• Ново
DIANQI MPD1. 25-156 MPD1-156 100шт Пулевидный мъжки изолиращ свързващ проводник конектор електрически клещи терминал AWG22-16 MPD

DIANQI MPD1. 25-156 MPD1-156 100шт Пулевидный мъжки изолиращ свързващ проводник конектор електрически клещи терминал AWG22-16 MPD

Buyers rating:
-3 % BGN 3.00
BGN 3.10

Брой продукти


MDFN серија терминал
FDFN серија терминал
MDFNY серија терминал
FDFNY серија терминал
FLDNY серија терминал
FRFNY серија терминал
MRFNY серија терминал
MDFNYA серија терминал
FDFNYA серија терминал
BNYF серија терминал
BHT серија терминал
RV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија терминал FDFD серија терминал BV серија терминал MDD серија терминал E серија терминал FRD серија терминал MPD серија терминал
Спецификации
1.Материјал : бакар и ПВЦ
2.Позлата : Калај
3.Сертификат : CE.ROHS,КУД,SGS
4.OEM/ODM
5.Разни жица опсег
Спецификации
1.Материјал : бакар и ПВЦ
2.Позлата : Калај
3.Сертификат : CE.ROHS,КУД,SGS
4.OEM/ODM
5.Разни жица опсег
Производот Предмети и Детали
ОБЈЕКТОТ НЕМА
Материјал
дебелина
Dimensiom(mm)
боја
ветер

С

H
L
MPD1.25-156
0.4
4.0
11.0
1.7
10.0
21.0
Црвена
Спроведување пресек : 0.5-1.5mm2
(НАС жица guage22-16) Imax=10 A
MPD2-156
0.4
4.0
11.0
2.3
10.0
21.0
Сина
Спроведување пресек : 1.5-2.5mm2
(НАС жица guage16-14) Imax=15 A
MPD2-195
0.4
5.0
11.0
2.3
10.0
21.0
MPD5.5-195
0.4
5.0
12.0
3.4
13.0
25.0
Жолта
Спроведување пресек : 4-6mm2
(НАС жица guage12-10) Imax=24 A
ОБЈЕКТОТ НЕМА
дебелина
Димензија(mm)
Боја
ветер

С

H
L
FRD 1.25-156
0.4
4.0
6.3
1.7
13.0
24.5
црвена
Спроведување пресек : 0.5-1.5mm2
(НАС жица guage22-16) Imax=10 A
FRD2-156
0.4
4.0
6.3
2.3
14.0
24.5
сина
Спроведување пресек : 1.5-2.5mm2
(НАС жица guage16-14) Imax=15 A
FRD2-195
0.4
5.0
7.0
2.3
14.0
Беа 25,5
FRD5.5-195
0.4
5.0
7.0
3.4
14.0
29.5
жолта
Спроведување пресек : 4-6mm2
(НАС жица guage12-10) Imax=24 A

Други функции

търговска марка:
ДЯНЬЦИ
Тип:
Обжимная Клемма
Номер На Модела:
MPD1-156 MPD1. 25-156
is_customized:
Yes
Материал:
месинг и пластмаса

Най-добри сделки

Включване терминален блок ELT2EDGK - 3.81-16P, жак-изход 300V/8A тангажа 16P 3.81 mm, 2P-24P достъпни,
 • Ново
Оценка на продукта:

Включване терминален блок ELT2EDGK - 3.81-16P, жак-изход 300V/8A тангажа 16P 3.81 mm, 2P-24P достъпни,

Plugin Терминал Блок ELT2 EDGK3.8116 P, 3.81 mm Теренот 16 P Женски Конектор 300 V / 8 A, 2 P24 P avaliable,Пред Да Редослед : Овој оглас е за P3.81mm Теренот, 16 P Женски како пример.Но, за други Теренот како 2.5 / 3.5 / 5.0 / 5.08 / 7.5 / 7.62 мм или Број на Pin од 224 P се availabile...

BGN 54.00 56.96
Туберкулоза-2502-03-04-05-06-08-10-12 жак клеммной подложки TB съединителната уплътнение Клеммная актуално къс нещо TB кратък конектор
 • Ново
Оценка на продукта:

Туберкулоза-2502-03-04-05-06-08-10-12 жак клеммной подложки TB съединителната уплътнение Клеммная актуално къс нещо TB кратък конектор

ТБ250203040506081012 Terminal block конектор ТБ врска лента Терминал блок Кратко парче ТБ краток приклучокМодел : ТБ краток спој Боја : црвена или црна ве молиме имајте предвид ,ќе ја испорача боја случајно ако купувачот не остави порака до нас ...

