• Ново
(пакет от 10) декоративни очите формата на вискозитета на мастилото pad матиран пигмент inkpads за пробиване / свиване филм / полагане на прах

(пакет от 10) декоративни очите формата на вискозитета на мастилото pad матиран пигмент inkpads за пробиване / свиване филм / полагане на прах

Buyers rating:
-50 % BGN 21.00
BGN 41.92

Брой продукти

Мастило Подлога Капка форма,Мет пигмент мастило 3.3x2.3x5cm,пластична кутија & пена во внатрешноста 40 бои за вашиот слободен избор, pls reamrk вашиот specifical боја детали кога ќе се стави на ред,ако не,ние ќе случајно бродот од 10 бои. Се користи за Видови на хартија,вклучувајќи и фото хартија,Глина, дрво, кожа, Одговараат За се Намалува Филм и Втиснување во Прав(ако купат за втиснување во прав,користите шарени втиснување во прав,ќе е подобро да купите белата inkpad LD40,ако сте со користење на јасно emboosing во прав,други шарени inkpads се во ред) Забелешка : pls проверите на нашата затворен ефект на сликите подолу од печат,тогаш според вашите употреба за да ја изберете вашата боја. ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА КИНА БЕЛЕЖНИК (Ние сме Директни Фабрика,Прилагодено трговија на Големо Наредби исто Така добредојдени Под супер Најниска Цена,pls порака до нас или ни е-мејл )
Ефект на боја, подолу се покаже со Печат.pls се провери пред боја одбраната!!!
Важна Забелешка Pls биде слободно да ме Контактирате за Потврдување на Нарачката за сите детали ако ви треба! Нашите плаќање
Зачувам ИЛИ ДРУГИ Вашата Грижа
Pls не грижете се за сопствени пари,ние ќе го одбележи Вредност Околу 20 така што само waite за парцела со ништо да се направи !!! Нашите превозот 1)Ние ќе се потрудиме quilckly да брод во рок од 1-7 дена . 2) Вети брод од врата до Врата
3) Delievry време обично е околу 7-15days да Азија,околу 16-90days на другите,тоа е до вашата дестинација. Нашите severice 1)ако Пратката се изгуби на патот на превозот,Ние ќе се Врати на Пари за вас.
2)било повратни информации pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!
3) ОЕМ е добредојдовте на супер Најниска Quotaion ,pls контактирајте со нас.

Други функции

Воспользуйся:
Украса
Номер На Модела:
IP012
Тип:
тъмен мат
Материал:
Пластмаса
Стил:
Мат актуално мастило пигмент
Размер:
3. 3x2. 3x5cm
Цвят:
40 цвята за вашия свободен избор
Използването на:
штемпелевать / филм за намаляване / щампа на прах

Най-добри сделки

KSCRAFT Be Brave Печат Metal Cutting Умира шаблони за DIY scrapbooking / фотоалбум декоративно щамповане САМ хартиени карти
 • Ново
Оценка на продукта:

KSCRAFT Be Brave Печат Metal Cutting Умира шаблони за DIY scrapbooking / фотоалбум декоративно щамповане САМ хартиени карти

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

BGN 12.00 13.58
DoreenBeads Великден гъба САМ Deco етикети доста Заек плодов модел в произволен ред scrapbooking занаят 17см х 9см, 1 лист(B74461)
 • Ново
Оценка на продукта:

DoreenBeads Великден гъба САМ Deco етикети доста Заек плодов модел в произволен ред scrapbooking занаят 17см х 9см, 1 лист(B74461)

Топло Препорачуваме ПродажбаДобредојдовте во Куќата на Пазарот Продавница Контактирајте со насМожете да Контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку еМаил .Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 работни часа ...

BGN 1.00 2.13
KSCRAFT Сладко Designs прозрачен прозрачен силиконов печат за направи си САМ Scrapbooking Planner / фотоалбум декоративно занаят
 • Ново
Оценка на продукта:

KSCRAFT Сладко Designs прозрачен прозрачен силиконов печат за направи си САМ Scrapbooking Planner / фотоалбум декоративно занаят

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

BGN 4.00 4.14
Английски азбука 26шт горната част на корпуса на лазерен удар печати, BateRady САМ кожена лазерен нож умира, Япония стомана на острието
 • Ново
Оценка на продукта:

Английски азбука 26шт горната част на корпуса на лазерен удар печати, BateRady САМ кожена лазерен нож умира, Япония стомана на острието

Англиската азбука 26pcs горниот случај ласерски удар умре колекции,Bate Rady DIY кожа ласерски нож умре,Јапонија Челик сечилото***************НАСТАВА***************Погоден за различни материјали,како што се : Ткаенина и кожа,foamed ПВЦ / ЕВА, налепници,пластика / гума лист, средината или мека лист материјал, не се работи за метални лимови ! ! ! Оставете Даночен Број барање подолу Клиент : Бразил : CNPJ(Компанија) / CPF(Лични) Аргентина : CUIT Чиле : РУТИНА PLS забележите Бројот мора да припаѓаат на името на reciever! ви благодариме за вашата соработка, без погоре Не, ние не го правиме испорака ***********Подолу Собата е со притискаат дупка во умре, *********** ако треба тоа PLS контактирајте со нас или оставете порака...

