• Ново
20 бр/лот пеперуда кутия шоколадови бонбони сватбени сувенири и подаръци, кутия за сватба бижута доставка партия сувенири чанта събитие доставка страна

20 бр/лот пеперуда кутия шоколадови бонбони сватбени сувенири и подаръци, кутия за сватба бижута доставка партия сувенири чанта събитие доставка страна

Buyers rating:
BGN 7.98

Брой продукти


Романтични Чипка Свадба Подарок и услуги Кутија Домот Злато Бели Црвени Луксузни Декорација Ласерски Сече Партија Слатка Гостин Хартија Бонбони Торба Опис :
Посебен ден е достоен за целосен фокус на сите детали. Вашите пријатели и роднини ќе ви даде своите најдобри благослови во тој ден и целиот живот! Ние можеме да ја изразиме нашата искрена желба да ги со давање разни услуги и чоколади или бонбони.
Ако ви се на големо, pls контактирајте ме за намалена цена за големата цел.
Пакет : 20pcs на свадба бонбони кутија,чоколадо не се вклучени.
Големина : 43*43*80mm,грешка од 1-2cm. Погоден за 2бр Фереро.
Напомена : боја може да биде од мала разлика поради различни прикази.
За Повратни Информации
1.Сите наши производи се 100% Оригинални и нови .Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме љубезно ни остави од 5 ѕвезди повратни информации.
2.Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи или услуга, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен или netural повратни информации, ние ќе го реши проблемот за добро.
За Плаќање
За Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 50 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Други функции

Случай:
Рожден Ден, Сватба И Годеж, Сватба
Номер На Модела:
р25848
is_customized:
Yes
търговска марка:
FFS FUFISON
Модел:
Пеперуда
Материал:
Картон
Брой КОМПЮТРИ:
20pcs
Предмет на:
Романтична Сватба Подарък Кутия
Материал:
хартиена картичка
Функция:
сватбена кутия шоколадови бонбони,торба с бонбони
Приложение:
сватба, парти
Размер:
43х43х80мм

Най-добри сделки

Овесена Каша Любов Сърцето Чул Чул Плат Флаг Банер Венец Photo Booth Подпори Photobooth Рожден Ден Декорация Сватба Деко
 • Ново
Оценка на продукта:

Овесена Каша Любов Сърцето Чул Чул Плат Флаг Банер Венец Photo Booth Подпори Photobooth Рожден Ден Декорация Сватба Деко

Категорија : Единствена Партија DécorТеми : Класичен ТемаМатеријали : BurlapКоличина : 1 сет (Тоа вклучува 7 знамиња)Големина : 1.65 m / setБоја : Како на сликатаНето Тежина : 0.028 KGИспорака Тежина : 0.5 КГ

BGN 4.00 4.78
Малката русалка балони балони Ариел от картун хелий балон децата Рожден Ден декор Globos Party Доставки рожден ден доставчик
 • Ново
Оценка на продукта:

Малката русалка балони балони Ариел от картун хелий балон децата Рожден Ден декор Globos Party Доставки рожден ден доставчик

Малата Сирена Фолија Балони Ариел на Цртан филм Ballon Хелиум Деца Роденден Оркестарот Globos Партија Материјали Роденден СнабдувачПакет : 1pcs балониГолемина пред inflating : Боја : како на сликатаВнимание : За балон големина е помала од 18 Инчи ,балон не може да плови нагоре, дури и се стави на хелиум ...

BGN 2.00 2.06
Венециански стил party princess half-face black секси дантела mask women ' s Хелоуин с аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

Венециански стил party princess half-face black секси дантела mask women ' s Хелоуин с аксесоари

Венецијанскиот стил партија принцезата половина лице црна секси чипка маска women 's ноќта на Вештерките со додатоциМатеријал : црна чипка, крпа цвеќиња, смола вежба, бронзени легури делови, лента јаже...

