• Ново
TUKE OEM Air filter inlet +capot arriere pour VW Golf, Passat B6 B7 Jetta MK5 MK6 Tiguan, CC, Scirocco 1K0 805 965 J

TUKE OEM Air filter inlet +capot arriere pour VW Golf, Passat B6 B7 Jetta MK5 MK6 Tiguan, CC, Scirocco 1K0 805 965 J

Buyers rating:
-20 % BGN 20.00
BGN 24.88

Брой продукти

Модели Одговара : "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK5 MK6 2004-2013 1.9 TDI/2.0 TDI/2.0 TFSI "ФОЛКСВАГЕН" Зајакот 2006-2009 1.9 TDI/2.0 TDI/2.0 TFSI "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK5 MK6 2006-2014 1.9 TDI/2.0 TDI/2.0 TFSI "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 B7 2006-2011 1.9 TDI/2.0 TDI/2.0 TFSI "ФОЛКСВАГЕН" CC 2009-2014 1.9 TDI/2.0 TDI/2.0 TFSI "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan 2008-2014 1.9 TDI/2.0 TDI/2.0 TFSI "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 2009-2012 1.9 TDI/2.0 TDI/2.0 TFSI "ФОЛКСВАГЕН" Буба 2012-2014 1.9 TDI/2.0 TDI/2.0 TFSI "ФОЛКСВАГЕН" Caddy 2004-2011 1.9 TDI/2.0 TDI/2.0 TFSI "ФОЛКСВАГЕН" EOS 2006-2011 1.9 TDI/2.0 TDI/2.0 TFSI "ФОЛКСВАГЕН" Голф плус 2005-2014 1.9 TDI/2.0 TDI/2.0 TFSI "ФОЛКСВАГЕН" Scirocco 2009-2015 1.9 TDI/2.0 TDI/2.0 TFSI "ФОЛКСВАГЕН" Touran 2003-2014 1.9 TDI/2.0 TDI/2.0 TFSI А3/S3 2004-2013 1.9 TDI/2.0 TDI/2.0 TFSI TT 2007-2010 1.9 TDI/2.0 TDI/2.0 TFSI Alhambra 2011-2014 1.9 TDI/2.0 TDI/2.0 TFSI Altea 2004-2014 1.9 TDI/2.0 TDI/2.0 TFSI Леон 2006-2013 1.9 TDI/2.0 TDI/2.0 TFSI Толедо 2005-2009 1.9 TDI/2.0 TDI/2.0 TFSI Octavia 2004-2013 1.9 TDI/2.0 TDI/2.0 TFSI Врвен 2008-2014 1.9 TDI/2.0 TDI/2.0 TFSI Yeti 2010-2014 1.9 TDI/2.0 TDI/2.0 TFSI Дел Број : 1 K0 805 965 J ОЕМ Задниот Капак * 1 ОЕМ Дел Број : 1 K0 805965 J
СОВЕТ : s'il vous plaît assurez-vous que la partie vous acheté одговара votre voiture avant l'achat. si vous ne pouvez па s'assurer, s'il vous plaît envoyer votre MODÈLE ДЕ VOITURE. ANNÉE. MOTEUR КОД. VIN, nous allons vous aider à vérifier. DÉLAI de livraison : différents плаќа les différents temps de livraison d'évaluation, si vous avez он besoin итна, s'il vous plaît choisir Бизнис Експрес (5 ~ 7 jours ouvrables arrivent) REMBOURSEMENT ОУ RENVOYER POLITIQUE : 1. Immédiatement Remboursement оу Renvoyer : (1). Ла partie est perdu оу retour à l'expéditeur плаќа (S'il Vous Plaît fournir ла compagnie поморски информации) (2). obtenir ла mauvaise partie qui est pas comme le commandé он ou la partie est данс ла gratuite qui causé peut па utiliser (s'il vous plaît fournir l'image sur le reçu partie) 2. Besoin се прелива confirmer ситуации : (1). ла partie ne peut па travailler оу ne одговараат pas à la liste (S'il Vous Plaît envoyer nous modèle де voiture. année. moteur код. VIN, nous allons vérifier) (2). па arrivent pour le долго temps : S'il Vous Plaît nous contacter, nous allons appeler à la poste demandé ле problème. s'il vous plaît envoyez-nous он порака avant vous voulez obtenir ле remboursement оу renvoyer. nous nous occuperons де cela DÈS QUE е МОЖНО. nous promesse l'acheteur obtenir ла partie оу он remboursement.

