• Ново
1 бр./лот мулти-вид стари дантели на цветя модел ясно на кръгла дървена печат за направи си САМ scrapbooking албум релефни орнаменти

1 бр./лот мулти-вид стари дантели на цветя модел ясно на кръгла дървена печат за направи си САМ scrapbooking албум релефни орнаменти

Buyers rating:
BGN 1.34

Брой продукти


Материјал : Дрво&Гума
Тежина : околу 12.1 g/еез
Големина : D : D : 3cm Максимална : 3.2 cm
Количина : 1 lot=1 buc
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Други функции

търговска марка:
YCDBTH
Номер На Модела:
1КВ045
Тип:
Стандартен Печат
Материал:
Дърво
Воспользуйся:
Украса

Най-добри сделки

100шт смесен цвят 5 мм, метални кръгли Брэды Бележки Брэды хартиени занаяти Украса Украса Закопчалката САМ метални Брэды занаяти
 • Ново
Оценка на продукта:

100шт смесен цвят 5 мм, метални кръгли Брэды Бележки Брэды хартиени занаяти Украса Украса Закопчалката САМ метални Брэды занаяти

100 Pcs Мешана Боја 5mm Метал Круг Brads Бележник Brads Хартија, Занает Декорација Разубавувањето Fastener DIY Метал Brads ЗанаетиТочка Бр.ПРB0003МатеријалиЖелезоБојаМикс БојаНето Тежина0.05 КГ / парчеГолеминаОколу 5mmФабриката ВебСајтУслуга : се Гарантира : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капкапревозот,Агент за Купување на Испорака : за Да USA & Canada : Околу 715 дена; На Европската : Околу 1030 дена; Да Бразил и Русија или и понатаму земји : Околу 2560 дена Ако треба итно да се EMS / DHL со дополнителни поштенски; DHL : 27 ЕМС : 515 Работни дена...

BGN 2.00 2.02
16 цветни, хартия за квилинг занаят, комплекти 14шт набор от инструменти, валцувани ленти, САМО колекция от Нова година декорация на дома цвете 1 Коледа
 • Ново
Оценка на продукта:

16 цветни, хартия за квилинг занаят, комплекти 14шт набор от инструменти, валцувани ленти, САМО колекция от Нова година декорация на дома цвете 1 Коледа

Детали За Производот : Опис : 100% Сосема Нов и Намалување наМатеријал : ХартијаБоја : Мешана БојаНапомена : 1...

BGN 17.00 30.77
Метална Сребърна Коприна хартия за опаковане на дрехи, Сребърен амбалажна плат 50х70 см, Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Метална Сребърна Коприна хартия за опаковане на дрехи, Сребърен амбалажна плат 50х70 см, Безплатна доставка

Металик Сребрена Свила Хартија за Облека Пакување, 50x70 cm Сребро Завиткување Ткиво, Бесплатен Превозот ОписМатеријал : 17gsm ткиво хартијаГолемина : 50x70 cmПечатење : Pantone металик сребрена250pcs / многу*Стандардната големина е 50x70cm ...

BGN 88.00 92.64
YLCS202 птици прозрачни силиконови печати за Бележки САМ албум хартиени карти украса ембосинг папка занаят гумен печат 11 * 20 см
 • Ново
Оценка на продукта:

YLCS202 птици прозрачни силиконови печати за Бележки САМ албум хартиени карти украса ембосинг папка занаят гумен печат 11 * 20 см

ПРОМОЦИЈА(2018 / 03 / 28 00 : 00 2018 / 03 / 30 23 : 59)Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе имаат повеќе предмети...

BGN 4.00 5.60
DoreenBeads Великден гъба САМ Deco етикети доста Заек плодов модел в произволен ред scrapbooking занаят 17см х 9см, 1 лист(B74461)
 • Ново
Оценка на продукта:

DoreenBeads Великден гъба САМ Deco етикети доста Заек плодов модел в произволен ред scrapbooking занаят 17см х 9см, 1 лист(B74461)

Топло Препорачуваме ПродажбаДобредојдовте во Куќата на Пазарот Продавница Контактирајте со насМожете да Контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку еМаил .Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 работни часа ...

BGN 1.00 2.13
4шт кухи рамка метални режещи удари шаблони scrapbooking фотоалбум карта хартия релефни занаят САМ
 • Ново
Оценка на продукта:

4шт кухи рамка метални режещи удари шаблони scrapbooking фотоалбум карта хартия релефни занаят САМ

Новиот Бренд И Висок Квалитет Совршен за Бележник Албум Хартија Картичка Занает DIY Сечење Умира Материјал : Јаглероден челик Сечење Умира Боја : Сребро Големи Пердув Големина : 10.3 8cmПакет се Вклучени 1x Сечење Умира Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешки поради прирачник за мерење...

