• Ново
нова камера ремонт резервни части Rebel T2i / Kiss X4 Digital / 550D горния капак за Canon

нова камера ремонт резервни части Rebel T2i / Kiss X4 Digital / 550D горния капак за Canon

Buyers rating:
-10 % BGN 23.00
BGN 25.58

Брой продукти

Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел. број и прашањето на нашата e-mail адреса . Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Трговија на големо? Ако сте дигитални поправка центар во потрага по силен снабдувач или ако желба за купување на нашите производи во големи количини, можете да не контактирате директно. Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број. Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери. Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници." Зошто Да Го Одберете Нас? - Големо искуство - Брза Услуга - Обезбедување на Квалитет - Разумни Трошоци Гаранција Ние нудиме на нашите клиенти со 3 месеци гаранција за нашата поправка на услуги.

Други функции

Пакет:
ДА
Съвместим Стил Камери:
Огледално-рефлексни фотоапарати
търговска марка:
Луд RZX
Съвместим Марка:
за canon
Номер На Модела:
за Canon 550D

Най-добри сделки

Две комбинации за бутона на затвора Canon EOS 7d 7 d спусковая бутон за освобождаване на затвора фокусиране клавиши
 • Ново
Оценка на продукта:

Две комбинации за бутона на затвора Canon EOS 7d 7 d спусковая бутон за освобождаване на затвора фокусиране клавиши

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзгодно за васПревоз : Превозот : Кога ќе се плати во рок од 13 денаХонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 920 работни дена, трае подолго (околу 1530 дена) во некои земји / региониEMS : 710 работни денаDHL / UPS / Федекс : 35 работни дена.Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cmМерење 0.200 kgМожете да му верувате : Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

BGN 24.00 27.18
EB наглазник окуляр визьор гумена капачка за цифров фотоапарат Canon EOS-5D / 5D Mark II / 5D2 6D 10Г 20D 30D 40D 50Г 60D 70D
 • Ново
Оценка на продукта:

EB наглазник окуляр визьор гумена капачка за цифров фотоапарат Canon EOS-5D / 5D Mark II / 5D2 6D 10Г 20D 30D 40D 50Г 60D 70D

ИО Eyecup Окуларот Визирот Гумени Капак За Canon EOS 5 D / 5 D Mark II / 5 D2 6 D 10 D 20 D 30 D 40 D 50 D 60 D 70 D Дигитална КамераПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

BGN 7.97
Сервиз резервни части nex-c3 NEXC3 ключова функция клавиатура става черен цвят за камери SONY
 • Ново
Оценка на продукта:

Сервиз резервни части nex-c3 NEXC3 ключова функция клавиатура става черен цвят за камери SONY

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзгодно за васПревоз : Превозот : Кога ќе се плати во рок од 13 денаХонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 920 работни дена, трае подолго (околу 1530 дена) во некои земји / региониEMS : 710 работни денаDHL / UPS / Федекс : 35 работни дена.Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cmМерење 0.200 kgМожете да му верувате : Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

BGN 30.00 33.41
Новият CCD COMS matrix image sensor exter color filter резервни части за Sony ILCE-6000 A6000 Camera
 • Ново
Оценка на продукта:

Новият CCD COMS matrix image sensor exter color filter резервни части за Sony ILCE-6000 A6000 Camera

Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран / Екранот,Леќа,LCD / Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.Нормално,тоа ќе потрае 720 работни денови за испорака.Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.По прашањето на стоки,ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот е одговорност.Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку еМаил порака.

BGN 44.78
5штнов LCD-гъвкав кабел за SONY HDR-PJ660 HDR-PJ630 HDR-PJ650 PJ660 PJ630 PJ650 E CX630 CX630E ремонт на видеокамери част
 • Ново
Оценка на продукта:

5штнов LCD-гъвкав кабел за SONY HDR-PJ660 HDR-PJ630 HDR-PJ650 PJ660 PJ630 PJ650 E CX630 CX630E ремонт на видеокамери част

Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

BGN 72.62
Нов оригинален Nikon 18-200 Sensor Unit 18-200mm VR I & VR II GMR Sensor Flex, Lens Replacement Replacement Part
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов оригинален Nikon 18-200 Sensor Unit 18-200mm VR I & VR II GMR Sensor Flex, Lens Replacement Replacement Part

НОВИ Оригинал, За Nikon 18200 Сензор Единица 18200mm VR I & VR II GMR Сензор Flex Леќа Замена на Поправка на ДелПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

BGN 95.98
New for nikon old D40 article back button zoom in on key old D40 OK key figures Button in the
 • Ново
Оценка на продукта:

