• Ново
1бр нов DCS-5000 помпа с променлива честота регулируема скорост на ултра тих потопяема помпа dcs5000

1бр нов DCS-5000 помпа с променлива честота регулируема скорост на ултра тих потопяема помпа dcs5000

Buyers rating:
BGN 191.95

Брой продукти


1 PC Нови DCS-5000 пумпа променлива фреквенција прилагодливи брзина ултра тивок потопна пумпа dcs5000
Напомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
сликата покажува
Опис на Производот број : FA159
Модел : DCS5000
пумпа Моќ : 40 W контролер моќност : 50w
lift L : 3.5 M
Количината на проток : 5000 L/H
пакување големина : 20*11*15 CM Тежина : 2kg
со англискиот јазик прирачник : да
Напомена : за оваа врска ,тоа е моделот на DCS5000,ако сакате другите модел ,ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме ! Answer : ___________________________ Note : Направи бранови пумпа работа, има одредени звуци, риболов пријатели на бучава барањата се премногу високи, ве молиме изберете повеќе high-end производи, ви благодарам.

Други функции

търговска марка:
ZJMZYM
Фиксираната Форма:
Заседание
Източник На Захранване:
Преобразувател На Мощност
Номер На Продукта:
FA159
Модел:
DCS-5000
мощност на помпата:
40 W
Количество на потока:
5000Л/Ч
вдигам:
3,5 м
Размер на опаковката:
20 * 11 * 15 см
с ръководство на английски:
ДА
Тегло:
около 2 кг
Напрежение:
110v /220v
мощност на контролера:
50 W

Най-добри сделки

аквариум помпи sunsun CQP18000 220V/50Hz 315W
 • Ново
Оценка на продукта:

аквариум помпи sunsun CQP18000 220V/50Hz 315W

За Плаќање 1 Ние прифаќаме Alipay, ВИЗА, Мастеркард, Western Union, Qiwi и Банкарски Трансфер Сите плаќања се прифатени од страна БЛОК процесор на безбедност на плаќање...

BGN 258.00 330.88
sunsun JVP making waves помпа magnet aquarium fish tank помпа Wave декоративна риба удари вълна помпа Mute 220V/50Hz
 • Ново
Оценка на продукта:

sunsun JVP making waves помпа magnet aquarium fish tank помпа Wave декоративна риба удари вълна помпа Mute 220V/50Hz

За Плаќање 1 Ние прифаќаме Alipay, ВИЗА, Мастеркард, Western Union, Qiwi и Банкарски Трансфер Сите плаќања се прифатени од страна БЛОК процесор на безбедност на плаќање...

BGN 30.00 39.20
Аквариум Чисто Инструмент Смяна На Водата Чакъл За Пречистване На Аквариума Сифон Помпа Преносим
 • Ново
Оценка на продукта:

Аквариум Чисто Инструмент Смяна На Водата Чакъл За Пречистване На Аквариума Сифон Помпа Преносим

Аквариум Чистење Алатката Вода Промени Чакал Почиста Риба Резервоарот Св Портабл Пумпа100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Лесен за користење вода се промени, цицање риба измет и мерење, максимум апсорпција на вода е 30 ML...

BGN 3.00 3.44
Изкуствени Пластмасови Растение Нарцис Водна Трева Аквариум Аквариумный Декор Украшение
 • Ново
Оценка на продукта:

Изкуствени Пластмасови Растение Нарцис Водна Трева Аквариум Аквариумный Декор Украшение

Вештачки Пластични Растенијата NarcissВода Трева Риба Резервоарот Аквариум Оркестарот УкрасКарактеристики : Обезбедува убава декорација за вашиот аквариум,исто така е одличен скривница за риба која додава екстра забавно да се игра...

BGN 1.00 1.36
Sunsun Аквариум, UV-светлина аквариум ултравиолетова светлина дезинфекция светлина, морската вода на общите зелени водорасли светлини 220V CUV-303/CUV-510
 • Ново
Оценка на продукта:

Sunsun Аквариум, UV-светлина аквариум ултравиолетова светлина дезинфекция светлина, морската вода на общите зелени водорасли светлини 220V CUV-303/CUV-510

Бренд : SUNSUN Производ : УВ противобактериен светилка должина на кабелот за Напојување : 1.6 м1.7 m Оценет напон : 220 V Номинална моќност : 3 W5 W Име на Производ : Аквариум УВ Sterilizer Алги Светилки Убиец Бактерии 3 W CUV303 CUV305 CUV505 CUV510 Својства : УВ ламба моќ : 3 W10 W Напон : 220240 V 50 Hz опис : производот мора да биде поврзан со пумпа за вода (не се испорачува)...

