• Ново
Нов тест 3,5 инча за NL2432HC22-40J NL2432HC22-40A LCD дисплей на екрана на контролния панел безплатна доставка

Нов тест 3,5 инча за NL2432HC22-40J NL2432HC22-40A LCD дисплей на екрана на контролния панел безплатна доставка

Buyers rating:
-15 % BGN 108.00
BGN 127.50

Брой продукти

Нови 100% тест 3.5 инчен за NL2432 HC22-40 J NL2432 HC22-40 A lcd екран панел бесплатен превозот
опис :
1. висок квалитет и голема во парк сега, за рефус цена, само да не контактирате !
2. строго се тестираат и 100% работи добро пред превозот
3. За било какви прашања, pls не двоумете се да контактирате со нас.

Други функции

LCD-комплект:
ДА
Екран:
3.5
Вид На Допир Екран:
Резистивен Екран
Номер На Модела:
NL2432HC22-40J
търговска марка:
Wisecoco

Най-добри сделки

QiAN SiMAi 1бр ново стъкло на задната камера и залепваща лента за мобилен телефон Xiaomi Redmi Note 2 / Hongmi Note 2
 • Ново
Оценка на продукта:

QiAN SiMAi 1бр ново стъкло на задната камера и залепваща лента за мобилен телефон Xiaomi Redmi Note 2 / Hongmi Note 2

1 PCS Нова Задна камера е Стакло & селотејп за Xiaomi Redmi Забелешка 2 / Hongmi Забелешка 2 мобилен телефон1 100% нови и високо quanity производи .2, Сите предмети биле тест пред брод .3...

BGN 2.69
XGE нов говорител на ухото подмяна на слушалка Nokia Asha 300 206 308 309 310 311 303 205 X2-02 X2-05 X3-02 X2-0-високо качество
 • Ново
Оценка на продукта:

XGE нов говорител на ухото подмяна на слушалка Nokia Asha 300 206 308 309 310 311 303 205 X2-02 X2-05 X3-02 X2-0-високо качество

Потсетување : 1 Информации за производот доаѓа од интернет, но нашите слики се реални, ние ќе брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ...

BGN 4.78
Нова висококачествена батерия ED30 2600mAh за мобилен телефон Motorola moto G G2 XT1028 XT1032 XT1033 XT1034
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова висококачествена батерия ED30 2600mAh за мобилен телефон Motorola moto G G2 XT1028 XT1032 XT1033 XT1034

Ви благодарам многу за да купите нашите производи, нашата компанија ветувања гаранција 12 месеци, батерија е било кој квалитет на проблемот, во рок од 12 месеци, ќе биде бесплатно за купувачот да испрати нова батерија.escription : 1...

BGN 20.78
QiAN SiMAi New original High Quality 3.7 V 1800mAh BL8101 батерия за мобилен телефон Fly IQ455 в наличност+ песен-код
 • Ново
Оценка на продукта:

QiAN SiMAi New original High Quality 3.7 V 1800mAh BL8101 батерия за мобилен телефон Fly IQ455 в наличност+ песен-код

Добредојдовте на нашата продавница!Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачкаНие брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно.Нарачки ќе брод од страна на поштата регистрирани воздухопловната со следење на број.Опис На Производот : Број на модел : BL8101 Напон : 3.7 V Капацитет : 1800m Ah Одговара машина : Летаат IQ455Пакет содржи : 1 x BL8101 Батеријата Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 7.25
Нов заряд кабел за зареждане порт Micro USB порт за докинг конектор гъвкав кабел за мобилен телефон Samsung Galaxy Note 2 N7100 + безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов заряд кабел за зареждане порт Micro USB порт за докинг конектор гъвкав кабел за мобилен телефон Samsung Galaxy Note 2 N7100 + безплатна доставка

Нови Полнење Полнење Порта Портата за Micro USB Док Конектор Флекс Кабел за Samsung Галакси Забелешка 2 N7100 мобилен телефон + бесплатен Превозот1...

