• Ново
MARS ГОСПОЖО Free shipping 5Cr15mov Steel Fixed Blade Knife Открито camping Survival Knife Hunting Knives Shadow Wood Handle

MARS ГОСПОЖО Free shipping 5Cr15mov Steel Fixed Blade Knife Открито camping Survival Knife Hunting Knives Shadow Wood Handle

Buyers rating:
BGN 41.28

Брой продукти

Производ параметри Тип на : Фиксен Сечилото на Ножот материјал : 5 Cr15mov цврстина : 57 HRC Должина : 21 CM Нож должина : 9.5 CM Сечилото дебелина : 0.33 CM Справи со должина : 12 СМ Сечилото ширина : 2.5 cm Рачка материјал : Сенка дрво Тежина : 260 g Услуга 1. Вашето задоволство, Нашата цел. 2. Ние сме посветени да нудиме на нашите клиенти најбезбедно и најлесен купување искуство. Пратката 1. Ние брод на светот, и сите производи во нашата продавница е бесплатен превозот. 2.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 1 дена откако плаќање е завршен. Ако ви треба било поволни или брза испорака, ве молиме контактирајте со нас. 3.Ние испратени од Хонгконг Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 20 до 40 дена. Deivery времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 50 дена. Ако не примите објект по 40 дена,ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Боја засенчување Сите нашите предмети се за вистинска снимање, за технологија, прикажување, светлина, еколошки причини може да биде мало отстапување феномен, во вид надвладее, ве молиме контактирајте со нас пред ставање цел колку што ќе ум бојата многу. Гаранција и се враќа Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Такси превозот е платена од страна на купувачот. Повратни информации 1. Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit. вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. 2. Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.

Други функции

Материал На Острието:
неръждаема стомана
търговска марка:
МАРС МАДАМ
is_customized:
Yes
Тип:
Нож С Фиксирано Острие
Материал Дръжка:
Дърво
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Номер На Модела:
Q-0173#

Най-добри сделки

Безплатна доставка плосък или кръгъл Cat5 UTP Cat6 тел коаксиални коаксиални инструмент за източване на универсален кабелен нож Стриппер
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка плосък или кръгъл Cat5 UTP Cat6 тел коаксиални коаксиални инструмент за източване на универсален кабелен нож Стриппер

Стан или Круг UTP Cat5 Cat6 Жица Coax Коаксијален Соголување Алатка Универзална Кабел Stripper МашинаКарактеристики : Лента надворешниот јакна на UTP кабел и CAT5 Круг Телефонски кабел.Ленти RG59 / 6 / 11 / 7 Коаксијален кабел.Ленти рамен телефонски кабел.Кабел машина функција.Инструкции : 1.Притисни на касета надвор од домување,притисни од предниот дел на касета.2.Касета е реверзибилна,едната страна е достапна за RG59 / 6 и на друга страна е заРГ7 / 11.3.За соголување коаксијален кабел : а)Вметнете го кабелот додека не се усогласува со кабел водич.б) Inset вашиот индекс прст во stripper е прстен,ротирање на stripper со контра стрелките на часовникот35 пати.Кабелот изолација се сече додека сте вртење на stripper.c)Отворање на вилиците и отстранување на кабелот.Се повлече на надворешниот јакна и dielectric да се изложуваат на внатрешниот проводник.г)Одземање на далечина е дизајниран за 6mm,за секој dielectric и внатрешно однесување.4.За соголување круг вмрежување кабел : а)Вметнете го кабелот во вториот соголување дупка,ротирање 13 пати на контра стрелките на часовникот,а потоаотворање на вилицата и да ги отстрани надворешниот јакна.б)црна боја прилагодување knob е за прилагодување на сечилото е длабочина.Пак насока на стрелките на часовникот за зголемување на сечилото е длабочина и контра стрелките на часовникот за намалување на длабочината.5.За cuntting коаксијален кабел,круг вмрежување кабел или стан телефонски кабел,место на кабелот во позиција и стискаш на рачки.6.За соголување flate кабел,вметнете го кабелот помеѓу stripper ножеви.Стискаш рачки,Кабел мора да се одржува нормално, а потоа се повлече од алатка.

BGN 12.00 12.30
5 В 1 Torx Магнитна Отвертка Ремонт Набор От Ръчни Гайковерт Инструменти T2 T3 T4 T5 T6
 • Ново
Оценка на продукта:

5 В 1 Torx Магнитна Отвертка Ремонт Набор От Ръчни Гайковерт Инструменти T2 T3 T4 T5 T6

Опис : Тип : T2 T3 T4 T5 T6 Идеален за мобилни телефони , PDA , КОМПЈУТЕР и други апликации Шрафцигер користат за поправка / open мобилен телефон Должина : 8cm / 3.15" Количина : 1 Сет Забелешка : 1...