New for nikon old D40 article back button zoom in on key old D40 OK key figures Button in the

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзгодно за васПревоз : Превозот : Кога ќе се плати во рок од 13 денаХонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 920 работни дена, трае подолго (околу 1530 дена) во некои земји / региониEMS : 710 работни денаDHL / UPS / Федекс : 35 работни дена.Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cmМерење 0.200 kgМожете да му верувате : Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

BGN 21.00 23.02
Нова група на затвора с диска шторкой резервни части за Sony ILCE-7sM2 ILCE-7rM2 A7sM2 A7rM2 A7sII A7rii Camera
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова група на затвора с диска шторкой резервни части за Sony ILCE-7sM2 ILCE-7rM2 A7sM2 A7rM2 A7sII A7rii Camera

Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран / Екранот,Леќа,LCD / Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.Нормално,тоа ќе потрае 720 работни денови за испорака.Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.По прашањето на стоки,ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот е одговорност.Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку еМаил порака.

BGN 124.78
Нов байонетный Контактор Flex Кабел Part Nikon AF-S 55-300mm 55-300 mm f/4.5-5.6 G ED VR Repair Part
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов байонетный Контактор Flex Кабел Part Nikon AF-S 55-300mm 55-300 mm f/4.5-5.6 G ED VR Repair Part

НОВИ Бајонет Планината Контактор Flex Кабел Дел За Nikon AFS 55300мм 55300 mm f / 4.55.6 G ЕД VR Поправка ДелПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

BGN 20.00
Нов оригинален LCD сензорен дисплей с подсветка за Canon EOS SLR 80D
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов оригинален LCD сензорен дисплей с подсветка за Canon EOS SLR 80D

Нови оригинални допир LCD Екран Со осветлување за Canon EOS 80 D SLRПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

BGN 24.00
Нов LCD дисплей за SONY Cyber-Shot DSC-W1 DSC-V3 DSC-W12 W1 W12 V3 цифров фотоапарат ремонт на част без подсветка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов LCD дисплей за SONY Cyber-Shot DSC-W1 DSC-V3 DSC-W12 W1 W12 V3 цифров фотоапарат ремонт на част без подсветка

erms на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзгодно за васПревоз : Превозот : Кога ќе се плати во рок од 13 денаХонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 920 работни дена, трае подолго (околу 1530 дена) во некои земји / региониEMS : 710 работни денаDHL / UPS / Федекс : 35 работни дена.Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cmМерење 0.200 kgМожете да му верувате : Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

BGN 11.00 11.82
оригиналната капак на отделението за батерията врати A2000 за canon A2000 battery COVER camera repair parts
 • Ново
Оценка на продукта:

оригиналната капак на отделението за батерията врати A2000 за canon A2000 battery COVER camera repair parts

Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

BGN 13.00 14.88
чисто нов LCD дисплей за Panasonic LUMIX DMC-GM1 GM1 цифров фотоапарат ремонт на част от
 • Ново
Оценка на продукта:

чисто нов LCD дисплей за Panasonic LUMIX DMC-GM1 GM1 цифров фотоапарат ремонт на част от

100% НОВИ LCD Екран за Panasonic LUMIX DMCGM1 GM1 Дигитална Камера Поправка ДелПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

BGN 68.80
Нов оригинален за Panasonic LX5 LX5GK DMC-LX5 DMC-LX5GK Cover Mode Dial Group Power Switch Shutter Button Camera Unit Repair Part
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов оригинален за Panasonic LX5 LX5GK DMC-LX5 DMC-LX5GK Cover Mode Dial Group Power Switch Shutter Button Camera Unit Repair Part

НОВИ Оригинал, За Panasonic LX5 LX5 GK DMCLX5 DMCLX5 GK Покрие Mode Dial Група Прекинувач Копчето на Блендата Камера Единица Поправка ДелПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

BGN 55.98
оригинален LCD екран делото гъвкав кабел спк стартира строителни Nikon D5100 Camera Repair parts
 • Ново
Оценка на продукта:

оригинален LCD екран делото гъвкав кабел спк стартира строителни Nikon D5100 Camera Repair parts

100% Оригинални LCD Екран Задниот поклопец Flex кабел FPC За Nikon D5100 Камера Поправка деловиНие треба да обезбеди пакет за следење на број На продавница се наоѓа во најголемите во Азија електроника пазарот во Шенжен Huaqiang Север, посветена на дигитални камери и camcorders SLR камера поправка делови...

