• Ново
48шт Лебед сватбени любими кутии Бомбоньер кутия бонбони сватбени сувенири подарък безплатна доставка

48шт Лебед сватбени любими кутии Бомбоньер кутия бонбони сватбени сувенири подарък безплатна доставка

Buyers rating:
-20 % BGN 47.00
BGN 58.40

Брой продукти


48 Pcs Swan Свадба Корист Кутии Bomboniere Бонбони Кутија Свадба Фаворизира Подарок
Опис :
100% Сосема нов и висок квалитет
Боја : Јасно и сребро.
Висина : Околу 7cm
Должина : Околу 7cm
Широк : Околу 3cm
Материјал : Organza, Кристално во потрага (тврда пластика, а не стакло)
Овие убави контејнери задржете услуги за тушеви, свадба и прослави годишнината.
Совршен за пеперминт, бадеми, потпури, фереро бонбони и мали подароци.
Пакетот вклучува :
48pcs Swan свадба корист кутии
Плаќање Ние го прифаќаме Зачувам. Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни информации за тоа како да се плати или било какви прашања во врска со плаќање. Пратката Ние не сме одговорни за undeliverable адреса. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса. Објектот ќе бидат испратени надвор од рамките на 24-48 часа по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). Пристигнување време : 1. Воздухот Mail : 15-39 дена(нормално) 2. EMS/DHL : 5-15 дена - Велика Британија : 7-10 работни дена - Франција / Германија / Италија / Шпанија / Други Западна Европа - Земјата : околу 15-25 работни дена - руската Федерација : 15-39 работни дена - Бразил / Аргентина : 15-90 работни дена Повремено, тоа може да го одложи поради вашата локална Клиент царинење. Ако не се добие објект по 39 дена, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа. Ние не нудиме се комбинираат превозот. Ние не сме одговорни за давачки или даноци на вашата земја. Врати 1 Година Гаранција, Понуда во доверба! Сите предмети се 100% Сосема Нов. Сите предмети биле тестирани пред испраќање. Ние може да се размена на објектот во рок од 30 дена откако ќе се примени, доколку тоа е дефектен.

Други функции

Цвят:
Почистване
Номер На Модела:
не се прилага
Случай:
Годишнина, парти, сватба и годеж, сватба, Свети Валентин
Модел:
Домашни любимци
is_customized:
No
Материал:
Пластмаса
Брой КОМПЮТРИ:
48ШТ
Състояние:
НОВО
Тип:
Благоволението Поставя В Торби И Кутии
Основен Цвят:
Почистване
Материал:
Пластмаса
Брой елементи:
48ШТ
КОД:
19600588

Най-добри сделки

Кристални събития партия благоволението на избираемата съзвездието ключодържател стъклен осмоъгълник лазерно гравиране виси бижу за подарък на домашен интериор
 • Ново
Оценка на продукта:

Кристални събития партия благоволението на избираемата съзвездието ключодържател стъклен осмоъгълник лазерно гравиране виси бижу за подарък на домашен интериор

Име на производ : Партија Настани Услуги Кристал Хороскопски Соѕвездија Keychain Стакло Octagon Ласерски Гравирани Виси Декорација за Подарок Дома ДекорПроизвод Материјал : K9 КристалноПриближната Големина на : 4.5*3*1.2 cmПриближната Производ Тежина : 36 gПроизвод во Боја : има 5 промена на бојата од себеЗа пакет : ако треба подарок кутија ,ве молиме изберете тоа ,подарок кутија боја е испратена по случаен изборAnswer : ___________________________ Note : Сите производот да се направи од себе , производот е поубаво отколку сликата што ја видите...

BGN 4.00 4.80
Нов, 100 броя пакет мини фалшиви плодове малки плодове изкуствени цветя, червено злато, сребро череша тичинки pearlescent коледни Декоратив
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов, 100 броя пакет мини фалшиви плодове малки плодове изкуствени цветя, червено злато, сребро череша тичинки pearlescent коледни Декоратив

100 компјутери пакет Мини Лажни Овошје Мали Бобинки Вештачко Цвеќе црвено злато сребро цреша Stamen Pearlized Свадба на Божиќ ДекоративниИме : ЦрешаГолемина : 1cmматеријали : Жица и пенабоја : црвена, сребро , златоSeller PromiseQuality CommitmentНашата цел е да се направи longbussiness со вас...

