• Ново
11 цвята модерен ликра покриване на стол Strech трапезария стол калъф за сватбен банкет стол протектор и калъф украса

11 цвята модерен ликра покриване на стол Strech трапезария стол калъф за сватбен банкет стол протектор и калъф украса

Buyers rating:
-12 % BGN 7.00
BGN 7.98

Брой продукти


Mulit-Боја Смешни Мачки Милениче Играчка Лента Закачка Стапче Пластични Играчки За Мачки Gatos Интерактивни Миленичиња Игра Играчки Production Mulit-Боја Смешни Мачки Милениче Играчка Лента Закачка Стапче Пластични Играчки За Мачки Gatos Интерактивни Миленичиња Игра Играчки Production11 Бои Стол Покрие Модерна Spandex Strech трпезарија Стол Опфаќа за Свадба Банкет Стол Заштитник Slipcover Оркестарот
Пад На Превозот Поддршка
11 Бои Евтини Стол Покрие Модерна Spandex Strech трпезарија Стол Опфаќа за Свадба Банкет Стол Заштитник Slipcover Оркестарот
Карактеристики : : 100% Сосема Нов и висок квалитет на Меки, Удобни и навремено отпорни. Бои : 11 бои е изборот на Материјал : Spandex / Полиестер се Однесува на : висок задното седиште должина 45-60 CM 35-48 CM 38-46 CM широк задното седиште ширина 38-46 CM
Пакетот вклучува :
1pcs x Јадење Стол Капак(други accessoies не се вклучени)

Други функции

Спецификация:
Other
Стил:
Модерен
Материал:
Ликра / Полиестер
Воспользуйся:
Банкетна Стол, Плажен Стол, Стол За Ръце, Сватбен Стол,Хотелски Стол
is_customized:
Yes
Модел:
Пишеща машина
Номер На Модела:
Универсален Калъф За Стол
Воспользуйся:
Сватба
Отдел Име:
Трапезария На Покрива На Стола
Качество:
Ликра Стреч покриване на стол
Цвят:
11 цвята
Тип:
Печатни калъфи за столове и трапезария
ключова дума:
калъфи за столове ликра
Използването на:
Домашен Покровител На Стола Slipcover Декор
Характеристика:
Универсално покриване на стол хотели трапезария
Стил:
Банкет стол от ликра
В наличност:
ДА
DropShopping:
Поддръжка

Най-добри сделки

Класическа PVC бронзирующая Цвете покривка водоустойчив маслостойкая правоъгълна нескользящая на кутията на масата анти-гореща кърпа, кафе на шкафа
 • Ново
Оценка на продукта:

Класическа PVC бронзирующая Цвете покривка водоустойчив маслостойкая правоъгълна нескользящая на кутията на масата анти-гореща кърпа, кафе на шкафа

Купување Белешки 1.Големината На големината на стоки беше прирачник мери,а потоа да се пресмета просек,можно е да има грешка,грешка големина во рок од 3%...

BGN 43.00 54.85
Творчески Борови Шишарки, Калъфи За Възглавници, Маслена Живопис Различни Изкуство Калъфка Бельо Памук Начало Декор Автомобил Разтегателен Хол Хвърлят Възглавни?
 • Ново
Оценка на продукта:

Творчески Борови Шишарки, Калъфи За Възглавници, Маслена Живопис Различни Изкуство Калъфка Бельо Памук Начало Декор Автомобил Разтегателен Хол Хвърлят Възглавни?

Креативни Борови Шишарки Перница Покрива Маслото Овошје Уметност Перница Случај Памук, Лен Дома Декор Автомобил Троседот Во Дневната Соба Фрли Перници Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл...

BGN 6.00 7.98
Безплатна доставка 45x45 см (18x18) на ръчно изработени килим вълнена възглавница, турска въздушна Възглавница, романтична екзотичен стил, без вложки
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 45x45 см (18x18) на ръчно изработени килим вълнена възглавница, турска въздушна Възглавница, романтична екзотичен стил, без вложки

Бесплатен Превозот 45x45cm (18"x18") рачно изработени Kilim Волнени перница,100% волна перница перница, Романтични егзотични стил, БЕЗ ВМЕТНУВАЊЕГолемина : 45x45cm (18"x18")Материјал : Пред : 100% Волна; Назад : КадифеПогоден за домашна декорација, роденденски подарок..Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 94.40
2017 Мода Бананов Лист Тропически Зелен Син Фламинго Геометрични Тропически Растения Зелени Листа Бельо Калъфка Калъфка
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Мода Бананов Лист Тропически Зелен Син Фламинго Геометрични Тропически Растения Зелени Листа Бельо Калъфка Калъфка

Опис : перница маска е направена од Памук Ткаенини,со една добра пропустливост,На перница поклопецот е прифатлива,издржливи и ефективни.кој изгледа повеќе уметнички и може да не спречи од гребење...

