• Ново
Новата 6 цвят ASIACOM компактен вид пътен под наем 3K пълен въглеродни влакна под наем волана и стволови интегрирани 400-440*90-120 мм свободен кораб

Новата 6 цвят ASIACOM компактен вид пътен под наем 3K пълен въглеродни влакна под наем волана и стволови интегрирани 400-440*90-120 мм свободен кораб

Buyers rating:
BGN 73.70

Брой продукти


ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Материјал : Целосна Јаглерод Влакна Вилушка менгеме : 28.6 mm(1-1/8") Ширина : 400/420/440mm (кога ќе поставите вашата нарачка, ве Молиме во ред "ЗАБЕЛЕШКА" кажете ми кои се вашите омилени големина,во Спротивно,ќе случаен испорака. Матични lenght : 90/100/110/120mm (кога ќе поставите вашата нарачка, ве Молиме во ред "ЗАБЕЛЕШКА" кажете ми кои се вашите омилени големина,во Спротивно,ќе случаен испорака.) Пад : прибл 125mm се Постигне : прибл 85mm Боја : црна ; црвено ; бела боја ; жолта ; зелена ; сина ( ве Молиме изберете ја вашата омилена боја. ) Финиш : сјај ; мет (default сјај) Тежина : околу 370 g (400*90mm) Велосипед Тип : Патот Велосипед Една година гаранција за квалитет Помина EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди. Напомена : Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 45-60days.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail. Ние препорачуваме да изберете ЕМС . Ние се посвети на себе си да се направи со висок квалитет, но со евтини цена јаглерод велосипед делови, Ние го поздравуваме соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана. Што повеќе, можеме да го прифатиме DIY за производи, како што се додавање на вашето име, промена на бојата и вашиот претпочитаат шема. Испорака :
1 пратката е бесплатен превозот преку воздух mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет големина е поголема од 90СМ, ние ќе ги искористиме EMS и сл или Брод со две парцели или повеќе парцели со авион mail.
2 Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.

Други функции

Цвят:
Бял, Жълт, Червен, Зелен, Син, Черен
Воспользуйся:
Пътнически Велосипеди
Компоненти:
Волан
Номер На Модела:
ASIACOM-компактен вид
търговска марка:
ASIACOM
is_customized:
Yes
Материал:
Въглеродни Влакна
Ширина:
401 - 500mm
Тип:
Пътен Волана/Извит Прът
диаметър на захващане:
28.1-29.5 мм
Размер:
400/420/440*90/100/110/120mm
Цвят:
черен; червен ; бял ; жълт ; зелен ; син
държава:
100% чисто нов

Най-добри сделки

Wellgo Xpedo Ultralight От Магнезиева Сплав Фланец На Лагера На Педала На Планински Велосипеди Велосипед Bmx Pedales Bicicleta Мтб Части 7 Цвята
 • Ново
Оценка на продукта:

Wellgo Xpedo Ultralight От Магнезиева Сплав Фланец На Лагера На Педала На Планински Велосипеди Велосипед Bmx Pedales Bicicleta Мтб Части 7 Цвята

Детали за производот : Бренд : WellgoМодел : MG5 ПедалатаБоја : бела,црна, зелена,црвена, сива,сребрена,титаниумТело : легура на МагнезиумИмајќи : запечатени ИмајќиВретено : CRMO, 9 / 16"Големина : 105 x 100 x 20 mmmТежина : 300g = 0.65 lbs (Пар)Потекло : КинаИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 104.67
20 бр/лот 6201 12 мм POM пластмасови лагери със стъклени топки 12x32x10 мм носещи найлон 12*32*10
 • Ново
Оценка на продукта:

20 бр/лот 6201 12 мм POM пластмасови лагери със стъклени топки 12x32x10 мм носещи найлон 12*32*10

Точка Бр : 6201Тип : ПОМ Пластични лежиштаГолемина : 12mm x 32милиметри x 10ммПрстен Материјал : ПОМКафез материјал : PolyamideТопката материјал : Стакло топкиMOQ : 20pcs / многу*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ ***Сервис и Повратни информации ПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

