• Ново
YPP ЗАНАЯТИТЕ благодаря пластмасови релефен папки за направи си САМ хартия scrapbooking занаят / карта като украса за доставка

YPP ЗАНАЯТИТЕ благодаря пластмасови релефен папки за направи си САМ хартия scrapbooking занаят / карта като украса за доставка

Buyers rating:
-15 % BGN 5.00
BGN 5.90

Брой продукти

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!
Големина : 15*10.5 см
Материјал : пластика
Пакување : 1pcs/многу
Фантастичен дизајн за вашите покани/ картички/ пликови.

Други функции

Материал:
Пластмаса
Номер На Модела:
16120701
Размер:
15*10.5cm
Опаковка:
1 бр. / лот

Най-добри сделки

Печатна машина за пренос на топлина тениски с високо налягане 40*60cm печатна машина на пренос на топлина с високо налягане машина с високо налягане (220V)
 • Ново
Оценка на продукта:

Печатна машина за пренос на топлина тениски с високо налягане 40*60cm печатна машина на пренос на топлина с високо налягане машина с високо налягане (220V)

40*60см Висок притисок, Тмаица топлина трансфер печатење машина,Висок притисок машина (220 V)Производот УпотребаМашината може да се сублимација, растворувачбазирани мастила Caise слики и текст преку термички трансфер на памук, коноп,хемиски влакна и други ткаенини, но исто така и бојата боја, portraitphotos, пејзаж дизајн и други печени воперница, подлошки, порцелан, metalplates, особено за производство на медали, спомен сертификат картичка,cultural Shandeng, економски и практични.Карактеристики Дигитален систем за контрола, висока точност (2°C), а тука е фино подесување knob; Ситедигитален дисплеј, време точност; Топлинска цевка и грејната плоча забелешка за еден, безбедно и издржливи термички топлина рамномерно, коефициент на топлинска спроводливост и силна; Греење плоча peptide ослободување флуорид слој; Кат инсталација на висока температура силикони пена, може да биде температура 400°C, ист тип; Прилагодливи притисок, лесно за ракување...

BGN 544.00
Нередовни мъниста силиций плесен, Мухъл за епоксидна смола бижута Обеци шипове Earbob Eardrop Making САМ аксесоар
 • Ново
Оценка на продукта:

Нередовни мъниста силиций плесен, Мухъл за епоксидна смола бижута Обеци шипове Earbob Eardrop Making САМ аксесоар

Тоа е одлично за DIY изработка на накитСостојба : 100% Сосема новКоличина : 1 парчеЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

BGN 8.00 9.58
freeship circle punch Embossing device Paper cutter crafts лексикон kid child занаятите tool дупката удари cortador de papel S2934-7
 • Ново
Оценка на продукта:

freeship circle punch Embossing device Paper cutter crafts лексикон kid child занаятите tool дупката удари cortador de papel S2934-7

круг удар Втиснување уред хартија машина занаети бележник дете дете занает алатка дупка удари cortador de papel Големина : 1pc 1.5" Круг форма занает удар СетНамалување Дијаметар : За 3.7 cmМатеријал : ABS + Цинк ЛегураПакет : 1pc / картичкаОпис : Идеален за ЕВА пена,хартија изработка на проекти, училиште белешки и честитки.Декорација на училиште белешки и подарок ознаки.лесно да се справи со своите лост удирање акција.За повеќе модели ве молам дозволете ми да знам.Мешаат различни шемаЗабелешка : обично боја за удар беше испрати во Случаен избор.Ова е добра алатка за луѓето да DIY поздрав картичка, увеселителен парк, фото рамка, училиште белешки, подарок ознаки, декорација дома и така натаму.Answer : ___________________________ Note : Сите занает удар боја ќе биде пренесена во Случаен избор.Големината на излез ќе биде околу 2 мм на грешка, ако умот ,ве молиме одете подалеку, ви благодаримеМногу интересна занает ударМоже да ја користите за да ги красат забелешка книга,DIY поздрав картичка,хартија за белешка..Прв пат користите, тоа е подобро да се користи во хартија бескорисни да се обиде.Она што е занает хартија удари?тоа е облик на хартија перфоратор; многу добри креативни играчка / подарок за децата;најдобра алатка за уметнички дела, рачно изработени занаетчиски.бележник на проектот, честитки, покани,фотографии,писма..со занает перфоратор,можете да го созд нешто што сакате....