Други функции

Държава / регион на производство:
Китай
Широчина На Елемента:
20cm
Височина На Продукта:
10cm
Дължина На Продукта:
30cm
Джета-Година:
2006,2010,2013,2008,2011,2014,2007,2012,2009
За Марки Автомобили / Модели:
Volkswagen
специални характеристики:
маркуч за всмукване на въздух в двигателя
Вид На Материала:
Пластмаса
Настаняване на превозното средство:
ФАСАДА
Модел На Volkswagen:
Джета
Преносимото Номер Детайли:
1K0 805 965J
Тегло На Продукта:
0.25kg
Производствен Номер Детайли:
1K0 805 965 ДЖ
търговска марка:
Тук
слой:
четири слоя
Друг Номер:
1K0805962E 9B9,1K0805965J 9B9

Най-добри сделки

За MAZDA RX7 / RX-7 FC 13B S4 S5 86-91 маркуч на радиатора
 • Ново
Оценка на продукта:

За MAZDA RX7 / RX-7 FC 13B S4 S5 86-91 маркуч на радиатора

1.Материјал : 100% висок квалитет со силиконска2.Засилен слоеви : 3 / 4 / 5 Ply Полиестер3 Дебелина на ѕид : 4.5 мм / 5 mm / 6mm+0.24.Притисок опсег : 0.3 0.9 MPa5.Отпорност на температура : 40°C до 260°CВАЖНО : ве Молиме оставете бојата што сакате за имајте на ум кога ќе го купитеИнаку ние ќе ја испрати на бои од страна на случаен изборВНИМАНИЕ : ве Молам оставете бојата што сакате за имајте на ум кога ќе го купитеИнаку ние ќе ја испрати на бои од страна на случаен изборАко имате свој идеи на производ и цена , дозволете ми да знам , нашата крајна цел е да се постигне winwin ситуацијаЗАБЕЛЕШКА : БОЈА МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИКУВААТ ВРЗ ОСНОВА НА СЕРИЈА НА ПРОИЗВОДСТВОСИТЕ ПРОДАЖБАТА СЕ ВО ФИНАЛЕТО! ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА ОДГОВАРА НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ПРЕД КУПУВАЊЕ.​Опис На Производот : Нашата продавница има на светот повеќето заврши силиконски црева апликација,ако не се најде во продавницата , можете да најдете на ОЕМ црево и mail за да ни сама со спецификации и modeld,ние ќе бидат прилагодени според вашите потреби и барања ,по завршени слободни samaple ќе бидат испратени на вас.АКЦИИ ГОЛЕМИНАПРОИЗВОД ПРОТОКСегашниот Производ Линија на силиконски црева : 1.Силиконски Директно Црево (1000mm)2.Директно Спојување на силиконски црева (76mm)3...

BGN 52.00
Ротационное формоване шнорхел, гмуркане гмуркане на входящия въздух за 1989-97 Toyota Hilux 106 серия 89 99 90 91 92 93 94 95 9[QP99]
 • Ново
Оценка на продукта:

Ротационное формоване шнорхел, гмуркане гмуркане на входящия въздух за 1989-97 Toyota Hilux 106 серия 89 99 90 91 92 93 94 95 9[QP99]

Speicfication : Бренд Нови SnorkelОдговара за Hi Iux 106 серијаГодини : 01 / 198911 / 1997 бензински 22r 2.4 ЛитарскиI4Боја : Исто како на сликаПакет се вклучени : 1 x SnorkelЗабелешка : ве Молиме најдете Инсталација Образец внатрешноста на snorkel цевкаМеѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 234.00 254.38
Turbo cartridge основната KP35 турбокомпресор CHRA за Opel Corsa D 1.3 CDTI Z13DTH 90HP 2005- 860081 93184183 55197838
 • Ново
Оценка на продукта:

Turbo cartridge основната KP35 турбокомпресор CHRA за Opel Corsa D 1.3 CDTI Z13DTH 90HP 2005- 860081 93184183 55197838

Турбо кертриџ core KP35 турбополнач CHRA за "Опел" Corsa D 1.3 CDTI Z13 DTH 90 HP 2005 860081 93184183 55197838 ве Молиме проверете дел број на вашиот стар турбо компресор домување пред да го купите ! Турбополнач Дел Број : 54359880014 54359700014 54359880015 54359700015ОЕМ Број : 55198317 71789039 93189317 71724 860081 93184183 551978381.За АлфаRomeo Mito 1.3 JTDM Multijet2.За Fiat Doblo / Гранде / Linea 1.3 JTD Multijet3.За Lancia Муса / Ypsilon 1.3 16 V Multijet4.За "Опел" Astra H / Corsa D 1.3 CDTI Z13 DTHУслови на продажба 1...

BGN 134.00 176.00
evil energy-External Turbo 46мм Wastegate Turbo колектор за отработените газове Wastegate 10 PSI Пролет син
 • Ново
Оценка на продукта:

evil energy-External Turbo 46мм Wastegate Turbo колектор за отработените газове Wastegate 10 PSI Пролет син

Надворешни Турбо 46mm Wastegate Турбо Колектор Издувните Wastegate 10 PSI Пролет Сина* 100% Сосема Нов, Никогаш не Се Обиделе или Инсталирани * Висока Температура со Силиконска Засилен Actuator Дијафрагмата * Надворешни Wastegates се Најчесто се Користи за Регулирање на Зголемете Нивоа, Поточно од Внатрешни Wastegates во Висока Сила на Апликации * Влезот Големина : 1.81" / (4 топ моделот) Штекер Големина : 1.81" (46mm) * Доаѓа со 10 psi пролет (1.71.8 бар) * Шрафови и Монтажа Хардвер се Вклучени * Нема Инструкции се Вклучени, Професионална Инсталација е Препорачливо Пакетот Вклучува : 1 X 46mm Надворешни Wastegate Комплет Хардвер како што е Прикажано на Сликата Погоре Компатибилен со : Универзална Примена...

