• Ново
1Pc C-Технологична G-Технологична Heavy Duty Metal Woodworks Handyman Carpenter Vise Grip Tool R06 Drop Ship

1Pc C-Технологична G-Технологична Heavy Duty Metal Woodworks Handyman Carpenter Vise Grip Tool R06 Drop Ship

Buyers rating:
-5 % BGN 3.00
BGN 3.15

Брой продукти


Опис : Материјал : Железо Боја : Црвена Карактеристики : Тешки изградба. Отстранлив мека вилица влошки. Идеален За Дограма & Метал Стегање Апликации и DIY. Големина на : 1"/25мм, 2"/50mm, 3"/60mm, 4"/100mm Количина : 1 PC Забелешка : ве Молиме овозможи 0.5-1.0 cm грешка поради прирачник за мерење. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 Pc Тешки G МЕНГЕМЕ
0302

Други функции

Размер:
4 inches, 1 inch, 2 inches, 3 inches
търговска марка:
ЙОФЕ
Материал:
Метални
Направи си Сам пособия:
Коментари
Използването на:
Скоба За Тръби
Структура:
G Скоба
Номер На Модела:
1A80302
Стандартен или нестандартен:
Друго

Най-добри сделки

M2 2mm 100 бр./много високо качество алуминиева скоба алуминиеви накрайници жично въжето алуминиеви накрайници клещи ръкав
 • Ново
Оценка на продукта:

M2 2mm 100 бр./много високо качество алуминиева скоба алуминиеви накрайници жично въжето алуминиеви накрайници клещи ръкав

круг Ferrule Ракави Менгеме Алуминиум Клип Челичното Јаже Сите големини во паркГолемина : 2mmПакет : 100pcsНашите Услуги 1...

BGN 9.00 18.38
Jdb354540 графит мед втулочный лагер, бронзов твърд графит, носещи Enchase, самосмазывающийся лагер втулка
 • Ново
Оценка на продукта:

Jdb354540 графит мед втулочный лагер, бронзов твърд графит, носещи Enchase, самосмазывающийся лагер втулка

JDB Графит Исполнет Бронза ЧерупкаМодел БР JDB354540Големина : IDODH 354540mmНаправени од силна фрлија бронза врз основа метал со графит цврсти масла вградени.JDB може да се примени под сува,висока температура,висок притисок,корозивен,вода .Во автомобилската производ линија,вода инженеринг,браната врата,пластични индустрии,турбо генератори,хидраулични турбини и шприцмашини.следните кастинг машини,челични ролки во металургија индустрија,минерални машини бродови

BGN 15.98
Алуминиеви втулки 4 мм пресоване на колан от неръждаема стомана
 • Ново
Оценка на продукта:

Алуминиеви втулки 4 мм пресоване на колан от неръждаема стомана

Предмет : 4mm Алуминиум Ракави Нерѓосувачки Челични Јажиња CrimpingМатеријал : АлуминиумГолемина = M4A = 4.5 ммD = 7.5 mmL = 8 mmВе Молиме Љубезно Забелешки : Ова е 500 Компјутери / Многу

BGN 53.28
струбцина корк / алуминиева струбцина корк / струбцина тегло на натоварване 250KG
 • Ново
Оценка на продукта:

струбцина корк / алуминиева струбцина корк / струбцина тегло на натоварване 250KG

Вебстраница : www.ucstage.com цевка менгеме / алуминиумска цевка менгеме / 250 KG вчитување тежина менгеме Вчитување тежина : 250 KG Одговара за 4851mm цевка Материјал : Алуминиум Со TUV квалитет,добар материјал,совршен за заварување,одличен дизајн и евтина цена.Контакт информации :

BGN 254.00 254.40
Jdb162215 графитовая бронзова втулка 4шт за автомобилната продуктова линия /графит штекерный лагер
 • Ново
Оценка на продукта:

Jdb162215 графитовая бронзова втулка 4шт за автомобилната продуктова линия /графит штекерный лагер

JDB Графит Исполнет Бронза ЧерупкаМодел БР JDB162215Големина : IDODH 162215mmНаправени од силна фрлија бронза врз основа метал со графит цврсти масла вградени.JDB може да се примени под сува,висока температура,висок притисок,корозивен,вода .Во автомобилската производ линија,вода инженеринг,браната врата,пластични индустрии,турбо генератори,хидраулични турбини и шприцмашини.следните кастинг машини,челични ролки во металургија индустрија,минерални машини бродови

BGN 27.04
Сребро 304 неръждаема стомана Симплексный кабелна скоба телени скоби M5 набор от 10
 • Ново
Оценка на продукта:

