• Ново
[Обновява] за BMW C650GT 12- Cluster Scratch Protection Film Screen Protector Blue Light uv-доказателство взривозащитен

[Обновява] за BMW C650GT 12- Cluster Scratch Protection Film Screen Protector Blue Light uv-доказателство взривозащитен

Buyers rating:
-40 % BGN 16.00
BGN 26.64

Брой продукти


[НАДГРАДИ] За BMW C650 GT 2012-2016 Кластер Нула Заштита Филм Екран Заштитник Сина Светлина Ултравиолетови-доказ Експлозија-доказ
Fitment : За BMW C650 GT 2012 2013 2014 2015 2016 година
Се препорачува купување на две групи, повеќе се поевтини, и за иднината replacment : )
Материјал : Направен од Кристално Јасна премиум TPU филм
Карактеристики :
Прецизни за да се намали совршено се вклопуваат За BMW C650 GT 2012-2016 кластер екранот
Направени од Кристално Јасна премиум TPU филм
Погоден за носене Ултравиолетови-доказ Експлозија-доказ Заштитник Сина Светлина
Штити кластер екран од гребење, прашина, остатоци и УВ
Печати на постојните гребнатини под и го прави кластер екран, како нов повторно
Лесно да се чисти и да ги нечистотија од без страв да гребење на табла екранот
Остави без остатоци кога отстранети
Доаѓа со комплет за Чистење и Squeegee
Инсталација : имаме детални инсталација видео, можете да контактирате со нас кога ќе примите вашата нарачка.
1 : Чистење на кластер екран со микрофибер крпа за да се отстрани нечистотијата и dus;
2 : да се Отстрани лагер со етикета Step1.(Бидете сигурни дека филмот не излезе со јасно лагер)
3 : Со лагер отстрани целосно, спреј либералната количина на вода на лепило страна.
4 : Alight екран заштитник со копчето или на работ и потоа внимателно ставете ја на кластер.
5 : Нежно ставете вода и воздух џебови со стискаш. Обидете се да се отстрани како многу вода и воздух џебови како што можете да.
6 : Отстранување на лагер со етикета Step2.(Бидете сигурни дека филмот останува совршено aliged и не излезе со топ лагер.
7 : Користете да се притисне за да се отстрани останатите воздушни џебови и вода за да се заврши процесот.

Други функции

Цвят:
Един комплект, два комплекта
Тип Елемент:
Седалките И Декоративни Корнизи
Дължина На Продукта:
12.5cm
Вашия Мотор Правят:
Дукати
Вид На Материала:
Изработен от кристално чиста премиум-филм TPU
Широчина На Елемента:
0.1cm
Височина На Продукта:
21cm
търговска марка:
ЛАРАТ
Името На Модела:
Клъстер Защита От Надраскване Филм / Протектор На Екрана
Тегло На Продукта:
0.1kg
Съдържание на пакета 1:
За BMW C650GT 2012-2016
Вик 2:
C650GT 2012 2013 2014 2015 2016
Състояние:
Нов Прием На 2017 Г.
В наличност:
ДА
Инсталация:
Точен приятелка е идеален за BMW C650GT 2012-2016 групиране на екрана
Характеристика:
Предпазва екрана клъстер от надраскване, прах, топлина, отломки и UV

Най-добри сделки

За BMW R1200GS LC / Adventure 2013 2014 2015 мотоциклет предното крило калник на задно колело колело Шушу заден удължител
 • Ново
Оценка на продукта:

За BMW R1200GS LC / Adventure 2013 2014 2015 мотоциклет предното крило калник на задно колело колело Шушу заден удължител

Мотоцикл Пред Фендер Mudguard Задните ПродолжувањеСостојба : Резервни Сосема Нов, Висок КвалитетМатеријал : ПП, Челик мувла лиењеОбјектот одговара на ОЕМ пред фендер,тоа ќе се прошири 120mm.Тоа помага да се задржи возачот и велосипед почиста, намалување на одредување на грозен боја штета на долниот обтекател и, исто така, ги заштитува важните делови на велосипед како што се радијатор и масло кулер од нечистотија и штета предизвикана од патот остатоци и камен чипови.Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет.Пакет се вклучуваат : 1 парчеБез intallation инструкции,купувачот треба да се вежба дупка со себе.Fitment : за BMW R1200 GS LC 20132016за BMW R1200 GS LC Авантура 20142016( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )

