• Ново
Вятър цвете мода небьющаяся шише за вода пластмасова преносима Спортна бутилка вода BPA безплатно

Вятър цвете мода небьющаяся шише за вода пластмасова преносима Спортна бутилка вода BPA безплатно

Buyers rating:
-50 % BGN 4.00
BGN 7.97

Брой продукти

Брза испорака!!! Ние го избере најбрзиот превозот начин и имаат за Следење Бр. да се следат до вашата цел. Можете да примате стока побрзо од другите продавници.
Функција :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Ова шише за вода може да издржи висока температура, течење-доказ, Идеален за одржување сте хидриран во текот на повеќето активности.
Шишето е солидна, но увото на капа е слаб, кога шишето е полна.
Нераскинлива преносни течење-доказ шише за вода.
Креативни чистење стил, употребата на вода или сокови.
Преносни отворено спорт подигаат пешачење возење велосипед.
Материјал : Пластика
Капацитет : 5500 ML
Количина : 1 PC
Пакет се вклучени :
1 x 500ml BPA Free Велосипедизам Велосипед Велосипед Спортски Нераскинливо Пластични Шише за Вода
Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Други функции

Обемът на:
550 мл
Вид Съдове За Пиене:
Бутилки За Вода
Стил:
Спорт
Материал:
Пластмаса
търговска марка:
цвете на вятъра
документ:
CE / EU
Тип На Доставка:
Стоки На Склад
Приложими Хора:
Възрастни
Форма:
С Помощта На Въже
Антикоррозионное покритие:
Не Е Оборудван С
Номер На Модела:
LI-036
Топлоизолационни Характеристики:
Няма
Вряща вода:
неподходящ
Гърлото На Бутилката:
Пластмаса
Активна Почивка На Открито:
Обиколка
Пластмасов Вид:
PC
Характеристика:
Еко-Содружественный
Начин На Течаща Вода:
Пряко Напитки

Най-добри сделки

500 мл лесна бутилка вода Breakproof екологично чиста бутилка спорт здравословен лимонов сок, бутилка вода
 • Ново
Оценка на продукта:

500 мл лесна бутилка вода Breakproof екологично чиста бутилка спорт здравословен лимонов сок, бутилка вода

500ml Едноставна Шише за Вода Breakproof Еколошки шише Спорт Здрав Сок од Лимон Шише за ВодаСодржина : Поставено : Едно ШишеСет Б : Една ТорбаSet A+B : Шише И ТорбаБоја : јасноМатеријал : КАПРИЗ храна одделение PP + животната срединапријателски смолаГолемина : 195×65mmЈачина на звук : 500mlПримена : внатрешна, надворешна, патувањеПост Превозот ќе се 1545 работни дена да пристигне,Ако сте во Обединетите Steates, на Epack е многу побрзо отколку Кина Пост, 1025days во вашата земја.Итно цел можете да изберете DHL / EMS / ТНТ.Напомена : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Овие трошоци се на купувачот одговорност ве Молиме проверете со вашиот царинската царинска испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купувањеВе молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и четири 5star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги...

BGN 9.00 9.41
Неръждаема стомана кафе избиване на кана кана мляко балон пяна стомна чаша за любителите на кафе, кухненски инструменти напитки
 • Ново
Оценка на продукта:

Неръждаема стомана кафе избиване на кана кана мляко балон пяна стомна чаша за любителите на кафе, кухненски инструменти напитки

Материјал : нерѓосувачки челикГолемина S : Капацитет : 350 MLДното дијаметар : 7cmВисина : 9cmГолемина M : Капацитет : 500 MLДното дијаметар : 8.5 cmВисина : 11cmГолемина L : Капацитет : 700 MLДното дијаметар : 9.5 cmВисина : 11.7 cmПакет Листа : 1*Млеко Frothing СтомнаЗачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако има било каков проблем, ве молиме порака мене.Ние само брод потврдените адреса...

