• Ново
Секси рокля без ръкави Slim Floor Length dress zipper back флорални дантели Hollow Maxi Dress жени, елегантни рокли

Секси рокля без ръкави Slim Floor Length dress zipper back флорални дантели Hollow Maxi Dress жени, елегантни рокли

Buyers rating:
BGN 39.01

Брой продукти


1.Име На Производ
Секси Ракави Тенок Кат Должина фустан патент назад Флорални Чипка Шупливи Макси Фустан жените елегантни наметки
2.Општи Информации
1. Објектот
Секси Ракави Тенок Кат Должина фустан патент назад Флорални Чипка Шупливи Макси Фустан жените елегантни наметки
2. Бои
како се покаже
3. Големина
S-2 XL
4. Пакет
Секој објект се стави во 1/Opp вреќа,тогаш стави сите елементи во водоотпорен перница или картон .
5. MOQ
1pcs прифатени Голема цел од голем попуст
6. Логото
ODM стилови не лого. ОЕМ стилови може да биде приспособен.
7. OEM/ODM
Прифатена
8. Превозот методи
ТНТ / DHL / EMS/FEDX/КИНА ПОСТ
9. Рок на плаќање
Т/T / WESTERN UNION
10.Снабдување со капацитет
3000pcs месечно
12.Најголемиот дел налози
Прилагодено дизајни / материјали / големини / бои се прифатени, 30pcs MOQ по големина.
ОЕМ и ODM наредби се добредојдени.
Ние го заштитите вашиот дизајн, брендот & марка внимателно.
Ние ви дадат конкурентна цена, добар квалитет и навремена испорака.
3.Детали Фотографии
4.Можеби Ќе Сакате
5.Детали За Контакт
6.Пакување Детали (пониска од 2kgs)
7.За Нас
Quanzhou Kophia Трговија Co.,Ltd е водечки Меѓународен производителот &снабдувач на Секси долна Облека Корсети,Babydall,Костим,Бикини,Секси плус Големина долна Облека,Кожа ПВЦ&Винил,Мода се Облекуваат,Ldggings и така натаму.Искрено очекуваме можност за соработка со вас bease на взаемна корист.
8.Производ Процес
9.Превозот Методи
Експрес компанија
Време на испорака (во работни денови)
Област
DHL
3-7
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
Fed Ex
3-7
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
UPS-от
3-7
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
EMS
5-10
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
3-7
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
ARAMEX
3-7
Блискиот Исток, Австралија
КИНА ПОСТ
15-30
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
Answer : ___________________________ Note : за Време на посебни празници, како што се Кинески Фестивал Одмор, Национален Празник на пратката е потребно повеќе време.

Други функции

Размер:
S, M, L
Пол:
Жени
Сезон:
Пролет
Дължина ръкав(см):
Кратък
Материал:
Полиестер, Ликра
Стил Ръкави:
Редовен
търговска марка:
АЙЛИНГЕ
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
М2360
Украса:
Дантела
Силует:
Сабя
Стил:
Секси И Клуб
Дължина На Роклята:
Дължина На Пода
Отвор на вратата:
О-Образно Деколте
Талия:
Натурални
Име:
Секси рокля без ръкави, с дължина до пода
Стил:
Цвете Дантелено Кух Рокля Макси
Тип:
макси рокля
Възраст:
Възрастен
MOQ:
1бр
Цвят:
както показват
Случайност:
Офис/Парти
Отстъпка:
Ok
is_customized:
Ok
онлайн продажба на едро на уеб сайт:
www.pglingerie.com

Най-добри сделки

Моден Дамски Ежедневни Рамото Batwing Ръкав, Еластична Превръзка Bodycon Вечерна Рокля Лято Черен Зелен Boho Рокли
 • Ново
Оценка на продукта:

Моден Дамски Ежедневни Рамото Batwing Ръкав, Еластична Превръзка Bodycon Вечерна Рокля Лято Черен Зелен Boho Рокли

Жените Лето Секојдневен Исклучување Рамо Вечер Партија Плажа Фустан Долг ФустанОва е елегантен класичен боја за ткаенина со моден дизајн фустан...

