• Ново
Нов bluetooth слушалки спорт безжичен bluetooth слушалки IPX5 водоустойчиви слушалки с микрофон бас bluetooth стерео слушалки, mp3

Нов bluetooth слушалки спорт безжичен bluetooth слушалки IPX5 водоустойчиви слушалки с микрофон бас bluetooth стерео слушалки, mp3

Buyers rating:
-20 % BGN 20.00
BGN 24.96

Брой продукти


Други функции

Функция:
Спорт, HiFi Слушалки
Това е безжична връзка:
ДА
Приложение поддръжка:
ДА
Поддръжка На Карти Памет:
No
Конектори:
Няма
търговска марка:
zaiyou
Поддръжка на Apt-x:
ДА
Регулатор На Силата На Звука:
ДА
Тип Штепсельной Вилици:
Безжичен
С Микрофон:
ДА
Стил:
Ухото на куката
Активно Намаляване На Шума:
ДА
Бутон За Управление:
ДА
Принципът На Вокализма:
Динамичен
Водоустойчив:
ДА
Информационни материали:
Безжичен
Безжичен Тип:
Блютус
Номер На Модела:
S30
Дължина На Линия:
0,2 м

Най-добри сделки

2017 САМ SE215 Hifi слушалки стерео слушалки втулки шумоподавляющие бас слушалки за shure mmcx jack aptx Bluetooth адаптер
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 САМ SE215 Hifi слушалки стерео слушалки втулки шумоподавляющие бас слушалки за shure mmcx jack aptx Bluetooth адаптер

2017 DIY SE215 Hifi Слушалки Стерео Во Слушалки на Уво Бучава Поништување на Бас приклучок за слушалки За shure mmcx џек aptx Bluetooth adapteAnswer : ___________________________ Note : производот е д ivided во слушалка со кабел и слушалка без кабел, кога ќе цел, се надевам дека можете да бидете сигурни што ви треба , ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, имаат среќен шопинг!

BGN 33.00 42.66
Linhuipad миещи качулки слушалки за якета hoody 500 бр./лот
 • Ново
Оценка на продукта:

Linhuipad миещи качулки слушалки за якета hoody 500 бр./лот

Популарната качулка изграденаво MP3 earbuds pullover sweatshirt машина перат слушалки.Худ јакна со перат слушалка,уживаат во музика во секое време, машина за перење во вода.водоотпорен слушалка...

BGN 962.00 1118.40
Wooeasy 12BA направени по поръчка балансиран котва убие UE900 SE846 K3003 около ухото слушалки с MMCX втулки EMS, DHL безплатно
 • Ново
Оценка на продукта:

Wooeasy 12BA направени по поръчка балансиран котва убие UE900 SE846 K3003 около ухото слушалки с MMCX втулки EMS, DHL безплатно

Wooeasy 12 BA Сопствени Направени Избалансирани Арматура Убие UE900 SE846 K3003 Околу Уво Слушалка Со MMCX Earbud ЕМС DHL слободниAnswer : ___________________________ Note : Оваа ставка е многу нови надграден од 8 возачот , ова soundsagte е многу голема , многу моќен слушалки ! исто така, ова е да се користи вистински смола ...

BGN 1201.00 1264.00
Кука работи жични слушалки в ухото, бас слушалки спортни слушалки е най-добрият хладен слушалки с микрофон слушалки fone de ouvido за смартфон
 • Ново
Оценка на продукта:

Кука работи жични слушалки в ухото, бас слушалки спортни слушалки е най-добрият хладен слушалки с микрофон слушалки fone de ouvido за смартфон

