• Ново
2 елемента 8/10 мм мотоциклет кормилото на мотора странично огледало на притежателя скоба адаптер група подходящ 22 мм 7/8 мотоциклет волана

2 елемента 8/10 мм мотоциклет кормилото на мотора странично огледало на притежателя скоба адаптер група подходящ 22 мм 7/8 мотоциклет волана

Buyers rating:
-12 % BGN 7.00
BGN 7.98

Брой продукти


Спецификација :
Производ модел:795805
Материјал : Алуминиум
Боја : Црна
Тема Големина : 8/10мм
должина:55мм
ширина : 20mm
висина:31mm
тежина:110g
Карактеристики :
Анти - ' рѓа и корозија
Висок квалитет, водоотпорна и издржлив
Едноставна филипс главата болт, лесно се инсталира
Fitment :
Одговара за 8/10ММ се Справи со Бар
Погоден за одредување на задните ретровизорите на велосипеди, мотоцикли,
скутери и предмети за електрични возила
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме проверете ја големината ако тоа одговара на вашата модели пред да ја купите
2. Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см)
3. Нема Инструкции Се Вклучени. Професионалната Инсталација Е Препорачливо!!!
Пакетот вклучува :
2 Парчиња Rearview Огледало Планината Стеги

Други функции

Цвят:
10мм, 8мм
търговска марка:
Мофанер
Името На Модела:
795805
Дължина На Продукта:
5.5cm
Височина На Продукта:
2cm
Тегло На Продукта:
0.12kg
Вид На Материала:
ABS + стъкло
Широчина На Елемента:
14cm
Тип Елемент:
Странични Огледала И Аксесоари
Цвят:
Черен
Име на продукта:
ОГЛЕДАЛА ЗА МОТОЦИКЛЕТИ

Най-добри сделки

waase мотоциклет предната Звездичка веригата на защитния капак на двигателя за Kawasaki Z900 2017
 • Ново
Оценка на продукта:

waase мотоциклет предната Звездичка веригата на защитния капак на двигателя за Kawasaki Z900 2017

Количина : Едно Парче Материјал : CNC Машина Од Алуминиум Боја : како на сликата прикажани Fitment : За Kawasaki Z900 2017 инструкции за инсталација не се вклучени...

BGN 78.00 108.80
7/8 22 мм мотоциклет пластмасови мотоциклет Handguards мотокрос ръце гвардия за Honda, Yamaha, кал KTM MX ATV мото протектори на ръцете
 • Ново
Оценка на продукта:

7/8 22 мм мотоциклет пластмасови мотоциклет Handguards мотокрос ръце гвардия за Honda, Yamaha, кал KTM MX ATV мото протектори на ръцете

добредојдовте на нашиот Бренд Арома Мото Додатоци професионални Возила Делови продавница,уживајте во вашиот shoppig време!!!!Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на Aliexpress!Fetures : 1.Материјал : алуминиум2.Лесно да се инсталира, Завртка постојат во рака костецПостојат 7 бои можете да изберете : црвена / црна / портокал / жолта / бела / зелена / сина(Ве молиме оставете порака на вашата боја опција)Пакет Се Вклучени : 1 пар handguard1...

BGN 70.38
[Обновява] за BMW C650GT 12- Cluster Scratch Protection Film Screen Protector Blue Light uv-доказателство взривозащитен
 • Ново
Оценка на продукта:

[Обновява] за BMW C650GT 12- Cluster Scratch Protection Film Screen Protector Blue Light uv-доказателство взривозащитен

[НАДГРАДИ] За BMW C650 GT 20122016 Кластер Нула Заштита Филм Екран Заштитник Сина Светлина Ултравиолетовидоказ ЕксплозијадоказFitment : За BMW C650 GT 2012 2013 2014 2015 2016 годинаСе препорачува купување на две групи, повеќе се поевтини, и за иднината replacment : )Материјал : Направен од Кристално Јасна премиум TPU филмКарактеристики : Прецизни за да се намали совршено се вклопуваат За BMW C650 GT 20122016 кластер екранотНаправени од Кристално Јасна премиум TPU филмПогоден за носене Ултравиолетовидоказ Експлозијадоказ Заштитник Сина СветлинаШтити кластер екран од гребење, прашина, остатоци и УВПечати на постојните гребнатини под и го прави кластер екран, како нов повторноЛесно да се чисти и да ги нечистотија од без страв да гребење на табла екранотОстави без остатоци кога отстранетиДоаѓа со комплет за Чистење и SqueegeeИнсталација : имаме детални инсталација видео, можете да контактирате со нас кога ќе примите вашата нарачка.1 : Чистење на кластер екран со микрофибер крпа за да се отстрани нечистотијата и dus;2 : да се Отстрани лагер со етикета Step1.(Бидете сигурни дека филмот не излезе со јасно лагер)3 : Со лагер отстрани целосно, спреј либералната количина на вода на лепило страна.4 : Alight екран заштитник со копчето или на работ и потоа внимателно ставете ја на кластер.5 : Нежно ставете вода и воздух џебови со стискаш...