BGN 10.00 11.58
Hirigin Women Fashion Dress Summer Vintage Butterfly Pleat Swing рокли без ръкави, Хубаво Retro Housewife Party Dress жени
 • Ново
Оценка на продукта:

Hirigin Women Fashion Dress Summer Vintage Butterfly Pleat Swing рокли без ръкави, Хубаво Retro Housewife Party Dress жени

Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Боја? Бела Со Пеперутка Печатење (Како На Сликата)Материјал : ПолиестерСо Појас : ДаДеколте : Boat NeckСилуета : АЛинијаФустанДолжина На : Коленото ДолжинаСезона : Пролет,Summer FallСтил : Мода,Рокабили,Партија,Канцеларија,Одмор(Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот...

BGN 10.00 12.18
Женствена рокля 2017 нови зимни дамски рокли свободен принт вълнен трикотаж блузи с дълъг ръкав са за по плетене на пуловер рокля 617
 • Ново
Оценка на продукта:

Женствена рокля 2017 нови зимни дамски рокли свободен принт вълнен трикотаж блузи с дълъг ръкав са за по плетене на пуловер рокля 617

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка;moneybooker;Т / T;western union.П : Колку чини да брод на мојата земја?A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која ебесплатен превозот на 26 земји како следниве : сад; ОбединетитеКралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија;Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија;Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија;Германија; Данска; Сингапур...

BGN 36.00 59.71
CHICEVER 2018 Пролет черно женствена рокля свободни голям размер, еластична яка, дълъг ръкав, пуловери, рокли, облекло мода Vestidos
 • Ново
Оценка на продукта:

CHICEVER 2018 Пролет черно женствена рокля свободни голям размер, еластична яка, дълъг ръкав, пуловери, рокли, облекло мода Vestidos

ГОЛЕМИНАбиста : 106cmполовината : 128cmманжетната : 1840cmдолжина : 118cmрамо : 42cmдолжина на ракав : 55cmAnswer : ___________________________ Note : 1 инч = 2.54 см, 1 cm = 0.39 инченanswer : ___________________________ note : мерење со раце овозможи 23cm грешки што е нормалнаТрговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат...

BGN 37.00 43.18
Вязаное Рокля Есен-Зима Жени 2017 Нови Постъпления Корейски Ежедневни Рокли С Дълъг Ръкав Топъл Пуловер Рокля Кратък Комплект От Две Части 079
 • Ново
Оценка на продукта:

Вязаное Рокля Есен-Зима Жени 2017 Нови Постъпления Корейски Ежедневни Рокли С Дълъг Ръкав Топъл Пуловер Рокля Кратък Комплект От Две Части 079

Повеќе стилови на повеќе концесииСАД $ 29.42САД $ 45.5САД $ 29.25САД $ 17.93САД $ 38.12САД $ 23САД $ 24.42САД $ 37.22САД $ 20.64САД $ 34.11 Плетени Фустан Есен Зима Жените 2017 новодојдени корејски Долг Ракав Секојдневен Фустани Топол Џемпер Облека Краток Две Парче Сет 079Напомена : 1.Големината е мерена од страна на Азиските Големина.Единица : cm, 1cm=0.3937 инчен, 1inch=2.54 см 2.Големина на Информации(Прирачник за мерење,постојат 13cm грешка е нормален феномен.) 3.Бојата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на различни следи светлината ефект.100% реална сликаАко имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас на прво место .Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа...

BGN 36.00 57.38
Рокли за момичета на 11 години карнавални костюми за момичета коледни рокли за момичета KK1801 H
 • Ново
Оценка на продукта:

Рокли за момичета на 11 години карнавални костюми за момичета коледни рокли за момичета KK1801 H

Големина(CM) Биста Половината Висина 3 XS 54 52 8595 2 XS 55 53 90100 XS 56 54 95105 S 58 55 100110 M 60 56 105115 L 62 57 110120 XL 64 58 115125 XXL 66 60 120130 3 XL 68 61 125135 4 XL 70 63 130140 5 XL 72 65 135145 6 XL 74 67 140150 7 XL 76 69 145155

BGN 105.00 190.40
Нов Sping Есен Дамски Рокли Vestido Мода Секси V-Образно Деколте Разрез Съберете Талията Твърди Дълги Стил Дрехи За Жени Голям Парче
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов Sping Есен Дамски Рокли Vestido Мода Секси V-Образно Деколте Разрез Съберете Талията Твърди Дълги Стил Дрехи За Жени Голям Парче

