• Ново
Използвана дънната платка 1g RAM+4G ROM на дънната платка за THL W100 MTK6589 Quad Core 4.5-Инчов QHD 960*540 Безплатна доставка

Използвана дънната платка 1g RAM+4G ROM на дънната платка за THL W100 MTK6589 Quad Core 4.5-Инчов QHD 960*540 Безплатна доставка

Buyers rating:
-9 % BGN 64.00
BGN 70.38

Брой продукти


Топло Добредојде Во Продавница
Вистински Производ Фотографии Навистина Во Парк
Врвот Продавачот на Телефони Додатоци
Добар По Продажба На Услуги
[ Вид Забелешка : ]
1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 00-20 : 00 Часот Од понеделник До сабота.
2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.
3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,
така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.
4.Препорачуваме професионална инсталација.
Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.
5. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас.
[Совети] : Ако ви се исполнат проблем за време на инсталацијата, ве молиме обидете се 3 Чекори :
1. Ве молиме проверете поврзани жица, врската.
2. Ве молиме обидете се да го фабрика-ресетирајте го вашиот телефон да се обиде.(копче операција).
3. Ве молиме обидете се да го надградите вашиот телефон ROM фирмверот да најновиот. (компјутерско работење.)
Пакет Се Вклучени :
1x THL W100 Користи Плоча 1 G RAM меморија+4 G ROM Плоча
Користи Плоча 1 G RAM меморија+4 G ROM Плоча За THL W100 MTK6589 Quad Core 4.5 Инчен QHD 960*540 Бесплатен Превозот + Следење на Број

Други функции

Номер На Модела:
THL W100
търговска марка:
ebuydoor
Съвместим Марка:
Друго

Най-добри сделки

1 бр. оригинални нова, на задната камера е голяма задната камера+предна малка камера модул гъвкав кабел за Xiaomi Redmi 4 Pro
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. оригинални нова, на задната камера е голяма задната камера+предна малка камера модул гъвкав кабел за Xiaomi Redmi 4 Pro

1pcs Оригинални нова Задна Камера Голема Задната Камера+пред малите Модулот на камерата Flex Кабел за Xiaomi Redmi 4 Про

BGN 9.00 9.60
1 бр. / много високо качество 5.0за THL T6 T6S сензорен екран е чувствителен на допир самолет дигитайзер, цвят черно с панделка
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. / много високо качество 5.0за THL T6 T6S сензорен екран е чувствителен на допир самолет дигитайзер, цвят черно с панделка

За Модел : 5.0"За THL T6 T6 SВо Однос На Контрола На КвалитетНашите КК ќе се спроведе 100% проверка и да ги преземат тест, еден по еден пред испраќање ,за да бидете сигурни дека клиентите се добие производ со добар квалитет...

BGN 8.53
Нов JLW HB3748B8EBC батерия за Huawei Ascend G7 G7-TL100 високо качество 3000mAh литиево-йонна батерия Batterie Bateria батерия AKKU
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов JLW HB3748B8EBC батерия за Huawei Ascend G7 G7-TL100 високо качество 3000mAh литиево-йонна батерия Batterie Bateria батерия AKKU

Те молам кажи ми ако ти треба треба било каква помош, контактирајте ме во онлајн чет алатки, епошта, цел порака др.,Купувачи со продавачот за да се задржи добра комуникација.Опис : 1...

BGN 23.98
Подмяна на мобилен телефон 1500mah батерия BL-4D батерия за Nokia N97 Mini N8 N8-00 E5 E5-00 E7 E7-00 акумулаторна батерия Bateria
 • Ново
Оценка на продукта:

Подмяна на мобилен телефон 1500mah батерия BL-4D батерия за Nokia N97 Mini N8 N8-00 E5 E5-00 E7 E7-00 акумулаторна батерия Bateria

