• Ново
Linhuipad евтини слушалки на ушите, с щепсел с 3.5 мм, стереокорд l. 8M, болница, влакове , автобуси слушалки, 50 бр. / лот

Linhuipad евтини слушалки на ушите, с щепсел с 3.5 мм, стереокорд l. 8M, болница, влакове , автобуси слушалки, 50 бр. / лот

Buyers rating:
-15 % BGN 94.00
BGN 110.40

Брой продукти


Цена : $30.00 Цена : $11.99 Цена : $229.00 Цена : $13.99 Цена : $12.99 Цена : $09.90
Ниски Трошоци за над-the-слушалки на уво
Економски & евтини слушалки
Одличен Квалитет На Звукот
Слушалката се поместена за удобност.
Стигнале слушалки со Пена Earpads
3.5 MM стерео 3-диригент Никел-позлатен приклучок
1.8 метри тешки-должност кабел
Пакет : 1 buc по торба , 25 парчиња на поголема торба , 100 компјутери по картон
Се користи во рефус во следниве occassions :
Хотели, автобус, училишта, болници, авиокомпании , одговара centrals, musuem, турнеи, конгрес

Други функции

Устойчивост:
33Ω
Функция:
за видео-игри, Интернет-бар
Приложение поддръжка:
No
Активно Намаляване На Шума:
No
Конектори:
3.5 мм
Стил:
Превръзка на главата
търговска марка:
Linhuipad
Това е безжична връзка:
No
Поддръжка на Apt-x:
No
Чувствителност:
120±5 db
Принципът На Вокализма:
Балансиран Котва
Поддръжка На Карти Памет:
No
Обхват Честотна Характеристика:
8-25000гц
Безжичен Тип:
Няма
Регулатор На Силата На Звука:
No
Водоустойчив:
No
Номер На Модела:
Слушалки H-51
Дължина На Линия:
1.8 m
Информационни материали:
Жичен
С Микрофон:
No
Бутон За Управление:
No
Тип Штепсельной Вилици:
Тип На Линия
Позиция № :
Стерео Слушалки H-51
Цвят:
Черен или Подгонянный
Характеристика:
Приложение:
влакове, автобуси, в болницата
Доставка:
Сингапур Поща
Време за излизане на пазара:
Юли-14
Пакет:
ДА
Воспользуйся:
компютър
Това е безжична връзка:
No
С Микрофон:
No

Най-добри сделки

JINSERTA Безжични Bluetooth слушалки маска за сън телефон лента за глава за сън меки слушалки слушалки за сън Маска за очи музика witc микрофон
 • Ново
Оценка на продукта:

JINSERTA Безжични Bluetooth слушалки маска за сън телефон лента за глава за сън меки слушалки слушалки за сън Маска за очи музика witc микрофон

JINSERTA Безжична Bluetooth Слушалка Спиење Маска, Телефон Headband Спиење Мека Слушалки Слушалките за Спиење Око Маска Музика witc МикрофонФункција : Bluetooth безжична музика стерео око маска може да се поврзете на мобилен телефонкој поддржува Bluetooth или е во Рацете слободни Bluetooth протокол и други преносниуреди што поддржуваат AVRCP...

BGN 27.00 31.98
Спортни Bluetooth слушалки S9 Плюс слот за SD-карта Auriculares Bluetooth слушалки микрофон за Huawei all Phone
 • Ново
Оценка на продукта:

Спортни Bluetooth слушалки S9 Плюс слот за SD-карта Auriculares Bluetooth слушалки микрофон за Huawei all Phone

Краток Decription : Уживате во Убава Музика во подобар начин Микро SD Картичка Слот за поддршка Овозможи да одговорите на телефон во секое време и насекаде каде Висок квалитет гарантиран и мала тежина Компатибилен со сите мобилни уреди со вклучена Bluetooth V3.0...

BGN 4.00 4.80
ALITER тел слушалки 3.5 мм слушалки в ушите слушалки за телефон Huawei MP3 PC, смартфон
 • Ново
Оценка на продукта:

ALITER тел слушалки 3.5 мм слушалки в ушите слушалки за телефон Huawei MP3 PC, смартфон

3.5 mm Во Уво Earbuds Слушалка Слушалки приклучок за Слушалки За Samsung Телефон MP3 PCПакет Содржи : 1 x pc слушалка​Функција : Трендовски и стилски Слушалка Во увото дизајн овозможува изолација од бучава во животната средина Одличен квалитет на звукот и басот Меки силиконски совети носат удобно и фирма Уживате во вашата омилена музика на вашиот мобилен уреди насекаде и во секое време, со тоа Погоден за Телефон, MP3,MP4 итн...