************************************************************************************************************************************************Жичен во Уво Бас слушалка за уво во Кука Работи Спортски Слушалки Најдобри Кул Слушалки за МИКРОФОН слушалка За i Phone 6 5 C 4 S Huawei Xiao спортски бас 3,5 мм слушалка Спецификации : Тип : Клипот Во Уво Слушалки Бренд : H3 Материјал : Силикон +TPE+Метал Боја : Црна, Бела (Изборен) Конектори : 3.5 mm Комуникација : Wired Номинална моќност : 5m W Чувствителност : 98d B SPL Говорникот отпорност : 32Ω Фреквенција одговор опсег : 2020000 HZ Имплементација на стандарди GB / T 144712013 Поврзување линија Должина : 0.8~1.25 М Функција : Плеј / Пауза, Одговор / Исклучување, Поништување Бучава, Микрофон Компатибилен : За xiaomi MI2 MI2 S MI2 A Mi1 S М1 Телефони и повеќето Android уреди, делумно компатибилни на i OS уреди спортски бас 3,5 мм слушалка пакет 1 X слушалка(без мало кутија ) 1.Превозот во Sturction : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 16.00
Dacom TWS MINI Double-ear Bluetooth 4.2 Headset True Wireless Sport слушалки зарядно кутия за Xiaomi Samsung и LG
 • Ново
Оценка на продукта:

Dacom TWS MINI Double-ear Bluetooth 4.2 Headset True Wireless Sport слушалки зарядно кутия за Xiaomi Samsung и LG

Dacom TWS МИНИ Двојно уво Bluetooth 4.2 Слушалки Вистински Безжична Слушалка СпортСо Полни Кутија За Xiaomi Samsung, LGФункција : Компактен и лесентежина дизајн.Двојно уво главни и помошни слушалка дизајн, иновативна технологија и квалитет.Bluetooth 4.2 технологија, подобар квалитет на звукот.Усвојување на Вистински Безжична Технологија, уживајте во вашиот безжично спорт .Интелигентни полнење кутија обезбедува брзо полнење, се грижи слободен за издржливост.Со hight капацитетот на литиум батерија и ниска фреквенција избалансирани технологија funtion.Мултифункционални копчето, постигнува со еден клик.Силна компатибилност, компатибилен со уреди како додека тие се bluetooth овозможува.Три чекори за да го спарите, лесен за употреба.Спецификации : Тип : Bluetooth Слушалки Бренд : DacomМодел : TWS Боја : бело / црнаBluetooth верзија : V4.2 Диск : 8mmОтпорност : 16 ohms Работен напон : 3.2 V4.2 VОсетливост : 42db±2db Фреквентен опсег : 2.42.48 GhzРастојание : Профили : A2 DP / AVRCPКомпатибилност : за уреди кои bluetooth овозможуваПакет големина : Прибл.9 * 7.5 * 7.5 cm / 3.5 * 3 * 3воПакет тежина : Околу.155g / 5.5 озВе молиме имајте во предвид : TWS на Владата : кога ќе одговори на телефон,притиснете го левото слушалки одговор копчето,само во главниот слушалки (лево слушалки)има звук, други аудио излез режим,Binaural стерео.кога статусот на полнење,двоен клик на МФ Копчето,се префрлат јазик,ви благодаримеПакет листата : 2 * Слушалка (главни и помошни)1 * Полнење кутија1 * USB кабел2 * Earbud1 * торбичката1 * упатство (англиски) Сродни ПроизводиМојот пријател, Љубезно ве молиме имајте во предвид овие совети : 1.За Превозот : Секогаш наредби ние ќе брод во рок од 13 дена, освен за одмор, транспорт режимите вклучуваат EMS,DHL, FEDEX,UPSот, ТНТ,Кина Пост,хонг конг Пост,итн, Сите наредби може да се следи на цел детали или Пост вебСајт, Доколку не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе песна стоката и да ви даде одговор како е можно поскоро.

BGN 69.00 92.43
Най-новият 5b Bluetooth слушалка слънчеви очила музикален микрофон костната проводимост открит тип слушалки с 3 различни цветни лещи
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-новият 5b Bluetooth слушалка слънчеви очила музикален микрофон костната проводимост открит тип слушалки с 3 различни цветни лещи

Повеќе нови паметни очила, кликнете на сликата за да купи:По 6 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана...