BGN 49.00 63.34
За BMW G450X G650X мотор Байк офроуд велосипед универсален 7/8 22 мм цевье волана ръчно охрана
 • Ново
Оценка на продукта:

За BMW G450X G650X мотор Байк офроуд велосипед универсален 7/8 22 мм цевье волана ръчно охрана

Мотор OffRoad Hand Guard Handlebar ЗаштитникСостојба : Сосема Нов, Висок КвалитетПозиција : лево и правоЛесно се инсталира без инструкцииКарактеристика : двекомпонента пластични handguards се целосно редизајниран...

BGN 43.00 44.78
Черен 9 Вълна на предното стъкло, предното стъкло на Harley Electra Street Glide FLHX FLHT Touring 2014-2017 мотоциклет
 • Ново
Оценка на продукта:

Черен 9 Вълна на предното стъкло, предното стъкло на Harley Electra Street Glide FLHX FLHT Touring 2014-2017 мотоциклет

Пушеле Темно 9" Бран Шофершајбната Бришачи За Харли FLHT FLHTC FLHX ТурингОпис : Ветрот Splitter Шофершајбната е одличен изглед за сите Туринг модели и да е облик за совршена комбинација на ефективни струење управување и wow стил...

BGN 31.00 32.78
Мотоциклет с ЦПУ регистрационен номер скоба притежателя рамка за Kawasaki Ninja 250 Ninja 250R 300R Z750 Z800 Z1000 промяна на регистрационен номер
 • Ново
Оценка на продукта:

Мотоциклет с ЦПУ регистрационен номер скоба притежателя рамка за Kawasaki Ninja 250 Ninja 250R 300R Z750 Z800 Z1000 промяна на регистрационен номер

Опис на производот❈❈ fitment : За поголемиот број на мотор за Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati ХарлиДејвидсон Triump Победа Aprilia ktm bmw и така на целата годинаСостојба : 100% Сосема Нов ❈❈ На Табличка Заградата е направена од Алуминиум легура, исто Така LED Светлината...

BGN 43.30
Нов комплект преси за балиране на предната вилици 45 мм х 57 мм х 11 мм 45*57*11 мотоциклетни запечатване
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов комплект преси за балиране на предната вилици 45 мм х 57 мм х 11 мм 45*57*11 мотоциклетни запечатване

Резервни 100% НовиВисока класа на квалитет и многу издржливиНема Промена ПотребниМатеријал : ГумаБоја : Како на сликиПакет : 2 компјутериГолемина : 45x57 x11mmПогодни за : Хонда CR125 R 19941996Хонда VFR1200 F 20102013Kawasaki KDX250 19911994Kawasaki KLX250 R 19941996Kawasaki KLX250 S 20062014Kawasaki KLX250 SF 20092010Kawasaki KLX300 R 19972007Kawasaki KLX650 19931996Kawasaki KLX650 R 19931996Kawasaki KX125 19911995Kawasaki KX250 19911995Kawasaki KX500 19911996Kawasaki VN1600 A Вулкан 1600 Класичен 20032008Kawasaki VN1600 D Вулкан 1600 Номад 20052008 годинаKawasaki ZG1400 Concours 20082012Kawasaki ZG1400 Concours ABS 20082013Kawasaki ZR1100 19921995Kawasaki ZRX1100 19992000Kawasaki ZRX1200 20012005Kawasaki ZX1000 Ninja ZX10 R 20042010Kawasaki ZX1100 Ninja ZX11 19902001Kawasaki ZX1200 Ninja ZX12 R 20002005Kawasaki ZX1400 Ninja ZX14 20062014Kawasaki ZX750 Ninja ZX7 19891992Kawasaki ZX750 Ninja ZX7 R 19962003Kawasaki ZX750 Ninja ZX7 RR 1996Kawasaki ZZR1200 20022005Suzuki GSXR1000 20012008Suzuki GSX1300 BK БКралот 20082009Suzuki GSX1300 R Hayabusa 19992013Триумф Ракета III 20042010Триумф Ракета III Класичен 20062009Триумф Ракета III Класичен Tourer 20072010Триумф Ракета III Roadster 20102012 годинаПобеда Со Висока Топка 2013Победа Со Висока Топка 2012Победа Вегас 2005Победа Вегас 2004Победа Вегас 2003Победа Вегас 8Топка 20052013Победа Вегас Џекпот 20062013Јамаха FZ8 2013Јамаха FZ8 2012Јамаха FZS1000 FZ1 20062013Јамаха VMX1200 VMax 19992007Јамаха XP500 TMAX 2009Yamaha YZFR1 20022008Yamaha YZFR1 ЛЕ 2006Yamaha YZFR6 19992006 вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката...

