• Ново
Goldeny 4 броя в комплект цветни балони и кучета в любовта 3d animal bed set

Goldeny 4 броя в комплект цветни балони и кучета в любовта 3d animal bed set

Buyers rating:
-39 % BGN 107.00
BGN 176.00

Брой продукти


4 Делови На Собата (Прекривки Капак и чаршаф во Собата)
Материјал : Памук Tencel
Тема Грофот : 1500 TC/110gsm
Погоден Сезона : Сите Сезони
Фил : Никој
Пакетот Вклучува
1x Прекривки маска
2x Перница шамс
1x Рамен Лист
Близнак-големина
Прекривки ги покрие : 59 од 79 инчи
Перница Шарлатан : 20 од 28 инчи
Рамен Лист : 71 од 91 инчи
Еден големина
Прекривки ги покрие : 59 од 79 инчи
Перница Шарлатан : 20 од 28 инчи
Рамен Лист : 71 од 91 инчи
Полна големина
Прекривки ги покрие : 78, 86 инчи
Перница Шарлатан : 20 од 28 инчи
Рамен Лист : 91 од 96 инчи
Двоен-големина
Прекривки ги покрие : 78, 86 инчи
Перница Шарлатан : 20 од 28 инчи
Рамен Лист : 91 од 96 инчи
Кралицата-големина
Прекривки ги покрие : 79 од 88 инчи
Перница Шарлатан : 20 од 28 инчи
Рамен Лист : 91 од 98 инчи
Кралот-големина
Прекривки ги покрие : 94 со 88 инчи
Перница Шарлатан : 20 од 28 инчи
Рамен Лист : 106 од 98 инчи
Супер Цар големина
Прекривки ги покрие : 102 од 88 инчи
Перница Шарлатан : 20 од 28 инчи
Рамен Лист : 110 од 101 инчи
Царина и давачки :
Царина и давачки се клиентот одговорности.Сепак, Ние ќе брод предмети со фактура од $20-$40 секој. Ако сакате посебна декларираната цена ,треба да се разјаснат во вашата нарачка.
Постелнината Одржување :
1.Овој производ е за дома дизајн, и тоа е лесна за употреба и чиста.
2.Сува тоа во таквите место после миење.
3.Измијте одделно од темна боја и светлина боја се препорачува.
4.Ако постои чипка или pendant, да го отстраните прво, пред миењето.
Инструкции за перење :
1. Се користи вода со температура под 30 степени под
2. Капка неутрален детергент решение во вода, прв и го стави во постелнината до течни интегрирани целосно во вода.

Други функции

Размер:
Full Size, King Size, Queen Size, Twin Size, Super King Size, Double Size, Single Size, California King Size
Размер На Заявлението:
1,2 m (4 фута), 1,0 m (3,3 фута), 2,0 м (6,6 фута), 1.35 m (4,5 фута),2,2 М (7 фута),2,5 м (8 фута),1,8 м (6 фута),2,8 метра (9 фута), 1,5 М (5 фута)
клас:
Качество
Тип:
Лист, Калъфка И Чаршаф Комплекти
Вид На Модела:
Домашни любимци
брой нишки:
≥600TC
is_customized:
Yes
Модел:
Пишеща машина
Стил:
Средиземно море
търговска марка:
Златни
Брой Платове:
80
Устойчивостта На Цветовете (Ранг):
4
Брой:
4 бр.
Техника:
Печат На Плосък Екран
Попълване на:
Няма
Плътност Тъкани:
200 * 200
Тегло:
2.5-3KG
Материал:
Памук Tencel
Номер На Модела:
JF-356
Воспользуйся:
Начало

Най-добри сделки

гореща разпродажба Коледен подарък на Дядо Коледа карикатура queen size спално бельо спално бельо, пухени комплект постелки
 • Ново
Оценка на продукта:

гореща разпродажба Коледен подарък на Дядо Коледа карикатура queen size спално бельо спално бельо, пухени комплект постелки

