• Ново
10шт 90 / 108/120 кръгла сатен покривка на капака на масата за сватба, Коледа, ресторант и банкетни бижута 21 цвят

10шт 90 / 108/120 кръгла сатен покривка на капака на масата за сватба, Коледа, ресторант и банкетни бижута 21 цвят

Buyers rating:
-38 % BGN 108.00
BGN 174.40

Брой продукти


Спакуван Листата :
10pcs сатен tablecloth
Состојба : 100% Сосема Нов и Прво Квалитет.
Големина : 228cm(90") изборен круг,275cm(108") изборен круг, 305cm(120") изборен круг
Боја : 9 Color за Опција (Како што се Покаже во Слики)
Материјал : 100% Висок Квалитет Блескава Сатен Полиестер
Натпревар : Постојат Одговара на Нашиот Сатен Табела Тркач и Сатен Стол Sash во нашата Продавница!
Блескава : пред сатен е Малку посветла од назад, за да го направите да изгледа Прилично повеќе
Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл
Купувачот Читање
1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави,Лошите Временски Услови, Царина, Итн.
2,цената не вклучувајќи Обичај Должност,Оддалечена Област Надомест или други плаќаат Такси од курир.Треба плати 30 повеќе ако вашата адреса е Оддалечена Област.
Плаќање
1,прифаќаме Виза/Master Card/Boleto/Web Money/QIWI Паричникот/Банкарски Трансфер.Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.
Ве молиме да се свесни дека секоја наплата ќе бидат издадени на истиот начин на кој купувачот ги плаќа нас.
2,Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат completeed.
Пакет Shippment
1,Објекти ќе бидат проверени и пакуваат и пред ние да ги испратите ,за да се осигураме дека нашите клиенти добиле во добра состојба.
2,Обично ќе треба 24 часа за за ревизија на фондови по што ја платиле вашата нарачка,ние може да се изведуваат само вашата нарачка по финансиската ревизија завршена.
3,Ние само брод да се потврди цел.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

Други функции

Спецификация:
228cm, 275cm, 305cm
Воспользуйся:
Сватба На Открито, Хотел, Банкет, Парти,Къща
Характеристика:
Oilproof, Устранимый, Водоустойчивый
Форма:
Кръг
Стил:
Pastorale
Модел:
Обичайната Крашеная
Вид На Модела:
Твърд
Размер:
228cm,275cm,305cm
Номер На Модела:
А154-10,С24-10,С18-10
is_customized:
Yes
търговска марка:
- МАЛКО. МУХА
Материал:
Сатен плат
Техника:
Ръчна изработка
Воспользуйся:
Коледа
Цвят:
Бальк, бял, червен, праскова, златен, царски син, тъмно син, светло розово, лилаво, Орански
Размер:
228 см / 275 см/305 см
Материал:
Воспользуйся:
Тип:
Друго
1:
покривки за сватба
2:
кръгла покривка сатен
Приложение:
3:
кръгла покривка

Най-добри сделки

40x40CM плодов стил столче за кола разтегателен квадратна възглавница плюшен квадратна устойчива на плъзгане долната възглавница за домашни любимци Home Decor Cojines silla almof
 • Ново
Оценка на продукта:

40x40CM плодов стил столче за кола разтегателен квадратна възглавница плюшен квадратна устойчива на плъзгане долната възглавница за домашни любимци Home Decor Cojines silla almof

Материјал : КадифенТежина : 0.2 гГолемина : 40x40cmНапомена : 1 Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и голо око боја разлика...

BGN 14.38
LINKWELL 45x45cm Fashion United Kindom UK London Big Ben and Pink Rose Bird Flower Linen Decor Хвърли Pillowcase калъфи за възглавници
 • Ново
Оценка на продукта:

LINKWELL 45x45cm Fashion United Kindom UK London Big Ben and Pink Rose Bird Flower Linen Decor Хвърли Pillowcase калъфи за възглавници

LINKWELL 45x45cm Мода Обединетите Kindom велика БРИТАНИЈА Лондон Биг Бен и Розева Роза Птица Цвет Лен Оркестарот Фрли Перница Покрива Pillowcase Име на производ : Перница Покрие CC790 Големина на : 18"x 18"(45см x 45cm) Материјал : Памук, Лен Модел : моделот е само на предната страна, на задната страна е лен природна боја Скриени Zip затворање Перница ги опфаќаат само, не вклучуваат вметнување. Ве молиме имајте во предвид : 1...

