• Ново
20pcs высокосортная единичен розова кутия PVC триъгълна кутия единичен скоростна Цвете за опаковка на подарък кутия за декорация на дома украса на кабинета

20pcs высокосортная единичен розова кутия PVC триъгълна кутия единичен скоростна Цвете за опаковка на подарък кутия за декорация на дома украса на кабинета

Buyers rating:
-16 % BGN 47.00
BGN 55.84

Брой продукти

20 PCS Високо - одделение Една Роза ПВЦ Кутија Триаголен Кутија, Една Кутија Цвет Пакување Подарок Кутија Дома Декорација Кабинет Декорација
Answer : ___________________________ Note :

Други функции

Случай:
Ден на майката, Рожден Ден, парти, абитуриентски бал,сватба, Свети Валентин, Ден на детето, Ден на бащата, сватба и годеж,Нова Година, Деня на Благодарността, Коледа
търговска марка:
цвети
Материал:
Картон
Брой КОМПЮТРИ:
20pcs
Номер На Модела:
2566
Модел:
Плътен Цвят
is_customized:
Yes

Най-добри сделки

Лейси бельо за опаковане на подаръци чанта 8x10cm (3x4) опаковка от 100 Baby Shower Birthday Wedding Party Favor Bag
 • Ново
Оценка на продукта:

Лейси бельо за опаковане на подаръци чанта 8x10cm (3x4) опаковка от 100 Baby Shower Birthday Wedding Party Favor Bag

Materail : Лен + ЧипкаГолемина : 8cmx10cm (3"x4")ако ви треба други големина ,ве молиме контактирајте со насПовеќе За ПроизводотСАД $ 16.5 / ЦенаСАД $ 24.5 / ЦенаСАД $ 13 / ЦенаСАД $ 18.5 / ЦенаСАД $ 9.3 / ЦенаСАД $ 22.5 / ЦенаСАД $ 18 / ЦенаСАД $ 13.5 / ЦенаСАД $ 13 / Цена15 усд / ЦенаСАД $ 17.5 / ЦенаСАД $ 22.5 / Цена

BGN 46.40
12шт, 12*3см декоративни полистирен пера изкуствени плавателни мини-птици с крак, направи си САМ Птица Wedding Decoration, аксесоари за дома
 • Ново
Оценка на продукта:

12шт, 12*3см декоративни полистирен пера изкуствени плавателни мини-птици с крак, направи си САМ Птица Wedding Decoration, аксесоари за дома

>>> Обрнете внимание за да ја видите големината на објектот јасно,ве Молиме не користете ја вашата имагинација за да се измери големината на овие објекти, Ако тоа е големината на проблемот,а потоа ни даде негативни преглед, Овој вид на гости ние сме веќе соработка, се надевам дека ќе може да разбирањето!>>>Пакување : 12pieces / многу>>>Чиста прирачник за производи,Тоа ќе има лепак или друго нешто,Но тоа не влијае употреба,се надевам, ќе може разбирање~~~>>> Доколку имате било каков проблем кога ќе се добие стока,ве молиме контактирајте со нас во навремено,ние ќе се обидеме потрудиме да reslove тоа ,ве Молиме да не даде во лоша преглед па случајно,ви Благодариме!плаќањеПлаќање Преку Aliexpress Зачувам.(тоа е подобро да се плати со кредитна картичка за даЗачувам) Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќањеплатформа од alibaba Група...

BGN 18.00 20.62
Нов 4шт цвят на качеството на хип-хоп Маска cosplay Jabbawockeez Bboy Маска, Маскарад улица стъпка танцов фестивал партията Хелоуин Маска
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 4шт цвят на качеството на хип-хоп Маска cosplay Jabbawockeez Bboy Маска, Маскарад улица стъпка танцов фестивал партията Хелоуин Маска

материјал : ППголемина врска : 19*16 CMПогоден за : 1, возрасни лица, додадете мистика;2, роденден, подобрување на атмосферата;3, ноќта на Вештерките, ноќта на Вештерките реквизити; ноќта на Вештерките (Halloween на октомври 30, секоја година31), декември...

