• Ново
Един Чифт Всички Размери, Памук Упорит Водоустойчив Протектор И Възглавница Прах Кърлежи Бактерии, Алергии Контрол Легло Грешка Доказателство Калъфка

Един Чифт Всички Размери, Памук Упорит Водоустойчив Протектор И Възглавница Прах Кърлежи Бактерии, Алергии Контрол Легло Грешка Доказателство Калъфка

Buyers rating:
-34 % BGN 16.00
BGN 24.30

Брой продукти

Опис На Производот :
Сет од 2 50 X70 CM Памук Тери Водоотпорен Перница Заштитник Прашина Мите Бактерии Алергија Контрола Кревет Грешка Доказ Pillowcase
Материјал : Памук Тери Крпа Водоотпорен Слој TPU
Големина : 50 X70 CM
Ја ЗАШТИТУВА ВАШАТА ПЕРНИЦА : Остатокот увери со овие перница опфаќа кои го блокираат bedbugs, нечистотија и други алергени, кои предизвикуваат реакции. Тие исто така се заштитат од плунка, пот, и влага. СВИЛЕН МЕКА ПОЛИЕСТЕР : Нашата 100% полиестер ултра кадифен поврзана перница заштитник е свилен мека на допир со висока тема смета и 1mm дебели полиуретан водоотпорен слој можете да продолжите да се исуши. ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Едноставно лизга овој заштитник над вашата перница, zip тоа беше затворена, и поставете го вашиот редовни pillowcase на врвот. Тоа е лесно да се грижи за машина за миење со ладна вода. Собори сува ниска или се исуши. А ДИШЕ БАРИЕРА : Оваа мембрана repels течности и влага и блокови алергени и кревет грешки додека дозволувајќи им на воздухот и топлината на проток низ толку ви останат свежи и суви сите вечер долго. ВИСОК КВАЛИТЕТ на УДОБНОСТ : Секој од нашите перница опфаќа е внимателно стокмено од најдобрите материјали за заштита перница, се мијат по миење. Слободни на токсични хемикалии, тие се безбедни за вашите деца.


Други функции

Размер:
50X70CM, USA Twin(20x26 inch), USA Queen(20x30 inch), USA King(20x36 inch)
Вид На Модела:
Твърд
Материал:
Полиестер / Памук
Непристойная Снимка:
No
Стил:
Обикновена
брой нишки:
200TC
Воспользуйся:
Къща, Болница,Хотел
Брой Платове:
30
Техника:
Вязаный
Характеристика:
Водоустойчив, Екологично Чист,Нетоксичен
клас:
клас а
Модел:
Обичайната Крашеная
Номер На Модела:
калъфки за възглавници
is_customized:
Yes
Тип:
Калъфка
търговска марка:
LFH
Име:
непромокаем протектор за възглавница

Най-добри сделки

гореща разпродажба Коледен подарък на Дядо Коледа карикатура queen size спално бельо спално бельо, пухени комплект постелки
 • Ново
Оценка на продукта:

гореща разпродажба Коледен подарък на Дядо Коледа карикатура queen size спално бельо спално бельо, пухени комплект постелки