BGN 24.00 38.75
1бр 120 сантиметра черен въздушен камък балон бар стенен завеса тръба маркуч за аквариуми аквариуми помпа Хидропоника кислороден дифузор тръба
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр 120 сантиметра черен въздушен камък балон бар стенен завеса тръба маркуч за аквариуми аквариуми помпа Хидропоника кислороден дифузор тръба

1pcs 120cm Црна Воздух Камен Меур Бар Ѕид Завеса Цевка Цевка За Аквариуми Риба Тенкови Пумпа Hydroponic Кислород Diffuser ЦевкаКарактеристики : Безбедно и трајни производи за вашиот резервоар.Производот е poroгумени црева со добра мекост,и сите форми потребни за да може да биде реализиранУниформа и фини меурчиња, одлична кислород перформанси.Обезбеди подобро вода движење и аерација за вашиот аквариумСпецификации : Материјал : ГумаБоја : ЦрнаДолжина : 120cm (48")Количина : 1pcsСовети и Чекори : Прво поврзете гумени црева за да го проверите вентил штекер со внатрешен кол 4mm воздух цевка, а потоа поврзете со airpump со внатрешен кол 4mm воздух цевка и стрмни, таа во вода...

BGN 7.00 12.38
2017 US EU, UK Plug Aquarium Light 12-46CM 5050 RGB LED аквариумный Аквариум потопяема лампа с дистанционно управление
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 US EU, UK Plug Aquarium Light 12-46CM 5050 RGB LED аквариумный Аквариум потопяема лампа с дистанционно управление

2017 НИ АУ ЕУ Plug Аквариум Светло 1246 CM 5050 RGB LED Аквариум Риба Резервоарот Подводни Светлина, Воздух Балон Светилка ДалечинскиотКарактеристики На Производот : 1...

BGN 15.00 20.14
SOBO Silent Aquarium Air Pump Fish Tank Кислород Помпа ultra-quiet Increasing кислород помпа регулируем поток безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

SOBO Silent Aquarium Air Pump Fish Tank Кислород Помпа ultra-quiet Increasing кислород помпа регулируем поток безплатна доставка

SOBO Молчи Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот Кислород Пумпа ултративка Зголемување на кислород пумпа Прилагодливи Проток бесплатен превозотИме на производ : Воздушна пумпаОпис : Напон : 220240 V / 50 Hz Моќ : 2.5 W Излез.МАКС : 3 L / мин Притисок : 0.02 Mpa Големина : 10*6*5cm Кабел должина : 0.65 mЗа големината дека е прирачник за мерење,ве Молиме прифатете 12cm грешка.Се надеваме на вашето разбирање!За пакување : Превозот : 1...

BGN 20.00 20.62
Добър Вулкан форма на Аквариум aquarium декор на кислород помпа с въздушен балон камък помпа, който има Аквариум играчка аквариум украшение декор
 • Ново
Оценка на продукта:

Добър Вулкан форма на Аквариум aquarium декор на кислород помпа с въздушен балон камък помпа, който има Аквариум играчка аквариум украшение декор

Аквариум Вулкан Форма & Воздух Балон Камен Кислород Пумпа Риба Резервоарот Украс ОркестаротКарактеристики : Практична и издржлива дома користење на производот.Зголемување на кислород нивоа, намалување на CO2 и да се подигне PH.Тоа е важен инструмент за успешно да се задржи водни риба за процесот на дишењето.Издржливи, перат и sintered со висока температура.Создава меури во риби резервоарот додека прикачена на некоја воздушна пумпа(воздушна пумпа не е вклучен).Создава вода струи и блескави подводни сцени.Совршен прибор за подобар живот.Зелена смола, нетоксични, се безбедни за употреба.Спецификации : Количина : 1pcМатеријал : СмолаГолемина : прибл...

