• Ново
Нов заряд кабел за зареждане порт Micro USB порт за докинг конектор гъвкав кабел за мобилен телефон Samsung Galaxy Note 2 N7100 + безплатна доставка

Нов заряд кабел за зареждане порт Micro USB порт за докинг конектор гъвкав кабел за мобилен телефон Samsung Galaxy Note 2 N7100 + безплатна доставка

Buyers rating:
BGN 4.37

Брой продукти

Нови Полнење Полнење Порта Портата за Micro USB Док Конектор Флекс Кабел за Samsung Галакси Забелешка 2 N7100 мобилен телефон + бесплатен Превозот
1. 100% висок quanity производи .
2, Сите предмети биле тест пред брод .
3. Лесно да се инсталира, но тоа треба професионална вештина за да го инсталирате, ве молиме да се биде внимателен
4. Prefect одговара за Samsung Галакси Забелешка 2 N7100 мобилни phon e
Пакет :
1 PCS Нови Оригинални Микро USB Полнење Полначот Порта Dock Приклучок за Полнач Микрофон Микрофон Flex Лента Кабел
ЗАБЕЛЕШКА : ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа : Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Други функции

Дизайн:
Бар
търговска марка:
Циен Симай
Номер На Модела:
N7100
Съвместим Марка:
Samsung
Тип:
Зареждане на порт Micro USB порт за докинг станция гъвкав кабел

Най-добри сделки

Оригиналната 7 инчов Yh070if50h-A LCD дисплей Матрица таблет YH070IF50H-A 163*97 мм TFT LCD дисплей екрана на контролния панел Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригиналната 7 инчов Yh070if50h-A LCD дисплей Матрица таблет YH070IF50H-A 163*97 мм TFT LCD дисплей екрана на контролния панел Безплатна доставка

Оригинални 7" инчен YH070 IF50 HLCD Дисплеј НА Матрица ТАБЛЕТА YH070 IF50 HА 163*97mm TFT LCD Екран Панел Бесплатен превозот

BGN 26.00 29.42
Циен Симай нов оригинален високо качество на micromax d303 батерия за мобилен телефон micromax D303 в наличност + песен-код +безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Циен Симай нов оригинален високо качество на micromax d303 батерия за мобилен телефон micromax D303 в наличност + песен-код +безплатна доставка

Добредојдовте на нашата продавница!Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачкаНие брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно.Нарачки ќе брод од страна на поштата регистрирани воздухопловната со следење на број.Опис На Производот : Број На Модел : Micromax D303Напон : 3.7 V Капацитет : 1300m Ah Одговара машина : Micromax D303 Мобилен Телефон Пакет вклучуваат : 1x Micromax D303 батеријата Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 7.02
Yeuzoe за Lenovo Vibe K5 Plus делото официален оригинален корпуса на телефона за Lenovo A6020 капак на отделението за батерията на резервни части
 • Ново
Оценка на продукта:

Yeuzoe за Lenovo Vibe K5 Plus делото официален оригинален корпуса на телефона за Lenovo A6020 капак на отделението за батерията на резервни части

Yeuzoe За Леново Атмосфера K5 Плус Назад случај Службен Оригиналот Телефон домување За Леново A6020 на Капакот на Батеријата Замена на Делови

BGN 10.00 12.78
QiAN SiMAi 1бр нов слот за Sim-карти тава притежателя на резервни части за Xiaomi 3 M3 Mi3 Mi 3 Moible phone + DropShipping
 • Ново
Оценка на продукта:

QiAN SiMAi 1бр нов слот за Sim-карти тава притежателя на резервни части за Xiaomi 3 M3 Mi3 Mi 3 Moible phone + DropShipping

1 PCS Нова Sim Картичка Фах Носителот Замена на Делови За Xiaomi 3 М3 Mi3 Mi 3 Moible телефон + Drop Shipping1 100% нови и високо quanity производи .2, Сите предмети биле тест пред брод .3...

BGN 2.06
XGE нова СИМ-карта гнездо за четец на притежателя слот тава за замяна за Xiaomi Redmi 3 3S / Redmi Note 3 pro / Redmi Note 4
 • Ново
Оценка на продукта:

XGE нова СИМ-карта гнездо за четец на притежателя слот тава за замяна за Xiaomi Redmi 3 3S / Redmi Note 3 pro / Redmi Note 4

Ние се посвети за да се обезбедипрофесионална и висок квалитет на телефонот делови за вас.Детали за производот : 1 Тестирани пред превозот.2 Доаѓа со заштитна пластична кеса.3 Големи во парк / support големо.За превозот : 1 Ќе брод наредби од 3 работни дена превозот методи ќе се избере(ќе се забавува за време на големите празници во Кина).2 Ако не можете да го добиете вашиот парцела во 45 дена, pls контактирајте со нас да се прошири заштита дена.3 Ако не ја прими пратката по 60 дена ,Ние и ветуваме на наплата или повторно да ја прати.(ве молиме, не се применуваат за спор во 60 дена ,ова е несакана, Африка / Јужна Америка / Русија во рок од 90 дена)4 Pls бидете сигурни дека вашиот приемник информации се точни пред да ја купите...

