• Ново
Нова сплав от въглерод под наем на стволови лек пътен под наем или на МТБ на стволови въглерод стволови 31.8 *80 мм под наем аксесоари за колоездене части

Нова сплав от въглерод под наем на стволови лек пътен под наем или на МТБ на стволови въглерод стволови 31.8 *80 мм под наем аксесоари за колоездене части

Buyers rating:
BGN 40.00

Брой продукти


Писмо до Купувачи
Почитувани Купувачи ,
Добредојдовте на нашиот BXT онлајн продавница во .
Т тука се многу предмети во промотивен период во нашата продавница . Цената е многу повеќе конкурентни од било кога . Промоција време е ограничен и не секогаш ќе го продаде во оваа цена без профит . Така ја искористам оваа можност да го добиете она што го сакате со овој најдобра цена .
Ви благодариме за вашата поддршка ! Уживајте во вашата шопинг тука !
Со Почит .
BXT Technology Co.,Ltd
Матични тежина : 130g+-5g Материјал : целосна јаглерод Големина : 80mm ткаат : 3k крај : сјајна боја : сина/red/жолта
1) Конкурентна Фабрика Цена ! Не Агенција Такси !
BXT Technology Co., Ltd е фабрика производство на јаглерод велосипеди делови . Ние продаваме производите од нашата фабрика директно . Не агенција такси.
2) Бренд производи !
Нашата фабрика е посветен да го изградиме нашиот сопствен бренд "BXT" . Одличен квалитет со конкурентна цена ќе ни помогне да победи повеќе од уделот на пазарот . Сигурно нашите купувачи ќе биде бидат корисници .
3) Строга квалитетот !
За да се обезбеди на нашите клиенти да добијат одличен квалитет на производите , од материјал контрола на готовите производи собрание , секој процес ќе биде строго контролиран и надгледувани од страна на нашиот тим . И ние обезбеди гаранција 2 години .
4) Брза испорака !
Ние продаваме директно од нашата фабрика , наместо на агенции размислете за купување на предмети прво од фабрика и испрати надвор .
Внимание !!!
Пред да ја прифати пратката,ве молиме отворете пакет,и проверете дали објектите се оштетени за време на транспортот. Ако одговорот е да,ве молиме да одбие да го потпише за пратката, на курир, ќе испрати назад на пакет на услуги на нашата компанија.

Други функции

Височина:
36-45 мм
Материал:
Алуминиева сплав
Диаметър На Захващане На Волана:
31.1-32.5 мм
Диаметър На Захващане Вилици:
28,6 мм
търговска марка:
BXT
тъка:
3k
Тегло:
130+ - 5 грама
Цвят:
червено / жълто / синьо
Завърши:
Гланц
Диаметър Състав:
31,8 мм
Диаметър На Захващане Вилици:
28,6 мм
Материал:
сплав от въглерод

Най-добри сделки

BIKEIN пълен въглероден планинско колоездене волан + 5/20 градуса подседельный + 6/17 градуса стволови матово черно Колоездене на велосипед резервни части 520 г
 • Ново
Оценка на продукта:

BIKEIN пълен въглероден планинско колоездене волан + 5/20 градуса подседельный + 6/17 градуса стволови матово черно Колоездене на велосипед резервни части 520 г

BIKEIN Јаглерод Планина Suite = 1pcs (Рамен Или Пораст) Handlebar + 1pcs Seatpost + 1pcs Матични Кога ќе ги нарачате, ве молиме забелешка ови големина ти треба, како што се : Handlebar 700 мм, Матични 6 Степени 90mm, Seatpost 5 Степени 31.6 mm...

BGN 97.00 190.69
1 чифт пътен под наем на накладките МТВ велосипед пътен под наем на накладките V-brake подложки здрава гума Колоездене блок подложки 52 мм за алуминиеви джантата
 • Ново
Оценка на продукта:

1 чифт пътен под наем на накладките МТВ велосипед пътен под наем на накладките V-brake подложки здрава гума Колоездене блок подложки 52 мм за алуминиеви джантата

Објектот Специфики : 2 BUC (1pair) ПАТОТ ВЕЛОСИПЕД КОЧНИЦА ЧЕВЛИ52 MM за лесна ЛегураТежина : Околу.17g / Пар2 X Патот Велосипед Накладките1...