BGN 16.00 25.58
LINKWELL 18x18 мода сладък карикатура черна птица Тукан гора, слънце, цвете, лист чул калъфка калъфка за детска стая
 • Ново
Оценка на продукта:

LINKWELL 18x18 мода сладък карикатура черна птица Тукан гора, слънце, цвете, лист чул калъфка калъфка за детска стая

LINKWELL 18x18" Модните Симпатична Цртан филм Црна Toucan Птица Шума Сонцето Цвет и Лист Burlap Перница Покрие Pillowcase за Дете Соба Име на производ : Перница Покрие CC1079 Големина на : 18"x 18"(45см x 45cm) Материјал : Памук, Лен Модел : моделот е само на предната страна, на задната страна е лен природна боја Скриени Zip затворање Перница ги опфаќаат само, не вклучуваат вметнување. Ве молиме имајте во предвид : 1...

BGN 16.00 25.58
Бял Ликра Участък Маса За Хранене, Стол Делото Машинно Пране Ресторант За Сватби, Банкети Сгъваем Хотелски Стол Покритие
 • Ново
Оценка на продукта:

Бял Ликра Участък Маса За Хранене, Стол Делото Машинно Пране Ресторант За Сватби, Банкети Сгъваем Хотелски Стол Покритие

Име : Lycra Spandex Катедрата ПокриваКоличина : 1 парчињаМатеријал : 90% полиестер 10% spandexОпис На Производот : Овој стол, се покрива со протегала може да се вклопи во повеќето банкет столициЛесно се перат и пеглање.Животната срединапријателски производи.Endurable да се мијат и без брчки.Домот жакард ткаенина.Добро чувство на допир.Широко се користи за свадба,paries,прослави или други посебен настан.Висок квалитет и прифатлива цена.Оваа spandex стол, се покрива со протегала може да се вклопи во повеќето банкет столици.Овој стол покрие само да бидат универзални димензии за да ги собере charis, па можете да нарачате овој lycra стол капак веднашСтол назад висина може да биде од 4560 cmСтол назад ширината може да биде од 3548cmСтол седиште должина може да биде од 3846cmСтол седиште ширината може да биде од 3846cmСтол назад дебелина може да биде од 2cm~4cm

BGN 84.80
Класическа PVC бронзирующая Цвете покривка водоустойчив маслостойкая правоъгълна нескользящая на кутията на масата анти-гореща кърпа, кафе на шкафа
 • Ново
Оценка на продукта:

Класическа PVC бронзирующая Цвете покривка водоустойчив маслостойкая правоъгълна нескользящая на кутията на масата анти-гореща кърпа, кафе на шкафа

Купување Белешки 1.Големината На големината на стоки беше прирачник мери,а потоа да се пресмета просек,можно е да има грешка,грешка големина во рок од 3%...

BGN 43.00 54.85
Ниската Цена Японски Стил Покривка Морски Вълни Модел На Кутията На Масата
 • Ново
Оценка на продукта:

Ниската Цена Японски Стил Покривка Морски Вълни Модел На Кутията На Масата

Материјал : ЛенПрепорачуваме Tablecloth Големина На : Tablecloth должина= Табела Должина+ 2 x Дисторзии Големина,Tablecloth Width= Табела Ширина+ 2 x Дисторзии Големина.(обично,дисторзии големина на маса крпа е 20 30 cm,ве молиме изберете вистинската големина за вашата маса )

BGN 6.00 6.70
Коледна възглавница 45x45 см слонове калъфка калъфка за възглавница полиестер и лен автомобилни калъфки за декоративни 1 бр./лот
 • Ново
Оценка на продукта:

Коледна възглавница 45x45 см слонове калъфка калъфка за възглавница полиестер и лен автомобилни калъфки за декоративни 1 бр./лот

За Големина И Боја : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

BGN 7.00 7.49
LINKWELL 18x18 мода източване на цвете керамична ваза синьо-бял порцелан чул калъфка калъфка китайски стил декор
 • Ново
Оценка на продукта:

LINKWELL 18x18 мода източване на цвете керамична ваза синьо-бял порцелан чул калъфка калъфка китайски стил декор

LINKWELL 18x18" Модните Слива Цвет Керамичка Вазна, Сини и Бели Порцелански Burlap Перница Покрие Pillowcase Кинески Стил Оркестарот Име на производ : Перница Покрие CC1070 Големина на : 18"x 18"(45см x 45cm) Материјал : Памук, Лен Модел : моделот е само на предната страна, на задната страна е лен природна боја Скриени Zip затворање Перница ги опфаќаат само, не вклучуваат вметнување. Ве молиме имајте во предвид : 1...

