• Ново
За Sony Xperia M4 Aqua E2303 E2333 E2353 Задното Стъкло Корпус На Отделението За Батерията Задната Част На Задната Част На Кутията Подмяна На Резервни Части

За Sony Xperia M4 Aqua E2303 E2333 E2353 Задното Стъкло Корпус На Отделението За Батерията Задната Част На Задната Част На Кутията Подмяна На Резервни Части

Buyers rating:
BGN 8.88

Брой продукти

За Sony Xperia М4 Аква E2303 E2333 E2353 Стакло Назад Батеријата Вратата Домување Задните Капакот За Замена На Резервни Делови
Карактеристики на производот : тип на Производ : Назад на Капакот на Батеријата Соодветен модел : За Sony Xperia М4 Аква E2303 E2333 E2353. Пакет : 1 X Назад на Капакот на Батеријата
Се истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање. Сите Точка доаѓа со Логото ,Не грижете се за тоа! Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима. Ако тоа е оштетен за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за тоа и да стапат во контакт со нас во времето. Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да понуди детални информации за нас во 7 дена од примање,Ние ќе потврди на проблемот и потоа го понуди задоволни решение за вас . Купувачи се одговорни за враќање postages ако проблеми се предизвикани од ваша страна. Answer : ___________________________ Note : Почитувани Секој Купувачот,кога ќе ја напуштат повратни информации ве молиме љубезно donn не сподели фотографија на нашиот објект во повратни информации.ве молам ве молам ве молам.Ви благодарам многу. Руски Пријател, ве Молиме бидете сигурни дека вашето име лево во ред е вашето Име и презиме .
Слики покажуваат :

Други функции

Цвят:
червено, бяло, черно
Дизайн:
Бар
Номер На Модела:
За Sony Xperia M4 Aqua E2303 E2333 E2353
търговска марка:
РТБЕСТОЙЗ
Съвместим Марка:
Sony Ericsson
Материал:
Пластмаса

Най-добри сделки

3 м двустранно залепваща лента, стикер за мобилния телефон сензорен екран стъкло за Samsung за iphone за Huawei за Xiaomi за Asus
 • Ново
Оценка на продукта:

3 м двустранно залепваща лента, стикер за мобилния телефон сензорен екран стъкло за Samsung за iphone за Huawei за Xiaomi за Asus

3 M Двојно Двострано Лепливи Ленти Налепница За Мобилен Телефон со Екран на Допир за Стакло За Samsung За iphone За Huawei За Xiaomi За As)...

BGN 1.58
Оригинален Doogee F3 F3 PRO телефон, зарядно устройство, порт за докинг станция за зареждане Micro USB слот с микрофон Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален Doogee F3 F3 PRO телефон, зарядно устройство, порт за докинг станция за зареждане Micro USB слот с микрофон Безплатна доставка

Оригиналниот Doogee F3, F3 ПРО Полнач за Телефон Порта Клупа Полнење Микро USB Слотот со Микрофон Бесплатен Превозот

BGN 13.47
Originl се използва бутонът за захранване гъвкав кабел за спк стартира строителни VKWorld VK700 Pro MTK6582 Quad Core 5.5 Инчов HD 1280x720 Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Originl се използва бутонът за захранване гъвкав кабел за спк стартира строителни VKWorld VK700 Pro MTK6582 Quad Core 5.5 Инчов HD 1280x720 Безплатна доставка

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

BGN 10.00 11.18
LCD екран за Huawei G8 Maimang 4 D199 G7 PLUS LCD Display Touch Screen Digitizer Assembly Repair Parts
 • Ново
Оценка на продукта:

LCD екран за Huawei G8 Maimang 4 D199 G7 PLUS LCD Display Touch Screen Digitizer Assembly Repair Parts

LCD Екран За Huawei G8 Maimang 4 D199 Г7 ПЛУС LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието Поправка Делови Бесплатен ПревозотКупување & Инсталација БелешкиИнсталација на LCD Екранот и Digitizer Собранието со Пред Домување треба да биде направено од страна на квалификувано лице ...