BGN 139.68
гореща разпродажба високо качество на цветни слушалки с 3,5 мм инсталация за слушалки на ушите, за мобилен телефон, MP3, MP4 слушалки
 • Ново
Оценка на продукта:

гореща разпродажба високо качество на цветни слушалки с 3,5 мм инсталация за слушалки на ушите, за мобилен телефон, MP3, MP4 слушалки

Спецификации : Боја : Сина, Црвена, Златна, сребрена , Зелена Материјал : Влакна Текстил Линија Големина : 111.5 cm(L) Нето тежина : 12.4 g Пакетот вклучува : 1 x Влакна Текстил Линија Слушалки

BGN 2.00 2.56
Спортни Bluetooth слушалки S9 Плюс слот за SD-карта Auriculares Bluetooth слушалки микрофон за Huawei all Phone
 • Ново
Оценка на продукта:

Спортни Bluetooth слушалки S9 Плюс слот за SD-карта Auriculares Bluetooth слушалки микрофон за Huawei all Phone

Краток Decription : Уживате во Убава Музика во подобар начин Микро SD Картичка Слот за поддршка Овозможи да одговорите на телефон во секое време и насекаде каде Висок квалитет гарантиран и мала тежина Компатибилен со сите мобилни уреди со вклучена Bluetooth V3.0...

BGN 4.00 4.80
MLLSE S9 на шийката на каишка Bluetooth слушалка микрофон Bluetooth Слушалки / спортни Слушалки безжични слушалки за мобилен телефон Xiaomi
 • Ново
Оценка на продукта:

MLLSE S9 на шийката на каишка Bluetooth слушалка микрофон Bluetooth Слушалки / спортни Слушалки безжични слушалки за мобилен телефон Xiaomi

Опис : Bluetooth верзија : Bluetooth V4.0 Протокол : HFP, HSP, со A2 DP, AVRCP Опсег : Max 10 метри Спарување код : 0000 Поддршка музика формат : MP3, WMA, WMV, ASF, MTVOB, MPG, 3 GP, итн USB : Мини 5pin,Батерија : 150m Ah литиумion polymer Игра time : =600mins по целосно наполнета,адаптер за Напојување : 5 V DC / 500m Ah Аудио код : 15bit резолуција,S / N60d B,потрошувачка на Енергија : Материјал : ABS & PC PC објективи имаат функција на антизраци, без отсјај и добро око за здравствена заштита Работи за сите bluetooth мобилни телефони, како што i Phone4 / 4 S / 5, Samsung галакси S3 / Детали Слики : Оваа содржина е многу убаво...

BGN 20.00 23.84
JINSERTA Pink Bluetooth Wireless Cat Ear Headphones изградена слушалки с лента за глава led cosplay слушалка за мобилен телефон PC, лаптоп
 • Ново
Оценка на продукта:

JINSERTA Pink Bluetooth Wireless Cat Ear Headphones изградена слушалки с лента за глава led cosplay слушалка за мобилен телефон PC, лаптоп

Роденденски Подарок Симпатична мачка уши слушалки укината headband Парада слушалка со LED cosplay слушалка За КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Мобилен ТелефонФункција : ДВЕТЕ БЕЗЖИЧНИ & WIRED, HANDSFREE ИЗВИКУВА : Мачка уши Bluetooth Безжични слушалки се обезбеди брз и стабилен paring со вашите bluetoothот уред и може да се користи и како жичен слушалки со обезбеден аудио кабел кога батеријата се напојува од надвор...

BGN 41.00 45.98
Astrotec GX40 Premium Asthetics HiFi слушалки бас слушалка слушалка каска слушалки за мобилни телефони iPhone Samsung Xiaomi
 • Ново
Оценка на продукта:

Astrotec GX40 Premium Asthetics HiFi слушалки бас слушалка слушалка каска слушалки за мобилни телефони iPhone Samsung Xiaomi

GX40 Во уво HIFI Слушалка1 Stateoftheart стакло faceplate направено од страна на дијамант машина Спојување на западен елементи и технологии, GX40 вградува висок сјај, дијамантмашина обработени стакло faceplate која се одразува и ја прекршува светлината како дијамант...

BGN 69.00 91.39
Спорт Bluetooth костната проводимост слушалки стерео слушалки с NFC безжична слушалка открит Hands free с микрофон за Iphone X работи
 • Ново
Оценка на продукта:

Спорт Bluetooth костната проводимост слушалки стерео слушалки с NFC безжична слушалка открит Hands free с микрофон за Iphone X работи

2017 Најновите Спортски Bluetooth Коскената Спроводливост Слушалки Стерео Слушалки за NFC Безжични Слушалки Отворено слободни Раце со Микрофон За Iphone X Работи за i Phone 6 / 6s Samsung Галакси bluetooth слушалки носителот bluetooth слушалки слушалка smart спорт зглоб видиПреку воздух вибрации, коскената спроводливост слушалки прави звук пренесува да надворешни канал, eardrum, уво коска, уво цевка и cochlear, а потоа да се аудитивни нерв...