BGN 16.00 25.58
2017 Мода Бананов Лист Тропически Зелен Син Фламинго Геометрични Тропически Растения Зелени Листа Бельо Калъфка Калъфка
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Мода Бананов Лист Тропически Зелен Син Фламинго Геометрични Тропически Растения Зелени Листа Бельо Калъфка Калъфка

Опис : перница маска е направена од Памук Ткаенини,со една добра пропустливост,На перница поклопецот е прифатлива,издржливи и ефективни.кој изгледа повеќе уметнички и може да не спречи од гребење...

BGN 5.00 7.98
ESSIE HOME 18x18 ярко жълто калъфка калъфка вязаная бродерия на геометричния модел на зиг-заг Шеврон модерен щурм
 • Ново
Оценка на продукта:

ESSIE HOME 18x18 ярко жълто калъфка калъфка вязаная бродерия на геометричния модел на зиг-заг Шеврон модерен щурм

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да се одржи редот...

BGN 12.48
ръчно рисувани цветни тропически ананас летен принт хвърли възглавница въздушна Възглавница за начало декор автомобили възглавница разтегателен фотьойл калъфка
 • Ново
Оценка на продукта:

ръчно рисувани цветни тропически ананас летен принт хвърли възглавница въздушна Възглавница за начало декор автомобили възглавница разтегателен фотьойл калъфка

Опис на производот раканасликани Шарени Ананас Тропски Лето Печати Фрли Перница Перница Дома Декоративни Автомобил Перница Троседот Стол Pillowcase [Внимание] : Проекти вклучуваат исполнува и не се пополни две опции...

BGN 8.00 12.78
Нов прием на домашен текстил памук Европа стил карирана покривка за масата за хранене / парти / сватба да вземе да конфигурирате 3 цвята
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов прием на домашен текстил памук Европа стил карирана покривка за масата за хранене / парти / сватба да вземе да конфигурирате 3 цвята

Школка Материјал : Памук платно Дебелина : Редовно Намалување на стапката : 3%~5% Големина : 70*70cm(27*27 инчи), 90*90cm(35*35 инчи), 110*110cm(43*43 инчен), 140*90cm(55*35 инчи), 140*140cm(55*55 инчи), 140*180cm(55*70 инчен ), 140*210cm(55*82 инчи), 140*240cm(55*94 инчен) Карактеристики : Изработени од природен памук ткаенини Реактивен печатење и боење процес, животната средина и невкусна Боја е јасно, не е лесно да исчезнат за Перење начин : температура на водата треба да биде под 30° C за Да го користите неутрален детергент Машината за сушење време не треба да надминува 1 минута...

BGN 14.00 16.80
LINKWELL 18x18 карикатура сладък зелен облак за бебе момиче номер чул размер на декоративни хвърли възглавница калъфки калъф калъфка
 • Ново
Оценка на продукта:

LINKWELL 18x18 карикатура сладък зелен облак за бебе момиче номер чул размер на декоративни хвърли възглавница калъфки калъф калъфка

LINKWELL 18x18" Цртан филм Симпатична Зелена Облак за Дете Девојка Соба Burlap Плоштадот Декоративни фрли Перница Перница Покрива Случај Pillowcase Име на производ : Перница Покрие CC1091 Големина на : 18"x 18"(45см x 45cm) Материјал : Памук, Лен Модел : моделот е само на предната страна, на задната страна е лен природна боја Скриени Zip затворање Перница ги опфаќаат само, не вклучуваат вметнување. Ве молиме имајте во предвид : 1...