BGN 156.86
YLCD568 риба метални режещи печати за scrapbooking шаблони САМ албум хартиени карти украса ембосинг папка щанцоване модел
 • Ново
Оценка на продукта:

YLCD568 риба метални режещи печати за scrapbooking шаблони САМ албум хартиени карти украса ембосинг папка щанцоване модел

ПРОМОЦИЈА(2018 / 03 / 28 00 : 00 2018 / 03 / 30 23 : 59)Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе имаат повеќе предмети...

BGN 6.00 8.00
Метал въглеродна стомана Коледа баща полагане на рязане умира шаблони шаблони мухъл за направи си САМ scrapbooking албум хартиена карта
 • Ново
Оценка на продукта:

Метал въглеродна стомана Коледа баща полагане на рязане умира шаблони шаблони мухъл за направи си САМ scrapbooking албум хартиена карта

Повеќе Производи : Метал Јаглероден Челик Божиќ Татко Втиснување Сечење Умира Stencils Шаблони Калап за DIY Scrapbooking Албум Хартија КартичкаДетали : Користете го ова за сечење умре за да се направи свој уникатен бележник!Живописни Божиќ Татко сечење умира, симпатична и неверојатниИсто така може да се користи за DIY албум, хартија, картон, занаетчиски, домашен и канцелариски декорација, итн.Интересно е доволно за деца да се посветам на рацете на ко и развивање на интелигенцијаИзработена од јаглероден челик, корозија отпорни и многу цврстиСпецификација : Материјал : јаглероден челикГолемина : 9.9 x 7 cm / 3.90 x инчен 2.76Пакет : 1 x Сечење УмираПлаќање >>1...

BGN 3.14
Комплект за квиллинга хартия JUYA Tant с 72 единични цветове,1.5/3/5/7/ширина 10 мм, 40 ленти само направи си САМ хартиена лента с ръчно изработени занаяти
 • Ново
Оценка на продукта:

Комплект за квиллинга хартия JUYA Tant с 72 единични цветове,1.5/3/5/7/ширина 10 мм, 40 ленти само направи си САМ хартиена лента с ръчно изработени занаяти

Ако ви треба различни бои, можете да оставите порака за нас откако ќе се плати Ве молиме наведете потребните боја број (ве молиме пополнете во чиста Рим број, на пример : сакам 802703102......

BGN 30.00 30.08
Ръчно изработени сапуни печат мухъл мини сам 2 мини цветя модели органично стъкло мыловарение акрилни глава Z0046HD
 • Ново
Оценка на продукта:

Ръчно изработени сапуни печат мухъл мини сам 2 мини цветя модели органично стъкло мыловарение акрилни глава Z0046HD

Сапун глава големина : 23*23 mmСапун глава wight : 14 gИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 3.98
PANFELOU Metal занаятите Five layers polygon paper die cutting dies for Scrapbooking / DIY Christmas wedding Хелоуин cards
 • Ново
Оценка на продукта:

PANFELOU Metal занаятите Five layers polygon paper die cutting dies for Scrapbooking / DIY Christmas wedding Хелоуин cards

Висок квалитет на метал занает хартија умре сечење умира за Бележник / DIYВе молиме изберете специфичен дизајн слика,ве Молиме потврдете дека треба внимателно да ги дизајн,ви Благодарам за вашата соработка

BGN 0.96
1xWax печат, печат Еднорог кон животно восъчен печат, печат, творческо митично създание Еднорог лого, булчински комплект от восъчни печати, сам восъчен печат
 • Ново
Оценка на продукта:

1xWax печат, печат Еднорог кон животно восъчен печат, печат, творческо митично създание Еднорог лого, булчински комплект от восъчни печати, сам восъчен печат

Опис : Печат Дијаметар : 1 инч (2.5 см), Вкупната Должина : 3.5 инчен (9 cm) Материјал : Месинг главата и ружино дрво се Справи...

BGN 11.18
YLCS202 птици прозрачни силиконови печати за Бележки САМ албум хартиени карти украса ембосинг папка занаят гумен печат 11 * 20 см
 • Ново
Оценка на продукта:

YLCS202 птици прозрачни силиконови печати за Бележки САМ албум хартиени карти украса ембосинг папка занаят гумен печат 11 * 20 см

ПРОМОЦИЈА(2018 / 03 / 28 00 : 00 2018 / 03 / 30 23 : 59)Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе имаат повеќе предмети...