BGN 77.00 90.27
Автомобилни турбокомпрессоры турбокомпресор chra TD02 49173-07507 49173-07508 за Citroen 1.6 HDi turbo chra касета основната 0375N5 0375J0 0375Q5
 • Ново
Оценка на продукта:

Автомобилни турбокомпрессоры турбокомпресор chra TD02 49173-07507 49173-07508 за Citroen 1.6 HDi turbo chra касета основната 0375N5 0375J0 0375Q5

Автомобил турбо колекции турбополнач chra TD02 4917307507 4917307508 за Citroen 1.6 HDi турбо chra кертриџ core 0375 N5 0375 J0 0375 Q51.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна ценаТурбополнач Дел Број : 4917307507 / 4917307508 / 4917307506 / 4917307505 / 4917307504 / 4917307503 / 4917307502 / 4917307516 / 4917307522 / 0375 N5 / 0375 J0 / 0375 Q5 / 0375 Q4 / 0375 K5 / 9657530580 / 9657603780 / 9670371380 / 9662371080 / 49173137034 / 4917356201 / TD0255206 T4 / TD0255206 T4 / TD02552Ве молиме проверете ја вашата Дел број и OEM број кој се наоѓа на вашиот турбополнач алуминиумски домување да себидете сигурни дека тие се совпаѓаат со оние кои може да се најдат во нашиот дел опис...

BGN 134.00 176.00
МК IDLE AIR CONTROL VALVE OEM AEP128-1 97181718 6-болт устройство за управление на празен ход в събирането за ISUZU
 • Ново
Оценка на продукта:

МК IDLE AIR CONTROL VALVE OEM AEP128-1 97181718 6-болт устройство за управление на празен ход в събирането за ISUZU

IAC НЕАКТИВЕН ВОЗДУШНА КОНТРОЛА ВЕНТИЛ 97181718 6 игли Мрзлив за Контрола на Брзината, Actuator Assy За ISUZU ОЕМ# AEP1281ВИЕ ЌЕ ДОБИЕТЕ ПРЕДМЕТИ ТОКМУ ОНАКА КАКО ШТО СЛИКИТЕ ПОКАЖУВААТ !Нашите продажни термин : Драги Пријатели На : Ви благодариме за посетата на нашата продавница .Ние и ветуваме дека : Било какви прашања или пораки што се оставени тука ќе биде потврден во следните 48 часа ; ако нејзино итно ,ве молиме контактирајте со нас со wechat или whats APP.Ако не сте сигурни wehther оваа точка одговара со вашиот автомобил или не ,ве молиме испратете ни ВИН на вашиот автомобил ,ние ќе се провери и потврди за вас,ви благодарам.Ви посакуваме среќен шопинг !Обично било Предмети кои сте ги купиле тука ќе бидат испратени во рок од 48 часа .Почитувани пријатели ,ве молиме прочитајте го ова : 1.Сите слики од нашите производи се направени од страна на самите себе , ќе го добиете токму она што го гледаме ; Ако постои разлика, ние ќе ги преземат слики за пред превозот .2...

BGN 63.86
VR RACING-за Honda Civic 99-00 92-01 Acura Integra алуминий лят Болт обновяване на всмукателния колектор на VR-IM42CA
 • Ново
Оценка на продукта:

VR RACING-за Honda Civic 99-00 92-01 Acura Integra алуминий лят Болт обновяване на всмукателния колектор на VR-IM42CA

start Isv Module Wrap10051end Isv Module Wrap10051VR ТРКИ ЗА 9900 Хонда Граѓански 9201 Акура Интегра Фрлија Алуминиум Доза Цела Надградба на Гром На VRIM42 CAАпликации : ЗА 1992 2001 Акура Интегра (Type R)ЗА 1999 2000 година, Хонда на Граѓанскиот (Si)ЗА 1994 1997 година, Хонда Граѓански del Sol (VTEC)(не ГШР)Спецификации : Бренд нови БСЕРИЈА фрлија алуминиум доза колектор.Направен од висок квалитет на ЦПУ машински фрлија алуминиум.Директни гром на дизајн без било modication.Тоа е компатибилен со сите фабрика сензори и гас bodyies како голем како 75 MM.Тоа е добро за огромен коњски сили се зголеми заедно со подобрување на 30% повеќе од протокот на воздух за да се овозможи значајна врвотна крајот на моќ добивки.Тоа може да се подобри коњски сили од колку што е 10%.Настава НЕ е вклучена.Професионалната инсталација е препорачливо!Објект од иста како слика се прикажува.Пакетот Вклучува : 1 x PC Фрлија Доза КолекторСите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата.Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци.Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате.Професионалната инсталација се препорачува.

