• Ново
ПП Hard Plastic Lip Grip Fish Controller 17.5 Or 25cm Hand Control Fishing Lip Grip Floating Gripper риболовни уреди

ПП Hard Plastic Lip Grip Fish Controller 17.5 Or 25cm Hand Control Fishing Lip Grip Floating Gripper риболовни уреди

Buyers rating:
-22 % BGN 4.00
BGN 5.14

Брой продукти


Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница""ви благодарам многу !
Карактеристики : Лесен риболов зафат со силна јаже, лесен за употреба и да се избегне намалувањето. Супер моќ PP изградба на телото, тоа може да биде наполнета до 50kg. Специјален дизајн gripper, одговараат за повеќето видови на риба, добар помошник за рибарите. Прозрачна пластика риба папка, ноќта може да биде до 5 часа, PP пластичен материјал Карактеристики : може да се користи во текот на ноќта Спецификации : Материјал : ПП Боја : Црвен / Жолта (изборен) големина : S, L е Должина : 25cm / 9.45 во or17.5cm/6.615 Пакет Листа : 1 * Риболов Зафат

Други функции

Тип:
Рибено Улавяне
Материал:
Пластмаса
Размер:
17.5cm

Най-добри сделки

1бр 2.7 грама и 4 см Мини пластмасови ВИБ риболовни примамки тонущая стръв щука твърда стръв Pesca изкуствени риболовни такъми, риболовни воблери
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр 2.7 грама и 4 см Мини пластмасови ВИБ риболовни примамки тонущая стръв щука твърда стръв Pesca изкуствени риболовни такъми, риболовни воблери

1pcs 2.7 g 4cm Мини Пластични VIB Риболов Мами Тоне Намамат Штука Тешко Мамка Pesca Вештачки Риболов Справи со риболов wobblers Карактеристики : Создава lifelike пливање акции да ги провоцира предатор да се чувствува.Висока затегнувачка цврстина treble куки безбеден вашиот улов.Со светла тело и 3 D очи да се привлечат повеќе риба.Метал топката во телото, може да се тркалаат со гласен звук, го привлече вниманието на риба.Прекрасен риболов алатка за љубителите на риболов...

BGN 1.00 1.58
Продава 5шт изкуствен 3D очи 5 цвята меко олово дълга опашка-мек риболовен фабрика стръв остър куката стръв 10 см/14,7 г Шаран риболовен инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

Продава 5шт изкуствен 3D очи 5 цвята меко олово дълга опашка-мек риболовен фабрика стръв остър куката стръв 10 см/14,7 г Шаран риболовен инструмент

Големина : 10 cm3.9 " / парче Мамка Тежина : 14.7 g0.52 мл / парче Пакување : 5 pc Opp вреќа Едноставна пакет за Вашето задоволство е она што ние се стремиме! Ние ќе се потрудиме за да се постигне оваа цел !! Вашите позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот...

BGN 9.00 9.68
2bottles fly tying UV clear Finish лепило thick&flow assorted instant cure UV лепило fly fishing chemistry fly tying high clear лепило
 • Ново
Оценка на продукта:

2bottles fly tying UV clear Finish лепило thick&flow assorted instant cure UV лепило fly fishing chemistry fly tying high clear лепило

2bottles летаат врзување УВ јасно Заврши лепак дебели&проток избрани инстант лек УВ лепак летаат риболов хемија летаат врзување висока јасно лепакКарактеристики : УВ излечи јасно лепак, веднаш да се лечи под УВ моќ светлина.Спецификации : дебела еден е да се изгради главите и телата.Протокот е да се користат по летаат заврши како деликатна лепак.Користење со УВ моќ светлинасекое шише 10mlНапомена : Ова е професионална летаат врзување јасно и супер транспарентен УВ лепак, Pls не се споредуваат нашиов со други евтини нокти производи.Пакување : 1bottle* тенка стил УВ јасно заврши лепак & 1bottle* дебела стил УВ јасно заврши лепакНапомена : Pls купите овој предмет одделно, предизвика таа е течност објект за кој не може да биде предаден од страна на обичните воздухопловната.