BGN 4.00 6.08
5 Бр Аквариум Въздушен Балон Съобщение На Въздуха Камъни, Бар 4 Зелен+Син
 • Ново
Оценка на продукта:

5 Бр Аквариум Въздушен Балон Съобщение На Въздуха Камъни, Бар 4 Зелен+Син

5 Компјутери Аквариум Воздух Балон Ослободување На Воздухот Камења Бар 4" Зелена+Blue Product Име : Аквариум Воздух КаменПогоден за : Риба Резервоарот, АквариумСоздава меури во риби резервоарот додека прикачена на некоја воздушна пумпа.Тоа е важен инструмент за успешно да се задржи водни риба за процесот на дишењето.Се користи за зголемување на растворен О2 ниво во аквариум.Облик : Бар ДизајнМатеријали : Минерал, ПластичниШтекер Конектори Дијаметар : 4mm / 0.16"Камен Должина : 10см / 4"Вкупната Големина (Прибл.) : 11.5 x 2 x 1.2 см / 4.5" x 0.8" x 0.5" (L*W*T)Боја : Зелено И СиноТежина : 130gПакет : 5 x Аквариум Воздух КаменAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е + / 13 cm.

BGN 6.38
Горещи продажба 500 г аквариумный камък + 5 бр. пластмасов Аквариум изкуствени растения аквариум трева украшение цвете декор пейзаж.
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещи продажба 500 г аквариумный камък + 5 бр. пластмасов Аквариум изкуствени растения аквариум трева украшение цвете декор пейзаж.

Карактеристики : 1.100% сосема нов и висок квалитет2.Аквариум Растенија и камења се заврши вашето искуство и дополнување на риба.3.Вашите риби миленичиња ќе сакаат да играат и да се скрие кај ова растение.4.Овој Аквариум Пластични Растенијата додава убавина и liveness на вашите риби резервоарот.5.Нуди природната средина чувство.6.Рибите имаат тенденција да се скрие кај растенијата за безбедност.7.Овие Аквариум Растенија Трева се обезбеди реална убавина и лесно да се чисти.8.Исчезнат е отпорен и нетоксични, Аквариум Украс Оркестарот е совршен за вашиот аквариум.Пакувањето на производот : 5 x Аквариум Растенијата (hight : 11cm или 20cm)1 x pack Аквариум шарени камења (500g)Совети : Кога ќе се испраќаат, бојата на производот е случајно избрана, сите непријатности, ве молам, прости ми, ви благодарам.1.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

BGN 39.00 41.42
Изглед към планината Аквариум рокарий крие пещера дърво Аквариум украшение декор на смола пещера скали пейзаж декоративен ECH
 • Ново
Оценка на продукта:

Изглед към планината Аквариум рокарий крие пещера дърво Аквариум украшение декор на смола пещера скали пейзаж декоративен ECH

Mountain View Аквариум Rockery Се Крие Во Пештерата Дрво Риба Резервоарот Украс ДекорацијаКарактеристики : Оваа rockery е направен од смола и го прави возбудлива украс во секој аквариум.Направете вашиот аквариум сликовито ,да додадете природна боја.Рибите можат да го сокријат и да го помине низ дупката и crannies рок.Не изгние, или било алги проблеми.Нуди природната средина чувство.Променете го вашиот аквариум во убава глетка .Тоа е сликовито и боја детални за да додадете жив и природен живот на вашиот резервоар.Тоа е голема за да декорирате вашиот аквариум цело време со минимум одговорност и одржување.Спецификации : Боја : Како на сликата прикажаниМатеријал : СмолаГолемина : прибл...

BGN 5.00 6.59
2 глави Аквариум биохимичен порести филтър за Аквариум изпържи скариди отглеждане на кислород Аквариум, въздушна помпа входа на високо качество на FA012
 • Ново
Оценка на продукта:

2 глави Аквариум биохимичен порести филтър за Аквариум изпържи скариди отглеждане на кислород Аквариум, въздушна помпа входа на високо качество на FA012