BGN 1.90
KZ ZST PRO Dual Driver слушалки сменяем кабел в ухото аудио HiFi музика слушалки за iOS Andriod 3,5 мм plug цветна версия
 • Ново
Оценка на продукта:

KZ ZST PRO Dual Driver слушалки сменяем кабел в ухото аудио HiFi музика слушалки за iOS Andriod 3,5 мм plug цветна версия

KZ ZST Про Хибриден Hifi Слушалка Слушалки 3,5 мм Во уво Стерео Слушалки Избалансирани Арматура Со Динамичен Слушалки Шарени Верзија Спецификација : 1...

BGN 29.00 31.98
Високо качество на стерео бас музика слушалки в ушите, метални 3,5 мм слушалки за телефон, MP3 плейър едро
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на стерео бас музика слушалки в ушите, метални 3,5 мм слушалки за телефон, MP3 плейър едро

Високо квалитетен Стерео Бас Слушалки за Во Уво Метал слушалка слободни раце Слушалки со кабел 3,5 мм Earbuds за Телефонот MP3 Плеер промет на Големо со Должина : 125 см Нови генерички Универзална 3,5 мм Во Уво Стерео Слушалки со Одличен квалитет на звукот и супер јасен звук да ги Задржи вашите раце бесплатна и на воланот Подолго десно уво приклучок за кабелот дизајн за носење зад вратот функција Додаток САМО, телефонот не се вклучени види видео клипови, играте игри или да слушате песни со стерео слушалки со 3,5 mm слушалка што е Компатибилна Со : за i Pad / i Phone / HTC / Huawei / Sony итн...

BGN 6.00 7.98
2017 нов въздушен акустичен тръбен слушалка ПР Mic слушалки радиационно-устойчиви слушалки за Motorola XPR XiR DP Series APX
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 нов въздушен акустичен тръбен слушалка ПР Mic слушалки радиационно-устойчиви слушалки за Motorola XPR XiR DP Series APX

Карактеристики : 1 Далечински PTT Микрофон Ажурирани : атрактивен изглед, атмосфера, тешко линии, едноставен, но не се случајни, повеќе и повеќе обновено ПЗЗ, корисничкиfriendly работа.2...

BGN 15.00 17.49
Оригинален Q140 стерео слушалки на Ухото на куката слушалки 3,5 мм с микрофон детска слушалки за MP3, PC лаптоп, мобилен телефон
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален Q140 стерео слушалки на Ухото на куката слушалки 3,5 мм с микрофон детска слушалки за MP3, PC лаптоп, мобилен телефон

Оригиналниот Q140 Стерео приклучок за Слушалки на Уво Кука Слушалки 3,5 мм Со Микрофон Гејмерски Слушалки За MP3 КОМПЈУТЕР Лаптоп Компјутер, Мобилен Телефон

BGN 3.18
HBQ i7 TWS Близнаци безжични слушалки Bluetooth слушалки V4. 2 стерео слушалки за Iphone 8 плюс 8 7s 7 plus
 • Ново
Оценка на продукта:

HBQ i7 TWS Близнаци безжични слушалки Bluetooth слушалки V4. 2 стерео слушалки за Iphone 8 плюс 8 7s 7 plus

За објектот : Со Bluetooth V4.1, оваа слушалка обезбедува висока верност стерео музика и јасен говор И може да обезбеди пријатно слушање искуство за компатибилни уреди.Функција : Супериорен квалитет на звукот...

BGN 23.98
Wooeasy 12BA направени по поръчка балансиран котва убие UE900 SE846 K3003 около ухото слушалки с MMCX втулки EMS, DHL безплатно
 • Ново
Оценка на продукта:

Wooeasy 12BA направени по поръчка балансиран котва убие UE900 SE846 K3003 около ухото слушалки с MMCX втулки EMS, DHL безплатно

Wooeasy 12 BA Сопствени Направени Избалансирани Арматура Убие UE900 SE846 K3003 Околу Уво Слушалка Со MMCX Earbud ЕМС DHL слободниAnswer : ___________________________ Note : Оваа ставка е многу нови надграден од 8 возачот , ова soundsagte е многу голема , многу моќен слушалки ! исто така, ова е да се користи вистински смола ...

BGN 1201.00 1264.00
10шт USB стерео слушалки с лента за глава на кол-център телефон слушалки с микрофон тъпо слушалка за компютър, лаптоп КОМПЮТРИ
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт USB стерео слушалки с лента за глава на кол-център телефон слушалки с микрофон тъпо слушалка за компютър, лаптоп КОМПЮТРИ

headband две уши USB слушалка микрофон, слушалки црна за компјутер може да бучава поништување го исклучите микрофонот и звучникот прилагодете јачината на skype слушалка IU1021 U Глас е многу јасно и енергични, јачина на звук може да го промени од полугласно да се шокирани.Plug and play,Earcap е многу мека.Тоа е многу способен да слушате музика и да играат игри и да разговарате преку интернет...