Детали за производот : Материјал : полиестер Spandex Повод : жените мода vestido Секси V Деколте, Големи димензии едно парче Шлиц се Соберат Половината Бои : црна, зелена Големини : S M L XL XXL 5size

BGN 40.48
Нов 2017 лято жените окото мозайка черна пъпка рокля с къс ръкав култивиране на плюс размера на ежедневни Vestidos офис рокля XL-5XL 6084
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 2017 лято жените окото мозайка черна пъпка рокля с къс ръкав култивиране на плюс размера на ежедневни Vestidos офис рокля XL-5XL 6084

Пад на превозот бесплатен превозот Нови 2017 Лето Жените Мрежа комбинација црна bud Фустан кратко sleeve зачувување Плус Големина Секојдневен Vestidos канцеларија фустан XL5 XL 6084Големина : XL XXL XXXL XXXXL 5 XLГолемина : Нашата споменати големина Азија големина, ве молиме игнорира ознака, не, едноставно изберете го со S / M / L, погледнете детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара...

BGN 54.00 78.40
2018 Пролет Тръба / Русалка Дантелено Жената Рокля Ретро Секси Офис Писта Реколта Партия Тънък Vestidos
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 Пролет Тръба / Русалка Дантелено Жената Рокля Ретро Секси Офис Писта Реколта Партия Тънък Vestidos

Опис На ПроизводотПредлог : 1.Ве молиме посебна други облека кога ќе перење тоа 2.Ве молиме пак со фармерки додадете малку сол во вода , впива за околу 20 минути...

BGN 39.00 45.52
tenue секси mini wrap dress еротика памучен парти в нощен клуб облекло Ресни халат дълбоко v образно деколте с дълъг ръкав случайни елегантен тънък bodycon
 • Ново
Оценка на продукта:

tenue секси mini wrap dress еротика памучен парти в нощен клуб облекло Ресни халат дълбоко v образно деколте с дълъг ръкав случайни елегантен тънък bodycon

Омилен нашата продавница и да се приклучат на шопинг количка , желба листа ,по трансакцијата ние ќе ви испратиме еден пар од свила чорапи .ГолеминаРамо(cm)Биста(cm)Половината(cm)Должина(cm)S3884946885М3988987086L40921027487XL41961067888Answer : ___________________________ Note : "ве Молам, дозволете мало 12 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување" 1 инч=2.54 смВи благодаримеНие само го направи со висок квалитет на производитеОмилен нашата продавница и да се приклучат на шопинг количка , желба листа ,по трансакцијата ние ќе ви испратиме еден пар од свила чорапи .

BGN 32.00 44.64
2018 Жени с къс ръкав от дантела с дължина до коляното рокли без гръб лятна рокля Дамски дрехи свободно рокля vestidos maxi dress L-6Xl L2
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 Жени с къс ръкав от дантела с дължина до коляното рокли без гръб лятна рокля Дамски дрехи свободно рокля vestidos maxi dress L-6Xl L2

Материјал : полиестер&памукБои за избор:како на слика шоуПогоден за : случајни,дома,во клубот,училиштеПоловината тип : редовнаОблека за нега : рака мие и сува чистаПакет содржина : 1 x жените фустаниГолемина На Табелата》Големина на Рамо Биста Должина на Ракав L 40cm / 16.93" 104cm / 40.94" 106cm / 41.73" 27cm / 10.63" XL 41cm / 16.3" 108cm / 42.52" 107cm / 42.13" 27cm / 10.63" XXL 42cm / 16.7" 112cm / 44.09" 108cm / 42.52" 28cm / 11.02" 3 XL 43cm / 16.93" 116cm / 45.67" 109cm / 42.91" 29cm / 11.42" 4 XL 44cm / 17.32" 120cm / 47.24" 110cm / 43.31" 30cm / 11.81" 5 XL 45см / 17.72" 124cm / 48.82" 111cm / 43.7" 31cm / 12.2"6 XL 46cm / 18.11" 128cm / 50.39" 112cm / 44.09" 32cm / 12.6"Покаже》Забелешка》Забелешка 1...

