• Ново
DRELD мултифункционален заден храповик на ръчната 1/4 шестостенни отвертка дръжка инструменти с магнитна регулиране на трета предаване

DRELD мултифункционален заден храповик на ръчната 1/4 шестостенни отвертка дръжка инструменти с магнитна регулиране на трета предаване

Buyers rating:
-25 % BGN 6.00
BGN 7.98

Брой продукти


Опис На Производот
Карактеристики 100% сосема нов. Може да се реализира насока на пет променлива за работата, група главата употреба,а ratchet уред, Може да биде реверзибилна и моќни. Мала големина и преносни. Практичен и удобен. Спецификација : Материјал : високо-јаглероден челик. Се применуваат навој дијаметар 6.35 mm и со Магнетни. Тип : Реверзибилна ratchet. Боја : Како на сликата. Главата големина : 6.35 mm(1/4"). Вкупна должина : 110mm(4.33"). Функција : Реверзибилна. Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење.
Поради светлосни ефекти и слично,може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект!
Пакет се Вклучени 1 x Хексагонална Шрафцигер се Справи со Алатка.

Други функции

търговска марка:
ДРЕЛД
Вид На Главата На Винта:
hexagonal
Номер На Модела:
Набор От Инструменти За Отвертки
Тип:
Магнитна Отвертка
is_customized:
Yes
Размерът На Главата На Винта:
6,35 мм / 1/4 инча.
Шик:
ДА
Материал:
Легированная стомана
Пакет:
Под 5шт
Характеристики:
Мултифункционален
С Дръжка Или Не:
ДА

Най-добри сделки

1бр направи си САМ ръчно изработени регулируеми въртящи кожени инструменти Кожевенная работа с DIY въртящи разделочный нож с острие Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр направи си САМ ръчно изработени регулируеми въртящи кожени инструменти Кожевенная работа с DIY въртящи разделочный нож с острие Безплатна доставка

Карактеристики : Во зависност од вашите потреби, се приспособат на аголот на соодветна големина, да се создаде извонредни работи.Ротирачкото, прилагодлив кожа да се создаде сите е во РЕД со било која од вашите DIY.Топката имајќи вртливата прави contoured јарем пак без проблеми, што го прави одличен избор за професионална кожа.Спецификации : Материјал : БакарТежина : Околу 42gБоја : СребренаГолемина : За 8см * 2.6 cm / 3.1 инчен * 1inПакети : Пакет Содржина : 1pcs x Ротирачки Резба Нож

BGN 7.00 7.66
Безплатна доставка плосък или кръгъл Cat5 UTP Cat6 тел коаксиални коаксиални инструмент за източване на универсален кабелен нож Стриппер
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка плосък или кръгъл Cat5 UTP Cat6 тел коаксиални коаксиални инструмент за източване на универсален кабелен нож Стриппер

Стан или Круг UTP Cat5 Cat6 Жица Coax Коаксијален Соголување Алатка Универзална Кабел Stripper МашинаКарактеристики : Лента надворешниот јакна на UTP кабел и CAT5 Круг Телефонски кабел.Ленти RG59 / 6 / 11 / 7 Коаксијален кабел.Ленти рамен телефонски кабел.Кабел машина функција.Инструкции : 1.Притисни на касета надвор од домување,притисни од предниот дел на касета.2.Касета е реверзибилна,едната страна е достапна за RG59 / 6 и на друга страна е заРГ7 / 11.3.За соголување коаксијален кабел : а)Вметнете го кабелот додека не се усогласува со кабел водич.б) Inset вашиот индекс прст во stripper е прстен,ротирање на stripper со контра стрелките на часовникот35 пати.Кабелот изолација се сече додека сте вртење на stripper.c)Отворање на вилиците и отстранување на кабелот.Се повлече на надворешниот јакна и dielectric да се изложуваат на внатрешниот проводник.г)Одземање на далечина е дизајниран за 6mm,за секој dielectric и внатрешно однесување.4.За соголување круг вмрежување кабел : а)Вметнете го кабелот во вториот соголување дупка,ротирање 13 пати на контра стрелките на часовникот,а потоаотворање на вилицата и да ги отстрани надворешниот јакна.б)црна боја прилагодување knob е за прилагодување на сечилото е длабочина.Пак насока на стрелките на часовникот за зголемување на сечилото е длабочина и контра стрелките на часовникот за намалување на длабочината.5.За cuntting коаксијален кабел,круг вмрежување кабел или стан телефонски кабел,место на кабелот во позиција и стискаш на рачки.6.За соголување flate кабел,вметнете го кабелот помеѓу stripper ножеви.Стискаш рачки,Кабел мора да се одржува нормално, а потоа се повлече од алатка.

