• Ново
Кандис Елза женствена рокля дигитален печат на Едро покер маска плиссированная Skd1195

Кандис Елза женствена рокля дигитален печат на Едро покер маска плиссированная Skd1195

Buyers rating:
-19 % BGN 26.00
BGN 32.00

Брой продукти


Големина mearsured од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки,но секогаш во рамките на 3cm.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката. Обично ние го избере кина пост воздух mail ( 10-50 дена за превозот време ). Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Сите Стоки користите испрати EMS / UPS / КИНА ПОСТ / ЕВРА ПРЕВОЗНИКОТ.
Ние нудиме бесплатен превозот за повеќето предмети.
ПРОЗОРЦИ 3 работни денови околу.
EMS 5-8 работни денови околу.
ЕВРА ПРЕВОЗНИКОТ 5-8 работни денови околу.
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ 10-50 работни денови околу.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои многу влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни такси можеби собрани во времето на испорака. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од денот на нашите приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.

Други функции

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жени
търговска марка:
Кандис Елза
Номер На Модела:
ln-Skd1195
Стил:
Ежедневни обувки
Материал:
Полиестер, Ликра
Дължина На Роклята:
Над Коляното, Мини
Стил Ръкави:
Резервоар
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
Сезон:
Есен
Силует:
Плисе
Украса:
Няма
Отвор на вратата:
О-Образно Деколте
Вид На Модела:
С щампи
Талия:
Натурални

Най-добри сделки

AAMIKAST дамски елегантни квадратен яка 3/4 ръкав цвете цветен принт вечерни ежедневни рокли за специални случаи D0621
 • Ново
Оценка на продукта:

AAMIKAST дамски елегантни квадратен яка 3/4 ръкав цвете цветен принт вечерни ежедневни рокли за специални случаи D0621

Карактеристики : Бренд : Amika мода ОблекаВисок Квалитет,Модерен & УдобноОва е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе ви се допадне тоа многу!ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)Ве молиме обрнете внимание на детали големини со твое пред да нарачате!Забелешка1 : Секој компјутер на екранот различни бои;2;Сите големината им овозможи мало отстапување;На услови за користење на услугитеПревозот1)13 Дена олово време ќе биде потребно откако ќе се потврди добивате вашата исплата.2)ве Молиме внесете точна адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.3) DHL, TNT, Fedex, UPSот, Воздух Товар, препорачана Пошта се сите подржани, ако сакате да го користите било која од нив, ве молиме контактирајте со нас пред да се направи исплата, бидејќи таму ќе се произведуваат други давачки...

BGN 25.00 36.78
2018 есен зима женствена рокля Solid V образно деколте с дълъг ръкав голям размер 7XL елегантен вечерен клуб Party Dress Rosi Elbise
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 есен зима женствена рокля Solid V образно деколте с дълъг ръкав голям размер 7XL елегантен вечерен клуб Party Dress Rosi Elbise

2016 Есен Зима Жените се Облекуваат Солидна V Деколте, Долг Ракав Голема Големина 7 XL Домот Вечерни Клуб Партија се Облекуваат Bayan ElbiseКако различни компјутери екранот боите различно,бојата на theactual објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.

BGN 54.00 63.98
Liva Момиче 2018 Women Секси Cape Party Dresses Wine Off Shoulder Разчорлям Midi Dress Batwing Слаш Neck Женски Есенно Зимни Рокли
 • Ново
Оценка на продукта:

Liva Момиче 2018 Women Секси Cape Party Dresses Wine Off Shoulder Разчорлям Midi Dress Batwing Слаш Neck Женски Есенно Зимни Рокли

2017 Жените Лето Секси Кејп Партија Фустани Вино Надвор Рамо Midi Фустан Batwing Коса Црта Вратот Женска Есен Зима Фустани Големина на Табелата (CM)Делови / ДимензииSМLXLБистаОпуштите78828694Протегала899298105ПоловинатаОпуштите63697382Протегала72798492ХипОпуштите889295106Протегала99104108116ДолжинаОпуштите969799101ЕластичностаМедиум ЕластичностаAnswer : ___________________________ Note : 1...

BGN 35.00 58.32
Нови печатни жени печатни Bodycon Dress жени лято чешки плаж плюс размер Дамски дрехи, секси рокли
 • Ново
Оценка на продукта:

Нови печатни жени печатни Bodycon Dress жени лято чешки плаж плюс размер Дамски дрехи, секси рокли

Опис На ПроизводотПредмети : Жените Печатење Цвет ОблечиГолемина информации : Ќе има 2~3cm различни, поради прирачник за мерење.ПревозотНие брод на ebay регистрирана адреса...