BGN 15.00 19.34
Направи си САМ scrapbooking бамбук релеф, Шаблони файлове фотокарточка производството на пластмасови шаблони градина занаяти шиене на нови папки за релеф
 • Ново
Оценка на продукта:

Направи си САМ scrapbooking бамбук релеф, Шаблони файлове фотокарточка производството на пластмасови шаблони градина занаяти шиене на нови папки за релеф

започнетекрајотМатеријал : Пластични Големина : 10.5 * 14.5 CM Боја : Транспарентна

BGN 6.38
Направи си САМ scrapbooking Bump писмо релеф, Шаблони файлове фотокарточка производството на пластмасови шаблони градина занаяти шевни релефен папки
 • Ново
Оценка на продукта:

Направи си САМ scrapbooking Bump писмо релеф, Шаблони файлове фотокарточка производството на пластмасови шаблони градина занаяти шевни релефен папки

започнетекрајотDIY Scrapbooking Судрат Писмо Втиснување Датотека Шаблони ФотоКарта во донесувањето Одлуки Пластични Образец Градина Занаети Шиење Втиснување Папки Материјал : Пластични Големина : 10.5 * 14.5 CM Боја : Транспарентна

BGN 6.38
Гумена Дръжка Кола Камион За Ремонт На Гуми Тръба Кръпка Бод Колелото Валяк Пункция Инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

Гумена Дръжка Кола Камион За Ремонт На Гуми Тръба Кръпка Бод Колелото Валяк Пункция Инструмент

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Гума и Метал Боја : како што е прикажано на сл Печ Гуми Поправка Алатка Големина на Тркало : 38 x 6mm / 1.5 x 0.36" (D*T) се Справи со Големина : 110 x 30мм / 4.33 х 1.18"(L*D) Вкупна Должина : 188mm / 7.40" се Користи за да се обезбеди дури и печат помеѓу печ и пневматик...

BGN 5.00 6.61
Scrapbooking инструмент карта DIY албум маскиране спрей за боядисана шаблон за рисуване торта шаблони лазерно рязане на шаблони Тигър модел ST56
 • Ново
Оценка на продукта:

Scrapbooking инструмент карта DIY албум маскиране спрей за боядисана шаблон за рисуване торта шаблони лазерно рязане на шаблони Тигър модел ST56

Scrapbooking алатка картичка DIY албум маскирање спреј насликани образец цртање stencils ласерски сече шаблони Тигар шема ST56 Прецизност, ласерски сече шаблони за многу детални ефекти Растворувач доказ : одлично со двете растворувач и водата базирани на бои Одвојте време за сечење frisket или ацетат маски, не софтвер на плотери потребни За обликување крем боја, мастило подлога, спреј, раканасликани декорација на хартија; специјална боја ткаенина, ѕидови, мебел Материјал : ПластикаГолемина на : 13x9cm

BGN 4.00 7.01
3 бр. / компл. широк 56 мм / 60 мм / 62 мм фактурный гривна силиций плесен, Мухъл за епоксидна смола за бижута направи си САМ аксесоар
 • Ново
Оценка на продукта:

3 бр. / компл. широк 56 мм / 60 мм / 62 мм фактурный гривна силиций плесен, Мухъл за епоксидна смола за бижута направи си САМ аксесоар

Тоа е одлично за DIY изработка на накитСостојба : 100% Сосема новКоличина : 3 парчињаЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

BGN 14.00 17.58
1бр 3 2 1.5 1 кръг форма на занаят удар отвор нож за хартия scrapbooking училище хартия перфоратор Ева punch безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр 3 2 1.5 1 кръг форма на занаят удар отвор нож за хартия scrapbooking училище хартия перфоратор Ева punch безплатна доставка

Круг ЕВА пена создателот / занает ударAnswer : ___________________________ Note : 1) Одберете "1pc 16mm" : тоа само вклучува и 1 компјутер од 16mm удар.2) Одберете "1pc 25мм" : тоа само вклучува и 1 компјутер од 25mm удар.3) Изберете "1pc 38mm" : тоа само вклучува и 1 компјутер од 38mm удар.4) Изберете "1pc 50mm" : тоа само вклучува и 1 компјутер од 50mm удар.5) Изберете "1pc 73mm" : тоа само вклучува и 1 компјутер од 73mm удар.Намалување Дијаметар : За 73mm + 50mm+ 38mm + 25мм + 16mmПакет : 1pc / блистер картичкаОпис : Идеален за ЕВА пена,хартија изработката projrcts,училиште белешки и честитки.Декорација на училиште белешки и подарок ознаки.лесно да се справи со своите лост удирање акција.За повеќе модели ве молам дозволете ми да знам.Мешаат различни шемаИмајте на ум дека случаен боја, модели можат да бидат избрани, бојата не е избран.Pro, цена значи 1 buc ценаЗа ЕВА дебелина 1mm4mmСоздавање на свој честитки, коверти, етикети и ознаки.Забава и Лесен за КористењеКако да се користи границата хартија punchers? · изберете моделот ви се допаѓа, и вметнете ја хартија во перфоратор · Притиснете го копчето за перфоратор · Отстранете го перфоратор, и ќе видите patter на хартијаОна што можете да направите со занает перфоратор?тоа е многу добра играчка за деца, неопходна за diy рачно изработени занаетчиски, на пример, честитки, старорезервации и сл.1) За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ...