BGN 16.00 26.64
не са за YAMAHA MT-25 YZF-R3 YZF-R25 2014 2015 син мотор сгъваема регулируема плъзгаща спирачния лост
 • Ново
Оценка на продукта:

не са за YAMAHA MT-25 YZF-R3 YZF-R25 2014 2015 син мотор сгъваема регулируема плъзгаща спирачния лост

motorrad Klappbar Ausziehbar Bremskupplungshebelbedingung : Nagelneu, hohe QualitätМатеријал : CNC 6061 Палка АлуминиумФункција : Erweiterung & Faltenartikel ist einfach zu installieren ohne anleitungfarbe kann haben 5% verschiedene von den фотографии онлајн gezeigt.farbe : als bild gezeigtwenn sie andere farbe wünschen, kontaktieren sie uns bitteeinrichtung : für YZF R25 20142015 für YZF Р3 20152016 für МТ25 20152016 für МТ03 20152016(Sie bitte Dieses Teil Passend Für Ihr Motorrad Vor auftrag)paket umfassen : 1 bremshebel und 1 kupplungshebel

BGN 51.18
Мотоциклет с CNC алуминиев волан щрангове на горния капак, дръжка бар мазнини бар стойка за монтиране на скоба на горния капак, за Kawasaki Z125 2015-2017
 • Ново
Оценка на продукта:

Мотоциклет с CNC алуминиев волан щрангове на горния капак, дръжка бар мазнини бар стойка за монтиране на скоба на горния капак, за Kawasaki Z125 2015-2017

wyприклучокstartЖешка Стока$29.99$25.48$24.48$80.78$21.77$107.09$44.99$26.5wyприклучокна крајот на Мотоцикл CNC Алуминиум Handlebar Risers Горниот капак се Справи со Бар Масти Бар Столб Планината Менгеме Горниот Капак За Kawasaki Z125 20152017 Опис : Состојба : 100% сосема нов Објект име : Handle Bar Масти Бар Столб Планината Менгеме Горниот Капак Тежина : 0.4 KG Материјал Тип : CNC Алуминиум Легура Објект Должина : 21cm / 8.28 инчен Објект Ширина : 14.5 cm / 5.71 инчен Објект Висина : 4.5 cm / 1.77 инчен Материјал е 6061T6 алуминиум база Anodizing, не е лесно да згаснат и нема да рѓа...

BGN 30.00 35.18
След продажбено обслужване безплатна доставка аксесоари за мотоциклети покриване на статора на двигателя за 2009 2010 2011 2012 2013 2014 YAMAHA YZF-R1 черен
 • Ново
Оценка на продукта:

След продажбено обслужване безплатна доставка аксесоари за мотоциклети покриване на статора на двигателя за 2009 2010 2011 2012 2013 2014 YAMAHA YZF-R1 черен

Боја : Црна Состојба : Сосема Нов Материјал : Високо Квалитетен Палка Алуминиум Инсталација : Директно замена долготраен и издржлив Замена на оштетена моторот покритие и подобрување на изгледот со висок квалитет сосема нов една Лесна инсталација, без упатство за инсталација Fiment : одговара за 2009 2010 2011 2012 2013 2014 YAMAHA YZFR1​

BGN 70.00 74.83
5 цвята бъдат мотокрос част от скутер дръжка бар край на страничните огледала мотоциклет огледало за обратно виждане мото кормилото на мотоциклета огледало
 • Ново
Оценка на продукта:

5 цвята бъдат мотокрос част от скутер дръжка бар край на страничните огледала мотоциклет огледало за обратно виждане мото кормилото на мотоциклета огледало

добредојдовте на нашиот Бренд Арома Мото Додатоци професионални Возила Делови продавница,уживајте во вашиот shoppig време!!!!Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на Aliexpress!Fetures : 1.Материјал : ABS пластика и Electroplate2.Лесно да се инсталираFitment : unviersal (8мм и 10мм завртка )Пакет Се Вклучени : 1 пар Rearview огледало1...

