• Ново
Сигурност дръжка за управление втулка Стент телескопична ховерборд лост за 6.5 инча 7-инчов и 10-инчов електрически скутер самобалансирующийся

Сигурност дръжка за управление втулка Стент телескопична ховерборд лост за 6.5 инча 7-инчов и 10-инчов електрически скутер самобалансирующийся

Buyers rating:
-26 % BGN 28.00
BGN 37.90

Брой продукти


Карактеристики :
Направени на супериорен алуминиум материјал, тоа е анти- ' рѓа и издржливи.
Екстра рамнотежа & стабилност, додадете handlebar за рамнотежа и поддршка додека се возела вашиот hoverboard.
Тоа е повеќе безбеден и полесно да се вози вашиот hoverboard.
Telescoping дизајн accommodates велосипедисти на сите висини, погодна за двете деца и возрасни.
Применливи за 6.5 инчи, 7inch и 10 инчен електрични smart само балансирање скутер hoverboard.
Описи :
Лесен за инсталација и преносни да се носат.
Со кадар прстен да се тока во средината на hoverboard, потоа се прилагоди на висината на прачка.
Професионален дизајн, одлично за почетници.
Спецификации :
Материјал : Алуминиум легура
Должина : 50-105cm прилагодливи
Snap прстен : дијаметар : 8cm
Боја : црна, сребрена
Пакет се вклучени :
1 x Безбедност се Справи со Stent
Забелешки :
1.Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
2.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-3cm отстапување.Ви благодариме!

Други функции

търговска марка:
КОРАМАН
Категория Дъски:
Плоска Плоча
Приложими Хора:
Мъже
Материал:
Ховерборд Волана
Номер На Модела:
Ховерборд Волана
Размер:
x
Тип:
x

Най-добри сделки

Децата прекрасен стабилен баланс паралелен слалом мига кънкьор Роликовая обувки промяна на вградения регламентирана предотвратяване на падане
 • Ново
Оценка на продукта:

Децата прекрасен стабилен баланс паралелен слалом мига кънкьор Роликовая обувки промяна на вградения регламентирана предотвратяване на падане

Ако вашите деца се повеќе силен и поголем од другите деца на иста возраст, ве молиме изберете малку големи димензии еден, еден пар на чевли да се носат 3 години,прилагодлив.S големина за 36 години дете, ЕВРА големина 2730.М големина за 710 години дете, ЕВРА големина 3134.​Ве молиме изберете големина и чевли ( еден сет или само еден пар на чевли) според слики, ние треба да даде точни слики за вашиот референца.Еден пар на чевли може да се префрлат носи стил, паралелно стил за почетник, Внатрешно лизгалки за нормална, може да се користат алатките за да се смени чевли стил.​

BGN 99.00 103.79
ПУ wheel kids inline skates of ABEC-7 axle bearing, мигащи wheel kids roller skates, однорядные ролери с възможност за регулиране на размера
 • Ново
Оценка на продукта:

ПУ wheel kids inline skates of ABEC-7 axle bearing, мигащи wheel kids roller skates, однорядные ролери с възможност за регулиране на размера

СТП тркала деца внатрешно лизгалки на ABEC7 оска лого, светкави тркала деца ролери, еден ред ролери со прилагодите големинаНосатотпорни ткаенини мрежа, пораби горниот, горниот дел од антитриење гребнатини, мека и удобнаДиректно круг двоен ред тркала, лесно да се претвориPP отпорни чевли школка, удобно дише, poroвоздух, за да се спречи нога мирис, без чувство за мирис погоден за носене СТП перфузија тркала, може да flash, исто така, издржливиПВЦ десната нога независни кочница, гарантира безбедностаТројна заштита дизајн, цврсто фиксни стапки, тројна заштита, тројна нега, заштита на бебето тендер нозе.4 големината на вредноста, притиснете го ПРИТИСНИ копче се користи левата рака, а потоа се водат на чевли на правото или притисни на лево користите десната рака, така да се постигне четири големината на вредностаВе молиме имајте во предвид : Предложи на родителите да купи голем не купи мал,f oot должина подолу 18cm ве молиме изберете големина S, над 19cm ве молиме изберете големина M

