• Ново
45 бр./лот карикатура сладката панда мини книжен етикет на пакет САМ дневник украса етикети албум scrapbooking

45 бр./лот карикатура сладката панда мини книжен етикет на пакет САМ дневник украса етикети албум scrapbooking

Buyers rating:
-1 % BGN 2.00
BGN 2.03

Брой продукти


Материјал : Хартија
Лепило : ДА
Големина : 45 * 45mm
Pakage вклучува : 45 X налепница ( 45pcs/кутија )
Функција : Користете за албум,дневник книга,scrapbooking итн.

Други функции

Материал:
Хартия
Номер На Модела:
&

Най-добри сделки

24 Листа Хартия Оригами Сгъваем Scrapbooking Ръчно Изработени Народно Изкуство На Фона На Хартиен Пакет От Решения
 • Ново
Оценка на продукта:

24 Листа Хартия Оригами Сгъваем Scrapbooking Ръчно Изработени Народно Изкуство На Фона На Хартиен Пакет От Решения

24 Листови Оригами Хартија за Виткање Scrapbooking рачно изработени Народната Уметност Позадина Хартија Пакет Изработка на Сет 1 Мешани 24 Листови 12 Дизајни DIY ХартијаКарта во донесувањето Одлуки Занает Scrapbooking Флорални Christams ОркестаротМатеријал : Хартија Димензии : 14.8x21cm, 12 видови на стилови, едностраното Известување : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

BGN 7.00 7.38
DoreenBeads Великден PVC САМ Deco етикети на Любовта Свети Валентин модел в произволен ред scrapbooking занаят 15,1 см х 10.1 см, 2 листа
 • Ново
Оценка на продукта:

DoreenBeads Великден PVC САМ Deco етикети на Любовта Свети Валентин модел в произволен ред scrapbooking занаят 15,1 см х 10.1 см, 2 листа

Топло Препорачуваме ПродажбаДобредојдовте во Куќата на Пазарот Продавница Контактирајте со насМожете да Контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку еМаил .Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 работни часа ...

BGN 3.00 3.92
Супер метални режещи удари Коледа записване свещ шаблони за DIY релеф Бележки албум хартиена карта на плавателни съдове
 • Ново
Оценка на продукта:

Супер метални режещи удари Коледа записване свещ шаблони за DIY релеф Бележки албум хартиена карта на плавателни съдове

Функција : Тип : Метал Cutting Умира Матрицата Состојба : 100% Сосема Нов & Симпатична Материјал : Јаглероден челик Боја : Сребро Големина : 6.1x5.7cm Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч=2.54 см Пакет се вклучуваат : 1 x Метал Cutting Умира Матрицата Информации : 1...

BGN 2.00 2.05
100шт смесен цвят 5 мм, метални кръгли Брэды Бележки Брэды хартиени занаяти Украса Украса Закопчалката САМ метални Брэды занаяти
 • Ново
Оценка на продукта:

100шт смесен цвят 5 мм, метални кръгли Брэды Бележки Брэды хартиени занаяти Украса Украса Закопчалката САМ метални Брэды занаяти

100 Pcs Мешана Боја 5mm Метал Круг Brads Бележник Brads Хартија, Занает Декорација Разубавувањето Fastener DIY Метал Brads ЗанаетиТочка Бр.ПРB0003МатеријалиЖелезоБојаМикс БојаНето Тежина0.05 КГ / парчеГолеминаОколу 5mmФабриката ВебСајтУслуга : се Гарантира : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капкапревозот,Агент за Купување на Испорака : за Да USA & Canada : Околу 715 дена; На Европската : Околу 1030 дена; Да Бразил и Русија или и понатаму земји : Околу 2560 дена Ако треба итно да се EMS / DHL со дополнителни поштенски; DHL : 27 ЕМС : 515 Работни дена...

BGN 2.00 2.02
Париж-Айфеловата кула метални занаяти режещи удари шаблони фотоалбум полагане на плавателни съдове хартиени карти DIY scrapbooking
 • Ново
Оценка на продукта:

Париж-Айфеловата кула метални занаяти режещи удари шаблони фотоалбум полагане на плавателни съдове хартиени карти DIY scrapbooking

Функција : Тип : Метал Cutting Умира Матрицата Состојба : 100% Сосема Нов & Симпатична Материјал : Јаглероден челик Боја : Сребро Големина : 10x4.6cm Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч=2.54 см Пакет се вклучуваат : 1 x Метал Cutting Умира Матрицата Информации : 1...