BGN 5.00 7.98
Русалка възглавници две цвят пайети да хвърля възглавницата калъфка САМ калъф двойни страна на декоративни възглавници Hogard
 • Ново
Оценка на продукта:

Русалка възглавници две цвят пайети да хвърля възглавницата калъфка САМ калъф двойни страна на декоративни възглавници Hogard

Сирена Перници Опфаќа Две Тон Sequins Фрли Перница Перница Случај DIY Случај Двојно Страни Декоративни Перници Hogard Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : Sequins + боја на платноГолемина на : (L*W) 40*40cmУбава две тон sequins двојно страни боја фрли пернициТоа може да се направи вашата спална соба,дома повеќе модерни и посебни.Совршен објектот за да ги красат вашата соба, троседот, автомобили и столици, и др.Издржлив и лесен за чистење.Одличен квалитет и удобно ткаенина може да ви донесе слатка и прекрасна слободното време.Напомена : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Боите може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере.Пакетот Вклучува : 1 x Перница Случај (не се вклучени перница внатрешен)

BGN 5.00 5.28
Ананас Калъфки Геометрия Графити Модел Памук Бельо Хвърли Възглавница Начало Декор Разтегателен Столче За Кола Хол Изкуство Калъфка
 • Ново
Оценка на продукта:

Ананас Калъфки Геометрия Графити Модел Памук Бельо Хвърли Възглавница Начало Декор Разтегателен Столче За Кола Хол Изкуство Калъфка

Ананас Перница Опфаќа Геометрија Графити Шема Памук, Лен Фрли Перница Дома Декор Троседот Столче Дневна Соба Уметност Pillowcase Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл...

BGN 6.00 7.98
LINKWELL 45x45cm Fashion United Kindom UK London Big Ben and Pink Rose Bird Flower Linen Decor Хвърли Pillowcase калъфи за възглавници
 • Ново
Оценка на продукта:

LINKWELL 45x45cm Fashion United Kindom UK London Big Ben and Pink Rose Bird Flower Linen Decor Хвърли Pillowcase калъфи за възглавници

LINKWELL 45x45cm Мода Обединетите Kindom велика БРИТАНИЈА Лондон Биг Бен и Розева Роза Птица Цвет Лен Оркестарот Фрли Перница Покрива Pillowcase Име на производ : Перница Покрие CC790 Големина на : 18"x 18"(45см x 45cm) Материјал : Памук, Лен Модел : моделот е само на предната страна, на задната страна е лен природна боја Скриени Zip затворање Перница ги опфаќаат само, не вклучуваат вметнување. Ве молиме имајте во предвид : 1...

BGN 16.00 25.58
Завод Цвете Лале Възглавници Дума Възглавница Карикатура Листа Празничен Подарък Акварел На Птицата Се Хвърлят На Възглавницата 18 Инча Полиестер / Памук Топло
 • Ново
Оценка на продукта:

Завод Цвете Лале Възглавници Дума Възглавница Карикатура Листа Празничен Подарък Акварел На Птицата Се Хвърлят На Възглавницата 18 Инча Полиестер / Памук Топло

Опис На Производот·Материјал : Памук и лен мешавина / Полиестер·Затворање : Скриен патент·Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница поклопец (перница внатрешна не е вклучена)·Печати : Само од една страна, печати, боја на ткаенина е беж, не чиста бела.·Големина : Прирачник за мерење ве Молиме овозможи 13cm разлики, ви благодариме за вашето разбирање .·Боја : Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика, можете да побарате за фотографија пред цел.Производ ЕкранотРастенијата Цвет Лале Перници Збор Перница Цртан Филм Остава Одмор Подарок Акварел Птица Месечината Фрли Перница 18 Инчен Полиестер / Памук ТоплоПлаќањеПостојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union)...

BGN 5.00 6.06
LINKWELL 18x18 мода сладък карикатура черна птица Тукан гора, слънце, цвете, лист чул калъфка калъфка за детска стая
 • Ново
Оценка на продукта:

LINKWELL 18x18 мода сладък карикатура черна птица Тукан гора, слънце, цвете, лист чул калъфка калъфка за детска стая

LINKWELL 18x18" Модните Симпатична Цртан филм Црна Toucan Птица Шума Сонцето Цвет и Лист Burlap Перница Покрие Pillowcase за Дете Соба Име на производ : Перница Покрие CC1079 Големина на : 18"x 18"(45см x 45cm) Материјал : Памук, Лен Модел : моделот е само на предната страна, на задната страна е лен природна боја Скриени Zip затворање Перница ги опфаќаат само, не вклучуваат вметнување. Ве молиме имајте во предвид : 1...

