 FR MXC 300 (наопаку предници) 19992006 FR SX 300 19941996 FR EXC 350 19941995 FR EXC 350 LC4 19941995 FR EXC 350 / SX 350 19961997 FR EXC 380 / SX 380 19982003 FR SX 360 19961997 FR EXC 360 19961997 FR SX 380 19982003 FR EXC 380 19982003 SC FR 400 19961999 ГОДИНА FR EGS / EGS3 / ЗАКОН 400 19961999 ГОДИНА FR SX 400 20002002 FR EXC / EGS 400 20002002 FR EXC 400 Трки 2000 FR LC4E 400 Enduro 20002001 SC FR 400 (Supercompetition LC4) 19961999 ГОДИНА FR SX 440 19941995 FR EXC 440 19941995 FR EXC 450 20102016 FR MX 500 1995 FR SX 520 20012003 FR EXC 520 20012003 FR EXC 525 2003 FR MXC 525 20032004 FR MXC 550 1996 FR SX / EXC / EGS 620

BGN 12.00 13.60
CNC Pivot сгъваем лост на спирачката за съединител за honda CR80R CR85R CRF150R CR125R 250RS CRF250R upermoto Dirt Bike Off Road Мотокрос
 • Ново
Оценка на продукта:

CNC Pivot сгъваем лост на спирачката за съединител за honda CR80R CR85R CRF150R CR125R 250RS CRF250R upermoto Dirt Bike Off Road Мотокрос

Опис На Производот : Овој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен дизајниран држела може совршено заштита на вашиот велосипеди од најмногу штета во паѓаат.3прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно.Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.Сосема нов и многу лесно за инсталација.Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!

BGN 35.00 38.38
Къси спирачни лоста на съединителя са подходящи за YAMAHA FZ6R 2009-2015 спестяване на усилия мотоциклет 9 цвят може да изберете
 • Ново
Оценка на продукта:

Къси спирачни лоста на съединителя са подходящи за YAMAHA FZ6R 2009-2015 спестяване на усилия мотоциклет 9 цвят може да изберете

Добредојдовте на Витез на БогНасловКраток Кочница Спојки Држела Одговара За ЈАМАХА FZ6 R 20092015 Напори за Зачувување на Мотоцикл 9 боја, може да избереОпис Conditon : 100% Сосема Нов Материјал : CNC Палка 6061 T6 Алуминиум, АнтиOxdizing и Долготрајни...

BGN 34.66
FX CNC MIX Color дълги регулируеми алуминиеви мотори спирачни лостове за съединител за Honda Rebel CMX250C 2003 - 2011 2010 2009 08 07 06
 • Ново
Оценка на продукта:

FX CNC MIX Color дълги регулируеми алуминиеви мотори спирачни лостове за съединител за Honda Rebel CMX250C 2003 - 2011 2010 2009 08 07 06

Fitment:За Хонда Бунтовнички CMX250 19962011За Хонда Бунтовнички CMX250 C 20032011За Хонда Бунтовнички CA250 19962011За Хонда CB190 R 20152017Опис:Материјал: АлуминиумСостојба : 100% НОВИТежат: За 400 GБоја: АД Слика ПокажуваДолго Должина: 17.7 CM (6.9 во)Прилагодлив : Целосно 6 Позиции Со ПрилагодливиПакет вклучуваат: пар Кочница Спојки РачкатаИнсталација: Не вклучуваат настава,Лесно да се КачиСлика Детали : 1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

BGN 51.98
ZPMOTO нови органични накладки за предните YAMAHA V-MAX 1200 SPL, E, EC, F, ФК, G, GC, H, НС, J, JC 1993-2003 мотоциклет спирачната OEM
 • Ново
Оценка на продукта:

ZPMOTO нови органични накладки за предните YAMAHA V-MAX 1200 SPL, E, EC, F, ФК, G, GC, H, НС, J, JC 1993-2003 мотоциклет спирачната OEM

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАВисок Квалитет На Органски НакладкитеКомпатибилност : MZ ЈАМАХАЕквивалентно на EBC # FA160Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F & R= Пред & ЗаднитеЛесна Инсталација...

BGN 22.00 30.37
10шт 6мм универсални аксесоари за мотоциклети с ЦПУ обтекател на купето болтове, винтове за kawasaki z800 yamaha r3 r1 XT 660 R MT125
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт 6мм универсални аксесоари за мотоциклети с ЦПУ обтекател на купето болтове, винтове за kawasaki z800 yamaha r3 r1 XT 660 R MT125

Ве молиме да се осигурате овој дел одговара за вашиот мотор пред да се одржи редот и ве молам оставете порака за годината и модел на вас мотор...

BGN 16.43
CNC Racing Rearset регулируеми задни клечки за крака Suzuki GSXR1000 2001-2004 GSXR600 GSXR750 2001-2005 SV650 SV1000 оранжево
 • Ново
Оценка на продукта:

CNC Racing Rearset регулируеми задни клечки за крака Suzuki GSXR1000 2001-2004 GSXR600 GSXR750 2001-2005 SV650 SV1000 оранжево

Answer : ___________________________ NOTE : Не може да се користи оригиналниот кочница префрлите и да се врати пролет, ние ќе им даде на хидраулична се префрлите на контрола кочница сигналБоја : Како на сликата шоуСостојба : CNC Направени RearsetsМатеријал : 7075 Ал Rearsets И Сите Завртки Направени Од Нерѓосувачки Челик.Состојба : 100% Сосема новКоличина : Кочница Rearset + Shift RearsetВисок Квалитет На Градежни RearsetsВисок torsion и стрес корозија.Целосно Прилагодливи За Да Одговара На Вашиот Стил На ВозењеПрилагодливи спојки лост seperated од подложка за нозе, за побрзо и попрецизно спојка (пат / трка на ликвидност).Нога остатокот прилагодливи во различни правци ,тоа може да се подигне или влечат назад до одредена позиција...

BGN 157.25
Мотокрос байк CNC Pivot спирачни лостове съединител за KTM 450SX/SX-F / SX-R 2003- 450XC-W / XCR-W 2007- 500EXC / XC-W 2012-16
 • Ново
Оценка на продукта:

Мотокрос байк CNC Pivot спирачни лостове съединител за KTM 450SX/SX-F / SX-R 2003- 450XC-W / XCR-W 2007- 500EXC / XC-W 2012-16

Опис На Производот : Овој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен дизајниран држела може совршено заштита на вашиот велосипеди од најмногу штета во паѓаат.3прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно.Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.Сосема нов и многу лесно за инсталација.Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!

BGN 35.00 38.38