BGN 16.00 25.58
2017 фабрика Нов бельо калъфка калъфка момиче стил начало Декоративна калъфка разтегателен възглавница украса
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 фабрика Нов бельо калъфка калъфка момиче стил начало Декоративна калъфка разтегателен възглавница украса

2017 фабрика нови лен перница покрие перница покрие девојка стил дома декоративни перница случај троседот перница ги красатМатеријал : ленОпис : Не вклучувајќи Пополнување, го содржи само перници маскаПерница Спецификација Перници големина 45СМ×45СМ (Околу 17.1 во×17.1 во)Перници големина бидејќи прирачник за шиење причина може да има грешки на 2 до 3 cm(Околу 0.8 во~1.2 во)Производи Печатење : Перница поклопецот е еден двострано печатење, на задната страна е солидна бојаПатент Локација : Невидливи патент на долната страна на Перница маскаЗа нега на Настава : Машина или Рака Мие, не Кајгана,Топло Железо ако е потребноКлучни Зборови : Перница & Перница & Троседот Покрие & Перница Покрие & Перница Покрие & Перници Ги Красат & Custom ПернициВе молиме имајте во предвид : 1...

BGN 5.00 6.27
100шт YHC35 луксозни пайети около сребърния ликра ликра сватбен банкет събития полиестер еластични стол делото
 • Ново
Оценка на продукта:

100шт YHC35 луксозни пайети около сребърния ликра ликра сватбен банкет събития полиестер еластични стол делото

луксузна околу sequins сребро spandex lycra свадба банкет настани полиестер еластичен стол задниот поклопецПРОИЗВОДИ ОПИС60+ бои опции(за редовни spandex стол осигурување), 15+ металик бои опции.Висок квалитет spandex / lycra материјал(200gsm) и засилен еластична стол нога џеб50pcs по многу стандардна картонска кутија.Стандард банкет стол капак...

BGN 1326.40
11 цвята модерен ликра покриване на стол Strech трапезария стол калъф за сватбен банкет стол протектор и калъф украса
 • Ново
Оценка на продукта:

11 цвята модерен ликра покриване на стол Strech трапезария стол калъф за сватбен банкет стол протектор и калъф украса

MulitБоја Смешни Мачки Милениче Играчка Лента Закачка Стапче Пластични Играчки За Мачки Gatos Интерактивни Миленичиња Игра Играчки Production MulitБоја Смешни Мачки Милениче Играчка Лента Закачка Стапче Пластични Играчки За Мачки Gatos Интерактивни Миленичиња Игра Играчки Production11 Бои Стол Покрие Модерна Spandex Strech трпезарија Стол Опфаќа за Свадба Банкет Стол Заштитник Slipcover ОркестаротПад На Превозот Поддршка11 Бои Евтини Стол Покрие Модерна Spandex Strech трпезарија Стол Опфаќа за Свадба Банкет Стол Заштитник Slipcover ОркестаротКарактеристики : : 100% Сосема Нов и висок квалитет на Меки, Удобни и навремено отпорни...

BGN 7.00 7.98
Maiyubo 2018 картун котка животно квадратна калъфка калъфка за възглавница памук бельо, легло, диван, да се откажат калъфка детски играчки серия PC077
 • Ново
Оценка на продукта:

Maiyubo 2018 картун котка животно квадратна калъфка калъфка за възглавница памук бельо, легло, диван, да се откажат калъфка детски играчки серия PC077

Опис : Материјал : Памук, ЛенГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме овозможи 12cm отстапување)Затворање : Скриен ПатентПакетот вклучува : 1 buc на перница капак (перница внатрешна не е вклучена)Известување : i1...

BGN 6.00 7.20
Кадифе Плат С Две Страни Печат На Животните Стил На Пчелите Калъфки За Декоративни Квадратни Сини Луксозни Калъфки За Възглавници
 • Ново
Оценка на продукта:

Кадифе Плат С Две Страни Печат На Животните Стил На Пчелите Калъфки За Декоративни Квадратни Сини Луксозни Калъфки За Възглавници

Објектот информации Димензии : 50x50 cm includng tassels Материјал : Згусне Висок квалитет Кадифени ТкаениниМоже да се перат со скриени zip50x50 см : за 0.319 килограми само pilllowcaseТоа е pillowcase , со исклучок на јадро.Двојно двострано печатењеHighdefinition печатењеПревозотОбјектот треба да бидат испратени во рок од 37 работни дена .Време на испоракаПреку Кина Пост Воздух Mail : Генерално 1535 работни дена, но може да се земе 40 50 работни дена за некои земји, на пример, Русија, Бразил и така натамуПреку "Федекс" : Генерално 315 работен денПреку DHL : Генерално 37 работен денПреку ЕМС : Генерално, 720 работен денAnswer : ___________________________ Note : Нашите предмети не ги вклучуваат даноците и ддв или други скриени трошоци...