BGN 31.98
Духът на звяра мотоциклет промяна на притежателя на телефона AL високо качество на много готин стил не е евтина нещо
 • Ново
Оценка на продукта:

Духът на звяра мотоциклет промяна на притежателя на телефона AL високо качество на много готин стил не е евтина нещо

Име на производ : ДУХОТ на ЅВЕРОТ мобилен телефон стојат Материјал : алуминиум легура Производ во боја : сребро црна и црвена Производ е применливо : Огледало седиште за 8ММ или 10ММ ортодонтски завртка носителот, кука за 22mm дијаметар тапа рачка, 32милиметри компресија код за 32милиметри дијаметар тапа рачка, мобилен телефон заградата за 4.56 инчен мобилен телефон, оваа големина за повикување само Бројот на производи што се : еден сет Карактеристики : T6 алуминиумска легура, со добра отпорност на корозија, соодветна цврстина, заедно со CNC производство Seiko производство, electroplating боја, со кул форма дизајн, изработка на автомобил повеќе значајно, повеќе одделение, вкус!

BGN 63.68
Мотоциклет катастрофа подложки изпускателна плъзгачи на тялото протектор за KAWASAKI ZX-10R ZX10R
 • Ново
Оценка на продукта:

Мотоциклет катастрофа подложки изпускателна плъзгачи на тялото протектор за KAWASAKI ZX-10R ZX10R

Детали За Производот : Состојба : 100% Сосема Нов резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани.Материјал : ЦПУ Машински 6061T6 алуминиум легура протезата со заштитник ПОМВо Боја : Црна,Сина,Црвена,Титаниум,ЗлатоКоличина : 1pcs издувните лизгачот (но не 1 пар) Оваа Несреќа Подлога е наменета за спречување на вашиот велосипеди од паѓаат scraching кога трки или брзобрзо возење Висок квалитет на CNC Алуминиум, заштита на вашиот велосипед од повеќе време на тешка несреќа, трајни производи за долгорочна употребаИнструкции за инсталација Не се вклучени.Fitment : За KAWASAKI ZX10 R 2016 година1...

BGN 28.00 30.40
Защита на двигателя Crash Bar за YAMAHA FZ-09 MT-09 MT09 Tracer FJ-09 2014-2017 мотоциклет протектор Картър аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

Защита на двигателя Crash Bar за YAMAHA FZ-09 MT-09 MT09 Tracer FJ-09 2014-2017 мотоциклет протектор Картър аксесоари

Мотоциклите Guard Несреќа Бар Рамка Заштитник Состојба : Резервни Сосема Нов, Висок квалитет Материјал : 22mm железо цевка; Црна Висока температура боја 3 инсталација позиција нека се посилни Инсталација настава : Пред завртка : 10*60*1.25 Задните завртка : 10*80*1.25 (вклучуваат 20mm прстен) Назад подолу завртка окно : го замени оригиналот (лево употреба 10мм прстен, право на користење 20mm прстен) Нашите слики покажуваат вистинската производи, без инструкции...

BGN 87.66
6 мм универсален мотоциклет обтекател на купето болтове, винтове за KTM ADVENTURE 990 1050 СМР / SMT 690 Duke R 690 СОС/SMC-R / Дюк/Duke R
 • Ново
Оценка на продукта:

6 мм универсален мотоциклет обтекател на купето болтове, винтове за KTM ADVENTURE 990 1050 СМР / SMT 690 Duke R 690 СОС/SMC-R / Дюк/Duke R

Опис : Состојба : 100% Сосема новМатеријал : АлуминиумЗавршна Површина : Рек ПозлатаБоја : Портокалова, Сина, Зелена, Црвена, Сребрена, Црна,ЗлатнаЗавртки се направени од високо квалитетен алуминиум кој е отпорен на корозија, многу е силен и има сјај, која ќе трае.Погодни За : Универзална одговара за Сите мото велосипедПакетот вклучува : 10 КОМПЈУТЕРИ 6 MM*20 MM Завртка Болт

