• Ново
41ШТ 8 Размер на прът водач от неръждаема стомана и керамика съвет-горния пръстен кръг Полюс ремкомплект набор от риболовни принадлежности за риболов

41ШТ 8 Размер на прът водач от неръждаема стомана и керамика съвет-горния пръстен кръг Полюс ремкомплект набор от риболовни принадлежности за риболов

Buyers rating:
-36 % BGN 20.00
BGN 31.18

Брой продукти


41 PCS 8 Големина Риболов Прачка Водич Нерѓосувачки Челик & Керамички Совет Врвот Прстен Круг Пол Поправка Комплет Наместен Риболов Риболов додатоци Карактеристики : 8 риболов прачка водич во различни големини.
Со нерѓосувачки челик рамка и носат-отпорни, керамички прстен, цврсти и издржливи.
Прекрасен алатки за љубителите на риболов.
Лесен за употреба.
Карактеристики : Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик & Керамички
Големина : 6#8#10#12#16#20#25#30#
Боја : Како се Покаже во Слика
Количина : 40pcs( 8 различни големина) Пакет Листата : 40 * Риболов Прачка Упатство

Други функции

Позиция:
Риболов На Океанските Лодка, Риболов На Океанските Плажове, Езеро, Река, Поток,
търговска марка:
gobygo
Твърдост:
Труден
Номер На Модела:
WH051
Категория:
Телескопичен Прът
Материал:
неръждаема стомана
Горна Диаметър:
6#8#10#12#16#20#25#30#
Продукт:
8size комплект направляващи пръстени за въдици
Воспользуйся:
морски риболовен прът

Най-добри сделки

[1000шт] риболовни завъртането открит очите подвижен отточна тръба на шарнирна връзка конектор риболовен аксесоар размер на 5 до 12
 • Ново
Оценка на продукта:

[1000шт] риболовни завъртането открит очите подвижен отточна тръба на шарнирна връзка конектор риболовен аксесоар размер на 5 до 12

[1000pcs] Риболов Swivels Отворени Очи Возен Вртливата Конектор Риболов Додаток Големина #5 #12Количина : 1000 PCSГолемина : #3 / 0 Да #14Детални димензии се прикажани подолуAnswer : ___________________________ Note : Бои се случајно испрати

BGN 55.00 76.19
Добра сделка 27*18*4.7 см риболовни принадлежности двустранен пластмасова кутия риболовни примамки 14 отделения
 • Ново
Оценка на продукта:

Добра сделка 27*18*4.7 см риболовни принадлежности двустранен пластмасова кутия риболовни примамки 14 отделения

Добредојдовте во мојата продавницаКарактеристики : Двојно двострано, 14 прегради за чување на вашите tackles.Лесензаприказ на случај ви помага да го најдете вашиот риболов справи со само еден поглед.Трајни изградба, отпорност и отпорен на корозија.Отпорност на безбедни брави.Исцедете дупки да се задржи вашата tackles сува.Одличен помошник за риболовците.Спецификации : Материјал : ППГолемина : 27 x 18 x 4.7 cm / x 10.6 7.1 x 1.9 воТежина : 376g / 13.3 озПакет Листа : 1 x Риболов Справи со КутијаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 16.30
Високо качество на 4 бр. 16 см 14 г 9 цвята риболовни примамки лещанка воблер твърд стръв плътно се колебаят бавното потапяне Jerkbait риболовни принадлежности
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на 4 бр. 16 см 14 г 9 цвята риболовни примамки лещанка воблер твърд стръв плътно се колебаят бавното потапяне Jerkbait риболовни принадлежности

Карактеристики : Прекрасни риболов алатка за риболов љубители Исклучителна пакет, лесно за чување и транспорт на Мини чудак риболов намамат да предизвика предатор да залак, специјално дизајнирани за opsariichthys bidens и црното море платика...

BGN 9.00 11.78
BlueJays 50 бр./лот риболов кука кривошипный кука остър риболов кука, риболовни принадлежности, риболовен кука лъжица единични риболовни куки безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

BlueJays 50 бр./лот риболов кука кривошипный кука остър риболов кука, риболовни принадлежности, риболовен кука лъжица единични риболовни куки безплатна доставка

оригиналниот 50pcs / многу риболов кука Чудак кука Бодликава fishhook риболов справи со риба кука лажица еден риболов куки бесплатен превозот 50pcs риболов куки Супер остри и издржливи, тој е направен од висок квалитет на јаглероден челик...