BGN 2.99
2017 пълен въглерод UD/3K мат / гланц 29er МТБ вилка за планински велосипеди вилица МТБ 29er вилица въглерод конуса чрез ос 15 мм/9 мм вилка
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 пълен въглерод UD/3K мат / гланц 29er МТБ вилка за планински велосипеди вилица МТБ 29er вилица въглерод конуса чрез ос 15 мм/9 мм вилка

2017 Целосна Јаглерод UD / 3 K Мет / Сјајни 29er MTB Вилушка за Планински Велосипеди Вилушка MTB 29er Вилушка Јаглерод Заострените Преку Оска 15mm ВилушкаПочитувани купувачи, Добредојдовте на Удар официјалната продавница во Aliexpress! Ние сме производител и се на оваа линија за 9 години...

BGN 115.00 143.50
Тито титан сплав под наем кривошипная делото M20 винт под наем шатуны крепежный лост болт с резба кривошипной капак велосипедни детайли
 • Ново
Оценка на продукта:

Тито титан сплав под наем кривошипная делото M20 винт под наем шатуны крепежный лост болт с резба кривошипной капак велосипедни детайли

Тито титаниум алуминиумски велосипед чудак покрие M20 завртка велосипед crankset одредување на арм топ тема со чудак капа велосипед делови Големина : M20 Тежина : околу 9.7 g Материјал : титаниум алуминиумски

BGN 14.00 15.49
FCFB МТБ carbon frame15/17/19/21 -инчов велосипед 29er carbon рамка carbon mountain bike frame disc carbon мтб frame PF30
 • Ново
Оценка на продукта:

FCFB МТБ carbon frame15/17/19/21 -инчов велосипед 29er carbon рамка carbon mountain bike frame disc carbon мтб frame PF30

Писмо до Купувачите Почитувани Купувачи , Добредојдовте на нашиот FCFB онлајн продавница во aliexpress Нашата компанија е производителот на јаглерод велосипед делови и додатоци...

BGN 633.00 688.00
Колоездене ръкохватки на мотора на планински велосипед здрав гумен алуминиев велосипед лост Дръжки на МТБ пътен Колоездене на велосипед дръжки 12x2. 2cm
 • Ново
Оценка на продукта:

Колоездене ръкохватки на мотора на планински велосипед здрав гумен алуминиев велосипед лост Дръжки на МТБ пътен Колоездене на велосипед дръжки 12x2. 2cm

Внатре дијаметар : 22.2 mm.Должина : 14cm или така,Цената на еден пар на (под ),

BGN 6.00 6.40
Продължаване на въглеродни влакна велосипедна рамка Toray T800 telaio carbonio 2017 Di2 и механични като заводска цена конусни въглеродните велосипедна рамка
 • Ново
Оценка на продукта:

Продължаване на въглеродни влакна велосипедна рамка Toray T800 telaio carbonio 2017 Di2 и механични като заводска цена конусни въглеродните велосипедна рамка

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА "ПРОДОЛЖЕНИЕТО"ПРОДОЛЖЕНИЕТО на карбонски влакна велосипед рамка Toray T800 telaio carbonio 2017 Di2 и Механички И фабрика цена заострените јаглерод рамка за велосипедПочитувани Купувачи ,Добредојдовте на нашиот ПРОДОЛЖЕНИЕ онлајн продавница во aliexpress .Нашата компанија е производителот на јаглерод велосипед делови и додатоци ...

BGN 479.98
2017 нов стил под наем на седлото Колоездене седлото Ciclismo Силикон Coussin Road МТБ велосипеди седлото удобна седалка, кормило меки седла
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 нов стил под наем на седлото Колоездене седлото Ciclismo Силикон Coussin Road МТБ велосипеди седлото удобна седалка, кормило меки седла

Модел : 01Големина : 285*135mmМатеријал : висок квалитет на кожата содржи полиуретан пена подлога (не сунѓерот материјал, полиуретан е повеќе еколошки од сунѓер, до висококвалитетни материјали)Опис : многу удобен и сигурен квалитет модата бутик седиште.Погодни за планински велосипед, патот возило, виткање автомобилПроизвод предност : 1, одлична пена може да го намали притисокот на задникот, за да се намали непријатноста предизвикана од вибрации, и погодна за долги јава.2, дизајн на средината на балон за да се избегне пенење во средината на луѓето седи на задната страна на угнетување на гениталиите...