BGN 31.20
Оригиналът е за Lenovo A319 LCD дисплей с сензорен екран дигитайзер в събирането с рамка в черен цвят
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригиналът е за Lenovo A319 LCD дисплей с сензорен екран дигитайзер в събирането с рамка в черен цвят

Оригиналната За Леново A319 LCD Дисплеј Со Екран на Допир Digitizer Собранието Со рамка Црна БојаКарактеристики : 1.Бренд нови врвот lcd собранието .2.Поправка или Замена на стари скршени разбиена оштетени погрешни lcd екран на допир.3.Ние ќе ги тестираат тоа, еден по еден ,и бидете сигурни дека тоа работи добро .4...

BGN 19.20
Yeuzoe за Lenovo Vibe K5 Plus делото официален оригинален корпуса на телефона за Lenovo A6020 капак на отделението за батерията на резервни части
 • Ново
Оценка на продукта:

Yeuzoe за Lenovo Vibe K5 Plus делото официален оригинален корпуса на телефона за Lenovo A6020 капак на отделението за батерията на резервни части

Yeuzoe За Леново Атмосфера K5 Плус Назад случај Службен Оригиналот Телефон домување За Леново A6020 на Капакот на Батеријата Замена на Делови

BGN 10.00 12.78
XGE нова СИМ-карта гнездо за четец на притежателя слот тава за замяна за Xiaomi Redmi 3 3S / Redmi Note 3 pro / Redmi Note 4
 • Ново
Оценка на продукта:

XGE нова СИМ-карта гнездо за четец на притежателя слот тава за замяна за Xiaomi Redmi 3 3S / Redmi Note 3 pro / Redmi Note 4

Ние се посвети за да се обезбедипрофесионална и висок квалитет на телефонот делови за вас.Детали за производот : 1 Тестирани пред превозот.2 Доаѓа со заштитна пластична кеса.3 Големи во парк / support големо.За превозот : 1 Ќе брод наредби од 3 работни дена превозот методи ќе се избере(ќе се забавува за време на големите празници во Кина).2 Ако не можете да го добиете вашиот парцела во 45 дена, pls контактирајте со нас да се прошири заштита дена.3 Ако не ја прими пратката по 60 дена ,Ние и ветуваме на наплата или повторно да ја прати.(ве молиме, не се применуваат за спор во 60 дена ,ова е несакана, Африка / Јужна Америка / Русија во рок од 90 дена)4 Pls бидете сигурни дека вашиот приемник информации се точни пред да ја купите...

BGN 5.52
Гаранция за оригинален струята на храна за Asus padfone s T00N PF500KL клавиш за сила на звука бутон за включване / изключване на струята
 • Ново
Оценка на продукта:

Гаранция за оригинален струята на храна за Asus padfone s T00N PF500KL клавиш за сила на звука бутон за включване / изключване на струята

Се гарантира Вистинска Моќ flex кабел за Aspadfone s T00 N PF500 KL контрола на јачина на звук копче копче за вклучување / исклучување копче за flex кабелРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

BGN 12.00 13.07
20 бр / лот за iphone 6S 6Splus USB control charging IC charger IC U2300 35 контакти
 • Ново
Оценка на продукта:

20 бр / лот за iphone 6S 6Splus USB control charging IC charger IC U2300 35 контакти

Начин На Плаќање : Western Union, money gram, T / TВреме на испорака(во работни денови) : DHL : 37 денаEMS : 510 денаПРОЗОРЦИ : 37 денаТНТ : 57 денаFedex : 37 денаRegisterd Воздухопловната : 1025 денаПовратни информации : 1...

BGN 38.40
Високо качество на chensuper 3800mAh BLP597 батерия за Oneplus 2 One Two Plus
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на chensuper 3800mAh BLP597 батерия за Oneplus 2 One Two Plus

Ви благодарам многу за да купите нашите производи, нашата компанија ветувања гаранција 12 месеци, батерија е било кој квалитет на проблемот, во рок од 12 месеци, ќе биде бесплатно за купувачот да испрати нова батерија.escription : 1...

BGN 22.34
Нов JLW HB3748B8EBC батерия за Huawei Ascend G7 G7-TL100 високо качество 3000mAh литиево-йонна батерия Batterie Bateria батерия AKKU
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов JLW HB3748B8EBC батерия за Huawei Ascend G7 G7-TL100 високо качество 3000mAh литиево-йонна батерия Batterie Bateria батерия AKKU

Те молам кажи ми ако ти треба треба било каква помош, контактирајте ме во онлајн чет алатки, епошта, цел порака др.,Купувачи со продавачот за да се задржи добра комуникација.Опис : 1...

