• Ново
1бр небоядисана Попър Хардбейты риболовни примамки на тялото 2 инча 1/6 унция празни стръв JS#169

1бр небоядисана Попър Хардбейты риболовни примамки на тялото 2 инча 1/6 унция празни стръв JS169

Buyers rating:
BGN 1.58

Брой продукти


Количина : 1pcs (без очи, само една ги намамат) Должина : 2 инчен Тежина : 1/6 ОЗ
Боја : како на сликата

Други функции

търговска марка:
Чудесна Риболов
Номер На Модела:
попър
Тип:
Изкуствена Стръв
Категория:
Стръв
Позиция:
Езеро, Язовир, Изкуствено Езеро, Река, Поток,

Най-добри сделки

DAGEZI ultralight carbon fiber телескопичен прът 1.8 m / 2.1 м / 2.4 м / 2.7 m 3.0 m/3.6 м върти морски риболов пътуване прът
 • Ново
Оценка на продукта:

DAGEZI ultralight carbon fiber телескопичен прът 1.8 m / 2.1 м / 2.4 м / 2.7 m 3.0 m/3.6 м върти морски риболов пътуване прът

Карактеристики 1.Керамички водич прстен,Пол малку флуоресцентно зелена дизајн,Погоден за риболов во текот на ноќта 2.Висок квалитет на јаглерод материјал, кросткаење технологија, висока јачина на прачка 3.Керамички водич прстен, подобра заштита на риболов линија од носат,Продолжување на работниот век на риболов линија 4.Метални тркала седиште, двојно фиксни, повеќе солидна 5.ЕВА материјал се справи со, употребата на повеќе удобно Големина Contracion должина Намамат Губење на Делови Род Тежина Материјал 1.8 M 47.6 CM 79 G 4 131 G Јаглерод 2.1 M 48.4 CM 79 G 5 157 G Јаглерод 2.4 M 49.5 CM 714 G 6 209 G Јаглерод 2.7 M 51.5 CM 721 G 6 210 G Јаглерод 3.0 M 52.2 CM 721 G 7 265 G Јаглерод 3.6 M 67.1 CM 721 G 7 303 G Јаглерод ПАКЕТ : 1pcs род + подарок Забелешка : ролна не е вклучуваат

BGN 30.00 48.08
Гореща продажба New1. 5 500М супер здрав Моноволоконный найлон море, езеро риболовна риболов линия 0.205 мм 1.5 кг
 • Ново
Оценка на продукта:

Гореща продажба New1. 5 500М супер здрав Моноволоконный найлон море, езеро риболовна риболов линия 0.205 мм 1.5 кг

Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет Со голема чувствителностМала тежина и отпорен на вода при Тенки дијаметар нуди точни кастинг Ултра моќен со висока енергија Супериорен отпорност на триење Одлична мекост во силен, митинг, нема врска, не стареење...

BGN 6.00 7.18
MNFT 40 бр./компл. 6 8 12 Fly свързващи куки скариди Caddis какавида кука за риболов, летят насекоми стръв като куки Leurre Peche
 • Ново
Оценка на продукта:

MNFT 40 бр./компл. 6 8 12 Fly свързващи куки скариди Caddis какавида кука за риболов, летят насекоми стръв като куки Leurre Peche

торбаMNFT 40pcs / Set 6# 8# 12# Летаат Врзување Куки Ракчиња Caddis Pupae Кука за Мува Риболов Инсекти Мамки Одлуки Куки Leurre PecheГолемина : 6# / 8# / 12#Боја : Црна НикелМатеријал : Висок Јаглероден ЧеликФункција : Нимфи КукаПакет Вклучувајќи : 40pcs куките

BGN 4.00 5.25
Лесен улов 200шт 8340 высокоуглеродистая стомана Шаран, риболовни куки сребро тефлоновое покритие остър кръг Шаран платформите на риболовни куки с размер 2 4 6 8
 • Ново
Оценка на продукта:

Лесен улов 200шт 8340 высокоуглеродистая стомана Шаран, риболовни куки сребро тефлоновое покритие остър кръг Шаран платформите на риболовни куки с размер 2 4 6 8

Лесно се Фати 200pcs 8340 Висока Јаглероден Челик Крап Риболов Куки Сребро Тефлон Обложени Остри Круг Крап Апаратури Fishhooks Големина 2 4 6 81) Бренд Име : Лесно Се Фати2) Материјал : Висок Јаглероден Челик3) Број На Моделот : 83404) Големина : 2#, 4#, 6#, 8#5) Боја : Сребрена6) Се Користи За : Крап Апаратури7) Количеството : 200pcs 1...