BGN 60.80
superlogic carbon stem road bike мтб Bicycle stem колоездене резервни части 1-1/8 80/90/100/110 мм червено бяло 3K гланцирани безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

superlogic carbon stem road bike мтб Bicycle stem колоездене резервни части 1-1/8 80/90/100/110 мм червено бяло 3K гланцирани безплатна доставка

Јаглерод Влакна композитни изградбаЗасилен кочница лост зони3 K јаглерод ткаатМатеријал : Целосна 3k ЈаглеродМатични Менгеме : 31.8 mm(1" 1 / 8)Вилушка дијаметар:28.6 mmДолжина : 80 / 90 / 100 / 110mmБоја : Бела Сјајни / Црвена СјајниАгол : 6 СтепениТежина : 150160gВисина : 47mmВелосипед Тип : Патот Велосипед / Планински Велосипед

BGN 51.00 55.98
10 бр./лот 6204 20 мм Pom пластмасови лагери със стъклени топки мм 20x47x14 найлон, носещи 20*47*14
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр./лот 6204 20 мм Pom пластмасови лагери със стъклени топки мм 20x47x14 найлон, носещи 20*47*14

Точка Бр : 6204Тип : ПОМ Пластични лежиштаГолемина : 20mm x 47mm 14mm xПрстен Материјал : ПОМКафез материјал : PolyamideТопката материјал : Стакло топкиMOQ : 10pcs / многу*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ ***Сервис и Повратни информации ПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

BGN 65.60
МТВ изкуствена кожа планинско колоездене седлото дишаща удобен мотор на предната седалка дебела подложка Колоездене кух седалка аксесоари за велосипеди
 • Ново
Оценка на продукта:

МТВ изкуствена кожа планинско колоездене седлото дишаща удобен мотор на предната седалка дебела подложка Колоездене кух седалка аксесоари за велосипеди

MTB СТП Кожа Планински Велосипед Седло Дише Удобно возење Велосипед Пред Седиштето Дебели Подлога Велосипедизам Шупливи Седиште за Велосипед ДодатоциСтавка Детали : Главната Боја : Црна, БелаМатеријал : СТП кожа + сунѓерот + нерѓосувачки челикОбјектот големина : 27.5 * 13.5 cm / 10.8 * 5.3 инченОбјектот тежина : 255g / 8.99 озОбјектот Карактеристики : Направени од водоотпорна СТП кожа маска, еластична сунѓерот подлога и висока јачина од не ' рѓосувачки челик решетката.Добро шокапсорбирање ефект.Шупливи дизајн за вентилација и топлина дисипација.Врз основа на ергономски, помага во олеснување на притисокот и непријатност во долго патување.Погоден за патот велосипеди, планински велосипеди, фиксна опрема велосипед, итн.Пакет Содржина : 1 компјутер Велосипед Седло СедиштеПревозот услуга 1...

BGN 23.00 24.74
CST tube 14*1.35 14 инчов 37-254 SV small wheel bicycle Bike inner tube вътрешна гума гумата тръба
 • Ново
Оценка на продукта:

CST tube 14*1.35 14 инчов 37-254 SV small wheel bicycle Bike inner tube вътрешна гума гумата тръба

CST цевка 14*1.35 14"инчен 37254 SV мали тркала велосипед велосипед внатрешна цевка внатрешна гума пневматик цевкаC f тоа за 1.21.5 гумаЗабелешка : Цената е за 1 парче.За ОбјектотСите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна...

BGN 14.00 15.20
Нови 29*15/17/19 инчов планински велосипед T800 UD пълен въглеродни влакна през оста на велосипедни рамки МТБ 29er части +слушалки Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нови 29*15/17/19 инчов планински велосипед T800 UD пълен въглеродни влакна през оста на велосипедни рамки МТБ 29er части +слушалки Безплатна доставка

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Материјал : T800 UD целосна јаглерод влакна Големина : 29"*15" или 29"*17" или 29"*19" ( ве Молиме изберете ја вашата омилена големина) Содржи : Рамка+опашка кука+слушалки на Главата цевка е заострените , слушалки врвот 41.8 мм, надолу 52mm, со бесплатен дар слушалки, Одговара seatpost големина : 27.2 mm Одговара преку оска големина : 12mm Дното заградата : BSA(BB68mm) Рамка Тежина : околу 19"(1060g) Финиш : сјај ; мет ( ве Молиме изберете ја вашата омилена заврши) Боја : како што се слики Велосипед Тип : Планински велосипед 3 година квалитетот гаранција Помина EN14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди...