BGN 4.37
Vecmnoday 5 бр. / лот сензорен панел за Nokia Lumia 730 735 преден външен LCD сензорен екран смяна на стъкло на обектива
 • Ново
Оценка на продукта:

Vecmnoday 5 бр. / лот сензорен панел за Nokia Lumia 730 735 преден външен LCD сензорен екран смяна на стъкло на обектива

Vecmnoday 5pcs / многу екран на допир Панел За Nokia Lumia 730 735 Пред Надворешниот LCD Екран на Допир Леќи од Стакло ЗаменаОПИС Сосема нов Тоа се користи за да се замени скршен, оштетени, пукната или неупотребливи надворешното стакло леќи...

BGN 13.89
Оригинален Doogee F3 F3 PRO телефон, зарядно устройство, порт за докинг станция за зареждане Micro USB слот с микрофон Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален Doogee F3 F3 PRO телефон, зарядно устройство, порт за докинг станция за зареждане Micro USB слот с микрофон Безплатна доставка

Оригиналниот Doogee F3, F3 ПРО Полнач за Телефон Порта Клупа Полнење Микро USB Слотот со Микрофон Бесплатен Превозот

BGN 13.47
1 бр. оригинални нова, на задната камера е голяма задната камера+предна малка камера модул гъвкав кабел за Xiaomi Redmi 4 Pro
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. оригинални нова, на задната камера е голяма задната камера+предна малка камера модул гъвкав кабел за Xiaomi Redmi 4 Pro

1pcs Оригинални нова Задна Камера Голема Задната Камера+пред малите Модулот на камерата Flex Кабел за Xiaomi Redmi 4 Про

BGN 9.00 9.60
Yeuzoe за Lenovo Vibe K5 Plus делото официален оригинален корпуса на телефона за Lenovo A6020 капак на отделението за батерията на резервни части
 • Ново
Оценка на продукта:

Yeuzoe за Lenovo Vibe K5 Plus делото официален оригинален корпуса на телефона за Lenovo A6020 капак на отделението за батерията на резервни части

Yeuzoe За Леново Атмосфера K5 Плус Назад случај Службен Оригиналот Телефон домување За Леново A6020 на Капакот на Батеријата Замена на Делови

BGN 10.00 12.78
текстов TM040YDHG30 за Intermec CN51 нов 4.0 висококачествен LCD дисплей за Intermec CN51
 • Ново
Оценка на продукта:

текстов TM040YDHG30 за Intermec CN51 нов 4.0 висококачествен LCD дисплей за Intermec CN51

100% Texted TM040 YDHG30 За Intermec CN51 Нов 4.0" висококвалитетен LCD Екран За Intermec CN 51Карактеристики : 100% Висок Квалитет.1 Замена LCD Дисплеј Собранието.2.Секој екран е тестиран пред превозот и се 100% работи.Ако какви било проблеми ,ве молиме контактирајте со нас наскоро.3.Овој производ само имаат LCD!

BGN 84.00 92.80
HFY BM33 батерия за XIaomi Mi4i Батерия Mi 4и M4i 3030mAh
 • Ново
Оценка на продукта:

HFY BM33 батерия за XIaomi Mi4i Батерия Mi 4и M4i 3030mAh

1.Ако вашата нарачка потврда дојде време, сеуште не добиваат со цел, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака од страна на дополнителни дена за да се обезбеди да може конечно да се дојде на ред.2.Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена...

BGN 14.10
1 бр. / много високо качество 5.0за THL T6 T6S сензорен екран е чувствителен на допир самолет дигитайзер, цвят черно с панделка
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. / много високо качество 5.0за THL T6 T6S сензорен екран е чувствителен на допир самолет дигитайзер, цвят черно с панделка

За Модел : 5.0"За THL T6 T6 SВо Однос На Контрола На КвалитетНашите КК ќе се спроведе 100% проверка и да ги преземат тест, еден по еден пред испраќање ,за да бидете сигурни дека клиентите се добие производ со добар квалитет...

BGN 8.53
чисто нов корпус задната част на задната камера обектив на кутията на фотоапарата стъкло с лепилото за Meizu M1 / M2 / M3 / M3S / M1 подмяна на метал
 • Ново
Оценка на продукта:

чисто нов корпус задната част на задната камера обектив на кутията на фотоапарата стъкло с лепилото за Meizu M1 / M2 / M3 / M3S / M1 подмяна на метал

Карактеристики : Бренд Нови станбени Покрие Случаи за Meizu на М1 / М2 / М3 / M3 S / М1 Метал 100% Совршено се вклопуваат...

