• Ново
10 бр разнообразни цветове мини кривошипная стръв 30 mm 1,5 г бас риболовни примамки плаващ Риболов Шаран изкуствени риболовни принадлежности

10 бр разнообразни цветове мини кривошипная стръв 30 mm 1,5 г бас риболовни примамки плаващ Риболов Шаран изкуствени риболовни принадлежности

Buyers rating:
-35 % BGN 14.00
BGN 21.44

Брой продукти


10 Компјутери Избрани Бои Мини Чудак Мамка 30мм 1.5 g Бас Риболов Мами Лебди Крап Риболов Вештачки Риболов Справи со Детали за Производот : Намамат Модел : XP009 Мамка Тип : Тешко Риболов Намамат Намамат Тежина : 1.5 g Намамат Должина : 30мм Нуркање Длабочина : 0-0.5 M Пловни : Лебди Намамат Боја : 10colors Функција : Долг Јазик Чудак Пакет Тежина : 50g Пакет, Вклучувајќи : 10pc* Риболов Намамат

Други функции

Позиция:
Океанская Лодка За Риболов, Океанская Скала Fshing,Океанская Плажната Риболов, Езеро, Язовир, Изкуствено Езеро, Река, Поток,
търговска марка:
Ningyo Hime
Тип:
Изкуствена Стръв
Категория:
Стръв
Номер На Модела:
XP009
Модел Примамки:
XP009
Тип Стръв:
Твърда Риболовна Стръв
тегло примамки:
1,5 г
Дължина Примамки:
30мм
Дълбочина на потапяне:
0-0, 5 м
Плавателност:
плаващ стръв
Цвят:
10 цвята
Характеристика:
Дълъг Език Коляно
Тегло На Опаковката:
50g
Пакетът включва:
10шт * риболовна стръв

Най-добри сделки

Неръждаема Стомана Мултифункционален, Черен Хищник С Кольцевым Кабел Риболов Предизвика Прихващане На Риболовен Обзавеждане Аксесоар Открит
 • Ново
Оценка на продукта:

Неръждаема Стомана Мултифункционален, Черен Хищник С Кольцевым Кабел Риболов Предизвика Прихващане На Риболовен Обзавеждане Аксесоар Открит

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!Нерѓосувачки Челик Мултифункционален Црна Грабител Со Кабелот Прстен Риболов Предизвика Gripper и Опрема за Риболов Додаток Карактеристики : Високо квалитетен материјал, од не ' рѓосувачки и издржливи...

BGN 6.00 7.74
2017 промоция ракита риболов линия на 100 м 8Braided PE Line Fil De Peche Fluorcarbono Linha De Pesca риболовна тел Tresse
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 промоция ракита риболов линия на 100 м 8Braided PE Line Fil De Peche Fluorcarbono Linha De Pesca риболовна тел Tresse

2017 Промоција Плетенка Риболов Линија 100 8 Braided ЈП Линија Fil Де Peche Fluorcarbono Linha Де Pesca Риболов Жица TresseСпецификација : 1.Тип : 8 Плетенка Риболов Линија 2.Тест LB : 4kg47 LB 3.Линија дијаметар : 0.14 мм0.5 mm 4.Должина : 1001000 M риболов линија 5.Погоден : Seawater & слатководни 6.Ниска абсорпција на вода7.Погоден за предење & baitcasting риболов ролна Функција : 1.Користење на стрес слободни кривулестиот пат напредни, нека риболов линија со директно со добри перформанси.2.Супер јазол сила и отпорност на абење.3.Анти УВ третман, има силна отпорност на корозија.4.Високата цена, во исто време за Европа пазарот и Кина пазарот.5.Силна риболов сила, е најдобар избор за риболов, фрлање, слатководни слободно диви риболов.Пакетот вклучува : 1 × 100 риболов линија Забелешка : сликата вклучуваат 10pcs риболов линија,а цената е за 1pcs, можете да нарачате она што го сакате,ние ќе го испратам до тебе

BGN 8.00 15.39
Подобряване! Pesca изкуствена стръв 30шт 7см 1г Риболов на червей на кука корона мека стръв Нахлыст стръв поветица на най-ниска печалба
 • Ново
Оценка на продукта:

Подобряване! Pesca изкуствена стръв 30шт 7см 1г Риболов на червей на кука корона мека стръв Нахлыст стръв поветица на най-ниска печалба

Карактеристики : 30 Pcs мека мамки за рибарите кои сакаат да DIY свои мами Лесен за употреба Висат нив да риболов кука и тие ќе бидат живи во вода...