BGN 8.00 14.46
Maximumcatch Fly Fishing Chest Bag Camo Shoulder Bag Chest Пакет с притежателя на палантина и клещи
 • Ново
Оценка на продукта:

Maximumcatch Fly Fishing Chest Bag Camo Shoulder Bag Chest Пакет с притежателя на палантина и клещи

Maximumcatch Летаат Риболов Градите Торба КаверТорба Градите Пакет со Tippet Носителот & NipperБоја : Маскирна Тактички ВоенМатеријал : ПлатноГолемина на Предната Торба : 21cm*18.5 cmТежина : 454g / 16oz

BGN 43.00 72.13
JSM green двупластова найлон Риболовна Чанта с голям капацитет двупластова прът принадлежности чанта рибарска екипировка чанти
 • Ново
Оценка на продукта:

JSM green двупластова найлон Риболовна Чанта с голям капацитет двупластова прът принадлежности чанта рибарска екипировка чанти

Бренд : JSMДолжина : 24.5 инчен1.Датум на испорака ќе биде продолжен од страна на 10~30 дена, доколку пакетот се уште не е доставена, ние ќе се вратат сите на вашите пари.2...

BGN 23.00 43.52
Висока Силна Жажда Съобщение Магнитна Мрежа, Инструменти, Риболовни Въже Ремък Кабел Кабел Риболовна Риболов Линия Такъми За Риболов, Летят Аксесоар Кутия
 • Ново
Оценка на продукта:

Висока Силна Жажда Съобщение Магнитна Мрежа, Инструменти, Риболовни Въже Ремък Кабел Кабел Риболовна Риболов Линия Такъми За Риболов, Летят Аксесоар Кутия

Висок Силно се Повлече Ослободување на Магнетна Нето Алатки Риболов Јажиња Lanyard Кабел Кабелот Риба Линија За Справување со Летаат Риболов Додаток Опрема Функција : 100% сосема нов Материјал : Магнет + најлон гумени бендот lanyard + алуминиумски виси тока Предност : Летаат, летаат риболов магнет на Lanyard магнетни товарот капацитет од околу 2,5 кг Опис : Основни параметри : Lanyard : за 400mm Магнет : за 35mm Виси тока : околу 5cm Употреба : Погоден за лета, анџелес риболов, висат патот и Тајван риболов, итн додатоци Пакет се вклучени : 1x Магнетни Нето Ослободување

BGN 7.97
HENGJIA 10 бр./лот Topwater молив стръв риболовна стръв 115 mm 21 г изкуствен лещанка твърда стръв, примамки, плаващ на повърхността на риболовни принадлежности
 • Ново
Оценка на продукта:

HENGJIA 10 бр./лот Topwater молив стръв риболовна стръв 115 mm 21 г изкуствен лещанка твърда стръв, примамки, плаващ на повърхността на риболовни принадлежности

Fetures : 100% Сосема НовТежина : 21 g / парчеДолжина : 11.5 cm / парчеКука : #6 висока јаглероден челик Treble кукаКоличина : 10 PCSЗа нас, и Ние сме една од најголемите Б2Б на големо на риболов мами, Компјутер и Повик Телефони додатоци во Источна Кина...

BGN 23.00 28.00
Супер тънък корпус Gearlly Brand Qunhai reel fishing HD2000A-5000A серия 5.1:1 11+1BB spinning reel pesca
 • Ново
Оценка на продукта:

Супер тънък корпус Gearlly Brand Qunhai reel fishing HD2000A-5000A серия 5.1:1 11+1BB spinning reel pesca

ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕСупер тенко тело Gearlly Бренд Qunhai риболов ролна HD2000 A5000 A серија 5.1 : 1 11+1 BB врти ролна pescaКарактеристики : 1) Еден начин спојки инстант антиобратна ролери имајќи2) Супер тенко тело3) Висока затегнувачка цврстина пластична тело4) Алуминиумски еден допир рачка лево / десно заменлив5) Супер лесен алуминиум гајтанот4) Лесни тркала седиште дизајнСпецификации : Категорија : Пред Влечете Врти РолнаРиболов Метод : Се ВртиГајтанот Капацитет : 20007000 СеријаИмајќи Количина : 11+1Број на модел : HD2000 A7000 AБоја : Однесуваат на сликиматеријал : Алуминиум гајтанотСооднос : 5.1 : 1СеријаЛинија Капацитет()mmmЛинија Капацитет(кг / yds)10000.5160 0.6120 0.710012 / 275 15 / 240 18 / 1802000 година0.18245 0.2200 0.251256 / 210 8 / 170 10 / 14030000.22200 0.25150 0.31004 / 155 6 / 115 8 / 8040000.3180 0.35120 0.41006 / 210 8 / 170 10 / 14050000.35180 0.4140 0.51008 / 220 10 / 1565 12 / 13060000.4170 0.5130 0.610010 / 255 12 / 220 15 / 16070000.5160 0.6120 0.710012 / 275 15 / 240 18 / 180Пакет Листата : 1 * Риболов РолнаОбезбедување На КвалитетБренд овластување(100% фабрика производство и директно продажба)Gearlly Отворено е компанија која е фокусирана на риболов справи со бизнис.Ние продаваме до вас директно, без никакви други агент.Тоа е причината зошто ние може да ви понуди повеќе атрактивна цена и добар квалитет.Нашата основна замисла е да им се овозможи на купувачите, не само високо квалитетни производино, исто така, услуга, создаде повеќе вредност за клиентите и да расте заедно со клиенти.Уживајте во вашата шопинг во нашата продавница.Се чувствуваат морето, опрема вашиот живот!1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 59.00 59.20
BlueJays 50 бр./лот риболов кука кривошипный кука остър риболов кука, риболовни принадлежности, риболовен кука лъжица единични риболовни куки безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

BlueJays 50 бр./лот риболов кука кривошипный кука остър риболов кука, риболовни принадлежности, риболовен кука лъжица единични риболовни куки безплатна доставка

оригиналниот 50pcs / многу риболов кука Чудак кука Бодликава fishhook риболов справи со риба кука лажица еден риболов куки бесплатен превозот 50pcs риболов куки Супер остри и издржливи, тој е направен од висок квалитет на јаглероден челик...

BGN 10.00 10.40
1бр 8 см 11.5 g Topwater Popper риболовна стръв Isca изкуствена Pesca зимни риболов воблери Попър стръв за риба воблери принадлежности
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр 8 см 11.5 g Topwater Popper риболовна стръв Isca изкуствена Pesca зимни риболов воблери Попър стръв за риба воблери принадлежности

1 Pcs 8cm 11.5 g Topwater Попер Риболов Намамат Isca Вештачки Pesca зима Риболов wobblers Попер Мамки риба crankbaits се Справи со Бренд : WDAIREN Мамка тип : Попер Намамат Должина : 80mm3.14 во Тежина : само 11,6 g0.41 оз Боја : 10 Различни Бои Длабочина : Полека тонат Кука : Висок јаглероден челик тројно кука Материјал : ABS пластика Функција : да Доведе тежина...

BGN 2.00 2.32
OOTDTY 6 дупки автоматична сгъваема риболовна мрежа за скариди, раци гольяна капани риба гласове риболовни принадлежности
 • Ново
Оценка на продукта:

OOTDTY 6 дупки автоматична сгъваема риболовна мрежа за скариди, раци гольяна капани риба гласове риболовни принадлежности

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Лесен за употреба, кога се повлече врвот јаже, а потоа брзо се отвори, needn не се инсталира, многу погодно! Риболов Нето Стапица со шест внесете дизајн се одлични за фаќање на smelt, јагули, рак, hummer, златни рипки, ракчиња и crawfish Употреба шест цврст челик бар заграда, така што нето може да силна Посебни двојно патент дизајн за лесно да ги земе од риби, рак, hummer и crawfish Дијагонала : 7275см / 28.5"29.53"(приближно) Висина : 30cm / 11.81"(приближно) се Должи на различните пакети, на патент боја ќе бидат различни Количина : 1 компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 13.00 15.20
1бр 11.5 см 13.1 г люлка коляно риболовна стръв лещанка твърда изкуствена стръв плътно колебание бавно плаващ джеркбейт NE-284
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр 11.5 см 13.1 г люлка коляно риболовна стръв лещанка твърда изкуствена стръв плътно колебание бавно плаващ джеркбейт NE-284

dianxiaobao_1dianxiaobao_244908 Minnow Crankbait Тешко Мамка Тесни Wobble Бавно Пливаат Jerkbait Високо Квалитетна ABS Модел 13.1 11.5 g cm Риболов Намамат ФА284Производ параметри : Боја : 10 бои Должина : 11.5 cm Тежина : 13.1 g Пливање Длабочина : 0.3 м 1.5 м Материјал : пластични Кука тип : 6 # кука Очи : 3 D очи Боја : зелена боја PS тешко пластични бои Пакување : OPP вреќаdianxiaobao_3dianxiaobao_4 1...