BGN 11.17
Безплатна доставка акрилни булката и младоженеца, сватбена торта Topper / сватбена торта щанд/сватбена украса / украса на торта за доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка акрилни булката и младоженеца, сватбена торта Topper / сватбена торта щанд/сватбена украса / украса на торта за доставка

Теми Класичен Тема Повод Годишнината, Свадба Категорија Торта Topper Материјали Акрилна Боја Црна Персонализација НеПерсоналните Прибл...

BGN 12.00 17.04
Безплатна Доставка Индивидуални Двойно Сърце Сватбена Торта Нож Сервировочный Набор От Пица Нож И Лопата, Булчински Душ Рожден Ден На Доставката
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна Доставка Индивидуални Двойно Сърце Сватбена Торта Нож Сервировочный Набор От Пица Нож И Лопата, Булчински Душ Рожден Ден На Доставката

Бесплатен Превозот Прилагодено Двојно Срцето Свадба Торта Нож Служат Поставите Пица Нож & Лопата Булчински Туш Роденден МатеријалиКатегорија : Служат Сетови, свадба Торта НожТеми : Свадба ТемаМатеријал : Не ' Рѓосувачки Челик, СмолиБоја : како на сликатаПакување Подарок Кутија : за 34*10.5*3.6 CM​Ако обичај, ве молиме да ни оставите порака за вашите имиња и на свадба датум

BGN 27.00 28.78
Многофункционален метален орнамент реколта Поздравителна картичка
 • Ново
Оценка на продукта:

Многофункционален метален орнамент реколта Поздравителна картичка

Добредојдовте на Најдобри Поздрав Продавница ! 12 комплети на Мултицел Метал Украс Гроздобер Поздрав Картичка ****КУПИ ПОВЕЌЕ ЧЕСТИТКИ,ЌЕ ЗАШТЕДИТЕ ПОВЕЌЕ *******АКО ТИ ТРЕБА КУПИ НАЈГОЛЕМИОТ ДЕЛ ЦЕЛ PLS ИСПИТУВАЊЕ СО НАС ПРЕКУ EMAIL***100% сосема Нов и висок квалитет на Производот : Гроздобер Поздрав Картичка Големина : 105mm x 170mm (картичка) 115mm х 185mm (плик) Тежина : 25g / set Материјал : Хартија, Занает : свила priting Детали од картичка : Празно бела внатре страница,kraft плик Секој сет вклучувајќи 1 поздрав картичка и 1 kraft плик Овие гроздобер поздрав картичка со плик се одличен начин испратите персонализирана поздрав...

BGN 25.00 27.18
Vintage Design Маскарадът Mask Fancy Mardi Gras Party Children Half Masks Musical Prom Props black silver Bronze men cool mask
 • Ново
Оценка на продукта:

Vintage Design Маскарадът Mask Fancy Mardi Gras Party Children Half Masks Musical Prom Props black silver Bronze men cool mask

Топ одделение квалитет Mardi gras, матурска, ноќта на вештерките, пантомимичари топката 100 проценти пластика на задната доаѓаат со јаже вратоврска...

BGN 170.00 179.20
6 бр./компл. нарежете Русалка пуканки Box Party Доставки Case Box децата Рожден Ден полза аксесоар рожден ден на Baby Shower Party Decoration
 • Ново
Оценка на продукта:

6 бр./компл. нарежете Русалка пуканки Box Party Доставки Case Box децата Рожден Ден полза аксесоар рожден ден на Baby Shower Party Decoration

6pcs / set Сирена Пуканки Кутија Деца Роденден Материјали Случај Кутија Корист Додаток Роденден ДекорацијаПроизвод Детали : Материјал: Хартија boaedКоличина:6 компјутери / setДраги пријатели, ви благодарам многу за вашата цел! Ве молиме имајте во предвид дека : 1.Тоа обично трае со 2535 дена до вашиот contries, но на некои далеку земји, тоа треба околу 60 дена или повеќе...

BGN 4.00 5.81
Натурален лечебен медальон от флуорит рейки!!!!!!
 • Ново
Оценка на продукта:

Натурален лечебен медальон от флуорит рейки!!!!!!