BGN 481.09
High-performance планинско колоездене огледалото за обратно виждане на мотора странично огледало за обратно виждане отразяваща Колоездене сигурност плоско огледало PA0035
 • Ново
Оценка на продукта:

High-performance планинско колоездене огледалото за обратно виждане на мотора странично огледало за обратно виждане отразяваща Колоездене сигурност плоско огледало PA0035

Прилагодливи Висока јачина на Планински Велосипед Задниview Огледало Мото Велосипед Страна на ретровизорот Рефлексивни Велосипедизам Безбедност Рамно Огледало PA0035Опис : Боја : Црна Материјал : ABS & СтаклоОгледало со дијаметар : 8cm / 2.95 воОбјектот должина : 19.5 cm / 7.7 воПакет големина : 20 * 9 * 2cm / 7.9 * 3.5 * 0.8 воПакет тежина : 41g / 1.4 озПочитувани пријатели, ако откажување на цел или друга причина, сите наплата ќе се вратам на вашата сметка во рок од 710 дена преку Aliexpress.Ние прифаќаме alipay тука.Било кредитна картичка или банкарска картичка преку Pay Pal за Плаќање и Банката на Нацрт.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ако сакате да се плати од страна на било кој друг начин, ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата.1...

BGN 7.00 9.74
4 чифта / Лот смола велосипедни дискови накладки за Hope Mini / Hope RACE X2 TECH X2 МТБ Mountain Bike Disc Brake Parts аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

4 чифта / Лот смола велосипедни дискови накладки за Hope Mini / Hope RACE X2 TECH X2 МТБ Mountain Bike Disc Brake Parts аксесоари

4 Пара (8 Парчиња) / Многу со 4 Спрингс Смола Велосипед накладките за Надеж Мини / Надевам ТРКА X2 ТЕХНИКА X2 MTB Планински Велосипед Диск Кочница ДеловиНие прифаќаме Alipay тука.Сите големи кредитни картички се accetped преку secure процесор ЗАЧУВАМ.1.Ние обезбедуваме Бесплатен превозот од Ali Express Стандард Превозот под најчестите состојба...

BGN 12.00 15.20
FOURIERS кормилото на велосипед байк компютър определяне на МТБ пътен байк компютър закопчаване съвместим с GARMIN Edge& MIO& GoPro& Bryton
 • Ново
Оценка на продукта:

FOURIERS кормилото на велосипед байк компютър определяне на МТБ пътен байк компютър закопчаване съвместим с GARMIN Edge& MIO& GoPro& Bryton

Карактеристики На Производот : .За матични пред капа (Завртка центар растојание : 9 ~ 33mm) .Компатибилен со GARMIN Edge® & MIO® & Go Pro® & Bryton® 100 / 310 / 330 / 530 .Одговара на сите Fouriers произлегува .Материјал : AL6061T6, пластичен адаптер .Тежина : 51g .Боја : S...

BGN 30.00 35.74
BIKEIN пълен въглероден планинско колоездене волан + 5/20 градуса подседельный + 6/17 градуса стволови матово черно Колоездене на велосипед резервни части 520 г
 • Ново
Оценка на продукта:

BIKEIN пълен въглероден планинско колоездене волан + 5/20 градуса подседельный + 6/17 градуса стволови матово черно Колоездене на велосипед резервни части 520 г

BIKEIN Јаглерод Планина Suite = 1pcs (Рамен Или Пораст) Handlebar + 1pcs Seatpost + 1pcs Матични Кога ќе ги нарачате, ве молиме забелешка ови големина ти треба, како што се : Handlebar 700 мм, Матични 6 Степени 90mm, Seatpost 5 Степени 31.6 mm...

