• Ново
Zenfone 5 Zenfone 6 Nexus 7 2nd Gen 2013 2012 1st 50 бр./лот Micro USB зарядно устройство конектор за зарядно устройство, порт за докинг станция за Asus Zenfone 5 Zenfone 6 Nexus 7 2nd Gen 2013 2012 1st

Zenfone 5 Zenfone 6 Nexus 7 2nd Gen 2013 2012 1st 50 бр./лот Micro USB зарядно устройство конектор за зарядно устройство, порт за докинг станция за Asus Zenfone 5 Zenfone 6 Nexus 7 2nd Gen 2013 2012 1st

Buyers rating:
-5 % BGN 29.00
BGN 30.56

Брой продукти


50 PCS/Многу Микро USB Полнење Конектор за Полнач во Штекер Порта Клупа За Asus Zenfone 5 Zenfone 6 Nexus 7 Генералот 2 2012 2013 1
Потсетување : 1. Информации за производот од Интернет, но нашата слика е вистински, а нашата цел е иста како и нашата слика, затоа ве молиме проверете на сликата за купување, бидејќи неточни купување на враќање поштенски надоместок паѓа на товар на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена.[Освен кога производот е надвор од акциите]. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја за вас. 3.Пристигнување време : 15-60 дена.зависи од Пост услуга во вашата земја. 4. Ако имате други барања, ве молиме да ни даде на масажа во низа. Ви благодариме!

Други функции

Дизайн:
Бар
търговска марка:
ХОНГЮЙ
Номер На Модела:
Zenfone 5 Zenfone 6 конектор за зареждане на ASUS
Съвместим Марка:
за Asus
Качество:
Ново Най-Високо Качество
Тип:
USB
Is_customized:
Yes

Най-добри сделки

Оригинален нов 3,5-инчов LCD панел TX09D70VM1CDA LCD дисплей, високо качество
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален нов 3,5-инчов LCD панел TX09D70VM1CDA LCD дисплей, високо качество

Оригинални нови 3.5 инчен lcd панел TX09 D70 VM1 CDA LCD екранот се 100% висок квалитетопис : 1 висок квалитет и голема во парк сега, за рефус цена, само да не контактирате ! 2...

BGN 133.00 148.30
Циен Симай нов оригинален високо качество на micromax d303 батерия за мобилен телефон micromax D303 в наличност + песен-код +безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Циен Симай нов оригинален високо качество на micromax d303 батерия за мобилен телефон micromax D303 в наличност + песен-код +безплатна доставка

Добредојдовте на нашата продавница!Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачкаНие брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно.Нарачки ќе брод од страна на поштата регистрирани воздухопловната со следење на број.Опис На Производот : Број На Модел : Micromax D303Напон : 3.7 V Капацитет : 1300m Ah Одговара машина : Micromax D303 Мобилен Телефон Пакет вклучуваат : 1x Micromax D303 батеријата Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 7.02
Оригиналната 7 инчов Yh070if50h-A LCD дисплей Матрица таблет YH070IF50H-A 163*97 мм TFT LCD дисплей екрана на контролния панел Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригиналната 7 инчов Yh070if50h-A LCD дисплей Матрица таблет YH070IF50H-A 163*97 мм TFT LCD дисплей екрана на контролния панел Безплатна доставка

Оригинални 7" инчен YH070 IF50 HLCD Дисплеј НА Матрица ТАБЛЕТА YH070 IF50 HА 163*97mm TFT LCD Екран Панел Бесплатен превозот

BGN 26.00 29.42
QiAN SiMAi New original High Quality 3.7 V 1800mAh BL8101 батерия за мобилен телефон Fly IQ455 в наличност+ песен-код
 • Ново
Оценка на продукта:

QiAN SiMAi New original High Quality 3.7 V 1800mAh BL8101 батерия за мобилен телефон Fly IQ455 в наличност+ песен-код

Добредојдовте на нашата продавница!Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачкаНие брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно.Нарачки ќе брод од страна на поштата регистрирани воздухопловната со следење на број.Опис На Производот : Број на модел : BL8101 Напон : 3.7 V Капацитет : 1800m Ah Одговара машина : Летаат IQ455Пакет содржи : 1 x BL8101 Батеријата Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 7.25
Yeuzoe за Lenovo Vibe K5 Plus делото официален оригинален корпуса на телефона за Lenovo A6020 капак на отделението за батерията на резервни части
 • Ново
Оценка на продукта:

Yeuzoe за Lenovo Vibe K5 Plus делото официален оригинален корпуса на телефона за Lenovo A6020 капак на отделението за батерията на резервни части

Yeuzoe За Леново Атмосфера K5 Плус Назад случај Службен Оригиналот Телефон домување За Леново A6020 на Капакот на Батеријата Замена на Делови

BGN 10.00 12.78
XGE нова СИМ-карта гнездо за четец на притежателя слот тава за замяна за Xiaomi Redmi 3 3S / Redmi Note 3 pro / Redmi Note 4
 • Ново
Оценка на продукта:

XGE нова СИМ-карта гнездо за четец на притежателя слот тава за замяна за Xiaomi Redmi 3 3S / Redmi Note 3 pro / Redmi Note 4

Ние се посвети за да се обезбедипрофесионална и висок квалитет на телефонот делови за вас.Детали за производот : 1 Тестирани пред превозот.2 Доаѓа со заштитна пластична кеса.3 Големи во парк / support големо.За превозот : 1 Ќе брод наредби од 3 работни дена превозот методи ќе се избере(ќе се забавува за време на големите празници во Кина).2 Ако не можете да го добиете вашиот парцела во 45 дена, pls контактирајте со нас да се прошири заштита дена.3 Ако не ја прими пратката по 60 дена ,Ние и ветуваме на наплата или повторно да ја прати.(ве молиме, не се применуваат за спор во 60 дена ,ова е несакана, Африка / Јужна Америка / Русија во рок од 90 дена)4 Pls бидете сигурни дека вашиот приемник информации се точни пред да ја купите...