Добредојдовте на нашата продавница! Уживаш тука!Ќе го најдете она што ви треба!Почитувани Купувачи : Ве молиме прочитајте ја следната содржина пред да ја купите.1, Има дизајн ќе биде малку боја разлики помеѓу слики и реални производи;и pillowcases се намали по случаен избор, ако не може да го прифати боја разлики, pls размислете внимателно пред да ги купите .2,Некои бледнее бојата и големината смалуваат е неизбежна кога перење во прв пат3,Прирачник за мерење,35cm грешка е нормално.4, Овие групи не се вклучат сите утешителот или спојници за прекривки маска или pillowcases;и ова е рамен лист во собата,не се монтира на состојба утврдени со еластична бенд6,ако сте од Бразил и изберете превозот начин од страна на fedex,UPSот,DHL,итн,pls да понудат на своите CPF или CNPJ,или ние ќе брод преку Кина пост воздух mail.7,За некои далечни област,ќе мора да плаќаат дополнителни такси превозот,ние ќе го провери и ќе ви испрати некоја порака,или ние ќе брод преку кина пост воздух mail.8,Доколку имате посебни барања за декларираната вредност,pls остави порака при купување.ние обично изјавуваат стандардната вредност пониска од цената што ја плаќаат.Ние не сме одговорни за било тарифи и сопствени трошоци.Детали : вклучува : Близнаци (2 парчиња) 1 КОМПЈУТЕР ПРЕКРИВКИ ПОКРИЕ 167*230 CM(66*90inch) 1 BUC ПЕРНИЦА СЛУЧАЈ 51*67 CM(20*26inch) Кралицата (3pcs ) 1 КОМПЈУТЕР ПРЕКРИВКИ ПОКРИЕ 228*230 CM(89*90inch) 2 ПАРЧИЊА ПЕРНИЦА СЛУЧАЈ 51*67 CM(20*26inch) Кралот (3pcs) 1 КОМПЈУТЕР ПРЕКРИВКИ ПОКРИЕ 230*264 CM(90*103inch) 2 ПАРЧИЊА ПЕРНИЦА СЛУЧАЈ 51*92 CM(20*36inch)Сите го поставите не вклучуваат било утешителот или ватенка...

BGN 33.00 36.80
2 елемента чист цвят проста имитированная коприна плат сатен лятна калъфка директна продажба калъфка за коса със скрита продажба на едро
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента чист цвят проста имитированная коприна плат сатен лятна калъфка директна продажба калъфка за коса със скрита продажба на едро

Поддршка Пад на превозот2 парчиња Чиста Боја Едноставна Имитира Свила Ткаенини Сатен Лето Pillowcase Директна Продажба на Перница Маска За Коса Со Скриени трговија на големоОпис На Производот : 1...

BGN 12.00 15.84
Окт. Нов домашен текстил по поръчка аниме / манга САМ Single Side / Double Side полиестер / микро велур/2WT 2Way калъфка 90x90cm
 • Ново
Оценка на продукта:

Окт. Нов домашен текстил по поръчка аниме / манга САМ Single Side / Double Side полиестер / микро велур/2WT 2Way калъфка 90x90cm

Перница случај примерСостојба : Новиот Код : PC9090 Опис : Големина : 90*90cm (35.4*35.4 инчи)Бидејќи различни мерни методи, не може да биде 34cm грешка.Материјал : Полиестер / Microвелур Ткаенина / 2 WT 2 WayСлика : Една Страна / Двојно СтранаОпис : Само да ја поднесете вашата фотографија (не голи) преку емаил.Ве молиме овозможи ракување со времето во рок од 5 работни дена...

BGN 35.00 38.38
1 бр. размер 45*45 см от памук бельо, декоративни калъфки за покриване на мода PopStyle Пет Cat Dog Pattern калъфка за Нов дом
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. размер 45*45 см от памук бельо, декоративни калъфки за покриване на мода PopStyle Пет Cat Dog Pattern калъфка за Нов дом

1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка 3 Ние само брод да се потврди цел адреси...

BGN 15.00 16.00
Goldeny Brand 3 части в комплекта на красиви бели кученца портрет на 3d животно спално бельо
 • Ново
Оценка на продукта:

Goldeny Brand 3 части в комплекта на красиви бели кученца портрет на 3d животно спално бельо

3 Делови На Собата(Ќебе Маска со Две Перница шамс)Материјал : Памук TencelТема Грофот : 1500 TC / 110gsmПогоден Сезона : Сите СезониПакетот Вклучува1x Прекривки капак ( Фил : Нема)2x Перница шамсБлизнакголеминаПрекривки ги покрие : 59 од 79 инчиПерница Шарлатан : 20 од 28 инчиЕден големинаПрекривки ги покрие : 59 од 79 инчиПерница Шарлатан : 20 од 28 инчиПолна големинаПрекривки ги покрие : 78, 86 инчиПерница Шарлатан : 20 од 28 инчиДвоенголеминаПрекривки ги покрие : 78, 86 инчиПерница Шарлатан : 20 од 28 инчиКралицатаголеминаПрекривки ги покрие : 79 од 88 инчиПерница Шарлатан : 20 од 28 инчиКралотголеминаПрекривки ги покрие : 94 со 88 инчиПерница Шарлатан : 20 од 28 инчиСупер Цар големинаПрекривки ги покрие : 102 од 88 инчиПерница Шарлатан : 20 од 28 инчиЦарина и давачки : Царина и давачки се клиентот одговорности.Сепак, Ние ќе брод предмети со фактура од $20$40 секој...