BGN 97.00 190.69
2017 нов стил под наем на седлото Колоездене седлото Ciclismo Силикон Coussin Road МТБ велосипеди седлото удобна седалка, кормило меки седла
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 нов стил под наем на седлото Колоездене седлото Ciclismo Силикон Coussin Road МТБ велосипеди седлото удобна седалка, кормило меки седла

Модел : 01Големина : 285*135mmМатеријал : висок квалитет на кожата содржи полиуретан пена подлога (не сунѓерот материјал, полиуретан е повеќе еколошки од сунѓер, до висококвалитетни материјали)Опис : многу удобен и сигурен квалитет модата бутик седиште.Погодни за планински велосипед, патот возило, виткање автомобилПроизвод предност : 1, одлична пена може да го намали притисокот на задникот, за да се намали непријатноста предизвикана од вибрации, и погодна за долги јава.2, дизајн на средината на балон за да се избегне пенење во средината на луѓето седи на задната страна на угнетување на гениталиите...

BGN 22.00 25.44
Най-новият планински байк 3D изкован 6061 алуминиева сплав стволовой пътен под наем стволовой матиран МТБ част на ъгъл 40 градуса 31.8*90 мм свободен кораб
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-новият планински байк 3D изкован 6061 алуминиева сплав стволовой пътен под наем стволовой матиран МТБ част на ъгъл 40 градуса 31.8*90 мм свободен кораб

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Материјал : Алуминиумски+Јаглерод влакна (Висока јачина на дизајн)Handlebar Менгеме Дијаметар : 31.8 mm (4Топ Faceplate)Steerer Дијаметар : 11 / 8" (28.6 mm)tem Должина : 90mmВисина : 45mmМатични Агол : +40 / 40Главната Боја : како што се сликиКрај : метТежина : околу 180 g(90mm) Велосипед Тип : Планина / Патот велосипед Една година гаранција за квалитет Помина EN14766 ; EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди...

BGN 17.58
240 градуса Hig TG carbon tubular rim ront 60 дълбочина отзад 88 мм 700C U профил ширина 25 мм за смесени джанти двойки-част от последните развитие
 • Ново
Оценка на продукта:

240 градуса Hig TG carbon tubular rim ront 60 дълбочина отзад 88 мм 700C U профил ширина 25 мм за смесени джанти двойки-част от последните развитие

Топла продажба : Ве молиме дозволете ни да се знае кои ткаат(UD / 3 K) , завршувајќи(Мет / Светкави), и колку дупки( 20 / 24,18 / 21,28 / 28,32 / 32 ) што би сакале кога ќе го поставите цел.Ние прифаќаме OEM наредби, ве молиме испратете ни го вашето лого / дизајн во PDF, ПИ формат, и сите детали.Спецификациијаглерод clincher rim 60&88 Тубуларна мешани тркала 700 C У облик 25 широк UD / 3k carbone ткаат 20 / 24,18 / 21 дупки диск кочница acceptionПрирабници' делот : 2560 T силна U профил дизајниран25 88 T силна У облик дизајниранСлики : Дизајн знаци* На У облик венчиња се нашиот нов дизајн, тие се со 25mm гуми ширина, имаат поширока проред помеѓу велосипед rim од традиционалните V облик на венчиња, благодарение на мало проширување на rim, тие се многу поцврста...

BGN 540.00 574.40
Търговия На Едро С Велосипеди Под Наем Скоростния Дръжка Скоростни Кутии Аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

Търговия На Едро С Велосипеди Под Наем Скоростния Дръжка Скоростни Кутии Аксесоари

Велосипед Велосипед Опрема Shift Менувачот Пренос Се Справи Со ДодатоциСпецификации : Карактеристики : За велосипедот shift Убава форма, овој дизајн е повеќе простор за заштеда на Добар стисок, подобро ракувањеМатеријал : ГумаБоја : Црвена и црнаДијаметар : 22mm / 0.9 инченПакет Тежина : 243(g) / 8.57(оз)Пакет Димензии(Должина*Ширина*Висок) : 150(mm)*75(mm)*50(mm) / 5.91(во)*2.95(во)*1.97(во)Мало Пакување : Не, Не ПакувањеПакетот Вклучува : 1 x Велосипед Пренос