BGN 89.00 93.20
Турбокомпресор основната GT1549V 761433-0002 761433 A6440900880 A6440900780 turbo chra за Ssang yong Kyron 2.0 Xdi 141 HP D20DT
 • Ново
Оценка на продукта:

Турбокомпресор основната GT1549V 761433-0002 761433 A6440900880 A6440900780 turbo chra за Ssang yong Kyron 2.0 Xdi 141 HP D20DT

Дел Број : 7614335003 S 7614330003 7614330002 761433 турбина гарет GT1549 V CHRA ОЕМ Број : A6640900880 A6640900780 турбополнач кертриџ Апликација Кертриџ за Ssang Yong Actyon 2.0 Xdi 141 КС D20 DT Јануари 2006 Кертриџ за Ssang Yong Kyron 2.0 Xdi 141 КС D20 DT Јануари 2006Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

BGN 150.00 180.80
Безплатен кораб с водно охлаждане универсален Turbo GT30 GT35-2 Турбина A / R .63 компресор A / R .70 Т3 фланец 5 болтове 400-500HP на турбокомпресор
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатен кораб с водно охлаждане универсален Turbo GT30 GT35-2 Турбина A / R .63 компресор A / R .70 Т3 фланец 5 болтове 400-500HP на турбокомпресор

Опис на производот Бесплатен превозот 100% НОВ НАЈДОБРИ вода за Ладење и Масло за ладење Турбо Турбополнач Универзална Турбо GT30 GT352 / R .63 Комп...

BGN 533.00 591.98
Пълен комплект отдушник предната част за Audi q5
 • Ново
Оценка на продукта:

Пълен комплект отдушник предната част за Audi q5

Пред цртичка воздухот се пропустливи целосен комплет за Ауди п5Целосен сет на посебни цртичка отворите за вентилација за П5 Сатен во црна боја & chrome исечените опкружувачки Вклучувајќи лево / среден / десно сите три отворите за вентилација Левата рака диск модел само

BGN 230.00 270.40
Авто турбокомпресор с K03 kit касета turbo chra за Seat Ibiza III Leon Toledo II 1.8 T 132KW-06A145713D / 53039700052
 • Ново
Оценка на продукта:

Авто турбокомпресор с K03 kit касета turbo chra за Seat Ibiza III Leon Toledo II 1.8 T 132KW-06A145713D / 53039700052

Автомобил турбополнач K03 комплет кертриџ турбо chra за Seat Ibiza III Леон Толедо II 1.8 Т 132 KW 06 A145713 D / 53039700052 ве Молиме проверете дел број на вашиот стар турбо компресор домување пред да го купите !Турбополнач Дел број : 53039700052 / 53039880052 / 53039700052 / 53039880052 / 5303 970 0052 / 5303 988 0052 / / 53039880053 / 53039700053 / 53039880053 / 53039700053 / 5303 988 0053 / 5303 970 0053 / 53039880058 / 53039700058 / 53039880058 / 53039700058 / 5303 988 0058 / 5303 970 0058 / 53039880073 / 53039700073 / 53039880073 / 53039700073 5303 988 0073 / 5303 970 0073 / / 53037100516 / 53037100516 / 5303 710 0516 ОЕМ Број : 06 A145713 D / 06 A145713 DX / 06 A145713 DV / 06 A145704 T / 06 A145713 F / 06 A145704 S / 06 A145713 B / 06 B145703 B1.За Ауди А3 1.8 Т 2.За Audi TT 1.8 Т 3.За Seat Ibiza III 1.8 Т 4.За Седиште Леон 1.8 Т 5.За Седиште Толедо II 1.8 Т 6.За "Шкода" Octavia Јас 1.8 Т 7.За Фолксваген Буба 1.8 Т 8.За "Фолксваген" Бора 1.8 Т 9.За Фолксваген Голф IV 1.8 Т 10.За Фолксваген Поло IV GTI 1.8 Т 11.За Audi A4 1.8 Т (Б6)Услови на продажба 1...

BGN 134.00 176.00
Turbo charger BV39 CHRA за Renault Megane III 1.5 DCI K9K Euro 5 5T 106HP / 78KW-картушната турбина 54399880127 / 54399700127
 • Ново
Оценка на продукта:

Turbo charger BV39 CHRA за Renault Megane III 1.5 DCI K9K Euro 5 5T 106HP / 78KW-картушната турбина 54399880127 / 54399700127

Турбо полначот BV39 CHRA за Рено Megane III 1.5 DCI K9 K Euro 5 5 T 106 HP / 78 KW Кертриџ турбина 54399880127 / 543997001271.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна цена Турбополнач Дел Број : турбо турбополнач, Core Собранието CHRA, Турбополнач CHRA Core Кертриџ, 54399980127 54399880127 54399700127 54399700087, 54399700076 54399980127 54399700087, 54399700076 8200808701 8200889697 144114256 R, 144116289 R / 144114256 R / 144116289 R, 5439 998 0127 / 5439 970 0127, 5439 970 0087 / 5439 970 0076, BV390127 BV39127 BV390087 BV39087 BV390076, BV39076 Ќе одговара за автомобил : За Рено Megane III 1.5 DCI K9 K Euro 5 5 T 106 HP 78 KW 2009Услови на продажба 1...