BGN 26.85
9 Цвята Без Презрамки Секси Рокля От Изкуствена Кожа Жени Блестящ Bodycon Solid Mini Dress Bandage Party Clubwear Гланц Vestidos
 • Ново
Оценка на продукта:

9 Цвята Без Презрамки Секси Рокля От Изкуствена Кожа Жени Блестящ Bodycon Solid Mini Dress Bandage Party Clubwear Гланц Vestidos

9 Бои Strapless Секси Вештачка Кожа Се Облекуваат Жените Сјајна Bodycon Солидна Мини Фустан Завој Партија Clubwear Сјајни Vestidosidos

BGN 24.00 34.37
Вязаное Рокля Есен-Зима Жени 2017 Нови Постъпления Корейски Ежедневни Рокли С Дълъг Ръкав Топъл Пуловер Рокля Кратък Комплект От Две Части 079
 • Ново
Оценка на продукта:

Вязаное Рокля Есен-Зима Жени 2017 Нови Постъпления Корейски Ежедневни Рокли С Дълъг Ръкав Топъл Пуловер Рокля Кратък Комплект От Две Части 079

Повеќе стилови на повеќе концесииСАД $ 29.42САД $ 45.5САД $ 29.25САД $ 17.93САД $ 38.12САД $ 23САД $ 24.42САД $ 37.22САД $ 20.64САД $ 34.11 Плетени Фустан Есен Зима Жените 2017 новодојдени корејски Долг Ракав Секојдневен Фустани Топол Џемпер Облека Краток Две Парче Сет 079Напомена : 1.Големината е мерена од страна на Азиските Големина.Единица : cm, 1cm=0.3937 инчен, 1inch=2.54 см 2.Големина на Информации(Прирачник за мерење,постојат 13cm грешка е нормален феномен.) 3.Бојата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на различни следи светлината ефект.100% реална сликаАко имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас на прво место .Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа...

BGN 36.00 57.38
Винтажное лятна рокля жени е елегантен цветен дантела шевове графити жената рокля без ръкави на дамски рокли европейски стил
 • Ново
Оценка на продукта:

Винтажное лятна рокля жени е елегантен цветен дантела шевове графити жената рокля без ръкави на дамски рокли европейски стил

Топло Добредојде во продавница1) ве Молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред да ја купите.2) ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни, пред да поднесе цел !!3) Пакет : 1x се Облекуваат (други додатоци на слики не се вклучени)4) ќе бидете известени преку емаил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор .100% сосема новголемина упатствоголемина на Облека долго (CM) биста (CM) Половината (CM) S 88 7882 6266 М 88 8286 6670 L 89 86 907074 XL 89 9094 7478 XXL 90 9498 7882 1* Поради јакна се мери со рака, не може да биде 12 см грешка.2 .) Бидејќи секој се прикаже различни, може да се исклучи боја...

BGN 27.00 31.97
двухсекционное рокля с дълъг ръкав летни бандажные midi рокли, елегантни, черни, бели лоскутные гащи офис рокля, секси рокля за коктейл
 • Ново
Оценка на продукта:

двухсекционное рокля с дълъг ръкав летни бандажные midi рокли, елегантни, черни, бели лоскутные гащи офис рокля, секси рокля за коктейл

две парче облека долг ракав лето завој midi фустани, елегантен црно бела комбинација кратко канцеларија се облекуваат секси коктел gownAnswer : ___________________________ Note : Оваа облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 12cm 0.40.8 разлики поради прирачник за мерење...

BGN 57.60
Женствена рокля 2017 нови зимни дамски рокли свободен принт вълнен трикотаж блузи с дълъг ръкав са за по плетене на пуловер рокля 617
 • Ново
Оценка на продукта:

Женствена рокля 2017 нови зимни дамски рокли свободен принт вълнен трикотаж блузи с дълъг ръкав са за по плетене на пуловер рокля 617

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка;moneybooker;Т / T;western union.П : Колку чини да брод на мојата земја?A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која ебесплатен превозот на 26 земји како следниве : сад; ОбединетитеКралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија;Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија;Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија;Германија; Данска; Сингапур...

BGN 36.00 59.71
Летни Дамски Дълги Рокли Bodycon Трикотажное Секси Рокля Womens Vestidos Beach Club Dress
 • Ново
Оценка на продукта:

Летни Дамски Дълги Рокли Bodycon Трикотажное Секси Рокля Womens Vestidos Beach Club Dress

Лето Жените Долго Фустани Bodycon Плетени Секси Фустан Женска Vestidos Плажа Клуб Фустан Големина : ве Молам да се споредат детали големина со твое,ве молиме овозможи 12cm differents поради прирачник за мерење ,ви благодариме...

BGN 24.00 29.47
S-3XL плюс размера на злато кадифе молив Рокля офис дами шията на тънък плисирани рокли стари превръзки рокля роба Femme Vestidos
 • Ново
Оценка на продукта:

S-3XL плюс размера на злато кадифе молив Рокля офис дами шията на тънък плисирани рокли стари превръзки рокля роба Femme Vestidos

S3 XL Плус Големина Злато Сомот Молив Фустан Канцеларија Дами Круг Вратот Тенок Pleated Облечи Гроздобер Завој Фустан Наметка Femme Vestidos

BGN 20.78
tenue секси mini wrap dress еротика памучен парти в нощен клуб облекло Ресни халат дълбоко v образно деколте с дълъг ръкав случайни елегантен тънък bodycon
 • Ново
Оценка на продукта:

tenue секси mini wrap dress еротика памучен парти в нощен клуб облекло Ресни халат дълбоко v образно деколте с дълъг ръкав случайни елегантен тънък bodycon