BGN 5.52
Оригинален нов 3,5-инчов LCD панел TX09D70VM1CDA LCD дисплей, високо качество
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален нов 3,5-инчов LCD панел TX09D70VM1CDA LCD дисплей, високо качество

Оригинални нови 3.5 инчен lcd панел TX09 D70 VM1 CDA LCD екранот се 100% висок квалитетопис : 1 висок квалитет и голема во парк сега, за рефус цена, само да не контактирате ! 2...

BGN 133.00 148.30
5 бр. / лот за Samsung Galaxy Grand Prime G5308W батерия 3030 ма смяна на акумулаторна батерия за G530 G530F G530FZ G530Y
 • Ново
Оценка на продукта:

5 бр. / лот за Samsung Galaxy Grand Prime G5308W батерия 3030 ма смяна на акумулаторна батерия за G530 G530F G530FZ G530Y

Добредојдовте на нашиот продавница, е вашата поддршка за да ги споделите со нас расте! Најдобри желби за вас, сакаат вас и за вашето семејство, здрави и среќни! Ги прогласи : Ние ќе испрати пакет рок од 3 работни дена! Топло потсетување : Продавачот за Испорака Метод логистика може само да се следи патеката на пакетот во Кина, нормално пристигнување време е 3050 дена...

BGN 31.00 39.34
10 бр./лот нов висок клас слушалки жак за слушалки аудио гъвкав кабел дубликат част за Samsung Galaxy Note 8 резервни части за ремонт на
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр./лот нов висок клас слушалки жак за слушалки аудио гъвкав кабел дубликат част за Samsung Galaxy Note 8 резервни части за ремонт на

Нов Висок Квалитет Слушалка Џек За Слушалки Аудио Flex Кабел За Замена На Дел За Samsung Galaxy Note 8 Поправка ДеловиОпис на производот : Висок квалитет и Нов бренд Нови Замена на делови за Samsung Galaxy Note 8 Тестирани еден по еден пред превозот, работат совршено...

BGN 24.00 31.98
Използва оригинален USB plug small Board към дънната платка main спк стартира строителни за UMIDIGI UMI Plus E Хелио P20 FHD 5.5 Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Използва оригинален USB plug small Board към дънната платка main спк стартира строителни за UMIDIGI UMI Plus E Хелио P20 FHD 5.5 Безплатна доставка

Користи Оригинални USB Приклучок мали Одбор на матичната Плоча главниот FPC за UMIDIGI UMI PlE Helio P20 FHD 5.5" Бесплатен ПревозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

BGN 12.00 12.78
Originl се използва бутонът за захранване гъвкав кабел за спк стартира строителни VKWorld VK700 Pro MTK6582 Quad Core 5.5 Инчов HD 1280x720 Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Originl се използва бутонът за захранване гъвкав кабел за спк стартира строителни VKWorld VK700 Pro MTK6582 Quad Core 5.5 Инчов HD 1280x720 Безплатна доставка

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

BGN 10.00 11.18
Безплатна доставка за Мей zu M1 note Meilan Note M463U 5.5 сензорен екран дигитайзер LCD дисплей за подмяна монтаж +подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка за Мей zu M1 note Meilan Note M463U 5.5 сензорен екран дигитайзер LCD дисплей за подмяна монтаж +подарък

Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред породувањето за да се обезбеди работа....

BGN 28.77
Нов JLW HB3748B8EBC батерия за Huawei Ascend G7 G7-TL100 високо качество 3000mAh литиево-йонна батерия Batterie Bateria батерия AKKU
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов JLW HB3748B8EBC батерия за Huawei Ascend G7 G7-TL100 високо качество 3000mAh литиево-йонна батерия Batterie Bateria батерия AKKU

Те молам кажи ми ако ти треба треба било каква помош, контактирајте ме во онлајн чет алатки, епошта, цел порака др.,Купувачи со продавачот за да се задржи добра комуникација.Опис : 1...