BGN 12.78
2017 г. 8 бр./много високо качество на риболовни примамки 9.2 см/7.5 г риболовни принадлежности 8 цвята лещанка риболовна стръв 6 мека на куката стръв
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 г. 8 бр./много високо качество на риболовни примамки 9.2 см/7.5 г риболовни принадлежности 8 цвята лещанка риболовна стръв 6 мека на куката стръв

2017 8pcs / многу Врвен Квалитет Риболов Мами 9.2 cm / 7.5 g риболов справи 8 бои Minnow риболов мамка 6# Кука Мека Мамка Боја : 8 бои на располагање Тежина : 7.5 g / парче Должина : 9.2 cm / парче Пакување : Едноставен opp вреќа пакет Кука : #6 висока јаглероден челик Treble кука Swiming Длабочина : 0.61.8 m

BGN 7.00 9.26
MNFT 40 бр./компл. 6 8 12 Fly свързващи куки скариди Caddis какавида кука за риболов, летят насекоми стръв като куки Leurre Peche
 • Ново
Оценка на продукта:

MNFT 40 бр./компл. 6 8 12 Fly свързващи куки скариди Caddis какавида кука за риболов, летят насекоми стръв като куки Leurre Peche

торбаMNFT 40pcs / Set 6# 8# 12# Летаат Врзување Куки Ракчиња Caddis Pupae Кука за Мува Риболов Инсекти Мамки Одлуки Куки Leurre PecheГолемина : 6# / 8# / 12#Боја : Црна НикелМатеријал : Висок Јаглероден ЧеликФункција : Нимфи КукаПакет Вклучувајќи : 40pcs куките

BGN 4.00 5.25
Високо качество на 4 бр. 16 см 14 г 9 цвята риболовни примамки лещанка воблер твърд стръв плътно се колебаят бавното потапяне Jerkbait риболовни принадлежности
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на 4 бр. 16 см 14 г 9 цвята риболовни примамки лещанка воблер твърд стръв плътно се колебаят бавното потапяне Jerkbait риболовни принадлежности

Карактеристики : Прекрасни риболов алатка за риболов љубители Исклучителна пакет, лесно за чување и транспорт на Мини чудак риболов намамат да предизвика предатор да залак, специјално дизајнирани за opsariichthys bidens и црното море платика...

BGN 9.00 11.78
Лесен улов 200шт 8340 высокоуглеродистая стомана Шаран, риболовни куки сребро тефлоновое покритие остър кръг Шаран платформите на риболовни куки с размер 2 4 6 8
 • Ново
Оценка на продукта:

Лесен улов 200шт 8340 высокоуглеродистая стомана Шаран, риболовни куки сребро тефлоновое покритие остър кръг Шаран платформите на риболовни куки с размер 2 4 6 8

Лесно се Фати 200pcs 8340 Висока Јаглероден Челик Крап Риболов Куки Сребро Тефлон Обложени Остри Круг Крап Апаратури Fishhooks Големина 2 4 6 81) Бренд Име : Лесно Се Фати2) Материјал : Висок Јаглероден Челик3) Број На Моделот : 83404) Големина : 2#, 4#, 6#, 8#5) Боја : Сребрена6) Се Користи За : Крап Апаратури7) Количеството : 200pcs 1...

BGN 8.00 14.46
1бр 11.5 см 13.1 г люлка коляно риболовна стръв лещанка твърда изкуствена стръв плътно колебание бавно плаващ джеркбейт NE-284
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр 11.5 см 13.1 г люлка коляно риболовна стръв лещанка твърда изкуствена стръв плътно колебание бавно плаващ джеркбейт NE-284

dianxiaobao_1dianxiaobao_244908 Minnow Crankbait Тешко Мамка Тесни Wobble Бавно Пливаат Jerkbait Високо Квалитетна ABS Модел 13.1 11.5 g cm Риболов Намамат ФА284Производ параметри : Боја : 10 бои Должина : 11.5 cm Тежина : 13.1 g Пливање Длабочина : 0.3 м 1.5 м Материјал : пластични Кука тип : 6 # кука Очи : 3 D очи Боја : зелена боја PS тешко пластични бои Пакување : OPP вреќаdianxiaobao_3dianxiaobao_4 1...

BGN 2.00 2.54
4 бр. / лот Зимна стръв за риба подледная Кука за риболов на стръв 2,5 см, 2,3 грама мини метална риба олово глава на куката стръв риболовни принадлежности
 • Ново
Оценка на продукта:

4 бр. / лот Зимна стръв за риба подледная Кука за риболов на стръв 2,5 см, 2,3 грама мини метална риба олово глава на куката стръв риболовни принадлежности

4 PCS / Многу Зима Риболов Намамат Мраз Риболов Убодни Мамка 2.5 cm 2.3 g Мини Метал Риба Доведе Главата Кука Мамки за Риболов Справи со Спецификации : Боја : 4 бои Материјал : метал Објект Должина : 2.5 cm Објект Тежина : 2.3 g Пакет Листата : 4 * Риболов Намамат