BGN 6.21
Мотоциклет с ЦПУ регистрационен номер скоба притежателя рамка за Kawasaki Ninja 250 Ninja 250R 300R Z750 Z800 Z1000 промяна на регистрационен номер
 • Ново
Оценка на продукта:

Мотоциклет с ЦПУ регистрационен номер скоба притежателя рамка за Kawasaki Ninja 250 Ninja 250R 300R Z750 Z800 Z1000 промяна на регистрационен номер

8 боја Универзален Мотор Прилагодливи Агол Алуминиум Лиценца Број Плоча Рамка Носителот Заградата За Хонда, Јамаха Kawasaki ducati bmw ktm benelli ХарлиДејвидсон Триумф Победа Aprilia

BGN 43.00 43.28
За Suzuki GSXR 600 750 R gsxr SRAD 600 750 r 1996 1997 1998 1999 96 97 98 99 иридиевое на предното стъкло, предното стъкло двоен балон
 • Ново
Оценка на продукта:

За Suzuki GSXR 600 750 R gsxr SRAD 600 750 r 1996 1997 1998 1999 96 97 98 99 иридиевое на предното стъкло, предното стъкло двоен балон

Погодни за : За Suzuki GSXR600 R 750 R 19961999 година Сосема Нов Шофершајбната Материјал : Високо квалитетна ABS пластика Боја : Она што го гледате е она што ќе Го добиете слика покажува во вид на снимање

BGN 39.00 41.58
Мотор ъгъл на регистрационен номер рамка на притежателя скоба за YAMAHA T-MAX 530 TMAX 500 MT-03 MT-07 MT-09/MT-09 Tracer R1 R3 R6
 • Ново
Оценка на продукта:

Мотор ъгъл на регистрационен номер рамка на притежателя скоба за YAMAHA T-MAX 530 TMAX 500 MT-03 MT-07 MT-09/MT-09 Tracer R1 R3 R6

Опис на производот❈❈ fitment : За поголемиот број на мотор за Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati ХарлиДејвидсон Triump Победа Aprilia ktm bmw и така на целата годинаСостојба : 100% Сосема Нов ❈❈ На Табличка Заградата е направена од Алуминиум легура, исто Така LED Светлината...

BGN 43.22
за BMW yamaha tmax500 530 Kawasaki z800 z1000 ktm 250 ducati 7/8 22 мм мотоциклет proguard система спирачни лостове съединител за защита на
 • Ново
Оценка на продукта:

за BMW yamaha tmax500 530 Kawasaki z800 z1000 ktm 250 ducati 7/8 22 мм мотоциклет proguard система спирачни лостове съединител за защита на

