• Ново
Не е Мъртво пиксельного на екрана за SONY Xperia C4 LCD дисплей E5303 със сензорен екран подмяна на дигитайзер Dual E5353 E5333

Не е Мъртво пиксельного на екрана за SONY Xperia C4 LCD дисплей E5303 със сензорен екран подмяна на дигитайзер Dual E5353 E5333

Buyers rating:
-16 % BGN 42.00
BGN 49.87

Брой продукти


Други функции

Цвят:
Черен, Бял
Разделителна Способност На Дисплея:
1920x1080
Номер На Модела:
За SONY Xperia LCD C4
Екран:
> 3
LCD-комплект:
ДА
Вид На Допир Екран:
Капацитивен Екран
Съвместим Марка:
SONY
търговска марка:
SONY
Цвят:
черен / бял
Размер:
5.5 INCH
Номер На Модела:
C4 E5303 E5306 E5333 E5353
срок на доставка:
2-3 работни дни
Гаранция:
3 месеца
Опаковка:
Антистатичен торбички+пузырьковые торбички+картонена кутия
Заводска цена:
свържете се с нас за цена на цена на производителя(с минимална продължителност от 20 КОМПЮТЪРА)
QC:
Тествани преди да изпратите

Най-добри сделки

Черно-бял златен цвят, 1 бр. / лот за ТИМИ M20 Pro Android 6.0 MTK6737 Quad Core сензорен екран, тъчпад стъкло с инструменти + лента
 • Ново
Оценка на продукта:

Черно-бял златен цвят, 1 бр. / лот за ТИМИ M20 Pro Android 6.0 MTK6737 Quad Core сензорен екран, тъчпад стъкло с инструменти + лента

За Модел : За TIMMY M20 ПроВе молиме љубезно истакна : Со цел не да го одложи вашата нарачка аранжманот ,ве молиме љубезно ве молиме да го информирате вашиот бара боја по вашата исплата ,инаку ние ќе се испрати било боја на располагање од нашите акции .Во Однос На Контрола На КвалитетНашите КК ќе се спроведе 100% проверка и да ги преземат тест, еден по еден пред испраќање ,за да бидете сигурни дека клиентите се добие производ со добар квалитет...

BGN 33.60
QiAN SiMAi 1бр нов слот за Sim-карти тава притежателя на резервни части за Xiaomi 3 M3 Mi3 Mi 3 Moible phone + DropShipping
 • Ново
Оценка на продукта:

QiAN SiMAi 1бр нов слот за Sim-карти тава притежателя на резервни части за Xiaomi 3 M3 Mi3 Mi 3 Moible phone + DropShipping

1 PCS Нова Sim Картичка Фах Носителот Замена на Делови За Xiaomi 3 М3 Mi3 Mi 3 Moible телефон + Drop Shipping1 100% нови и високо quanity производи .2, Сите предмети биле тест пред брод .3...

BGN 2.06
Предния екран външно стъкло тъчпад външният капак панел обектив за LG G4 H815 H812 H811 H810 VS986 US991 Ls991 сензорен екран
 • Ново
Оценка на продукта:

Предния екран външно стъкло тъчпад външният капак панел обектив за LG G4 H815 H812 H811 H810 VS986 US991 Ls991 сензорен екран

Пред Екранот Надворешното Стакло Допир со Надворешниот Поклопец Панел ОБЈЕКТИВ За LG G4 H815 H812 H811 H810 VS986 LS991 екран осетлив на допирКарактеристики на производот : тип на Производ : 5.5" Touch Screen (Само екран на допир, Не inculded LCD) Соодветен режим l : LG G4 H815 H812 H811 H810 VS986 LS991 1 PCSX Екран на Допир за Дигитализација на 1 PCSXToolsСе истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање...

BGN 8.56
Използва оригинален USB plug small Board към дънната платка main спк стартира строителни за UMIDIGI UMI Plus E Хелио P20 FHD 5.5 Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Използва оригинален USB plug small Board към дънната платка main спк стартира строителни за UMIDIGI UMI Plus E Хелио P20 FHD 5.5 Безплатна доставка

Користи Оригинални USB Приклучок мали Одбор на матичната Плоча главниот FPC за UMIDIGI UMI PlE Helio P20 FHD 5.5" Бесплатен ПревозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

BGN 12.00 12.78
Нов корпус Ymitn 9 мм в задната част на задната камера стъклен обектив с лепилото за Sony Ericsson Xperia TX LT29i LT29a LT29 Free Ship
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов корпус Ymitn 9 мм в задната част на задната камера стъклен обектив с лепилото за Sony Ericsson Xperia TX LT29i LT29a LT29 Free Ship

Карактеристики : Бренд Нови станбени Покрие Случаи за Sony Ericsson Xperia TX LT29i LT29a LT29 100% Совршено се вклопуваат Замени скршен, оштетени или испукани мобилни домување...

