• Ново
3 м двустранно залепваща лента, стикер за мобилния телефон сензорен екран стъкло за Samsung за iphone за Huawei за Xiaomi за Asus

3 м двустранно залепваща лента, стикер за мобилния телефон сензорен екран стъкло за Samsung за iphone за Huawei за Xiaomi за Asus

Buyers rating:
BGN 1.58

Брой продукти


3 M Двојно Двострано Лепливи Ленти Налепница За Мобилен Телефон со Екран на Допир за Стакло За Samsung За iphone За Huawei За Xiaomi За Asus
1). Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред брод.
2). Пакување : Сите Мобилен Телефон Резервни Делови Спакувани во анти-статички кеси со пена кутија за да се осигура безбедноста.
3). Палета на производи : Широк Спектар на Резервни делови за мобилен телефон се достапни, Најдобар Квалитет Најдобра цена.
4). Производ состојба : Во акции за да се обезбеди promp испорака.
5). Инсистираат не : Ние ќе го споделам и ажурирање со вас најновите информации за мобилен телефон резервни делови
6). Pciture Покажуваат : Се слика Со Moblie Телефон , Покажуваат производ на автентичноста
Детална Слика :
Почитувани купувачот , ве молиме обрнете внимание на тоа пред да го поставите цел :

Ве молиме comfirm вашиот контакт име , адреса , поштенски код и тел број внимателно откако ќе се направи со цел , спротивно на тоа , можно е дека не може да ја прими стоката .
Бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , тоа не може да се следи по предмети лево Кина. Ако не можете да го прифати тоа , ве молиме изберете Стандард превозот или Epacket , на друг начин , но треба да плаќаат за превозот цена
По Serivice
1. Ако постои било каков проблем кога ќе можат стоката , ве молиме да не се отвори спорот , контактирајте со нас веднаш. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот .
2. Како uausl , ( Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и Ali Express Стандард Превозот ) времето за испорака е 16-35 работни дена . Ако доаѓа со посебни околности ( Празници , политика на вредноста , царинските , оддалечена област и така натаму ) , тоа ќе биде одложен .

Други функции

Дизайн:
Бар
Номер На Модела:
За Samsung Galaxy A5 2017 A520F
търговска марка:
JIARUILA
Съвместим Марка:
За Samsung
Материал:
Стъкло
Контрол На Качеството:
Тест Преди Изпращането На
Уоррэмти:
6 месеца

Най-добри сделки

Използвана дънната платка 1g RAM+4G ROM на дънната платка за THL W100 MTK6589 Quad Core 4.5-Инчов QHD 960*540 Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Използвана дънната платка 1g RAM+4G ROM на дънната платка за THL W100 MTK6589 Quad Core 4.5-Инчов QHD 960*540 Безплатна доставка

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

BGN 64.00 70.38
QiAN SiMAi New original High Quality 3.7 V 1800mAh BL8101 батерия за мобилен телефон Fly IQ455 в наличност+ песен-код
 • Ново
Оценка на продукта:

QiAN SiMAi New original High Quality 3.7 V 1800mAh BL8101 батерия за мобилен телефон Fly IQ455 в наличност+ песен-код

Добредојдовте на нашата продавница!Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачкаНие брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно.Нарачки ќе брод од страна на поштата регистрирани воздухопловната со следење на број.Опис На Производот : Број на модел : BL8101 Напон : 3.7 V Капацитет : 1800m Ah Одговара машина : Летаат IQ455Пакет содржи : 1 x BL8101 Батеријата Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 7.25
Нов оригинален висок клас батерия rainbow 4G 3.7 V 2000mAh за мобилен телефон Wiko rainbow 4G в наличност+път+ Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов оригинален висок клас батерия rainbow 4G 3.7 V 2000mAh за мобилен телефон Wiko rainbow 4G в наличност+път+ Безплатна доставка