Добредојдовте на нашата продавница! Уживаш тука!Ќе го најдете она што ви треба!Почитувани Купувачи : Ве молиме прочитајте ја следната содржина пред да ја купите.1, Има дизајн ќе биде малку боја разлики помеѓу слики и реални производи;и pillowcases се намали по случаен избор, ако не може да го прифати боја разлики, pls размислете внимателно пред да ги купите .2,Некои бледнее бојата и големината смалуваат е неизбежна кога перење во прв пат3,Прирачник за мерење,35cm грешка е нормално.4, Овие групи не се вклучат сите утешителот или спојници за прекривки маска или pillowcases;и ова е рамен лист во собата,не се монтира на состојба утврдени со еластична бенд6,ако сте од Бразил и изберете превозот начин од страна на fedex,UPSот,DHL,итн,pls да понудат на своите CPF или CNPJ,или ние ќе брод преку Кина пост воздух mail.7,За некои далечни област,ќе мора да плаќаат дополнителни такси превозот,ние ќе го провери и ќе ви испрати некоја порака,или ние ќе брод преку кина пост воздух mail.8,Доколку имате посебни барања за декларираната вредност,pls остави порака при купување.ние обично изјавуваат стандардната вредност пониска од цената што ја плаќаат.Ние не сме одговорни за било тарифи и сопствени трошоци.Детали : вклучува : Близнаци (2 парчиња) 1 КОМПЈУТЕР ПРЕКРИВКИ ПОКРИЕ 167*230 CM(66*90inch) 1 BUC ПЕРНИЦА СЛУЧАЈ 51*67 CM(20*26inch) Кралицата (3pcs ) 1 КОМПЈУТЕР ПРЕКРИВКИ ПОКРИЕ 228*230 CM(89*90inch) 2 ПАРЧИЊА ПЕРНИЦА СЛУЧАЈ 51*67 CM(20*26inch) Кралот (3pcs) 1 КОМПЈУТЕР ПРЕКРИВКИ ПОКРИЕ 230*264 CM(90*103inch) 2 ПАРЧИЊА ПЕРНИЦА СЛУЧАЈ 51*92 CM(20*36inch)Сите го поставите не вклучуваат било утешителот или ватенка...

BGN 33.00 36.80
Горещи продажба на Мандала квадратна калъфка с цип мода потребителски калъфки 20x20cm 35x35cm 40x40cm по-голям размер Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещи продажба на Мандала квадратна калъфка с цип мода потребителски калъфки 20x20cm 35x35cm 40x40cm по-голям размер Безплатна доставка

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.

BGN 6.00 6.72
Ужасен Паяк Печатни Утешител, Комплекти Легла Twin Full Queen Super Cal King Size Чаршафи Пухени Завивки Коледа За Възрастен, Дете
 • Ново
Оценка на продукта:

Ужасен Паяк Печатни Утешител, Комплекти Легла Twin Full Queen Super Cal King Size Чаршафи Пухени Завивки Коледа За Възрастен, Дете

•Предмет : Ужасна Spider Печатени Утешителот Постелнина Поставува Близнак Целосна Кралицата Супер Cal Цар Големина Кревет Листови Прекривки Ги Опфаќа Божиќ Возрасно Дете•Големина : Еднокреветни / Двокреветни, со Двокреветни / Full / Кралицата, Кралот, Супер кралот / Cal Кралот•Поставува : Постелнина Сетови 45pcs•Парчиња : Прекривки покрие поставите 4pc или Утешителот поставите 5pc•Материјал : Полиестер / памук, 500 тема count•Technoloty : Висока дефиниција Реактивен печатење, 3 D Испечатени, Висок Квалитет•Полнење : Полиестер(само за утешителот поставува 5pc)•Тип : ноќ на Вештерките Постелнина, 3d Испечатени сет постелнина, детски кревети, девојка спална соба оркестарот, момчиња дома декор, Возрасни кревет листови, 3d Печатење Кревет во кеса1...

BGN 122.00 150.38
Чешки син чаршаф комплект с наволочками twin full queen king bedspread спално бельо комплект постелки
 • Ново
Оценка на продукта:

Чешки син чаршаф комплект с наволочками twin full queen king bedspread спално бельо комплект постелки

Добредојдовте на нашата продавница! Уживаш тука!Ќе го најдете она што ви треба!Почитувани Купувачи : Ве молиме прочитајте ја следната содржина пред да ја купите.1, Има дизајн ќе биде малку боја разлики помеѓу слики и реални производи, ако не може да го прифати боја разлики, pls размислете внимателно пред да ги купите .2,Некои бледнее бојата и големината смалуваат е неизбежна кога перење во прв пат3,Прирачник за мерење,35cm грешка е нормално.4, Овие групи не се вклучат сите утешителот или спојници за прекривки маска или pillowcases;и ова е рамен лист во собата,не се монтира на состојба утврдени со еластична бенд6,ако сте од Бразил и изберете превозот начин од страна на fedex,UPSот,DHL,итн,pls да понудат на своите CPF или CNPJ,или ние ќе брод преку Кина пост воздух mail.7,За некои далечни област,ќе мора да плаќаат дополнителни такси превозот,ние ќе го провери и ќе ви испрати некоја порака,или ние ќе брод преку кина пост воздух mail.8,Доколку имате посебни барања за декларираната вредност,pls остави порака при купување.ние обично изјавуваат стандардната вредност пониска од цената што ја плаќаат.Ние не сме одговорни за било тарифи и сопствени трошоци.Детали : Секоја големина вклучува : Близнаци : 1*Прекривки Покрие 150cmx210cm, 1*Перница Случај 50cmx70cmНИ Целост : 1*Прекривки Покрие 200cmx230cm, 2*Перница Случај 50cmx70cmВелика БРИТАНИЈА Кралицата : 1*Прекривки Покрие 200cmx200cm, 2*Перница Случај 50cmx70cmНИ Кралицата : 1*Прекривки Покрие 228cmx228cm, 2*Перница Случај 50cmx70cmНИ Цар : 1*Прекривки Покрие 260cmx230cm, 2*Перница Случај 51cmx91cm1 инч=2.54 см На пример : 150cm=150 / 2.54=59inchСите групи не се вклучат сите утешителот или ватенка за прекривки покрие,и нема филер за pillowcaseПостелнина За Одржување : 1.