BGN 12.00 12.30
6шт 100 mm дължина на 1/4 инча шестостенни отвертка бит Набор от джолан магнитна шестостенни корона H2. 5 H3 H4 H5 H6 H8 тренировка-1 отвертка
 • Ново
Оценка на продукта:

6шт 100 mm дължина на 1/4 инча шестостенни отвертка бит Набор от джолан магнитна шестостенни корона H2. 5 H3 H4 H5 H6 H8 тренировка-1 отвертка

Описи : 6 Компјутери 100mm Должина Хексадецимален месо тело Магнетни Хексагонални Шрафцигер Малку СетОние Хексагонални Шрафцигер Делови се направени од S2 легиран челик што е најчесто се користи материјал во хардвер со висока цврстина.6 Компјутери сет на евтини цена може да ги задоволи вашите барања.Магнетни делови може да биде цврсто фиксирани на screwdrivers.Спецификации : Материјали : S2 легиран челикТип на Глава : ХексагоналниТип на месо тело : ХексадецималенКол...

BGN 6.00 7.44
BGT D2 мини сгъваем нож лов оцеляване тактически бойни ключодържател джобни ножове къмпинг EDC полезност инструменти D2 + G10 дръжка
 • Ново
Оценка на продукта:

BGT D2 мини сгъваем нож лов оцеляване тактически бойни ключодържател джобни ножове къмпинг EDC полезност инструменти D2 + G10 дръжка

BGT Копче Синџири Мини Преклопен НожСите должина : 6.5 смДолжина на ножот : 2.5 cmШирина : 2.0 cm (најголем)Се справи со должина : 4.0 cmДебелина : 0.4 CMСечилото : D2Рачка : Сите челик + G10Површина : камен измијтеЦврстина : 5961 HRCНето тежина : 46.3 gТежина : 56g (Со пакет)Пакување : Со картон

BGN 13.00 14.21
ELECALL 45in1 Многофункционален набор от отвертки мультитул комплект Torx отвертка комплект ремонтни инструменти за Iphone лаптоп таблет часовници
 • Ново
Оценка на продукта:

ELECALL 45in1 Многофункционален набор от отвертки мультитул комплект Torx отвертка комплект ремонтни инструменти за Iphone лаптоп таблет часовници

4076439359986497 ELECALL 45 во 1 Мултифункционален Srewdriver Поставите Multitool за Полнење Torx Завртка Возачот Комплет за Поправка на Алатки За Iphone, Лаптоп, Таблет Види ELECALL 45 во 1 Мултифункционален Шрафцигер Поставите Multitool за Полнење Torx Завртка Возачот Комплет за Поправка на Алатки За Iphone, Лаптоп, Таблет Види Функција се Користи Пластичен капак, погодност за да се отвори голем број на видови на завртка, не може да одговара повеќе видови на барање на Продолжена рачка, погодност да го користите за долго distanc се Применува на мобилните телефони, нежен расклопување поправка користење на лаптоп компјутер, камера, очила, приклучоци, MP3, хард диск, играчки и други мали делови...