BGN 23.98
Гаранция за оригинален струята на храна за Asus padfone s T00N PF500KL клавиш за сила на звука бутон за включване / изключване на струята
 • Ново
Оценка на продукта:

Гаранция за оригинален струята на храна за Asus padfone s T00N PF500KL клавиш за сила на звука бутон за включване / изключване на струята

Се гарантира Вистинска Моќ flex кабел за Aspadfone s T00 N PF500 KL контрола на јачина на звук копче копче за вклучување / исклучување копче за flex кабелРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

BGN 12.00 13.07
Висок капацитет 6500mah подмяна на батерия + зарядно устройство за Samsung Galaxy Note 2 II N7100 GT-N7100 с бяла задния капак на корпуса
 • Ново
Оценка на продукта:

Висок капацитет 6500mah подмяна на батерия + зарядно устройство за Samsung Galaxy Note 2 II N7100 GT-N7100 с бяла задния капак на корпуса

YIBOYUAN Држачи за Функција : * Бренд : YIBOYUAN* Интелигентни посветен на полначот на батеријата со USB излез.* Кога батеријата е целосно наполнета,автоматски стоп полни.* Безбедност отсечени коло,Изграденаво заштита коло спречува преполнувањето.* Постојан струја,константен напон на полнење,автоматска идентификација.* LED индикатор : батерија на полнење е црвено светло,кога целосно наполнета е сина светлина.* Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz 0.15 На* Излез : наизменична СТРУЈА 4.2, 350m A + / 50m A,USB Порта излез : DC5.2 V, 800m A(USB)* Полнач големина на : 9*5.5*3Генерички Продолжен Батеријата Featrue : * Генерички Најдобри замена за оригиналната батеријата со зголемена пасивност и времето на разговор.* Овој продолжен батеријата е два пати погуста од оригиналот,толку е поголем капацитет и треба нашата маска за да го инсталирате на телефонот.* Дојде со посебни капакот на батеријата за продолжен батеријата,подебели од оригиналниот задниот поклопец.* Директно од фабрика BAAKYEEK.Голема зделка,Огромни попусти,Високо ефективни.* Интегрирана microchip внатре спречува преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата.* Помине безбедно тест во фабриката,гаранција за квалитет,1 година гаранција.* Батерија Тип : Литиум Јонска* Капацитетот на батеријата : 6500m Ah* Напон : 3.7 v* Батеријата големина на : 14.5*7.6*1.4* Боја : БелаКомпатибилен со модели : за Samsung Галакси Забелешка 2 II N7100 (НЕ за галакси забелешка 1)Pakage вклучуваат : * 1x полнач* 1x продолжен батеријата* 1x посебни одговара на капакот на батеријата* Power plug : според превозот земјата НИ понудат / ЕУ / велика БРИТАНИЈА или АУ приклучокот.1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 18.00 20.30
20 бр / лот за iphone 6S 6Splus USB control charging IC charger IC U2300 35 контакти
 • Ново
Оценка на продукта:

20 бр / лот за iphone 6S 6Splus USB control charging IC charger IC U2300 35 контакти

Начин На Плаќање : Western Union, money gram, T / TВреме на испорака(во работни денови) : DHL : 37 денаEMS : 510 денаПРОЗОРЦИ : 37 денаТНТ : 57 денаFedex : 37 денаRegisterd Воздухопловната : 1025 денаПовратни информации : 1...

BGN 38.40
Делото На Отделението За Батерията Задната Врата Стъклена Обвивка За Samsung Galaxy Note 8
 • Ново
Оценка на продукта:

Делото На Отделението За Батерията Задната Врата Стъклена Обвивка За Samsung Galaxy Note 8

Назад На Капакот На Батеријата Задната Врата, Стакло Домување За Samsung Galaxy Note 81) Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред брод.2)...

BGN 24.80
Оригиналът е за Lenovo A319 LCD дисплей с сензорен екран дигитайзер в събирането с рамка в черен цвят
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригиналът е за Lenovo A319 LCD дисплей с сензорен екран дигитайзер в събирането с рамка в черен цвят

Оригиналната За Леново A319 LCD Дисплеј Со Екран на Допир Digitizer Собранието Со рамка Црна БојаКарактеристики : 1.Бренд нови врвот lcd собранието .2.Поправка или Замена на стари скршени разбиена оштетени погрешни lcd екран на допир.3.Ние ќе ги тестираат тоа, еден по еден ,и бидете сигурни дека тоа работи добро .4...

BGN 19.20
XGE нов говорител на ухото подмяна на слушалка Nokia Asha 300 206 308 309 310 311 303 205 X2-02 X2-05 X3-02 X2-0-високо качество
 • Ново
Оценка на продукта:

XGE нов говорител на ухото подмяна на слушалка Nokia Asha 300 206 308 309 310 311 303 205 X2-02 X2-05 X3-02 X2-0-високо качество

Потсетување : 1 Информации за производот доаѓа од интернет, но нашите слики се реални, ние ќе брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ...

BGN 4.78
1 бр. / много високо качество 5.0за THL T6 T6S сензорен екран е чувствителен на допир самолет дигитайзер, цвят черно с панделка
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. / много високо качество 5.0за THL T6 T6S сензорен екран е чувствителен на допир самолет дигитайзер, цвят черно с панделка

За Модел : 5.0"За THL T6 T6 SВо Однос На Контрола На КвалитетНашите КК ќе се спроведе 100% проверка и да ги преземат тест, еден по еден пред испраќање ,за да бидете сигурни дека клиентите се добие производ со добар квалитет...

BGN 8.53