BGN 134.00 176.00
Авточасти оригинални корпуса на педала на газта в събирането на детайли за NISSAN MICRA K12 SERA57602 SERA576-02 16119-AX000 16119-AX001
 • Ново
Оценка на продукта:

Авточасти оригинални корпуса на педала на газта в събирането на детайли за NISSAN MICRA K12 SERA57602 SERA576-02 16119-AX000 16119-AX001

Авто Делови ОРИГИНАЛНИ ГАС ТЕЛО СОБРАНИЕТО за HITACHI ЗАNISSAN MICRA K12 SERA57602 SERA57602 16119AX000 16119AX001ВИЕ ЌЕ ДОБИЕТЕ ПРЕДМЕТИ ТОКМУ ОНАКА КАКО ШТО СЛИКИТЕ ПОКАЖУВААТ !Нашите продажни термин : Драги Пријатели На : Ви благодариме за посетата на нашата продавница .Ние и ветуваме дека : Било какви прашања или пораки што се оставени тука ќе биде потврден во следните 48 часа ; ако нејзино итно ,ве молиме контактирајте со нас со wechat или whats APP.Ако не сте сигурни wehther оваа точка одговара со вашиот автомобил или не ,ве молиме испратете ни ВИН на вашиот автомобил ,ние ќе се провери и потврди за вас,ви благодарам.Ви посакуваме среќен шопинг !Обично било Предмети кои сте ги купиле тука ќе бидат испратени во рок од 48 часа .Почитувани пријатели ,ве молиме прочитајте го ова : 1.Сите слики од нашите производи се направени од страна на самите себе , ќе го добиете токму она што го гледаме ; Ако постои разлика, ние ќе ги преземат слики за пред превозот .2...

BGN 161.60
Turbo Chra касета BV39 54399700030 54399880030 турбокомпресор за NISSAN Qashqai за Renault Clio 3 Megane 2 K9K 732 1.5 L 106HP
 • Ново
Оценка на продукта:

Turbo Chra касета BV39 54399700030 54399880030 турбокомпресор за NISSAN Qashqai за Renault Clio 3 Megane 2 K9K 732 1.5 L 106HP

Турбо CHRA Кертриџ Турбополнач на BV39 54399880030 54399700030 5 4399700070 54399880030 За NISSAN Qashqai За "Рено" Clio III;Megane II;Сценски II K9 K 1.5 L DCI 2002 Мотор : K9 K 732 K9 KЕуро 4 (VTG) 1.5 L 106 HP Објект е 100% Сосема НовBV39 KP39 турбополначДел Број : 54399700030 / 54399700070 54399880030 / 54399880070ОЕМ Број : 8200405203 8200507856 7701476183 1441100 Q0 F 1441100 Q0 F 7711368560 8200625683 8200578381 7701476883МОЌНОСТ : 103 HP 106 HP Гориво : ДизелКапацитет : 1461 КЗМЛадење Стил : Вода За ЛадењеГОДИНА : 2002 година Турбо Модел BV391867 DCG426.18 AVAXC, BV391867 DCG / 426.18, BV391867 DCG426.18 AVAXH Дел Број 54399980070 54399700070, 54399700030 Претходната Верзија 54399880030, 54399880070, 54399980030, 7711368560, 8200405203, 8200507856, 8200625683, 8200578381, 7701476883 OE Број 8200405203, 8200507856, 7701476183, 8200625683, 1441100 Q0 F, 1441100 Q0 F Опис За Nissan Quashqai; За Рено Megane Производителот Дел Број Моторот K9 KЕуро 4 (VTG) Зафатнина Од 1,5 L, 1461 кзм KW 78 80 / 103 106 Гориво Дизел ВРТЕЖИ во минута Max 4000 Имајќи Домување 54431504006 Комп...

BGN 230.00 255.82
TURBO TD03L4 49131-05403 49131-05402 турбокомпресор за Ford Commercial Vehicle Транзит 2006-PHFA PHFC JXFC JXFA Puma V348 3.3 L
 • Ново
Оценка на продукта:

TURBO TD03L4 49131-05403 49131-05402 турбокомпресор за Ford Commercial Vehicle Транзит 2006-PHFA PHFC JXFC JXFA Puma V348 3.3 L