BGN 6.00 6.32
4 листа/комплект ретро любов в Париж сгъваеми марка етикети САМ многофункционален scrapbooking Stiker начало декор на етикета
 • Ново
Оценка на продукта:

4 листа/комплект ретро любов в Париж сгъваеми марка етикети САМ многофункционален scrapbooking Stiker начало декор на етикета

Материјал : ХартијаТежина : околу 13.6 g / многуDIY со себе.Како што гледате оваа прекрасна налепница,може да се користи на подарок или било каде треба декорација, со полна со љубов...

BGN 1.34
10cmx0. 7 16 парчета САМ ръкопис восъчен печат, печат сватбена покана украса гъвкави восъчни о пръчици за лепкав пистолет
 • Ново
Оценка на продукта:

10cmx0. 7 16 парчета САМ ръкопис восъчен печат, печат сватбена покана украса гъвкави восъчни о пръчици за лепкав пистолет

Постојат 28 бои во вкупниот за запечатување восок стапчиња Оваа платформа покажува само 24 бои Ве молиме да ни остават порака ако не можете да најдете боја од 24 боја листа...

BGN 11.68
KSCRAFT Сладко Designs прозрачен прозрачен силиконов печат за направи си САМ Scrapbooking Planner / фотоалбум декоративно занаят
 • Ново
Оценка на продукта:

KSCRAFT Сладко Designs прозрачен прозрачен силиконов печат за направи си САМ Scrapbooking Planner / фотоалбум декоративно занаят

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

BGN 4.00 4.14
Ръчно изработени сапуни печат мухъл мини сам 2 мини цветя модели органично стъкло мыловарение акрилни глава Z0046HD
 • Ново
Оценка на продукта:

Ръчно изработени сапуни печат мухъл мини сам 2 мини цветя модели органично стъкло мыловарение акрилни глава Z0046HD

Сапун глава големина : 23*23 mmСапун глава wight : 14 gИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 3.98
1xWax печат, печат Еднорог кон животно восъчен печат, печат, творческо митично създание Еднорог лого, булчински комплект от восъчни печати, сам восъчен печат
 • Ново
Оценка на продукта:

1xWax печат, печат Еднорог кон животно восъчен печат, печат, творческо митично създание Еднорог лого, булчински комплект от восъчни печати, сам восъчен печат

Опис : Печат Дијаметар : 1 инч (2.5 см), Вкупната Должина : 3.5 инчен (9 cm) Материјал : Месинг главата и ружино дрво се Справи...

BGN 11.18
Комплект за квиллинга хартия JUYA Tant с 72 единични цветове,1.5/3/5/7/ширина 10 мм, 40 ленти само направи си САМ хартиена лента с ръчно изработени занаяти
 • Ново
Оценка на продукта:

Комплект за квиллинга хартия JUYA Tant с 72 единични цветове,1.5/3/5/7/ширина 10 мм, 40 ленти само направи си САМ хартиена лента с ръчно изработени занаяти

Ако ви треба различни бои, можете да оставите порака за нас откако ќе се плати Ве молиме наведете потребните боја број (ве молиме пополнете во чиста Рим број, на пример : сакам 802703102......

BGN 30.00 30.08
Направи си САМ кожена перфорирана перфоратор квадратна форма на цвете перфоратор кожена инструмент диагонално дължина от 3 мм до 25 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

Направи си САМ кожена перфорирана перфоратор квадратна форма на цвете перфоратор кожена инструмент диагонално дължина от 3 мм до 25 мм

Модел : 3мм,4mm,5mm,6mm,7mm,8mm,10мм,15mm,20mm,25ммПревозот Објект ќе биде предаден во 25 работни дена Објектот е предаден од КИНА...

BGN 9.00 9.44
YPP ЗАНАЯТИТЕ Happy Birthday прозрачни прозрачни силиконови печати за направи си САМ scrapbooking / производство на карти/детски занаяти Забавни Decoration Supplies
 • Ново
Оценка на продукта:

YPP ЗАНАЯТИТЕ Happy Birthday прозрачни прозрачни силиконови печати за направи си САМ scrapbooking / производство на карти/детски занаяти Забавни Decoration Supplies

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

BGN 7.00 7.98
24 Листа Хартия Оригами Сгъваем Scrapbooking Ръчно Изработени Народно Изкуство На Фона На Хартиен Пакет От Решения
 • Ново
Оценка на продукта:

24 Листа Хартия Оригами Сгъваем Scrapbooking Ръчно Изработени Народно Изкуство На Фона На Хартиен Пакет От Решения