BGN 169.60
Оригинален Zealot H1 Sport Wireless Bluetooth стерео Bluetooth слушалки BT 4.0 универсална слушалка с микрофон за iPhone Handfree Покана
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален Zealot H1 Sport Wireless Bluetooth стерео Bluetooth слушалки BT 4.0 универсална слушалка с микрофон за iPhone Handfree Покана

ЗАБЕЛЕШКА : Сега испорака надградба на верзија на Производот вовед : Bluetooth Про Спортски Работи Прозрачна Слушалки Слушалките,HIFI Стерео Безжична со Микрофон велосипед Слушалки,Мултиточка Handsfree 1...

BGN 31.00 36.00
Безжична слушалка Bluetooth 3.0 и слот слушалки за Sony PS3 за iPhone за Samsung за HTC
 • Ново
Оценка на продукта:

Безжична слушалка Bluetooth 3.0 и слот слушалки за Sony PS3 за iPhone за Samsung за HTC

Карактеристики : ·Пренос опсег до 10 метри.·Јачина на звук може да се прилагоди слободно со + / копчето.·2 увокуки помогне да задржете го копчето на слушалката сигурно и удобно на лево или десно уво.·Погоден за сите bluetoothот уред, како што се smartphone&таблет КОМПЈУТЕР, итн.Спецификации : Име : Bluetooth СлушалкиСлушалка : СлободенСлушалка Дизајн : Earbud (Во Увото)Одговара Дизајн : УвоКукаБезжична Технологија : BluetoothBluetooth Верзија : V3.0Чипсет : ISSC1632173 Bluetooth ЧипРаботен Опсег : До 10 метри / 328 стапки (Прибл.)Зборувајќи Време : 5 ЧасаВреме Во Мирување : 100 Часа (Прибл.)Време на полнење : Помалку од 3 ЧасаФреквенција : 2402 MHz~2480 MHz ISM БендРабота Напон : 3.3 V~4.2 VПолнење Напон : 5 VПолнење на Електрична енергија : 95m AБатерија : Вграденна Полнење Liion БатеријаКомпатибилен Бренд : УниверзалнаКомпатибилен Модел : BluetoothОт Уреди, ИгриКарактеристики : Bluetooth Безжична, отстранување на Бучава, DSP Намалување на Шумот , БатеријаПовод : Дом, Канцеларија, Возење, Играат Игри, Подарок за ПријателиAnswer : ___________________________ Note : Ова headest се користи само за правење на телефонски повици, не може да се користи за да слушате музика...

BGN 5.00 6.88
MLLSE S9 на шийката на каишка Bluetooth слушалка микрофон Bluetooth Слушалки / спортни Слушалки безжични слушалки за мобилен телефон Xiaomi
 • Ново
Оценка на продукта:

MLLSE S9 на шийката на каишка Bluetooth слушалка микрофон Bluetooth Слушалки / спортни Слушалки безжични слушалки за мобилен телефон Xiaomi

Опис : Bluetooth верзија : Bluetooth V4.0 Протокол : HFP, HSP, со A2 DP, AVRCP Опсег : Max 10 метри Спарување код : 0000 Поддршка музика формат : MP3, WMA, WMV, ASF, MTVOB, MPG, 3 GP, итн USB : Мини 5pin,Батерија : 150m Ah литиумion polymer Игра time : =600mins по целосно наполнета,адаптер за Напојување : 5 V DC / 500m Ah Аудио код : 15bit резолуција,S / N60d B,потрошувачка на Енергија : Материјал : ABS & PC PC објективи имаат функција на антизраци, без отсјај и добро око за здравствена заштита Работи за сите bluetooth мобилни телефони, како што i Phone4 / 4 S / 5, Samsung галакси S3 / Детали Слики : Оваа содржина е многу убаво...

BGN 20.00 23.84
Най-новият 5b Bluetooth слушалка слънчеви очила музикален микрофон костната проводимост открит тип слушалки с 3 различни цветни лещи
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-новият 5b Bluetooth слушалка слънчеви очила музикален микрофон костната проводимост открит тип слушалки с 3 различни цветни лещи

Повеќе нови паметни очила, кликнете на сликата за да купи:По 6 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана...