BGN 59.92
Начало декор бродирани калъфка тъмно син / бял геометричен цветен памук платно Suqare бродерия калъфка 45x45cm
 • Ново
Оценка на продукта:

Начало декор бродирани калъфка тъмно син / бял геометричен цветен памук платно Suqare бродерия калъфка 45x45cm

Дома Декор Emboridered Перница Покрие Сина Цвеќиња Геометриски Платно Памук Suqare Перница Покрие 45x45cmМатеријал : 100% Памук Шема : Везени, везови дизајн декоративни проверка на перница (само едната страна има Emboridery Шема, на другата страна е бела) Форма : Плоштадот Техника : Ткаени Употреба : Автомобил, Чаир, Декоративни, Седиште Тежина : 150g~190g / парчиња Варира со дизајни за Апликација : Одговара За Домаќинство,Автомобил,Хотел и Кафе Бар Декорација,Свадба Перење Метод : Ладно Вода се Миеле Со Рака Пакет се вклучени : 1 парче перница случај ( не се вклучени перница внатрешен)Напомена : Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење.

BGN 16.00 22.38
LINKWELL 18x18 зелен четырехлистный детелина Лъки for the Kid Room Decor Деня на Св. Патрик чул за квадратен хвърляне на калъфи за възглавници калъфка
 • Ново
Оценка на продукта:

LINKWELL 18x18 зелен четырехлистный детелина Лъки for the Kid Room Decor Деня на Св. Патрик чул за квадратен хвърляне на калъфи за възглавници калъфка

LINKWELL 18x18" Зелени Четири Лист Детелина Среќа за Дете Соба Оркестарот Св Patricks Ден Burlap Плоштадот фрли Перница Покрива Pillowcase Име на производ : Перница Покрие CC1093 Големина на : 18"x 18"(45см x 45cm) Материјал : Памук, Лен Модел : моделот е само на предната страна, на задната страна е лен природна боја Скриени Zip затворање Перница ги опфаќаат само, не вклучуваат вметнување. Ве молиме имајте во предвид : 1...

BGN 16.00 25.58
Цветни растения ананас плодове шарени фон калъфи за възглавници Начало столче за кола декор калъфка декор 45*45 см Fundas Cojin
 • Ново
Оценка на продукта:

Цветни растения ананас плодове шарени фон калъфи за възглавници Начало столче за кола декор калъфка декор 45*45 см Fundas Cojin

Шарени Ананас Фабрика Овошје Шарени Позадина Перница Покрие Дома столче Оркестарот Перница Случај Оркестарот 45*45см Fundas Cojin1...

BGN 6.00 7.98
XYZLS Европа стил скица на животните възглавница 45x45 см декоративен квадратен памук бельо хвърлят възглавници за дома разтегателен автомобил Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

XYZLS Европа стил скица на животните възглавница 45x45 см декоративен квадратен памук бельо хвърлят възглавници за дома разтегателен автомобил Безплатна доставка

Европа Стил Скица Животни Перница 45 X45 CM Плоштадот Декоративни Памук, Лен Фрли Перници за Домашни Троседот Автомобил Бесплатен Превозот Материјал : Памук&Лен Мерка 18 инчи плоштад,45x45cm,таму е 23cm постои отстапување се должи на процесот на производство Невидливи патент Место третман со благ детергент ПОКРИВА САМО(INSERT НЕ се ВКЛУЧЕНИ )Answer : ___________________________ Note : 1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход...

BGN 16.00 19.66
Най-новите коледни рождения ден и Свети Валентин подаръци играчки гигантски октопод въздушна Възглавница за деца и възрастни в два размера Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-новите коледни рождения ден и Свети Валентин подаръци играчки гигантски октопод въздушна Възглавница за деца и възрастни в два размера Безплатна доставка

ери меки и удобни Огромен Октопод форма перница перница четири боиГолемина на : М : за 7590cm (одговара за деца).L : 115135 cm (за возрасни).Забелешка : За големина...

