• Ново
Модерни снимка Ablum залез природа декоративна Галерия възглавници красив природен пейзаж начало декор възглавници Capa de Almofadas

Модерни снимка Ablum залез природа декоративна Галерия възглавници красив природен пейзаж начало декор възглавници Capa de Almofadas

Buyers rating:
-15 % BGN 8.00
BGN 9.41

Брой продукти


Модерната Фотографија Ablum Зајдисонце Украсни Сценографијата Галерија Перници Прекрасни Природни Пејсажи Дома Декор Перници Capa де Almofadas 45x45cm

Answer : ___________________________ Note : бела дел (празно дел) во фотографии, вистинската боја на перница поклопецот е природен лен боја ,Крем, Беж (како погоре фото демонстрација)
1.Предмет : 18" инчи плоштадот перница маска
2. Материјал : памук, лен (машина за миење)
40% лен 30% памук и 30%полиестер
Фил : Високо квалитетни PP памук, полиестер влакна текстил површината. (420g)
3. Големина : 45x45cm (17.5"x 17.5")
Ве молиме овозможи 2-3cm несовпаѓање се должи на рачно мерење.
4. Боја : како на фотографии (една страна печатење)
На една страна се печати, на другата страна е природен лен боја (беж, крим).
Ако треба и двете страни печатени, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
5 .Пакување Не фил : 1 перница се покријат само Со фил : 1cushion маска + 1 висок квалитет перница внатрешна
Препорачуваме 4pcs за средни троседот, 6pcs за големи димензии троседот. 2 парчиња за мала софа.
Зошто да го одберете нас? 1.Елегантен дизајн невидливи патент 2.Супериорен квалитет материјал( мие) 40% лен 30% памук и 30% полиестер 3.Напредна технологија на печатење, издржлив и не-одѕвонуваше во долго време и Зошто да не се направи свој уникатен перници/перници?? Да, може да се направи свој уникатен fatansy неверојатни перница перница покрие некогаш сте имале пред тоа.Она што треба да направите е да ни ги испратите вашите HD (high Definition) фотографии. Ние може да се направи една страна печати, два страна печати.(Промоција подароци,годишнина,реклама) MOQ : 10pcs ( Минимум за количина) . Ве молиме кликнете на сликата подолу за повеќе информации.

Други функции

Спецификация:
45x45 No Filling, 45x45 With Filling
Материал:
Памучно Бельо
Начин На Нагряване:
Подгряване на ястия в леглото
Номер На Модела:
Естествената красота е отражение на водата, Земята на мечтите чудо на природата
Воспользуйся:
Седалка
търговска марка:
moodcome
Стил:
Pastorale
Тип:
Възглавницата На Седалката/Възглавница На Облегалката
Развийте и измийте:
Подвижна и моющийся
Възрастова Група:
Възрастни
Форма:
Площ
Вид На Модела:
Етап
Модел:
Пишеща машина
Попълване на:
Памук
Техника:
Вязаный
Характеристика:
калъф за възглавници
Воспользуйся:
Разтегателен / Седалка / Автомобил / Пол / Легло
ключова дума:
Калъф за възглавници/ калъфка/ калъфка
Функция:
Украса / възглавница на облегалката
customization:
Разположение
Размер:
45 x 45cm
Цвят на задната страна:
Натурален Лен Цвят / Кремав / Бежово
Цвят На Предната Страна:
снимки
Попълване на:
Тъкан от стъклени влакна, благородна вътрешна част PP

Най-добри сделки

Калъфка Това, Как Книгата Се Осветява, Толкова Е Огромен, Като Огромна Вселена, Напечатанная На Поръчка Модни Буква Меча Хвърли Калъфки За Възглавници
 • Ново
Оценка на продукта:

Калъфка Това, Как Книгата Се Осветява, Толкова Е Огромен, Като Огромна Вселена, Напечатанная На Поръчка Модни Буква Меча Хвърли Калъфки За Възглавници

Pillowcase Начинот На Книгата Brightens До Е Како Голем Како На Огромната Вселена Обичај Печатени Мода Писмо Меч Фрли Перница Покрие Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл...