BGN 19.00 22.38
CH 3511 сачмен лагер сгъваем нож 154 см нож G10 дръжка тактически открит suvival къмпинг, лов джобни ножове EDC инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

CH 3511 сачмен лагер сгъваем нож 154 см нож G10 дръжка тактически открит suvival къмпинг, лов джобни ножове EDC инструменти

SPEIFICATIONS Сечилото : Должина : 3.622 "(92 MM) Челик : 154CM,5960 HRC Fnish : Камен за миење Дебелина : 0.157"(4.0 mm) ширина : 1.062 "( 27 mm) Затворена : 4.645 "(118mm) Отворете : 8.267 "(210mm) Тежина : 4.7 оз.(135.4 g) Справи : G10 Систем : топката имајќи систем Други : Картон подарок пакување, Испорака : Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1~7days (според вашите нарачки количество) по уплатата...

BGN 89.60
Безплатна доставка 5cr15mov стомана висок клас сгъваем джобен нож от неръждаема ловен нож за оцеляване ножове къмпинг инструмент G10 дръжка
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 5cr15mov стомана висок клас сгъваем джобен нож от неръждаема ловен нож за оцеляване ножове къмпинг инструмент G10 дръжка

Производ параметри Целосна должина : 228 mm должина на Ножот : 98 mm месо тело должина на : 130 mm Сечилото ширина : 32 мм Сечилото дебелина : 3.0 mm Сечилото материјал : 5 cr15mov Тежина : 200 g (вклучувајќи пакување) Тешко степен : 57 HRC Табела површина : отпорност на моделот Рачка материјал : челик + G10 други : висок квалитет најлон ракав Поради руската Пост иновации сите купувачи од Русија треба да наведете целосно полно име на примачот ...

BGN 34.00 42.88
RDEER обжимные клещи за източване на кабели кабелен нож клещи Мультиинструмент Ръчни инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

RDEER обжимные клещи за източване на кабели кабелен нож клещи Мультиинструмент Ръчни инструменти

Карактеристики : Лесен соголување без какво било прилагодување Мултифункционален, направени од челик, со посебен закорави, со долг животен век Не се лизга рачки,комфор и удобностдузина

BGN 15.00 28.48
4 мм 1/8 инча шестостенния джолан S2 легированная стомана отвертка бит, Определени накрайник Phillips Torx Hex за ES120 Електрическа отвертка ES-A7 ES-B7
 • Ново
Оценка на продукта:

4 мм 1/8 инча шестостенния джолан S2 легированная стомана отвертка бит, Определени накрайник Phillips Torx Hex за ES120 Електрическа отвертка ES-A7 ES-B7

Карактеристики : 1)Електрични шрафцигер битови во собата за ES120 cordless електрични шрафцигер.2)Направен од висок квалитет на S2 легиран челик(хромvanadium челик со висока цврстина, на шрафцигер малку ужива силна отпорност на абење и долг работен век, и нема лесно да се деформира.3)1 / 8"(4mm) хексадецимален месо тело не е само наменета за wowstick шрафцигер, но исто така и за commomly користи шрафцигер.4)Тоа вклучува Филипс,Хексадецимален,Дупчиња и Torx различни тип битови за да ги задоволат вашите најчесто електроника поправка работа.5)Дојде со пластични случај, лесен за носење и чување на битови.Параметри : Материјал : хром vanadium челик(S2 легура алатка)Месо тело со дијаметар : за 1 / 8"(4mm)Шрафцигер малку тип : PH0,PH2,SL1.5,SL3.0,SL4.0,H1.5,Х...

BGN 15.00 20.27
Сачмен коньковый ключ скейтборд T-образен инструмент универсален многофункционален ключ случаен цвят
 • Ново
Оценка на продукта:

Сачмен коньковый ключ скейтборд T-образен инструмент универсален многофункционален ключ случаен цвят

Ние прифаќаме alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката...