Кристал Точка Име ТОПЛА 37 g прекрасни Природни fluorite Кристална ПИРАМИДА Материјал КРИСТАЛ Тежина 60g Должина 80mm Ширина 25мм Hight 25мм Превозот Надомест Море(2 Месеци) $11.00 Воздух(12 Дена) $22.00 На превозот надомест во крајот на листата фактура на овој предмет е за Море за испорака (Ако сакаат да се избере ШАЛ или Воздух превозот кој е поскапо, но многу побрзо, ве молиме ни email) се комбинираат превозот цената се пресметува како : секој објект (освен првиот) се 3 долари превозот попустВи благодариме за вашиот предлог...

BGN 14.38
Червени кутии с шоколадови бонбони благоволението на годишнина от хартия Gingham Kraft с коноп ред 12pcs
 • Ново
Оценка на продукта:

Червени кутии с шоколадови бонбони благоволението на годишнина от хартия Gingham Kraft с коноп ред 12pcs

Спецификација на производот Димензии : 2" L x 2" W x 2" H Материјали : црвен и бел памучен ткаенина на карета печати cardstock, kraft дното, природни twine лак, сребро шпатула шарм Quanity : поставување на 50 Некои собранието се бара Опис на ПроизводотОвие памучен ткаенина на карета корист кутии се совршен пакување идејата за штала свадба, скара булчински туш, или било која земја тематските настан! Секој корист кутија карактеристики на kraft дното, и црвено карирани врвот, и мал сребро шпатула шарм, врзани со twine! Ние'повторно обложување на фарма дека тоа 's случува да се погоди! Производ ФотографииПакетот Вклучува хартија кутија Испорака во Светот free Shipping...

BGN 6.38
Чанти drawstring естествен памук выдвиженческие рециркулируют торбичка за подарък чанта вземат индивидуално Логос & размер
 • Ново
Оценка на продукта:

Чанти drawstring естествен памук выдвиженческие рециркулируют торбичка за подарък чанта вземат индивидуално Логос & размер

[Истакна ]1) ткаенина е 100% памук ,а дебелината е 1 20 g / m 22 ) Торба е 20pcs / pack и по бојата, нашата цел е MOQ еден пакет со нашата големина3) Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации , особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде токму иста со слика што го виде во нашата продавница.4) на Овој торба беше направена од страна на рачно изработени, па тоа ќе имаат отстапување во 5мм.[Прилагодено]Секоја големина може да се прилагоди на вас и мин цел е 100pcs...

BGN 11.00 110.38
1бр злато, сребро торта Topper честит Рожден Ден знамена за семейство рожден Ден, сватба, годишнина, торта печене, украса за доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр злато, сребро торта Topper честит Рожден Ден знамена за семейство рожден Ден, сватба, годишнина, торта печене, украса за доставка

Дизајн 1 : Дизајн 2 : Дизајн 3 : Дизајн 4 : Дизајн 5 : Дизајн 6 : Дизајн 7 : Дизајн 8 : Дизајн 9 : Дизајн 10 : Дизајн 11 : Дизајн 12 : Дизајн 13 : Дизајн 14 : Дизајн 15 : Дизајн 16 : Дизајн 17 : Дизајн 18 : Дизајн 19 : Дизајн 20 : Дизајн 21 : Дизајн 22 : Дизајн 23 : Дизајн 24 : Дизајн 25 : Дизајн 26 : Дизајн 27 : Дизајн 28 : Дизајн 29 : Дизајн 30 : Дизајн 31 : Дизајн 32 : Дизајн 33 :

BGN 1.00 1.42
13 парчета 16 инча черни букви честит рожден ден балони балони на рожден ден украса на деца азбука балони Baby Shower
 • Ново
Оценка на продукта:

13 парчета 16 инча черни букви честит рожден ден балони балони на рожден ден украса на деца азбука балони Baby Shower

13 Парчиња 16 инчен Црни Букви СРЕЌЕН РОДЕНДЕН Фолија Балони Роденден Декорација Деца Азбука Воздушни Балони Бебе Тушнадуени Големина за 33cm*22cm13pcs / број : СРЕЌЕН РОДЕНДЕН1.Боја : сина, розова, злато, сребро, боја2...