BGN 139.68
Кука работи жични слушалки в ухото, бас слушалки спортни слушалки е най-добрият хладен слушалки с микрофон слушалки fone de ouvido за смартфон
 • Ново
Оценка на продукта:

Кука работи жични слушалки в ухото, бас слушалки спортни слушалки е най-добрият хладен слушалки с микрофон слушалки fone de ouvido за смартфон

************************************************************************************************************************************************Жичен во Уво Бас слушалка за уво во Кука Работи Спортски Слушалки Најдобри Кул Слушалки за МИКРОФОН слушалка За i Phone 6 5 C 4 S Huawei Xiao спортски бас 3,5 мм слушалка Спецификации : Тип : Клипот Во Уво Слушалки Бренд : H3 Материјал : Силикон +TPE+Метал Боја : Црна, Бела (Изборен) Конектори : 3.5 mm Комуникација : Wired Номинална моќност : 5m W Чувствителност : 98d B SPL Говорникот отпорност : 32Ω Фреквенција одговор опсег : 2020000 HZ Имплементација на стандарди GB / T 144712013 Поврзување линија Должина : 0.8~1.25 М Функција : Плеј / Пауза, Одговор / Исклучување, Поништување Бучава, Микрофон Компатибилен : За xiaomi MI2 MI2 S MI2 A Mi1 S М1 Телефони и повеќето Android уреди, делумно компатибилни на i OS уреди спортски бас 3,5 мм слушалка пакет 1 X слушалка(без мало кутија ) 1.Превозот во Sturction : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 16.00
M&J JM21 оригинални стерео слушалки цветна марка слушалки слушалки Earpod за игра на музикален плейър от мобилен телефон, КОМПЮТЪР за Xiaomi iPhone
 • Ново
Оценка на продукта:

M&J JM21 оригинални стерео слушалки цветна марка слушалки слушалки Earpod за игра на музикален плейър от мобилен телефон, КОМПЮТЪР за Xiaomi iPhone

Пратката & Плаќање : 1 Ние ќе се испраќаат на парцела во 15 дена откако ќе се направи исплата.И на следните форми на плаќање се прифатени од страна Aliexpress : со Кредитна картичка, TT, Western Union и Qiwi паричник.2...

BGN 2.64
Dacom TWS MINI Double-ear Bluetooth 4.2 Headset True Wireless Sport слушалки зарядно кутия за Xiaomi Samsung и LG
 • Ново
Оценка на продукта:

Dacom TWS MINI Double-ear Bluetooth 4.2 Headset True Wireless Sport слушалки зарядно кутия за Xiaomi Samsung и LG

Dacom TWS МИНИ Двојно уво Bluetooth 4.2 Слушалки Вистински Безжична Слушалка СпортСо Полни Кутија За Xiaomi Samsung, LGФункција : Компактен и лесентежина дизајн.Двојно уво главни и помошни слушалка дизајн, иновативна технологија и квалитет.Bluetooth 4.2 технологија, подобар квалитет на звукот.Усвојување на Вистински Безжична Технологија, уживајте во вашиот безжично спорт .Интелигентни полнење кутија обезбедува брзо полнење, се грижи слободен за издржливост.Со hight капацитетот на литиум батерија и ниска фреквенција избалансирани технологија funtion.Мултифункционални копчето, постигнува со еден клик.Силна компатибилност, компатибилен со уреди како додека тие се bluetooth овозможува.Три чекори за да го спарите, лесен за употреба.Спецификации : Тип : Bluetooth Слушалки Бренд : DacomМодел : TWS Боја : бело / црнаBluetooth верзија : V4.2 Диск : 8mmОтпорност : 16 ohms Работен напон : 3.2 V4.2 VОсетливост : 42db±2db Фреквентен опсег : 2.42.48 GhzРастојание : Профили : A2 DP / AVRCPКомпатибилност : за уреди кои bluetooth овозможуваПакет големина : Прибл.9 * 7.5 * 7.5 cm / 3.5 * 3 * 3воПакет тежина : Околу.155g / 5.5 озВе молиме имајте во предвид : TWS на Владата : кога ќе одговори на телефон,притиснете го левото слушалки одговор копчето,само во главниот слушалки (лево слушалки)има звук, други аудио излез режим,Binaural стерео.кога статусот на полнење,двоен клик на МФ Копчето,се префрлат јазик,ви благодаримеПакет листата : 2 * Слушалка (главни и помошни)1 * Полнење кутија1 * USB кабел2 * Earbud1 * торбичката1 * упатство (англиски) Сродни ПроизводиМојот пријател, Љубезно ве молиме имајте во предвид овие совети : 1.За Превозот : Секогаш наредби ние ќе брод во рок од 13 дена, освен за одмор, транспорт режимите вклучуваат EMS,DHL, FEDEX,UPSот, ТНТ,Кина Пост,хонг конг Пост,итн, Сите наредби може да се следи на цел детали или Пост вебСајт, Доколку не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе песна стоката и да ви даде одговор како е можно поскоро.

BGN 69.00 92.43