BGN 1.00 1.95
Нови подаръци Имат многофункционална дръжка 6 в 1 със сензорен екран владетел ниво многоголовая Мини отвертка дръжка с пластмасова обвивка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нови подаръци Имат многофункционална дръжка 6 в 1 със сензорен екран владетел ниво многоголовая Мини отвертка дръжка с пластмасова обвивка

Клиентите Кои Bougt Овој Предмет Исто Така Се Купи : Често Ги Купиле Заедно2015 година Нови Промотивни Подароци Џеб 6 во 1 Мулти Функција Пенкало Алатката со Екран на Допир Владетел Ниво Мулти Главата Мини ШрафцигерВо брзо интензивна светот, има право алатки во рака е од клучно значење, и Monteverde Еден Допир Алатка Пенкало носи 6 алатки во еден врвен квалитет пишување инструмент! Тешка тежина, 6двострано барел куќи нашите мазна пишување МекаRoll ballpoint на едниот и на екран на допир за перото на други.Опис : 1.Технолошки алатка pen доаѓа со 6 многу кориснафункции; топка точка пенкало, дух ниво, владетели рамна глава и Филипс шрафцигерсокриени на крајот на пен.2.Димензии : 14cm (L) x 1cm (Дијаметар) / 5.75 инчен3.Боја : Sliver4.Материјал : Пластика (Тело)+метал (Малку) ве Молиме имајте во предвид тоа.Флексибилна Алатка, Флексибилни ЖивотFlexsteel tools нуди различни рака и моќ алатки и стручни надворешна трговија сервис како извори на сите наши деловни партнери и потенцијалните странски клиенти во светот...

BGN 4.77
Нов 3шт дърворезба инструмент мини длето стоманени остриета разнообразни дървена дръжка нов спад на кораба
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 3шт дърворезба инструмент мини длето стоманени остриета разнообразни дървена дръжка нов спад на кораба

Дрво Вајарство Алатка за Поставување Мини Длето Нож Asstorted Челични Ножеви Со Борови Дрва се Справи со Рачка за DIY Дрво Длето Ако сте во потрага за резби во дрво ножеви, овој прирачник е совршен еден...

BGN 4.00 4.13
DRELD 3шт высокоуглеродистая стомана резба нож каменна скулптура гравиране нож режещи запечатване инструменти Бурин, определени за дървообработване
 • Ново
Оценка на продукта:

DRELD 3шт высокоуглеродистая стомана резба нож каменна скулптура гравиране нож режещи запечатване инструменти Бурин, определени за дървообработване

Опис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов Совршен за Дрво, Камен Резба, Скулптури Резба...

BGN 4.00 6.13
BST-9900 0.8 mm Star Pentalobe отвертка за Apple iPhone 7 6s 6 5s 5c 5 SE Долния 5-точков инструмент за отваряне на винтове
 • Ново
Оценка на продукта:

BST-9900 0.8 mm Star Pentalobe отвертка за Apple iPhone 7 6s 6 5s 5c 5 SE Долния 5-точков инструмент за отваряне на винтове

BST9900 0.8 mm Ѕвезда Pentalobe Шрафцигер за Apple i Phone 7 6s 6 5s 5c 5 SE Дното 5Точка Завртки Отворање АлаткаТип : Pentalobe шрафцигерМатеријал : Алуминиум рачка, S2 Челик за главатаФункција : Врти врвот,Не се лизга рачка,Прецизност малку,Метал окноКомпатибилен : за i Phone 7 / 7 Плус (исто така одговараат за i Phone 4s / 5 / 5s / 5в / SE / 6 / 6 Плус / 6s / 6s Плус)Употреба : Да се отвори мал 5точка завртки наоѓаат на днотоМалку големина : 0.8 x 25 mm (P2)Возачот должина : 116 mmБоја : црна (Посебно Издание)Нето тежина : 20g1 / 2 / 5 / 10 / 25 компјутери * BST9900 0.8 mm Pentalobe screwdrivers

BGN 6.00 6.16
Кътър кабел храповика нож вковки HS-500B за нарязани медни алуминиеви кабели 400mm2 остър и бърз нож кабел
 • Ново
Оценка на продукта:

Кътър кабел храповика нож вковки HS-500B за нарязани медни алуминиеви кабели 400mm2 остър и бърз нож кабел

ХС500 B фалсификување на сечилото ratchet кабел машина за сечење 400mm2 бакар алуминиум кабли остар и брз машина кабелОпис На Производот1.Детали За ОписХС500 B Ratchet Кабел МашинаRatchet Кабел Машина ХС500 B, кабел алатка за сечење сечење Бакар Алуминиум кабли 400mm2 maxАлатка За Сечење Кабел1...