BGN 6.00 7.98
Мода Творчески Геометричен Животни Памук Бельо Калъфка Декоративни Разтегателен Да Се Откажат Калъфка Столче За Кола Home Decor Калъфка
 • Ново
Оценка на продукта:

Мода Творчески Геометричен Животни Памук Бельо Калъфка Декоративни Разтегателен Да Се Откажат Калъфка Столче За Кола Home Decor Калъфка

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контактирајте со нас во времето ние ќе ви даде бесплатен превозот,и изберете побрзо се Изразат за што ви благодарам.Перница случај се опише како што е подолу : Материјал : 100% природни нови Памук, Лен ТкаениниГолемина Приближно : 45см * 45см (18 инчен * 18 инчи)Сите перници се рачно изработени, не може да биде 12cm отстапување постои,се надевам, ќе може да се разбере.Ние не се осмелувам да ветување цена на производот е најниската цена,но, ние може да вети иста цена и со најдобар квалитетНазад на Перница Опфаќа : Обична Боја без печатени сликаОтвори : ZipОва е САМО перница Покрие без да вметнете Една Страна Печатење Перница Покрива[Производи Печатење] Перница поклопецот е еден двострано печатење, на задната страна е чиста коноп бојаAnswer : ___________________________ Note : 1...

BGN 6.00 7.98
LINKWELL 50x30cm Fashion Dark Blue World Map правоъгълна талия чул калъфка хвърли калъфка класически дизайн
 • Ново
Оценка на продукта:

LINKWELL 50x30cm Fashion Dark Blue World Map правоъгълна талия чул калъфка хвърли калъфка класически дизайн

LINKWELL 50x30cm Мода Темно Сина Мапата на Светот Правоаголна Половината Burlap Перница Покрие фрли pillowcase Класичен Дизајн Име на производ : Перница Покрие CC297 Големина на : 20"x 12"(50cm x 30cm) Материјал : Памук, Лен Модел : моделот е само на предната страна, на задната страна е лен природна боја Скриени Zip затворање Перница ги опфаќаат само, не вклучуваат вметнување. Ве молиме имајте во предвид : 1...

BGN 16.00 25.58
Начало декор бродирани калъфка тъмно син / бял геометричен цветен памук платно Suqare бродерия калъфка 45x45cm
 • Ново
Оценка на продукта:

Начало декор бродирани калъфка тъмно син / бял геометричен цветен памук платно Suqare бродерия калъфка 45x45cm

Дома Декор Emboridered Перница Покрие Сина Цвеќиња Геометриски Платно Памук Suqare Перница Покрие 45x45cmМатеријал : 100% Памук Шема : Везени, везови дизајн декоративни проверка на перница (само едната страна има Emboridery Шема, на другата страна е бела) Форма : Плоштадот Техника : Ткаени Употреба : Автомобил, Чаир, Декоративни, Седиште Тежина : 150g~190g / парчиња Варира со дизајни за Апликација : Одговара За Домаќинство,Автомобил,Хотел и Кафе Бар Декорација,Свадба Перење Метод : Ладно Вода се Миеле Со Рака Пакет се вклучени : 1 парче перница случај ( не се вклучени перница внатрешен)Напомена : Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење.

BGN 16.00 22.38
Бял Ликра Участък Маса За Хранене, Стол Делото Машинно Пране Ресторант За Сватби, Банкети Сгъваем Хотелски Стол Покритие
 • Ново
Оценка на продукта:

Бял Ликра Участък Маса За Хранене, Стол Делото Машинно Пране Ресторант За Сватби, Банкети Сгъваем Хотелски Стол Покритие

Име : Lycra Spandex Катедрата ПокриваКоличина : 1 парчињаМатеријал : 90% полиестер 10% spandexОпис На Производот : Овој стол, се покрива со протегала може да се вклопи во повеќето банкет столициЛесно се перат и пеглање.Животната срединапријателски производи.Endurable да се мијат и без брчки.Домот жакард ткаенина.Добро чувство на допир.Широко се користи за свадба,paries,прослави или други посебен настан.Висок квалитет и прифатлива цена.Оваа spandex стол, се покрива со протегала може да се вклопи во повеќето банкет столици.Овој стол покрие само да бидат универзални димензии за да ги собере charis, па можете да нарачате овој lycra стол капак веднашСтол назад висина може да биде од 4560 cmСтол назад ширината може да биде од 3548cmСтол седиште должина може да биде од 3846cmСтол седиште ширината може да биде од 3846cmСтол назад дебелина може да биде од 2cm~4cm