BGN 5.00 6.83
31 в 1 професионален набор от отвертки гнездо за накрайник за Torx ремонт набор от инструменти за компютъра на автомобила машини отвертка набор от JAKEMY
 • Ново
Оценка на продукта:

31 в 1 професионален набор от отвертки гнездо за накрайник за Torx ремонт набор от инструменти за компютъра на автомобила машини отвертка набор от JAKEMY

Опис31 во 1 Професионални Шрафцигер Поставен Штекер Дупчиња Torx Поправка на Алатки за Полнење за Компјутер Автомобил Машина Завртка Возачот Поставите JAKEMYГлавни Карактеристики : Различни видови на чашката, се задоволни со различни барањаЗаеднички се користи во прецизност работа во електроника поправкаАнтистатички постави серија обезбеди против статички електрицитет ефикасно за време на операцијаПрецизност шрафцигер поставување одговара за разни на електроника Бренд : JAKEMYМодел : JM 6121Материјал : Легиран ЧеликБоја : ПортокаловаТип : Рачни алатки Посебни карактеристики : Професионални Шрафцигер Алатки СетФункција : Професионални Шрафцигер Алатки СетПакет тежина : 1.134 kgПроизвод големина (L x W x H) : 22.60 x 5.00 x 16.50 cm / 8.9 x 1.97 x 6.5 инчиПакет големина (L x W x H) : 25.00 x 7.00 x 18.00 cm / 9.84 x 2.76 x 7.09 инчиПакет Содржина : 1 x Шрафцигер Сет(Пакет Содржина Вклучувајќи 1 x Rotatable Ratchet се Справи со, 1 x Мултиагол Продолжување Бар, 1 x Мермер Конектор,9 x Приклучок, 1 x Антилизга се Справи со, 1 x Продолжување Бар,16 x Шрафцигер Малку,1 x Magnetizer)Безбедност На Производите Одрекување : Ние не прифаќаме било каква одговорност или обврска за злоупотреба на овој или било кој друг производ...

BGN 52.78
1бр ципа нож от неръждаема стомана Отстраняване на мъртвата кожа педикюр ножица за нокти инструмент горещи ножици нов спад на кораба
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр ципа нож от неръждаема стомана Отстраняване на мъртвата кожа педикюр ножица за нокти инструмент горещи ножици нов спад на кораба

Трим мртвите кожата, cuticle и hangnail.Ова е од не ' Рѓосувачки Челик Cuticle Машина Nipper Помине Уметност Clipper.Со нерѓосувачки челик, тоа нема да рѓа.Ова е од не ' Рѓосувачки Челик Cuticle Машина Nipper Помине Уметност Clipper.Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, трајни доволно за вашето секојдневно користење.Изработени од нерѓосувачки челик кој обезбедува долготрајни сечење на работ.Остар раб, може да се намали најтешките на нокти со минимален напор.Располага со двокреветни пролет за поголема точност, комфор и неспокојот механизам.Стилски и совршен изработка ви нудиме најдобри секојдневна примена.Идеален за употреба дома, Бањи и Салони.Спецификации : Точка име : Ноктите Cuticle Ножици Големина : Како слики прикажани Боја : Како на слики прикажани Количина : 1 Pc Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BGN 1.00 1.41
ELECALL PZ 1.5-6 Кухненски вид самостоятелно регулиране обжимные клещи, 1,5-6мм2 клеми обжимные инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

ELECALL PZ 1.5-6 Кухненски вид самостоятелно регулиране обжимные клещи, 1,5-6мм2 клеми обжимные инструменти

ELECALLPZ 1.56 Минитип на Самоприлагодливи Crimping Plier, 1.56mm2 Терминали Crimping Алатки Спецификации : * Капацитет : 1.56mm2 * Нето тежина : 0.184 KG * Тип : PZ 1.56 * Самостојно се прилагодува на саканата ferrule големина * Ferrule вметнување на страната на алатка * Повеќе crimp профили * Специјално Јаглероден ЧеликУслови за користење на услугите Пратката Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 20.00 23.39
Нов 3шт дърворезба инструмент мини длето стоманени остриета разнообразни дървена дръжка нов спад на кораба
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 3шт дърворезба инструмент мини длето стоманени остриета разнообразни дървена дръжка нов спад на кораба

Дрво Вајарство Алатка за Поставување Мини Длето Нож Asstorted Челични Ножеви Со Борови Дрва се Справи со Рачка за DIY Дрво Длето Ако сте во потрага за резби во дрво ножеви, овој прирачник е совршен еден...

