• Ново
Чанти drawstring естествен памук выдвиженческие рециркулируют торбичка за подарък чанта вземат индивидуално Логос & размер

Чанти drawstring естествен памук выдвиженческие рециркулируют торбичка за подарък чанта вземат индивидуално Логос & размер

Buyers rating:
-90 % BGN 11.00
BGN 110.38

Брой продукти


[Истакна ]
1) ткаенина е 100% памук ,а дебелината е 1 20 g/m 2
2 ). Торба е 20pcs/pack и по бојата, нашата цел е MOQ еден пакет со нашата големина
3) Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации , особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде токму иста со слика што го виде во нашата продавница.
4) на Овој торба беше направена од страна на рачно изработени, па тоа ќе имаат отстапување во 5мм.
[Прилагодено]
Секоја големина може да се прилагоди на вас и мин цел е 100pcs . Ако ванг да се печати вашето ЛОГО, тоа може да се направи ,премногу.И минималните цел количина е само 500pcs. Можете да го испратите вашето ЛОГО за нас пред да ред и ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО.
Превозот метод
Достава датум
Превозот Бесплатно
Кина изминатите воздух mail
20-50days
Слободни
DHL
5-7days
Ако имате потреба од ова, два превозот начин, pls дозволете ми да знам кога ќе го купите и кеси.
EMS
10-12days
ЗАБЕЛЕЖИ : Ако, но повеќе од 100ќе им понуди бесплатен превозот од Express
1. Општо земено, ние ќе брод вашата нарачка во рок од 5 работни денови по приемот на вашата исплата, но задоцнување на испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата.
2. Не ја потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас. Број на телефон и поштенски број се многу важни за поштата може контакт со вас во времето, па ве молиме љубезно ве молиме проверете го ова внимателно да се избегнат сите непотребни им пречи и на косата може да донесе до вас.
3. Корисниците се одговорни за било обичај такси, увозните давачки, а должност даноци кои се задолжени од нивните каунти, секоја граѓанска е одговорност за нивната должност.

Други функции

Размер На Подарък Чанта:
7х7см, 13х17см, 10х12см, 10х15см, 8х10см, 15х15см
Случай:
Модел:
Няма
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
cb
Материал:
Памук

Най-добри сделки

100шт 25мм цветни дървени клипове орехи войници снимка прищепка клипове САМ занаят Коледно парти сватба декорация на дома
 • Ново
Оценка на продукта:

100шт 25мм цветни дървени клипове орехи войници снимка прищепка клипове САМ занаят Коледно парти сватба декорация на дома

Опис На ПроизводотЖешка!100 PCS 25мм Шарени Дрвени Клипови Ореви Војници Фото Clothespin Клипови DIY Занает Божиќ Свадба Партија Дома ДекорацијаМатеријал : ДрвоУпотреба : Катира Партија / Роденден / Божиќ ДекорацииPac кралот : 100pcsЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.1)...

BGN 4.00 4.11
6 бр./компл. нарежете Русалка пуканки Box Party Доставки Case Box децата Рожден Ден полза аксесоар рожден ден на Baby Shower Party Decoration
 • Ново
Оценка на продукта:

6 бр./компл. нарежете Русалка пуканки Box Party Доставки Case Box децата Рожден Ден полза аксесоар рожден ден на Baby Shower Party Decoration

6pcs / set Сирена Пуканки Кутија Деца Роденден Материјали Случај Кутија Корист Додаток Роденден ДекорацијаПроизвод Детали : Материјал: Хартија boaedКоличина:6 компјутери / setДраги пријатели, ви благодарам многу за вашата цел! Ве молиме имајте во предвид дека : 1.Тоа обично трае со 2535 дена до вашиот contries, но на некои далеку земји, тоа треба околу 60 дена или повеќе...

BGN 4.00 5.81
50 бр. / лот 15.8/12.7 /10 cm Square kraft multicolor обичайната пригласительная хартия декоративен сватбен плик на едро безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

50 бр. / лот 15.8/12.7 /10 cm Square kraft multicolor обичайната пригласительная хартия декоративен сватбен плик на едро безплатна доставка

50pcs / многу 15.8*15.8 cm Kraft Коверти Плоштадот мали плик картичка, банкарска картичка членската картичка пликМатеријал : хартија kraftУпотреба : се картичка, банкарска картичка членската картичка пликГолемина : 15.8*15.8 cm ( 6.16"*6.16" 1cm=0.39 инчи)12.7x12.7cm / 10x10cm ,*боја : црна, Kraft кафена, зелена, светло зелена, розова, жолта, црвена, светло црвена, (портокал не се во акции), бела, сина, ве молиме да се избере бои за да ги купувате; благодарение*други нешта во слики се само за референца!