BGN 10.00 10.40
30 мм 2.2 г кривошипная стръв твърди пластмасови риболовни примамки, Countbass воблер сладководни crappie риболовни примамки, сьомга Риболов игра
 • Ново
Оценка на продукта:

30 мм 2.2 г кривошипная стръв твърди пластмасови риболовни примамки, Countbass воблер сладководни crappie риболовни примамки, сьомга Риболов игра

2932053914121066 COUNTBASS ПРОФЕСИОНАЛНА РИБОЛОВ МАМИ парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

BGN 5.00 6.40
Мередит риболовни примамки Crazy Flapper 70 мм / 3g 10 бр./лот гуша меки примамки за риболов за риболов мека стръв от скариди бас стръв Пече кутия
 • Ново
Оценка на продукта:

Мередит риболовни примамки Crazy Flapper 70 мм / 3g 10 бр./лот гуша меки примамки за риболов за риболов мека стръв от скариди бас стръв Пече кутия

MEREDITH Риболов Мами Луди Flapper 70mm / 3g 10pc / Многу Craws Мека Мами Риболов За Риболов Мека Мамка Ракчиња Бас Мамка Peche Опрема 10 PCS 3 G / 70 MM РИБОЛОВ МЕКА НАМАМАТ

BGN 7.00 7.97
Преносим 5M 50мм тесен риболовен чанта стръв отглеждане обвивка на окото попълване на рибата на макарата вода се разтваря Шаран PVA открит аксесоар инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

Преносим 5M 50мм тесен риболовен чанта стръв отглеждане обвивка на окото попълване на рибата на макарата вода се разтваря Шаран PVA открит аксесоар инструменти

Карактеристики : Сосема Нов и Висок КвалитетФината Мрежа се раствора брзо,дури и во ладна вода, им овозможува на малите хранат предметикако што maggots, микро пелетиМоже да се раствори во ладна вода во кратко време во водаПотоне брзо надолу кон днотоПогоден за риболов мамкаВкупна Должина : Околу...

BGN 3.00 5.76
Супер тънък корпус Gearlly Brand Qunhai reel fishing HD2000A-5000A серия 5.1:1 11+1BB spinning reel pesca
 • Ново
Оценка на продукта:

Супер тънък корпус Gearlly Brand Qunhai reel fishing HD2000A-5000A серия 5.1:1 11+1BB spinning reel pesca

ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕСупер тенко тело Gearlly Бренд Qunhai риболов ролна HD2000 A5000 A серија 5.1 : 1 11+1 BB врти ролна pescaКарактеристики : 1) Еден начин спојки инстант антиобратна ролери имајќи2) Супер тенко тело3) Висока затегнувачка цврстина пластична тело4) Алуминиумски еден допир рачка лево / десно заменлив5) Супер лесен алуминиум гајтанот4) Лесни тркала седиште дизајнСпецификации : Категорија : Пред Влечете Врти РолнаРиболов Метод : Се ВртиГајтанот Капацитет : 20007000 СеријаИмајќи Количина : 11+1Број на модел : HD2000 A7000 AБоја : Однесуваат на сликиматеријал : Алуминиум гајтанотСооднос : 5.1 : 1СеријаЛинија Капацитет()mmmЛинија Капацитет(кг / yds)10000.5160 0.6120 0.710012 / 275 15 / 240 18 / 1802000 година0.18245 0.2200 0.251256 / 210 8 / 170 10 / 14030000.22200 0.25150 0.31004 / 155 6 / 115 8 / 8040000.3180 0.35120 0.41006 / 210 8 / 170 10 / 14050000.35180 0.4140 0.51008 / 220 10 / 1565 12 / 13060000.4170 0.5130 0.610010 / 255 12 / 220 15 / 16070000.5160 0.6120 0.710012 / 275 15 / 240 18 / 180Пакет Листата : 1 * Риболов РолнаОбезбедување На КвалитетБренд овластување(100% фабрика производство и директно продажба)Gearlly Отворено е компанија која е фокусирана на риболов справи со бизнис.Ние продаваме до вас директно, без никакви други агент.Тоа е причината зошто ние може да ви понуди повеќе атрактивна цена и добар квалитет.Нашата основна замисла е да им се овозможи на купувачите, не само високо квалитетни производино, исто така, услуга, создаде повеќе вредност за клиентите и да расте заедно со клиенти.Уживајте во вашата шопинг во нашата продавница.Се чувствуваат морето, опрема вашиот живот!1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 59.00 59.20
MNFT 40 бр./компл. 6 8 12 Fly свързващи куки скариди Caddis какавида кука за риболов, летят насекоми стръв като куки Leurre Peche
 • Ново
Оценка на продукта:

MNFT 40 бр./компл. 6 8 12 Fly свързващи куки скариди Caddis какавида кука за риболов, летят насекоми стръв като куки Leurre Peche

торбаMNFT 40pcs / Set 6# 8# 12# Летаат Врзување Куки Ракчиња Caddis Pupae Кука за Мува Риболов Инсекти Мамки Одлуки Куки Leurre PecheГолемина : 6# / 8# / 12#Боја : Црна НикелМатеријал : Висок Јаглероден ЧеликФункција : Нимфи КукаПакет Вклучувајќи : 40pcs куките

BGN 4.00 5.25
Aventik Orange Weight Forward Floating Fly Line One Welded Loop With Line ID Color Orange Line For Fly Fishing
 • Ново
Оценка на продукта:

Aventik Orange Weight Forward Floating Fly Line One Welded Loop With Line ID Color Orange Line For Fly Fishing

Aventik Портокал Тежина Напред Лебди Летаат Линија Еден Заварени Јамка Со Линија ID Боја на Портокал Линија За Мува Риболов Опис : Aventik ултра ниска водат тежина напред лебди летаат линија во една боја ...