BGN 20.78
Сватбени сувенири метална пискюл полагане на списание книгата на Марк Забележка бележка етикет на Лента кутия за подаръци на студентите обратно в училище подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Сватбени сувенири метална пискюл полагане на списание книгата на Марк Забележка бележка етикет на Лента кутия за подаръци на студентите обратно в училище подарък

Свадба Роденден Корист Подарок !!! СРЕБРО ОЗНАКА БОЖИЌ ПОРИБУВАЊЕ ДОДАТЕН ПОДАРОК Прекрасни whimsical тема ознаки...

BGN 122.00 128.00
Top Grade New King Kong Gorilla Big Ears Monkey Mask Funny Animal Хелоуин Masquerade Party Eco-friendly Latex Full Face Mask
 • Ново
Оценка на продукта:

Top Grade New King Kong Gorilla Big Ears Monkey Mask Funny Animal Хелоуин Masquerade Party Eco-friendly Latex Full Face Mask

Топ Одделение Нови Кинг Конг на Горила Големи Уши Мајмун Маска Смешно Животно Маскарада ноќ на Вештерките Партија Еко пријателски Латекс Целосна Лицето МаскаЗа нас : Lmon Кина Производи Центар е професионална ноќта на Вештерките маска производителот специјализирана во областа на латекс маска&ПВЦ маска за повеќе од 3 години...

BGN 27.00 28.78
100 бр./много малък 7x9 cm събитие органза чанта бижута чанта подарък чанта сватбени сувенири, подаръци евтини органза чанти бижута 24 цвята
 • Ново
Оценка на продукта:

100 бр./много малък 7x9 cm събитие органза чанта бижута чанта подарък чанта сватбени сувенири, подаръци евтини органза чанти бижута 24 цвята

Трговија на големо 100pcs Drawable Мини рачно изработени Tull Organza Подарок Перница 7x9cm 2.75"x3.54"Божиќ Подарок Торба Накит Прстен Earring Пакување ПоштаКоличина : 100pcsБоја : многу бои да се избереГолемина : 7x9cm,2.75 инчи x 3.54 инчен ,вклучувајќи го и drawable дел .Се користи за : можете да го користите за подарок , накит ,сушени цвеќиња,или други работи.Ве молиме проверете ја големината јасно на производот , јас не би сакал да видам лош повратни информации за големината,ви благодарам за вашата соработка!ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас .7x9cm е мали торби , само се вклопуваат за прстени , мали прстени , мали candys итн...

BGN 8.00 9.60
100 бр. / лот нов пристигане прекрасен овце дизайн на фоторамка притежателя на Baby Shower благосклонност рожден ден, подарък-безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

100 бр. / лот нов пристигане прекрасен овце дизайн на фоторамка притежателя на Baby Shower благосклонност рожден ден, подарък-безплатна доставка

100pcs / Многу НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ Прекрасна Овци Дизајн Слика Рамка Фото Носителот Бебе Туш Услуги Роденден Подарок БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТКатегорија : Мала Фото рамкаКраток Опис : Тежина : 95 GГолемината на рамката : 12.9 CMX9 CMФотографија Димензии : Дијаметар 5.5 CMКоличина : 100 компјутери по многуПакет : Секој сет во бела хартија во кутијаТреба да имате било какви други барањето ,pls не двоумете се да ме контактирате ...

BGN 284.80
50 бр. 9.4*5.7*2.5 подарък кутия хартия Крафт см за идеи за подарък за сватба,рожден ден и коледно парти, добро качество за бисквити / сладки
 • Ново
Оценка на продукта:

50 бр. 9.4*5.7*2.5 подарък кутия хартия Крафт см за идеи за подарък за сватба,рожден ден и коледно парти, добро качество за бисквити / сладки

Спецификација : Материјал : 350 грам Високо Квалитетни Kraft Големина на : 9.4*5.7*2.5 cm Печатење : Обична Пакување : 50pcs / opp во балон плик Само кутии , Без декорација

BGN 7.00 9.79
Сватбена Акрилни Любовен Торта Topper
 • Ново
Оценка на продукта:

Сватбена Акрилни Любовен Торта Topper

За НАС : Ние се специјализираат за извоз ширум светот и се од 2008 година Нашата компанија прв започна извоз свадба корист, подароци и свадба централен...