Функција : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетБиохемиски сунѓер филтер.Обезбедува биолошка филтрација на аквариум, помага да се стабилни на квалитетот на водата.Зголемување на кислород solubility.Работни noiselessly.Добра пропустливост, лесен за чистење.Да се придржуваат мазна површина со вшмукување чаша.Со airlift систем, супер биохемиски сунѓер филтер карактеристики нечујно функционирање, и има одличен филтрирање ефект, додека oxygenating на вода, социјална развиена пена материјали поддржува колонизација на бактерии, овозможувајќи за механичка филтрација во прилог на биолошка филтрација, кој ќе се прекине штетни отпадоци, амонијак и нитрат материјал, резултирајќи со почиста животната средина за вашите риби, особено тие се корисни за одгледување филтер или како секундарна филтер.Снабдување на вода со многу потребен кислород.Тоа ја намалува бучавата од воздушна пумпа и троши најниска wattage.Не deads места во цилиндар пена нуди зголемена филтрација.Боја : ЦрнаГолемина : ве молиме проверете прикачена слика.Пакет содржина : 1 x Биохемиски Филтер2 x СунѓеротПарцела ќе биде претежно се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена од Кина Пост.Тоа нормално се зема 3560 работни дена да пристигне, но во некои земји тој може да биде малку подолго заради одмор или царинските , локалните испраќање ефикасност или друга причина, па ве молам, мислам дека над, пред да го одберете, Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express такса или немојте да се купи...

BGN 6.32
Аквариум мултифункционален 3 в 1 Leecom pf-2 серии Аквариум Костенурка Аквариум ниска водата добавяне на кислород вътрешен филтър дизайн дъжд
 • Ново
Оценка на продукта:

Аквариум мултифункционален 3 в 1 Leecom pf-2 серии Аквариум Костенурка Аквариум ниска водата добавяне на кислород вътрешен филтър дизайн дъжд

Аквариум Мултифункционален 3 во 1 Leecom PC2 серија Аквариум Желка Риба Резервоарот на Вода со Низок Додај Кислород Внатрешниот Филтер Дизајн на ветер : Име на производ : Внатрешниот филтерОпис : PH282 : Напон : 220240 V / 50 HzМоќност : Од 2,5 WF...

BGN 23.00 23.82
High-end simulation flower sprouts grass landscape декоративни елементи в занаятчийски риболов simulation grass sprouts grass custom jewelry hairpin
 • Ново
Оценка на продукта:

High-end simulation flower sprouts grass landscape декоративни елементи в занаятчийски риболов simulation grass sprouts grass custom jewelry hairpin

Highend симулација цвет зеле трева пејзаж декоративни ракотворби симулација трева зеле трева обичај накит hairpin 3172 Име : Симулација трева зеле Materi Size : 10 содржи еден куп на грашок, симулација, на секои шест пара листови, цената на еден пакет на цените, грав зеле должина од околу 17 cm Боја : Зелена Погоден за прикажување места : сала, трпезарија, hotel соба, den, windows, Совети : многу модерен двор симулација грав зеле трева, зелениот има уникатна уметничка и рурална атмосфера, е многу добар почеток, украси, може да се користи со различни цвеќиња, едноставна шишиња и тегли, стакло цвет приклучок, и тоа е многу добар избор.ал : високо квалитетни пластичниПоради светлината и техники на снимање, снимањето слики имаат некоја боја да се примени главно во вид...

BGN 10.00 11.02
Аквариум външна филтърна кутия рибният резервоар филтърна кутия без водна помпа за увеличаване на кислород филтър за вода Мутифункциональный акрил FA016
 • Ново
Оценка на продукта:

Аквариум външна филтърна кутия рибният резервоар филтърна кутия без водна помпа за увеличаване на кислород филтър за вода Мутифункциональный акрил FA016

Аквариум Надворешен Филтер Кутија Риба Резервоарот Филтер Кутија За Пумпа За Вода Зголемување На Кислород, Пумпа За Вода, Филтер Mutifunctional АкриликФункција : Модерната Транспарентен ДизајнНадворешен Филтер Кутија за Аквариум Риба РезервоаротMutifunctional Аквариум Додаток Пумпа За Вода / Filter / Зголемување На КислородРабота со Пумпа за Вода4 големина за вашата ОпцијаБоја : ТранспарентнаМатеријал : AcylicДимензија : S големина : 15*7*8cmМ големина : 21.7*7*8cmL големина : 28.3*7*8cmXL големина : 38.4*7*8cmВнимание : ова поле одговара за аквариум со 3~8мм дебелинатаПакет содржина : 1 buc филтер кутија( без Fiter и Пумпа за Вода )Парцела ќе биде претежно се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена од Кина Пост.Тоа нормално се зема 3560 работни дена да пристигне, но во некои земји тој може да биде малку подолго заради одмор или царинските , локалните испраќање ефикасност или друга причина, па ве молам, мислам дека над, пред да го одберете, Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express такса или немојте да се купи...