BGN 117.00 153.58
Детски скутер скейтборд четырехколесный лонгборд banana fish skate board mini cruiser long Skateboard peny boards for sale PN01
 • Ново
Оценка на продукта:

Детски скутер скейтборд четырехколесный лонгборд banana fish skate board mini cruiser long Skateboard peny boards for sale PN01

Карактеристики на производот Палубата : големо Влијание на Горивото Украсениот Пластични Палубата 22inch x 6inch Камиони : Високи Перформанси Квалитетни Алуминиумски Камиони 3.25" Тркала : 60 X45mm, Супер Тунелот Тркала 78 A Надградба на високо rebounce черупка 85 A Abec9 нерѓосувачки челик лежишта Max Оптоварување : 100kg

BGN 69.00 114.40
Wen Original Обувки White Black Snake Naja Naja Atra Design High Top Дамски Спортни Обувки Скейтборд Мъжки Маратонки Парусиновые
 • Ново
Оценка на продукта:

Wen Original Обувки White Black Snake Naja Naja Atra Design High Top Дамски Спортни Обувки Скейтборд Мъжки Маратонки Парусиновые

Најдете Ги Вашите Чевли ГолеминаВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : МЕРКА ВАШИТЕ СТАПАЛА е единствениот правилен начин да го изберете вашиот големинаВе молиме носат чорапи за да се измери метри должина.Ве молиме запомнете да го изберат правото големина со мерење на нога должина.ЧЕКОР 1 : исправи се на тврда површина со твоите пета против ѕид;ЧЕКОР 2 : Ставете ја вашата нога на парче чиста хартија снимени на кат;ЧЕКОР 3 : Марко најдолгиот дел на ногата (познато како петадапети должина) на хартија...

BGN 50.00 72.00
Уен оригинален дизайн, ръчно рисувани скейтборд обувки мечка малко момче висок топ на Мъже, Жени платно стил сиви маратонки за подаръци
 • Ново
Оценка на продукта:

Уен оригинален дизайн, ръчно рисувани скейтборд обувки мечка малко момче висок топ на Мъже, Жени платно стил сиви маратонки за подаръци

Најдете Ги Вашите Чевли ГолеминаВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : МЕРКА ВАШИТЕ СТАПАЛА е единствениот правилен начин да го изберете вашиот големинаВе молиме носат чорапи за да се измери метри должина.Ве молиме запомнете да го изберат правото големина со мерење на нога должина.ЧЕКОР 1 : исправи се на тврда површина со твоите пета против ѕид;ЧЕКОР 2 : Ставете ја вашата нога на парче чиста хартија снимени на кат;ЧЕКОР 3 : Марко најдолгиот дел на ногата (познато како петадапети должина) на хартија...

BGN 68.00 104.00
Уен на оригинален дизайн на скейтборд обувки, Zombie Grim Skeleton Flame Burning Black Slip On Canvas маратонки за мъже и жени подаръци
 • Ново
Оценка на продукта:

Уен на оригинален дизайн на скейтборд обувки, Zombie Grim Skeleton Flame Burning Black Slip On Canvas маратонки за мъже и жени подаръци

Најдете Ги Вашите Чевли ГолеминаВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : МЕРКА ВАШИТЕ СТАПАЛА е единствениот правилен начин да го изберете вашиот големинаВе молиме носат чорапи за да се измери метри должина.Ве молиме запомнете да го изберат правото големина со мерење на нога должина.ЧЕКОР 1 : исправи се на тврда површина со твоите пета против ѕид;ЧЕКОР 2 : Ставете ја вашата нога на парче чиста хартија снимени на кат;ЧЕКОР 3 : Марко најдолгиот дел на ногата (познато како петадапети должина) на хартија.Повторете со другата нога, како десно и лево големини може да биде различен;ЧЕКОР 4 : Мерка должина со владетел и да се најде на големината во табелата подолу.Вен чевли е Унисекс.Големината опција е за MENS НИ големина, ако се носат Женска големина,ве молиме да ги конвертирате вашите големина во (MENS НАС) големина од мерење.Изберете големина поголема отколку на вистински cm мерење за МАСТИ нозете или ќе сакаат да носат повеќе лабава.Слики од чевлиВовед за перење чевли1...