BGN 99.00 160.00
Чешки син чаршаф комплект с наволочками twin full queen king bedspread спално бельо комплект постелки
 • Ново
Оценка на продукта:

Чешки син чаршаф комплект с наволочками twin full queen king bedspread спално бельо комплект постелки

Добредојдовте на нашата продавница! Уживаш тука!Ќе го најдете она што ви треба!Почитувани Купувачи : Ве молиме прочитајте ја следната содржина пред да ја купите.1, Има дизајн ќе биде малку боја разлики помеѓу слики и реални производи, ако не може да го прифати боја разлики, pls размислете внимателно пред да ги купите .2,Некои бледнее бојата и големината смалуваат е неизбежна кога перење во прв пат3,Прирачник за мерење,35cm грешка е нормално.4, Овие групи не се вклучат сите утешителот или спојници за прекривки маска или pillowcases;и ова е рамен лист во собата,не се монтира на состојба утврдени со еластична бенд6,ако сте од Бразил и изберете превозот начин од страна на fedex,UPSот,DHL,итн,pls да понудат на своите CPF или CNPJ,или ние ќе брод преку Кина пост воздух mail.7,За некои далечни област,ќе мора да плаќаат дополнителни такси превозот,ние ќе го провери и ќе ви испрати некоја порака,или ние ќе брод преку кина пост воздух mail.8,Доколку имате посебни барања за декларираната вредност,pls остави порака при купување.ние обично изјавуваат стандардната вредност пониска од цената што ја плаќаат.Ние не сме одговорни за било тарифи и сопствени трошоци.Детали : Секоја големина вклучува : Близнаци : 1*Прекривки Покрие 150cmx210cm, 1*Перница Случај 50cmx70cmНИ Целост : 1*Прекривки Покрие 200cmx230cm, 2*Перница Случај 50cmx70cmВелика БРИТАНИЈА Кралицата : 1*Прекривки Покрие 200cmx200cm, 2*Перница Случај 50cmx70cmНИ Кралицата : 1*Прекривки Покрие 228cmx228cm, 2*Перница Случај 50cmx70cmНИ Цар : 1*Прекривки Покрие 260cmx230cm, 2*Перница Случај 51cmx91cm1 инч=2.54 см На пример : 150cm=150 / 2.54=59inchСите групи не се вклучат сите утешителот или ватенка за прекривки покрие,и нема филер за pillowcaseПостелнина За Одржување : 1.

BGN 47.00 92.48
1 бр копринена калъфка за възглавница сатен стандартен размер 50x70cm плюс фланец 5cm
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр копринена калъфка за възглавница сатен стандартен размер 50x70cm плюс фланец 5cm

Мека, сјајна, и екстра мазна Поставете на 1 pillowcase Стандардна Големина 20" x 30" Достапни во Стандардни димензии 100% свилен сатен Машина за Миење / Сува

BGN 6.00 6.38
Супер Меки Завивки Плюшени Машинно Пране Мода Черно Бялата Гора Зебра Камуфлаж Животни С Разтегателен Диван Хвърли Cobertor Децата На Възрастни Одеяло
 • Ново
Оценка на продукта:

Супер Меки Завивки Плюшени Машинно Пране Мода Черно Бялата Гора Зебра Камуфлаж Животни С Разтегателен Диван Хвърли Cobertor Децата На Възрастни Одеяло

Добредојдовте на Hommom H Продавница Големина:150*200cm=60*80inch 125*200cm=50*80inch 100*150cm=40*60inch 100*125cm=40*50inch МАТЕРИЈАЛ : Направен од 100% микрофибер полиестер, ова кадифен ќебе е супер меки, издржлив и лесен...

