• Ново
Skyblue и черен цвят, дами HL бандажное рокля Слаш врата сексуално дебнещ мини рокля знаменитост рокля мода

Skyblue и черен цвят, дами HL бандажное рокля Слаш врата сексуално дебнещ мини рокля знаменитост рокля мода

Buyers rating:
-15 % BGN 82.00
BGN 96.00

Брой продукти


Добредојдовте да ја посетите нашата Продавница и да Купите.Ви благодариме за Поддршката!
Услови за користење на услугите
Превозот
1)Точки ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2)Молам да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3)Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 20-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express.
4)Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам.
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.

Други функции

Размер:
XS, S, M, L
Пол:
Жени
Отвор на вратата:
Нарежете врата
Стил Ръкави:
С спущенным рамо
Украса:
Выдалбливают
Номер На Модела:
hl09
Вид На Модела:
Твърд
Дължина На Роклята:
Над Коляното, Мини
търговска марка:
КСЕВМОНИ
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
Силует:
Сабя
Материал:
Найлон, Ликра, Вискоза
Сезон:
Есен
Стил:
Секси И Клуб
Талия:
Натурални

Най-добри сделки

Liva Момиче 2018 Women Секси Cape Party Dresses Wine Off Shoulder Разчорлям Midi Dress Batwing Слаш Neck Женски Есенно Зимни Рокли
  • Ново
Оценка на продукта:

Liva Момиче 2018 Women Секси Cape Party Dresses Wine Off Shoulder Разчорлям Midi Dress Batwing Слаш Neck Женски Есенно Зимни Рокли

2017 Жените Лето Секси Кејп Партија Фустани Вино Надвор Рамо Midi Фустан Batwing Коса Црта Вратот Женска Есен Зима Фустани Големина на Табелата (CM)Делови / ДимензииSМLXLБистаОпуштите78828694Протегала899298105ПоловинатаОпуштите63697382Протегала72798492ХипОпуштите889295106Протегала99104108116ДолжинаОпуштите969799101ЕластичностаМедиум ЕластичностаAnswer : ___________________________ Note : 1...

BGN 35.00 58.32
CHICEVER 2018 Пролет черно женствена рокля свободни голям размер, еластична яка, дълъг ръкав, пуловери, рокли, облекло мода Vestidos
  • Ново
Оценка на продукта:

CHICEVER 2018 Пролет черно женствена рокля свободни голям размер, еластична яка, дълъг ръкав, пуловери, рокли, облекло мода Vestidos

ГОЛЕМИНАбиста : 106cmполовината : 128cmманжетната : 1840cmдолжина : 118cmрамо : 42cmдолжина на ракав : 55cmAnswer : ___________________________ Note : 1 инч = 2.54 см, 1 cm = 0.39 инченanswer : ___________________________ note : мерење со раце овозможи 23cm грешки што е нормалнаТрговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат...

BGN 37.00 43.18
Кандис Елза женствена рокля дигитален печат на Едро покер маска плиссированная Skd1195
  • Ново
Оценка на продукта:

Кандис Елза женствена рокля дигитален печат на Едро покер маска плиссированная Skd1195

Големина mearsured од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки,но секогаш во рамките на 3cm.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката...

BGN 26.00 32.00
Моден Дамски Ежедневни Рамото Batwing Ръкав, Еластична Превръзка Bodycon Вечерна Рокля Лято Черен Зелен Boho Рокли
  • Ново
Оценка на продукта:

Моден Дамски Ежедневни Рамото Batwing Ръкав, Еластична Превръзка Bodycon Вечерна Рокля Лято Черен Зелен Boho Рокли

Жените Лето Секојдневен Исклучување Рамо Вечер Партија Плажа Фустан Долг ФустанОва е елегантен класичен боја за ткаенина со моден дизајн фустан...

BGN 10.00 11.58
ECOBROS 2018 Summer New Fashio Woman Dress ежедневни без ръкави Свободна картонена печат мини рокли макси дамска рокля
  • Ново
Оценка на продукта:

ECOBROS 2018 Summer New Fashio Woman Dress ежедневни без ръкави Свободна картонена печат мини рокли макси дамска рокля

Големина : ве Молам да се споредат детали големини со твое ,Ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење , ви благодариме .( Сите мерења во СМ и ве молиме имајте во предвид 1 CM=0.39 инчи )Големина На ТабелаБистаПоловинатаКолковитеРамоДолжинаS85886567919437397274М90937072979938407476L97100768010310739417678XL104109848811011640428082XXL113116929611912241438284Како различни компјутери екранот боите различно , бојата на реалнитеОбјектот може да се разликува малку од горенаведените слики , ви благодариме за вашето разбирање .

BGN 13.00 15.98
Нови печатни жени печатни Bodycon Dress жени лято чешки плаж плюс размер Дамски дрехи, секси рокли
  • Ново
Оценка на продукта:

Нови печатни жени печатни Bodycon Dress жени лято чешки плаж плюс размер Дамски дрехи, секси рокли

Опис На ПроизводотПредмети : Жените Печатење Цвет ОблечиГолемина информации : Ќе има 2~3cm различни, поради прирачник за мерење.ПревозотНие брод на ebay регистрирана адреса...