BGN 3.00 3.18
HENGJIA 5pcs 12cm 16g 4куки твърда пластмаса гмуркане съчленени лещанка риболовни примамки, воблери, изкуствени плуват сом воблери
 • Ново
Оценка на продукта:

HENGJIA 5pcs 12cm 16g 4куки твърда пластмаса гмуркане съчленени лещанка риболовни примамки, воблери, изкуствени плуват сом воблери

Спецификации : Сите слики се направени во вид.Стил : Поврзувани Minnow Риболов мамиБоја : 5colors достапниМатеријал : ABS ПластикаОбјектот должина : 12cmОбјектот тежина : 16gКука : 4# висока јаглероден челик кукитеДинг Длабочина : 1.52 MПакетот вклучува : 5pcs МамиКарактеристики : 1.Куките се многу остри и силни.2 : да се Создаде lifelike пливање на дејствија во вода3.Светли бои и 3 D очите е повеќе привлечна.4.Висока јачина е тешко да падне.Пакет Листата : 5pcs* Риболов НамаматПакет и Испорака1 Free Превозот! Обично,Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван chian пост воздух mail кој, вообичаено, пристигнуваат во рок од 1545days откако беше објавено .понекогаш за царинска или времето проблем .тоа ќе биде одложен неколку дена...

BGN 8.00 11.38
Maximumcatch Fly Fishing Chest Bag Camo Shoulder Bag Chest Пакет с притежателя на палантина и клещи
 • Ново
Оценка на продукта:

Maximumcatch Fly Fishing Chest Bag Camo Shoulder Bag Chest Пакет с притежателя на палантина и клещи

Maximumcatch Летаат Риболов Градите Торба КаверТорба Градите Пакет со Tippet Носителот & NipperБоја : Маскирна Тактички ВоенМатеријал : ПлатноГолемина на Предната Торба : 21cm*18.5 cmТежина : 454g / 16oz

BGN 43.00 72.13
Мередит риболовни примамки Crazy Flapper 70 мм / 3g 10 бр./лот гуша меки примамки за риболов за риболов мека стръв от скариди бас стръв Пече кутия
 • Ново
Оценка на продукта:

Мередит риболовни примамки Crazy Flapper 70 мм / 3g 10 бр./лот гуша меки примамки за риболов за риболов мека стръв от скариди бас стръв Пече кутия

MEREDITH Риболов Мами Луди Flapper 70mm / 3g 10pc / Многу Craws Мека Мами Риболов За Риболов Мека Мамка Ракчиња Бас Мамка Peche Опрема 10 PCS 3 G / 70 MM РИБОЛОВ МЕКА НАМАМАТ

BGN 7.00 7.97
Висока Силна Жажда Съобщение Магнитна Мрежа, Инструменти, Риболовни Въже Ремък Кабел Кабел Риболовна Риболов Линия Такъми За Риболов, Летят Аксесоар Кутия
 • Ново
Оценка на продукта:

Висока Силна Жажда Съобщение Магнитна Мрежа, Инструменти, Риболовни Въже Ремък Кабел Кабел Риболовна Риболов Линия Такъми За Риболов, Летят Аксесоар Кутия

Висок Силно се Повлече Ослободување на Магнетна Нето Алатки Риболов Јажиња Lanyard Кабел Кабелот Риба Линија За Справување со Летаат Риболов Додаток Опрема Функција : 100% сосема нов Материјал : Магнет + најлон гумени бендот lanyard + алуминиумски виси тока Предност : Летаат, летаат риболов магнет на Lanyard магнетни товарот капацитет од околу 2,5 кг Опис : Основни параметри : Lanyard : за 400mm Магнет : за 35mm Виси тока : околу 5cm Употреба : Погоден за лета, анџелес риболов, висат патот и Тајван риболов, итн додатоци Пакет се вклучени : 1x Магнетни Нето Ослободување

BGN 7.97
iLure 145mm/24g Big Minnow Fishing Lure дълбочина 2,5 м, с куки 2 VMC твърда стръв, примамка с 3D очите морска изкуствена стръв
 • Ново
Оценка на продукта:

iLure 145mm/24g Big Minnow Fishing Lure дълбочина 2,5 м, с куки 2 VMC твърда стръв, примамка с 3D очите морска изкуствена стръв

1)Мамка тип : Minnow2)Должина : 145mm3)Тежина : 24g4)Боја : Мулти5)Длабочина : 2.5 m6) Стил : Вештачки Мамки7)Риболов Места : Езеро8)Кука : 2# VMC Кука9)Предмет Риба : Бела Риба Црна Риба Бас Риба Риба Мандарина10)Риболов Методи : Кастинг Контрола Напомена : ве Молиме да ми кажете која боја сакате или ќе испрати случајно !!Основана во 2000 година,Ние сме професионални и опрема за риболов производството и да поседува повеќе од 15 години искуство во производство на опрема за риболов...