BGN 16.00 22.83
2017 акумулаторна нетоксичная сигурна електрическа шише за вода помпа опаковка тенис на захранващи с питейна вода вилица за хранене кухненски инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 акумулаторна нетоксичная сигурна електрическа шише за вода помпа опаковка тенис на захранващи с питейна вода вилица за хранене кухненски инструменти

Безжично Полнење Електрична Пумпа За Вода Погодно Диспензерот За Вода Вшмукување Преносни Вода За Пиење Шишиња Drinkware АлаткиКарактеристики : 1...

BGN 46.00 47.94
4 бр./компл. преносим хранително-вкусовата силикон сгъваема и плъзгаща се CupTelescopic сгъваем Спорт на открито пътуване бутилка
 • Ново
Оценка на продукта:

4 бр./компл. преносим хранително-вкусовата силикон сгъваема и плъзгаща се CupTelescopic сгъваем Спорт на открито пътуване бутилка

4 PCS / SET Преносни Зелена Храна Одделение Силиконски Стигнале Виткање Првенство Телескопски Расклопна Патување Отворено Спортски СтигналеЗдраво, Драги мои пријател,1,работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден.2,Поради рака мерка, ве Молиме овозможи 0.51cm разлика.Различни Монитор, бојата може да има разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на сликии бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.3,Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, ве молиме, контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас, ви благодариме за вашето разбирање.Произволна боја за да ја испратите, ви благодарам за вашата соработкаПлаќање : 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е функцијата и пред да конкурираат на објектот.2.Уплатата треба да се изврши во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел...

BGN 22.00 24.00
Нов открит пътуване преносим Силикон сгъваема и плъзгаща Купа телескопични сгъваеми чаши, бутилки 8X4. 3X7CM
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов открит пътуване преносим Силикон сгъваема и плъзгаща Купа телескопични сгъваеми чаши, бутилки 8X4. 3X7CM

КарактеристикиСо користење на 100% чиста храна одделение силиконски одлуки.Нетоксични, здравје, заштита на животната средина, без никаков мирис.Абразија, отпорност, висока температура од 220 степени, температурата може да достигне 30 степени отпорни на днотоТрајни, простор за заштеда, лесен за чистење, е вашето патување и оди кампување скара добар помошник.По виткање во преполната мала торба не ќе бидат деформирани, светлината е многу удобен, може да се користи за патувања, излети.Материјал : СиликонБоја : испрати по случаен изборДимензии : 8 X4.3 X7 CM / 3.14"*1.69"*2.75"Пакет се вклучени : 1x Бонбони Бои Силикони Виткање ПрвенствоДобредојдовте на нашата продавница!За ПревозотВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

BGN 3.00 6.24
Прясна стъклена бутилка вода ръчно изработени от бял мечок или пингвин стил скъпа бутилка лед утринна стъклена бутилка SH97-11
 • Ново
Оценка на продукта:

Прясна стъклена бутилка вода ръчно изработени от бял мечок или пингвин стил скъпа бутилка лед утринна стъклена бутилка SH97-11

Пролет Xuan нуди висок квалитет на објект за вас.Точка име : рачно изработени Heatproof Стакло ПрвенствоКапацитет : 600mlВисина : 165mmДијаметар : 85mmМатеријал : стакло BorosilicateТехника : РакаразнесениБоја : Две Стил(Поларна Мечка или Пингвин)Отпорност на топлина : 20~130 centigradeМраз вода или со топла вода сите е достапна.Се применуваат за : Кафе / Млеко / Вода / Сок и така натаму.Висок квалитет и Свеж дизајн.Топла или ладна вода, се на располагање.Ве молиме имајте во предвид : ве молиме не infunde топла вода веднаш откако ќе пие мраз во вода,и aslo не infunde мраз вода imediately по топла вода.чай кружка / кафе / чаша млеко / чај првенство

BGN 22.00 27.65
ONEISALL 320 мл стъкло вътре в термос чаша бизнес мъжки чай Чаша от неръждаема стомана вакуумна колба пропускам-хоп изолацията на автомобила чаша за бутилки
 • Ново
Оценка на продукта:

ONEISALL 320 мл стъкло вътре в термос чаша бизнес мъжки чай Чаша от неръждаема стомана вакуумна колба пропускам-хоп изолацията на автомобила чаша за бутилки