состојба : Резервни 100% НовиОбјектот е лесно да се Инсталира без наставаМатеријал : алуминиум cncКоличина : 1 парбои : црна;сина;златна;црвено;сребро;Fitment : 7 / 8"22mm мотоцикл handlebarFitment : за сите мотоциклза јамаха fz1 fazer fz6r fz8 xj6 fz6 мт09 FZ09за yamaha yzf r6 19992004 r1 20022003 година r6s fz1 fazerЗа Јамаха FZ1 FAZER 0613 FZ6 0410 FZ6 R 0915 FZ8 1115 XJ6 ОД 0915за јамаха fz1 fazer Fz6 0613 0410 fz6r 0915 fz8 1115 xj6 од 0915за Хонда CB599 CB600 HORNET 9806 CB919 0207 CBR600 9107 CBR900 RR 9399 VTX1300 0308 NC700 1213за Хонда VFR750 VFR800 VTR1000 CBF1000 VF750за ktm 200 125 390 војводата

BGN 41.00 45.10
Защита на двигателя Crash Bar за YAMAHA FZ-09 MT-09 MT09 Tracer FJ-09 2014-2017 мотоциклет протектор Картър аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

Защита на двигателя Crash Bar за YAMAHA FZ-09 MT-09 MT09 Tracer FJ-09 2014-2017 мотоциклет протектор Картър аксесоари

Мотоциклите Guard Несреќа Бар Рамка Заштитник Состојба : Резервни Сосема Нов, Висок квалитет Материјал : 22mm железо цевка; Црна Висока температура боја 3 инсталација позиција нека се посилни Инсталација настава : Пред завртка : 10*60*1.25 Задните завртка : 10*80*1.25 (вклучуваат 20mm прстен) Назад подолу завртка окно : го замени оригиналот (лево употреба 10мм прстен, право на користење 20mm прстен) Нашите слики покажуваат вистинската производи, без инструкции...

BGN 87.66
Мотоциклет с CNC алуминиев волан щрангове на горния капак, дръжка бар мазнини бар стойка за монтиране на скоба на горния капак, за Kawasaki Z125 2015-2017
 • Ново
Оценка на продукта:

Мотоциклет с CNC алуминиев волан щрангове на горния капак, дръжка бар мазнини бар стойка за монтиране на скоба на горния капак, за Kawasaki Z125 2015-2017

wyприклучокstartЖешка Стока$29.99$25.48$24.48$80.78$21.77$107.09$44.99$26.5wyприклучокна крајот на Мотоцикл CNC Алуминиум Handlebar Risers Горниот капак се Справи со Бар Масти Бар Столб Планината Менгеме Горниот Капак За Kawasaki Z125 20152017 Опис : Состојба : 100% сосема нов Објект име : Handle Bar Масти Бар Столб Планината Менгеме Горниот Капак Тежина : 0.4 KG Материјал Тип : CNC Алуминиум Легура Објект Должина : 21cm / 8.28 инчен Објект Ширина : 14.5 cm / 5.71 инчен Објект Висина : 4.5 cm / 1.77 инчен Материјал е 6061T6 алуминиум база Anodizing, не е лесно да згаснат и нема да рѓа...

BGN 30.00 35.18
Горещи продажба,за Triumph Daytona кожух, оранжев черен корпус 600 650 2003 2004 2005 Daytona650 Daytona600 03 04 05 мотоциклети, резервни части
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещи продажба,за Triumph Daytona кожух, оранжев черен корпус 600 650 2003 2004 2005 Daytona650 Daytona600 03 04 05 мотоциклети, резервни части

За Триумф Daytona 600 / 650 20032005 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска / Спорт Велосипед Bodyworks Материјал : Високо Квалитетен ABS Пластика Бренд : За Триумф ОПИС : За Триумф Daytona 600 / 650 Мотоцикл Маска За Триумф Daytona 600 / 650 Мотоцикл Bodyworks За Триумф Daytona 600 / 650 Спорт Велосипед Телото колекции : 20032005 Специфики : .10 Парчиња...