BGN 14.38
Лесен улов 200шт 8340 высокоуглеродистая стомана Шаран, риболовни куки сребро тефлоновое покритие остър кръг Шаран платформите на риболовни куки с размер 2 4 6 8
 • Ново
Оценка на продукта:

Лесен улов 200шт 8340 высокоуглеродистая стомана Шаран, риболовни куки сребро тефлоновое покритие остър кръг Шаран платформите на риболовни куки с размер 2 4 6 8

Лесно се Фати 200pcs 8340 Висока Јаглероден Челик Крап Риболов Куки Сребро Тефлон Обложени Остри Круг Крап Апаратури Fishhooks Големина 2 4 6 81) Бренд Име : Лесно Се Фати2) Материјал : Висок Јаглероден Челик3) Број На Моделот : 83404) Големина : 2#, 4#, 6#, 8#5) Боја : Сребрена6) Се Користи За : Крап Апаратури7) Количеството : 200pcs 1...

BGN 8.00 14.46
Подобряване! Pesca изкуствена стръв 30шт 7см 1г Риболов на червей на кука корона мека стръв Нахлыст стръв поветица на най-ниска печалба
 • Ново
Оценка на продукта:

Подобряване! Pesca изкуствена стръв 30шт 7см 1г Риболов на червей на кука корона мека стръв Нахлыст стръв поветица на най-ниска печалба

Карактеристики : 30 Pcs мека мамки за рибарите кои сакаат да DIY свои мами Лесен за употреба Висат нив да риболов кука и тие ќе бидат живи во вода...

BGN 8.00 9.98
1бр 2.7 грама и 4 см Мини пластмасови ВИБ риболовни примамки тонущая стръв щука твърда стръв Pesca изкуствени риболовни такъми, риболовни воблери
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр 2.7 грама и 4 см Мини пластмасови ВИБ риболовни примамки тонущая стръв щука твърда стръв Pesca изкуствени риболовни такъми, риболовни воблери

1pcs 2.7 g 4cm Мини Пластични VIB Риболов Мами Тоне Намамат Штука Тешко Мамка Pesca Вештачки Риболов Справи со риболов wobblers Карактеристики : Создава lifelike пливање акции да ги провоцира предатор да се чувствува.Висока затегнувачка цврстина treble куки безбеден вашиот улов.Со светла тело и 3 D очи да се привлечат повеќе риба.Метал топката во телото, може да се тркалаат со гласен звук, го привлече вниманието на риба.Прекрасен риболов алатка за љубителите на риболов...

BGN 1.00 1.58
Гореща продажба New1. 5 500М супер здрав Моноволоконный найлон море, езеро риболовна риболов линия 0.205 мм 1.5 кг
 • Ново
Оценка на продукта:

Гореща продажба New1. 5 500М супер здрав Моноволоконный найлон море, езеро риболовна риболов линия 0.205 мм 1.5 кг

Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет Со голема чувствителностМала тежина и отпорен на вода при Тенки дијаметар нуди точни кастинг Ултра моќен со висока енергија Супериорен отпорност на триење Одлична мекост во силен, митинг, нема врска, не стареење...

BGN 6.00 7.18
Y074 Безплатна доставка риболовни принадлежности кутии водоустойчив ангел риболовни принадлежности скоростна сладководни морски риболовни принадлежности аксесо?
 • Ново
Оценка на продукта:

Y074 Безплатна доставка риболовни принадлежности кутии водоустойчив ангел риболовни принадлежности скоростна сладководни морски риболовни принадлежности аксесо?

13545 Внимание : 1 Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере...