Мобилен Телефон Замена 1500mah BL4 D Батерија За Nokia N97 Mini N8 N800 E5 E500 E7 E700 Батерија Bateria* Генерички Најдобри замена за оригиналната батеријата со споредливи екранот во мирување и времето на разговор.* Директно од фабрика BAAKYEEK.Голема зделка,Огромни попусти,Високо ефективни.* Интегрирана microchip внатре спречува преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата.* Помине безбедно тест во фабриката,гаранција за квалитет,1 година гаранција.* Батерија Тип : Литиум Јонска* Батерија Капацитет : 1500 mah* Напон : 3.7 V* Батеријата големина : 6.*4.5*0.5Компатибилен со : BL4 D Модел : За Nokia N97 Mini, За Nokia N8,N800,За Nokia E5,E500, За Nokia E7,E700Pakage вклучуваат : * 1x

BGN 7.00 9.28
Безплатна доставка за Мей zu M1 note Meilan Note M463U 5.5 сензорен екран дигитайзер LCD дисплей за подмяна монтаж +подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка за Мей zu M1 note Meilan Note M463U 5.5 сензорен екран дигитайзер LCD дисплей за подмяна монтаж +подарък

Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред породувањето за да се обезбеди работа....

BGN 28.77
LCD екран за Huawei G8 Maimang 4 D199 G7 PLUS LCD Display Touch Screen Digitizer Assembly Repair Parts
 • Ново
Оценка на продукта:

LCD екран за Huawei G8 Maimang 4 D199 G7 PLUS LCD Display Touch Screen Digitizer Assembly Repair Parts

LCD Екран За Huawei G8 Maimang 4 D199 Г7 ПЛУС LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието Поправка Делови Бесплатен ПревозотКупување & Инсталација БелешкиИнсталација на LCD Екранот и Digitizer Собранието со Пред Домување треба да биде направено од страна на квалификувано лице ...

BGN 31.20
Originl се използва бутонът за захранване гъвкав кабел за спк стартира строителни VKWorld VK700 Pro MTK6582 Quad Core 5.5 Инчов HD 1280x720 Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Originl се използва бутонът за захранване гъвкав кабел за спк стартира строителни VKWorld VK700 Pro MTK6582 Quad Core 5.5 Инчов HD 1280x720 Безплатна доставка

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

BGN 10.00 11.18
Нов оригинален висок клас батерия rainbow 4G 3.7 V 2000mAh за мобилен телефон Wiko rainbow 4G в наличност+път+ Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов оригинален висок клас батерия rainbow 4G 3.7 V 2000mAh за мобилен телефон Wiko rainbow 4G в наличност+път+ Безплатна доставка

Добредојдовте на нашата продавница!Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачкаНие брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно.Нарачки ќе брод од страна на поштата регистрирани воздухопловната со следење на број.Опис На Производот : Број на модел : Wiko виножито 4 G батеријатаНапон : 3.7 V Капацитет : 2500m Ah Одговара машина : Wiko виножито 4 G мобилен телефонПакет содржи : 1x Wiko виножито 4 G батеријата Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 7.18
Нов корпус Ymitn 9 мм в задната част на задната камера стъклен обектив с лепилото за Sony Ericsson Xperia TX LT29i LT29a LT29 Free Ship
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов корпус Ymitn 9 мм в задната част на задната камера стъклен обектив с лепилото за Sony Ericsson Xperia TX LT29i LT29a LT29 Free Ship

Карактеристики : Бренд Нови станбени Покрие Случаи за Sony Ericsson Xperia TX LT29i LT29a LT29 100% Совршено се вклопуваат Замени скршен, оштетени или испукани мобилни домување...

BGN 6.00 6.38
Безплатна доставка за Мей zu MX4 pro сензорен екран дигитайзер LCD дисплей за подмяна монтаж +подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка за Мей zu MX4 pro сензорен екран дигитайзер LCD дисплей за подмяна монтаж +подарък

Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред породувањето за да се обезбеди работа....

BGN 38.38
10 бр./лот нов висок клас слушалки жак за слушалки аудио гъвкав кабел дубликат част за Samsung Galaxy Note 8 резервни части за ремонт на
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр./лот нов висок клас слушалки жак за слушалки аудио гъвкав кабел дубликат част за Samsung Galaxy Note 8 резервни части за ремонт на

Нов Висок Квалитет Слушалка Џек За Слушалки Аудио Flex Кабел За Замена На Дел За Samsung Galaxy Note 8 Поправка ДеловиОпис на производот : Висок квалитет и Нов бренд Нови Замена на делови за Samsung Galaxy Note 8 Тестирани еден по еден пред превозот, работат совршено...