BGN 115.60
1бр ципа нож от неръждаема стомана Отстраняване на мъртвата кожа педикюр ножица за нокти инструмент горещи ножици нов спад на кораба
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр ципа нож от неръждаема стомана Отстраняване на мъртвата кожа педикюр ножица за нокти инструмент горещи ножици нов спад на кораба

Трим мртвите кожата, cuticle и hangnail.Ова е од не ' Рѓосувачки Челик Cuticle Машина Nipper Помине Уметност Clipper.Со нерѓосувачки челик, тоа нема да рѓа.Ова е од не ' Рѓосувачки Челик Cuticle Машина Nipper Помине Уметност Clipper.Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, трајни доволно за вашето секојдневно користење.Изработени од нерѓосувачки челик кој обезбедува долготрајни сечење на работ.Остар раб, може да се намали најтешките на нокти со минимален напор.Располага со двокреветни пролет за поголема точност, комфор и неспокојот механизам.Стилски и совршен изработка ви нудиме најдобри секојдневна примена.Идеален за употреба дома, Бањи и Салони.Спецификации : Точка име : Ноктите Cuticle Ножици Големина : Како слики прикажани Боја : Како на слики прикажани Количина : 1 Pc Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BGN 1.00 1.41
RDEER 1бр Храповой ключ 1/2 3/8 1/4 CRV муфа ключ 72 зъба, инструменти, мебели за автомобилни резервни части инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

RDEER 1бр Храповой ключ 1/2 3/8 1/4 CRV муфа ключ 72 зъба, инструменти, мебели за автомобилни резервни части инструмент

Карактеристики : Висок Квалитет На Хром Vanadium Челик Трајни 72 Заб Ratchet Главата Дизајн За Тесни Простори Обратен Paddles Adiust Брзо Брзо Исклучување На Функцијата

BGN 18.00 36.00
1бр направи си САМ ръчно изработени регулируеми въртящи кожени инструменти Кожевенная работа с DIY въртящи разделочный нож с острие Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр направи си САМ ръчно изработени регулируеми въртящи кожени инструменти Кожевенная работа с DIY въртящи разделочный нож с острие Безплатна доставка

Карактеристики : Во зависност од вашите потреби, се приспособат на аголот на соодветна големина, да се создаде извонредни работи.Ротирачкото, прилагодлив кожа да се создаде сите е во РЕД со било која од вашите DIY.Топката имајќи вртливата прави contoured јарем пак без проблеми, што го прави одличен избор за професионална кожа.Спецификации : Материјал : БакарТежина : Околу 42gБоја : СребренаГолемина : За 8см * 2.6 cm / 3.1 инчен * 1inПакети : Пакет Содржина : 1pcs x Ротирачки Резба Нож

BGN 7.00 7.66
Nflc-1 бр Torx T2 T3 T4 T5 T6 мобилен телефон ремкомплект набор от инструменти магнитни отвертки инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

Nflc-1 бр Torx T2 T3 T4 T5 T6 мобилен телефон ремкомплект набор от инструменти магнитни отвертки инструменти

За продажба е овој висок квалитет алатка комплет за поправка и отворање на мобилни телефони или други електронски уреди.Тоа доаѓа со T2,T3, T4, T5 и T6 магнетни шрафцигер (тие може да доаѓаат во различни бои од сликата) две долги отворање алатки и две триаголен зема.Сите screwdrivers се означени со големината на рачкатаМатеријал : пластика, металбоја : како што е прикажаноПакување листа : 4 * црвена и жолта шрафцигер1 * сина и портокалова шрафцигер2 * blue пластика краток pry бар2 * сина триаголен ножAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 3.76
Ключар стойност два комплекта 5шт гаечен ключ, окачен инструменти и 12шт КЛом счупен ключ аспиратор инструменти с високо качество
 • Ново
Оценка на продукта:

Ключар стойност два комплекта 5шт гаечен ключ, окачен инструменти и 12шт КЛом счупен ключ аспиратор инструменти с високо качество