BGN 8.00 9.98
Безплатна доставка 5 g 7 g 10 g 10 бр./лот риболовна стръв Jig Head кука бас кука Jighead Rig стръв, примамки
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 5 g 7 g 10 g 10 бр./лот риболовна стръв Jig Head кука бас кука Jighead Rig стръв, примамки

Слободен Брод 5g 7g 10g 10pcs / многу Риболов Намамат Убодни Главата Кука Бас Убодни Jighead Екипаж Мамка Мами 1)Материјал : Олово / висока јаглероден челик 2)Кука Големина : 5g 7g 10g 3)Пакување : 10pcs1...

BGN 11.00 12.94
16 Отделения, Риболовни Принадлежности, Кутия За Риболовна Стръв, Примамка На Притежателя На Кутия За Преносим Риболовни Куки Конектори Организатор Стръв Кутия За ?
 • Ново
Оценка на продукта:

16 Отделения, Риболовни Принадлежности, Кутия За Риболовна Стръв, Примамка На Притежателя На Кутия За Преносим Риболовни Куки Конектори Организатор Стръв Кутия За ?

Описи : Име на производ : Риболов Намамат Мамка за Справување со Кутија за Замрзнување ЏебМатеријал : ABS+ PPБоја : Црна / ЗеленаГолемина : 122 X 105 X 34mm / 4.80 X 4.13 X 1.34"Нето тежина : околу 103gКарактеристики : Со 16 прегради, тоа е подвижен, издржлив и мала тежина; тоа, исто така, има скрши отпорот.Тоа е совршено поле за различни мали додатоци.1 X Риболов Намамат Мамка За Справување Со Кутија1...

BGN 4.00 6.64
1бр 11.5 см 13.1 г люлка коляно риболовна стръв лещанка твърда изкуствена стръв плътно колебание бавно плаващ джеркбейт NE-284
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр 11.5 см 13.1 г люлка коляно риболовна стръв лещанка твърда изкуствена стръв плътно колебание бавно плаващ джеркбейт NE-284

dianxiaobao_1dianxiaobao_244908 Minnow Crankbait Тешко Мамка Тесни Wobble Бавно Пливаат Jerkbait Високо Квалитетна ABS Модел 13.1 11.5 g cm Риболов Намамат ФА284Производ параметри : Боја : 10 бои Должина : 11.5 cm Тежина : 13.1 g Пливање Длабочина : 0.3 м 1.5 м Материјал : пластични Кука тип : 6 # кука Очи : 3 D очи Боја : зелена боја PS тешко пластични бои Пакување : OPP вреќаdianxiaobao_3dianxiaobao_4 1...

BGN 2.00 2.54
30 мм 2.2 г кривошипная стръв твърди пластмасови риболовни примамки, Countbass воблер сладководни crappie риболовни примамки, сьомга Риболов игра
 • Ново
Оценка на продукта:

30 мм 2.2 г кривошипная стръв твърди пластмасови риболовни примамки, Countbass воблер сладководни crappie риболовни примамки, сьомга Риболов игра

2932053914121066 COUNTBASS ПРОФЕСИОНАЛНА РИБОЛОВ МАМИ парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

BGN 5.00 6.40
41ШТ 8 Размер на прът водач от неръждаема стомана и керамика съвет-горния пръстен кръг Полюс ремкомплект набор от риболовни принадлежности за риболов
 • Ново
Оценка на продукта:

41ШТ 8 Размер на прът водач от неръждаема стомана и керамика съвет-горния пръстен кръг Полюс ремкомплект набор от риболовни принадлежности за риболов