BGN 23.98
Висок капацитет 6500mah подмяна на батерия + зарядно устройство за Samsung Galaxy Note 2 II N7100 GT-N7100 с бяла задния капак на корпуса
 • Ново
Оценка на продукта:

Висок капацитет 6500mah подмяна на батерия + зарядно устройство за Samsung Galaxy Note 2 II N7100 GT-N7100 с бяла задния капак на корпуса

YIBOYUAN Држачи за Функција : * Бренд : YIBOYUAN* Интелигентни посветен на полначот на батеријата со USB излез.* Кога батеријата е целосно наполнета,автоматски стоп полни.* Безбедност отсечени коло,Изграденаво заштита коло спречува преполнувањето.* Постојан струја,константен напон на полнење,автоматска идентификација.* LED индикатор : батерија на полнење е црвено светло,кога целосно наполнета е сина светлина.* Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz 0.15 На* Излез : наизменична СТРУЈА 4.2, 350m A + / 50m A,USB Порта излез : DC5.2 V, 800m A(USB)* Полнач големина на : 9*5.5*3Генерички Продолжен Батеријата Featrue : * Генерички Најдобри замена за оригиналната батеријата со зголемена пасивност и времето на разговор.* Овој продолжен батеријата е два пати погуста од оригиналот,толку е поголем капацитет и треба нашата маска за да го инсталирате на телефонот.* Дојде со посебни капакот на батеријата за продолжен батеријата,подебели од оригиналниот задниот поклопец.* Директно од фабрика BAAKYEEK.Голема зделка,Огромни попусти,Високо ефективни.* Интегрирана microchip внатре спречува преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата.* Помине безбедно тест во фабриката,гаранција за квалитет,1 година гаранција.* Батерија Тип : Литиум Јонска* Капацитетот на батеријата : 6500m Ah* Напон : 3.7 v* Батеријата големина на : 14.5*7.6*1.4* Боја : БелаКомпатибилен со модели : за Samsung Галакси Забелешка 2 II N7100 (НЕ за галакси забелешка 1)Pakage вклучуваат : * 1x полнач* 1x продолжен батеријата* 1x посебни одговара на капакот на батеријата* Power plug : според превозот земјата НИ понудат / ЕУ / велика БРИТАНИЈА или АУ приклучокот.1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 18.00 20.30
10 бр./лот нов висок клас слушалки жак за слушалки аудио гъвкав кабел дубликат част за Samsung Galaxy Note 8 резервни части за ремонт на
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр./лот нов висок клас слушалки жак за слушалки аудио гъвкав кабел дубликат част за Samsung Galaxy Note 8 резервни части за ремонт на

Нов Висок Квалитет Слушалка Џек За Слушалки Аудио Flex Кабел За Замена На Дел За Samsung Galaxy Note 8 Поправка ДеловиОпис на производот : Висок квалитет и Нов бренд Нови Замена на делови за Samsung Galaxy Note 8 Тестирани еден по еден пред превозот, работат совршено...

BGN 24.00 31.98
Нов корпус Ymitn 9 мм в задната част на задната камера стъклен обектив с лепилото за Sony Ericsson Xperia TX LT29i LT29a LT29 Free Ship
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов корпус Ymitn 9 мм в задната част на задната камера стъклен обектив с лепилото за Sony Ericsson Xperia TX LT29i LT29a LT29 Free Ship

Карактеристики : Бренд Нови станбени Покрие Случаи за Sony Ericsson Xperia TX LT29i LT29a LT29 100% Совршено се вклопуваат Замени скршен, оштетени или испукани мобилни домување...

BGN 6.00 6.38
Нов тест 3,5 инча за NL2432HC22-40J NL2432HC22-40A LCD дисплей на екрана на контролния панел безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов тест 3,5 инча за NL2432HC22-40J NL2432HC22-40A LCD дисплей на екрана на контролния панел безплатна доставка

Нови 100% тест 3.5 инчен за NL2432 HC2240 J NL2432 HC2240 A lcd екран панел бесплатен превозотопис : 1 висок квалитет и голема во парк сега, за рефус цена, само да не контактирате !2...

BGN 108.00 127.50