BGN 22.00 25.28
20pcs естествен коноп чул Гессенский лък за ръчна работа Перла лък 14 colorsTrim дантела реколта сватбени украси косата Лук шапка на плавателни съдове
 • Ново
Оценка на продукта:

20pcs естествен коноп чул Гессенский лък за ръчна работа Перла лък 14 colorsTrim дантела реколта сватбени украси косата Лук шапка на плавателни съдове

Материјал : BurlapsШирина : 7cmБои : како фотографии,Ако изберете мешана боја, pls остави порака за бојата што сакате, во спротивно вашата цел ќе бидат испратени во произволна боја.

BGN 8.00 10.80
Сватбени сувенири метална пискюл полагане на книгата на Марк Забележка бележка етикет на Лента кутия за подаръци за рожден ден отново на училище подарък на партия?
 • Ново
Оценка на продукта:

Сватбени сувенири метална пискюл полагане на книгата на Марк Забележка бележка етикет на Лента кутия за подаръци за рожден ден отново на училище подарък на партия?

Свадба Роденден Корист Подарок !!! СРЕБРО ОЗНАКА БОЖИЌ ПОРИБУВАЊЕ ДОДАТЕН ПОДАРОК Прекрасни whimsical тема ознаки...

BGN 950.00 1000.00
Нов 4шт цвят на качеството на хип-хоп Маска cosplay Jabbawockeez Bboy Маска, Маскарад улица стъпка танцов фестивал партията Хелоуин Маска
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 4шт цвят на качеството на хип-хоп Маска cosplay Jabbawockeez Bboy Маска, Маскарад улица стъпка танцов фестивал партията Хелоуин Маска

материјал : ППголемина врска : 19*16 CMПогоден за : 1, возрасни лица, додадете мистика;2, роденден, подобрување на атмосферата;3, ноќта на Вештерките, ноќта на Вештерките реквизити; ноќта на Вештерките (Halloween на октомври 30, секоја година31), декември...

BGN 11.17
Безплатна доставка златна сватба и свещници хотел украса доставка на сватбени и свещници сватбена украса Украса за партита
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка златна сватба и свещници хотел украса доставка на сватбени и свещници сватбена украса Украса за партита

4pcs Бесплатен превозот злато свадба candelabra Хотел Декорација Материјали свадба канделабра Свадба декорација партија декорациикористете го овој weding декорација,хотел декорација,исто така, може да се користи за свадба партија,настан каде ќе се допаѓа.кристал свадба centerpieces...

BGN 484.80
25*35 см 5000шт органза чанта черна дантела чанта бижута опаковка чанти за приготвяне на чай / подарък / храна / бонбони малка прозрачна торбичка прежда чанта
 • Ново
Оценка на продукта:

25*35 см 5000шт органза чанта черна дантела чанта бижута опаковка чанти за приготвяне на чай / подарък / храна / бонбони малка прозрачна торбичка прежда чанта

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , ,, ,Топло совети : Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.51cm поради различните методи за тестирање.Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

BGN 1173.00 1248.00
11 * 16 cm 500 бр. органза чанта черна дантела чанта бижута опаковка чанти за приготвяне на чай / подарък / храна / бонбони малка прозрачна торбичка прежда чанта
 • Ново
Оценка на продукта:

11 * 16 cm 500 бр. органза чанта черна дантела чанта бижута опаковка чанти за приготвяне на чай / подарък / храна / бонбони малка прозрачна торбичка прежда чанта

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , ,, ,Топло совети : Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.51cm поради различните методи за тестирање.Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

BGN 47.00 59.02
1бр злато, сребро торта Topper честит Рожден Ден знамена за семейство рожден Ден, сватба, годишнина, торта печене, украса за доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр злато, сребро торта Topper честит Рожден Ден знамена за семейство рожден Ден, сватба, годишнина, торта печене, украса за доставка

