• Ново
4 листа/комплект ретро любов в Париж сгъваеми марка етикети САМ многофункционален scrapbooking Stiker начало декор на етикета

4 листа/комплект ретро любов в Париж сгъваеми марка етикети САМ многофункционален scrapbooking Stiker начало декор на етикета

Buyers rating:
BGN 1.34

Брой продукти


Материјал : Хартија
Тежина : околу 13.6 g/многу
DIY со себе.Како што гледате оваа прекрасна налепница,може да се користи на подарок или било каде треба декорација, со полна со љубов. Лесен за употреба. Совршен за декорација премногу ^^
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Други функции

търговска марка:
YCDBTH
Номер На Модела:
1H032
Материал:
Хартия

Най-добри сделки

Декоративна хартиена рамка завальцовки куха триизмерна рамка квиллинга проба, хартиена пеперуда оригами
 • Ново
Оценка на продукта:

Декоративна хартиена рамка завальцовки куха триизмерна рамка квиллинга проба, хартиена пеперуда оригами

Декоративна хартија возен рамка шупливи тридимензионални оригами пеперутка примерок paper quilling рамкаМатеријал : ПВЦБоја : црна, белаГолемина : 5inch 9x13cm6inch 10x15cm10inch 20x25cm0.8

BGN 14.00 17.44
Метална Сребърна Коприна хартия за опаковане на дрехи, Сребърен амбалажна плат 50х70 см, Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Метална Сребърна Коприна хартия за опаковане на дрехи, Сребърен амбалажна плат 50х70 см, Безплатна доставка

Металик Сребрена Свила Хартија за Облека Пакување, 50x70 cm Сребро Завиткување Ткиво, Бесплатен Превозот ОписМатеријал : 17gsm ткиво хартијаГолемина : 50x70 cmПечатење : Pantone металик сребрена250pcs / многу*Стандардната големина е 50x70cm ...

BGN 88.00 92.64
Метални люверсы монтажни инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

Метални люверсы монтажни инструменти

541028440352135 претходно биле вклучени парче парче парче парче парче парче 1lot вклучува : 1 намали удар, 1 Инсталација алатка .Ако треба други големина, молам само в ontact нас, ви благодариме!1...

BGN 16.00
Метал въглеродна стомана Коледа баща полагане на рязане умира шаблони шаблони мухъл за направи си САМ scrapbooking албум хартиена карта
 • Ново
Оценка на продукта:

Метал въглеродна стомана Коледа баща полагане на рязане умира шаблони шаблони мухъл за направи си САМ scrapbooking албум хартиена карта

Повеќе Производи : Метал Јаглероден Челик Божиќ Татко Втиснување Сечење Умира Stencils Шаблони Калап за DIY Scrapbooking Албум Хартија КартичкаДетали : Користете го ова за сечење умре за да се направи свој уникатен бележник!Живописни Божиќ Татко сечење умира, симпатична и неверојатниИсто така може да се користи за DIY албум, хартија, картон, занаетчиски, домашен и канцелариски декорација, итн.Интересно е доволно за деца да се посветам на рацете на ко и развивање на интелигенцијаИзработена од јаглероден челик, корозија отпорни и многу цврстиСпецификација : Материјал : јаглероден челикГолемина : 9.9 x 7 cm / 3.90 x инчен 2.76Пакет : 1 x Сечење УмираПлаќање >>1...

BGN 3.14
PANFELOU Metal занаятите Stay хипопотама paper die cutting умира за scrapbooking / направи си САМ коледна сватба великденски картички
 • Ново
Оценка на продукта:

PANFELOU Metal занаятите Stay хипопотама paper die cutting умира за scrapbooking / направи си САМ коледна сватба великденски картички

Висок квалитет на метал занает хартија умре сечење умира за Бележник / DIYВе молиме изберете специфичен дизајн слика,ве Молиме потврдете дека треба внимателно да ги дизајн,ви Благодарам за вашата соработка

BGN 0.96
1xWax печат, печат Еднорог кон животно восъчен печат, печат, творческо митично създание Еднорог лого, булчински комплект от восъчни печати, сам восъчен печат
 • Ново
Оценка на продукта:

1xWax печат, печат Еднорог кон животно восъчен печат, печат, творческо митично създание Еднорог лого, булчински комплект от восъчни печати, сам восъчен печат

Опис : Печат Дијаметар : 1 инч (2.5 см), Вкупната Должина : 3.5 инчен (9 cm) Материјал : Месинг главата и ружино дрво се Справи...