BGN 35.00 38.38
Окт. Домашен текстил еднопосочна двустранен полиестерна квадратна калъфка Re: ZERO Starting Life In Another World Аниме Rem New 41411
 • Ново
Оценка на продукта:

Окт. Домашен текстил еднопосочна двустранен полиестерна квадратна калъфка Re: ZERO Starting Life In Another World Аниме Rem New 41411

Перница случај примерСостојба : Нова Шифра : Опис : Големина : 7.9"x7.9" / 13.8"x13.8" / 15.7"x15.7" / 17.7"x17.7" / 23.6"x23.6" / 35.4"x35.4" (20x20cm / 35x35cm / 40x40cm / 45x45cm / 60x60cm / 90x90cm)Бидејќи различни мерни методи, не може да биде 34cm грешка.Материјал : ПолиестерСлика : на Една страна / ДвестранаПерница внатрешна не е вклучена.Pillowcase само.Перница внатрешна може да се купат во нашата продавница.Пакет : ПП ТорбаЗабелешка : Задната страна на единствено еднострана перница е бела.Постојат боја аберации помеѓу производи " слики и материјални предмети, ве молиме да ги материјал објект како.Ви благодариме за разбирањето!ПлаќањеTemp прифати ALIPAY САМО!Плаќање ве молиме да се направи во рок од 3 ДЕНА по аукцијата заврши, акции не се гаранцијаПревозотПревозот Објектот ќе се испраќаат во СВЕТОТ преку Хонг Конг Пост или Кина Пост Воздухопловната со нормален воздухопловната...

BGN 12.00 12.78
Лейси Бродерия Комплекти Легла Луксозен Бежово Цвете Жакард Сатен, Пухени Queen King Size Спално Бельо Чаршаф От Памук
 • Ново
Оценка на продукта:

Лейси Бродерия Комплекти Легла Луксозен Бежово Цвете Жакард Сатен, Пухени Queen King Size Спално Бельо Чаршаф От Памук

добредојдовте на нашата продавница!Сите производи без додатен, Цел цената не вклучува Царинските давачки,ви Благодариме!Карактеристики : •Состојба : Нова•Парчиња : 4pcs сет Постелнина•Повод : Спална Соба•Материјал : свила / памук жакард•Модел : Главно, како на сликата.• Затоа што Земјата е различно од beding поставите големината, ве молиме бидете сигурни дека големината е одговара за вашиот кревет или не според моето опише мерење прво Пред да се направи нарачка.• Сликата Можеби покаже 6pc или повеќе со некои перници, но нашиот производ само доаѓа со 2 перница шамс.• Поради перница шамс ткаенина парчиња од прекривки покрие, па можеби и не е иста со пик, но секогаш ист стил со постелнина сетови.• Имаме трговија на големо цена за масовно купување, pls се чувствуваат слободни да ме известите доколку ви треба• Испорака : Ние ќе го избере различни Изразува да ја испорача стоката зависи од вашите локации...

BGN 115.00 198.40
Японското аниме мъжки hunter x hunter Хисока Csai възприемане на тялото калъфка за носене BL аниме възглавница за домашен любимец совалка завивки, възглавница Y079
 • Ново
Оценка на продукта:

Японското аниме мъжки hunter x hunter Хисока Csai възприемане на тялото калъфка за носене BL аниме възглавница за домашен любимец совалка завивки, възглавница Y079

Тоа е само една Перница Покрие Случај ( Кутии или перница внатрешна не е вклучена ) Имаме три големи за да се изберат, 150 cm x 50 cm,100 см х 35 см,160 см x50 см,Имаме две материјали да се избере...

BGN 31.00 35.18
Бежов Бял Сиво Розово Деца, Момчета И Момичета Принцеса Балдахин Легло С Балдахин Детска Стая Украса Бебешко Легло Кръгла Mosquito Net Палатка Завеси
 • Ново
Оценка на продукта:

Бежов Бял Сиво Розово Деца, Момчета И Момичета Принцеса Балдахин Легло С Балдахин Детска Стая Украса Бебешко Легло Кръгла Mosquito Net Палатка Завеси

Беж Бела Сива Розова Деца, Момчиња и Девојки Принцеза Крошна Кревет Valance Детска Соба Декорација Бебе Кревет Круг Комарец Нето Шатор Завеси Квалитетот е на прво со најдобра услуга...