BGN 50.00 72.00
Forfar T Skateboard Tools Pattern Roller Skate Longboard with L key & 3 Гнезда за затягане и монтаж на камиони и джанти
 • Ново
Оценка на продукта:

Forfar T Skateboard Tools Pattern Roller Skate Longboard with L key & 3 Гнезда за затягане и монтаж на камиони и джанти

Опис : Боја : CLT05 мал череп, CLT11 боја бар, CLT03 знаме, CLT01 хипхопМатеријал : нерѓосувачки челикТежина : 123gПроизвод големина : 10.5 x 10 x 2 CMКарактеристики : 1.Компактен и лесен за носење.2.Погоден за сите типови на skateboards и долго одбори3.Не беспомошна но смешно украсени со пластична декорација4.Т алатка е идеален за монтажа камиони & тркала или затегнување лабава оревиПакување листа : ТОблик алатка * 1

BGN 6.61
безплатна доставка ролкови обувки за деца roces Орландо III
 • Ново
Оценка на продукта:

безплатна доставка ролкови обувки за деца roces Орландо III

ДОБРЕДОЈДЕИме : Деца Ролери орландо IIIГолемина : прилагодливГолемина На : Внатрешен ДолжинаXS : 16.5 см18.5 cmS : 19.0 см22.0 cmМ : 22.5 см25.0 cmТркала : СТП, 80 A, 64mm 70mmИмајќи : ABEC3ПРЕВОЗОТ : Испораката ќе биде направена што е можно поскоро по вашата исплата...

BGN 203.20
GF04 Детски Скутер round four 4 wheel roller skates fold baby Children slippery car доставка skuter trottinette for kids
 • Ново
Оценка на продукта:

GF04 Детски Скутер round four 4 wheel roller skates fold baby Children slippery car доставка skuter trottinette for kids

016 нови пристигнување 21 Скутер Флеш Тркала Деца 312 Години Отворено Играчки Бебе Tricycle Четири Тркала Дете Велосипед Слајд Прошетаат по Играчка

BGN 131.00 137.60
Уен черен ръчно рисувани обувки Fairy Tail сив Луси Мъже, Жени подаръци за Рожден Ден, висок най аниме платно маратонки
 • Ново
Оценка на продукта:

Уен черен ръчно рисувани обувки Fairy Tail сив Луси Мъже, Жени подаръци за Рожден Ден, висок най аниме платно маратонки

Најдете Ги Вашите Чевли ГолеминаВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : МЕРКА ВАШИТЕ СТАПАЛА е единствениот правилен начин да го изберете вашиот големинаВе молиме носат чорапи за да се измери метри должина.Ве молиме запомнете да го изберат правото големина со мерење на нога должина.ЧЕКОР 1 : исправи се на тврда површина со твоите пета против ѕид;ЧЕКОР 2 : Ставете ја вашата нога на парче чиста хартија снимени на кат;ЧЕКОР 3 : Марко најдолгиот дел на ногата (познато како петадапети должина) на хартија.Повторете со другата нога, како десно и лево големини може да биде различен;ЧЕКОР 4 : Мерка должина со владетел и да се најде на големината во табелата подолу.Вен чевли е Унисекс.Големината опција е за MENS НИ големина, ако се носат Женска големина,ве молиме да ги конвертирате вашите големина во (MENS НАС) големина од мерење.Изберете големина поголема отколку на вистински cm мерење за МАСТИ нозете или ќе сакаат да носат повеќе лабава.Воведувањето на производиРачно насликани чевли, исто така, е наречена Графити чевли...

BGN 82.00 126.40
15*55 см 1бр скейтборд шкурка скейт скутер шкурка стикер перфорирана риба дъска комплект съединител Лента шкурка за скейтборд
 • Ново
Оценка на продукта:

15*55 см 1бр скейтборд шкурка скейт скутер шкурка стикер перфорирана риба дъска комплект съединител Лента шкурка за скейтборд

Купувачите Треба да ги Знаете : Оваа цена не nto содржи осигурување и какви било даноци на увоз на земјата ...