BGN 2.00 2.05
Декоративна хартиена рамка завальцовки куха триизмерна рамка квиллинга проба, хартиена пеперуда оригами
 • Ново
Оценка на продукта:

Декоративна хартиена рамка завальцовки куха триизмерна рамка квиллинга проба, хартиена пеперуда оригами

Декоративна хартија возен рамка шупливи тридимензионални оригами пеперутка примерок paper quilling рамкаМатеријал : ПВЦБоја : црна, белаГолемина : 5inch 9x13cm6inch 10x15cm10inch 20x25cm0.8

BGN 14.00 17.44
Направи си САМ кожена перфорирана перфоратор квадратна форма на цвете перфоратор кожена инструмент диагонално дължина от 3 мм до 25 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

Направи си САМ кожена перфорирана перфоратор квадратна форма на цвете перфоратор кожена инструмент диагонално дължина от 3 мм до 25 мм

Модел : 3мм,4mm,5mm,6mm,7mm,8mm,10мм,15mm,20mm,25ммПревозот Објект ќе биде предаден во 25 работни дена Објектот е предаден од КИНА...

BGN 9.00 9.44
PANFELOU Metal занаятите Stay хипопотама paper die cutting умира за scrapbooking / направи си САМ коледна сватба великденски картички
 • Ново
Оценка на продукта:

PANFELOU Metal занаятите Stay хипопотама paper die cutting умира за scrapbooking / направи си САМ коледна сватба великденски картички

Висок квалитет на метал занает хартија умре сечење умира за Бележник / DIYВе молиме изберете специфичен дизајн слика,ве Молиме потврдете дека треба внимателно да ги дизајн,ви Благодарам за вашата соработка

BGN 0.96
10cmx0. 7 16 парчета САМ ръкопис восъчен печат, печат сватбена покана украса гъвкави восъчни о пръчици за лепкав пистолет
 • Ново
Оценка на продукта:

10cmx0. 7 16 парчета САМ ръкопис восъчен печат, печат сватбена покана украса гъвкави восъчни о пръчици за лепкав пистолет

Постојат 28 бои во вкупниот за запечатување восок стапчиња Оваа платформа покажува само 24 бои Ве молиме да ни остават порака ако не можете да најдете боја од 24 боја листа...

BGN 11.68
500шт 5 мм черен метал сутиени за scrapbooking аксесоари хартиени занаяти сватбени аксесоари от покани децата кученце украса
 • Ново
Оценка на продукта:

500шт 5 мм черен метал сутиени за scrapbooking аксесоари хартиени занаяти сватбени аксесоари от покани децата кученце украса

КРУГ МЕТАЛ BRADS ЛИСТАГОЛЕМИНА (ММ)БОЈАКОЛИЧИНАЦЕНАКОЛИЧИНАЦЕНА4.5*8Мешана Боја$5.80$30.004.5*8ЦРНА$5.80$30.005.0*9Мешана Боја$7.80$40.005.0*9ЦРНА$7.80$40.005.0*9БЕЛА$7.80$40.006.0*14.5SLIVER$10.00$54.008.0*15Мешана Боја$15.00$71.008.0*15ЦРНА$15.00$71.008.0*15SLIVER$15.00$71.008.0*15Сјајот Мешана Боја$18.00$75.00ЗАВРТКА BRADS"" форма$15.00$65.008.0*15"+" форма$15.00$65.00" +"форма$15.00$65.00Сите цената е бесплатен превозот, ве молиме Кликнете на Соодветното Количество да се купи, ви благодариме!Треба други големината, бојата на барања, ве молиме контактирајте со нас...