Омилен нашата продавница и да се приклучат на шопинг количка , желба листа ,по трансакцијата ние ќе ви испратиме еден пар од свила чорапи .ГолеминаРамо(cm)Биста(cm)Половината(cm)Должина(cm)S3884946885М3988987086L40921027487XL41961067888Answer : ___________________________ Note : "ве Молам, дозволете мало 12 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување" 1 инч=2.54 смВи благодаримеНие само го направи со висок квалитет на производитеОмилен нашата продавница и да се приклучат на шопинг количка , желба листа ,по трансакцијата ние ќе ви испратиме еден пар од свила чорапи .

BGN 32.00 44.64
Рокли за момичета на 11 години карнавални костюми за момичета коледни рокли за момичета KK1801 H
 • Ново
Оценка на продукта:

Рокли за момичета на 11 години карнавални костюми за момичета коледни рокли за момичета KK1801 H

Големина(CM) Биста Половината Висина 3 XS 54 52 8595 2 XS 55 53 90100 XS 56 54 95105 S 58 55 100110 M 60 56 105115 L 62 57 110120 XL 64 58 115125 XXL 66 60 120130 3 XL 68 61 125135 4 XL 70 63 130140 5 XL 72 65 135145 6 XL 74 67 140150 7 XL 76 69 145155

BGN 105.00 190.40
Моден Дамски Ежедневни Рамото Batwing Ръкав, Еластична Превръзка Bodycon Вечерна Рокля Лято Черен Зелен Boho Рокли
 • Ново
Оценка на продукта:

Моден Дамски Ежедневни Рамото Batwing Ръкав, Еластична Превръзка Bodycon Вечерна Рокля Лято Черен Зелен Boho Рокли

Жените Лето Секојдневен Исклучување Рамо Вечер Партија Плажа Фустан Долг ФустанОва е елегантен класичен боја за ткаенина со моден дизајн фустан...

BGN 10.00 11.58
CHICEVER 2018 Пролет черно женствена рокля свободни голям размер, еластична яка, дълъг ръкав, пуловери, рокли, облекло мода Vestidos
 • Ново
Оценка на продукта:

CHICEVER 2018 Пролет черно женствена рокля свободни голям размер, еластична яка, дълъг ръкав, пуловери, рокли, облекло мода Vestidos

ГОЛЕМИНАбиста : 106cmполовината : 128cmманжетната : 1840cmдолжина : 118cmрамо : 42cmдолжина на ракав : 55cmAnswer : ___________________________ Note : 1 инч = 2.54 см, 1 cm = 0.39 инченanswer : ___________________________ note : мерење со раце овозможи 23cm грешки што е нормалнаТрговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат...

BGN 37.00 43.18
Нов Sping Есен Дамски Рокли Vestido Мода Секси V-Образно Деколте Разрез Съберете Талията Твърди Дълги Стил Дрехи За Жени Голям Парче
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов Sping Есен Дамски Рокли Vestido Мода Секси V-Образно Деколте Разрез Съберете Талията Твърди Дълги Стил Дрехи За Жени Голям Парче

Детали за производот : Материјал : полиестер Spandex Повод : жените мода vestido Секси V Деколте, Големи димензии едно парче Шлиц се Соберат Половината Бои : црна, зелена Големини : S M L XL XXL 5size

BGN 40.48
Missord 2018 Секси Слаш врата къдри на ръкавите бархатное рокля FT4946
 • Ново
Оценка на продукта:

Missord 2018 Секси Слаш врата къдри на ръкавите бархатное рокля FT4946

ПРИРАЧНИК ЗА МЕРЕЊЕ.3 CM ГРЕШКА РОК.ТОА Е НОРМАЛНОXS : Биста : 68 Половината : 66 Колковите : 70 должина;93S : Биста : 72 Половината : 70 Колковите : 74 должина;94М : Биста : 76 Половината : 74 Колковите : 78 должина;95L : Биста : 80 Половината : 78 Колковите : 82 должина;96

BGN 30.00 57.06
ECOBROS 2018 Summer New Fashio Woman Dress ежедневни без ръкави Свободна картонена печат мини рокли макси дамска рокля
 • Ново
Оценка на продукта:

ECOBROS 2018 Summer New Fashio Woman Dress ежедневни без ръкави Свободна картонена печат мини рокли макси дамска рокля

Големина : ве Молам да се споредат детали големини со твое ,Ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење , ви благодариме .( Сите мерења во СМ и ве молиме имајте во предвид 1 CM=0.39 инчи )Големина На ТабелаБистаПоловинатаКолковитеРамоДолжинаS85886567919437397274М90937072979938407476L97100768010310739417678XL104109848811011640428082XXL113116929611912241438284Како различни компјутери екранот боите различно , бојата на реалнитеОбјектот може да се разликува малку од горенаведените слики , ви благодариме за вашето разбирање .

BGN 13.00 15.98