BGN 166.00 208.00
Покана за детски душ, Дървото на любовта слонова кост бяла сватбена покана-опаковка от 50
 • Ново
Оценка на продукта:

Покана за детски душ, Дървото на любовта слонова кост бяла сватбена покана-опаковка от 50

Бела Свадба ПоканаНека Свадба Покана Олеснат Вашата Свадбена Церемонија.Оваа"Љубов Дрво, слонова коска Бела Свадба Покана" е сигурен начин за да ги импресионираат своите гости!!За Покана За Свадба : 1, Точка : Бела Свадба Покана2, Карта Големина : 12.7*18.5 cm3, Материјал : Хартија Бисер4, Картичка Формати : Портата Пати5, Внатрешна Состојба : Рамни Картичка6, Продаваат во собата на 50Нашата Услуга : 1, Слободни персоналните картичкадизајн на услугата.2, на Било кој јазик може да се печатат.3, Нема Скриени Трошоци.4, Ние ги задржи сите на вашите лични информации во Приватниот.5, Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 3 дена по вашата картичка информации потврди.6, 10% попуст за вашата 2ри, 3то....

BGN 122.00 152.00
20pcs естествен коноп чул Гессенский лък за ръчна работа Перла лък 14 colorsTrim дантела реколта сватбени украси косата Лук шапка на плавателни съдове
 • Ново
Оценка на продукта:

20pcs естествен коноп чул Гессенский лък за ръчна работа Перла лък 14 colorsTrim дантела реколта сватбени украси косата Лук шапка на плавателни съдове

Материјал : BurlapsШирина : 7cmБои : како фотографии,Ако изберете мешана боја, pls остави порака за бојата што сакате, во спротивно вашата цел ќе бидат испратени во произволна боја.

BGN 8.00 10.80
Безплатна доставка 6rows 3.75 x1Yard цвете диамант и планински кристал окото на сватбена торта, аксесоари Crystal приключи покритие на лентата за доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 6rows 3.75 x1Yard цвете диамант и планински кристал окото на сватбена торта, аксесоари Crystal приключи покритие на лентата за доставка

Бесплатен Превозот 6rows 3.75"x1 Yard Цвет Дијамант Кристал Мрежа Свадба Торта Додатоци Кристал Заврши Скриј Лента Материјали Состојба : 100% Нов Материјал : Пластични Боја : Сребро, Кафе, Виолетова, Розова, Тиркизна, Кралска Сина, Зелена, Топла Розова Должина : 1 Двор=0.9 Метри Ширина : 6rows *** Нема Вистински Камења(Кристал) во Дијамант Мрежа Заврши...

BGN 4.00 4.30
Безплатна доставка, 200x кухи пеперуди отметки метални четката Kawai канцеларски висулка подаръци сватбени сувенири
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка, 200x кухи пеперуди отметки метални четката Kawai канцеларски висулка подаръци сватбени сувенири

DHL Бесплатен превозот 200pcs Домот Пеперутка Ознака Свадба подарок корист Кејт Aspen популарни #THC69DescriptiongМатеријал] Нерѓосувачки Челик[Size] 5.7 CM* 5.1 CM[Пакување Големина]9.4 CM * 7 CM[Тежина] 22g / set[Додатоци] пеперутка ознаки(со бели tassel) + подарок + картичкаУпотреба : ви благодариме на букмарк ознаки, украсување, испраќање студенти, пријатели подарок.

BGN 184.00
50шт пет цвята лазерно рязане шоколадови опаковки Короната шоколадова опаковка бар рожден ден украси деца сватбени аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

50шт пет цвята лазерно рязане шоколадови опаковки Короната шоколадова опаковка бар рожден ден украси деца сватбени аксесоари

50pcs Пет Бои Ласерски Сече Чоколадо Wrappers Круна Чоколадо Пакување Бар Роденден Декорација Деца Свадба Материјалиние сме фабрика ,ако ви треба големо ве молиме контактирајте го shopkeeper,ние ќе им даде на вашиот најдобри најдобра ценаАко сакате да видите повеќе свадба партија и подароциВе молиме во нашата продавница,подолу е веб линк : Детали За Производот : Пакет : 50pcs / opp вреќа,може да се стави еден компјутери на ФерероБоја : бела / розова / темно розова розова / сино / темно златнаГолемина : 3.5x3.5x3.5cm=1.37x1.37x1.37inchКонкурентна цена;Врвен квалитет; Добар пакет Брза испорака; Најдобри и Навремена Услуга;100% Задоволство.Голем попуст за големата цел...