BGN 84.80
Ден на свети Валентин бельо възглавница разтегателен талия хвърли калъфка начало декор възглавница Drop Shipping Y1226
 • Ново
Оценка на продукта:

Ден на свети Валентин бельо възглавница разтегателен талия хвърли калъфка начало декор възглавница Drop Shipping Y1226

Денот на вљубените Лен Перница Троседот Половината Фрли Перница Покрие Дома Декор ПерницаСпецификации : 100% сосема нов и висок квалитетСовршен за место на троседот, кафе продавница, библиотека, книжарница, партија, клуб.Материјал : ЛенОблик : ПлоштадГолемина : 43 X43cmПренослив и ПератВе молиме овозможи мало отстапување за боја и мерење! ве молиме разбирање, ви благодаримеПакет Содржина1 КОМПЈУТЕР Перница случај(Перница внатрешна не е вклучена)Повеќе Попуст На СТАН

BGN 4.00 5.87
2017 фабрика Нов бельо калъфка калъфка момиче стил начало Декоративна калъфка разтегателен възглавница украса
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 фабрика Нов бельо калъфка калъфка момиче стил начало Декоративна калъфка разтегателен възглавница украса

2017 фабрика нови лен перница покрие перница покрие девојка стил дома декоративни перница случај троседот перница ги красатМатеријал : ленОпис : Не вклучувајќи Пополнување, го содржи само перници маскаПерница Спецификација Перници големина 45СМ×45СМ (Околу 17.1 во×17.1 во)Перници големина бидејќи прирачник за шиење причина може да има грешки на 2 до 3 cm(Околу 0.8 во~1.2 во)Производи Печатење : Перница поклопецот е еден двострано печатење, на задната страна е солидна бојаПатент Локација : Невидливи патент на долната страна на Перница маскаЗа нега на Настава : Машина или Рака Мие, не Кајгана,Топло Железо ако е потребноКлучни Зборови : Перница & Перница & Троседот Покрие & Перница Покрие & Перница Покрие & Перници Ги Красат & Custom ПернициВе молиме имајте во предвид : 1...

BGN 5.00 6.27
LINKWELL 18x18 карикатура сладък зелен облак за бебе момиче номер чул размер на декоративни хвърли възглавница калъфки калъф калъфка
 • Ново
Оценка на продукта:

LINKWELL 18x18 карикатура сладък зелен облак за бебе момиче номер чул размер на декоративни хвърли възглавница калъфки калъф калъфка

LINKWELL 18x18" Цртан филм Симпатична Зелена Облак за Дете Девојка Соба Burlap Плоштадот Декоративни фрли Перница Перница Покрива Случај Pillowcase Име на производ : Перница Покрие CC1091 Големина на : 18"x 18"(45см x 45cm) Материјал : Памук, Лен Модел : моделот е само на предната страна, на задната страна е лен природна боја Скриени Zip затворање Перница ги опфаќаат само, не вклучуваат вметнување. Ве молиме имајте во предвид : 1...

BGN 16.00 25.58
Високо качество на ретро Бръмбар калъфка изтъркан шик калъфки игри стол 17,7 инчов бельо начало декор диван мини автобус хвърли калъф
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на ретро Бръмбар калъфка изтъркан шик калъфки игри стол 17,7 инчов бельо начало декор диван мини автобус хвърли калъф

Висок Квалитет Ретро Буба сладолед Автомобил Перница Покрие Стара Шик Перница Опфаќа Гроздобер Велосипед 17.7 инчен Лен Дома Декор Троседот Мини Автобус Гроздобер Божиќ Подароци Фрли Случај Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл...