Сребро 304 неръждаема стомана Симплексный кабелна скоба телени скоби M5 набор от 10

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерСпецификација : Модел : M5Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челикГолемина : 25 x 14x 8mm / 0.98 x 0.55 x 0.31""(Секира Cx E)Завртка должина : 15mm / 0.59""Боја : СребренаТежина : 144gФункција : 1.Направени на 304 нерѓосувачки челик материјал.2.Се користи за сите видови на проектот дигалки машини,металургијата рударска опрема,на пристаништето на железничката утовар и истовар,шумарство машини,копнен транспорт.3.Лесно прикачување, да ги отстраните, повторна употреба со рака алатки4.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;5.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантиранаПакетот Вклучува : 10 x Симплекс Жица Клип

BGN 14.00 15.33
Смазочен графит прът с диаметър 12 * 10 мм за самосмазывающихся лагери, фиксирана инкрустация......Безплатна доставка 20 бр / компл.
 • Ново
Оценка на продукта:

Смазочен графит прът с диаметър 12 * 10 мм за самосмазывающихся лагери, фиксирана инкрустация......Безплатна доставка 20 бр / компл.

HiTech Јаглерод Co.,ОграниченПодмачкување Графит РодПакување : 20pcs / setБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТМатеријал : Electrode ГрафитВолуменска Густина 1.65 g / cm3Compressive Strength 55 MPaСвиткување Сила 35 MPaСпецифичен Отпор 8unmПепел 0.15%Примена : Автолубрикант одбор, водич черупка,самолубрикант лежишта,Фикснаапликација,Самолубрикант лежишта и други индустрии.Добра машина сила,и одличен лубрикант ефект.

BGN 19.98
от неръждаема стомана, високо налягане us type скоба за маркуч 100шт 251-273ММ 270-292ММ 289-311ММ
 • Ново
Оценка на продукта:

от неръждаема стомана, високо налягане us type скоба за маркуч 100шт 251-273ММ 270-292ММ 289-311ММ

100 PCS 251273 MM 270292 MM 289311 MM на иста цена, ве молиме наведете која големина ти треба.ни тип на нерѓосувачки челик црево стегачГи исполнува Стандардот SAEСтандардни големиниЗавртка : Хексадецималенраководител стил,ASTM / AISI 201Бенд и Домување : Направен од ASTM / AISI 201Пакување : Пластични кеси – внатрешен кутија надворешниот картон или како на клиент барање.Спецификации :

BGN 168.18
90 градуса правоъгълни карбидные хващам скоби дървообработващи клип фоторамка ластовицы инструменти m09 совалка
 • Ново
Оценка на продукта:

90 градуса правоъгълни карбидные хващам скоби дървообработващи клип фоторамка ластовицы инструменти m09 совалка

Материјал : алуминиум легура Една рачка : се справи со стискање на ротација може да бидат прилагодливи Максимална отворање големина : за 70mm Вилица ширина : за 95mm Вилица длабочина : за 35mm Боја : како на сликата покажува Цел : дрво Карактеристики : Една рачка, замав вилица, вилицата ротација прилагодливиКорисно за машини, инженеринг и заварување...

BGN 32.00 37.81
Гофрировать въже тел от неръждаема стомана ръкави алуминий 8 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

Гофрировать въже тел от неръждаема стомана ръкави алуминий 8 мм

Предмет : 8mm Алуминиум Ракави Нерѓосувачки Челични Јажиња CrimpingМатеријал : АлуминиумГолемина = М8A = 8.8 mmD = 12.8 ммL = 11 mmВе Молиме Љубезно Забелешки : Ова е 100 Компјутери / Многу

BGN 44.16
20 бр/лот сребрист тон метална полк поддръжка на мебели шкаф железария притежателя полк игли клечки поддържа K309
 • Ново
Оценка на продукта:

20 бр/лот сребрист тон метална полк поддръжка на мебели шкаф железария притежателя полк игли клечки поддържа K309

Добредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи ~ O(∩_∩) O~20 PCS / многу Сребрен Тон Метал Полица за Поддршка на Мебел Шкафот Хардвер Носителот Полица Иглички Штипки Поддржува K309Опис : Име : Стаклена Полица ПоддршкаМатеријал : ЖелезоПовршина Заврши : НикелобложеноГолемина : 11mm*25mmC olor : Сребро (Како слика ја покажува)Пакетот Вклучува : 20 PCS Стаклена Полица ПоддршкаПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

BGN 39.00 110.61
Графитовая плоча въглеродна billet EGP505010 за електроди EDM и анодна плоча, безплатна доставка по 2 елемента
 • Ново
Оценка на продукта:

Графитовая плоча въглеродна billet EGP505010 за електроди EDM и анодна плоча, безплатна доставка по 2 елемента

HiTech Јаглерод Co.,ОграниченElectrode Графит ПлочаГолемина на : 50*50*10ммПакување : 2 парчињаПревозот : СЛОБОДЕНПОДАТОЦИ : Чиста ГрафитВолуменска Густина 1.8 g / m3Содржина на јаглерод 99.99%Големина на честички 325meshCompressive Strength 50 MpaСпецифична Електрична Отпорност 15 unmАпликации : A : Електроди за EDMБ : Енергија и Phoovoltaic ИндустријаEtch Комора Компоненти ,CVD / Дифузија ,Јонска Имплантација ,EЗрак CruciblesC : Необоени Метали Континуирано Леење,Стакло и Керамика индустријаD : Вакуум Печка, Sinter Индустрија

BGN 47.84
3 бр. / лот Безплатна доставка CNC свд свд гайка скоба притежателя на алуминий за SFU1604 SFU1605 SFU1610
 • Ново
Оценка на продукта:

3 бр. / лот Безплатна доставка CNC свд свд гайка скоба притежателя на алуминий за SFU1604 SFU1605 SFU1610

Топката завртка орев носителотSFU1605, 1610,1604 Серија топката завртка орев УниверзалнаМатеријал : Алуминиум 6061Инсталација димензии : Слика 8 е инсталиран во дупка М5

BGN 67.18
96 / PCS Hard drive head replacement tool инструменти за ремонт на твърди дискове-за 2,5-инчови и 3,5-инчови SAS SCSI Seagate, Maxtor Samsung...
 • Ново
Оценка на продукта:

96 / PCS Hard drive head replacement tool инструменти за ремонт на твърди дискове-за 2,5-инчови и 3,5-инчови SAS SCSI Seagate, Maxtor Samsung...

Опис на производот : Неуспех или други причини се деинсталирање на главата собрание во дијагноза на хард главата, да може ефективно да гарантира апсолутна сигурност на главата собранието во процесот на движење операции...

BGN 207.63
100 бр./лот 25 мм*11 мм и метален рафт подкрепа двойна глава стъклен шкаф шкаф шкаф с дървени мебели скоба съединител фитинги
 • Ново
Оценка на продукта:

100 бр./лот 25 мм*11 мм и метален рафт подкрепа двойна глава стъклен шкаф шкаф шкаф с дървени мебели скоба съединител фитинги

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи ~ O(∩_∩) O~100 PCS / многу 25мм*11mm Метал Полица Поддршка Стакло Кабинет Шкафот Гардероба Дрвен Мебел Загради Конектор Фитинзи E3092Опис : Име : Двоен Главата Дизајн Стаклена Полица ПоддршкаМатеријал : ЖелезоПовршина Заврши : НикелобложеноГолемина : 11mm*40mmC olor : Сребро (Како слика ја покажува)Пакетот Вклучува : 100 PCS Полица ПоддршкаПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

BGN 138.00 211.66
4 сребърни декоративни крачета кутии за бижута крак калъф винтове 57x27mm
 • Ново
Оценка на продукта:

4 сребърни декоративни крачета кутии за бижута крак калъф винтове 57x27mm

4 Накит Кутија Нозе Доаѓаат со сребрена боја завртки.Боја : сребрена боја позлатенМатеријал : Цинк ЛегураГолемина : 57x27mm(видете слика 2)Пакетот вклучува : 4 кутија нозе инсталирајте завртки

BGN 17.28
10 бр. / лот 4(100 мм) тежкотоварни стоманена скоба за пружини
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр. / лот 4(100 мм) тежкотоварни стоманена скоба за пружини

ТЕШКИ 10 PCS / Број 4"(100 MM) Метал / Челик Пролет Клип Менгеме На Поцинкуван Површината ПВЦ Обложени Совети И Силна Пролет4"(100 MM Должина) : Ширина 20 MM Отворање на 30ММ6"(150 MM Должина) : Ширина 25ММ Отворање 50 MM2" 4" 6" Стеги Се Достапни, И Се Меша Цел И Различна Количина Прифатени, Контактирајте Со Нас Слободно.Сите други стеги се достапни, ве Молиме да ја посетите мојата продавница и контактирајте со нас слободноПовеќе similars и други хардвер&алатка, ве молиме да ја посетите мојата продавницаИ Секој HКвалитет Домаќинство&Отворено, ве Молиме посетете ја1...

BGN 49.00 61.36