BGN 68.00 79.84
Аниме рисунка Коледа съдбата да остане нощ сабя пухени печатни постелки с наволочками чаршаф пухени набор от 151207
 • Ново
Оценка на продукта:

Аниме рисунка Коледа съдбата да остане нощ сабя пухени печатни постелки с наволочками чаршаф пухени набор от 151207

Големина на : кревет : 200* 150см, чаршаф : 180*220cm, прекривки ги покрие : 150*210cm, навлаки : 47*75смМожете исто така да ми кажете вашиот кориснички големина...

BGN 96.00 111.98
Ноември актуализация на популярната игра на карти onmyoji аниме герои Кагула и ин трева и аоандон лист одеало и чаршаф
 • Ново
Оценка на продукта:

Ноември актуализация на популярната игра на карти onmyoji аниме герои Кагула и ин трева и аоандон лист одеало и чаршаф

wyприклучокstartЖешка Стока$16.99$18.99$18.99wyприклучоккрајНоември 2016 година ажурирање популарна игра со карти onmyoji аниме Карактери kagula & ying трева & aoandon лист ќебе & Прекривки Маскапроизвод екранотголемина : 150x200cmлистови & Прекривки маскаќебе

BGN 94.00 99.18
Най-Високо Качество Памук Бельо Наруто Аниме Калъфка Сватбени Декоративни Калъфки За Дома Калъфка A10. 17
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-Високо Качество Памук Бельо Наруто Аниме Калъфка Сватбени Декоративни Калъфки За Дома Калъфка A10. 17

​Висок Квалитет На Памук, Лен Наруто Pillowcase Свадба Декоративни Перница Случај За Дома Перница Покрие A10.17Бренд : Shun QianМатеријал : памук и ЛенМожете да го прилагодите : даМодел : 45 X45cm (во рамките на цвест материјал, може да биде за 2cm грешка)1.Бојата и Големината на...

BGN 6.00 7.98
Японското аниме най-голямата школа DXD чаршаф хвърли едно одеяло спално бельо покривки cosplay подаръци плосък лист cd060
 • Ново
Оценка на продукта:

Японското аниме най-голямата школа DXD чаршаф хвърли едно одеяло спално бельо покривки cosplay подаръци плосък лист cd060

На Праска кожата материјал е мека и мазна чувство, и тоа е боја нема да исчезнат.На Фланелен боксери материјал е мек и топол, и тоа е боја нема да избледи премногу.

BGN 64.00 75.18
Ужасен Паяк Печатни Утешител, Комплекти Легла Twin Full Queen Super Cal King Size Чаршафи Пухени Завивки Коледа За Възрастен, Дете
 • Ново
Оценка на продукта:

Ужасен Паяк Печатни Утешител, Комплекти Легла Twin Full Queen Super Cal King Size Чаршафи Пухени Завивки Коледа За Възрастен, Дете

•Предмет : Ужасна Spider Печатени Утешителот Постелнина Поставува Близнак Целосна Кралицата Супер Cal Цар Големина Кревет Листови Прекривки Ги Опфаќа Божиќ Возрасно Дете•Големина : Еднокреветни / Двокреветни, со Двокреветни / Full / Кралицата, Кралот, Супер кралот / Cal Кралот•Поставува : Постелнина Сетови 45pcs•Парчиња : Прекривки покрие поставите 4pc или Утешителот поставите 5pc•Материјал : Полиестер / памук, 500 тема count•Technoloty : Висока дефиниција Реактивен печатење, 3 D Испечатени, Висок Квалитет•Полнење : Полиестер(само за утешителот поставува 5pc)•Тип : ноќ на Вештерките Постелнина, 3d Испечатени сет постелнина, детски кревети, девојка спална соба оркестарот, момчиња дома декор, Возрасни кревет листови, 3d Печатење Кревет во кеса1...