ONEISALL 320 ML Стакло Внатрешна Термос Шолја Бизнис Машки Чај Чаша од Нерѓосувачки Челик Вакуум Колба Течењеpoof Изолација Автомобил Кригла ШишињаБои : црвена црна челикМатеријал : 304 од не ' Рѓосувачки челик+храна одделение PP +силика гел+стаклоБруто Тежина(за) : 463gКапацитет : 320mlГолемина (за) : 6,9 см*6.9*23.5 cm624 часа за да се задржи температура ( не само што ќе се задржи топло , но, исто така, ги задржи ладно )Пакет Се Вклучени : 1 x Термос Шолја

BGN 36.00 46.24
Но първо кафе бели чаши за кафе чаена чаша персонализирате подарък LVSURE Керамична чаша за пътуване чаши за кафе
 • Ново
Оценка на продукта:

Но първо кафе бели чаши за кафе чаена чаша персонализирате подарък LVSURE Керамична чаша за пътуване чаши за кафе

Но, Прво Кафе Бело Кафе Чаши Чај Кригла Прилагодите Подарок Од LVSURE Керамички Кригла Патување Филџани КафеСтил : Класичен Бел Кригла се разбудите со мирисот на свежосварено кафе...

BGN 16.00 17.74
Забавни water-tap керамични чаши кратка ръчна работа капающая кафеена чаша потребителски чаши
 • Ново
Оценка на продукта:

Забавни water-tap керамични чаши кратка ръчна работа капающая кафеена чаша потребителски чаши

еден куп ценаголемина на : големина : Калибар : 7cm Максимална : 9cm 200 ML Индивидуализира текст, ве молиме оставете ја содржината што треба

BGN 57.60
Преносим хип-фляжка от неръждаема стомана комплект 7 унции релефни флакони българско вино, бира, уиски, бутилка джоба 100-200 мл
 • Ново
Оценка на продукта:

Преносим хип-фляжка от неръждаема стомана комплект 7 унции релефни флакони българско вино, бира, уиски, бутилка джоба 100-200 мл

метарБоја : СребренаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликТоа е еден шраф капа долу кој е во прилог,па капа тоа нема да се изгуби.Тоа доаѓа со нерѓосувачки челик инка ,погодно за вас налејте го виното во ова шише.Пакет се вклучени : 1 X Хип Колба1 X Инка2 X ПрвенствоВе Молиме Имајте Во Предвид : 1.Таму може да се 12cm отстапување постои.2.Бојата може да не се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори.

BGN 20.64
Преносима фляжка U образна естествена кожа 304 неръждаема стомана 5 мл флакони
 • Ново
Оценка на продукта:

Преносима фляжка U образна естествена кожа 304 неръждаема стомана 5 мл флакони

Преносни Хип колба У облик вистинска кожа на 304 нерѓосувачки челик 5 унци хип колбаМатеријал : 304 од не ' Рѓосувачки челик / КожаПроизвод Големина : 11.5 X8 X2.6cm(180g, 5 мл)Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 51.18
400 мл бутилка вода сладък картун бутилка училище за деца сладък чайник спортна напитка бутилка бутей Гурд бутилка
 • Ново
Оценка на продукта:

400 мл бутилка вода сладък картун бутилка училище за деца сладък чайник спортна напитка бутилка бутей Гурд бутилка

Карактеристики : Материјал : ПП пластични Капацитет : 400 ML Карактеристики : 1 PP пластични материјали, со добар квалитет, не е лесно да се кршат...