BGN 70.00 70.40
Miracille Сладко Dog and Cat Pattern калъфи за възглавници памук бельо разтегателен задната калъфка домашен декоративен хвърли калъфка автомобилен интериор
 • Ново
Оценка на продукта:

Miracille Сладко Dog and Cat Pattern калъфи за възглавници памук бельо разтегателен задната калъфка домашен декоративен хвърли калъфка автомобилен интериор

​Miracille Симпатична Куче и Мачка Шема Перница Покрие Памук, Лен Троседот Назад Pillowcase Дома Декоративни Фрли Перница Случај Автомобил ОркестаротСпецификацијаТочка Име : Перница МаскаМатеријал : Памук, ЛенСтил : Животни СеријаГолемина : 44x44cm (17.32x17.32 инчи )Куршум ТочкаНаправени од издржлив лен мешавина крпа материјалПлоштад 44cm 17.3(L)17.3(W) ИнчиНевидливи патент на дното на перница маскаМоделот е само на предната страна на страна , на грб е беж боја на ткаенинаВметнете не се вклучени , перница ги опфаќаат самоИзвестување1.Поради рака се намали и рака контролирана шиење , големината, со поголема или помала од 5% е дозволено .2.Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина од светлината3.На перница покритие може да биде машина за мијат со средината на детергент и се исушиБоја на ткаенина е блиску до беж не се бели , ве молиме љубезно, истакна пред да се направи ред , ви благодарам !Невидливи патентДобар Изглед иЛесен за КористењеКвалитет на печатењеЖивописни Бои, БезМирис иНе ИсчезнатПамук & ленИздржливи иЕкопријателски1 Направи целосна меки перница 2 Виткање перница 3 Нежни гестови за да се избегне колапс на патентНие ќе брод вашата нарачка во 13business дена ( во зависност од вашата цел е количество ) по уплатата .Обезбеди сите видови на превозот метод за различни земји...

BGN 6.00 6.38
Творчески Борови Шишарки, Калъфи За Възглавници, Маслена Живопис Различни Изкуство Калъфка Бельо Памук Начало Декор Автомобил Разтегателен Хол Хвърлят Възглавни?
 • Ново
Оценка на продукта:

Творчески Борови Шишарки, Калъфи За Възглавници, Маслена Живопис Различни Изкуство Калъфка Бельо Памук Начало Декор Автомобил Разтегателен Хол Хвърлят Възглавни?

Креативни Борови Шишарки Перница Покрива Маслото Овошје Уметност Перница Случај Памук, Лен Дома Декор Автомобил Троседот Во Дневната Соба Фрли Перници Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл...

BGN 6.00 7.98
Русалка възглавници две цвят пайети да хвърля възглавницата калъфка САМ калъф двойни страна на декоративни възглавници Hogard
 • Ново
Оценка на продукта:

Русалка възглавници две цвят пайети да хвърля възглавницата калъфка САМ калъф двойни страна на декоративни възглавници Hogard

Сирена Перници Опфаќа Две Тон Sequins Фрли Перница Перница Случај DIY Случај Двојно Страни Декоративни Перници Hogard Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : Sequins + боја на платноГолемина на : (L*W) 40*40cmУбава две тон sequins двојно страни боја фрли пернициТоа може да се направи вашата спална соба,дома повеќе модерни и посебни.Совршен објектот за да ги красат вашата соба, троседот, автомобили и столици, и др.Издржлив и лесен за чистење.Одличен квалитет и удобно ткаенина може да ви донесе слатка и прекрасна слободното време.Напомена : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Боите може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере.Пакетот Вклучува : 1 x Перница Случај (не се вклучени перница внатрешен)

BGN 5.00 5.28
Китайски стил Dream forest елегантен пейзаж 8784 бельо покривка хладилник телевизор покривка на капака домашен декоративен декор на масата
 • Ново
Оценка на продукта:

Китайски стил Dream forest елегантен пейзаж 8784 бельо покривка хладилник телевизор покривка на капака домашен декоративен декор на масата

[Име] Пастирски Свежи Зелени Растенија Лист Печати Табела Покрие [Материјал] Дебел Памук, Лен помеша [Size] 140*100cm / 140*140cm / 140*180cm / 140*200cm / 140*220cm / ПрилагодитеСовети : 1.30 степени под температурата на водата не смее да се користи перење детергент кој содржи кајгана.2...

BGN 17.00 23.98