BGN 6.00 7.98
Ниската Цена Японски Стил Покривка Морски Вълни Модел На Кутията На Масата
 • Ново
Оценка на продукта:

Ниската Цена Японски Стил Покривка Морски Вълни Модел На Кутията На Масата

Материјал : ЛенПрепорачуваме Tablecloth Големина На : Tablecloth должина= Табела Должина+ 2 x Дисторзии Големина,Tablecloth Width= Табела Ширина+ 2 x Дисторзии Големина.(обично,дисторзии големина на маса крпа е 20 30 cm,ве молиме изберете вистинската големина за вашата маса )

BGN 6.00 6.70
40x40CM плодов стил столче за кола разтегателен квадратна възглавница плюшен квадратна устойчива на плъзгане долната възглавница за домашни любимци Home Decor Cojines silla almof
 • Ново
Оценка на продукта:

40x40CM плодов стил столче за кола разтегателен квадратна възглавница плюшен квадратна устойчива на плъзгане долната възглавница за домашни любимци Home Decor Cojines silla almof

Материјал : КадифенТежина : 0.2 гГолемина : 40x40cmНапомена : 1 Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и голо око боја разлика...

BGN 14.38
Miracille Сладко Dog and Cat Pattern калъфи за възглавници памук бельо разтегателен задната калъфка домашен декоративен хвърли калъфка автомобилен интериор
 • Ново
Оценка на продукта:

Miracille Сладко Dog and Cat Pattern калъфи за възглавници памук бельо разтегателен задната калъфка домашен декоративен хвърли калъфка автомобилен интериор

​Miracille Симпатична Куче и Мачка Шема Перница Покрие Памук, Лен Троседот Назад Pillowcase Дома Декоративни Фрли Перница Случај Автомобил ОркестаротСпецификацијаТочка Име : Перница МаскаМатеријал : Памук, ЛенСтил : Животни СеријаГолемина : 44x44cm (17.32x17.32 инчи )Куршум ТочкаНаправени од издржлив лен мешавина крпа материјалПлоштад 44cm 17.3(L)17.3(W) ИнчиНевидливи патент на дното на перница маскаМоделот е само на предната страна на страна , на грб е беж боја на ткаенинаВметнете не се вклучени , перница ги опфаќаат самоИзвестување1.Поради рака се намали и рака контролирана шиење , големината, со поголема или помала од 5% е дозволено .2.Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина од светлината3.На перница покритие може да биде машина за мијат со средината на детергент и се исушиБоја на ткаенина е блиску до беж не се бели , ве молиме љубезно, истакна пред да се направи ред , ви благодарам !Невидливи патентДобар Изглед иЛесен за КористењеКвалитет на печатењеЖивописни Бои, БезМирис иНе ИсчезнатПамук & ленИздржливи иЕкопријателски1 Направи целосна меки перница 2 Виткање перница 3 Нежни гестови за да се избегне колапс на патентНие ќе брод вашата нарачка во 13business дена ( во зависност од вашата цел е количество ) по уплатата .Обезбеди сите видови на превозот метод за различни земји...

BGN 6.00 6.38
Китайски стил Dream forest елегантен пейзаж 8784 бельо покривка хладилник телевизор покривка на капака домашен декоративен декор на масата
 • Ново
Оценка на продукта:

Китайски стил Dream forest елегантен пейзаж 8784 бельо покривка хладилник телевизор покривка на капака домашен декоративен декор на масата

[Име] Пастирски Свежи Зелени Растенија Лист Печати Табела Покрие [Материјал] Дебел Памук, Лен помеша [Size] 140*100cm / 140*140cm / 140*180cm / 140*200cm / 140*220cm / ПрилагодитеСовети : 1.30 степени под температурата на водата не смее да се користи перење детергент кој содржи кајгана.2...

BGN 17.00 23.98
Класическа PVC бронзирующая Цвете покривка водоустойчив маслостойкая правоъгълна нескользящая на кутията на масата анти-гореща кърпа, кафе на шкафа
 • Ново
Оценка на продукта:

Класическа PVC бронзирующая Цвете покривка водоустойчив маслостойкая правоъгълна нескользящая на кутията на масата анти-гореща кърпа, кафе на шкафа

Купување Белешки 1.Големината На големината на стоки беше прирачник мери,а потоа да се пресмета просек,можно е да има грешка,грешка големина во рок од 3%...

BGN 43.00 54.85
Цветни растения ананас плодове шарени фон калъфи за възглавници Начало столче за кола декор калъфка декор 45*45 см Fundas Cojin
 • Ново
Оценка на продукта:

Цветни растения ананас плодове шарени фон калъфи за възглавници Начало столче за кола декор калъфка декор 45*45 см Fundas Cojin

Шарени Ананас Фабрика Овошје Шарени Позадина Перница Покрие Дома столче Оркестарот Перница Случај Оркестарот 45*45см Fundas Cojin1...