BGN 10.00 12.00
Уен аниме ръчно рисувани обувки дизайн по поръчка Поньо на Мъже, Жени синьо-Висок Връх платно маратонки за подаръци
 • Ново
Оценка на продукта:

Уен аниме ръчно рисувани обувки дизайн по поръчка Поньо на Мъже, Жени синьо-Висок Връх платно маратонки за подаръци

Најдете Ги Вашите Чевли ГолеминаВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : МЕРКА ВАШИТЕ СТАПАЛА е единствениот правилен начин да го изберете вашиот големинаВе молиме носат чорапи за да се измери метри должина.Ве молиме запомнете да го изберат правото големина со мерење на нога должина.ЧЕКОР 1 : исправи се на тврда површина со твоите пета против ѕид;ЧЕКОР 2 : Ставете ја вашата нога на парче чиста хартија снимени на кат;ЧЕКОР 3 : Марко најдолгиот дел на ногата (познато како петадапети должина) на хартија.Повторете со другата нога, како десно и лево големини може да биде различен;ЧЕКОР 4 : Мерка должина со владетел и да се најде на големината во табелата подолу.Вен чевли е Унисекс.Големината опција е за MENS НИ големина, ако се носат Женска големина,ве молиме да ги конвертирате вашите големина во (MENS НАС) големина од мерење.Изберете големина поголема отколку на вистински cm мерење за МАСТИ нозете или ќе сакаат да носат повеќе лабава.Воведувањето на производиРачно насликани чевли, исто така, е наречена Графити чевли...

BGN 82.00 126.40
Уен Дизайн На Главата На Животното Апликация Chinoiserie Лъв Порти Чука Бяло Черно Платно Спортни Маратонки Приплъзване На Равна Подметка Обувки
 • Ново
Оценка на продукта:

Уен Дизайн На Главата На Животното Апликация Chinoiserie Лъв Порти Чука Бяло Черно Платно Спортни Маратонки Приплъзване На Равна Подметка Обувки

Најдете Ги Вашите Чевли ГолеминаВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : МЕРКА ВАШИТЕ СТАПАЛА е единствениот правилен начин да го изберете вашиот големинаВе молиме носат чорапи за да се измери метри должина.Ве молиме запомнете да го изберат правото големина со мерење на нога должина.ЧЕКОР 1 : исправи се на тврда површина со твоите пета против ѕид;ЧЕКОР 2 : Ставете ја вашата нога на парче чиста хартија снимени на кат;ЧЕКОР 3 : Марко најдолгиот дел на ногата (познато како петадапети должина) на хартија.Повторете со другата нога, како десно и лево големини може да биде различен;ЧЕКОР 4 : Мерка должина со владетел и да се најде на големината во табелата подолу.Вен чевли е Унисекс.Големината опција е за MENS НИ големина, ако се носат Женска големина,ве молиме да ги конвертирате вашите големина во (MENS НАС) големина од мерење.Изберете големина поголема отколку на вистински cm мерење за МАСТИ нозете или ќе сакаат да носат повеќе лабава.Слики од чевлиВовед за перење чевли1...

BGN 50.00 72.00
безплатна доставка за възрастни кънки growthpower GT5 черно-бял
 • Ново
Оценка на продукта:

безплатна доставка за възрастни кънки growthpower GT5 черно-бял

ДОБРЕДОЈДЕОВА Е ДОБАР КВАЛИТЕТ, ДОБРА ЦЕНА, МОДА ПОДАРОК ЗА ВАШИТЕ ДЕЦА.ИСТО ТАКА, ПОСТОЈАТ И ЗА ВОЗРАСНИТЕ.Точка Бр : growthpower GT5Големина : Нозе Должина#36 23.0 cm#37 23.5 cm#38 24.0 cm#39 24.5 cm#40 25.0 cm#41 беа 25,5 см#42 26.0 cm#43 26.5 cmТркала : #36#39 : 72 76 76 72#40#43 : 76 80 80 76Дебелина : 24 MMЦврстина : 85 AИмајќи : ABEC9ПРЕВОЗОТ : Испораката ќе биде направена што е можно поскоро по вашата исплата...

BGN 252.80