100% НОВ Најдобар Квалитет ТУРБО TD03 L4 4913105403 4913105402 Турбополнач За Ford Комерцијални Возила Транзит 2006 PHFA PHFC JXFC JXFA Пума V348 3.3 Л Масло за Ладење НОВИСемејството Турбо модел : TD03 TD03 L4 TD03 L409 GK3.3Дел Број : 4913105403 4913105402ОЕМ Број : 6 C1 Q6 K682DF 6 C1 Q6 K682 DFПримена : За Ford Комерцијални Возила Транзит 2006 3.3 LМоторот : PHFA PHFC JXFC JXFA Пума V348 3.3 Л Масло за ЛадењеОбјектот Тежина : 7 килограмиТурбо Модел TD03 L409 GK3.3, TD03 L4 Дел Број 4913105403 Претходната Верзија 4913105403, 49 S3105452 Заменува со 4913105212 Година 2006 OE Број 6 C1 Q6 K682DF, 6 C1 Q6 K682 DF Опис За Ford Комерцијални Возила PHFA / PHFC Пума CHRA 4913108610 Мотор PHFA / PHFC, JXFC / JXFA, Пума, V348 Зафатнина 3.3 L, 3300 кзм KW 74 / 85 Гориво БензинПревозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

BGN 374.00 411.18
GT1749V 713673 454232 713672 768329 038253056G Garrett turbo charger wastegate който има за VW Bora 1.9 TDI 100HP 74KW ATD/ASV
 • Ново
Оценка на продукта:

GT1749V 713673 454232 713672 768329 038253056G Garrett turbo charger wastegate който има за VW Bora 1.9 TDI 100HP 74KW ATD/ASV

Модел : GT1749 V wastegate Дел број & ОЕМ број : 7136735006 S / 7136735005 S / 7136730001 / 7136730002 / 7136730003 / 7136730004 / 7136730005 / 7136730006 / 4542320002 / 4542320006 / 4542325011 S / 038253019 N / 038253019 NX / 038253019 NV / 038253019 D / 038253019 DX / 038253019 DV / 03 G253014 E / 6 M219 G438 AA / YM219 G438 BA / 1135819 / 1556571 / 713672 / 768329 / 713673 / 454232 / 768331 / 038253019 C / 038253019 CX / 038253019 CV / 038253019 A / 038253019 AX / 038253019 AV / 03 G253014 R / 03 G253016 K / 038253019 D / 038253019 DX / 038253019 DV / 038253019 N / 038253019 NX / 038253019 NV / 03 G253014 E / YM219 G438 BA / 1135819 / YM219 G438 AA / 1121159 / 03 G253014 FX / 038253056 G / 038253016 K / 038253016 R / 038253014 G / 038253010 D / 038253056 E / 7136721 / 7136722 / 7136723 / 7136724 / 7136725 / 7136726 / 7136727 / 7136728 / 7136729 / 71367210 / 7683291 / 7683292 / 7683293 / 7683294 / 7683295 / 7683296 / 7683297 / 7683298 / 7683299 / 76832910 / 7136731 / 7136732 / 7136733 / 7136734 / 7136735 / 7136736 / 7136737 / 7136738 / 7136739 / 71367310 / 4542321 Примена : A...

BGN 35.00 41.60
Балансиран жило на турбокомпресора TD03 car turbo cartridge CHRA за Opel Merive A 1.7 CDTI Z17DTH 101HP 2004 - 97300092 98102364
 • Ново
Оценка на продукта:

Балансиран жило на турбокомпресора TD03 car turbo cartridge CHRA за Opel Merive A 1.7 CDTI Z17DTH 101HP 2004 - 97300092 98102364

Балансирана Турбополнач core TD03 автомобил турбо кертриџ CHRA За "Опел" Merive 1.7 CDTI Z17 DTH 101 HP 2004 97300092 98102364Ве молиме проверете дел број на вашиот стар турбо компресор домување пред да го купите ! Турбополнач Дел Број : 4913106007 4913106006 4913106004 4913106003ОЕМ Број : 860070 860128 860147 93169104 97300092 981023641.За "Опел" Astra H / Corsa C 1.7 CDTI Z17 DTH2.За "Опел" Комбо C 1.7 CDTI Z17 DTH3.За "Опел" Merive 1.7 CDTI Z17 DTHУслови на продажба 1...

BGN 134.00 176.00
Турбокомпресор CHRA TD025M балансиран жило турбокомпресор за Opel Corsa C 1.7 DI Y17DT L 65HP 2000-2003 8971852412
 • Ново
Оценка на продукта:

Турбокомпресор CHRA TD025M балансиран жило турбокомпресор за Opel Corsa C 1.7 DI Y17DT L 65HP 2000-2003 8971852412

Турбополнач CHRA TD025 M избалансирани турбо кертриџ core За "Опел" Corsa C 1.7 ДИ Y17 DT L 65 HP 20002003 8971852412Ве молиме проверете дел број на вашиот стар турбо компресор домување пред да го купите !Турбополнач Дел Број : 4917306501 4917306500 4917306601 ОЕМ Број : 860036 97085241 8971852413 8971852412 97325388 89732538811.За "Опел" Astra G Astra H 1.7 DTI / CDTI Y17 DT L2.За "Опел" Комбо Ц1.7 CDTI Y17 DT L3.За "Опел" Corsa C 1.7 ДИ Y17 DT L4.За "Опел" Meriva 1.7 DTI Y17 DTУслови на продажба 1...