BGN 4.00 4.13
3 бр./ лот автомобил Автомобил инструменти за ремонт на автомобили, извит нос скоба за маркуч клещи кабелен тип гъвкав проводник дълъг обхват скоба за маркуч клещи
 • Ново
Оценка на продукта:

3 бр./ лот автомобил Автомобил инструменти за ремонт на автомобили, извит нос скоба за маркуч клещи кабелен тип гъвкав проводник дълъг обхват скоба за маркуч клещи

Опис : се Користи за да се компресира пролет тип црево прстиња во тесни подрачја Заклучување ratchet акција има менгеме отворен за отстранување и инсталација Погодно средство за продавница употреба Вилици се свиткани на 45 степени агол и клешти совети зглобот за да се овозможи лесен пристап до ограничени места, Големината на 45 степени агол plier : 1.1 x 8.5 x 4.1 инчи Големина на кабел : 24 инчиДа Драги Руски КлиентиИспратете ни го вашето целосно име и презиме, детални адреса, телефонски број, пост код и др...

BGN 50.00 56.00
Кътър кабел храповика нож вковки HS-500B за нарязани медни алуминиеви кабели 400mm2 остър и бърз нож кабел
 • Ново
Оценка на продукта:

Кътър кабел храповика нож вковки HS-500B за нарязани медни алуминиеви кабели 400mm2 остър и бърз нож кабел

ХС500 B фалсификување на сечилото ratchet кабел машина за сечење 400mm2 бакар алуминиум кабли остар и брз машина кабелОпис На Производот1.Детали За ОписХС500 B Ratchet Кабел МашинаRatchet Кабел Машина ХС500 B, кабел алатка за сечење сечење Бакар Алуминиум кабли 400mm2 maxАлатка За Сечење Кабел1...

BGN 115.60
Девети свят домакински ключ 12-19 / 8-21 мм, 8 в 1 муфа ключ гаечен ключ Ключ мулти инструмент ръчни инструменти Herramientas Ferramentas продажба
 • Ново
Оценка на продукта:

Девети свят домакински ключ 12-19 / 8-21 мм, 8 в 1 муфа ключ гаечен ключ Ключ мулти инструмент ръчни инструменти Herramientas Ferramentas продажба

8 in1 мултифункција штекер клуч S големина : 8 / 10 / 12 / 13 / 14 / 17 / 19 / 21 mm M големина : 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 mmМатеријал : висок јаглероден челикОпис : CRV легиран челик фалсификување на процесот, двојноlayer позлата носатотпорни, и корозијаотпорни, издржлив, лесен за носење'

BGN 25.00 33.34
MARS ГОСПОЖО Free shipping 5Cr15mov Steel Fixed Blade Knife Открито camping Survival Knife Hunting Knives Shadow Wood Handle
 • Ново
Оценка на продукта:

MARS ГОСПОЖО Free shipping 5Cr15mov Steel Fixed Blade Knife Открито camping Survival Knife Hunting Knives Shadow Wood Handle

Производ параметри Тип на : Фиксен Сечилото на Ножот материјал : 5 Cr15mov цврстина : 57 HRC Должина : 21 CM Нож должина : 9.5 CM Сечилото дебелина : 0.33 CM Справи со должина : 12 СМ Сечилото ширина : 2.5 cm Рачка материјал : Сенка дрво Тежина : 260 g Услуга 1...