41 PCS 8 Големина Риболов Прачка Водич Нерѓосувачки Челик & Керамички Совет Врвот Прстен Круг Пол Поправка Комплет Наместен Риболов Риболов додатоци Карактеристики : 8 риболов прачка водич во различни големини.Со нерѓосувачки челик рамка и носатотпорни, керамички прстен, цврсти и издржливи.Прекрасен алатки за љубителите на риболов.Лесен за употреба.Карактеристики : Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик & КерамичкиГолемина : 6#8#10#12#16#20#25#30#Боја : Како се Покаже во СликаКоличина : 40pcs( 8 различни големина) Пакет Листата : 40 * Риболов Прачка Упатство

BGN 20.00 31.18
Y074 Безплатна доставка риболовни принадлежности кутии водоустойчив ангел риболовни принадлежности скоростна сладководни морски риболовни принадлежности аксесо?
 • Ново
Оценка на продукта:

Y074 Безплатна доставка риболовни принадлежности кутии водоустойчив ангел риболовни принадлежности скоростна сладководни морски риболовни принадлежности аксесо?

13545 Внимание : 1 Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере...

BGN 26.62
OOTDTY 6 дупки автоматична сгъваема риболовна мрежа за скариди, раци гольяна капани риба гласове риболовни принадлежности
 • Ново
Оценка на продукта:

OOTDTY 6 дупки автоматична сгъваема риболовна мрежа за скариди, раци гольяна капани риба гласове риболовни принадлежности

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Лесен за употреба, кога се повлече врвот јаже, а потоа брзо се отвори, needn не се инсталира, многу погодно! Риболов Нето Стапица со шест внесете дизајн се одлични за фаќање на smelt, јагули, рак, hummer, златни рипки, ракчиња и crawfish Употреба шест цврст челик бар заграда, така што нето може да силна Посебни двојно патент дизајн за лесно да ги земе од риби, рак, hummer и crawfish Дијагонала : 7275см / 28.5"29.53"(приближно) Висина : 30cm / 11.81"(приближно) се Должи на различните пакети, на патент боја ќе бидат различни Количина : 1 компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 13.00 15.20
Висока Силна Жажда Съобщение Магнитна Мрежа, Инструменти, Риболовни Въже Ремък Кабел Кабел Риболовна Риболов Линия Такъми За Риболов, Летят Аксесоар Кутия
 • Ново
Оценка на продукта:

Висока Силна Жажда Съобщение Магнитна Мрежа, Инструменти, Риболовни Въже Ремък Кабел Кабел Риболовна Риболов Линия Такъми За Риболов, Летят Аксесоар Кутия

Висок Силно се Повлече Ослободување на Магнетна Нето Алатки Риболов Јажиња Lanyard Кабел Кабелот Риба Линија За Справување со Летаат Риболов Додаток Опрема Функција : 100% сосема нов Материјал : Магнет + најлон гумени бендот lanyard + алуминиумски виси тока Предност : Летаат, летаат риболов магнет на Lanyard магнетни товарот капацитет од околу 2,5 кг Опис : Основни параметри : Lanyard : за 400mm Магнет : за 35mm Виси тока : околу 5cm Употреба : Погоден за лета, анџелес риболов, висат патот и Тајван риболов, итн додатоци Пакет се вклучени : 1x Магнетни Нето Ослободување

BGN 7.97
Риболовни Клещи От Неръждаема Стомана Ножничный Линеен Нож Кука За Теглене На Машата Принадлежности
 • Ново
Оценка на продукта:

Риболовни Клещи От Неръждаема Стомана Ножничный Линеен Нож Кука За Теглене На Машата Принадлежности

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетКарактеристики : Ова е одлична зделка за сите вас врвот рибари таму со Грапав рабови...

BGN 4.00 4.37
Лесен улов 200шт 8340 высокоуглеродистая стомана Шаран, риболовни куки сребро тефлоновое покритие остър кръг Шаран платформите на риболовни куки с размер 2 4 6 8
 • Ново
Оценка на продукта:

Лесен улов 200шт 8340 высокоуглеродистая стомана Шаран, риболовни куки сребро тефлоновое покритие остър кръг Шаран платформите на риболовни куки с размер 2 4 6 8

Лесно се Фати 200pcs 8340 Висока Јаглероден Челик Крап Риболов Куки Сребро Тефлон Обложени Остри Круг Крап Апаратури Fishhooks Големина 2 4 6 81) Бренд Име : Лесно Се Фати2) Материјал : Висок Јаглероден Челик3) Број На Моделот : 83404) Големина : 2#, 4#, 6#, 8#5) Боја : Сребрена6) Се Користи За : Крап Апаратури7) Количеството : 200pcs 1...