BGN 26.85
Нов стил женствена рокля с рамото ръкави коктейл Сплит вилица Lrregular Dress Секси Мода Hot Sales Dresses Wolovey25
  • Ново
Оценка на продукта:

Нов стил женствена рокля с рамото ръкави коктейл Сплит вилица Lrregular Dress Секси Мода Hot Sales Dresses Wolovey25

Нов Стил на Жените се Облекуваат за Исклучување Рамо Ракави Коктел Подели На ВилушкаLrregular Се Облекуваат Секси Мода Топла Продажба Фустани Wolovey#25Карактеристики : 1.Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашата дневна носење2.Многу кул да се носат ,Нов Изглед,Нова Вас3.Bifurcated дизајн го прави повеќе секси и шармантна4.Моден Исклучување рамо дизајн се направи што повеќе секси,погоден за секоја прилика,партија,плажа,Информација за производот : Сезона : Летни,Пролет,ЕсенПол : ЖенитеПовод : Случајни,Партија,ПлажаМатеријал : ПолиестерШаблон Тип : ЦврстиСтил : Случајни,СексиДолжина на ракав : НикојЈака : Брод ВратотДолжина : Глуждот ДолжинаSihouette : МоливОдговара : Одговара на сличен легален начин да го големинаДебелина : СтандардТежина : 280300gКако да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија СуваОна што ќе добиете за : 1*Жените се облекуваатГолемина на Табелата(Единица : cm / инчен) Големина : S Биста : 86cm / 33.8" Должина : 130cm / 51.1" Големина : M Биста : 92cm / 36.2" Должина : 131cm / 51.5" Големина : L Биста : 98cm / 38.5" Должина : 132cm / 51.9" Големина : XL Биста : 104cm / 40.9" Должина : 133cm / 52.3" answer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 12cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Ве молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел...

BGN 18.00 26.08
двухсекционное рокля с дълъг ръкав летни бандажные midi рокли, елегантни, черни, бели лоскутные гащи офис рокля, секси рокля за коктейл
  • Ново
Оценка на продукта:

двухсекционное рокля с дълъг ръкав летни бандажные midi рокли, елегантни, черни, бели лоскутные гащи офис рокля, секси рокля за коктейл

две парче облека долг ракав лето завој midi фустани, елегантен црно бела комбинација кратко канцеларија се облекуваат секси коктел gownAnswer : ___________________________ Note : Оваа облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 12cm 0.40.8 разлики поради прирачник за мерење...

BGN 57.60
Нов Sping Есен Дамски Рокли Vestido Мода Секси V-Образно Деколте Разрез Съберете Талията Твърди Дълги Стил Дрехи За Жени Голям Парче
  • Ново
Оценка на продукта:

Нов Sping Есен Дамски Рокли Vestido Мода Секси V-Образно Деколте Разрез Съберете Талията Твърди Дълги Стил Дрехи За Жени Голям Парче

Детали за производот : Материјал : полиестер Spandex Повод : жените мода vestido Секси V Деколте, Големи димензии едно парче Шлиц се Соберат Половината Бои : црна, зелена Големини : S M L XL XXL 5size

BGN 40.48
Hirsionsan 2017 Лято С Рамо Boho Dress Цветен Принт Висока Талия Плажна Секси Рокля Бохемска Style Къса Мини Рокли
  • Ново
Оценка на продукта:

Hirsionsan 2017 Лято С Рамо Boho Dress Цветен Принт Висока Талия Плажна Секси Рокля Бохемска Style Къса Мини Рокли

Hirsionsan Флорални Печатени Boho Фустан Лето Исклучување Рамо Жени Висока Половината Плажа Се Облекуваат Секси Страна Сплит Партија Облека Femme Vestidos Гроздобер Hirsionsan 2017 Лето Исклучување Рамо Boho Фустан Флорални Печатени Висока Половината Плажа Се Облекуваат Секси Бохемски Стил Кратко Мини ФустаниГолемина Биста Половината Должина Полите Единица CM(cm) Инчен(") CM(cm) Инчен(") CM(cm) Инчен(") CM(cm) Инчен(") S 84 33.07 67 26.38 66 25.74 / / М 89 35.04 72 28.35 66 25.74 / / L 94 37.01 77 30.31 68 26.52 / / XL 99 38.98 82 32.28 68 26.52 / / 2 XL 104 40.94 87 33.93 70 27.30 / / Поради сечење процес и мерни техники за Различни, не може да биде за 2 CM грешкаСекси Длабок V Вратот Bodycon Се Облекуваат Жените Вечер Партија Домот Есен Облечи 2016 Долго SЗимски Есен Облечи Жените Долг Ракав Секојдневен Качулка Фустан Лабава Маскирани Црна Sweatshirt Фустани Harajuku Vestidos Де феста P30 Женска Домот Печати Падне др

BGN 17.00 24.96