BGN 8.00 15.47
Направи си САМ scrapbooking покрив птица дантела шаблон за печене кухня украса на торта шаблони спрей цветя Hellow шаблон за печат на папки
 • Ново
Оценка на продукта:

Направи си САМ scrapbooking покрив птица дантела шаблон за печене кухня украса на торта шаблони спрей цветя Hellow шаблон за печат на папки

Материјал : Пластични Боја : Бела Цел : Сликарство, Графити Стил : Покрив Птица Чипка Големина : 20 * 30 см

BGN 11.18
5pcs Gem Set Instant Fondant Силикон торта за десерт шоколад плесен, Мухъл за производство на захар от захарна торта печене украсяват инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

5pcs Gem Set Instant Fondant Силикон торта за десерт шоколад плесен, Мухъл за производство на захар от захарна торта печене украсяват инструмент

Опис Детали : Тоа е одлична за DIY прави торта декорација или друг занает додатоци Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Силикон Количина : 5pcs

BGN 29.00 36.78
2 елемента незабавен фондан Силикон Завързана торта за десерт шоколад плесен, Мухъл за кухни прави захарен торта печене украсяват инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента незабавен фондан Силикон Завързана торта за десерт шоколад плесен, Мухъл за кухни прави захарен торта печене украсяват инструмент

Опис Детали : Тоа е одлична за DIY прави торта декорација или друг занает додатоци Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Силикон Количина : 2 парчиња

BGN 22.00 28.78
Scrapbooking инструмент карта DIY албум маскиране спрей за боядисана шаблон за рисуване торта шаблони лазерно рязане на шаблон на формуляр и letterST61
 • Ново
Оценка на продукта:

Scrapbooking инструмент карта DIY албум маскиране спрей за боядисана шаблон за рисуване торта шаблони лазерно рязане на шаблон на формуляр и letterST61

Scrapbooking алатка картичка DIY албум маскирање спреј насликани образец цртање stencils ласерски сече шаблони Модели и букви ST61 Прецизност, ласерски сече шаблони за многу детални ефекти Растворувач доказ : одлично со двете растворувач и водата базирани на бои Одвојте време за сечење frisket или ацетат маски, не софтвер на плотери потребни За обликување крем боја, мастило подлога, спреј, раканасликани декорација на хартија; специјална боја ткаенина, ѕидови, мебел Материјал : ПластикаГолемина на : 13x9cm

BGN 4.00 7.01
(50 бр./лот)8-8, 5 см стиропор форма на яйце форма на балони в Бяло, за САМ и найлон отглеждане на цветя аксесоари *безплатна доставка*
 • Ново
Оценка на продукта:

(50 бр./лот)8-8, 5 см стиропор форма на яйце форма на балони в Бяло, за САМ и найлон отглеждане на цветя аксесоари *безплатна доставка*

Ако ви треба голема цел, ние ќе ви ги даде голем попуст!!големина на секоја форма на јајце топка : Прибл.88.5 cm Оваа бела Styrofoam топката се направени од многу лесен пенлив материјал.Тоа е одлична за деца занаети,празничниот декор или партија украси или diy боја топката итн.ТОПЛА ПРОДАЖБА!!! (25cm) ПЕНА, се ЗГОЛЕМИ ТОПКА, со Многу различни бои за избор ,СВАДБА ДЕКОРАЦИЈА ,ВИСИ *БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ПРЕКУ ЕМС* многу4 парчиња / многуТопла Продажба!!! (10cm,12cm) 32pcs X Polyfoam се Зголеми Топката W / Лента Циклуси Стол Декорација Стол Завршува Свадба *БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ* многу32 парчиња / многуТопла Продажба!!! (20cm,25cm) 8pcs X Зголеми Бакнување Топката Пена W / Лента Циклуси Свадба Топката *БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ* многу8 парчиња / многуТОПЛА ПРОДАЖБА!!! 27pcs X 14cm Вештачки Пена Зголеми Топката Во Топла Розова ,Pomander Топката Лента W / Бисер се Справи со *БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ПРЕКУ ЕМС* многу27 парчиња / многуОва е клиентот испраќа сликата која готови производи се користи за нашите styrofoam топки.Answer : ___________________________ Note : а...

BGN 25.60