BGN 11.18
1бр китайски стил цвете лотос модел коприна и бамбук сгъваем ръчен вентилатор за мъже реколта джобен сгъваем фен на партията полза на доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр китайски стил цвете лотос модел коприна и бамбук сгъваем ръчен вентилатор за мъже реколта джобен сгъваем фен на партията полза на доставка

Постојат неколку различни стилови, и тие ќе бидат испратени по случаен избор Материјал : Полиестер Боја : Случајни Должина : 27cm / 10.63" Пакетот вклучува : 1 Компјутер Кинески Виткање ФанДобредојдовте на нашата продавница!Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас...

BGN 3.00 3.82
Кристални събития партия благоволението на избираемата съзвездието ключодържател стъклен осмоъгълник лазерно гравиране виси бижу за подарък на домашен интериор
 • Ново
Оценка на продукта:

Кристални събития партия благоволението на избираемата съзвездието ключодържател стъклен осмоъгълник лазерно гравиране виси бижу за подарък на домашен интериор

Име на производ : Партија Настани Услуги Кристал Хороскопски Соѕвездија Keychain Стакло Octagon Ласерски Гравирани Виси Декорација за Подарок Дома ДекорПроизвод Материјал : K9 КристалноПриближната Големина на : 4.5*3*1.2 cmПриближната Производ Тежина : 36 gПроизвод во Боја : има 5 промена на бојата од себеЗа пакет : ако треба подарок кутија ,ве молиме изберете тоа ,подарок кутија боја е испратена по случаен изборAnswer : ___________________________ Note : Сите производот да се направи од себе , производот е поубаво отколку сликата што ја видите...

BGN 4.00 4.80
25*35 см 5000шт органза чанта черна дантела чанта бижута опаковка чанти за приготвяне на чай / подарък / храна / бонбони малка прозрачна торбичка прежда чанта
 • Ново
Оценка на продукта:

25*35 см 5000шт органза чанта черна дантела чанта бижута опаковка чанти за приготвяне на чай / подарък / храна / бонбони малка прозрачна торбичка прежда чанта

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , ,, ,Топло совети : Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.51cm поради различните методи за тестирање.Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

BGN 1173.00 1248.00
30*40 cm 30шт органза чанта черна дантела чанта бижута опаковка чанти за приготвяне на чай / подарък / храна / бонбони малка прозрачна торбичка прежда чанта
 • Ново
Оценка на продукта:

30*40 cm 30шт органза чанта черна дантела чанта бижута опаковка чанти за приготвяне на чай / подарък / храна / бонбони малка прозрачна торбичка прежда чанта

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , ,, ,Топло совети : Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.51cm поради различните методи за тестирање.Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

BGN 16.00 17.28
Ръчно изработени Venice Party Mask with Въжето for Men Painting Art Collection Retro Color Masks Cosplay Favor DEC169
 • Ново
Оценка на продукта:

Ръчно изработени Venice Party Mask with Въжето for Men Painting Art Collection Retro Color Masks Cosplay Favor DEC169

Рачно изработени Венеција Партија Маска со Јаже за Мажи ликовна Уметност Колекција Ретро Боја Маски Cosplay Корист DEC1691) Тип : Мажите половина лицето маска2) Материјал : ПВЦ3) Боја : ретро боја4) Пакет : opp вреќаЗабелешка : може да изберете боја сакате на вебстраницата.

BGN 25.00 30.40
Безплатна доставка, 200x кухи пеперуди отметки метални четката Kawai канцеларски висулка подаръци сватбени сувенири
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка, 200x кухи пеперуди отметки метални четката Kawai канцеларски висулка подаръци сватбени сувенири

DHL Бесплатен превозот 200pcs Домот Пеперутка Ознака Свадба подарок корист Кејт Aspen популарни #THC69DescriptiongМатеријал] Нерѓосувачки Челик[Size] 5.7 CM* 5.1 CM[Пакување Големина]9.4 CM * 7 CM[Тежина] 22g / set[Додатоци] пеперутка ознаки(со бели tassel) + подарок + картичкаУпотреба : ви благодариме на букмарк ознаки, украсување, испраќање студенти, пријатели подарок.

BGN 184.00