BGN 58.86
Направи си САМ MMCX слушалки динамичен балансиран котва в ухото слушалки хибриден диск HiFi монитор печат индивидуални спортни слушалки
 • Ново
Оценка на продукта:

Направи си САМ MMCX слушалки динамичен балансиран котва в ухото слушалки хибриден диск HiFi монитор печат индивидуални спортни слушалки

MMCX Џек ДД BA Динамичен Избалансирани Арматура Во Уво Слушалка Хибриден Диск Единица DIY HIFI Следи Печатење Прилагодено Спорт СлушалкиAnswer : ___________________________ Note : 1* цената е само слушалки цена, не вклучувајќи го дизајнот и кабел, ако сакате да дизајн, дополнителни трошоци, може да се обезбеди дизајн програма, ве молиме контактирајте со нас 2*производот поделена со кабел и без кабел , кога цел , ве молиме да се види јасно, ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, имаат среќен шопинг! 3* Оваа слушалка е прилагодено слушалка, потребно е некое време да се прилагодите, па кога ќе цел, можеби ќе треба да се почека околу 12 недели , се надевам, ќе може да ги разбере! 4* Со цел да биде во можност да совршен ослободување на енергија слушалка, ние препорачува да се замени повеќе извонредна кабел и користете одлична DAP со засилувач управувано, тоа ќе биде многу корисно е совршено олицетворение на квалитетот на звук; 5* Нашата продавница може да избере различни обичај, купувачите можат да се обезбедат модели, ЛОГО или други дизајн, ние ќе бидат во согласност со барањата на купувачите, се направи совршен обичај, имаат било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, имаат среќен шопинг! Спецификација : 1* Име на Производ : MMCX Во Уво Слушалка Прилагодено Слушалка 2* Тип : Прилагодено 1 DD или ДИПЛОМА MMCX Во уво 3* Бренд : Tiandirenhe 4* Модел : CSE215 5*Кабел Интерфејс : MMCX 6* Должина на Кабел : за 0.6 m 7*Боја : Може да се прилагоди, ве молиме контактирајте со нас 8*Слушалка Интерфејс Тип : MMCX интерфејс 9*Диск единица : Динамична диск единица или Хибрид технологија диск единица

BGN 67.00 91.41
Оригинален Zealot H1 Sport Wireless Bluetooth стерео Bluetooth слушалки BT 4.0 универсална слушалка с микрофон за iPhone Handfree Покана
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален Zealot H1 Sport Wireless Bluetooth стерео Bluetooth слушалки BT 4.0 универсална слушалка с микрофон за iPhone Handfree Покана

ЗАБЕЛЕШКА : Сега испорака надградба на верзија на Производот вовед : Bluetooth Про Спортски Работи Прозрачна Слушалки Слушалките,HIFI Стерео Безжична со Микрофон велосипед Слушалки,Мултиточка Handsfree 1...

BGN 31.00 36.00
Високо качество на стерео бас музика слушалки в ушите, метални 3,5 мм слушалки за телефон, MP3 плейър едро
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на стерео бас музика слушалки в ушите, метални 3,5 мм слушалки за телефон, MP3 плейър едро

Високо квалитетен Стерео Бас Слушалки за Во Уво Метал слушалка слободни раце Слушалки со кабел 3,5 мм Earbuds за Телефонот MP3 Плеер промет на Големо со Должина : 125 см Нови генерички Универзална 3,5 мм Во Уво Стерео Слушалки со Одличен квалитет на звукот и супер јасен звук да ги Задржи вашите раце бесплатна и на воланот Подолго десно уво приклучок за кабелот дизајн за носење зад вратот функција Додаток САМО, телефонот не се вклучени види видео клипови, играте игри или да слушате песни со стерео слушалки со 3,5 mm слушалка што е Компатибилна Со : за i Pad / i Phone / HTC / Huawei / Sony итн...

BGN 6.00 7.98