BGN 6.00 6.38
Cameron Sino 3000mAh Батерия BL-G030A за GIONEE C620, C620s, GN181
 • Ново
Оценка на продукта:

Cameron Sino 3000mAh Батерия BL-G030A за GIONEE C620, C620s, GN181

Компатибилен модел : За GIONEE C620, C620s, GN181Дел No : BLG030 AСпецификации : Напон : 3.8Капацитет : 3000m Ah / 11.40 ПотДимензија : 75.60 x 55.10 x 5.96 mmКамерон кинеско модел Бр...

BGN 27.00 28.00
Нов JLW HB3748B8EBC батерия за Huawei Ascend G7 G7-TL100 високо качество 3000mAh литиево-йонна батерия Batterie Bateria батерия AKKU
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов JLW HB3748B8EBC батерия за Huawei Ascend G7 G7-TL100 високо качество 3000mAh литиево-йонна батерия Batterie Bateria батерия AKKU

Те молам кажи ми ако ти треба треба било каква помош, контактирајте ме во онлајн чет алатки, епошта, цел порака др.,Купувачи со продавачот за да се задржи добра комуникација.Опис : 1...

BGN 23.98
XGE нов говорител на ухото подмяна на слушалка Nokia Asha 300 206 308 309 310 311 303 205 X2-02 X2-05 X3-02 X2-0-високо качество
 • Ново
Оценка на продукта:

XGE нов говорител на ухото подмяна на слушалка Nokia Asha 300 206 308 309 310 311 303 205 X2-02 X2-05 X3-02 X2-0-високо качество

Потсетување : 1 Информации за производот доаѓа од интернет, но нашите слики се реални, ние ќе брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ...

BGN 4.78
чисто нов корпус задната част на задната камера обектив на кутията на фотоапарата стъкло с лепилото за Meizu M1 / M2 / M3 / M3S / M1 подмяна на метал
 • Ново
Оценка на продукта:

чисто нов корпус задната част на задната камера обектив на кутията на фотоапарата стъкло с лепилото за Meizu M1 / M2 / M3 / M3S / M1 подмяна на метал

Карактеристики : Бренд Нови станбени Покрие Случаи за Meizu на М1 / М2 / М3 / M3 S / М1 Метал 100% Совршено се вклопуваат...

BGN 6.38
Нов оригинален висок клас батерия rainbow 4G 3.7 V 2000mAh за мобилен телефон Wiko rainbow 4G в наличност+път+ Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов оригинален висок клас батерия rainbow 4G 3.7 V 2000mAh за мобилен телефон Wiko rainbow 4G в наличност+път+ Безплатна доставка

Добредојдовте на нашата продавница!Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачкаНие брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно.Нарачки ќе брод од страна на поштата регистрирани воздухопловната со следење на број.Опис На Производот : Број на модел : Wiko виножито 4 G батеријатаНапон : 3.7 V Капацитет : 2500m Ah Одговара машина : Wiko виножито 4 G мобилен телефонПакет содржи : 1x Wiko виножито 4 G батеријата Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 7.18
HFY BM33 батерия за XIaomi Mi4i Батерия Mi 4и M4i 3030mAh
 • Ново
Оценка на продукта:

HFY BM33 батерия за XIaomi Mi4i Батерия Mi 4и M4i 3030mAh

1.Ако вашата нарачка потврда дојде време, сеуште не добиваат со цел, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака од страна на дополнителни дена за да се обезбеди да може конечно да се дојде на ред.2.Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена...

BGN 14.10
1 бр. / много високо качество 5.0за THL T6 T6S сензорен екран е чувствителен на допир самолет дигитайзер, цвят черно с панделка
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. / много високо качество 5.0за THL T6 T6S сензорен екран е чувствителен на допир самолет дигитайзер, цвят черно с панделка

За Модел : 5.0"За THL T6 T6 SВо Однос На Контрола На КвалитетНашите КК ќе се спроведе 100% проверка и да ги преземат тест, еден по еден пред испраќање ,за да бидете сигурни дека клиентите се добие производ со добар квалитет...

BGN 8.53