BGN 6.38
Гаранция за оригинален струята на храна за Asus padfone s T00N PF500KL клавиш за сила на звука бутон за включване / изключване на струята
 • Ново
Оценка на продукта:

Гаранция за оригинален струята на храна за Asus padfone s T00N PF500KL клавиш за сила на звука бутон за включване / изключване на струята

Се гарантира Вистинска Моќ flex кабел за Aspadfone s T00 N PF500 KL контрола на јачина на звук копче копче за вклучување / исклучување копче за flex кабелРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

BGN 12.00 13.07
LCD екран за Huawei G8 Maimang 4 D199 G7 PLUS LCD Display Touch Screen Digitizer Assembly Repair Parts
 • Ново
Оценка на продукта:

LCD екран за Huawei G8 Maimang 4 D199 G7 PLUS LCD Display Touch Screen Digitizer Assembly Repair Parts

LCD Екран За Huawei G8 Maimang 4 D199 Г7 ПЛУС LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието Поправка Делови Бесплатен ПревозотКупување & Инсталација БелешкиИнсталација на LCD Екранот и Digitizer Собранието со Пред Домување треба да биде направено од страна на квалификувано лице ...

BGN 31.20
XGE нова СИМ-карта гнездо за четец на притежателя слот тава за замяна за Xiaomi Redmi 3 3S / Redmi Note 3 pro / Redmi Note 4
 • Ново
Оценка на продукта:

XGE нова СИМ-карта гнездо за четец на притежателя слот тава за замяна за Xiaomi Redmi 3 3S / Redmi Note 3 pro / Redmi Note 4

Ние се посвети за да се обезбедипрофесионална и висок квалитет на телефонот делови за вас.Детали за производот : 1 Тестирани пред превозот.2 Доаѓа со заштитна пластична кеса.3 Големи во парк / support големо.За превозот : 1 Ќе брод наредби од 3 работни дена превозот методи ќе се избере(ќе се забавува за време на големите празници во Кина).2 Ако не можете да го добиете вашиот парцела во 45 дена, pls контактирајте со нас да се прошири заштита дена.3 Ако не ја прими пратката по 60 дена ,Ние и ветуваме на наплата или повторно да ја прати.(ве молиме, не се применуваат за спор во 60 дена ,ова е несакана, Африка / Јужна Америка / Русија во рок од 90 дена)4 Pls бидете сигурни дека вашиот приемник информации се точни пред да ја купите...

BGN 5.52
Високо качество на chensuper 3800mAh BLP597 батерия за Oneplus 2 One Two Plus
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на chensuper 3800mAh BLP597 батерия за Oneplus 2 One Two Plus

Ви благодарам многу за да купите нашите производи, нашата компанија ветувања гаранција 12 месеци, батерија е било кој квалитет на проблемот, во рок од 12 месеци, ќе биде бесплатно за купувачот да испрати нова батерија.escription : 1...

BGN 22.34
Безплатна доставка за Мей zu M1 note Meilan Note M463U 5.5 сензорен екран дигитайзер LCD дисплей за подмяна монтаж +подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка за Мей zu M1 note Meilan Note M463U 5.5 сензорен екран дигитайзер LCD дисплей за подмяна монтаж +подарък

Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред породувањето за да се обезбеди работа....

BGN 28.77
Vecmnoday 10 бр. / лот LCD дисплей външна тъчпад със стъклен капак на обектива част за LG X Power 2 Power2/K10 Power X500 M320 с логото на
 • Ново
Оценка на продукта:

Vecmnoday 10 бр. / лот LCD дисплей външна тъчпад със стъклен капак на обектива част за LG X Power 2 Power2/K10 Power X500 M320 с логото на

Vecmnoday 10pcs / многу LCD Надворешниот екран на допир Панел Стакло Поклопец на Леќите на Дел За LG X Моќ 2 Power2 / K10 Моќ X500 M320 Со ЛоготоОПИС Сосема нов Тоа се користи за да се замени скршен, оштетени, пукната или неупотребливи надворешното стакло леќи...

BGN 20.78