24 Листови Оригами Хартија за Виткање Scrapbooking рачно изработени Народната Уметност Позадина Хартија Пакет Изработка на Сет 1 Мешани 24 Листови 12 Дизајни DIY ХартијаКарта во донесувањето Одлуки Занает Scrapbooking Флорални Christams ОркестаротМатеријал : Хартија Димензии : 14.8x21cm, 12 видови на стилови, едностраното Известување : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

BGN 7.00 7.38
YLCD568 риба метални режещи печати за scrapbooking шаблони САМ албум хартиени карти украса ембосинг папка щанцоване модел
 • Ново
Оценка на продукта:

YLCD568 риба метални режещи печати за scrapbooking шаблони САМ албум хартиени карти украса ембосинг папка щанцоване модел

ПРОМОЦИЈА(2018 / 03 / 28 00 : 00 2018 / 03 / 30 23 : 59)Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе имаат повеќе предмети...

BGN 6.00 8.00
PANFELOU Metal занаятите Stay хипопотама paper die cutting умира за scrapbooking / направи си САМ коледна сватба великденски картички
 • Ново
Оценка на продукта:

PANFELOU Metal занаятите Stay хипопотама paper die cutting умира за scrapbooking / направи си САМ коледна сватба великденски картички

Висок квалитет на метал занает хартија умре сечење умира за Бележник / DIYВе молиме изберете специфичен дизајн слика,ве Молиме потврдете дека треба внимателно да ги дизајн,ви Благодарам за вашата соработка

BGN 0.96
YLCD555 листовата стомана режещи печати за scrapbooking шаблони САМ албум хартиени карти украса ембосинг папка Die Кътър модел
 • Ново
Оценка на продукта:

YLCD555 листовата стомана режещи печати за scrapbooking шаблони САМ албум хартиени карти украса ембосинг папка Die Кътър модел

ПРОМОЦИЈА(2018 / 03 / 28 00 : 00 2018 / 03 / 30 23 : 59)Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе имаат повеќе предмети...

BGN 3.00 4.00
Метални люверсы монтажни инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

Метални люверсы монтажни инструменти

541028440352135 претходно биле вклучени парче парче парче парче парче парче 1lot вклучува : 1 намали удар, 1 Инсталација алатка .Ако треба други големина, молам само в ontact нас, ви благодариме!1...

BGN 16.00
KSCRAFT Be Brave Печат Metal Cutting Умира шаблони за DIY scrapbooking / фотоалбум декоративно щамповане САМ хартиени карти
 • Ново
Оценка на продукта:

KSCRAFT Be Brave Печат Metal Cutting Умира шаблони за DIY scrapbooking / фотоалбум декоративно щамповане САМ хартиени карти

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

BGN 12.00 13.58
PANFELOU Коледен камбана цвете форма scrapbooking карта албум хартия умира метал занаят шаблони удар порязвания умира рязане
 • Ново
Оценка на продукта:

PANFELOU Коледен камбана цвете форма scrapbooking карта албум хартия умира метал занаят шаблони удар порязвания умира рязане

PANFELOU Scrapbooking картичката албум хартија метал занает партија оркестарот stencils удар намалувања умира сечење

BGN 3.00 3.71
2015 Нов 6 бр. / компл. разнообразни ретро винтидж цветни цветя модел на кръгла дървена печат на Бележки САМ 1OCQ 5GD6
 • Ново
Оценка на продукта:

2015 Нов 6 бр. / компл. разнообразни ретро винтидж цветни цветя модел на кръгла дървена печат на Бележки САМ 1OCQ 5GD6

6pcs Избрани Ретро Гроздобер Флорални Шема Круг Дрвени Гума Печат Бележник Сосема нов и висок квалитет на Сите гума марки се направени од високо квалитетна дрвена и гума Постојат шест различни убави модели ,погодни за украсување Scrapbooking и покана за свадба картички итн...

BGN 4.40
Метална Златна амбалажна хартия, метал Златна подвижния хартия за опаковане на подарък, 50x70 см, 250 бр. / лот Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Метална Златна амбалажна хартия, метал Златна подвижния хартия за опаковане на подарък, 50x70 см, 250 бр. / лот Безплатна доставка

Металик Златна Хартија за Завиткување, Металик Златно Ткиво Хартија за Подарок Завиткување, 50x70 cm, 250pcs / многу Бесплатен Превозот ОписМатеријал : 17gsm ткиво хартијаГолемина : 50x70 cmПечатење : Pantone метален злато250pcs / многу*Стандардната големина е 50x70cm ...

BGN 88.00 92.64