BGN 19.00 19.41
5XL плюс размера на писти моден дизайнер макси рокля женски с дълъг ръкав V-образно деколте, секси Vintage printing party pattern дълги рокли
 • Ново
Оценка на продукта:

5XL плюс размера на писти моден дизайнер макси рокля женски с дълъг ръкав V-образно деколте, секси Vintage printing party pattern дълги рокли

ГолеминаБистаПоловинатаДолжинаРамоSleeveS88еластична 54+130М92еластична 58+131L96еластична 62+132XL100еластична 64+133Големина на ЗАБЕЛЕШКА : Големина на Табелата(cm) 1 cm=0.39 ИнченВе молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска достапни големини.Модели и мерење на различен начин, стоки големината може да биде 13 см грешка, припаѓа на нормален phenomeno

BGN 87.00 102.21
See Through Mesh Long Sleeve Black Gold Пайета Dress Bodycon Slim 2018 Women Sexy Party Dress Short Mini Night Секси Club Dress
 • Ново
Оценка на продукта:

See Through Mesh Long Sleeve Black Gold Пайета Dress Bodycon Slim 2018 Women Sexy Party Dress Short Mini Night Секси Club Dress

Производ ВоведСекси чиста мрежа bodice и геометриски модел на пенливи sequins здолниште направи оваа секси малку се облекуваат во задебелени букви модна изјава...

BGN 25.00 29.78
Liva Момиче 2018 Women Секси Cape Party Dresses Wine Off Shoulder Разчорлям Midi Dress Batwing Слаш Neck Женски Есенно Зимни Рокли
 • Ново
Оценка на продукта:

Liva Момиче 2018 Women Секси Cape Party Dresses Wine Off Shoulder Разчорлям Midi Dress Batwing Слаш Neck Женски Есенно Зимни Рокли

2017 Жените Лето Секси Кејп Партија Фустани Вино Надвор Рамо Midi Фустан Batwing Коса Црта Вратот Женска Есен Зима Фустани Големина на Табелата (CM)Делови / ДимензииSМLXLБистаОпуштите78828694Протегала899298105ПоловинатаОпуштите63697382Протегала72798492ХипОпуштите889295106Протегала99104108116ДолжинаОпуштите969799101ЕластичностаМедиум ЕластичностаAnswer : ___________________________ Note : 1...

BGN 35.00 58.32
2018 есен зима женствена рокля Solid V образно деколте с дълъг ръкав голям размер 7XL елегантен вечерен клуб Party Dress Rosi Elbise
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 есен зима женствена рокля Solid V образно деколте с дълъг ръкав голям размер 7XL елегантен вечерен клуб Party Dress Rosi Elbise

2016 Есен Зима Жените се Облекуваат Солидна V Деколте, Долг Ракав Голема Големина 7 XL Домот Вечерни Клуб Партија се Облекуваат Bayan ElbiseКако различни компјутери екранот боите различно,бојата на theactual објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.

BGN 54.00 63.98
YSMARKET Women Party бродерия рокли Ruway цвете чешки цветя избродирани стари Boho окото бродерия рокли
 • Ново
Оценка на продукта:

YSMARKET Women Party бродерия рокли Ruway цвете чешки цветя избродирани стари Boho окото бродерия рокли

Жените Партија Везови Фустани Ruway Флорални Бохемски Цвет Везени Гроздобер Boho Мрежа Везови ФустаниГолемина на Табелата (CM) 1(cm)=0.394(во),1(во)=2.54(cm)Биста Половината ДолжинаM 87 72 123L 91 76 124XL 95 80 1252 XL 99 126 84Answer : ___________________________ Note : 1.Таму можеби 12 cm отстапување во различни големини, локации и истегнување на ткаенини...

BGN 55.52
9 Цвята Без Презрамки Секси Рокля От Изкуствена Кожа Жени Блестящ Bodycon Solid Mini Dress Bandage Party Clubwear Гланц Vestidos
 • Ново
Оценка на продукта:

9 Цвята Без Презрамки Секси Рокля От Изкуствена Кожа Жени Блестящ Bodycon Solid Mini Dress Bandage Party Clubwear Гланц Vestidos

9 Бои Strapless Секси Вештачка Кожа Се Облекуваат Жените Сјајна Bodycon Солидна Мини Фустан Завој Партија Clubwear Сјајни Vestidosidos