BGN 22.00 25.44
WEST BIKING Bike Phone Stand PVC волана на 360 градуса регулируем МТБ пътен под наем титуляр за 3,5-6,2-инчов телефон Колоездене аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

WEST BIKING Bike Phone Stand PVC волана на 360 градуса регулируем МТБ пътен под наем титуляр за 3,5-6,2-инчов телефон Колоездене аксесоари

ВЕЛОСИПЕДИЗАМ PHONE ДРЖАЧ ИМЕ : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Телефон Стојат ПВЦ Handlebar 360 Степени Прилагодливи MTB Патот Велосипед Држачот За 3.56.2 Инчен Телефон Велосипедизам AccessorieПлаќањеНие прифаќаме овие плаќање : со Кредитна Картичка, Зачувам(Alipay), Beloto, Money Bookers, Запад Унија, T / T, итн...

BGN 15.00 30.08
BIKEIN МТБ Handlebar Set Mountain Bicycle One-Shaped Handlebars + Seatpost + Stem Full Carbon Ultralight 470g/Sets Matte Black
 • Ново
Оценка на продукта:

BIKEIN МТБ Handlebar Set Mountain Bicycle One-Shaped Handlebars + Seatpost + Stem Full Carbon Ultralight 470g/Sets Matte Black

BIKEIN Јаглерод Планина Suite = 1pcs (Рамен Или Пораст) Handlebar + 1pcs Seatpost + 1pcs Произлегуваат Пред вас, ве молиме да ни кажете следен сингл треба големина,Како што се : Handlebar 700 мм, Матични 6 Степени 90mm, Seatpost 31.6 mm...

BGN 87.00 91.20
TRUYOU Chain Wheel BCD 110MM 50T 48T 46T 34T пътен под наем Chainwheel сгъваем велосипед Chainring Freewheel 5-9 Double Speed Gear disc
 • Ново
Оценка на продукта:

TRUYOU Chain Wheel BCD 110MM 50T 48T 46T 34T пътен под наем Chainwheel сгъваем велосипед Chainring Freewheel 5-9 Double Speed Gear disc

Материјал : 2014T6 алуминиум легура Површина : HBK (црна експлозија anodic оксидација) Заб број спецификација : CNC 3 / 32 Карактеристики : ultra light, висока јачина, таписерии изработка, исклучителна резба...

BGN 31.81
6 чифта / Лот смола под наем на накладките за Hope Mini / Hope RACE X2 TECH X2 МТБ планинско колоездене, дискови спирачки, резервни части
 • Ново
Оценка на продукта:

6 чифта / Лот смола под наем на накладките за Hope Mini / Hope RACE X2 TECH X2 МТБ планинско колоездене, дискови спирачки, резервни части

6 Парови (12 Парчиња) / Многу со 6 Извори Смола Велосипед накладките за Надеж Мини / Надевам ТРКА X2 ТЕХНИКА X2 MTB Планински Велосипед Диск Кочница ДеловиНие прифаќаме Alipay тука.Сите големи кредитни картички се accetped преку secure процесор ЗАЧУВАМ.1.Ние обезбедуваме Бесплатен превозот од Ali Express Стандард Превозот под најчестите состојба...

BGN 17.00 20.48
Нови 29*15/17/19 инчов планински велосипед T800 UD пълен въглеродни влакна през оста на велосипедни рамки МТБ 29er части +слушалки Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нови 29*15/17/19 инчов планински велосипед T800 UD пълен въглеродни влакна през оста на велосипедни рамки МТБ 29er части +слушалки Безплатна доставка

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Материјал : T800 UD целосна јаглерод влакна Големина : 29"*15" или 29"*17" или 29"*19" ( ве Молиме изберете ја вашата омилена големина) Содржи : Рамка+опашка кука+слушалки на Главата цевка е заострените , слушалки врвот 41.8 мм, надолу 52mm, со бесплатен дар слушалки, Одговара seatpost големина : 27.2 mm Одговара преку оска големина : 12mm Дното заградата : BSA(BB68mm) Рамка Тежина : околу 19"(1060g) Финиш : сјај ; мет ( ве Молиме изберете ја вашата омилена заврши) Боја : како што се слики Велосипед Тип : Планински велосипед 3 година квалитетот гаранција Помина EN14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди...