BGN 1.00 1.10
1 бр JG25-10 луженые медни кабелни накрайници клещи тип на електрически инсталации на оборудване контактни клеми
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр JG25-10 луженые медни кабелни накрайници клещи тип на електрически инсталации на оборудване контактни клеми

1piece JG2510 конзервирани бакар кабел гкл crimp тип Електрични приклучоци опрема за контактСпецификацииd2(mm)d(mm)D(mm)L1(mm)L(mm)W(mm)Кликни за да се купиJG666.14.56.11531.59JG1066.15.98.216.63811.4JG1088.15.98.216.63811.4JG16666.39174112.5JG16886.79.1174113.1JG1610105.49.118.64113.2JG2566.17.19.919.445.315JG25897.61021.246.614.3JG2510107.11021.446.614JG3588.28.711.422.451.116.2JG3510108.41123.75215.6JG351212.58.611.323.551.617.3JG50889.912.82453.718.8JG50101010.3132553.719JG501212.39.91325.75518.7JG708812.3162761.722.8JG70101012.1162761.722.8JG70121212.416.12761.923.3JG958813.4172764.724.7JG95101014.418.127.265.526.2JG951212.213.917.327.365.526JG951414.413.717.227.265.526JG12088.514.818.83373.327.6JG1201010.81519.13072.527.9JG1201212.514.81929.472.727.1JG1201414.514.518.628.172.527.1JG1201616.514.51930.874.127.6JG1501212.717.221.33078.330.8JG1501414.517.220.833.679.730.4JG1501616.516.82229.378.632JG1851212.719.324.73385.834.6JG1851414.519.224.5348634.7JG1851616.518.423.233.687.434.5JG2401212.720.8263792.737.8JG2401414.520.8263792.837.7JG2401616.820.8263792.737.7

BGN 0.30
1000 бр. / лот накрайници комплект комплект кабели Мед запресоване съединител изолиран кабел пин край терминал
 • Ново
Оценка на продукта:

1000 бр. / лот накрайници комплект комплект кабели Мед запресоване съединител изолиран кабел пин край терминал

SST Водоотпорен ТерминалFDFD&MDD Изолирани Crimp ТерминалE Тубуларна Wire КонекторFRD&MPD Изолирани Crimp ТерминалФЛОПИ Женски Изолирани Crimp ТерминалBV Целосна Изолација Wire КонекторBHT Топлина се Смалуваат Водоотпорен КонекторSV Furcate Кабел Wire КонекторRV Прстен Изолирани ТерминалКарактеристики : 1 Име на Производ : PVC Изолација Bootlace Ferrules КОМПЛЕТ2.Материјал на Тело : Бакар 3 ,Површината : КалајОбложено4 Материјал на Изолација : ПВЦ5...

BGN 13.00 19.47
Быстроразъемные клеми на батерията скоби конектори 12V ONE Pair Caravan Van Каравани ON / OFF Snap on
 • Ново
Оценка на продукта:

Быстроразъемные клеми на батерията скоби конектори 12V ONE Pair Caravan Van Каравани ON / OFF Snap on

Спецификација : Карактеристики : Брзо ослободување автомобил приклучоците за батеријата.Еден црвено (позитивна) и една сина (негативни) се стега.Кабелот е фиксна од една завртка менгеме.Овие се за круг конвенционалните терминал само батерии.Овој производ, што се користи за да се поправат жиците, е наменета за корисници кои често треба да се промени батеријата...