BGN 24.00 31.98
Циен Симай нов оригинален високо качество на micromax d303 батерия за мобилен телефон micromax D303 в наличност + песен-код +безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Циен Симай нов оригинален високо качество на micromax d303 батерия за мобилен телефон micromax D303 в наличност + песен-код +безплатна доставка

Добредојдовте на нашата продавница!Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачкаНие брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно.Нарачки ќе брод од страна на поштата регистрирани воздухопловната со следење на број.Опис На Производот : Број На Модел : Micromax D303Напон : 3.7 V Капацитет : 1300m Ah Одговара машина : Micromax D303 Мобилен Телефон Пакет вклучуваат : 1x Micromax D303 батеријата Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 7.02
Използва оригинален USB plug small Board към дънната платка main спк стартира строителни за UMIDIGI UMI Plus E Хелио P20 FHD 5.5 Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Използва оригинален USB plug small Board към дънната платка main спк стартира строителни за UMIDIGI UMI Plus E Хелио P20 FHD 5.5 Безплатна доставка

Користи Оригинални USB Приклучок мали Одбор на матичната Плоча главниот FPC за UMIDIGI UMI PlE Helio P20 FHD 5.5" Бесплатен ПревозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

BGN 12.00 12.78
Yeuzoe за Lenovo Vibe K5 Plus делото официален оригинален корпуса на телефона за Lenovo A6020 капак на отделението за батерията на резервни части
 • Ново
Оценка на продукта:

Yeuzoe за Lenovo Vibe K5 Plus делото официален оригинален корпуса на телефона за Lenovo A6020 капак на отделението за батерията на резервни части

Yeuzoe За Леново Атмосфера K5 Плус Назад случај Службен Оригиналот Телефон домување За Леново A6020 на Капакот на Батеријата Замена на Делови

BGN 10.00 12.78
Гаранция за оригинален струята на храна за Asus padfone s T00N PF500KL клавиш за сила на звука бутон за включване / изключване на струята
 • Ново
Оценка на продукта:

Гаранция за оригинален струята на храна за Asus padfone s T00N PF500KL клавиш за сила на звука бутон за включване / изключване на струята

Се гарантира Вистинска Моќ flex кабел за Aspadfone s T00 N PF500 KL контрола на јачина на звук копче копче за вклучување / исклучување копче за flex кабелРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

BGN 12.00 13.07
QiAN SiMAi New original High Quality 3.7 V 1800mAh BL8101 батерия за мобилен телефон Fly IQ455 в наличност+ песен-код
 • Ново
Оценка на продукта:

QiAN SiMAi New original High Quality 3.7 V 1800mAh BL8101 батерия за мобилен телефон Fly IQ455 в наличност+ песен-код

Добредојдовте на нашата продавница!Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачкаНие брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно.Нарачки ќе брод од страна на поштата регистрирани воздухопловната со следење на број.Опис На Производот : Број на модел : BL8101 Напон : 3.7 V Капацитет : 1800m Ah Одговара машина : Летаат IQ455Пакет содржи : 1 x BL8101 Батеријата Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 7.25
Vecmnoday 10 бр. / лот LCD дисплей външна тъчпад със стъклен капак на обектива част за LG X Power 2 Power2/K10 Power X500 M320 с логото на
 • Ново
Оценка на продукта:

Vecmnoday 10 бр. / лот LCD дисплей външна тъчпад със стъклен капак на обектива част за LG X Power 2 Power2/K10 Power X500 M320 с логото на

Vecmnoday 10pcs / многу LCD Надворешниот екран на допир Панел Стакло Поклопец на Леќите на Дел За LG X Моќ 2 Power2 / K10 Моќ X500 M320 Со ЛоготоОПИС Сосема нов Тоа се користи за да се замени скршен, оштетени, пукната или неупотребливи надворешното стакло леќи...

BGN 20.78