BGN 789.00 830.40
SPIRIT BEAST мотоциклет стент модификация аксесоари, принадлежности прожектори фиксиран скоба капаче броня тела волана на стент
 • Ново
Оценка на продукта:

SPIRIT BEAST мотоциклет стент модификация аксесоари, принадлежности прожектори фиксиран скоба капаче броня тела волана на стент

Име на производ : ДУХОТ на ЅВЕРОТ Притисок Код Stent L1 Материјал : алуминиум легура Производ во боја : црвена и црна Број на производи : еден Карактеристики : T6 алуминиумска легура, со добра отпорност на корозија, соодветна цврстина, заедно со CNC производство Seiko производство, electroplating боја, со кул форма дизајн, изработка на автомобил значајни, постојат оценки, вкус!

BGN 19.04
1 чифт универсален мотоциклет с ЦПУ Shifter Peg стъпала поставка за крака крака са за Ducati 748 916/916SPS MTS1000SDS/DS 1299 Panigale/S
 • Ново
Оценка на продукта:

1 чифт универсален мотоциклет с ЦПУ Shifter Peg стъпала поставка за крака крака са за Ducati 748 916/916SPS MTS1000SDS/DS 1299 Panigale/S

6mm CNC Опрема Shift Кочница Лост Footrests Footpegs Rearsets Нога штипки Мотоцикл Материјал : CNC Алуминиум Должина : 40mm OD : 15mm Топ Тема : M6 Боја : Црна,Сребрена,Златна,Црвена,Зелена,Сина,Титаниум, Портокал Одговара најмногу на мотоцикл со M6 навој Shift и Кочница рачката

BGN 13.00 14.38
Хромирани лоста на съединителя на главния спирачен цилиндър за Suzuki Boulevard M50 C50 Marauder Сигнално Volusia 800
 • Ново
Оценка на продукта:

Хромирани лоста на съединителя на главния спирачен цилиндър за Suzuki Boulevard M50 C50 Marauder Сигнално Volusia 800

Огледало тема : 10мм десната рака нишка (можеби не го собира некои јамаха огледала)Прилагодувач и Хром држела 152 MMFitment : Универзален Стандард 1" (25мм) Мотоцикл .Повеќето од метрика велосипеди / посета / cruiser / сламен покрив / Custom со 1" се справи со барВе молиме проверете ја вашата спојки страна, ова делови само се вклопуваат кабелски спојки.Kawasaki Вулкан EN 500 В.Н.Е 800 900 КласиченKawasaki Вулкан 500 19902009, Eliminator 600 19961997, Вулкан 800 (сите варијации) 19952006, Вулкан 900 (сите варијации) 20062016.Хонда Магна 750 Дух 750Хонда Сенка 1100 Дух Sabre Аеро АЦЕХонда Сенка 600 VLX DLX / VT600Хонда Сенка 750 Дух Аеро АЦЕХонда Steed 40019972004 Suzuki Marauder 80020052006 Suzuki Булевар M5020052006 Suzuki Булевар C5020012004 Suzuki Натрапникот Volusia 800Јамаха Патот Ѕвезда Roadstar 1600 1700Јамаха XV250 19882003Јамаха XV535 19871988 1990 19931999Јамаха XV700 19851987Јамаха XV750 19881997Јамаха XV1000 1985самоЈамаха XV1100 19861998вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката...

BGN 152.45
Лилаво 7/8 22 мм волана каучук един задуши ръчни дръжки за Honda, Kawasaki, Suzuki, Yamaha, Ninja KTM KX KLX KLR YZF YZ ATV
 • Ново
Оценка на продукта:

Лилаво 7/8 22 мм волана каучук един задуши ръчни дръжки за Honda, Kawasaki, Suzuki, Yamaha, Ninja KTM KX KLX KLR YZF YZ ATV

Карактеристики : Состојба : Сосема Нов Материјал : Палка Алуминиум и Гума Боја : Виолетова Еден Гас ( ве молиме проверете ја вашата акции гас вид за сигурно ) Количина : Еден Пар (Лево и Десно) Lenth (приближно) : 5" (128mm) Дупка со Дијаметар : 7 / 8" (22mm) јас nstructions не се вклучени ...

BGN 12.00 12.78