BGN 9.00 9.90
1бр китайски стил цвете лотос модел коприна и бамбук сгъваем ръчен вентилатор за мъже реколта джобен сгъваем фен на партията полза на доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр китайски стил цвете лотос модел коприна и бамбук сгъваем ръчен вентилатор за мъже реколта джобен сгъваем фен на партията полза на доставка

Постојат неколку различни стилови, и тие ќе бидат испратени по случаен избор Материјал : Полиестер Боја : Случајни Должина : 27cm / 10.63" Пакетот вклучува : 1 Компјутер Кинески Виткање ФанДобредојдовте на нашата продавница!Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас...

BGN 3.00 3.82
Top Grade New King Kong Gorilla Big Ears Monkey Mask Funny Animal Хелоуин Masquerade Party Eco-friendly Latex Full Face Mask
 • Ново
Оценка на продукта:

Top Grade New King Kong Gorilla Big Ears Monkey Mask Funny Animal Хелоуин Masquerade Party Eco-friendly Latex Full Face Mask

Топ Одделение Нови Кинг Конг на Горила Големи Уши Мајмун Маска Смешно Животно Маскарада ноќ на Вештерките Партија Еко пријателски Латекс Целосна Лицето МаскаЗа нас : Lmon Кина Производи Центар е професионална ноќта на Вештерките маска производителот специјализирана во областа на латекс маска&ПВЦ маска за повеќе од 3 години...

BGN 27.00 28.78
50шт пет цвята лазерно рязане шоколадови опаковки Короната шоколадова опаковка бар рожден ден украси деца сватбени аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

50шт пет цвята лазерно рязане шоколадови опаковки Короната шоколадова опаковка бар рожден ден украси деца сватбени аксесоари

50pcs Пет Бои Ласерски Сече Чоколадо Wrappers Круна Чоколадо Пакување Бар Роденден Декорација Деца Свадба Материјалиние сме фабрика ,ако ви треба големо ве молиме контактирајте го shopkeeper,ние ќе им даде на вашиот најдобри најдобра ценаАко сакате да видите повеќе свадба партија и подароциВе молиме во нашата продавница,подолу е веб линк : Детали За Производот : Пакет : 50pcs / opp вреќа,може да се стави еден компјутери на ФерероБоја : бела / розова / темно розова розова / сино / темно златнаГолемина : 3.5x3.5x3.5cm=1.37x1.37x1.37inchКонкурентна цена;Врвен квалитет; Добар пакет Брза испорака; Најдобри и Навремена Услуга;100% Задоволство.Голем попуст за големата цел...

BGN 7.73
4*4*7 см бял Крафт, кутии козметична опаковъчна хартия скоростна копър бутилка от хартия кутии 200 бр.лот Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

4*4*7 см бял Крафт, кутии козметична опаковъчна хартия скоростна копър бутилка от хартия кутии 200 бр.лот Безплатна доставка

Материјал : Висок квалитет 350g kraft хартијаГОЛЕМИНА : 4*4*7 CMИдеална за пакување на домашни производи и накит,Мал подарок, итнПовеќе од 500pcs може да се печати вашето лого.ви благодаримеAnswer : ___________________________ Note : запис или друга декорација на полето не е вклучуваатAnswer : ___________________________ Note :

BGN 81.60
Нов, 100 броя пакет мини фалшиви плодове малки плодове изкуствени цветя, червено злато, сребро череша тичинки pearlescent коледни Декоратив
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов, 100 броя пакет мини фалшиви плодове малки плодове изкуствени цветя, червено злато, сребро череша тичинки pearlescent коледни Декоратив

100 компјутери пакет Мини Лажни Овошје Мали Бобинки Вештачко Цвеќе црвено злато сребро цреша Stamen Pearlized Свадба на Божиќ ДекоративниИме : ЦрешаГолемина : 1cmматеријали : Жица и пенабоја : црвена, сребро , златоSeller PromiseQuality CommitmentНашата цел е да се направи longbussiness со вас...

BGN 166.00 208.00