BGN 7.73
1бр китайски стил цвете лотос модел коприна и бамбук сгъваем ръчен вентилатор за мъже реколта джобен сгъваем фен на партията полза на доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр китайски стил цвете лотос модел коприна и бамбук сгъваем ръчен вентилатор за мъже реколта джобен сгъваем фен на партията полза на доставка

Постојат неколку различни стилови, и тие ќе бидат испратени по случаен избор Материјал : Полиестер Боја : Случајни Должина : 27cm / 10.63" Пакетот вклучува : 1 Компјутер Кинески Виткање ФанДобредојдовте на нашата продавница!Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас...

BGN 3.00 3.82
50 бр. / лот 15.8/12.7 /10 cm Square kraft multicolor обичайната пригласительная хартия декоративен сватбен плик на едро безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

50 бр. / лот 15.8/12.7 /10 cm Square kraft multicolor обичайната пригласительная хартия декоративен сватбен плик на едро безплатна доставка

50pcs / многу 15.8*15.8 cm Kraft Коверти Плоштадот мали плик картичка, банкарска картичка членската картичка пликМатеријал : хартија kraftУпотреба : се картичка, банкарска картичка членската картичка пликГолемина : 15.8*15.8 cm ( 6.16"*6.16" 1cm=0.39 инчи)12.7x12.7cm / 10x10cm ,*боја : црна, Kraft кафена, зелена, светло зелена, розова, жолта, црвена, светло црвена, (портокал не се во акции), бела, сина, ве молиме да се избере бои за да ги купувате; благодарение*други нешта во слики се само за референца!

BGN 22.00 25.28
2000шт лъскав led балон светлина, цветна светлина, китайски хартиен фенер светлина за сватби Рожден Ден украса
 • Ново
Оценка на продукта:

2000шт лъскав led балон светлина, цветна светлина, китайски хартиен фенер светлина за сватби Рожден Ден украса

LED балон светилка, ПРЕДВОДЕНА фенер светлинабоја на тело : млеко белабоја на led : имаме шест боја за вас да се избере(бела led диода...

BGN 472.00
Безплатна доставка златна сватба и свещници хотел украса доставка на сватбени и свещници сватбена украса Украса за партита
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка златна сватба и свещници хотел украса доставка на сватбени и свещници сватбена украса Украса за партита

4pcs Бесплатен превозот злато свадба candelabra Хотел Декорација Материјали свадба канделабра Свадба декорација партија декорациикористете го овој weding декорација,хотел декорација,исто така, може да се користи за свадба партија,настан каде ќе се допаѓа.кристал свадба centerpieces...

BGN 484.80
Многофункционален метален орнамент реколта Поздравителна картичка
 • Ново
Оценка на продукта:

Многофункционален метален орнамент реколта Поздравителна картичка

Добредојдовте на Најдобри Поздрав Продавница ! 12 комплети на Мултицел Метал Украс Гроздобер Поздрав Картичка ****КУПИ ПОВЕЌЕ ЧЕСТИТКИ,ЌЕ ЗАШТЕДИТЕ ПОВЕЌЕ *******АКО ТИ ТРЕБА КУПИ НАЈГОЛЕМИОТ ДЕЛ ЦЕЛ PLS ИСПИТУВАЊЕ СО НАС ПРЕКУ EMAIL***100% сосема Нов и висок квалитет на Производот : Гроздобер Поздрав Картичка Големина : 105mm x 170mm (картичка) 115mm х 185mm (плик) Тежина : 25g / set Материјал : Хартија, Занает : свила priting Детали од картичка : Празно бела внатре страница,kraft плик Секој сет вклучувајќи 1 поздрав картичка и 1 kraft плик Овие гроздобер поздрав картичка со плик се одличен начин испратите персонализирана поздрав...

BGN 25.00 27.18
11 * 16 cm 500 бр. органза чанта черна дантела чанта бижута опаковка чанти за приготвяне на чай / подарък / храна / бонбони малка прозрачна торбичка прежда чанта
 • Ново
Оценка на продукта:

11 * 16 cm 500 бр. органза чанта черна дантела чанта бижута опаковка чанти за приготвяне на чай / подарък / храна / бонбони малка прозрачна торбичка прежда чанта

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , ,, ,Топло совети : Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.51cm поради различните методи за тестирање.Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

BGN 47.00 59.02
Лейси бельо за опаковане на подаръци чанта 8x10cm (3x4) опаковка от 100 Baby Shower Birthday Wedding Party Favor Bag
 • Ново
Оценка на продукта:

Лейси бельо за опаковане на подаръци чанта 8x10cm (3x4) опаковка от 100 Baby Shower Birthday Wedding Party Favor Bag

Materail : Лен + ЧипкаГолемина : 8cmx10cm (3"x4")ако ви треба други големина ,ве молиме контактирајте со насПовеќе За ПроизводотСАД $ 16.5 / ЦенаСАД $ 24.5 / ЦенаСАД $ 13 / ЦенаСАД $ 18.5 / ЦенаСАД $ 9.3 / ЦенаСАД $ 22.5 / ЦенаСАД $ 18 / ЦенаСАД $ 13.5 / ЦенаСАД $ 13 / Цена15 усд / ЦенаСАД $ 17.5 / ЦенаСАД $ 22.5 / Цена

BGN 46.40
50 бр. 9.4*5.7*2.5 подарък кутия хартия Крафт см за идеи за подарък за сватба,рожден ден и коледно парти, добро качество за бисквити / сладки
 • Ново
Оценка на продукта:

50 бр. 9.4*5.7*2.5 подарък кутия хартия Крафт см за идеи за подарък за сватба,рожден ден и коледно парти, добро качество за бисквити / сладки

Спецификација : Материјал : 350 грам Високо Квалитетни Kraft Големина на : 9.4*5.7*2.5 cm Печатење : Обична Пакување : 50pcs / opp во балон плик Само кутии , Без декорација

BGN 7.00 9.79
Дървени Г-Н И Г-Жа Ууд Английски Декоративно-Приложното Изкуство На Сватбени Подпори Писма
 • Ново
Оценка на продукта:

Дървени Г-Н И Г-Жа Ууд Английски Декоративно-Приложното Изкуство На Сватбени Подпори Писма

За НАС : Ние се специјализираат за извоз ширум светот и се од 2008 година Нашата компанија прв започна извоз свадба корист, подароци и свадба централен...

BGN 23.98
12шт, 12*3см декоративни полистирен пера изкуствени плавателни мини-птици с крак, направи си САМ Птица Wedding Decoration, аксесоари за дома
 • Ново
Оценка на продукта:

12шт, 12*3см декоративни полистирен пера изкуствени плавателни мини-птици с крак, направи си САМ Птица Wedding Decoration, аксесоари за дома

>>> Обрнете внимание за да ја видите големината на објектот јасно,ве Молиме не користете ја вашата имагинација за да се измери големината на овие објекти, Ако тоа е големината на проблемот,а потоа ни даде негативни преглед, Овој вид на гости ние сме веќе соработка, се надевам дека ќе може да разбирањето!>>>Пакување : 12pieces / многу>>>Чиста прирачник за производи,Тоа ќе има лепак или друго нешто,Но тоа не влијае употреба,се надевам, ќе може разбирање~~~>>> Доколку имате било каков проблем кога ќе се добие стока,ве молиме контактирајте со нас во навремено,ние ќе се обидеме потрудиме да reslove тоа ,ве Молиме да не даде во лоша преглед па случајно,ви Благодариме!плаќањеПлаќање Преку Aliexpress Зачувам.(тоа е подобро да се плати со кредитна картичка за даЗачувам) Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќањеплатформа од alibaba Група...

BGN 18.00 20.62
100 бр. / лот нов пристигане прекрасен овце дизайн на фоторамка притежателя на Baby Shower благосклонност рожден ден, подарък-безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

100 бр. / лот нов пристигане прекрасен овце дизайн на фоторамка притежателя на Baby Shower благосклонност рожден ден, подарък-безплатна доставка

100pcs / Многу НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ Прекрасна Овци Дизајн Слика Рамка Фото Носителот Бебе Туш Услуги Роденден Подарок БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТКатегорија : Мала Фото рамкаКраток Опис : Тежина : 95 GГолемината на рамката : 12.9 CMX9 CMФотографија Димензии : Дијаметар 5.5 CMКоличина : 100 компјутери по многуПакет : Секој сет во бела хартија во кутијаТреба да имате било какви други барањето ,pls не двоумете се да ме контактирате ...

BGN 284.80
Сватбени сувенири метална пискюл полагане на списание книгата на Марк Забележка бележка етикет на Лента кутия за подаръци на студентите обратно в училище подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Сватбени сувенири метална пискюл полагане на списание книгата на Марк Забележка бележка етикет на Лента кутия за подаръци на студентите обратно в училище подарък

Свадба Роденден Корист Подарок !!! СРЕБРО ОЗНАКА БОЖИЌ ПОРИБУВАЊЕ ДОДАТЕН ПОДАРОК Прекрасни whimsical тема ознаки...

