• Ново
YOWLING New Green CNC M8 мотоциклет щанд винт махалото сонда слайдер 8 мм е подходящ за KAWASAKI Z650 Z 650 година 2017 високо качество

YOWLING New Green CNC M8 мотоциклет щанд винт махалото сонда слайдер 8 мм е подходящ за KAWASAKI Z650 Z 650 година 2017 високо качество

Buyers rating:
BGN 13.60

Брой продукти

Опис : Дали сте во потрага да се заштити вашиот главниот дел на задната суспензија од неизбежна совет-над или што треба да се одржи на вашиот велосипед на штандот, овие ЦПУ машински spools/лизгачи/bobbins се вашиот одговор. Сите возачи навистина знаат тоа не е ако совет-over, туку кога ќе совет-over. Со овие забравена ќе се земе утеха во сознанието дека имате заштита во место за да се спречат несакани dings и гребнатини од случајно патеката врвот над или слајд-на брзина. Спецификации : ЦПУ Машински Палка Елоксирани Алуминиумски во Боја Annotated во Насловот. Се продаваат како еден Пар (2 парчиња spools) Вклучува М8 хардвер за монтирање (2 парчиња - 8мм Завртки)

Други функции

Тип Елемент:
Седалките И Декоративни Корнизи
Вашия Мотор Правят:
Кавазаки
Широчина На Елемента:
3.3inch
търговска марка:
Вой
Височина На Продукта:
0inch
Дължина На Продукта:
4.1inch
Вид На Материала:
Алуминий с ЦПУ
Тегло На Продукта:
100g
Името На Модела:
SS-001
Съдържание на пакета:
за Kawasaki 650
Индивидуално:
ДА
Воспользуйся:
мотоциклет махалото сонда слайдер

Най-добри сделки

2 броя 10 мм и 8 мм универсални аксесоари скутер части, мотоциклет странични мирро за honda suzuki yamaha мотоциклет огледало за обратно виждане мото
 • Ново
Оценка на продукта:

2 броя 10 мм и 8 мм универсални аксесоари скутер части, мотоциклет странични мирро за honda suzuki yamaha мотоциклет огледало за обратно виждане мото

добредојдовте на нашиот Бренд Арома Мото Додатоци професионални Возила Делови продавница,уживајте во вашиот shoppig време!!!!Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на Aliexpress!Fetures : 1.Материјал : ABS пластика и Electroplate2.Лесно да се инсталираFitment : unviersal (8мм и 10мм завртка )Пакет Се Вклучени : 1 пар Rearview огледало1...

BGN 25.58
Мотор ъгъл на регистрационен номер рамка на притежателя скоба за YAMAHA T-MAX 530 TMAX 500 MT-03 MT-07 MT-09/MT-09 Tracer R1 R3 R6
 • Ново
Оценка на продукта:

Мотор ъгъл на регистрационен номер рамка на притежателя скоба за YAMAHA T-MAX 530 TMAX 500 MT-03 MT-07 MT-09/MT-09 Tracer R1 R3 R6

Опис на производот❈❈ fitment : За поголемиот број на мотор за Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati ХарлиДејвидсон Triump Победа Aprilia ktm bmw и така на целата годинаСостојба : 100% Сосема Нов ❈❈ На Табличка Заградата е направена од Алуминиум легура, исто Така LED Светлината...

BGN 43.22
за BMW yamaha tmax500 530 Kawasaki z800 z1000 ktm 250 ducati 7/8 22 мм мотоциклет proguard система спирачни лостове съединител за защита на
 • Ново
Оценка на продукта:

за BMW yamaha tmax500 530 Kawasaki z800 z1000 ktm 250 ducati 7/8 22 мм мотоциклет proguard система спирачни лостове съединител за защита на

состојба : Резервни 100% НовиОбјектот е лесно да се Инсталира без наставаМатеријал : алуминиум cncКоличина : 1 парбои : црна;сина;златна;црвено;сребро;Fitment : 7 / 8"22mm мотоцикл handlebarFitment : за сите мотоциклза јамаха fz1 fazer fz6r fz8 xj6 fz6 мт09 FZ09за yamaha yzf r6 19992004 r1 20022003 година r6s fz1 fazerЗа Јамаха FZ1 FAZER 0613 FZ6 0410 FZ6 R 0915 FZ8 1115 XJ6 ОД 0915за јамаха fz1 fazer Fz6 0613 0410 fz6r 0915 fz8 1115 xj6 од 0915за Хонда CB599 CB600 HORNET 9806 CB919 0207 CBR600 9107 CBR900 RR 9399 VTX1300 0308 NC700 1213за Хонда VFR750 VFR800 VTR1000 CBF1000 VF750за ktm 200 125 390 војводата