BGN 11.18
KSCRAFT Сладко Designs прозрачен прозрачен силиконов печат за направи си САМ Scrapbooking Planner / фотоалбум декоративно занаят
 • Ново
Оценка на продукта:

KSCRAFT Сладко Designs прозрачен прозрачен силиконов печат за направи си САМ Scrapbooking Planner / фотоалбум декоративно занаят

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

BGN 4.00 4.14
YLCS202 птици прозрачни силиконови печати за Бележки САМ албум хартиени карти украса ембосинг папка занаят гумен печат 11 * 20 см
 • Ново
Оценка на продукта:

YLCS202 птици прозрачни силиконови печати за Бележки САМ албум хартиени карти украса ембосинг папка занаят гумен печат 11 * 20 см

ПРОМОЦИЈА(2018 / 03 / 28 00 : 00 2018 / 03 / 30 23 : 59)Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе имаат повеќе предмети...

BGN 4.00 5.60
YPP ЗАНАЯТИТЕ Happy Birthday прозрачни прозрачни силиконови печати за направи си САМ scrapbooking / производство на карти/детски занаяти Забавни Decoration Supplies
 • Ново
Оценка на продукта:

YPP ЗАНАЯТИТЕ Happy Birthday прозрачни прозрачни силиконови печати за направи си САМ scrapbooking / производство на карти/детски занаяти Забавни Decoration Supplies

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

BGN 7.00 7.98
2015 Нов 6 бр. / компл. разнообразни ретро винтидж цветни цветя модел на кръгла дървена печат на Бележки САМ 1OCQ 5GD6
 • Ново
Оценка на продукта:

2015 Нов 6 бр. / компл. разнообразни ретро винтидж цветни цветя модел на кръгла дървена печат на Бележки САМ 1OCQ 5GD6

6pcs Избрани Ретро Гроздобер Флорални Шема Круг Дрвени Гума Печат Бележник Сосема нов и висок квалитет на Сите гума марки се направени од високо квалитетна дрвена и гума Постојат шест различни убави модели ,погодни за украсување Scrapbooking и покана за свадба картички итн...

BGN 4.40
Комплект за квиллинга хартия JUYA Tant с 72 единични цветове,1.5/3/5/7/ширина 10 мм, 40 ленти само направи си САМ хартиена лента с ръчно изработени занаяти
 • Ново
Оценка на продукта:

Комплект за квиллинга хартия JUYA Tant с 72 единични цветове,1.5/3/5/7/ширина 10 мм, 40 ленти само направи си САМ хартиена лента с ръчно изработени занаяти

Ако ви треба различни бои, можете да оставите порака за нас откако ќе се плати Ве молиме наведете потребните боја број (ве молиме пополнете во чиста Рим број, на пример : сакам 802703102......

BGN 30.00 30.08
Супер метални режещи удари Коледа записване свещ шаблони за DIY релеф Бележки албум хартиена карта на плавателни съдове
 • Ново
Оценка на продукта:

Супер метални режещи удари Коледа записване свещ шаблони за DIY релеф Бележки албум хартиена карта на плавателни съдове

Функција : Тип : Метал Cutting Умира Матрицата Состојба : 100% Сосема Нов & Симпатична Материјал : Јаглероден челик Боја : Сребро Големина : 6.1x5.7cm Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч=2.54 см Пакет се вклучуваат : 1 x Метал Cutting Умира Матрицата Информации : 1...

BGN 2.00 2.05
16 цветни, хартия за квилинг занаят, комплекти 14шт набор от инструменти, валцувани ленти, САМО колекция от Нова година декорация на дома цвете 1 Коледа
 • Ново
Оценка на продукта:

16 цветни, хартия за квилинг занаят, комплекти 14шт набор от инструменти, валцувани ленти, САМО колекция от Нова година декорация на дома цвете 1 Коледа

Детали За Производот : Опис : 100% Сосема Нов и Намалување наМатеријал : ХартијаБоја : Мешана БојаНапомена : 1...

BGN 17.00 30.77