BGN 11.39
100 бр 2 щифт винт зелено гнездо клеммной подложки печатна платка Стъпка 5 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

100 бр 2 щифт винт зелено гнездо клеммной подложки печатна платка Стъпка 5 мм

Welcom да TOMZN100 компјутери 2 Pin Завртка PCB Terminal Block Конектор 5mm ТеренотМАТЕРИЈАЛТеренот : 5.0 mmСтолбови : 2 PЗавртка : М2.5 Челик Цинк позлатенЖица guard : phosphor бронза, Ni позлатен или нерѓосувачки челикPin header : Месинг, Калај позлатенСместување : PBT, UL94 V0ЕЛЕКТРИЧНИНоминална струја : 16 AИздржи напон : AC200 V / 1 MinМЕХАНИЧКИTemp опсег : 30~+120 целзиусови степениМАКС Лемење : +150 целзиусови степени за 5secВртежен момент : 0.4 Nm (3.5 lb.во)Лента должина : 4.55mmЗа AWG 2214МАКС 2.5 MM2KF3012 P Б KF3013 P Б KF3014 P Б KF3013 P GПревозот : Ние Брод на Светот, освен APO / FPO .Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни денаСе истакна : Fedex Можеби полнење ракување со обвиненија во вашата земја, ние не сме одговорни за оваа пријава.Плаќање : Начин на плаќање на Aliexpress Проверете тука http : / / help.aliexpress.com / payment_method.htmГаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција...

BGN 4.38
200 бр. / много студено огъната терминал 12-10 RV5. 5-6 кръг на предварително изолиран на върха на месинг тяло електрически терминал жълт
 • Ново
Оценка на продукта:

200 бр. / много студено огъната терминал 12-10 RV5. 5-6 кръг на предварително изолиран на върха на месинг тяло електрически терминал жълт

Ладно Crimping Терминал 1210 RV5.56 Круг ПредИзолирани Совет Месинг Crimp Електрични Терминал Жолта200pcs / многу

BGN 81.00 103.36
Безплатна доставка 500 бр. SV5. 5-5 изолирани лопатка вилица тел жак ел. инсталация запресоване терминал Y вид на 0.7 мм дебелина 4 Цвят
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 500 бр. SV5. 5-5 изолирани лопатка вилица тел жак ел. инсталация запресоване терминал Y вид на 0.7 мм дебелина 4 Цвят

Модел : SV5.55 Диригент пресек : 46 плоштадот Материјал : Месинг Материјал Дебелина : 0.7 мм Површински третман : бакар калај Завртка дупка внатрешен дијаметар : 5 MM надворешниот дијаметар : 8 MM ве Молиме љубезно ја напушти mesage за бојата што сакате, ви благодаримеУслуга На КлиентитеПЛАЌАЊЕ1.Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка.2.Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно .ПРЕВОЗОТ1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.2.Ние ќе ја испрати на предмети со 25days еднаш на плаќање е потврдено од страна на системот.3...

BGN 48.00 51.20
10шт за 4-16Wire 60A 8 мм, Диаметър на медни Кръгли връзка терминал L5Y тел гол конектор високо качество
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт за 4-16Wire 60A 8 мм, Диаметър на медни Кръгли връзка терминал L5Y тел гол конектор високо качество

Пакет Вклучуваат : 10pcs / многу ТерминалМатеријал : бакарСе применуваат стандардните 416 жицаТука е другОди до мојата продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

BGN 2.93
1 бр jg35-10 луженые медни кабелни накрайници клещи тип на електрически инсталации на оборудване контактни клеми
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр jg35-10 луженые медни кабелни накрайници клещи тип на електрически инсталации на оборудване контактни клеми

1piece JG3510 конзервирани бакар кабел гкл crimp тип Електрични приклучоци опрема за контактСпецификацииd2(mm)d(mm)D(mm)L1(mm)L(mm)W(mm)Кликни за да се купиJG666.14.56.11531.59JG1066.15.98.216.63811.4JG1088.15.98.216.63811.4JG16666.39174112.5JG16886.79.1174113.1JG1610105.49.118.64113.2JG2566.17.19.919.445.315JG25897.61021.246.614.3JG2510107.11021.446.614JG3588.28.711.422.451.116.2JG3510108.41123.75215.6JG351212.58.611.323.551.617.3JG50889.912.82453.718.8JG50101010.3132553.719JG501212.39.91325.75518.7JG708812.3162761.722.8JG70101012.1162761.722.8JG70121212.416.12761.923.3JG958813.4172764.724.7JG95101014.418.127.265.526.2JG951212.213.917.327.365.526JG951414.413.717.227.265.526JG12088.514.818.83373.327.6JG1201010.81519.13072.527.9JG1201212.514.81929.472.727.1JG1201414.514.518.628.172.527.1JG1201616.514.51930.874.127.6JG1501212.717.221.33078.330.8JG1501414.517.220.833.679.730.4JG1501616.516.82229.378.632JG1851212.719.324.73385.834.6JG1851414.519.224.5348634.7JG1851616.518.423.233.687.434.5JG2401212.720.8263792.737.8JG2401414.520.8263792.837.7JG2401616.820.8263792.737.7