BGN 134.00 176.00
Универсален състезателни въглеродни влакна студена подаване на индукция комплект въглеродни влакна комплект за подаване на въздух въздушен филтър кутия с вентил
 • Ново
Оценка на продукта:

Универсален състезателни въглеродни влакна студена подаване на индукция комплект въглеродни влакна комплект за подаване на въздух въздушен филтър кутия с вентил

Универзална Трки Карбонски Влакна Ладна Храна Индукција Полнење на Воздухот Комплет Филтер за Воздух Кутија со ВентилаторСтуден Воздух доза систем relocates филтерот надвор од моторот оддел за реализација на најкул воздух влезот температури можни...

BGN 29.00 30.40
TURBO CHRA 454207 A6050960299 A6050960199 6020960599 6020901280 A6050960599 A6020960499 A60209609996050960499 A6050900280
 • Ново
Оценка на продукта:

TURBO CHRA 454207 A6050960299 A6050960199 6020960599 6020901280 A6050960599 A6020960499 A60209609996050960499 A6050900280

Турбо CHRA Турбополнач Кертриџ Јадрото на 454224 4542240001 14542240001 A6620903080 за Ssang Yong Musso 19972005 За Мерцедес CKlasse 250 ТД (W202) GKlasse 290 ТД (W461) Спринтер јас 212 D / 312 D / 412 D 2.9 L ТД OM662 120 HP 2900 кзм НОВИ Турбо модел : GT2538 C 454207 454184 454111 Дел Број : 4542075001 S 4541840001 4542070001 4541110001 ОЕМ Број : 6020960899 6020960699 6020900880 A6020960699 A6020900880 A6020960899; замени Дел Број / OEM Број 454110 6050960299 6050960199 A6050960299 A6050960199 6020960599 6020901280 4541275001 S 4541270001 4541275001 S 4541270001 4541271 4541450003 4541450002 4541450003 4541450002 4541453 4541452 4541565001 S 4541560001 4541565001 S 4541560001 4541561 A6050960599 6050960599 4541695001 S 4541690001 4541695001 S 4541690001 4541691 A6020960499 6020960499 6020960999 454193 454203 6050960499 6050900280 A6050960499 A6050900280 454207 454184 454111 6020960899 6020960699 6020960199 6020900880 A6620903080 4542240001 4542240001 4542241 4542075001 S 4542070001 4541840001 4541110001 4542071 4542072 4542073 4542074 4542075 4541841 4541842 4541843 4541844 4541845 4541111 4541112 4541113 4541114 4541115 4542075001 S 4542070001 4541840001 4541110001 454127 5001 S 454127 0001 454145 0003 454145 0002 454156 5001 S 454156 0001 454169 5001 S 454169 0001 454224 0001 454207 5001 S 454207 0001 454184 0001 454111 0001 Примена : За Mercede s Бенц Спринтер Ван 2.9 L 19962000; Мотор : OM602 ДЕ OM602980 122 HP 2.9 L За Мерцедес CKlasse 250 ТД (W202) 10 / 199512 / 2001 OM605.960 5 Zyl 110 Kw 2497 кзм За Мерцедес ГKlasse 290 ТД (W461) 07 / 1997 OM602.983 5 Zyl 88 Kw 2874 кзм За Мерцедес Спринтер јас 212 D / 312 D / 412 D 19952000 OM602 ДЕ 29 LA 110 Kw 2900 кзм За Мерцедес EKlasse 290 ТД (W210) 03 / 1996 07 / 1999 OM602 5 Zyl.129 КС 2874 кзм За Мерцедес Unimog 01 / 1996 НП 602 A 2900 кзм За Мерцедес CKlasse 250 ТД (W202) 10 / 1996 12 / 1999 НП 605.962 150 HP 2497 кзм За Мерцедес EKlasse 250 ТД (W210) 10 / 1996 12 / 1999 НП 605.962 150 HP 2497 кзм За Мерцедес NFZ Industriemotor 01 / 1996 OM602 2900 кзм За Мерцедес Спринтер јас 210 D 310 D 410 D 11 / 1997 04 / 2000 НП 602 ДЕ 29 ЛА 75 Kw 2874 кзм За Мерцедес Спринтер јас 212 D / 312 D / 412 D 11 / 1997 04 / 2000 НП 602 ДЕ 29 ЛА 90 Kw 2874 кзм За Мерцедес Ц 250 ТД (W202) 10 / 1995 12 / 2001 OM605.960 110 Kw 2497 кзм За Мерцедес E 250 ТД (W210) 06 / 1997 07 / 1999 НП 605 110 Kw 2497 кзм За Мерцедес G 290 ТД (W461) 07 / 1997 OM602.983 88 Kw 2874 кзм За Мерцедес Спринтер јас 210 D 310 D 410 D 02 / 1995 12 / 1997 НП 602 ДЕ 29 ЛА 75 Kw 2874 кзм За Мерцедес Спринтер јас 212 D 312 D 412 D 02 / 1995 12 / 1997 НП 602 ДЕ 29 ЛА 90 Kw 2874 кзм За Ssang Yong Musso 2.