BGN 16.00 25.58
Кадифе Плат С Две Страни Печат На Животните Стил На Пчелите Калъфки За Декоративни Квадратни Сини Луксозни Калъфки За Възглавници
 • Ново
Оценка на продукта:

Кадифе Плат С Две Страни Печат На Животните Стил На Пчелите Калъфки За Декоративни Квадратни Сини Луксозни Калъфки За Възглавници

Објектот информации Димензии : 50x50 cm includng tassels Материјал : Згусне Висок квалитет Кадифени ТкаениниМоже да се перат со скриени zip50x50 см : за 0.319 килограми само pilllowcaseТоа е pillowcase , со исклучок на јадро.Двојно двострано печатењеHighdefinition печатењеПревозотОбјектот треба да бидат испратени во рок од 37 работни дена .Време на испоракаПреку Кина Пост Воздух Mail : Генерално 1535 работни дена, но може да се земе 40 50 работни дена за некои земји, на пример, Русија, Бразил и така натамуПреку "Федекс" : Генерално 315 работен денПреку DHL : Генерално 37 работен денПреку ЕМС : Генерално, 720 работен денAnswer : ___________________________ Note : Нашите предмети не ги вклучуваат даноците и ддв или други скриени трошоци...

BGN 59.92
Мода селското изкуство чист памук удебеляване на балон pad възглавница 54*54 см безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Мода селското изкуство чист памук удебеляване на балон pad възглавница 54*54 см безплатна доставка

Моден Руралните уметност чист памук задебелување меур подлога перница 54*54 CM бесплатен превозотОбјектот СликиНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?Прифатени методи за плаќањеП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да пронајдете и да кликнете на"Add to store листа", и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т / T;western union.П : дали постои следење на Број за мојот објект?A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staна соодветниот вебсајт.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете email на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

BGN 12.00 12.78
Кръст бод комплекти, възглавници Сам калъфка бродерия пряжей бродерия Куссен декоративни възглавници ръкоделие занаяти Ангел картина
 • Ново
Оценка на продукта:

Кръст бод комплекти, възглавници Сам калъфка бродерия пряжей бродерия Куссен декоративни възглавници ръкоделие занаяти Ангел картина

ПРОИЗВОД СЛИКИДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ01 што е тепих везовиИзвезена тепих е DIY недовршени тепих во собата, треба да заврши со себе.Во собата, не се доволно различни бои предиво, висок квалитет позадина перница и алатки.Овој комплет ќе ви понуди килим дека е wonderfull бујна и може да се направи за да се вклопи во секој ентериер мотив.На possibilties се вчудовидувачки можете да ги користите на подот, ѕидот, троседот, кревет и прозорец.02 Везови Теми03 МРЕЖА ПЛАТНО04 ТАБЕЛАТА НАСТАВАКАКО ДА ГО НАПРАВИТЕЗА ПАКУВАЊЕГОТОВИОТ ПРОИЗВОДЗА ПРЕВОЗОТ1) Нормално, ние ќе брод надвор предмети во рок од 48 часа, откако ќе ја добиете вашата исплата информации.Со цел да се благодарност за вашата нарачка, ние редовно ќе го испрати убав подарок за сите наши клиенти...

BGN 28.00 47.97
Maiyubo 2018 картун котка животно квадратна калъфка калъфка за възглавница памук бельо, легло, диван, да се откажат калъфка детски играчки серия PC077
 • Ново
Оценка на продукта:

Maiyubo 2018 картун котка животно квадратна калъфка калъфка за възглавница памук бельо, легло, диван, да се откажат калъфка детски играчки серия PC077

Опис : Материјал : Памук, ЛенГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме овозможи 12cm отстапување)Затворање : Скриен ПатентПакетот вклучува : 1 buc на перница капак (перница внатрешна не е вклучена)Известување : i1...

BGN 6.00 7.20
LINKWELL 18x18 мода източване на цвете керамична ваза синьо-бял порцелан чул калъфка калъфка китайски стил декор
 • Ново
Оценка на продукта:

LINKWELL 18x18 мода източване на цвете керамична ваза синьо-бял порцелан чул калъфка калъфка китайски стил декор

LINKWELL 18x18" Модните Слива Цвет Керамичка Вазна, Сини и Бели Порцелански Burlap Перница Покрие Pillowcase Кинески Стил Оркестарот Име на производ : Перница Покрие CC1070 Големина на : 18"x 18"(45см x 45cm) Материјал : Памук, Лен Модел : моделот е само на предната страна, на задната страна е лен природна боја Скриени Zip затворање Перница ги опфаќаат само, не вклучуваат вметнување. Ве молиме имајте во предвид : 1...