BGN 0.37
100 бр./лот CE-1X CE1X затворен край огъната капачка 22-16 AWG високо качество на челно сензор кабели съединители клеми Автозвук
 • Ново
Оценка на продукта:

100 бр./лот CE-1X CE1X затворен край огъната капачка 22-16 AWG високо качество на челно сензор кабели съединители клеми Автозвук

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

BGN 1.00 1.42
Включване клеммный блок ELT2EDGVM-5.08/ELT2EDGRM-5.08 мъжки 300V/10A, 90C 180D по избор, цената е за 100шт 8P, 2-24P
 • Ново
Оценка на продукта:

Включване клеммный блок ELT2EDGVM-5.08/ELT2EDGRM-5.08 мъжки 300V/10A, 90C 180D по избор, цената е за 100шт 8P, 2-24P

Plugin Терминал Блок ELT2 EDGVM5.08 / ELT2 EDGRM5.08 5.08 мм, Машки 300 V / 10 A 15 A Десен Агол 90 D, Директно 180 D опција,Цената е за 100pcs 8 P, 224 P!Пред Да Редослед : Овој оглас е за 5.08 Теренот, 8 P Машки Обланда .Можете да изберете 90 D или 180 D види подолу детали слик и цртежи , цената ќе биде ист , само да ни оставите порака кога ќе го поставите цел, во спротивно, ние ќе брод 180 D од defaut.Но, за други Теренот како 5.0 / 5.08 се availabile...

BGN 48.00 50.24
За 120 бр. / компл. изолиран електрически клещи конектор кабели терминал асорти комплект промоция
 • Ново
Оценка на продукта:

За 120 бр. / компл. изолиран електрически клещи конектор кабели терминал асорти комплект промоция

Кутија која содржи асортиман од најпопуларните жица терминал конектори.Идеален за гаражи, авто electricians, механика, работилници, итн.Погоден за автомобили, комбиња, моторни домови, итн.Вклучува 18 видови на конектори и популарни големини на жица терминал конектори кои се движат во три различни бои, што се црвена, сина и жолтаЦрвено Конектори : 0.4 mm до 1mm2; / 2216 AWG ЖицаСина Конектор : 1.1 mm 2.6mm2; / 1614 AWG ЖицаЖолта Конектор : 2.5 mm до 6.5mm2; / 1210 AWG ЖицаКоличина x Дел број x Terminal Детали x Боја10 x MPD 1.25156 x Куршум Машки Конектор x Црвена10 x FRD 1.25156 x Куршум Женски Конектор x Црвена10 x MDD 1250 x Машки Конектор x Црвена10 x ФЛОПИ 1250 x Женски Конектор x Црвена10 x ФЛОПИ 1110(5) x Женски Конектор x Црвена10 x ФЛОПИ 1187(5) x Женски Конектор x Црвена5 x FDFD 1110 x Женски Конектор x Црвена5 x FDFD 1187 x Женски Конектор x Црвена5 x MPD 2195 x Машки Конектор x Сина5 x FRD 2195 x Женски Конектор x Сина5 x MDD 2250 x Машки Конектор x Сина5 x ФЛОПИ 2250 x Женски Конектор x Сина5 x ФЛОПИ 2187(5) x Женски Конектор x Сина5 x FDFD 2250 x Женски Конектор x Сина5 x MPD 5.5195 x Машки Конектор x Жолта5 x FRD 5.5195 x Женски Конектор x Жолта5 x MDD 5250 x Машки Конектор x Жолта5 x ФЛОПИ 5250 x Женски Конектор x ЖолтаСпецификација : Бренд новиБоја : црвена, сина, жолтаКоличина : 120 Компјутери / 1 СетAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BGN 7.00 9.07
100x 6.3 мм Червен женски / мъжки лопата изолирани електрически обжимные клеммные конектори
 • Ново
Оценка на продукта:

100x 6.3 мм Червен женски / мъжки лопата изолирани електрически обжимные клеммные конектори

wyприклучокstartЖешка Стока$2.5$2.72$2.85$3.1$3.3$3.5$1.78$1.99wyприклучоккрај Кликнете купи линкИзолирани Лопата КонекториПакување од 100Црвено Целосно Изолирани Женски Конектори6.3 mm Сечилото WidtОвие се со висок квалитет изолирани crimp терминали...