BGN 481.09
Drbike Steel Bike Kickstand for 18 Inches kid Bicycle Cycling Side Stand Bicycle Supporter аксесоари за велосипеди Bicicleta
 • Ново
Оценка на продукта:

Drbike Steel Bike Kickstand for 18 Inches kid Bicycle Cycling Side Stand Bicycle Supporter аксесоари за велосипеди Bicicleta

Опис на Објектот : Велосипед потпирачот Материјали : Челик Боја : Црна Тежина : 400g Големина : 22cm ,погоден за 18 инчи велосипедАко купите повеќе од 10 парчиња, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви понудат добра цена

BGN 18.00 20.78
3 x 8 МТВ велосипед, дискови спирачки, лостове 24 скорост на мотора превключване спирачка планински път колоездене Колоездене дискови спирачни лостове совалка
 • Ново
Оценка на продукта:

3 x 8 МТВ велосипед, дискови спирачки, лостове 24 скорост на мотора превключване спирачка планински път колоездене Колоездене дискови спирачни лостове совалка

24 брзина Велосипед Shifter Кочница MTB Планински Велосипед на патот Велосипед, Велосипед Диск Сопирачки Држела со Shift КабелОпис : Со Shift Менувачот и кочница функција,лесна за употребана shifter / кочница држела е погодна за велосипед на предната 3 и задни 8Внатрешен дијаметар на справи со дупки за монтажа : За 22.2 mmОдговараат за Планински Велосипед,Патот велосипед и така натамуAnswer : ___________________________ Note : Оваа ставка Со Боја ракување,за Време на испорака можеби отпадоци Изгребани,Ве молиме kinly забелешка,ние ќе ги пакет тоа и се обиде да се избегне овој проблемПакет Се Вклучени : 1 Пар x Велосипед Shifter Кочница

BGN 17.00 21.31
20 бр/лот 6201 12 мм POM пластмасови лагери със стъклени топки 12x32x10 мм носещи найлон 12*32*10
 • Ново
Оценка на продукта:

20 бр/лот 6201 12 мм POM пластмасови лагери със стъклени топки 12x32x10 мм носещи найлон 12*32*10

Точка Бр : 6201Тип : ПОМ Пластични лежиштаГолемина : 12mm x 32милиметри x 10ммПрстен Материјал : ПОМКафез материјал : PolyamideТопката материјал : Стакло топкиMOQ : 20pcs / многу*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ ***Сервис и Повратни информации ПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

BGN 60.80
500шт R1-5ZZ(2.38*7.938*3.571) лагери 3/32 x 5/16 x 9/64 inch миниатюрни лагери Безплатна доставка за стоматологична на върха
 • Ново
Оценка на продукта:

500шт R1-5ZZ(2.38*7.938*3.571) лагери 3/32 x 5/16 x 9/64 inch миниатюрни лагери Безплатна доставка за стоматологична на върха

500 PCS R15 ZZ(2.38*7.938*3.571) лежишта 3 / 32"x 5 / 16"x 9 / 64" инчен Минијатурни Топката Радијална Топката Лежишта Бесплатен превозот за Стоматолошки Handpiece

BGN 177.41
WEST BIKING широк велосипеден мат кормило на седлото удобна подложка за седалката на МТВ велосипедна възглавница с предупредителен заден фенер карам колело, седлото
 • Ново
Оценка на продукта:

WEST BIKING широк велосипеден мат кормило на седлото удобна подложка за седалката на МТВ велосипедна възглавница с предупредителен заден фенер карам колело, седлото

ВЕЛОСИПЕДИЗАМ СЕДЛО ИМЕ : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Широк Велосипед Мат Велосипедизам Седло Удобно Седиште Мат MTB Велосипед Перница Со Предупредување Taillight Возење Велосипед СедлоПлаќањеНие прифаќаме овие плаќање : со Кредитна Картичка, Зачувам(Alipay), Beloto, Money Bookers, Запад Унија, T / T, итн...