BGN 31.74
Изглед Към Планината Рок Пещера Дърво Мост Аквариум Аквариум Украшение Декорация Декор C42
 • Ново
Оценка на продукта:

Изглед Към Планината Рок Пещера Дърво Мост Аквариум Аквариум Украшение Декорация Декор C42

Mountain View Аквариум Рок Пештерата Дрво Мост Риба Резервоарот Украс Декорација ОркестаротОпис : 100% сосема нов и висок квалитетКарактеристики : Ова rockery е направен од polyresin и го прави возбудлива украс во секој аквариум...

BGN 5.00 5.18
1 бр сплав аквариум светлини led светлини водоустойчив фенери, водолазни фенери аквариумная лампа водно растение лампа 16/26/36/46/56 см
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр сплав аквариум светлини led светлини водоустойчив фенери, водолазни фенери аквариумная лампа водно растение лампа 16/26/36/46/56 см

1 парче алуминиум риба резервоарот светла LED светла водоотпорен светла нуркање светла аквариум светилка водни растенија светилка 16 / 26 / 36 / 46 / 56cmИме на производ : Риба резервоарот светлаОпис : Титаниум алуминиумски легури, бела сина и пријатна комбинација на светлината, е високовредност LED риба резервоарот светлаГолемина на : 16 CM / 26 CM / 36 CM / 46 / 56 CMПакетот вклучува : 1 x Риба резервоарот светлаЗа пакување : Превозот : 1...

BGN 29.00 30.22
аквариум, пълен дъното на филтър плоча хранителни пластмасови аксесоари за филтри и эрлифтная филтриране и на съединителната тръба част
 • Ново
Оценка на продукта:

аквариум, пълен дъното на филтър плоча хранителни пластмасови аксесоари за филтри и эрлифтная филтриране и на съединителната тръба част

аквариум полн дното на филтер плоча храна одделение пластични филтер додатоци и airlift Филтрација и Поврзување на цевки делИме на производ : Долниот дел на филтерот за плоча со Телескопски цевка и 22mm socketОпис : големината на дното филтер плоча е 14.5 cm*14.5 cm*3cm и тежината е 40g цевка максимум може да достигне 53cm минимум да 33cm Боја : Бела или Црна Материјал : Храна одделение пластични Штекер вода дијаметар : Внатре дијаметар 22mmЗа големината дека е прирачник за мерење,ве Молиме прифатете 12cm грешка.Се надеваме на вашето разбирање!За пакување : Превозот : 1...

BGN 9.00 9.10
10шт чиста цилиндрична форма 2 ходово управление на Аквариум въздушен клапан конектор риба Acuarios аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт чиста цилиндрична форма 2 ходово управление на Аквариум въздушен клапан конектор риба Acuarios аксесоари

10 Pcs Чисти Цилиндричен Облик 2 Начин Контрола Аквариум Воздушен Вентил Конектор Риба Acuarios ДодатоциОпис : Пластична цевка никогаш нема да rusty во вода како заеднички метал ониеВоздухот може да биде ditributed во соодветно ниво и deliverd на вашиот риба со 2 дистрибутери.На воздух излезот на Aquaculture Воздушен Вентил може да биде поврзан аквариум цевки.Лост вентил нека работат на тоа лесно.Спецификација : Име На Производ : Аквариум Воздушен ВентилМатеријал : ПластикаШтекер надворешен Дијаметар : 4mmПогоден за : 4mm мека цевкаБоја : БелаТежина : 5g10 Pcs x Воздушен Вентил

BGN 1.00 2.05
Високо качество на HX-6540 3800L/H 73W 220-240V за аквариум ултра безшумен аквариум потопяема помпа водна помпа амфибия бомба
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на HX-6540 3800L/H 73W 220-240V за аквариум ултра безшумен аквариум потопяема помпа водна помпа амфибия бомба

Опис : Број на Модел : HX6540 Моќ : 73 W Max Проток : 3800 L / H H MAX : 3 M Напон : 220240 VПревозот : 1 Fed Ex / DHL / UPS / ТНТ / EMS за Производот,Бесплатен Превозот од Кина Пост2...