BGN 13.47
Горещи продажба, вторичен пазар комплект за Kawasaki обтекатели Z1000 пластмаса 2003 2004 2005 2006 Z 1000 03 04 05 06 качулка на тялото оранжев цвят сребрист
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещи продажба, вторичен пазар комплект за Kawasaki обтекатели Z1000 пластмаса 2003 2004 2005 2006 Z 1000 03 04 05 06 качулка на тялото оранжев цвят сребрист

За Kawasaki Z1000 20032006 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска / Спорт Велосипед Телото Колекции Материјал : Високо Квалитетен ABS Пластика Бренд : За Kawasaki ОПИС : За Kawasaki Z1000 Мотоцикл Маска За Kawasaki Z1000 Мотоцикл Bodyworks За Kawasaki Z1000 Спорт Велосипед Телото колекции Одговара За Kawasaki Z1000 Години : 20032006 Специфики : 8 Парчиња се Произведени со користење Компресија Калапи ПредDrilled за Прецизност Fitment Вклучува ТоплинаShield Технологија на Висок Квалитет на Боја Работа Вклучува слободни ветробранското стаклоАко ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење , За нас Ние Сме Локација Во Гуангжу Во Кина Најголемиот Мотор Додаток На Пазарот Во Кина...

BGN 605.00 636.80
За Suzuki GSXR 600 750 R gsxr SRAD 600 750 r 1996 1997 1998 1999 96 97 98 99 иридиевое на предното стъкло, предното стъкло двоен балон
 • Ново
Оценка на продукта:

За Suzuki GSXR 600 750 R gsxr SRAD 600 750 r 1996 1997 1998 1999 96 97 98 99 иридиевое на предното стъкло, предното стъкло двоен балон

Погодни за : За Suzuki GSXR600 R 750 R 19961999 година Сосема Нов Шофершајбната Материјал : Високо квалитетна ABS пластика Боја : Она што го гледате е она што ќе Го добиете слика покажува во вид на снимање

BGN 39.00 41.58
За мотоциклет Ducati CNC Скоба регистрационен номер сгъване с сигнал мигач LED Light MONSTER 400 620 695 696 796 821 1100 1200
 • Ново
Оценка на продукта:

За мотоциклет Ducati CNC Скоба регистрационен номер сгъване с сигнал мигач LED Light MONSTER 400 620 695 696 796 821 1100 1200

Напомена : 2 вида на LED светлоТема : Состојба : 100% сосема новМатеријал : алуминиум CNCКоличина : 1 парчеБои : Црна, Сина, Црвена Злато Зелена Портокал ТитаниумЛесно да се инсталира Со led табличка светлинаFitment : Универзална одговара на повеќето мотоцикл, спорт велосипед, улица велосипед, dirt bike, итн.Пакетот вклучува : 1 * мотоцикл лиценца плочаЗемјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 1012 1316 1719 2024 2530 Работни Дена + сабота + недела 1214 1518 1921 2226 2732 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5...

BGN 46.00 54.38
Нов комплект преси за балиране на предната вилици 45 мм х 57 мм х 11 мм 45*57*11 мотоциклетни запечатване
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов комплект преси за балиране на предната вилици 45 мм х 57 мм х 11 мм 45*57*11 мотоциклетни запечатване