BGN 122.00 150.38
Слънчоглед стил, лукс 3D маслената живопис печат 4шт пълен / Кралица комплект постелки и спално бельо легло линия Duver Cover Set
 • Ново
Оценка на продукта:

Слънчоглед стил, лукс 3D маслената живопис печат 4шт пълен / Кралица комплект постелки и спално бельо легло линия Duver Cover Set

Ние сме професионални производителот, добредојдовте на големо и купување, количина е со преференцијален третман.4 PCS СЕТ ПОСТЕЛНИНА се вклучени : Целосната / КРАЛИЦАТА : ПРЕКРИВКИ ГИ ПОКРИЕ : 2М X 2.3 MЧАРШАФ : 2.5 M X 2.5 M2 ПЕРНИЦА ОПФАЌА : 0.47 M X 0.78 MAnswer : ___________________________ NOTE : постелнина поставите не е вклучуваат утешителот .Објектот специфики : Материјал : 100% / памукМатеријал : памукТежина : 2.5 kgДезинфицираатКарактеристики на производот : Реактивен боење, не се избледени, не топка, не се намали , шок е уникатен, удобно, висока густина мелење коса 4 кревети во собата.НЕМА.1НЕМА.2НЕМА.3НЕМА.4НЕМА.5НЕМА.6НЕМА.7НЕМА.8НЕМА.9НЕМА.10НЕМА.11НЕМА.12НЕМА.13НЕМА.14НЕМА.15НЕМА.16НЕМА.17НЕМА.18Постелнината се грижи совети : (Многу важни) и Перење Метод : (Многу важно)1,Нов купување кревет е вкуси пред првата употреба треба да биде да се користи ладна вода да се измијат, Меур време да не биде во можност да се надмине 10 минути, бидејќи бирото за развој на образованието стоки процесот на производство веројатно ќе бидат инфицирани со нечистотија, Печатење и боење процес, исто така, можеби остаток на гориво состав, во пред првата употреба миење може јасно голо око, не може да се види странски материјал.2,Нови купување bedclothes е вкуси првите детергент за перење, не додадете која било соодветно средство, затоа што на активни состојки може да доведе до корито реактивен боење ткаенини остатоци во повторно, и гориво боење на контаминација кревет е вкуси светла боја област.3,Нова купување кревет е вкуси првите перење додавање на малку оцет и сол, ќе биде креветот е вкуси повеќе прекрасни.

BGN 134.00 212.74
2017 нов 4 бр. / компл. комплект постелки хлопчатобумажный калъф чаршаф пухени комплекти селска стил легла Housse De Couette
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 нов 4 бр. / компл. комплект постелки хлопчатобумажный калъф чаршаф пухени комплекти селска стил легла Housse De Couette

2017 Нова Постелнина Поставите Памук Покрие чаршаф Прекривки Покрие Поставува Утешителот Farmhouse Стил Постелнина Поставува Housse Де Couette 4pcs / setОпис : Тип : Сет ПостелнинаТкаенини : Дијамант сомотКоличина : 4 парчињаОдделение : Одделение АТкаенина Густина : 120x60Боја : #1、#2、#3、#4、#5Големина на(приближно):1.5 м : Перница случај : 48*74cmЧаршаф : 180*210cmКревет опфаќа : 150*200cm2m : Перница случај : 48*74cmЧаршаф : 200*220cmКревет опфаќа : 200*230cmПакет се вклучени:1*чаршаф1*Кревет маска2*pillowcaseСовети : 1...

BGN 69.00 115.26
1бр портативен сгъваем дете деца детско легло точка светкавица навес mosquito net палатка Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр портативен сгъваем дете деца детско легло точка светкавица навес mosquito net палатка Безплатна доставка

Карактеристики : Симпатична дизајн Дишат слободно Едноставна инсталација на Антиинсекти и комарец Лесно да се чисти и суви брзо Патент синџир дизајн, слободно да отвораат и затвораат Спецификации : Боја : розова / сино Големина : 110*60см Погоден за 12 yearoldдеца Забелешка : ве Молиме овозможи 13cm се разликува поради прирачник за мерење...

BGN 37.70
Жена, възраст ExpressDakimakura японски възприемане на тялото калъфка Айри Сакура клас елит ADP710038
 • Ново
Оценка на продукта:

Жена, възраст ExpressDakimakura японски възприемане на тялото калъфка Айри Сакура клас елит ADP710038

Брз Преглед : Dakimakura Hugging Тело Перница МаскаЧетири Ткаенини за да Изберете Од : Праска Кожата, Природни Сомот, Јапонски Текстил, Две Начин TricotДимензија : 150 cm x 50 cm (59 x 19.6 во) или 160 см x 50 см (63 x 19.6 во)Answer : ___________________________ Note : Перница ги опфаќаат Само; Внатрешните Перница НЕ се вклучениСпецификација / Карактеристики : 100% Автентични DakimakuraЖивотот Големина Перница МаскаКолекционерскиOtaku Waifu / HusbandoНајчесто поставувани ПРАШАЊА : 1...