BGN 4.00 5.60
PANFELOU Metal занаятите Stay хипопотама paper die cutting умира за scrapbooking / направи си САМ коледна сватба великденски картички
 • Ново
Оценка на продукта:

PANFELOU Metal занаятите Stay хипопотама paper die cutting умира за scrapbooking / направи си САМ коледна сватба великденски картички

Висок квалитет на метал занает хартија умре сечење умира за Бележник / DIYВе молиме изберете специфичен дизајн слика,ве Молиме потврдете дека треба внимателно да ги дизајн,ви Благодарам за вашата соработка

BGN 0.96
YLCD555 листовата стомана режещи печати за scrapbooking шаблони САМ албум хартиени карти украса ембосинг папка Die Кътър модел
 • Ново
Оценка на продукта:

YLCD555 листовата стомана режещи печати за scrapbooking шаблони САМ албум хартиени карти украса ембосинг папка Die Кътър модел

ПРОМОЦИЈА(2018 / 03 / 28 00 : 00 2018 / 03 / 30 23 : 59)Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе имаат повеќе предмети...

BGN 3.00 4.00
4шт кухи рамка метални режещи удари шаблони scrapbooking фотоалбум карта хартия релефни занаят САМ
 • Ново
Оценка на продукта:

4шт кухи рамка метални режещи удари шаблони scrapbooking фотоалбум карта хартия релефни занаят САМ

Новиот Бренд И Висок Квалитет Совршен за Бележник Албум Хартија Картичка Занает DIY Сечење Умира Материјал : Јаглероден челик Сечење Умира Боја : Сребро Големи Пердув Големина : 10.3 8cmПакет се Вклучени 1x Сечење Умира Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешки поради прирачник за мерење...

BGN 6.00 6.32
160 ленти хартия за квилинг хартия подвижен Papercraft САМ Занаятите Лексикони Handmake декорация на 2-Размери
 • Ново
Оценка на продукта:

160 ленти хартия за квилинг хартия подвижен Papercraft САМ Занаятите Лексикони Handmake декорация на 2-Размери

BI0002266Спецификација : Бренд новиМатеријал : хартијаБои & Големина на : (за вашите опции)16 различни бои 5mm*530mm22 различни бои 3мм*390mmPaper Quilling е едноставна и практична уметностСе користи во декоративна слика украси и други декоративни пакувањеЗа Quilling Papercraft DIY Уметнички делаПакет се вклучени : 160 x ленти (други додатоци не се вклучени)Answer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 15мм грешки поради прирачник за мерењеОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

BGN 2.61
4 листа/комплект ретро любов в Париж сгъваеми марка етикети САМ многофункционален scrapbooking Stiker начало декор на етикета
 • Ново
Оценка на продукта:

4 листа/комплект ретро любов в Париж сгъваеми марка етикети САМ многофункционален scrapbooking Stiker начало декор на етикета

Материјал : ХартијаТежина : околу 13.6 g / многуDIY со себе.Како што гледате оваа прекрасна налепница,може да се користи на подарок или било каде треба декорација, со полна со љубов...

BGN 1.34
16 цветни, хартия за квилинг занаят, комплекти 14шт набор от инструменти, валцувани ленти, САМО колекция от Нова година декорация на дома цвете 1 Коледа
 • Ново
Оценка на продукта:

16 цветни, хартия за квилинг занаят, комплекти 14шт набор от инструменти, валцувани ленти, САМО колекция от Нова година декорация на дома цвете 1 Коледа

Детали За Производот : Опис : 100% Сосема Нов и Намалување наМатеријал : ХартијаБоја : Мешана БојаНапомена : 1...

BGN 17.00 30.77
100шт смесен цвят 5 мм, метални кръгли Брэды Бележки Брэды хартиени занаяти Украса Украса Закопчалката САМ метални Брэды занаяти
 • Ново
Оценка на продукта:

100шт смесен цвят 5 мм, метални кръгли Брэды Бележки Брэды хартиени занаяти Украса Украса Закопчалката САМ метални Брэды занаяти

100 Pcs Мешана Боја 5mm Метал Круг Brads Бележник Brads Хартија, Занает Декорација Разубавувањето Fastener DIY Метал Brads ЗанаетиТочка Бр.ПРB0003МатеријалиЖелезоБојаМикс БојаНето Тежина0.05 КГ / парчеГолеминаОколу 5mmФабриката ВебСајтУслуга : се Гарантира : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капкапревозот,Агент за Купување на Испорака : за Да USA & Canada : Околу 715 дена; На Европската : Околу 1030 дена; Да Бразил и Русија или и понатаму земји : Околу 2560 дена Ако треба итно да се EMS / DHL со дополнителни поштенски; DHL : 27 ЕМС : 515 Работни дена...

BGN 2.00 2.02