BGN 2.00 2.54
ПП Hard Plastic Lip Grip Fish Controller 17.5 Or 25cm Hand Control Fishing Lip Grip Floating Gripper риболовни уреди
 • Ново
Оценка на продукта:

ПП Hard Plastic Lip Grip Fish Controller 17.5 Or 25cm Hand Control Fishing Lip Grip Floating Gripper риболовни уреди

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница""ви благодарам многу !Карактеристики : Лесен риболов зафат со силна јаже, лесен за употреба и да се избегне намалувањето...

BGN 4.00 5.14
30 мм 2.2 г кривошипная стръв твърди пластмасови риболовни примамки, Countbass воблер сладководни crappie риболовни примамки, сьомга Риболов игра
 • Ново
Оценка на продукта:

30 мм 2.2 г кривошипная стръв твърди пластмасови риболовни примамки, Countbass воблер сладководни crappie риболовни примамки, сьомга Риболов игра

2932053914121066 COUNTBASS ПРОФЕСИОНАЛНА РИБОЛОВ МАМИ парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

BGN 5.00 6.40
7 бр./лот голям воблер риболовни примамки 10 см 14 г морска тралене лещанка изкуствена стръв за шаран пече воблер pesca jerkbait
 • Ново
Оценка на продукта:

7 бр./лот голям воблер риболовни примамки 10 см 14 г морска тралене лещанка изкуствена стръв за шаран пече воблер pesca jerkbait

7 PCS / Многу Голем Wobbler Риболов мами 10cm 14g море контрола minnow вештачки мамки крап peche crankbait pesca jerkbait Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

BGN 10.00 15.52
1Pcs Topwater Swim Wobbler Fishing Lure 5.5 cm 3.5 g изкуствена твърда кривошипная стръв Japan Mini Fishing Crankbait carp lure WD-274
 • Ново
Оценка на продукта:

1Pcs Topwater Swim Wobbler Fishing Lure 5.5 cm 3.5 g изкуствена твърда кривошипная стръв Japan Mini Fishing Crankbait carp lure WD-274

dianxiaobao_1dianxiaobao_21 Pcs topwater Пливаат Wobbler Риболов Намамат 5.5 cm 3.5 g Вештачки Тешко Чудак Мамка Јапонија Мини Риболов Crankbait крапот ги намамат МД274 Опис : Бренд : WDAIREN Мамка Тип : крапот ги Намамат Тежина : 5.5 см Должина на : 3.5 g Нуркање длабочина : Топ вода Очи : 3 D Риба очи Материјал : ABS и Волфрам топки Кука:10# Куки Бои : 5 различни бои Пакет : OPP Вреќаdianxiaobao_3dianxiaobao_4 1...

BGN 1.00 1.58
Y074 Безплатна доставка риболовни принадлежности кутии водоустойчив ангел риболовни принадлежности скоростна сладководни морски риболовни принадлежности аксесо?
 • Ново
Оценка на продукта:

Y074 Безплатна доставка риболовни принадлежности кутии водоустойчив ангел риболовни принадлежности скоростна сладководни морски риболовни принадлежности аксесо?

13545 Внимание : 1 Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере...

BGN 26.62
Преносим 5M 50мм тесен риболовен чанта стръв отглеждане обвивка на окото попълване на рибата на макарата вода се разтваря Шаран PVA открит аксесоар инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

Преносим 5M 50мм тесен риболовен чанта стръв отглеждане обвивка на окото попълване на рибата на макарата вода се разтваря Шаран PVA открит аксесоар инструменти

Карактеристики : Сосема Нов и Висок КвалитетФината Мрежа се раствора брзо,дури и во ладна вода, им овозможува на малите хранат предметикако што maggots, микро пелетиМоже да се раствори во ладна вода во кратко време во водаПотоне брзо надолу кон днотоПогоден за риболов мамкаВкупна Должина : Околу...

BGN 3.00 5.76
Подобряване! Pesca изкуствена стръв 30шт 7см 1г Риболов на червей на кука корона мека стръв Нахлыст стръв поветица на най-ниска печалба
 • Ново
Оценка на продукта:

Подобряване! Pesca изкуствена стръв 30шт 7см 1г Риболов на червей на кука корона мека стръв Нахлыст стръв поветица на най-ниска печалба

Карактеристики : 30 Pcs мека мамки за рибарите кои сакаат да DIY свои мами Лесен за употреба Висат нив да риболов кука и тие ќе бидат живи во вода...