BGN 5.52
10 бр./лот нов висок клас слушалки жак за слушалки аудио гъвкав кабел дубликат част за Samsung Galaxy Note 8 резервни части за ремонт на
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр./лот нов висок клас слушалки жак за слушалки аудио гъвкав кабел дубликат част за Samsung Galaxy Note 8 резервни части за ремонт на

Нов Висок Квалитет Слушалка Џек За Слушалки Аудио Flex Кабел За Замена На Дел За Samsung Galaxy Note 8 Поправка ДеловиОпис на производот : Висок квалитет и Нов бренд Нови Замена на делови за Samsung Galaxy Note 8 Тестирани еден по еден пред превозот, работат совршено...

BGN 24.00 31.98
Висок капацитет 6500mah подмяна на батерия + зарядно устройство за Samsung Galaxy Note 2 II N7100 GT-N7100 с бяла задния капак на корпуса
 • Ново
Оценка на продукта:

Висок капацитет 6500mah подмяна на батерия + зарядно устройство за Samsung Galaxy Note 2 II N7100 GT-N7100 с бяла задния капак на корпуса

YIBOYUAN Држачи за Функција : * Бренд : YIBOYUAN* Интелигентни посветен на полначот на батеријата со USB излез.* Кога батеријата е целосно наполнета,автоматски стоп полни.* Безбедност отсечени коло,Изграденаво заштита коло спречува преполнувањето.* Постојан струја,константен напон на полнење,автоматска идентификација.* LED индикатор : батерија на полнење е црвено светло,кога целосно наполнета е сина светлина.* Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz 0.15 На* Излез : наизменична СТРУЈА 4.2, 350m A + / 50m A,USB Порта излез : DC5.2 V, 800m A(USB)* Полнач големина на : 9*5.5*3Генерички Продолжен Батеријата Featrue : * Генерички Најдобри замена за оригиналната батеријата со зголемена пасивност и времето на разговор.* Овој продолжен батеријата е два пати погуста од оригиналот,толку е поголем капацитет и треба нашата маска за да го инсталирате на телефонот.* Дојде со посебни капакот на батеријата за продолжен батеријата,подебели од оригиналниот задниот поклопец.* Директно од фабрика BAAKYEEK.Голема зделка,Огромни попусти,Високо ефективни.* Интегрирана microchip внатре спречува преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата.* Помине безбедно тест во фабриката,гаранција за квалитет,1 година гаранција.* Батерија Тип : Литиум Јонска* Капацитетот на батеријата : 6500m Ah* Напон : 3.7 v* Батеријата големина на : 14.5*7.6*1.4* Боја : БелаКомпатибилен со модели : за Samsung Галакси Забелешка 2 II N7100 (НЕ за галакси забелешка 1)Pakage вклучуваат : * 1x полнач* 1x продолжен батеријата* 1x посебни одговара на капакот на батеријата* Power plug : според превозот земјата НИ понудат / ЕУ / велика БРИТАНИЈА или АУ приклучокот.1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 18.00 20.30
чисто нов и оригинален чип с памет SDIN9DW4-32G 32GB emmc BGA
 • Ново
Оценка на продукта:

чисто нов и оригинален чип с памет SDIN9DW4-32G 32GB emmc BGA

Начин На Плаќање : Western Union, money gram, T / TВреме на испорака(во работни денови) : DHL : 37 денаEMS : 510 денаПРОЗОРЦИ : 37 денаТНТ : 57 денаFedex : 37 денаRegisterd Воздухопловната : 1025 денаПовратни информации : 1...

BGN 26.80
1 бр. / много високо качество 5.0за THL T6 T6S сензорен екран е чувствителен на допир самолет дигитайзер, цвят черно с панделка
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. / много високо качество 5.0за THL T6 T6S сензорен екран е чувствителен на допир самолет дигитайзер, цвят черно с панделка

За Модел : 5.0"За THL T6 T6 SВо Однос На Контрола На КвалитетНашите КК ќе се спроведе 100% проверка и да ги преземат тест, еден по еден пред испраќање ,за да бидете сигурни дека клиентите се добие производ со добар квалитет...

BGN 8.53
5 бр. / лот за Samsung Galaxy Grand Prime G5308W батерия 3030 ма смяна на акумулаторна батерия за G530 G530F G530FZ G530Y
 • Ново
Оценка на продукта:

5 бр. / лот за Samsung Galaxy Grand Prime G5308W батерия 3030 ма смяна на акумулаторна батерия за G530 G530F G530FZ G530Y

Добредојдовте на нашиот продавница, е вашата поддршка за да ги споделите со нас расте! Најдобри желби за вас, сакаат вас и за вашето семејство, здрави и среќни! Ги прогласи : Ние ќе испрати пакет рок од 3 работни дена! Топло потсетување : Продавачот за Испорака Метод логистика може само да се следи патеката на пакетот во Кина, нормално пристигнување време е 3050 дена...

BGN 31.00 39.34