BGN 26.62
7 бр./лот голям воблер риболовни примамки 10 см 14 г морска тралене лещанка изкуствена стръв за шаран пече воблер pesca jerkbait
 • Ново
Оценка на продукта:

7 бр./лот голям воблер риболовни примамки 10 см 14 г морска тралене лещанка изкуствена стръв за шаран пече воблер pesca jerkbait

7 PCS / Многу Голем Wobbler Риболов мами 10cm 14g море контрола minnow вештачки мамки крап peche crankbait pesca jerkbait Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

BGN 10.00 15.52
Maximumcatch Fly Fishing Chest Bag Camo Shoulder Bag Chest Пакет с притежателя на палантина и клещи
 • Ново
Оценка на продукта:

Maximumcatch Fly Fishing Chest Bag Camo Shoulder Bag Chest Пакет с притежателя на палантина и клещи

Maximumcatch Летаат Риболов Градите Торба КаверТорба Градите Пакет со Tippet Носителот & NipperБоја : Маскирна Тактички ВоенМатеријал : ПлатноГолемина на Предната Торба : 21cm*18.5 cmТежина : 454g / 16oz

BGN 43.00 72.13
2bottles fly tying UV clear Finish лепило thick&flow assorted instant cure UV лепило fly fishing chemistry fly tying high clear лепило
 • Ново
Оценка на продукта:

2bottles fly tying UV clear Finish лепило thick&flow assorted instant cure UV лепило fly fishing chemistry fly tying high clear лепило

2bottles летаат врзување УВ јасно Заврши лепак дебели&проток избрани инстант лек УВ лепак летаат риболов хемија летаат врзување висока јасно лепакКарактеристики : УВ излечи јасно лепак, веднаш да се лечи под УВ моќ светлина.Спецификации : дебела еден е да се изгради главите и телата.Протокот е да се користат по летаат заврши како деликатна лепак.Користење со УВ моќ светлинасекое шише 10mlНапомена : Ова е професионална летаат врзување јасно и супер транспарентен УВ лепак, Pls не се споредуваат нашиов со други евтини нокти производи.Пакување : 1bottle* тенка стил УВ јасно заврши лепак & 1bottle* дебела стил УВ јасно заврши лепакНапомена : Pls купите овој предмет одделно, предизвика таа е течност објект за кој не може да биде предаден од страна на обичните воздухопловната.

BGN 12.78
OOTDTY 6 дупки автоматична сгъваема риболовна мрежа за скариди, раци гольяна капани риба гласове риболовни принадлежности
 • Ново
Оценка на продукта:

OOTDTY 6 дупки автоматична сгъваема риболовна мрежа за скариди, раци гольяна капани риба гласове риболовни принадлежности

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Лесен за употреба, кога се повлече врвот јаже, а потоа брзо се отвори, needn не се инсталира, многу погодно! Риболов Нето Стапица со шест внесете дизајн се одлични за фаќање на smelt, јагули, рак, hummer, златни рипки, ракчиња и crawfish Употреба шест цврст челик бар заграда, така што нето може да силна Посебни двојно патент дизајн за лесно да ги земе од риби, рак, hummer и crawfish Дијагонала : 7275см / 28.5"29.53"(приближно) Висина : 30cm / 11.81"(приближно) се Должи на различните пакети, на патент боја ќе бидат различни Количина : 1 компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 13.00 15.20
1Pcs Topwater Swim Wobbler Fishing Lure 5.5 cm 3.5 g изкуствена твърда кривошипная стръв Japan Mini Fishing Crankbait carp lure WD-274
 • Ново
Оценка на продукта:

1Pcs Topwater Swim Wobbler Fishing Lure 5.5 cm 3.5 g изкуствена твърда кривошипная стръв Japan Mini Fishing Crankbait carp lure WD-274

dianxiaobao_1dianxiaobao_21 Pcs topwater Пливаат Wobbler Риболов Намамат 5.5 cm 3.5 g Вештачки Тешко Чудак Мамка Јапонија Мини Риболов Crankbait крапот ги намамат МД274 Опис : Бренд : WDAIREN Мамка Тип : крапот ги Намамат Тежина : 5.5 см Должина на : 3.5 g Нуркање длабочина : Топ вода Очи : 3 D Риба очи Материјал : ABS и Волфрам топки Кука:10# Куки Бои : 5 различни бои Пакет : OPP Вреќаdianxiaobao_3dianxiaobao_4 1...

BGN 1.00 1.58
1бр 11.5 см 13.1 г люлка коляно риболовна стръв лещанка твърда изкуствена стръв плътно колебание бавно плаващ джеркбейт NE-284
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр 11.5 см 13.1 г люлка коляно риболовна стръв лещанка твърда изкуствена стръв плътно колебание бавно плаващ джеркбейт NE-284

dianxiaobao_1dianxiaobao_244908 Minnow Crankbait Тешко Мамка Тесни Wobble Бавно Пливаат Jerkbait Високо Квалитетна ABS Модел 13.1 11.5 g cm Риболов Намамат ФА284Производ параметри : Боја : 10 бои Должина : 11.5 cm Тежина : 13.1 g Пливање Длабочина : 0.3 м 1.5 м Материјал : пластични Кука тип : 6 # кука Очи : 3 D очи Боја : зелена боја PS тешко пластични бои Пакување : OPP вреќаdianxiaobao_3dianxiaobao_4 1...

BGN 2.00 2.54