BGN 5.00 6.06
500 ml BPA безплатни изолирани спортни открит автомобил мляко кафеена чаша термос от неръждаема стомана бутилка вода вакуумна колба пътуване чаена чаша
 • Ново
Оценка на продукта:

500 ml BPA безплатни изолирани спортни открит автомобил мляко кафеена чаша термос от неръждаема стомана бутилка вода вакуумна колба пътуване чаена чаша

бои : бакар,црна,сина,сива Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик+храна одделение pp+silicagel Бруто Тежина(за) : 320g Капацитет : 500ml Големина(за) : 7*19.1 cm Пакет се Вклучени : 1 x Термос Шолја

BGN 31.97
500 мл вакуумно термална бутилка от неръждаема стомана унисекс кафе, чай случайна чаша преносим контейнер за вода домашен офис пиенето на чаша
 • Ново
Оценка на продукта:

500 мл вакуумно термална бутилка от неръждаема стомана унисекс кафе, чай случайна чаша преносим контейнер за вода домашен офис пиенето на чаша

500ml Нерѓосувачки Челик Изолирани Шише Кафе Чај Термос Кригла Патување ThermocupПреносни Вакуум Нерѓосувачки Челик Изолирани Првенство Патување Вода Контејнер Кригла Дома Пиење ДодатоциСпецификации : Термичка изолација време : Повеќе од 12 часаМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челик, Еколошки гумени бојаКапацитет : 500mlГолемина : Околу 20 X 9 cm / 7.87 Х 3.54 воБоја : Камила, Црна, БелаAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 13 см разликува поради прирачник за мерење.2.Поради различни екранот и друга светлина, сликата не може да се покаже вистинската боја на објектот...

BGN 15.00 21.62
Най-високо качество неръждаема стомана, бирени чаши кафе / чай / мляко чаша с дръжка, двустенни сребро Drinkwware Посуда за доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-високо качество неръждаема стомана, бирени чаши кафе / чай / мляко чаша с дръжка, двустенни сребро Drinkwware Посуда за доставка

Описи : Материјал : нерѓосувачки челикКапацитет : 301400ml, 401500mlСтил : едноставен стилБоја : сребренаФункции : чаша пиво, пиво во кригла, чаши млеко,кафе чаши Пакетот Вклучува : 1 * Нерѓосувачки челик кригла пивоЗачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако има било каков проблем, ве молиме порака мене.Ние само брод потврдените адреса...

BGN 14.00 20.10
Аршен Голяма Промоция! ЕКО-приятелски 350 мл класически дървен бира, чай, кафе, чаша вода бутилка огнеупорни домашен офис страна на съдове за пиене
 • Ново
Оценка на продукта:

Аршен Голяма Промоция! ЕКО-приятелски 350 мл класически дървен бира, чай, кафе, чаша вода бутилка огнеупорни домашен офис страна на съдове за пиене

Опис : Класична елеганција Пиво од суштинско значење стоката, можете да пиете со пријателите на одмор собири...

BGN 15.00 23.70
Английски създателите обичат силуети w сърцето бели чаши кафе, чаша чай персонализирате подарък за LVSURE Керамична чаша за пътуване чаши кафе
 • Ново
Оценка на продукта:

Английски създателите обичат силуети w сърцето бели чаши кафе, чаша чай персонализирате подарък за LVSURE Керамична чаша за пътуване чаши кафе

Англиски Setters Љубов Silhouettes W Срцето Бело Кафе Чаши Чај Кригла Прилагодите Подарок Од LVSURE Керамички Кригла Патување Филџани КафеСтил : Класичен Бел Кригла се разбудите со мирисот на свежосварено кафе...

BGN 16.00 17.74
350 мл GOUGU Сладко Onion Head Water Bottle студент преносим пътуване стъклени бутилки анти-горещо запечатан гърне подарък за двойки 1бр
 • Ново
Оценка на продукта:

350 мл GOUGU Сладко Onion Head Water Bottle студент преносим пътуване стъклени бутилки анти-горещо запечатан гърне подарък за двойки 1бр

350 ML GOUGU Симпатична Кромид Главата Шише за Вода Студент Преносни Патување Стаклени Шишиња Антижешка ТечењеДоказ Првенство c For Парови 1 PCОпис : 100% сосема нов и висок квалитет;Материјал : висок квалитет на стакло ( Еколошки и Здрава)Пакет се вклучени : 1 x Шише за ВодаСпакувани Безбедно во Кутија & Меур Торба.Топло забелешка : 1.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење (12cm).2...

BGN 16.00 19.76