BGN 41.28
10 бр./компл. камък бижутери Диамант дърворезба плавателни съдове метални игли файлове шевни мини-игла файл, определени с 10 уникални форми
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр./компл. камък бижутери Диамант дърворезба плавателни съдове метални игли файлове шевни мини-игла файл, определени с 10 уникални форми

Состојба : НоваТежина : 95gМатеријал : МеталГолемина : app lenght 14.5 cmОблик : Barrette, equaling, рамна, означување, заеднички, нож, полукруг, круг, slitting, плоштад, 3плоштадот, преминПакет се вклучени : 10pcs Датотека Игли (Случаен Боја за Рачките)Сосема нов и hight квалитетМини игла датотека во собата за фини детали работа во 10 уникатни формиЛесно да се зафат пластични рачки обезбеди подобра контролаОдлично за поднесување стакло, керамика, камен, карбид, злато, платина, сребро и така натаму10 XCraft Челик Рака Алатки1...

BGN 4.00 4.42
9шт 1/4 инча S2 легированная стомана Звезда Torx отвертка набор от инструменти, дължина-25 мм T6 Т8 T10 T15 T20 T25 T27 T30 T40
 • Ново
Оценка на продукта:

9шт 1/4 инча S2 легированная стомана Звезда Torx отвертка набор от инструменти, дължина-25 мм T6 Т8 T10 T15 T20 T25 T27 T30 T40

СпецификацииТип на глава : TorxВкупна должина : 25 MMЦврстина : HRC5862Тип на месо тело : 6.25 mm / 1 / 4 инчи хексадецималенГолемина : T6 T8 T10,T15,T20,T25,T27,T30 T40Antirust,S2 легиран челикПакет се вклучени9x Torx Шрафцигер Малку

BGN 16.00 18.74
6 мм джолан с висококачествена стоманена тел карета перална четка за електрическа мини wheelhead машини электродрели въртящи се инструменти и аксесоари за електрическ
 • Ново
Оценка на продукта:

6 мм джолан с висококачествена стоманена тел карета перална четка за електрическа мини wheelhead машини электродрели въртящи се инструменти и аксесоари за електрическ

65*0.35 Т : Челична жица со дијаметар : 84mmЧелик жица дебелина : 7mmВисина : 32милиметриМесо тело со дијаметар : 6mm75*0.15 Т : Челична жица со дијаметар : 76mmЧелик жица дебелина : 20mmВисина : 41mmМесо тело со дијаметар : 6mmПакетот вклучува : 1 x 65*0.35 Т челик жица четка1 x 75*0.15 Т челик жица четкаБесплатен превозот за сите предмети за повеќето земји.Превозот Метод ќе бидат утврдени со нас,ние ќе брод објекти за вас преку најсоодветната испорака метод.Кога тежината на вашата цел е помалку од 2 кг, ние ќе брод нив преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail .Кога тежината е повеќе од 2 кг, ние ќе брод нив од страна на Комерцијални истите да се Изречни или Посебна Линија Логистика .Ако вашата цел износ повеќе од УСД $7 , можете да ги пратите на логистика информации во редот на страницата со детали...

BGN 7.00 7.97
120 бр. лот wangwuquan цинк сплав от неръждаема стомана сгъваема ножици студентите джобни пътуване ножици
 • Ново
Оценка на продукта:

120 бр. лот wangwuquan цинк сплав от неръждаема стомана сгъваема ножици студентите джобни пътуване ножици

Ова е врвот познатиот ножици бренд во Кина, добар квалитет и одлична репутација во Кина.Ние сме фабрика базирани трговски агент кој може да ви обезбедиме производи извори и бизнис услуги...