BGN 4.00 4.35
1 бр JG150-12 луженые медни кабелни накрайници клещи тип на електрически инсталации на оборудване контактни клеми
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр JG150-12 луженые медни кабелни накрайници клещи тип на електрически инсталации на оборудване контактни клеми

1piece JG15012 конзервирани бакар кабел гкл crimp тип Електрични приклучоци опрема за контактСпецификацииd2(mm)d(mm)D(mm)L1(mm)L(mm)W(mm)Кликни за да се купиJG666.14.56.11531.59JG1066.15.98.216.63811.4JG1088.15.98.216.63811.4JG16666.39174112.5JG16886.79.1174113.1JG1610105.49.118.64113.2JG2566.17.19.919.445.315JG25897.61021.246.614.3JG2510107.11021.446.614JG3588.28.711.422.451.116.2JG3510108.41123.75215.6JG351212.58.611.323.551.617.3JG50889.912.82453.718.8JG50101010.3132553.719JG501212.39.91325.75518.7JG708812.3162761.722.8JG70101012.1162761.722.8JG70121212.416.12761.923.3JG958813.4172764.724.7JG95101014.418.127.265.526.2JG951212.213.917.327.365.526JG951414.413.717.227.265.526JG12088.514.818.83373.327.6JG1201010.81519.13072.527.9JG1201212.514.81929.472.727.1JG1201414.514.518.628.172.527.1JG1201616.514.51930.874.127.6JG1501212.717.221.33078.330.8JG1501414.517.220.833.679.730.4JG1501616.516.82229.378.632JG1851212.719.324.73385.834.6JG1851414.519.224.5348634.7JG1851616.518.423.233.687.434.5JG2401212.720.8263792.737.8JG2401414.520.8263792.837.7JG2401616.820.8263792.737.7

BGN 1.95
Блок ELT350-3.5-2Т винт ПХБ терминал, 3.5 mm 2P 300V / 10A Rohs, цената за 2Т направо,3P и правоъгълно 90C и достъпни
 • Ново
Оценка на продукта:

Блок ELT350-3.5-2Т винт ПХБ терминал, 3.5 mm 2P 300V / 10A Rohs, цената за 2Т направо,3P и правоъгълно 90C и достъпни

PCB Завртка Терминал Блок ELT3503.52 P,3.5 мм 2 P 300 V / 10 A Rohs, Цената е за 2 P Права,3 P и Десен Агол 90 D исто така availble,Пред Да Редослед : Овој оглас е за 3,5 мм Теренот, 2 P, , Постојат 2 P 3 P задолжително, и Исправен, прав Агол опција, можете да ги најдете подолу : elt3503.52p 180d retahttp : / / www.aliexpress.com / store / product / pcb parafuso терминал bloco elt350 3 5 2p 3 5мм 2p 300v 10a rohs preço е / 805710_104577153 0...

BGN 25.00 25.92
100 бр 2 Pin винт синьо PCB клеммник конектор 5 мм стъпка
 • Ново
Оценка на продукта:

100 бр 2 Pin винт синьо PCB клеммник конектор 5 мм стъпка

НОВИ PPRODUCT100 компјутери 2 Pin Завртка PCB Terminal Block Конектор 5mm ТеренотМАТЕРИЈАЛТеренот : 5.0 mmСтолбови : 2 PЗавртка : М2.5 Челик Цинк позлатенЖица guard : phosphor бронза, Ni позлатен или нерѓосувачки челикPin header : Месинг, Калај позлатенСместување : PBT, UL94 V0ЕЛЕКТРИЧНИНоминална струја : 16 AИздржи напон : AC200 V / 1 MinМЕХАНИЧКИTemp опсег : 30~+120 целзиусови степениМАКС Лемење : +150 целзиусови степени за 5secВртежен момент : 0.4 Nm (3.5 lb.во)Лента должина : 4.55mmЗа AWG 2214МАКС 2.5 MM2KF3012 P Б KF3013 P Б KF3014 P Б KF3013 P GПревозот : Ние Брод на Светот, освен APO / FPO .Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни денаСе истакна : Fedex Можеби полнење ракување со обвиненија во вашата земја, ние не сме одговорни за оваа пријава.Плаќање : Начин на плаќање на Aliexpress Проверете тука http : / / help.aliexpress.com / payment_method.htmГаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција...