Добредојдовте на нашата продавница!Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачкаНие брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно.Нарачки ќе брод од страна на поштата регистрирани воздухопловната со следење на број.Опис На Производот : Број на модел : Wiko виножито 4 G батеријатаНапон : 3.7 V Капацитет : 2500m Ah Одговара машина : Wiko виножито 4 G мобилен телефонПакет содржи : 1x Wiko виножито 4 G батеријата Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 7.18
Оригинален нов 3,5-инчов LCD панел TX09D70VM1CDA LCD дисплей, високо качество
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален нов 3,5-инчов LCD панел TX09D70VM1CDA LCD дисплей, високо качество

Оригинални нови 3.5 инчен lcd панел TX09 D70 VM1 CDA LCD екранот се 100% висок квалитетопис : 1 висок квалитет и голема во парк сега, за рефус цена, само да не контактирате ! 2...

BGN 133.00 148.30
1 бр. / много високо качество 5.0за THL T6 T6S сензорен екран е чувствителен на допир самолет дигитайзер, цвят черно с панделка
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. / много високо качество 5.0за THL T6 T6S сензорен екран е чувствителен на допир самолет дигитайзер, цвят черно с панделка

За Модел : 5.0"За THL T6 T6 SВо Однос На Контрола На КвалитетНашите КК ќе се спроведе 100% проверка и да ги преземат тест, еден по еден пред испраќање ,за да бидете сигурни дека клиентите се добие производ со добар квалитет...

BGN 8.53
текстов TM040YDHG30 за Intermec CN51 нов 4.0 висококачествен LCD дисплей за Intermec CN51
 • Ново
Оценка на продукта:

текстов TM040YDHG30 за Intermec CN51 нов 4.0 висококачествен LCD дисплей за Intermec CN51

100% Texted TM040 YDHG30 За Intermec CN51 Нов 4.0" висококвалитетен LCD Екран За Intermec CN 51Карактеристики : 100% Висок Квалитет.1 Замена LCD Дисплеј Собранието.2.Секој екран е тестиран пред превозот и се 100% работи.Ако какви било проблеми ,ве молиме контактирајте со нас наскоро.3.Овој производ само имаат LCD!

BGN 84.00 92.80
XGE нова СИМ-карта гнездо за четец на притежателя слот тава за замяна за Xiaomi Redmi 3 3S / Redmi Note 3 pro / Redmi Note 4
 • Ново
Оценка на продукта:

XGE нова СИМ-карта гнездо за четец на притежателя слот тава за замяна за Xiaomi Redmi 3 3S / Redmi Note 3 pro / Redmi Note 4

Ние се посвети за да се обезбедипрофесионална и висок квалитет на телефонот делови за вас.Детали за производот : 1 Тестирани пред превозот.2 Доаѓа со заштитна пластична кеса.3 Големи во парк / support големо.За превозот : 1 Ќе брод наредби од 3 работни дена превозот методи ќе се избере(ќе се забавува за време на големите празници во Кина).2 Ако не можете да го добиете вашиот парцела во 45 дена, pls контактирајте со нас да се прошири заштита дена.3 Ако не ја прими пратката по 60 дена ,Ние и ветуваме на наплата или повторно да ја прати.(ве молиме, не се применуваат за спор во 60 дена ,ова е несакана, Африка / Јужна Америка / Русија во рок од 90 дена)4 Pls бидете сигурни дека вашиот приемник информации се точни пред да ја купите...

BGN 5.52
Нова висококачествена батерия ED30 2600mAh за мобилен телефон Motorola moto G G2 XT1028 XT1032 XT1033 XT1034
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова висококачествена батерия ED30 2600mAh за мобилен телефон Motorola moto G G2 XT1028 XT1032 XT1033 XT1034

Ви благодарам многу за да купите нашите производи, нашата компанија ветувања гаранција 12 месеци, батерија е било кој квалитет на проблемот, во рок од 12 месеци, ќе биде бесплатно за купувачот да испрати нова батерија.escription : 1...