BGN 142.00 156.30
За BMW E53 X5 3.0 i истински горния маркуч за охлаждане на радиатора 2001-2006 11537500733
 • Ново
Оценка на продукта:

За BMW E53 X5 3.0 i истински горния маркуч за охлаждане на радиатора 2001-2006 11537500733

Дел Број : 11537500733Ние зависи од клиентите со 100% задоволство да се успее Ние навистина го цениме вашиот позитивен пет ѕвездички повратни информации .Ви благодариме многу за напуштање на позитивни повратни информации ќе уживаат попуст во вашата следна цел...

BGN 46.08
На вторичния пазар на турбокомпресора BV39 54399880027 54399700027 54399880002 54399700002 за Renault Clio Megane Modus, Scenic 1.5 DCI
 • Ново
Оценка на продукта:

На вторичния пазар на турбокомпресора BV39 54399880027 54399700027 54399880002 54399700002 за Renault Clio Megane Modus, Scenic 1.5 DCI

Резервни турбополнач BV39 54399880027 54399700027 54399880002 54399700002 за "Рено" Clio Megane Модус Сценско 1.5 DCIТУРБОПОЛНАЧ, БР НЕМА .54399880027 , 54399700027ОЕМ ДЕЛ НЕ .8200204572 , 8200578315Ќе одговара на следните модели"Рено" Clio III 1.5 d Ci , 100 HP 74 KW , моторот код : K9 K, година : 2004 "Рено" Megane II 1.5 d Ci , 100 HP 74 KW , моторот код : K9 K, година : 2003 "Рено" Megane II 1.5 d Ci , 103 HP 76 KW , моторот код : K9 K, година : 2004 "Рено" Модус 1.5 d Ci , 103 HP 76 KW , моторот код : K9 K, година : 2004 "Рено" Сценски II 1.5 d Ci , 100 HP 74 KW , моторот код : K9 K, година : 2003 "Рено" Сценски II 1.5 d Ci , 103 HP 76 KW , моторот код : K9 K, година : 2003 "Рено" Kangoo 1.5 d Ci , 103 HP 76 KW , моторот код : K9 K, година : 2008 Услови на продажба 1...

BGN 413.00 544.00
Турбокомпресор CHRA GT1752S 701196 701196-0007 701196-0001 14411-VB301 14411VB300 14411VB301 за NISSAN Patrol Y61 RD28TI 2.8 L
 • Ново
Оценка на продукта:

Турбокомпресор CHRA GT1752S 701196 701196-0007 701196-0001 14411-VB301 14411VB300 14411VB301 за NISSAN Patrol Y61 RD28TI 2.8 L

Турбо Кертриџ Турбо CHRA Јадрото на GT1752 S 701196 7011965007 S 7011960007 7011960006 7011960002 7011960001 14411VB300 14411VB301 14411 VB300 14411 VB301 Турбополнач За NISSAN Y61 Патрола 1997 Мотор : RD28 TI RD28 ETI ЗА 2,8 L 129 HP трговија на ГолемоТурбо Модел : GT1752 S 7011967011965007 S 7011960007 7011960006 7011960002 701196000114411VB300 14411VB30114411 VB300 14411 VB301За NISSAN Y61 Патрола 2.8 ТД 1997 Мотор : RD28 T RD28 TI RD28 ETI ЗА 2,8 L 129 HP масло за Ладење TurboПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

BGN 178.00 197.74
Безплатна доставка K03 53039700181 53039700118 53039700163 181 118 163 Turbo на Mini Cooper S R55 R56 R57 09-12 EP6 DTS EP6DTS CDTS 1.6 L
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка K03 53039700181 53039700118 53039700163 181 118 163 Turbo на Mini Cooper S R55 R56 R57 09-12 EP6 DTS EP6DTS CDTS 1.6 L

Бесплатен Превозот K03 181 118 163 53039880118 53039880118 53039880163 53039700118 53039700118 53039700163 Турбо Турбополнач За Mini Cooper S R55 R56 R57 200912 EP6 DTS EP6 DTS CDTS 1.6 L 135 KW трговија на ГолемоТурбо Модел : K03 0181 0118 016353039880118 53039880118 5303988016353039700118 53039700118 530397001637600881 V75556978004 756542401 75654240211657600890 7600890 11657565912 7565912За Mini Cooper S R55 R56 R57 200912 Моторот : EP6 DTS EP6 DTS CDTS N14 1.6 L 135 KW 175 HP БензинТурбо Модел K03 Дел Број 53039880181 Претходната Верзија 53039700118 53039880118 53039700163 53039880163 Производителот Дел Број 53039700181 53039700118 OE број 7600881 V75556978004 756542401 756542402 11657600890 7600890 11657565912 7565912 Година 20092012 Опис За Mini Cooper S R55 R56 R57 CHRA 53037100527 Мотор Модел EP6 DTS EP6 DTS N14 Зафатнина 1.6 L 1598 кзм KW 128 / 175 ВРТЕЖИ во минута Max 6000 Гориво Бензин Агол α (компресор домување 230 Аголот β (турбина за домување) 57 Имајќи Домување 53031500022 Турбина Тркала 53031206504 Комп...

BGN 662.00 735.98