Резервни 100% НовиВисока класа на квалитет и многу издржливиНема Промена ПотребниМатеријал : ГумаБоја : Како на сликиПакет : 2 компјутериГолемина : 45x57 x11mmПогодни за : Хонда CR125 R 19941996Хонда VFR1200 F 20102013Kawasaki KDX250 19911994Kawasaki KLX250 R 19941996Kawasaki KLX250 S 20062014Kawasaki KLX250 SF 20092010Kawasaki KLX300 R 19972007Kawasaki KLX650 19931996Kawasaki KLX650 R 19931996Kawasaki KX125 19911995Kawasaki KX250 19911995Kawasaki KX500 19911996Kawasaki VN1600 A Вулкан 1600 Класичен 20032008Kawasaki VN1600 D Вулкан 1600 Номад 20052008 годинаKawasaki ZG1400 Concours 20082012Kawasaki ZG1400 Concours ABS 20082013Kawasaki ZR1100 19921995Kawasaki ZRX1100 19992000Kawasaki ZRX1200 20012005Kawasaki ZX1000 Ninja ZX10 R 20042010Kawasaki ZX1100 Ninja ZX11 19902001Kawasaki ZX1200 Ninja ZX12 R 20002005Kawasaki ZX1400 Ninja ZX14 20062014Kawasaki ZX750 Ninja ZX7 19891992Kawasaki ZX750 Ninja ZX7 R 19962003Kawasaki ZX750 Ninja ZX7 RR 1996Kawasaki ZZR1200 20022005Suzuki GSXR1000 20012008Suzuki GSX1300 BK БКралот 20082009Suzuki GSX1300 R Hayabusa 19992013Триумф Ракета III 20042010Триумф Ракета III Класичен 20062009Триумф Ракета III Класичен Tourer 20072010Триумф Ракета III Roadster 20102012 годинаПобеда Со Висока Топка 2013Победа Со Висока Топка 2012Победа Вегас 2005Победа Вегас 2004Победа Вегас 2003Победа Вегас 8Топка 20052013Победа Вегас Џекпот 20062013Јамаха FZ8 2013Јамаха FZ8 2012Јамаха FZS1000 FZ1 20062013Јамаха VMX1200 VMax 19992007Јамаха XP500 TMAX 2009Yamaha YZFR1 20022008Yamaha YZFR1 ЛЕ 2006Yamaha YZFR6 19992006 вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката...

BGN 6.21
За Kawasaki Ninja 300 EX300 EX300R ex300 ex300r 13 14 15 2013 2014 2015 предното стъкло, предното стъкло на Double Bubble EX 300 R ex
 • Ново
Оценка на продукта:

За Kawasaki Ninja 300 EX300 EX300R ex300 ex300r 13 14 15 2013 2014 2015 предното стъкло, предното стъкло на Double Bubble EX 300 R ex

Погодни за : За Kawasaki Ninja 300 EX300 R 2013 2014 2015 Сосема Нов Шофершајбната Материјал : Високо квалитетна ABS пластика Боја : Она што го гледате е она што ќе Го добиете слика покажува во вид на снимање Здраво Пријатели, добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе боја

BGN 25.00 26.48
За SUZUKI GSX1300R HAYABUSA 2008- 11 12 13 14 15 мотор на предната ос вилка на колелото протектор плъзгачи спад в защита
 • Ново
Оценка на продукта:

За SUZUKI GSX1300R HAYABUSA 2008- 11 12 13 14 15 мотор на предната ос вилка на колелото протектор плъзгачи спад в защита

Мотоцикл Предна Оска Вилушка Несреќа Лизгачи Тркала ЗаштитникСостојба : Brand New; Висок КвалитетМатеријал : Ал 6061 Палка T6 Алуминиум+ ПОМЗаштита влошки се лесно фиксирани во eighter крајот вилушка преку соодветни полагање челик бар.Со цел да помогне да се елиминира оштетување на предна оска при пад,а лизгање запре или "Ниски Страна".Позиција : ПреднатаЛесно да се инсталира; Без инструкцииБоја може да имаат 5% различен од сликата се прикажува на интернет.Боја : Црвена / Сино / Сребрена / ЗлатоПакет се вклучени : 1 ПарчеFitment : SUZUKI GSX 1300 HAYABUSA 20082016*Ве Молиме Да Се Осигурате Овој Дел Одговара На Вашиот Мотор Пред Да Се Одржи Редот**Слики само за упати, различни модели ќе има мала разлика.

BGN 37.62
SPIRIT BEAST мотоциклет стент модификация аксесоари, принадлежности прожектори фиксиран скоба капаче броня тела волана на стент
 • Ново
Оценка на продукта:

SPIRIT BEAST мотоциклет стент модификация аксесоари, принадлежности прожектори фиксиран скоба капаче броня тела волана на стент

Име на производ : ДУХОТ на ЅВЕРОТ Притисок Код Stent L1 Материјал : алуминиум легура Производ во боја : црвена и црна Број на производи : еден Карактеристики : T6 алуминиумска легура, со добра отпорност на корозија, соодветна цврстина, заедно со CNC производство Seiko производство, electroplating боја, со кул форма дизајн, изработка на автомобил значајни, постојат оценки, вкус!