BGN 244.00 256.80
Роза червена 2 в 1 издръжлив найлон Клин скрап ключар инструмент майстор лом, инструмент, лост Клин авто заключване отварачка Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Роза червена 2 в 1 издръжлив найлон Клин скрап ключар инструмент майстор лом, инструмент, лост Клин авто заключване отварачка Безплатна доставка

Овој увоз мали пластични crowbar специјално дизајнирани за locksmith, е долга трајни производи и ќе не scrape надвор боја.Пакет се вклучени : 1 x Врана Бар locksmith Алатки Сет

BGN 20.48
3 бр. / лот режещи клещи, Ръчни инструменти клещи клещи и оранжево, черно дръжка от тел-нож
 • Ново
Оценка на продукта:

3 бр. / лот режещи клещи, Ръчни инструменти клещи клещи и оранжево, черно дръжка от тел-нож

Опис : Големина : 4.5 Инчен Сина 140mm 6 Inch Црна 160mm 8 Inch Црна 200mmпакет : 3 еез / многуДа Драги Руски КлиентиИспратете ни го вашето целосно име и презиме, детални адреса, телефонски број, пост код и др...

BGN 36.62
Безплатна доставка открит EDC инструмент половината назъбен нож къмпинг нож за оцеляване висока твърдост, остър черен паяк нож
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка открит EDC инструмент половината назъбен нож къмпинг нож за оцеляване висока твърдост, остър черен паяк нож

Производ параметри Целосна должина : 22.2 см, должина на Ножот : 9.5 cm Сечилото ширина : 2.5 cm Справи со должина : 12.7 cm Сечилото дебелина : 0.28 cm материјал : 440 C Цврстина Челик : 58 Тежина : 240g Рачка материјал : челик рака Четка Заврши Поради руската Пост иновации сите купувачи од Русија треба да наведете целосно полно име на примачот ...

BGN 34.00 38.08
YOFE 4 бр. / компл. 280 мм удължение игли, клещи за електрически 11 инча оребрени клещи мулти инструмент клещи Alicate Pinzas de pesca
 • Ново
Оценка на продукта:

YOFE 4 бр. / компл. 280 мм удължение игли, клещи за електрически 11 инча оребрени клещи мулти инструмент клещи Alicate Pinzas de pesca

YOFE 4 парчиња / Set 280mm Издолжување Игла Plier За Електрични 11 Инчен Finshing PlierМулти Алатка Клешти Alicate Pinzas де pescaОбјектот специфики : Материјал : Јаглероден Челик / ГумаСе Справи Со Боја : ЖолтаКарактеристики : Висок квалитет на јаглероден челикЕкстра долгСилна & трајниCushioned и изолирани зафат за удобност и безбедност.Долго се постигне дизајн овозможува поголема ракување со моќта на врвот со минимален напорМора да имаат за оние тешко & тешко да се постигне места, идеални за механичар или инженер.Ние би сакале да добиеш Сите Пет ѕвезди Позитивни повратни информации.Вашиот коментар е многу важна за нас.Ве молиме не го отвори спорот за нас.Ако не сте задоволни со било кој од предметите, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ги решаваат проблемите додека не ги задоволи...

BGN 53.00 73.10
Висока марганцевая стомана ножици PVC тръби PPR ножица газови тръби, режещи инструменти тръби ножици ремонт на ръчни инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

Висока марганцевая стомана ножици PVC тръби PPR ножица газови тръби, режещи инструменти тръби ножици ремонт на ръчни инструменти

Висок манган челик ножици ПВЦ цевки PPR ножици гас цевки Сечење алатки цевка shears поправка на Рачни алаткиОпис : 100% сосема нов и висок квалитет Име на Производ : ПВЦ / PPR цевки алатка за сечење На производот усвојува високо квалитетни манган челик сечилото, висока јачина алуминиум легура се справи со остар нож, стандард мелење устата, спаси работна сила Производ автозаклучување ratchet дизајн, прецизни заклучување на смолкнување насока, не е лесно да се враќа Справи со опашка со заклучување тока, по употребата, може безбедно да се чуваат на Производот сечење дијаметар опсег : 035mm (Еден вид), 042mm (B / C тип) и 064mm (тип D) Производи што се применуваат за : замена на ПВЦ цевки PPR гас цевка, пластична цевка и така натаму Пакет : 1 x ножици

BGN 25.60