BGN 8.00 14.46
Супер тънък корпус Gearlly Brand Qunhai reel fishing HD2000A-5000A серия 5.1:1 11+1BB spinning reel pesca
 • Ново
Оценка на продукта:

Супер тънък корпус Gearlly Brand Qunhai reel fishing HD2000A-5000A серия 5.1:1 11+1BB spinning reel pesca

ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕСупер тенко тело Gearlly Бренд Qunhai риболов ролна HD2000 A5000 A серија 5.1 : 1 11+1 BB врти ролна pescaКарактеристики : 1) Еден начин спојки инстант антиобратна ролери имајќи2) Супер тенко тело3) Висока затегнувачка цврстина пластична тело4) Алуминиумски еден допир рачка лево / десно заменлив5) Супер лесен алуминиум гајтанот4) Лесни тркала седиште дизајнСпецификации : Категорија : Пред Влечете Врти РолнаРиболов Метод : Се ВртиГајтанот Капацитет : 20007000 СеријаИмајќи Количина : 11+1Број на модел : HD2000 A7000 AБоја : Однесуваат на сликиматеријал : Алуминиум гајтанотСооднос : 5.1 : 1СеријаЛинија Капацитет()mmmЛинија Капацитет(кг / yds)10000.5160 0.6120 0.710012 / 275 15 / 240 18 / 1802000 година0.18245 0.2200 0.251256 / 210 8 / 170 10 / 14030000.22200 0.25150 0.31004 / 155 6 / 115 8 / 8040000.3180 0.35120 0.41006 / 210 8 / 170 10 / 14050000.35180 0.4140 0.51008 / 220 10 / 1565 12 / 13060000.4170 0.5130 0.610010 / 255 12 / 220 15 / 16070000.5160 0.6120 0.710012 / 275 15 / 240 18 / 180Пакет Листата : 1 * Риболов РолнаОбезбедување На КвалитетБренд овластување(100% фабрика производство и директно продажба)Gearlly Отворено е компанија која е фокусирана на риболов справи со бизнис.Ние продаваме до вас директно, без никакви други агент.Тоа е причината зошто ние може да ви понуди повеќе атрактивна цена и добар квалитет.Нашата основна замисла е да им се овозможи на купувачите, не само високо квалитетни производино, исто така, услуга, создаде повеќе вредност за клиентите и да расте заедно со клиенти.Уживајте во вашата шопинг во нашата продавница.Се чувствуваат морето, опрема вашиот живот!1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 59.00 59.20
2bottles fly tying UV clear Finish лепило thick&flow assorted instant cure UV лепило fly fishing chemistry fly tying high clear лепило
 • Ново
Оценка на продукта:

2bottles fly tying UV clear Finish лепило thick&flow assorted instant cure UV лепило fly fishing chemistry fly tying high clear лепило

2bottles летаат врзување УВ јасно Заврши лепак дебели&проток избрани инстант лек УВ лепак летаат риболов хемија летаат врзување висока јасно лепакКарактеристики : УВ излечи јасно лепак, веднаш да се лечи под УВ моќ светлина.Спецификации : дебела еден е да се изгради главите и телата.Протокот е да се користат по летаат заврши како деликатна лепак.Користење со УВ моќ светлинасекое шише 10mlНапомена : Ова е професионална летаат врзување јасно и супер транспарентен УВ лепак, Pls не се споредуваат нашиов со други евтини нокти производи.Пакување : 1bottle* тенка стил УВ јасно заврши лепак & 1bottle* дебела стил УВ јасно заврши лепакНапомена : Pls купите овој предмет одделно, предизвика таа е течност објект за кој не може да биде предаден од страна на обичните воздухопловната.

BGN 12.78