BGN 6.00 7.98
One Piece series Cushion Monkey D Luffy Print калъфка за възглавница памук бельо, домашен декоративен разтегателен Хвърли Pillow Kussensloop
 • Ново
Оценка на продукта:

One Piece series Cushion Monkey D Luffy Print калъфка за възглавница памук бельо, домашен декоративен разтегателен Хвърли Pillow Kussensloop

Опис на производот Едно Парче серија Перница Мајмун D Luffy Печати Pillowcase Памук, Лен Дома Декоративни Троседот Фрли Перница Kussensloop [Внимание] : Проекти вклучуваат исполнува и не се пополни две опции...

BGN 8.00 12.78
LINKWELL 18x18 мода източване на цвете керамична ваза синьо-бял порцелан чул калъфка калъфка китайски стил декор
 • Ново
Оценка на продукта:

LINKWELL 18x18 мода източване на цвете керамична ваза синьо-бял порцелан чул калъфка калъфка китайски стил декор

LINKWELL 18x18" Модните Слива Цвет Керамичка Вазна, Сини и Бели Порцелански Burlap Перница Покрие Pillowcase Кинески Стил Оркестарот Име на производ : Перница Покрие CC1070 Големина на : 18"x 18"(45см x 45cm) Материјал : Памук, Лен Модел : моделот е само на предната страна, на задната страна е лен природна боја Скриени Zip затворање Перница ги опфаќаат само, не вклучуваат вметнување. Ве молиме имајте во предвид : 1...

BGN 16.00 25.58
Кадифе Плат С Две Страни Печат На Животните Стил На Пчелите Калъфки За Декоративни Квадратни Сини Луксозни Калъфки За Възглавници
 • Ново
Оценка на продукта:

Кадифе Плат С Две Страни Печат На Животните Стил На Пчелите Калъфки За Декоративни Квадратни Сини Луксозни Калъфки За Възглавници

Објектот информации Димензии : 50x50 cm includng tassels Материјал : Згусне Висок квалитет Кадифени ТкаениниМоже да се перат со скриени zip50x50 см : за 0.319 килограми само pilllowcaseТоа е pillowcase , со исклучок на јадро.Двојно двострано печатењеHighdefinition печатењеПревозотОбјектот треба да бидат испратени во рок од 37 работни дена .Време на испоракаПреку Кина Пост Воздух Mail : Генерално 1535 работни дена, но може да се земе 40 50 работни дена за некои земји, на пример, Русија, Бразил и така натамуПреку "Федекс" : Генерално 315 работен денПреку DHL : Генерално 37 работен денПреку ЕМС : Генерално, 720 работен денAnswer : ___________________________ Note : Нашите предмети не ги вклучуваат даноците и ддв или други скриени трошоци...

BGN 59.92
Нов Дизайн На Карикатура На Животните Хвърли Възглавница Седалка Home Decor Набивным Памук Бельо Размер На Home Decor Калъфка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов Дизайн На Карикатура На Животните Хвърли Възглавница Седалка Home Decor Набивным Памук Бельо Размер На Home Decor Калъфка

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контактирајте со нас во времето ние ќе ви даде бесплатен превозот,и изберете побрзо се Изразат за што ви благодарам.Перница случај се опише како што е подолу : Материјал : 100% природни нови Памук, Лен ТкаениниГолемина Приближно : 45см * 45см (18 инчен * 18 инчи)Сите перници се рачно изработени, не може да биде 12cm отстапување постои,се надевам, ќе може да се разбере.Ние не се осмелувам да ветување цена на производот е најниската цена,но, ние може да вети иста цена и со најдобар квалитетНазад на Перница Опфаќа : Обична Боја без печатени сликаОтвори : ZipОва е САМО перница Покрие без да вметнете Една Страна Печатење Перница Покрива[Производи Печатење] Перница поклопецот е еден двострано печатење, на задната страна е чиста коноп бојаAnswer : ___________________________ Note : 1...

BGN 6.00 7.98