• Ново
Goldeny Brand 3 части в комплекта на красиви бели кученца портрет на 3d животно спално бельо

Goldeny Brand 3 части в комплекта на красиви бели кученца портрет на 3d животно спално бельо

Buyers rating:
-38 % BGN 99.00
BGN 160.00

Брой продукти


3 Делови На Собата(Ќебе Маска со Две Перница шамс)
Материјал : Памук Tencel
Тема Грофот : 1500 TC/110gsm
Погоден Сезона : Сите Сезони
Пакетот Вклучува
1x Прекривки капак ( Фил : Нема)
2x Перница шамс
Близнак-големина
Прекривки ги покрие : 59 од 79 инчи
Перница Шарлатан : 20 од 28 инчи
Еден големина
Прекривки ги покрие : 59 од 79 инчи
Перница Шарлатан : 20 од 28 инчи
Полна големина
Прекривки ги покрие : 78, 86 инчи
Перница Шарлатан : 20 од 28 инчи
Двоен-големина
Прекривки ги покрие : 78, 86 инчи
Перница Шарлатан : 20 од 28 инчи
Кралицата-големина
Прекривки ги покрие : 79 од 88 инчи
Перница Шарлатан : 20 од 28 инчи
Кралот-големина
Прекривки ги покрие : 94 со 88 инчи
Перница Шарлатан : 20 од 28 инчи
Супер Цар големина
Прекривки ги покрие : 102 од 88 инчи
Перница Шарлатан : 20 од 28 инчи
Царина и давачки :
Царина и давачки се клиентот одговорности.Сепак, Ние ќе брод предмети со фактура од $20-$40 секој. Ако сакате посебна декларираната цена ,треба да се разјаснат во вашата нарачка.
Постелнината Одржување :
1.Овој производ е за дома дизајн, и тоа е лесна за употреба и чиста.
2.Сува тоа во таквите место после миење.
3.Измијте одделно од темна боја и светлина боја се препорачува.
4.Ако постои чипка или pendant, да го отстраните прво, пред миењето.
Инструкции за перење :
1. Се користи вода со температура под 30 степени под
2. Капка неутрален детергент решение во вода, прв и го стави во постелнината до течни интегрирани целосно во вода.
3. Измијте тоа за не повеќе од 30 минути.
4. Сува тоа на спротивниот лице. Не изложувајте.
Испорака :
1.Предмети се испраќаат само по уплата.
2.Ние ќе го избере различни Изразува да ја испорача стоката зависи од вашите локации.

Други функции

Размер:
Full Size, King Size, Queen Size, Twin Size, Super King Size, Double Size, Single Size, Cal King Size
Размер На Заявлението:
1,2 m (4 фута), 1,0 m (3,3 фута), 2,0 м (6,6 фута), 1.35 m (4,5 фута),2,2 М (7 фута),2,5 м (8 фута),1,8 м (6 фута),2,8 метра (9 фута), 1,5 М (5 фута)
клас:
Качество
Вид На Модела:
Домашни любимци
брой нишки:
≥600TC
Номер На Модела:
JF-368
Тегло:
2-3KGS
is_customized:
Yes
Модел:
Пишеща машина
Стил:
Юго-Източна Азия
Брой:
3 бр.
търговска марка:
Златни
Брой Платове:
80
Устойчивостта На Цветовете (Ранг):
4
Техника:
Печат На Плосък Екран
Попълване на:
Няма
Плътност Тъкани:
200 * 200
Материал:
Памук Tencel
Тип:
Комплекти Пододеяльников
Воспользуйся:
Начало

Най-добри сделки

1бр портативен сгъваем дете деца детско легло точка светкавица навес mosquito net палатка Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр портативен сгъваем дете деца детско легло точка светкавица навес mosquito net палатка Безплатна доставка

Карактеристики : Симпатична дизајн Дишат слободно Едноставна инсталација на Антиинсекти и комарец Лесно да се чисти и суви брзо Патент синџир дизајн, слободно да отвораат и затвораат Спецификации : Боја : розова / сино Големина : 110*60см Погоден за 12 yearoldдеца Забелешка : ве Молиме овозможи 13cm се разликува поради прирачник за мерење...

