• Ново
Бял 2018 Знаменитост Рокли Русалка Cap Ръкави От Шифон Перо Отворен Гръб Жени В Дълги Вечерни Рокли, Рокли На Червения Килим

Бял 2018 Знаменитост Рокли Русалка Cap Ръкави От Шифон Перо Отворен Гръб Жени В Дълги Вечерни Рокли, Рокли На Червения Килим

Buyers rating:
-9 % BGN 130.00
BGN 142.40

Брой продукти


2.Мерење Упатство
Совршен-фитинг облека започнува со совршен мерења. Пред да нарачате направи-да-мерка фустан од DHgate.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно. Тука, ние ќе ви покаже кои мерки се потребни и тоа како правилно да ги земе. Предупредување : мерење на себе дома е trickier отколку што мислите! За најдобри резултати, секогаш имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални локални прилагоди.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
1. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Обработка на Време 10 Работни Дена Проценува Време на Испорака ЕМС 5-7 Работни Дена DHL 3-5 Работни Дена ТНТ 3-5 Работни Дена ПРОЗОРЦИ 3-5 Работни Дена FEDEX во Рок од 3 Работни Дена
3. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.

Други функции

Размерът на САЩ:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, 14W, обичай размер
Тип Елемент:
Рокли На Знаменитости
търговска марка:
ХВВЛФ
Дължина ръкав(см):
Кратък
Вграден сутиен:
ДА
Стил Ръкави:
Колпачковый Ръкав
Украса:
Плисе, Пера, Дантели
Реалните Изображения:
ДА
Материал:
Polyester
Отвор на вратата:
Висок
Елемент На Модата:
Без облегалки
is_customized:
Yes
Дължина На Роклята:
Дължина На Пода
Силует:
Тръба / Русалка
Тип Тъкани:
Шифон

Най-добри сделки

See Through 2018 официални рокли на знаменитости A-line дълбоко V-образно деколте шифон облегалката дълги вечерни рокли на известния червен килим рокли
  • Ново
Оценка на продукта:

See Through 2018 официални рокли на знаменитости A-line дълбоко V-образно деколте шифон облегалката дълги вечерни рокли на известния червен килим рокли

Зошто Да Изберете Su Zhou Huqiu Фустан Фабрика ?Ние сме биле ангажирани во производството и извозот свадба & Мода Фустани за повеќе од 10 години...

BGN 116.00 128.00
HVVLF 2018 официални рокли на знаменитости A-line висока яка къс ръкав дължина на пода Тафт дантела на известния червен килим рокли
  • Ново
Оценка на продукта:

HVVLF 2018 официални рокли на знаменитости A-line висока яка къс ръкав дължина на пода Тафт дантела на известния червен килим рокли

2.Мерење УпатствоСовршенфитинг облека започнува со совршен мерења Пред да нарачате направидамерка фустан од DHgate.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно...

BGN 112.00 123.20