BGN 56.00 59.02
1 бр от неръждаема стомана маслоотделитель притока на изтичане на тръби за филтри за аквариум доставка водопровод клип 12/16/22 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр от неръждаема стомана маслоотделитель притока на изтичане на тръби за филтри за аквариум доставка водопровод клип 12/16/22 мм

1 парче од нерѓосувачки челик, нафта сепаратор прилив одлив цевка за филтри аквариум резерви вода цевка клип 12 / 16 / 22mmИме на производ : прилив одлив цевка за филтриОпис : Многу убав квалитет!Направени од 316 од не ' рѓосувачки челик, никогаш не рѓаСе користи за аквариум вода на растенијата пејзаж на резервоарГолемина на : S големина 13mm за 12 / 16mm цевка за водаL големина 17mm за 16 / 22mm цевка за вода

BGN 7.00 7.82
4 Pre Sump Filter Sock Holder (Mount) and FREE Filter Чорапи 200 Micron-4 Inch Ring by 14 Inch Long-аквариум, пухкава филтърни торбички
 • Ново
Оценка на продукта:

4 Pre Sump Filter Sock Holder (Mount) and FREE Filter Чорапи 200 Micron-4 Inch Ring by 14 Inch Long-аквариум, пухкава филтърни торбички

Опис : Висок квалитет најлон да се дава пред филтер за карпи, песок или резервоарот за отпадНамалување на риба пушти во вашиот песок резервоарот или умриЛесен за чистење или повторна употреба, освен нашиот светPrefilter може да се избегне оштетување на skimmer за песок и карпи пушти во тоаСпецификација Sock Големина : 4.5 инчен дијаметар (distortable) 12inch долго (30cm) се вклучени Два Чорапи и Еден Транспарентен Планината Планината Големина : 17*15c​

BGN 27.18
Регулируема скоба led осветление скоба/стяга притежателя E27 гнездо лампи, лампа, подвесная система щанд комплект
 • Ново
Оценка на продукта:

Регулируема скоба led осветление скоба/стяга притежателя E27 гнездо лампи, лампа, подвесная система щанд комплект

клипот на 2" дебелина на стакло одговара на двете отворени и зајакнување на резервоарработа со 24" широк резервоаротсо 12" високТоа може да се одржи 10kg

BGN 20.78
Новият пристигането на еко и приятелски светлинна Морско конче хипокампуса Аквариум силикон Аквариум за декорация
 • Ново
Оценка на продукта:

Новият пристигането на еко и приятелски светлинна Морско конче хипокампуса Аквариум силикон Аквариум за декорация

Животната средина и пријателски Прозрачна Морето Коњ HippocampАквариум силикони Риба Резервоарот Декорација1,Висок Сјај симулација софтвер hippocampморе резервоари за вода се користи за уредување...

BGN 256.00 320.00
Super Slim LED Aquarium Light Осветление plants Grow Light 5W/10W/15W Aquatic Plant Lighting Waterproof Clip-on Lamp For Fish Tank
 • Ново
Оценка на продукта:

Super Slim LED Aquarium Light Осветление plants Grow Light 5W/10W/15W Aquatic Plant Lighting Waterproof Clip-on Lamp For Fish Tank

Спецификации : Модел : Х5 / X3Боја : бело / црнаМатеријал : пластикаХ5 Моќ : 10 W LED кол : 24 X3 Моќ : 5 W LED кол : 12Х5 Погоден за резервоарот должина : 30~60смX3 Погоден за резервоарот должина : 20cmБоја за ОТПАДОЦИ : бела светлинаДимензии : 13 x 7.5 x 3.5 смКарактеристики : 1.На 24 / 12 LED светла овозможува светла за осветлување на ниска енергетска вредност.2.Модерен ултратенок дизајн и долг животен век.3.Погоден за риба резервоар во рок од 5мм дебелината.Пакување Листа : 1 x Аквариум LEDAnswer : ___________________________ Note : 1> ве Молиме овозможи 12mm грешка поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2> боите можат да бидат различни за различни екранот, ве молиме да се разбере.Добредојдовте да ја посетите нашата продавница!Плаќање1...