BGN 47.00 92.48
Най-Високо Качество Памук Бельо Наруто Аниме Калъфка Сватбени Декоративни Калъфки За Дома Калъфка A10. 17
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-Високо Качество Памук Бельо Наруто Аниме Калъфка Сватбени Декоративни Калъфки За Дома Калъфка A10. 17

​Висок Квалитет На Памук, Лен Наруто Pillowcase Свадба Декоративни Перница Случај За Дома Перница Покрие A10.17Бренд : Shun QianМатеријал : памук и ЛенМожете да го прилагодите : даМодел : 45 X45cm (во рамките на цвест материјал, може да биде за 2cm грешка)1.Бојата и Големината на...

BGN 6.00 7.98
Одеало комфорт, топлина мек плюш лесно грижа машинно пране на океанските вълни залез златен разтегателен диван хвърли Детето Възрастен топло одеяло
 • Ново
Оценка на продукта:

Одеало комфорт, топлина мек плюш лесно грижа машинно пране на океанските вълни залез златен разтегателен диван хвърли Детето Възрастен топло одеяло

добредојдовте на продавница МАТЕРИЈАЛ : Направен од фланелен боксери ткаенина , ова кадифен ќебе е супер меки, издржлив и лесен...

BGN 44.00 47.98
Аниме рисунка Коледа съдбата да остане нощ сабя пухени печатни постелки с наволочками чаршаф пухени набор от 151207
 • Ново
Оценка на продукта:

Аниме рисунка Коледа съдбата да остане нощ сабя пухени печатни постелки с наволочками чаршаф пухени набор от 151207

Големина на : кревет : 200* 150см, чаршаф : 180*220cm, прекривки ги покрие : 150*210cm, навлаки : 47*75смМожете исто така да ми кажете вашиот кориснички големина...

BGN 96.00 111.98
1 бр копринена калъфка за възглавница сатен стандартен размер 50x70cm плюс фланец 5cm
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр копринена калъфка за възглавница сатен стандартен размер 50x70cm плюс фланец 5cm

Мека, сјајна, и екстра мазна Поставете на 1 pillowcase Стандардна Големина 20" x 30" Достапни во Стандардни димензии 100% свилен сатен Машина за Миење / Сува

BGN 6.00 6.38
Аниме Карикатура На Изкуството На Меча Онлайн Двойна Ролка За Прегръщане Калъфка Калъфка Калъфка Праскова Кожа 2 Метод № 11050
 • Ново
Оценка на продукта:

Аниме Карикатура На Изкуството На Меча Онлайн Двойна Ролка За Прегръщане Калъфка Калъфка Калъфка Праскова Кожа 2 Метод № 11050

Материјал : Праски, Кожа, Сомот, Полиетилен терефталат, Краток куп velour, 2 Пат / WTВе молиме изберете омилен материјал.Големина на : не постојат четири стилови, 100*34cm, 150*50cm, 160*50cm, 180*60смВе молиме изберете од омилените големина.Состојба : Нова и добра состојба...