BGN 7.00 8.00
7 бр./лот голям воблер риболовни примамки 10 см 14 г морска тралене лещанка изкуствена стръв за шаран пече воблер pesca jerkbait
 • Ново
Оценка на продукта:

7 бр./лот голям воблер риболовни примамки 10 см 14 г морска тралене лещанка изкуствена стръв за шаран пече воблер pesca jerkbait

7 PCS / Многу Голем Wobbler Риболов мами 10cm 14g море контрола minnow вештачки мамки крап peche crankbait pesca jerkbait Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

BGN 10.00 15.52
BlueJays 50 бр./лот риболов кука кривошипный кука остър риболов кука, риболовни принадлежности, риболовен кука лъжица единични риболовни куки безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

BlueJays 50 бр./лот риболов кука кривошипный кука остър риболов кука, риболовни принадлежности, риболовен кука лъжица единични риболовни куки безплатна доставка

оригиналниот 50pcs / многу риболов кука Чудак кука Бодликава fishhook риболов справи со риба кука лажица еден риболов куки бесплатен превозот 50pcs риболов куки Супер остри и издржливи, тој е направен од висок квалитет на јаглероден челик...

BGN 10.00 10.40
Риболовни Клещи От Неръждаема Стомана Ножничный Линеен Нож Кука За Теглене На Машата Принадлежности
 • Ново
Оценка на продукта:

Риболовни Клещи От Неръждаема Стомана Ножничный Линеен Нож Кука За Теглене На Машата Принадлежности

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетКарактеристики : Ова е одлична зделка за сите вас врвот рибари таму со Грапав рабови...

BGN 4.00 4.37
Гореща продажба New1. 5 500М супер здрав Моноволоконный найлон море, езеро риболовна риболов линия 0.205 мм 1.5 кг
 • Ново
Оценка на продукта:

Гореща продажба New1. 5 500М супер здрав Моноволоконный найлон море, езеро риболовна риболов линия 0.205 мм 1.5 кг

Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет Со голема чувствителностМала тежина и отпорен на вода при Тенки дијаметар нуди точни кастинг Ултра моќен со висока енергија Супериорен отпорност на триење Одлична мекост во силен, митинг, нема врска, не стареење...

BGN 6.00 7.18
Aventik Orange Weight Forward Floating Fly Line One Welded Loop With Line ID Color Orange Line For Fly Fishing
 • Ново
Оценка на продукта:

Aventik Orange Weight Forward Floating Fly Line One Welded Loop With Line ID Color Orange Line For Fly Fishing

Aventik Портокал Тежина Напред Лебди Летаат Линија Еден Заварени Јамка Со Линија ID Боја на Портокал Линија За Мува Риболов Опис : Aventik ултра ниска водат тежина напред лебди летаат линија во една боја ...

BGN 14.38
2018 15 см high-performance пластмасова кука за премахване на 2 бр. / опаковане. Fly Fish Line Hook Remover & Row Plastic Kit Nail Knot Tyer and Disgorger
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 15 см high-performance пластмасова кука за премахване на 2 бр. / опаковане. Fly Fish Line Hook Remover & Row Plastic Kit Nail Knot Tyer and Disgorger

2017 15cm Висока Јачина Пластични Кука Смена 2 парчиња / пакет Летаат Риба Линија Кука Смена & Ред Пластични Комплет за Нокти Јазол Tyer и DisgorgerДолжина : 15cmматеријал : пластикаИспорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен...

BGN 1.00 1.50
30 мм 2.2 г кривошипная стръв твърди пластмасови риболовни примамки, Countbass воблер сладководни crappie риболовни примамки, сьомга Риболов игра
 • Ново
Оценка на продукта:

30 мм 2.2 г кривошипная стръв твърди пластмасови риболовни примамки, Countbass воблер сладководни crappie риболовни примамки, сьомга Риболов игра

2932053914121066 COUNTBASS ПРОФЕСИОНАЛНА РИБОЛОВ МАМИ парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

BGN 5.00 6.40