BGN 16.00 25.58
Меко черно кадифе калъфка калъфка мека калъфка без излизане, без уплътнение
 • Ново
Оценка на продукта:

Меко черно кадифе калъфка калъфка мека калъфка без излизане, без уплътнение

Внимание : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Ние ви препорачуваме да користите мобилен телефон за да пребарувате на производот фотографии, мобилен телефон резолуцијата на екранот е на високо ниво,поблиску до вистинската боја на производот.ви благодариме за вашето разбирање.Оваа Кадифени Ткаенини Мека, Fadeless,Не Ballingup И Без Мирис на Животната средина Производи...

BGN 13.00 15.66
Високо качество на ретро Бръмбар калъфка изтъркан шик калъфки игри стол 17,7 инчов бельо начало декор диван мини автобус хвърли калъф
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на ретро Бръмбар калъфка изтъркан шик калъфки игри стол 17,7 инчов бельо начало декор диван мини автобус хвърли калъф

Висок Квалитет Ретро Буба сладолед Автомобил Перница Покрие Стара Шик Перница Опфаќа Гроздобер Велосипед 17.7 инчен Лен Дома Декор Троседот Мини Автобус Гроздобер Божиќ Подароци Фрли Случај Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл...

BGN 6.00 7.98
Zxzxoon декоративен хвърли калъфка кутията е квадратна 4 цвята геометрична квадратна памучен бельо калъфка за дивана домашен интериор
 • Ново
Оценка на продукта:

Zxzxoon декоративен хвърли калъфка кутията е квадратна 4 цвята геометрична квадратна памучен бельо калъфка за дивана домашен интериор

Име : перница маскаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерБоја : како на сликиГолемина : прибл...

BGN 6.00 7.98
Ниската Цена Японски Стил Покривка Морски Вълни Модел На Кутията На Масата
 • Ново
Оценка на продукта:

Ниската Цена Японски Стил Покривка Морски Вълни Модел На Кутията На Масата

Материјал : ЛенПрепорачуваме Tablecloth Големина На : Tablecloth должина= Табела Должина+ 2 x Дисторзии Големина,Tablecloth Width= Табела Ширина+ 2 x Дисторзии Големина.(обично,дисторзии големина на маса крпа е 20 30 cm,ве молиме изберете вистинската големина за вашата маса )

BGN 6.00 6.70
Начало декор бродирани калъфка тъмно син / бял геометричен цветен памук платно Suqare бродерия калъфка 45x45cm
 • Ново
Оценка на продукта:

Начало декор бродирани калъфка тъмно син / бял геометричен цветен памук платно Suqare бродерия калъфка 45x45cm

Дома Декор Emboridered Перница Покрие Сина Цвеќиња Геометриски Платно Памук Suqare Перница Покрие 45x45cmМатеријал : 100% Памук Шема : Везени, везови дизајн декоративни проверка на перница (само едната страна има Emboridery Шема, на другата страна е бела) Форма : Плоштадот Техника : Ткаени Употреба : Автомобил, Чаир, Декоративни, Седиште Тежина : 150g~190g / парчиња Варира со дизајни за Апликација : Одговара За Домаќинство,Автомобил,Хотел и Кафе Бар Декорација,Свадба Перење Метод : Ладно Вода се Миеле Со Рака Пакет се вклучени : 1 парче перница случај ( не се вклучени перница внатрешен)Напомена : Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење.

BGN 16.00 22.38
Ден на свети Валентин бельо възглавница разтегателен талия хвърли калъфка начало декор възглавница Drop Shipping Y1226
 • Ново
Оценка на продукта:

Ден на свети Валентин бельо възглавница разтегателен талия хвърли калъфка начало декор възглавница Drop Shipping Y1226

Денот на вљубените Лен Перница Троседот Половината Фрли Перница Покрие Дома Декор ПерницаСпецификации : 100% сосема нов и висок квалитетСовршен за место на троседот, кафе продавница, библиотека, книжарница, партија, клуб.Материјал : ЛенОблик : ПлоштадГолемина : 43 X43cmПренослив и ПератВе молиме овозможи мало отстапување за боја и мерење! ве молиме разбирање, ви благодаримеПакет Содржина1 КОМПЈУТЕР Перница случај(Перница внатрешна не е вклучена)Повеќе Попуст На СТАН

BGN 4.00 5.87