Locksmith Вредност Две Сет 5pcs Wrenth Тензија Алатки И 12pcs Klom Скршена Клучна Extractor Алатки Висок Квалитет

BGN 7.97
6 мм джолан с висококачествена стоманена тел карета перална четка за електрическа мини wheelhead машини электродрели въртящи се инструменти и аксесоари за електрическ
 • Ново
Оценка на продукта:

6 мм джолан с висококачествена стоманена тел карета перална четка за електрическа мини wheelhead машини электродрели въртящи се инструменти и аксесоари за електрическ

65*0.35 Т : Челична жица со дијаметар : 84mmЧелик жица дебелина : 7mmВисина : 32милиметриМесо тело со дијаметар : 6mm75*0.15 Т : Челична жица со дијаметар : 76mmЧелик жица дебелина : 20mmВисина : 41mmМесо тело со дијаметар : 6mmПакетот вклучува : 1 x 65*0.35 Т челик жица четка1 x 75*0.15 Т челик жица четкаБесплатен превозот за сите предмети за повеќето земји.Превозот Метод ќе бидат утврдени со нас,ние ќе брод објекти за вас преку најсоодветната испорака метод.Кога тежината на вашата цел е помалку од 2 кг, ние ќе брод нив преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail .Кога тежината е повеќе од 2 кг, ние ќе брод нив од страна на Комерцијални истите да се Изречни или Посебна Линија Логистика .Ако вашата цел износ повеќе од УСД $7 , можете да ги пратите на логистика информации во редот на страницата со детали...

BGN 7.00 7.97
3 бр./ лот автомобил Автомобил инструменти за ремонт на автомобили, извит нос скоба за маркуч клещи кабелен тип гъвкав проводник дълъг обхват скоба за маркуч клещи
 • Ново
Оценка на продукта:

3 бр./ лот автомобил Автомобил инструменти за ремонт на автомобили, извит нос скоба за маркуч клещи кабелен тип гъвкав проводник дълъг обхват скоба за маркуч клещи

Опис : се Користи за да се компресира пролет тип црево прстиња во тесни подрачја Заклучување ratchet акција има менгеме отворен за отстранување и инсталација Погодно средство за продавница употреба Вилици се свиткани на 45 степени агол и клешти совети зглобот за да се овозможи лесен пристап до ограничени места, Големината на 45 степени агол plier : 1.1 x 8.5 x 4.1 инчи Големина на кабел : 24 инчиДа Драги Руски КлиентиИспратете ни го вашето целосно име и презиме, детални адреса, телефонски број, пост код и др...

BGN 50.00 56.00
Девети свят домакински ключ 12-19 / 8-21 мм, 8 в 1 муфа ключ гаечен ключ Ключ мулти инструмент ръчни инструменти Herramientas Ferramentas продажба
 • Ново
Оценка на продукта:

Девети свят домакински ключ 12-19 / 8-21 мм, 8 в 1 муфа ключ гаечен ключ Ключ мулти инструмент ръчни инструменти Herramientas Ferramentas продажба

8 in1 мултифункција штекер клуч S големина : 8 / 10 / 12 / 13 / 14 / 17 / 19 / 21 mm M големина : 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 mmМатеријал : висок јаглероден челикОпис : CRV легиран челик фалсификување на процесот, двојноlayer позлата носатотпорни, и корозијаотпорни, издржлив, лесен за носење'

BGN 25.00 33.34
Безплатна доставка открит EDC инструмент половината назъбен нож къмпинг нож за оцеляване висока твърдост, остър черен паяк нож
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка открит EDC инструмент половината назъбен нож къмпинг нож за оцеляване висока твърдост, остър черен паяк нож

Производ параметри Целосна должина : 22.2 см, должина на Ножот : 9.5 cm Сечилото ширина : 2.5 cm Справи со должина : 12.7 cm Сечилото дебелина : 0.28 cm материјал : 440 C Цврстина Челик : 58 Тежина : 240g Рачка материјал : челик рака Четка Заврши Поради руската Пост иновации сите купувачи од Русија треба да наведете целосно полно име на примачот ...