BGN 24.00 34.37
BerryGo Tie up каишка бархатное жената рокля с V образно деколте ежедневното кратко зимата рокля женски вино червен халат femme мини рокля есен 2017
 • Ново
Оценка на продукта:

BerryGo Tie up каишка бархатное жената рокля с V образно деколте ежедневното кратко зимата рокля женски вино червен халат femme мини рокля есен 2017

ГолеминаS / cmM / cmL / cmНАС4681012Велика БРИТАНИЈА81012АУ81012ЕУ3436384042БистаПлочка747882Препорачувам869090949498ПоловинатаПлочка687276Препорачувам666970737477ХипПлочка869094Препорачувам9094949898102Должина828384Answer : ___________________________ NOTE : 1...

BGN 22.00 39.97
USUALYEAH vestidos de феста Ladies summer dresses A-Line women evening party casual vintage dresses рокля без ръкави цвят
 • Ново
Оценка на продукта:

USUALYEAH vestidos de феста Ladies summer dresses A-Line women evening party casual vintage dresses рокля без ръкави цвят

Плочка Мерење Димензија ( Единица мерка : СМ)Големина На Половината Биста ДолжинаS 64 81 80М 68 85 80L 72 89 81XL 76 93 82XXL 80 97 83(1cm=0.3937 инчи) [ 23cm неточноста е нормално ]Ве молиме Проверете мерењето пред да нарачате , ви благодариме! @[email protected]За ЦаринаВо предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта...

BGN 15.00 17.44
Нов стил женствена рокля с рамото ръкави коктейл Сплит вилица Lrregular Dress Секси Мода Hot Sales Dresses Wolovey25
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов стил женствена рокля с рамото ръкави коктейл Сплит вилица Lrregular Dress Секси Мода Hot Sales Dresses Wolovey25

Нов Стил на Жените се Облекуваат за Исклучување Рамо Ракави Коктел Подели На ВилушкаLrregular Се Облекуваат Секси Мода Топла Продажба Фустани Wolovey#25Карактеристики : 1.Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашата дневна носење2.Многу кул да се носат ,Нов Изглед,Нова Вас3.Bifurcated дизајн го прави повеќе секси и шармантна4.Моден Исклучување рамо дизајн се направи што повеќе секси,погоден за секоја прилика,партија,плажа,Информација за производот : Сезона : Летни,Пролет,ЕсенПол : ЖенитеПовод : Случајни,Партија,ПлажаМатеријал : ПолиестерШаблон Тип : ЦврстиСтил : Случајни,СексиДолжина на ракав : НикојЈака : Брод ВратотДолжина : Глуждот ДолжинаSihouette : МоливОдговара : Одговара на сличен легален начин да го големинаДебелина : СтандардТежина : 280300gКако да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија СуваОна што ќе добиете за : 1*Жените се облекуваатГолемина на Табелата(Единица : cm / инчен) Големина : S Биста : 86cm / 33.8" Должина : 130cm / 51.1" Големина : M Биста : 92cm / 36.2" Должина : 131cm / 51.5" Големина : L Биста : 98cm / 38.5" Должина : 132cm / 51.9" Големина : XL Биста : 104cm / 40.9" Должина : 133cm / 52.3" answer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 12cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Ве молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел...

BGN 18.00 26.08
Есен Макси Rode Секси Club Превръзки На Партията Черно Дантелено Жената Рокля Vestido De Феста Bodycon Ретро Рокля Femme Longo 2017
 • Ново
Оценка на продукта:

Есен Макси Rode Секси Club Превръзки На Партията Черно Дантелено Жената Рокля Vestido De Феста Bodycon Ретро Рокля Femme Longo 2017

Мерење Во CM Големина Биста Половината Должина Колковите Ракав S 69 54 82 74 52 M 73 58 83 78 53 L 77 62 84 82 54 XL 81 66 85 86 55 XXL 85 70 86 90 56Мерење Во Инчи Големина Биста Половината Должина Колковите Ракав S 27.2 21.3 32.3 29.1 20.5 М 28.7 22.8 32.7 30.7 20.9 L 30.3 24.4 33.1 32.3 21.3 XL 31.9 26.0 33.5 33.9 21.7 XXL 33.5 27.6 33.9 35.4 22.0[xlmodel][фото][0000]

BGN 30.00 47.68