BGN 20.78
Zenfone 5 Zenfone 6 Nexus 7 2nd Gen 2013 2012 1st 50 бр./лот Micro USB зарядно устройство конектор за зарядно устройство, порт за докинг станция за Asus Zenfone 5 Zenfone 6 Nexus 7 2nd Gen 2013 2012 1st
 • Ново
Оценка на продукта:

Zenfone 5 Zenfone 6 Nexus 7 2nd Gen 2013 2012 1st 50 бр./лот Micro USB зарядно устройство конектор за зарядно устройство, порт за докинг станция за Asus Zenfone 5 Zenfone 6 Nexus 7 2nd Gen 2013 2012 1st

50 PCS / Многу Микро USB Полнење Конектор за Полнач во Штекер Порта Клупа За AsZenfone 5 Zenfone 6 NexГенералот 2 2012 2013 1 Потсетување : 1...

BGN 29.00 30.56
Оригинален Doogee F3 F3 PRO телефон, зарядно устройство, порт за докинг станция за зареждане Micro USB слот с микрофон Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален Doogee F3 F3 PRO телефон, зарядно устройство, порт за докинг станция за зареждане Micro USB слот с микрофон Безплатна доставка

Оригиналниот Doogee F3, F3 ПРО Полнач за Телефон Порта Клупа Полнење Микро USB Слотот со Микрофон Бесплатен Превозот

BGN 13.47
Originl се използва бутонът за захранване гъвкав кабел за спк стартира строителни VKWorld VK700 Pro MTK6582 Quad Core 5.5 Инчов HD 1280x720 Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Originl се използва бутонът за захранване гъвкав кабел за спк стартира строителни VKWorld VK700 Pro MTK6582 Quad Core 5.5 Инчов HD 1280x720 Безплатна доставка

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

BGN 10.00 11.18
Гаранция за оригинален струята на храна за Asus padfone s T00N PF500KL клавиш за сила на звука бутон за включване / изключване на струята
 • Ново
Оценка на продукта:

Гаранция за оригинален струята на храна за Asus padfone s T00N PF500KL клавиш за сила на звука бутон за включване / изключване на струята

Се гарантира Вистинска Моќ flex кабел за Aspadfone s T00 N PF500 KL контрола на јачина на звук копче копче за вклучување / исклучување копче за flex кабелРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

BGN 12.00 13.07
Безплатна доставка за Мей zu M1 note Meilan Note M463U 5.5 сензорен екран дигитайзер LCD дисплей за подмяна монтаж +подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка за Мей zu M1 note Meilan Note M463U 5.5 сензорен екран дигитайзер LCD дисплей за подмяна монтаж +подарък

Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред породувањето за да се обезбеди работа....

BGN 28.77
Оригиналната 7 инчов Yh070if50h-A LCD дисплей Матрица таблет YH070IF50H-A 163*97 мм TFT LCD дисплей екрана на контролния панел Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригиналната 7 инчов Yh070if50h-A LCD дисплей Матрица таблет YH070IF50H-A 163*97 мм TFT LCD дисплей екрана на контролния панел Безплатна доставка

Оригинални 7" инчен YH070 IF50 HLCD Дисплеј НА Матрица ТАБЛЕТА YH070 IF50 HА 163*97mm TFT LCD Екран Панел Бесплатен превозот

BGN 26.00 29.42
Високо качество на chensuper 3800mAh BLP597 батерия за Oneplus 2 One Two Plus
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на chensuper 3800mAh BLP597 батерия за Oneplus 2 One Two Plus

Ви благодарам многу за да купите нашите производи, нашата компанија ветувања гаранција 12 месеци, батерија е било кој квалитет на проблемот, во рок од 12 месеци, ќе биде бесплатно за купувачот да испрати нова батерија.escription : 1...

BGN 22.34