BGN 41.00 45.10
За Honda универсален мотокрос спици кожи джантата на колелото спиците на покрива XLR250R-1 250 MD16 85 XLR250R-2 250 MD20 86 XLR250R-3 250 MD2
 • Ново
Оценка на продукта:

За Honda универсален мотокрос спици кожи джантата на колелото спиците на покрива XLR250R-1 250 MD16 85 XLR250R-2 250 MD20 86 XLR250R-3 250 MD2

7370095160471742Производот се препорачува Универзална додатоциДетали за производот : Боја : различни бои и должини се достапни Должина на : 237mm КОЛИЧИНА : 72 компјутериПовеќе бои : Зелена Портокал Розова Трева = 72 Должина : 237mm(за 9.33 Инчи) Fitment : Совршен да се користи на сите циклуси, вклучително offRoad, BMX, MTB и деца велосипеди,Минимални средување ќе биде потребно...

BGN 8.00 10.66
Златист цвят 10шт M5 CNC алуминий, чистачките на предното стъкло болтове мотоциклет винт комплект болтове гайка универсален предното стъкло Болт модел
 • Ново
Оценка на продукта:

Златист цвят 10шт M5 CNC алуминий, чистачките на предното стъкло болтове мотоциклет винт комплект болтове гайка универсален предното стъкло Болт модел

Состојба : 100% Сосема НовБоја : Златна БојаМатеријал : Елоксирани АлуминиумскиТежина : Околу 26gЛесна инсталација, Без Инсталација НаставаПакет Се Вклучени : 10x CNC Елоксирани Алуминиумски Завртки (една боја)10x Гума Wellnuts10x Пластични ПодлошкиБелешки : компатибилен е само за референца, ве молиме проверете ја големината за да бидете сигурни!!!Fitment : Универзално Одговара на Било кој Мотор со M5(5mm) ветробранското стакло Топ Модел1...

BGN 8.00 9.57
[Обновява] за BMW C650GT 12- Cluster Scratch Protection Film Screen Protector Blue Light uv-доказателство взривозащитен
 • Ново
Оценка на продукта:

[Обновява] за BMW C650GT 12- Cluster Scratch Protection Film Screen Protector Blue Light uv-доказателство взривозащитен

[НАДГРАДИ] За BMW C650 GT 20122016 Кластер Нула Заштита Филм Екран Заштитник Сина Светлина Ултравиолетовидоказ ЕксплозијадоказFitment : За BMW C650 GT 2012 2013 2014 2015 2016 годинаСе препорачува купување на две групи, повеќе се поевтини, и за иднината replacment : )Материјал : Направен од Кристално Јасна премиум TPU филмКарактеристики : Прецизни за да се намали совршено се вклопуваат За BMW C650 GT 20122016 кластер екранотНаправени од Кристално Јасна премиум TPU филмПогоден за носене Ултравиолетовидоказ Експлозијадоказ Заштитник Сина СветлинаШтити кластер екран од гребење, прашина, остатоци и УВПечати на постојните гребнатини под и го прави кластер екран, како нов повторноЛесно да се чисти и да ги нечистотија од без страв да гребење на табла екранотОстави без остатоци кога отстранетиДоаѓа со комплет за Чистење и SqueegeeИнсталација : имаме детални инсталација видео, можете да контактирате со нас кога ќе примите вашата нарачка.1 : Чистење на кластер екран со микрофибер крпа за да се отстрани нечистотијата и dus;2 : да се Отстрани лагер со етикета Step1.(Бидете сигурни дека филмот не излезе со јасно лагер)3 : Со лагер отстрани целосно, спреј либералната количина на вода на лепило страна.4 : Alight екран заштитник со копчето или на работ и потоа внимателно ставете ја на кластер.5 : Нежно ставете вода и воздух џебови со стискаш...

BGN 16.00 26.64
Мотоциклет с ЦПУ регистрационен номер скоба притежателя рамка за Kawasaki Ninja 250 Ninja 250R 300R Z750 Z800 Z1000 промяна на регистрационен номер
 • Ново
Оценка на продукта:

Мотоциклет с ЦПУ регистрационен номер скоба притежателя рамка за Kawasaki Ninja 250 Ninja 250R 300R Z750 Z800 Z1000 промяна на регистрационен номер

Опис на производот❈❈ fitment : За поголемиот број на мотор за Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati ХарлиДејвидсон Triump Победа Aprilia ktm bmw и така на целата годинаСостојба : 100% Сосема Нов ❈❈ На Табличка Заградата е направена од Алуминиум легура, исто Така LED Светлината...