BGN 19.04
Мотоциклет с ЦПУ регистрационен номер скоба притежателя рамка за Kawasaki Ninja 250 Ninja 250R 300R Z750 Z800 Z1000 промяна на регистрационен номер
 • Ново
Оценка на продукта:

Мотоциклет с ЦПУ регистрационен номер скоба притежателя рамка за Kawasaki Ninja 250 Ninja 250R 300R Z750 Z800 Z1000 промяна на регистрационен номер

8 боја Универзален Мотор Прилагодливи Агол Алуминиум Лиценца Број Плоча Рамка Носителот Заградата За Хонда, Јамаха Kawasaki ducati bmw ktm benelli ХарлиДејвидсон Триумф Победа Aprilia

BGN 43.00 43.28
Yetaha Silver 6 мм мотоциклет кръст на задната седалка на болт, винт, гайка алуминиево определяне на Harley Davidson 1996- 2017 мотоциклети, резервни части
 • Ново
Оценка на продукта:

Yetaha Silver 6 мм мотоциклет кръст на задната седалка на болт, винт, гайка алуминиево определяне на Harley Davidson 1996- 2017 мотоциклети, резервни части

Карактеристики : Спецификација : Материјал : Висок квалитет на Алуминиум .Боја : Sliver.Навој дијаметар : 6mmСостојба : 100% Сосема Нов.Пакет Се Вклучени : 1pc 6mm Тема Легура Персоналните Гром Завртка.Fitment : за 19962017 Харли Дејвидсон.Answer : ___________________________ Note : Тема тип е 1 / 4 20 Нишка со 1 / 2 од целосна тема.Ве молиме да ги проверите постоечките тема тип на вашиот Харли Седиште Гром прво да се потврди дека овој производ ќе се компатибилни.

BGN 8.00 12.58
за Honda CBR 600 F2 F3 yamaha Tmax 500 Tmax КТМ 530 RC 125 200 7/8 22 мм мотоциклет proguard система спирачни лостове съединител за защита на
 • Ново
Оценка на продукта:

за Honda CBR 600 F2 F3 yamaha Tmax 500 Tmax КТМ 530 RC 125 200 7/8 22 мм мотоциклет proguard система спирачни лостове съединител за защита на

состојба : Резервни 100% НовиОбјектот е лесно да се Инсталира без наставаМатеријал : алуминиум cncКоличина : 1 парбои : црна;сина;златна;црвено;сребро;Fitment : 7 / 8"22mm мотоцикл handlebarFitment : за сите мотоциклза јамаха fz1 fazer fz6r fz8 xj6 fz6 мт09 FZ09за yamaha yzf r6 19992004 r1 20022003 година r6s fz1 fazerЗа Јамаха FZ1 FAZER 0613 FZ6 0410 FZ6 R 0915 FZ8 1115 XJ6 ОД 0915за јамаха fz1 fazer Fz6 0613 0410 fz6r 0915 fz8 1115 xj6 од 0915за Хонда CB599 CB600 HORNET 9806 CB919 0207 CBR600 9107 CBR900 RR 9399 VTX1300 0308 NC700 1213за Хонда VFR750 VFR800 VTR1000 CBF1000 VF750за ktm 200 125 390 војводата

BGN 41.00 45.10
Лилаво 7/8 22 мм волана каучук един задуши ръчни дръжки за Honda, Kawasaki, Suzuki, Yamaha, Ninja KTM KX KLX KLR YZF YZ ATV
 • Ново
Оценка на продукта:

Лилаво 7/8 22 мм волана каучук един задуши ръчни дръжки за Honda, Kawasaki, Suzuki, Yamaha, Ninja KTM KX KLX KLR YZF YZ ATV

Карактеристики : Состојба : Сосема Нов Материјал : Палка Алуминиум и Гума Боја : Виолетова Еден Гас ( ве молиме проверете ја вашата акции гас вид за сигурно ) Количина : Еден Пар (Лево и Десно) Lenth (приближно) : 5" (128mm) Дупка со Дијаметар : 7 / 8" (22mm) јас nstructions не се вклучени ...

BGN 12.00 12.78
За BMW G450X G650X мотор Байк офроуд велосипед универсален 7/8 22 мм цевье волана ръчно охрана
 • Ново
Оценка на продукта:

За BMW G450X G650X мотор Байк офроуд велосипед универсален 7/8 22 мм цевье волана ръчно охрана

Мотор OffRoad Hand Guard Handlebar ЗаштитникСостојба : Сосема Нов, Висок КвалитетПозиција : лево и правоЛесно се инсталира без инструкцииКарактеристика : двекомпонента пластични handguards се целосно редизајниран...

BGN 43.00 44.78