BGN 45.00 69.74
Wellgo Xpedo Ultralight От Магнезиева Сплав Фланец На Лагера На Педала На Планински Велосипеди Велосипед Bmx Pedales Bicicleta Мтб Части 7 Цвята
 • Ново
Оценка на продукта:

Wellgo Xpedo Ultralight От Магнезиева Сплав Фланец На Лагера На Педала На Планински Велосипеди Велосипед Bmx Pedales Bicicleta Мтб Части 7 Цвята

Детали за производот : Бренд : WellgoМодел : MG5 ПедалатаБоја : бела,црна, зелена,црвена, сива,сребрена,титаниумТело : легура на МагнезиумИмајќи : запечатени ИмајќиВретено : CRMO, 9 / 16"Големина : 105 x 100 x 20 mmmТежина : 300g = 0.65 lbs (Пар)Потекло : КинаИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 104.67
Бог вилица на врата газ за дюза капачка за планинско колоездене вилица рамото газова делото алуминиево окачване вилица под наем щепсела на кутията плечевая на кут?
 • Ново
Оценка на продукта:

Бог вилица на врата газ за дюза капачка за планинско колоездене вилица рамото газова делото алуминиево окачване вилица под наем щепсела на кутията плечевая на кут?

Име : MEIJUN вилушка рамо покрие Спецификации : Наоѓаат во Возилото Материјал : Алуминиум Тежина : 3.5 G Предности : изработени од алуминиумска легура шупливи CNC Забелешка : постојат некои прирачник за грешка при мерење ~~

BGN 12.00 20.61
1 чифт леки велосипедни пътни наем спортен мотор, накрайник волана Лента Антишок под наем на съединителя на Лентата група + бар вилици /4 цвята
 • Ново
Оценка на продукта:

1 чифт леки велосипедни пътни наем спортен мотор, накрайник волана Лента Антишок под наем на съединителя на Лентата група + бар вилици /4 цвята

1 пар на Ultralight Тркачки Велосипед Лента СТП Antishock Велосипед Зафат Лента на Бендот Handlebar Лента+ 2 Лентата за ПриклучокВисок quallity, отпорни на абење, дише, висока цврстина, перат!Тежина : околу...

BGN 20.00 23.02
240 градуса Hig TG carbon tubular rim ront 60 дълбочина отзад 88 мм 700C U профил ширина 25 мм за смесени джанти двойки-част от последните развитие
 • Ново
Оценка на продукта:

240 градуса Hig TG carbon tubular rim ront 60 дълбочина отзад 88 мм 700C U профил ширина 25 мм за смесени джанти двойки-част от последните развитие

Топла продажба : Ве молиме дозволете ни да се знае кои ткаат(UD / 3 K) , завршувајќи(Мет / Светкави), и колку дупки( 20 / 24,18 / 21,28 / 28,32 / 32 ) што би сакале кога ќе го поставите цел.Ние прифаќаме OEM наредби, ве молиме испратете ни го вашето лого / дизајн во PDF, ПИ формат, и сите детали.Спецификациијаглерод clincher rim 60&88 Тубуларна мешани тркала 700 C У облик 25 широк UD / 3k carbone ткаат 20 / 24,18 / 21 дупки диск кочница acceptionПрирабници' делот : 2560 T силна U профил дизајниран25 88 T силна У облик дизајниранСлики : Дизајн знаци* На У облик венчиња се нашиот нов дизајн, тие се со 25mm гуми ширина, имаат поширока проред помеѓу велосипед rim од традиционалните V облик на венчиња, благодарение на мало проширување на rim, тие се многу поцврста...

BGN 540.00 574.40
Най-новият планински байк 3D изкован 6061 алуминиева сплав стволовой пътен под наем стволовой матиран МТБ част на ъгъл 40 градуса 31.8*90 мм свободен кораб
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-новият планински байк 3D изкован 6061 алуминиева сплав стволовой пътен под наем стволовой матиран МТБ част на ъгъл 40 градуса 31.8*90 мм свободен кораб

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Материјал : Алуминиумски+Јаглерод влакна (Висока јачина на дизајн)Handlebar Менгеме Дијаметар : 31.8 mm (4Топ Faceplate)Steerer Дијаметар : 11 / 8" (28.6 mm)tem Должина : 90mmВисина : 45mmМатични Агол : +40 / 40Главната Боја : како што се сликиКрај : метТежина : околу 180 g(90mm) Велосипед Тип : Планина / Патот велосипед Една година гаранција за квалитет Помина EN14766 ; EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди...

BGN 17.58