BGN 31.00 43.18
2017 Египет памук сатен луксозни жакард легла комплект Twin Queen King size 3/4 / 7шт пухени комплект Bedskirt калъфки за възглавници и спално бельо
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Египет памук сатен луксозни жакард легла комплект Twin Queen King size 3/4 / 7шт пухени комплект Bedskirt калъфки за възглавници и спално бельо

2017 Египет памук сатен луксузни Жакард Постелнина Поставите Близнак Кралицата Цар големина 3 / 4 / 7 Pcs Прекривки покрие поставите Bedskirt Pillowcases постелнинаМатеријал : памук Египет1cm=0.3937008(инчи)Близнаци Големина ( Кревет Здолниште ) : Погоден за 1.2 m креветБлизнаци Големина 3 Еез1 парче Прекривки ги Покрие : 150*200cm1 парче Кревет Здолниште : 120*200cm+45см1 парче Pillowcase : 48*74cmКралицата Големина На ( Кревет Здолниште ) : Погоден за 1.5 м креветКралицата Големина На 4 Pcs1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm1 парче Кревет Здолниште : 150*200cm+45см2 парчиња Pillowcases : 48*74cmКралицата Големина Од 7 Компјутери1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm1 парче Кревет Здолниште : 1 50*20 0cm+45см2 парчиња Pillowcases : 48*74cm1 парче Срце облик перница со core1 парче Круг Перница со core 1 парче Бонбони перница со coreКралицата Големина Б ( Кревет Здолниште ) : Погоден за 1.8 m креветКралицата Големина Б 4 Pcs1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm1 парче Кревет Здолниште : 180*200cm+45см2 парчиња Pillowcases : 48*74cmКралицата Големина Б 7 Компјутери1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm1 парче Кревет Здолниште : 18 0*20 0cm+45см2 парчиња Pillowcases : 48*74cm1 парче Срце облик перница со core1 парче Круг Перница со core 1 парче Бонбони перница со coreКралот Големина (Кревет Здолниште ) : Погоден за 2.0 м креветКралот Големина 4 Pcs1 парче Прекривки ги Покрие : 220*240cm1 парче Кревет Здолниште : 200*220cm+45см2 парчиња Pillowcases : 48*74cmКралот Големина 7 Компјутери1 парче Прекривки ги Покрие : 220*240cm1 парче Кревет Здолниште : 200 *22 0cm+45см2 парчиња Pillowcases : 48*74cm1 парче Срце облик перница со core1 парче Круг Перница со core 1 парче Бонбони перница со coreВажни Забелешки : Plz изберете големина accroding на вашиот кревет и утешителот големина...

BGN 135.00 225.60
H+P457 New Hot Custom Pillowcase мандала 12 soft 45x45 см (Twin sides) Калъфка за възглавница с цип SQ01003@H0457
 • Ново
Оценка на продукта:

H+P457 New Hot Custom Pillowcase мандала 12 soft 45x45 см (Twin sides) Калъфка за възглавница с цип [email protected]

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.

BGN 11.00 14.38
Японското аниме най-голямата школа DXD чаршаф хвърли едно одеяло спално бельо покривки cosplay подаръци плосък лист cd060
 • Ново
Оценка на продукта:

Японското аниме най-голямата школа DXD чаршаф хвърли едно одеяло спално бельо покривки cosplay подаръци плосък лист cd060

На Праска кожата материјал е мека и мазна чувство, и тоа е боја нема да исчезнат.На Фланелен боксери материјал е мек и топол, и тоа е боја нема да избледи премногу.

BGN 64.00 75.18
1бр портативен сгъваем дете деца детско легло точка светкавица навес mosquito net палатка Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр портативен сгъваем дете деца детско легло точка светкавица навес mosquito net палатка Безплатна доставка

Карактеристики : Симпатична дизајн Дишат слободно Едноставна инсталација на Антиинсекти и комарец Лесно да се чисти и суви брзо Патент синџир дизајн, слободно да отвораат и затвораат Спецификации : Боја : розова / сино Големина : 110*60см Погоден за 12 yearoldдеца Забелешка : ве Молиме овозможи 13cm се разликува поради прирачник за мерење...

BGN 37.70
Нов Добър Eva Simons Калъфка Сватба Декоративна Калъфка Персонализирате Подарък За Калъфки A311&7
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов Добър Eva Simons Калъфка Сватба Декоративна Калъфка Персонализирате Подарък За Калъфки A311&7

Производ Карактеристики Сосема Нов 1 PC Перница Капак (Сите едендвострано печатени перница опфаќа се бели на другата страна) Материјал : висококвалитетен полиестер памук,супер мека ткаенина Дизајн : персоналните сопствени Изработка : Невидливи патент затворање, сите рабови се overlocked за да спречите кавгата...

BGN 6.00 7.02
QAN нова мода комплект постелки дантела пристрастие пухени чаршаф комплект легло пола завеси покривки, спално бельо принцеса памучен плат
 • Ново
Оценка на продукта:

QAN нова мода комплект постелки дантела пристрастие пухени чаршаф комплект легло пола завеси покривки, спално бельо принцеса памучен плат

Селски печати кавга сет Постелнина (3pcs / set или 4pcs / set)Материјал : 100% памукБоја : како на сликата покажува, во вид на снимање.Ние листа на многу големини на options...

BGN 151.00 159.02