BGN 25.41
Новият LCD екран за Canon PowerShot SX600 HS SX600 PC2050 LCD цифров фотоапарат ремонт на част от с подсветка
 • Ново
Оценка на продукта:

Новият LCD екран за Canon PowerShot SX600 HS SX600 PC2050 LCD цифров фотоапарат ремонт на част от с подсветка

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзгодно за васПревоз : Превозот : Кога ќе се плати во рок од 13 денаХонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 920 работни дена, трае подолго (околу 1530 дена) во некои земји / региониEMS : 710 работни денаDHL / UPS / Федекс : 35 работни дена.Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cmМерење 0.200 kgМожете да му верувате : Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

BGN 15.00 16.00
Нов оригинален за Panasonic DVC180A DVC180B AG-HMC73MC AG-HMC74 гумени очила камера визьора на окото чаша смяна на камерата
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов оригинален за Panasonic DVC180A DVC180B AG-HMC73MC AG-HMC74 гумени очила камера визьора на окото чаша смяна на камерата

НОВИ Оригинал, За Panasonic DVC180 A DVC180 B AGHMC73 MC AGHMC74 Гума Очила Видео пронаоѓачот на изглед око првенство Камера Замена Единица Поправка ДелПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

BGN 63.98
оригинален нов LCD дисплей за SONY Cyber-Shot DSC-S2100;DCS-S2100 Digital Camera Repair Part With Backlight
 • Ново
Оценка на продукта:

оригинален нов LCD дисплей за SONY Cyber-Shot DSC-S2100;DCS-S2100 Digital Camera Repair Part With Backlight

Нови LCD Екран За SONY CyberShot DSCS2100;DCSS2100 Дигитална Камера Поправка Дел Со ОсветлувањеПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

BGN 10.37
Нов Основен curcuit борда на дънната платка PCB резервни части за Sony ILCE-5000 A5000 камера
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов Основен curcuit борда на дънната платка PCB резервни части за Sony ILCE-5000 A5000 камера

Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран / Екранот,Леќа,LCD / Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.Нормално,тоа ќе потрае 720 работни денови за испорака.Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.По прашањето на стоки, ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот е одговорност.Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку еМаил порака.

BGN 89.58
чисто нов LCD дисплей за Canon G7 цифров фотоапарат части Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

чисто нов LCD дисплей за Canon G7 цифров фотоапарат части Безплатна доставка

Нови LCD Екран За Canon Г7 Дигитална Камера Делови Бесплатен ПревозотПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

BGN 24.80
2 елемента LCD панта завъртане на вала гъвкав кабел за Sony DCR-HC16E DCR-HC20E DCR-HC30E DCR-HC40E HC16 HC18 HC20 HC30 HC40 камера
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента LCD панта завъртане на вала гъвкав кабел за Sony DCR-HC16E DCR-HC20E DCR-HC30E DCR-HC40E HC16 HC18 HC20 HC30 HC40 камера

Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран / Екранот,Леќа,LCD / Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.Нормално,тоа ќе потрае 720 работни денови за испорака.Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.По прашањето на стоки,ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот е одговорност.Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку еМаил порака.

BGN 9.58
origina for p510 camera repair part for nikon p510 main board p510 на дънната платка /дънната Платка
 • Ново
Оценка на продукта:

origina for p510 camera repair part for nikon p510 main board p510 на дънната платка /дънната Платка

Насловот 100% origina за p510 камера поправка на дел за nikon p510 главниот одбор p510 мајка одбор / плоча[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа за насПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

BGN 30.37
Новият LCD екран за SAMSUNG WB150F WB151F WB150 WB151 DV300F DV300 ST88 ST200 цифров фотоапарат ремонт на част от с подсветка
 • Ново
Оценка на продукта:

Новият LCD екран за SAMSUNG WB150F WB151F WB150 WB151 DV300F DV300 ST88 ST200 цифров фотоапарат ремонт на част от с подсветка

Опис на производот Топло прашува : 1 кога нарачате, ве молиме потврдете јасно она што ви треба и нашата слика е иста цел повторно...

BGN 7.00 7.81
2 елемента LCD панта завъртане на вала гъвкав кабел за Sony DCR-SR40E SR30 SR40 SR50 SR60 SR70 SR80E DVD404E DVD405E DVD805 камера
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента LCD панта завъртане на вала гъвкав кабел за Sony DCR-SR40E SR30 SR40 SR50 SR60 SR70 SR80E DVD404E DVD405E DVD805 камера

Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран / Екранот,Леќа,LCD / Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.Нормално,тоа ќе потрае 720 работни денови за испорака.Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.По прашањето на стоки,ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот е одговорност.Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку еМаил порака.

BGN 11.18