BGN 45.00 47.98
Нов добър моят съсед Тоторо калъфка сватба Декоративна калъфка персонализирате подарък за калъфки WY&311
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов добър моят съсед Тоторо калъфка сватба Декоративна калъфка персонализирате подарък за калъфки WY&311

Производ Карактеристики Сосема Нов 1 PC Перница Капак (Сите едендвострано печатени перница опфаќа се бели на другата страна) Материјал : висококвалитетен полиестер памук,супер мека ткаенина Дизајн : персоналните сопствени Изработка : Невидливи патент затворање, сите рабови се overlocked за да спречите кавгата...

BGN 6.00 7.02
Домашен текстил комплект постелки жаккардовый луксозен хлопчатобумажный комплект спално бельо чаршаф и 4 бр. / компл. Queen duvet bed set clothing cover freeshipping
 • Ново
Оценка на продукта:

Домашен текстил комплект постелки жаккардовый луксозен хлопчатобумажный комплект спално бельо чаршаф и 4 бр. / компл. Queen duvet bed set clothing cover freeshipping

.4pcs Вклучуваат : 1pc* Прекривки маска + 1pc Лист + 4pc pillowcaseкралот големина : кревет(1.5 метар / 5feet)или(1.8 метри / 6feet )или(2meter)Постелнината Поставите производ Кралицата големина 4pcs1pcs прекривки ги покрие : 200cm * 230cm (79*91inch)1pcs рамни листови : 245cm *245cm (96*96inch)2 парчиња pillowcase : 48cm *74cm (19*29inch)Постелнината Поставите производ Цар големина 4pcs1pcs прекривки ги покрие : 220cm * 240cm (87*94inch)1pcs рамни листови : 245cm *245cm (96*96inch)2 парчиња pillowcase : 48cm *74cm (19*29inch)Важно Потсетување!!!1.Овој производ е 4 ПАРЧИЊА постелнина сетови, тоа е не содржи ватенка!е прекривки покрие , не ватенка! без пополнување2.Прирачник за мерење,35cm грешка е nomal.Ви благодариме!3.Ако не можете да изберете ,по плаќањето,оставајќи порака да ни каже производот број,или ние ќе ги испрати по случаен избор.Ви благодариме!4.Имаме wholesaleprice за масовно купување, pls се чувствуваат слободни да ме известите доколку ви треба.5.Ве молиме да обрнете attation големина : друга земја различни стандард, ве молиме проверете ја големината на настава кога ќе го купите6.Различни цената врз основа на различен квалитет.Сите дизајни во avalible, ве молиме прочитајте го опис на производот внимателно и избор на присвојувањето за вашиот кревет,кога ти се молам на цел.Добредојдовте на нашата продавница! Уживаш тукаЌе го најдете она што ви треба1↓234 ↓5 ↓6↓7 ↓89 ↓10 ↓11 ↓12 ↓131415магацинАко не сте Задоволни со производот, ве молиме кликнете на следниот линк

BGN 89.00 170.72
Аниме Карикатура На Изкуството На Меча Онлайн Двойна Ролка За Прегръщане Калъфка Калъфка Калъфка Праскова Кожа 2 Метод № 11050
 • Ново
Оценка на продукта:

Аниме Карикатура На Изкуството На Меча Онлайн Двойна Ролка За Прегръщане Калъфка Калъфка Калъфка Праскова Кожа 2 Метод № 11050

Материјал : Праски, Кожа, Сомот, Полиетилен терефталат, Краток куп velour, 2 Пат / WTВе молиме изберете омилен материјал.Големина на : не постојат четири стилови, 100*34cm, 150*50cm, 160*50cm, 180*60смВе молиме изберете од омилените големина.Состојба : Нова и добра состојба...

BGN 31.00 43.18