BGN 34.00 38.08
9шт 1/4 инча S2 легированная стомана Звезда Torx отвертка набор от инструменти, дължина-25 мм T6 Т8 T10 T15 T20 T25 T27 T30 T40
 • Ново
Оценка на продукта:

9шт 1/4 инча S2 легированная стомана Звезда Torx отвертка набор от инструменти, дължина-25 мм T6 Т8 T10 T15 T20 T25 T27 T30 T40

СпецификацииТип на глава : TorxВкупна должина : 25 MMЦврстина : HRC5862Тип на месо тело : 6.25 mm / 1 / 4 инчи хексадецималенГолемина : T6 T8 T10,T15,T20,T25,T27,T30 T40Antirust,S2 легиран челикПакет се вклучени9x Torx Шрафцигер Малку

BGN 16.00 18.74
BERRYLION 4-28mm Tube Cutter Hand Pipe Hobbing Околовръстен Blade For Cutting Copper Aluminum Tube Cutting Tools
 • Ново
Оценка на продукта:

BERRYLION 4-28mm Tube Cutter Hand Pipe Hobbing Околовръстен Blade For Cutting Copper Aluminum Tube Cutting Tools

Карактеристики : Висока јачина на јаглероден челик леење, electroplating третман, за да се обезбеди производот стриже, не ' рѓа, трајни Машина назад дизајн сокриени тример за да се олесни средување на инцизија брус Користи во сечење на бакар цевки, алуминиумски цевки и нерѓосувачки челик јастуци​

BGN 16.00 31.98
Безплатна доставка 5cr15mov стомана висок клас сгъваем джобен нож от неръждаема ловен нож за оцеляване ножове къмпинг инструмент G10 дръжка
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 5cr15mov стомана висок клас сгъваем джобен нож от неръждаема ловен нож за оцеляване ножове къмпинг инструмент G10 дръжка

Производ параметри Целосна должина : 228 mm должина на Ножот : 98 mm месо тело должина на : 130 mm Сечилото ширина : 32 мм Сечилото дебелина : 3.0 mm Сечилото материјал : 5 cr15mov Тежина : 200 g (вклучувајќи пакување) Тешко степен : 57 HRC Табела површина : отпорност на моделот Рачка материјал : челик + G10 други : висок квалитет најлон ракав Поради руската Пост иновации сите купувачи од Русија треба да наведете целосно полно име на примачот ...

BGN 34.00 42.88
2017 Нов Гореща Разпродажба Пеперуда Се Втурнаха Неподвижен Нож Ръчна Изработка Стомана Остър Къмпинг Директен Висока Твърдост Дървена Дръжка Оцеляването На Такти?
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Нов Гореща Разпродажба Пеперуда Се Втурнаха Неподвижен Нож Ръчна Изработка Стомана Остър Къмпинг Директен Висока Твърдост Дървена Дръжка Оцеляването На Такти?

Вкупно lenght : 21 CMДолжина на ножот : 9.9 CMСе справи со должина : 11.1 CMСечилото ширина : 3.3 CMСечилото дебелина : 3.8 MMСечилото материјал : 7 cr17mov хром челикРачка материјал : боја за дрвоЦврстина : 56 HRCПовршински третман : пескарењеНож во собата : најлон поставуваТежина (вклучувајќи пакување) : 210 gСиваЦрвена

BGN 34.00 43.31
10 бр./компл. камък бижутери Диамант дърворезба плавателни съдове метални игли файлове шевни мини-игла файл, определени с 10 уникални форми
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр./компл. камък бижутери Диамант дърворезба плавателни съдове метални игли файлове шевни мини-игла файл, определени с 10 уникални форми

Состојба : НоваТежина : 95gМатеријал : МеталГолемина : app lenght 14.5 cmОблик : Barrette, equaling, рамна, означување, заеднички, нож, полукруг, круг, slitting, плоштад, 3плоштадот, преминПакет се вклучени : 10pcs Датотека Игли (Случаен Боја за Рачките)Сосема нов и hight квалитетМини игла датотека во собата за фини детали работа во 10 уникатни формиЛесно да се зафат пластични рачки обезбеди подобра контролаОдлично за поднесување стакло, керамика, камен, карбид, злато, платина, сребро и така натаму10 XCraft Челик Рака Алатки1...

BGN 4.00 4.42
50 бр. лот DHL Безплатна доставка въглеродна стомана с покритие бонсай ножица 121 мм медна спойка подправени домакински ножици
 • Ново
Оценка на продукта:

50 бр. лот DHL Безплатна доставка въглеродна стомана с покритие бонсай ножица 121 мм медна спойка подправени домакински ножици

Ова е врвот познатиот ножици бренд во Кина, добар квалитет и одлична репутација во Кина.Ние сме фабрика базирани трговски агент кој може да ви обезбедиме производи извори и бизнис услуги...

BGN 191.00 201.44