BGN 11.00 13.26
SUNSUN Aquarium помпа 220V аквариум помпи променлива честота аквариум риби за потопяеми помпа резервоар JTP4000R-JTP16000R
 • Ново
Оценка на продукта:

SUNSUN Aquarium помпа 220V аквариум помпи променлива честота аквариум риби за потопяеми помпа резервоар JTP4000R-JTP16000R

Бренд : SUNSUN Стоки Наслов : аквариум потопна пумпа / пумпа за вода Цел : Промена на аквариум вода, rockery пејсаж, езерцето фонтана Оценет напон : 220 V / 50 Hz Модел : JTP4000 / JTP5000 / JTP6000 / JTP7000 / JTP8000 / JTP9000 / JTP10000 / JTP12000 / JTP14000 / JTP16000 Моќност : 25 W140 W Рамка Материјал : Пластични Моторни машина основни : Керамички / Нерѓосувачки Челик Модел оценет напон номинална фреквенција номинална моќност максимална главата максимален проток на влезот висина димензии JTP4000 R 220 V / 240 V 50 Hz 25 W 3.2 m 4000 L / h 65mm 252x123x137mm JTP5000 R 220 V / 240 V 50 Hz 30 W 3.6 m 5000 L / h 65mm 252x123x137mm JTP6000 R 220 V / 240 V 50 Hz 40 W 4.0 m 6000 L / h 65mm 252x123x137mm JTP7000 R 220 V / 240 V 50 Hz 50 W 4.4 м 7000 L / h 65mm 252x123x137mm JTP8000 R 220 V / 240 V 50 Hz 60 W 4.8 м 8000 L / h 65mm 252x123x137mm JTP9000 R 220 V / 240 V 50 Hz 70 W 5.2 m 9000 L / h 65mm 252x123x137mm JTP10000 R 220 V / 240 V 50 Hz 85 W 5.8 m 10000 L / h 72mm 285x142x138mm JTP12000 R 220 V / 240 V 50 Hz 100 W 6.2 м 12000 L / h 72mm 285x142x138mm JTP14000 R 220 V / 240 V 50 Hz 120 W 7.0 m 14000 L / h 72mm 285x150x138mm JTP16000 R 220 V / 240 V 50 Hz 140 W 7.5 m 16000 L / h 72mm 285x150x138mm За Плаќање 1...

BGN 186.00 241.63
80 мм въздушен балон камък аератор езерото помпа, въздушен камък балон диск аквариум, въздушна помпа Хидропоника кислородна плоча чудесно
 • Ново
Оценка на продукта:

80 мм въздушен балон камък аератор езерото помпа, въздушен камък балон диск аквариум, въздушна помпа Хидропоника кислородна плоча чудесно

80mm Воздух Балон Камен Aerator Езерцето Пумпа за Воздух Камен Меур Диск аквариум воздушна пумпа Hydroponic Кислород Плоча за Аквариум Риба РезервоаротКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетПрактична и издржлива дома користење на производотЗголемување на кислород нивоа, намалување на CO2 и да се подигне p HТоа е важен инструмент за успешно да се задржи водни риба за процесот на дишењеИздржливи, перат и sintered со висока температура, различен од другите воздух камењаСоздава меури во риби резервоарот додека прикачена на некоја воздушна пумпаСоздава вода струи и блескави подводни сцениЕдноставен и лесен за употреба.Совршен прибор за подобар животСпецификации : Големина : Прибл.8cm x1.4cm (D*H)Материјал : Природен песок + ПластикаБоја : Како на сликатаНето Тежина : Околу...

BGN 6.00 6.03
1 бр Великденския остров статуя декорация на дома декор на Аквариум aquarium ландшафтен дизайн смола занаяти аксесоари за аквариум чудесен подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр Великденския остров статуя декорация на дома декор на Аквариум aquarium ландшафтен дизайн смола занаяти аксесоари за аквариум чудесен подарък

1 компјутер Велигденскиот Остров Статуа Дома Декорација Аквариум риба Оркестарот на резервоар за Уредување на Смола занаети Аквариум додатоци Одличен ПодарокИме на производ : Велигденскиот Остров СтатуаОпис : Мали Димензии : 12.9*5.5 cm , Голема големина : 17.5*7.5 cm, ве молиме изберете една големина ви се допаѓа Ова декорација е направен од нетоксични смола Одличен дизајн на Велигденскиот Остров Статус Добро се крие место за риби Што е погодна за сол или свежа водаПакетот Вклучува : 1 компјутер од Велигденскиот Остров Статус декорацијаЗа големината дека е прирачник за мерење,ве Молиме прифатете 12cm грешка.Се надеваме на вашето разбирање!За пакување : Превозот : 1...

BGN 24.00 25.42