BGN 37.70
Японското аниме мъжки hunter x hunter Хисока Csai възприемане на тялото калъфка за носене BL аниме възглавница за домашен любимец совалка завивки, възглавница Y079
 • Ново
Оценка на продукта:

Японското аниме мъжки hunter x hunter Хисока Csai възприемане на тялото калъфка за носене BL аниме възглавница за домашен любимец совалка завивки, възглавница Y079

Тоа е само една Перница Покрие Случај ( Кутии или перница внатрешна не е вклучена ) Имаме три големи за да се изберат, 150 cm x 50 cm,100 см х 35 см,160 см x50 см,Имаме две материјали да се избере...

BGN 31.00 35.18
Окт. Домашен текстил еднопосочна двустранен полиестерна квадратна калъфка Re: ZERO Starting Life In Another World Аниме Rem New 41411
 • Ново
Оценка на продукта:

Окт. Домашен текстил еднопосочна двустранен полиестерна квадратна калъфка Re: ZERO Starting Life In Another World Аниме Rem New 41411

Перница случај примерСостојба : Нова Шифра : Опис : Големина : 7.9"x7.9" / 13.8"x13.8" / 15.7"x15.7" / 17.7"x17.7" / 23.6"x23.6" / 35.4"x35.4" (20x20cm / 35x35cm / 40x40cm / 45x45cm / 60x60cm / 90x90cm)Бидејќи различни мерни методи, не може да биде 34cm грешка.Материјал : ПолиестерСлика : на Една страна / ДвестранаПерница внатрешна не е вклучена.Pillowcase само.Перница внатрешна може да се купат во нашата продавница.Пакет : ПП ТорбаЗабелешка : Задната страна на единствено еднострана перница е бела.Постојат боја аберации помеѓу производи " слики и материјални предмети, ве молиме да ги материјал објект како.Ви благодариме за разбирањето!ПлаќањеTemp прифати ALIPAY САМО!Плаќање ве молиме да се направи во рок од 3 ДЕНА по аукцијата заврши, акции не се гаранцијаПревозотПревозот Објектот ќе се испраќаат во СВЕТОТ преку Хонг Конг Пост или Кина Пост Воздухопловната со нормален воздухопловната...

BGN 12.00 12.78
1 бр копринена калъфка за възглавница сатен стандартен размер 50x70cm плюс фланец 5cm
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр копринена калъфка за възглавница сатен стандартен размер 50x70cm плюс фланец 5cm

Мека, сјајна, и екстра мазна Поставете на 1 pillowcase Стандардна Големина 20" x 30" Достапни во Стандардни димензии 100% свилен сатен Машина за Миење / Сува

BGN 6.00 6.38
Слънчоглед стил, лукс 3D маслената живопис печат 4шт пълен / Кралица комплект постелки и спално бельо легло линия Duver Cover Set
 • Ново
Оценка на продукта:

Слънчоглед стил, лукс 3D маслената живопис печат 4шт пълен / Кралица комплект постелки и спално бельо легло линия Duver Cover Set