BGN 4.38
1 бр JTL-500A Мед алуминиева тел клеммный винт скоба за свързване на електрически инсталации на оборудване контакт
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр JTL-500A Мед алуминиева тел клеммный винт скоба за свързване на електрически инсталации на оборудване контакт

1piece JTL500 A Бакар Алуминиумска Жица Терминалот Завртката Поврзување Менгеме Електрични приклучоци опрема за контакт

BGN 1.39
1piece jg150-16 залуживанные медни кабелни накрайници гофрируют тип пръти контакт оборудване, ремъци електричество
 • Ново
Оценка на продукта:

1piece jg150-16 залуживанные медни кабелни накрайници гофрируют тип пръти контакт оборудване, ремъци електричество

1piece JG15016 конзервирани бакар кабел гкл crimp тип Електрични приклучоци опрема за контактСпецификацииd2(mm)d(mm)D(mm)L1(mm)L(mm)W(mm)Кликни за да се купиJG666.14.56.11531.59JG1066.15.98.216.63811.4JG1088.15.98.216.63811.4JG16666.39174112.5JG16886.79.1174113.1JG1610105.49.118.64113.2JG2566.17.19.919.445.315JG25897.61021.246.614.3JG2510107.11021.446.614JG3588.28.711.422.451.116.2JG3510108.41123.75215.6JG351212.58.611.323.551.617.3JG50889.912.82453.718.8JG50101010.3132553.719JG501212.39.91325.75518.7JG708812.3162761.722.8JG70101012.1162761.722.8JG70121212.416.12761.923.3JG958813.4172764.724.7JG95101014.418.127.265.526.2JG951212.213.917.327.365.526JG951414.413.717.227.265.526JG12088.514.818.83373.327.6JG1201010.81519.13072.527.9JG1201212.514.81929.472.727.1JG1201414.514.518.628.172.527.1JG1201616.514.51930.874.127.6JG1501212.717.221.33078.330.8JG1501414.517.220.833.679.730.4JG1501616.516.82229.378.632JG1851212.719.324.73385.834.6JG1851414.519.224.5348634.7JG1851616.518.423.233.687.434.5JG2401212.720.8263792.737.8JG2401414.520.8263792.837.7JG2401616.820.8263792.737.7

BGN 1.95
1 бр JG6-6 луженые медни кабелни накрайници клещи тип на електрически инсталации на оборудване пин терминал
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр JG6-6 луженые медни кабелни накрайници клещи тип на електрически инсталации на оборудване пин терминал

1piece JG66 конзервирани бакар кабел гкл crimp тип Електрични приклучоци опрема за контактСпецификацииd2(mm)d(mm)D(mm)L1(mm)L(mm)W(mm)Кликни за да се купиJG666.14.56.11531.59JG1066.15.98.216.63811.4JG1088.15.98.216.63811.4JG16666.39174112.5JG16886.79.1174113.1JG1610105.49.118.64113.2JG2566.17.19.919.445.315JG25897.61021.246.614.3JG2510107.11021.446.614JG3588.28.711.422.451.116.2JG3510108.41123.75215.6JG351212.58.611.323.551.617.3JG50889.912.82453.718.8JG50101010.3132553.719JG501212.39.91325.75518.7JG708812.3162761.722.8JG70101012.1162761.722.8JG70121212.416.12761.923.3JG958813.4172764.724.7JG95101014.418.127.265.526.2JG951212.213.917.327.365.526JG951414.413.717.227.265.526JG12088.514.818.83373.327.6JG1201010.81519.13072.527.9JG1201212.514.81929.472.727.1JG1201414.514.518.628.172.527.1JG1201616.514.51930.874.127.6JG1501212.717.221.33078.330.8JG1501414.517.220.833.679.730.4JG1501616.516.82229.378.632JG1851212.719.324.73385.834.6JG1851414.519.224.5348634.7JG1851616.518.423.233.687.434.5JG2401212.720.8263792.737.8JG2401414.520.8263792.837.7JG2401616.820.8263792.737.7

BGN 0.11