Дизајн 1 : Дизајн 2 : Дизајн 3 : Дизајн 4 : Дизајн 5 : Дизајн 6 : Дизајн 7 : Дизајн 8 : Дизајн 9 : Дизајн 10 : Дизајн 11 : Дизајн 12 : Дизајн 13 : Дизајн 14 : Дизајн 15 : Дизајн 16 : Дизајн 17 : Дизајн 18 : Дизајн 19 : Дизајн 20 : Дизајн 21 : Дизајн 22 : Дизајн 23 : Дизајн 24 : Дизајн 25 : Дизајн 26 : Дизајн 27 : Дизајн 28 : Дизајн 29 : Дизајн 30 : Дизајн 31 : Дизајн 32 : Дизајн 33 :

BGN 1.00 1.42
Комплект гравирани на Колби от неръждаема стомана 6 унции набор от фуния сватбени декори годеник, мъж най-добрият човек на Ден на бащата подаръци приятел на сувенир
 • Ново
Оценка на продукта:

Комплект гравирани на Колби от неръждаема стомана 6 унции набор от фуния сватбени декори годеник, мъж най-добрият човек на Ден на бащата подаръци приятел на сувенир

Pls NOTEING ова е висока од Нерѓосувачки Челик и се добри за Свадба или на Партијата Услуги По купувањето pls изберете кој стил ви треба и ме остави пораката што треба Ласерски Engrave секој Хип Колба може да се избере различен Стил и Differnt Текст Pls ја Напушти текстови преку порака или да ја означите текст за редоследот по плаќање : ) како што се Колба #1 Првата линија xxxxxxx Втора линија xxxx Три линија xxxx четири линија xxxx итн...

BGN 14.00 15.25
Дървени Г-Н И Г-Жа Ууд Английски Декоративно-Приложното Изкуство На Сватбени Подпори Писма
 • Ново
Оценка на продукта:

Дървени Г-Н И Г-Жа Ууд Английски Декоративно-Приложното Изкуство На Сватбени Подпори Писма

За НАС : Ние се специјализираат за извоз ширум светот и се од 2008 година Нашата компанија прв започна извоз свадба корист, подароци и свадба централен...

BGN 23.98
Лейси бельо за опаковане на подаръци чанта 8x10cm (3x4) опаковка от 100 Baby Shower Birthday Wedding Party Favor Bag
 • Ново
Оценка на продукта:

Лейси бельо за опаковане на подаръци чанта 8x10cm (3x4) опаковка от 100 Baby Shower Birthday Wedding Party Favor Bag

Materail : Лен + ЧипкаГолемина : 8cmx10cm (3"x4")ако ви треба други големина ,ве молиме контактирајте со насПовеќе За ПроизводотСАД $ 16.5 / ЦенаСАД $ 24.5 / ЦенаСАД $ 13 / ЦенаСАД $ 18.5 / ЦенаСАД $ 9.3 / ЦенаСАД $ 22.5 / ЦенаСАД $ 18 / ЦенаСАД $ 13.5 / ЦенаСАД $ 13 / Цена15 усд / ЦенаСАД $ 17.5 / ЦенаСАД $ 22.5 / Цена

BGN 46.40
48шт Лебед сватбени любими кутии Бомбоньер кутия бонбони сватбени сувенири подарък безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

48шт Лебед сватбени любими кутии Бомбоньер кутия бонбони сватбени сувенири подарък безплатна доставка

48 Pcs Swan Свадба Корист Кутии Bomboniere Бонбони Кутија Свадба Фаворизира ПодарокОпис : 100% Сосема нов и висок квалитетБоја : Јасно и сребро.Висина : Околу 7cmДолжина : Околу 7cmШирок : Околу 3cmМатеријал : Organza, Кристално во потрага (тврда пластика, а не стакло)Овие убави контејнери задржете услуги за тушеви, свадба и прослави годишнината.Совршен за пеперминт, бадеми, потпури, фереро бонбони и мали подароци.Пакетот вклучува : 48pcs Swan свадба корист кутииПлаќање Ние го прифаќаме Зачувам...