Ние сме професионални производителот, добредојдовте на големо и купување, количина е со преференцијален третман.4 PCS СЕТ ПОСТЕЛНИНА се вклучени : Целосната / КРАЛИЦАТА : ПРЕКРИВКИ ГИ ПОКРИЕ : 2М X 2.3 MЧАРШАФ : 2.5 M X 2.5 M2 ПЕРНИЦА ОПФАЌА : 0.47 M X 0.78 MAnswer : ___________________________ NOTE : постелнина поставите не е вклучуваат утешителот .Објектот специфики : Материјал : 100% / памукМатеријал : памукТежина : 2.5 kgДезинфицираатКарактеристики на производот : Реактивен боење, не се избледени, не топка, не се намали , шок е уникатен, удобно, висока густина мелење коса 4 кревети во собата.НЕМА.1НЕМА.2НЕМА.3НЕМА.4НЕМА.5НЕМА.6НЕМА.7НЕМА.8НЕМА.9НЕМА.10НЕМА.11НЕМА.12НЕМА.13НЕМА.14НЕМА.15НЕМА.16НЕМА.17НЕМА.18Постелнината се грижи совети : (Многу важни) и Перење Метод : (Многу важно)1,Нов купување кревет е вкуси пред првата употреба треба да биде да се користи ладна вода да се измијат, Меур време да не биде во можност да се надмине 10 минути, бидејќи бирото за развој на образованието стоки процесот на производство веројатно ќе бидат инфицирани со нечистотија, Печатење и боење процес, исто така, можеби остаток на гориво состав, во пред првата употреба миење може јасно голо око, не може да се види странски материјал.2,Нови купување bedclothes е вкуси првите детергент за перење, не додадете која било соодветно средство, затоа што на активни состојки може да доведе до корито реактивен боење ткаенини остатоци во повторно, и гориво боење на контаминација кревет е вкуси светла боја област.3,Нова купување кревет е вкуси првите перење додавање на малку оцет и сол, ќе биде креветот е вкуси повеќе прекрасни.

BGN 134.00 212.74
Аниме Карикатура На Изкуството На Меча Онлайн Двойна Ролка За Прегръщане Калъфка Калъфка Калъфка Праскова Кожа 2 Метод № 11050
 • Ново
Оценка на продукта:

Аниме Карикатура На Изкуството На Меча Онлайн Двойна Ролка За Прегръщане Калъфка Калъфка Калъфка Праскова Кожа 2 Метод № 11050

Материјал : Праски, Кожа, Сомот, Полиетилен терефталат, Краток куп velour, 2 Пат / WTВе молиме изберете омилен материјал.Големина на : не постојат четири стилови, 100*34cm, 150*50cm, 160*50cm, 180*60смВе молиме изберете од омилените големина.Состојба : Нова и добра состојба...

BGN 31.00 43.18
Най-Високо Качество Памук Бельо Наруто Аниме Калъфка Сватбени Декоративни Калъфки За Дома Калъфка A10. 17
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-Високо Качество Памук Бельо Наруто Аниме Калъфка Сватбени Декоративни Калъфки За Дома Калъфка A10. 17

​Висок Квалитет На Памук, Лен Наруто Pillowcase Свадба Декоративни Перница Случај За Дома Перница Покрие A10.17Бренд : Shun QianМатеријал : памук и ЛенМожете да го прилагодите : даМодел : 45 X45cm (во рамките на цвест материјал, може да биде за 2cm грешка)1.Бојата и Големината на...

BGN 6.00 7.98
Супер Меки Завивки Плюшени Машинно Пране Мода Черно Бялата Гора Зебра Камуфлаж Животни С Разтегателен Диван Хвърли Cobertor Децата На Възрастни Одеяло
 • Ново
Оценка на продукта:

Супер Меки Завивки Плюшени Машинно Пране Мода Черно Бялата Гора Зебра Камуфлаж Животни С Разтегателен Диван Хвърли Cobertor Децата На Възрастни Одеяло

Добредојдовте на Hommom H Продавница Големина:150*200cm=60*80inch 125*200cm=50*80inch 100*150cm=40*60inch 100*125cm=40*50inch МАТЕРИЈАЛ : Направен од 100% микрофибер полиестер, ова кадифен ќебе е супер меки, издржлив и лесен...