BGN 9.28
30 бр./компл. нов творчески главни и малки букви дървени гумени scrapbooking украса печат комплект от дървена кутия за подарък 11.5*6*3.3
 • Ново
Оценка на продукта:

30 бр./компл. нов творчески главни и малки букви дървени гумени scrapbooking украса печат комплект от дървена кутия за подарък 11.5*6*3.3

30pcs / постави Нови Креативни големи и мали букви Дрвени гума scrapbooking декорација печат поставите Подарок дрвена кутија бесплатен превозотОбјектот СликиНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?Прифатени методи за плаќањеП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т / T;western union.П : дали постои следење на Број за мојот објект?A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staна соодветниот вебсајт.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете email на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

BGN 9.00 9.58
Цветя стилове акрилни САМ смола chapte направи си САМ ръчно изработени смола сапун печат глава мини сам шаблони Z0048HD
 • Ново
Оценка на продукта:

Цветя стилове акрилни САМ смола chapte направи си САМ ръчно изработени смола сапун печат глава мини сам шаблони Z0048HD

Сапун глава големина : 27*26 mmСапун глава wight : 15 gИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 3.00 3.98
Meng Cat Отпечатъкът прозрачни прозрачни силиконови печати писмо печат за направи си САМ scrapbooking / фотоалбум декоративни прозрачни печати листове
 • Ново
Оценка на продукта:

Meng Cat Отпечатъкът прозрачни прозрачни силиконови печати писмо печат за направи си САМ scrapbooking / фотоалбум декоративни прозрачни печати листове

Meng Мачка Стапало Транспарентен Јасно Силикони Марки Писма Печат за DIY Scrapbooking / Фото Албум Декоративни Јасно Печат ЛистовиТочка Бр.ПРSP0022МатеријалиСиликониБојаТранспарентнаНето Тежина0.025 KG / РолнаГолемина20*11cmФабриката ВебСајтУслуга : се Гарантира : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капкапревозот,Агент за Купување на Испорака : за Да USA & Canada : Околу 715 дена; На Европската : Околу 1030 дена; Да Бразил и Русија или и понатаму земји : Околу 2560 дена Ако треба итно да се EMS / DHL со дополнителни поштенски; DHL : 27 ЕМС : 515 Работни дена...

BGN 3.00 3.28
YPP ЗАНАЯТИТЕ Happy Birthday прозрачни прозрачни силиконови печати за направи си САМ scrapbooking / производство на карти/детски занаяти Забавни Decoration Supplies
 • Ново
Оценка на продукта:

YPP ЗАНАЯТИТЕ Happy Birthday прозрачни прозрачни силиконови печати за направи си САМ scrapbooking / производство на карти/детски занаяти Забавни Decoration Supplies

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

BGN 7.00 7.98
PANFELOU Нова година кристална топка scrapbooking САМ албум карта хартия умира метал занаят шаблони удар на рязане умира рязане
 • Ново
Оценка на продукта:

PANFELOU Нова година кристална топка scrapbooking САМ албум карта хартия умира метал занаят шаблони удар на рязане умира рязане

PANFELOU Scrapbooking картичката албум хартија метал занает партија оркестарот stencils удар намалувања умира cuttiing 8.1x11.7cm 7.3 cm×11cm

BGN 6.00 7.10
Ръчно изработени сапуни печат мухъл мини сам 2 мини цветя модели органично стъкло мыловарение акрилни глава Z0046HD
 • Ново
Оценка на продукта:

Ръчно изработени сапуни печат мухъл мини сам 2 мини цветя модели органично стъкло мыловарение акрилни глава Z0046HD

Сапун глава големина : 23*23 mmСапун глава wight : 14 gИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 3.98
1 бр./лот мулти-вид стари дантели на цветя модел ясно на кръгла дървена печат за направи си САМ scrapbooking албум релефни орнаменти
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр./лот мулти-вид стари дантели на цветя модел ясно на кръгла дървена печат за направи си САМ scrapbooking албум релефни орнаменти

Материјал : Дрво&ГумаТежина : околу 12.1 g / еезГолемина : D : D : 3cm Максимална : 3.2 cmКоличина : 1 lot=1 bucЗабелешки : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

BGN 1.34
16 цветни, хартия за квилинг занаят, комплекти 14шт набор от инструменти, валцувани ленти, САМО колекция от Нова година декорация на дома цвете 1 Коледа
 • Ново
Оценка на продукта:

16 цветни, хартия за квилинг занаят, комплекти 14шт набор от инструменти, валцувани ленти, САМО колекция от Нова година декорация на дома цвете 1 Коледа

Детали За Производот : Опис : 100% Сосема Нов и Намалување наМатеријал : ХартијаБоја : Мешана БојаНапомена : 1...

BGN 17.00 30.77