BGN 47.00 58.40
50 бр. / лот 16 злато, сребро азбука писмо балони балони балони на рожден ден на сватбени украси Коледно парти доставчици
 • Ново
Оценка на продукта:

50 бр. / лот 16 злато, сребро азбука писмо балони балони балони на рожден ден на сватбени украси Коледно парти доставчици

50pcs / многу 16"Злато Сребро Азбука Писмо Балони Фолија Балони Роденден Свадба Декорација Божиќ Партија ДобавувачиПакет : 50 компјутери балониВнимание : ова балон не може да плови нагоре, дури и се стави на хелиум ,како и големината не е голема enought .се истакна со благодарностБоја : злато / сребренаМатеријал : гравуриГолемина : 16inch пред inflatingpls забелешка која буква што ви треба .ви благодаримеВнимание : ова букви не може да плови нагоре, дури и се стави на хелиум ...

BGN 23.00 31.98
100 бр. / лот нов пристигане прекрасен овце дизайн на фоторамка притежателя на Baby Shower благосклонност рожден ден, подарък-безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

100 бр. / лот нов пристигане прекрасен овце дизайн на фоторамка притежателя на Baby Shower благосклонност рожден ден, подарък-безплатна доставка

100pcs / Многу НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ Прекрасна Овци Дизајн Слика Рамка Фото Носителот Бебе Туш Услуги Роденден Подарок БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТКатегорија : Мала Фото рамкаКраток Опис : Тежина : 95 GГолемината на рамката : 12.9 CMX9 CMФотографија Димензии : Дијаметар 5.5 CMКоличина : 100 компјутери по многуПакет : Секој сет во бела хартија во кутијаТреба да имате било какви други барањето ,pls не двоумете се да ме контактирате ...

BGN 284.80
Top Grade New King Kong Gorilla Big Ears Monkey Mask Funny Animal Хелоуин Masquerade Party Eco-friendly Latex Full Face Mask
 • Ново
Оценка на продукта:

Top Grade New King Kong Gorilla Big Ears Monkey Mask Funny Animal Хелоуин Masquerade Party Eco-friendly Latex Full Face Mask

Топ Одделение Нови Кинг Конг на Горила Големи Уши Мајмун Маска Смешно Животно Маскарада ноќ на Вештерките Партија Еко пријателски Латекс Целосна Лицето МаскаЗа нас : Lmon Кина Производи Центар е професионална ноќта на Вештерките маска производителот специјализирана во областа на латекс маска&ПВЦ маска за повеќе од 3 години...

BGN 27.00 28.78
1 чифт нов танц на корема бамбук дълги копринени фен воал 7 цвята, ръчно изработени от естествена Коприна фен 1,8 м лявата ръка+дясна ръка
 • Ново
Оценка на продукта:

1 чифт нов танц на корема бамбук дълги копринени фен воал 7 цвята, ръчно изработени от естествена Коприна фен 1,8 м лявата ръка+дясна ръка

Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет на Рачно изработени, свила бамбус фан Прекрасен изглед, добро чувство Флексибилни фан е лесно да се одвиваат и се свитка Како танцување алатка, се поклопува со било облека секогаш ќе полн со самодоверба кога танцување мора да се има колекција за танцување љубовник ребрата на фан се со висок квалитет бамбус,фан превези се рака обоена свила На бамбус ребра за 1416 парчиња, должината е 30cm / 11.8" ребрата " ширина (отвори) е 59cm / 23.2" На свила превез ширината околу 7375см / 28.729.5" вкупната должина (вклучени бамбус ребро е должина) : околу 1.8 m / 70.87" Главен Материјал : свила и синтетички ткаенини Пакет : 2 парчиња(Лево+Десно)1...

BGN 14.00 23.66
4*4*7 см бял Крафт, кутии козметична опаковъчна хартия скоростна копър бутилка от хартия кутии 200 бр.лот Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

4*4*7 см бял Крафт, кутии козметична опаковъчна хартия скоростна копър бутилка от хартия кутии 200 бр.лот Безплатна доставка

Материјал : Висок квалитет 350g kraft хартијаГОЛЕМИНА : 4*4*7 CMИдеална за пакување на домашни производи и накит,Мал подарок, итнПовеќе од 500pcs може да се печати вашето лого.ви благодаримеAnswer : ___________________________ Note : запис или друга декорација на полето не е вклучуваатAnswer : ___________________________ Note :

BGN 81.60