BGN 35.00 38.38
Hobby Express Ayase Илай LL! Dakimakura японски прегръща тялото калъфка ADP65089
 • Ново
Оценка на продукта:

Hobby Express Ayase Илай LL! Dakimakura японски прегръща тялото калъфка ADP65089

Брз Преглед : Dakimakura Hugging Тело Перница МаскаЧетири Ткаенини за да Изберете Од : Праска Кожата, Природни Сомот, Јапонски Текстил, Две Начин TricotДимензија : 150 cm x 50 cm (59 x 19.6 во) или 160 см x 50 см (63 x 19.6 во)Answer : ___________________________ Note : Перница ги опфаќаат Само; Внатрешните Перница НЕ се вклучениСпецификација / Карактеристики : 100% Автентични DakimakuraЖивотот Големина Перница МаскаКолекционерскиOtaku Waifu / HusbandoНајчесто поставувани ПРАШАЊА : 1...

BGN 45.00 47.98
Обичай меко руно хвърли едно одеяло акварел цветен декор сенчесто единния Мак цъфтящо растение Муза в природата на земята Божествената
 • Ново
Оценка на продукта:

Обичай меко руно хвърли едно одеяло акварел цветен декор сенчесто единния Мак цъфтящо растение Муза в природата на земята Божествената

Клучни Карактеристики На Производот1.Материјал : supersoft руно.Печатење : една страна печати,со користење на топлина боја сублимација техника,долготрајни ефекти2.Машина мие и суши брзо3.Сите ќебиња се белата боја4.Ние обезбедуваме Supersoft Фрли Руно Ќебе персонализација персонализација услуга.Ќе ни овозможи било која слика ви се допаѓа, и ние ќе го стави на вашиот сопствен Supersoft Фрли Руно Ќебе.ПлаќањеНие ќе брод објектот во рок од 17 дена по примање на вашата исплата, се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.Испорака ДеталиПредмети треба за 1560 дена пристигнат, ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи, ако по 60 дена не пристигнале, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро.Контактирајте Со НасАко имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас иако детали за контакт на aliexpress.Ние се обиде да одговори во рок од 24 часа, освен недела.Ве молиме да ни даде можност да одговорат и да го решат проблемот за вас во секое време, ви благодарам.Повратни информацииВашето задоволство е нашиот прв приоритет!!Вашето задоволство е важно за нас.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот 5 ѕвездички.Кои ќе бидат високо ценети.Ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го искористите на најдобар начин да се реши проблемот на навремен начин.Ве молиме не го остави негативни повратни информации, без да бара помош.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка,од вас многу!Добредојде! Се надевам дека ќе имаат среќен пат во SCOCICI продавница![Копче!] 1.Се прилагодите на омилени фотографии во она што го сакате (Крпа / Перница / Постер / Мат / Ќебе / Прозорец завеси / Туш завеси / Ѕидот виси со вашето Лого,Омилена слика,Велејќи : , Име и сл.), само нас контакт...

BGN 75.00 147.17
Нов Добър Eva Simons Калъфка Сватба Декоративна Калъфка Персонализирате Подарък За Калъфки A311&7
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов Добър Eva Simons Калъфка Сватба Декоративна Калъфка Персонализирате Подарък За Калъфки A311&7

Производ Карактеристики Сосема Нов 1 PC Перница Капак (Сите едендвострано печатени перница опфаќа се бели на другата страна) Материјал : висококвалитетен полиестер памук,супер мека ткаенина Дизајн : персоналните сопствени Изработка : Невидливи патент затворање, сите рабови се overlocked за да спречите кавгата...

BGN 6.00 7.02
Обичай летящ Гълъб в purple фона на небето на света квадратна калъфка с цип обичай калъфка 20x20cm 35x35cm 40x40cm
 • Ново
Оценка на продукта:

Обичай летящ Гълъб в purple фона на небето на света квадратна калъфка с цип обичай калъфка 20x20cm 35x35cm 40x40cm

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.

BGN 6.00 6.72