BGN 8.00 9.52
PORLOGO умения силиконови ръкохватки ръкохватки на мотора на планински велосипед ръкохватки Колоездене пътни ръкохватки
 • Ново
Оценка на продукта:

PORLOGO умения силиконови ръкохватки ръкохватки на мотора на планински велосипед ръкохватки Колоездене пътни ръкохватки

Име : Велосипед Костец Модел : Совладувањето на Силиконски Костец Големина : 130mm Пакување : пластична кутија Боја : бела, сина, зелена, жолта, црна, црвена, портокаловаПлаќање1 .2.Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката ...

BGN 71.00 75.04
Бог вилица на врата газ за дюза капачка за планинско колоездене вилица рамото газова делото алуминиево окачване вилица под наем щепсела на кутията плечевая на кут?
 • Ново
Оценка на продукта:

Бог вилица на врата газ за дюза капачка за планинско колоездене вилица рамото газова делото алуминиево окачване вилица под наем щепсела на кутията плечевая на кут?

Име : MEIJUN вилушка рамо покрие Спецификации : Наоѓаат во Возилото Материјал : Алуминиум Тежина : 3.5 G Предности : изработени од алуминиумска легура шупливи CNC Забелешка : постојат некои прирачник за грешка при мерење ~~

BGN 12.00 20.61
500шт R1-5ZZ(2.38*7.938*3.571) лагери 3/32 x 5/16 x 9/64 inch миниатюрни лагери Безплатна доставка за стоматологична на върха
 • Ново
Оценка на продукта:

500шт R1-5ZZ(2.38*7.938*3.571) лагери 3/32 x 5/16 x 9/64 inch миниатюрни лагери Безплатна доставка за стоматологична на върха

500 PCS R15 ZZ(2.38*7.938*3.571) лежишта 3 / 32"x 5 / 16"x 9 / 64" инчен Минијатурни Топката Радијална Топката Лежишта Бесплатен превозот за Стоматолошки Handpiece

BGN 177.41
Тито титан сплав под наем кривошипная делото M20 винт под наем шатуны крепежный лост болт с резба кривошипной капак велосипедни детайли
 • Ново
Оценка на продукта:

Тито титан сплав под наем кривошипная делото M20 винт под наем шатуны крепежный лост болт с резба кривошипной капак велосипедни детайли

Тито титаниум алуминиумски велосипед чудак покрие M20 завртка велосипед crankset одредување на арм топ тема со чудак капа велосипед делови Големина : M20 Тежина : околу 9.7 g Материјал : титаниум алуминиумски

BGN 14.00 15.49
Пълен каучук бар завършва с велосипед МТВ & сгъваеми велосипеди гумени Баренды фиксирани части от зъбни колела за планинско колоездене дръжка бар завършва черен
 • Ново
Оценка на продукта:

Пълен каучук бар завършва с велосипед МТВ & сгъваеми велосипеди гумени Баренды фиксирани части от зъбни колела за планинско колоездене дръжка бар завършва черен

Детали За Производот : Состојба : НоваБоја : ЦрнаМатеријал : ГумаКарактеристики : Одговара MTB и Виткање ВелосипедиОдговара Φ 22.2 mm HandlebarsДолжина : 125 mmТежина : 155g / пар22

BGN 10.00 14.11
TRUYOU Chain Wheel BCD 110MM 50T 48T 46T 34T пътен под наем Chainwheel сгъваем велосипед Chainring Freewheel 5-9 Double Speed Gear disc
 • Ново
Оценка на продукта:

TRUYOU Chain Wheel BCD 110MM 50T 48T 46T 34T пътен под наем Chainwheel сгъваем велосипед Chainring Freewheel 5-9 Double Speed Gear disc

Материјал : 2014T6 алуминиум легура Површина : HBK (црна експлозија anodic оксидација) Заб број спецификација : CNC 3 / 32 Карактеристики : ultra light, висока јачина, таписерии изработка, исклучителна резба...

BGN 31.81