BGN 122.00 128.00
Бял костюм възрастен, голям бял ангел перо крила cosplay фотография игри дисплей модно ревю подпори EMS безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Бял костюм възрастен, голям бял ангел перо крила cosplay фотография игри дисплей модно ревю подпори EMS безплатна доставка

чиста рачно изработени,100% hight квалитет,EMS бесплатен превозотобичај пердув крилја(Ако сакате да го прилагодите вашиот сакате да крилја, ве молиме контактирајте со нас,ви благодарам многу!!!)1...

BGN 318.40
Венециански стил party princess half-face black секси дантела mask women ' s Хелоуин с аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

Венециански стил party princess half-face black секси дантела mask women ' s Хелоуин с аксесоари

Венецијанскиот стил партија принцезата половина лице црна секси чипка маска women 's ноќта на Вештерките со додатоциМатеријал : црна чипка, крпа цвеќиња, смола вежба, бронзени легури делови, лента јаже...

BGN 20.78
2017 New Scary Silicone Face Mask Alien Ufo Extra Terrestrial Party ET Horror Rubber Latex Full Masks For Costume Party Cosplay
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 New Scary Silicone Face Mask Alien Ufo Extra Terrestrial Party ET Horror Rubber Latex Full Masks For Costume Party Cosplay

2017 Нови Страшно Силикони Лицето Маска Вонземјани Нло Екстра Копнена Страна И Хорор Гума Латекс Целосна Маски За Костимот Партија CosplayЗа нас : Lmon Кина Производи Центар е професионална ноќта на Вештерките маска производителот специјализирана во областа на латекс маска&ПВЦ маска за повеќе од 3 години...

BGN 26.00 27.18
Прекрасен Ангел Зърното Baby Boy Girl Фолио Балон Baby Shower Надуваем Гелиевый Балон Сватбена Декорация Рожден Ден На Доставката
 • Ново
Оценка на продукта:

Прекрасен Ангел Зърното Baby Boy Girl Фолио Балон Baby Shower Надуваем Гелиевый Балон Сватбена Декорация Рожден Ден На Доставката

Син е момчето Пинк е девојка Материјал : Гравури Спецификација : 75*49 cm Пакување : Opp кеси Место на Потекло : Кина (Копно)

BGN 1.89
Безплатна доставка акрилни булката и младоженеца, сватбена торта Topper / сватбена торта щанд/сватбена украса / украса на торта за доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка акрилни булката и младоженеца, сватбена торта Topper / сватбена торта щанд/сватбена украса / украса на торта за доставка

Теми Класичен Тема Повод Годишнината, Свадба Категорија Торта Topper Материјали Акрилна Боја Црна Персонализација НеПерсоналните Прибл...

BGN 12.00 17.04
Безплатна доставка на Коледно парти cosplay Дядо Коледа Маска и елена старецът латексова маска за възрастен, пълен главоболие костюм облечи свободен размер на играчк?
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка на Коледно парти cosplay Дядо Коледа Маска и елена старецът латексова маска за възрастен, пълен главоболие костюм облечи свободен размер на играчк?

Бесплатни Shiping Божиќ Партија Cosplay Дедо Мраз Маска и Елени Стар Човек Латекс Маска Возрасни Целосна Главата Костим се Облекуваат за Слободни Играчка големинаЗа нас : Lmon Кина Производи Центар е професионална ноќта на Вештерките маска производителот специјализирана во областа на латекс маска&ПВЦ маска за повеќе од 3 години...

BGN 104.00 111.98
4*4*7 см бял Крафт, кутии козметична опаковъчна хартия скоростна копър бутилка от хартия кутии 200 бр.лот Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

4*4*7 см бял Крафт, кутии козметична опаковъчна хартия скоростна копър бутилка от хартия кутии 200 бр.лот Безплатна доставка

Материјал : Висок квалитет 350g kraft хартијаГОЛЕМИНА : 4*4*7 CMИдеална за пакување на домашни производи и накит,Мал подарок, итнПовеќе од 500pcs може да се печати вашето лого.ви благодаримеAnswer : ___________________________ Note : запис или друга декорација на полето не е вклучуваатAnswer : ___________________________ Note :

BGN 81.60