BGN 8.00 9.98
HENGJIA Pike Muskie риболовна стръв воблери 20 г isca изкуствен Swimbait реалистичен Muliti сочлененный воблер риболовни принадлежности pesca
 • Ново
Оценка на продукта:

HENGJIA Pike Muskie риболовна стръв воблери 20 г isca изкуствен Swimbait реалистичен Muliti сочлененный воблер риболовни принадлежности pesca

ТОПЛА ПРОДАЖБА ЗОНАбоја : Како на сликата тежина : 20g должина : 12.7 cm Кука : 4# висока јаглероден челик куки пакување : 1pc Едноставна кутија пакет материјал : тешко мамка Поврзувани : 9 поврзувани

BGN 9.00 11.04
2017 промоция ракита риболов линия на 100 м 8Braided PE Line Fil De Peche Fluorcarbono Linha De Pesca риболовна тел Tresse
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 промоция ракита риболов линия на 100 м 8Braided PE Line Fil De Peche Fluorcarbono Linha De Pesca риболовна тел Tresse

2017 Промоција Плетенка Риболов Линија 100 8 Braided ЈП Линија Fil Де Peche Fluorcarbono Linha Де Pesca Риболов Жица TresseСпецификација : 1.Тип : 8 Плетенка Риболов Линија 2.Тест LB : 4kg47 LB 3.Линија дијаметар : 0.14 мм0.5 mm 4.Должина : 1001000 M риболов линија 5.Погоден : Seawater & слатководни 6.Ниска абсорпција на вода7.Погоден за предење & baitcasting риболов ролна Функција : 1.Користење на стрес слободни кривулестиот пат напредни, нека риболов линија со директно со добри перформанси.2.Супер јазол сила и отпорност на абење.3.Анти УВ третман, има силна отпорност на корозија.4.Високата цена, во исто време за Европа пазарот и Кина пазарот.5.Силна риболов сила, е најдобар избор за риболов, фрлање, слатководни слободно диви риболов.Пакетот вклучува : 1 × 100 риболов линија Забелешка : сликата вклучуваат 10pcs риболов линија,а цената е за 1pcs, можете да нарачате она што го сакате,ние ќе го испратам до тебе

BGN 8.00 15.39
1бр 2.7 грама и 4 см Мини пластмасови ВИБ риболовни примамки тонущая стръв щука твърда стръв Pesca изкуствени риболовни такъми, риболовни воблери
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр 2.7 грама и 4 см Мини пластмасови ВИБ риболовни примамки тонущая стръв щука твърда стръв Pesca изкуствени риболовни такъми, риболовни воблери

1pcs 2.7 g 4cm Мини Пластични VIB Риболов Мами Тоне Намамат Штука Тешко Мамка Pesca Вештачки Риболов Справи со риболов wobblers Карактеристики : Создава lifelike пливање акции да ги провоцира предатор да се чувствува.Висока затегнувачка цврстина treble куки безбеден вашиот улов.Со светла тело и 3 D очи да се привлечат повеќе риба.Метал топката во телото, може да се тркалаат со гласен звук, го привлече вниманието на риба.Прекрасен риболов алатка за љубителите на риболов...

BGN 1.00 1.58
Високо качество на 4 бр. 16 см 14 г 9 цвята риболовни примамки лещанка воблер твърд стръв плътно се колебаят бавното потапяне Jerkbait риболовни принадлежности
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на 4 бр. 16 см 14 г 9 цвята риболовни примамки лещанка воблер твърд стръв плътно се колебаят бавното потапяне Jerkbait риболовни принадлежности

Карактеристики : Прекрасни риболов алатка за риболов љубители Исклучителна пакет, лесно за чување и транспорт на Мини чудак риболов намамат да предизвика предатор да залак, специјално дизајнирани за opsariichthys bidens и црното море платика...

BGN 9.00 11.78
Добра сделка 27*18*4.7 см риболовни принадлежности двустранен пластмасова кутия риболовни примамки 14 отделения
 • Ново
Оценка на продукта:

Добра сделка 27*18*4.7 см риболовни принадлежности двустранен пластмасова кутия риболовни примамки 14 отделения

Добредојдовте во мојата продавницаКарактеристики : Двојно двострано, 14 прегради за чување на вашите tackles.Лесензаприказ на случај ви помага да го најдете вашиот риболов справи со само еден поглед.Трајни изградба, отпорност и отпорен на корозија.Отпорност на безбедни брави.Исцедете дупки да се задржи вашата tackles сува.Одличен помошник за риболовците.Спецификации : Материјал : ППГолемина : 27 x 18 x 4.7 cm / x 10.6 7.1 x 1.9 воТежина : 376g / 13.3 озПакет Листа : 1 x Риболов Справи со КутијаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 16.30