BGN 43.30
5 цвята бъдат мотокрос част от скутер дръжка бар край на страничните огледала мотоциклет огледало за обратно виждане мото кормилото на мотоциклета огледало
 • Ново
Оценка на продукта:

5 цвята бъдат мотокрос част от скутер дръжка бар край на страничните огледала мотоциклет огледало за обратно виждане мото кормилото на мотоциклета огледало

добредојдовте на нашиот Бренд Арома Мото Додатоци професионални Возила Делови продавница,уживајте во вашиот shoppig време!!!!Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на Aliexpress!Fetures : 1.Материјал : ABS пластика и Electroplate2.Лесно да се инсталираFitment : unviersal (8мм и 10мм завртка )Пакет Се Вклучени : 1 пар Rearview огледало1...

BGN 31.98
С логото на Cnc мотор Swingarm сонда щанд винтове слайдер 6 мм стойка винтове за Yamaha MT09 MT-09 резервни части, аксесоари за мотоциклети
 • Ново
Оценка на продукта:

С логото на Cnc мотор Swingarm сонда щанд винтове слайдер 6 мм стойка винтове за Yamaha MT09 MT-09 резервни части, аксесоари за мотоциклети

Спецификации : ЦПУ Машински Палка Елоксирани Алуминиумски во Боја Annotated во Насловот Се продаваат како еден Пар (2 парчиња spools) Вклучува M6 хардвер за монтирање (2 парчиња 6mm Завртки) Fitment : 1...

BGN 14.00 20.78
за Honda CBR 600 F2 F3 yamaha Tmax 500 Tmax КТМ 530 RC 125 200 7/8 22 мм мотоциклет proguard система спирачни лостове съединител за защита на
 • Ново
Оценка на продукта:

за Honda CBR 600 F2 F3 yamaha Tmax 500 Tmax КТМ 530 RC 125 200 7/8 22 мм мотоциклет proguard система спирачни лостове съединител за защита на

состојба : Резервни 100% НовиОбјектот е лесно да се Инсталира без наставаМатеријал : алуминиум cncКоличина : 1 парбои : црна;сина;златна;црвено;сребро;Fitment : 7 / 8"22mm мотоцикл handlebarFitment : за сите мотоциклза јамаха fz1 fazer fz6r fz8 xj6 fz6 мт09 FZ09за yamaha yzf r6 19992004 r1 20022003 година r6s fz1 fazerЗа Јамаха FZ1 FAZER 0613 FZ6 0410 FZ6 R 0915 FZ8 1115 XJ6 ОД 0915за јамаха fz1 fazer Fz6 0613 0410 fz6r 0915 fz8 1115 xj6 од 0915за Хонда CB599 CB600 HORNET 9806 CB919 0207 CBR600 9107 CBR900 RR 9399 VTX1300 0308 NC700 1213за Хонда VFR750 VFR800 VTR1000 CBF1000 VF750за ktm 200 125 390 војводата

BGN 41.00 45.10
1 чифт мото огледало за обратно виждане Универсални 10 мм и 8 мм мотокрос резервни части мотоциклет размер огледала за suzuki, honda, yamaha, мотоциклет огледало
 • Ново
Оценка на продукта:

1 чифт мото огледало за обратно виждане Универсални 10 мм и 8 мм мотокрос резервни части мотоциклет размер огледала за suzuki, honda, yamaha, мотоциклет огледало

добредојдовте на нашиот Бренд Арома Мото Додатоци професионални Возила Делови продавница,уживајте во вашиот shoppig време!!!!Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на Aliexpress!Fetures : 1.Материјал : ABS пластика и Electroplate2.Лесно да се инсталираFitment : unviersal (8мм и 10мм завртка )Пакет Се Вклучени : 1 пар Rearview огледало1...

BGN 27.18
Мотоциклет катастрофира подложки изпускателна плъзгачи защитник на тялото за YAMAHA YZF R3 MT 03 2015 HONDA CB1100 2010-
 • Ново
Оценка на продукта:

Мотоциклет катастрофира подложки изпускателна плъзгачи защитник на тялото за YAMAHA YZF R3 MT 03 2015 HONDA CB1100 2010-

Детали За Производот : Состојба : 100% Сосема Нов резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани.Материјал : ЦПУ Машински 6061T6 алуминиум легура протезата со заштитник ПОМВо Боја : Црна,Сина,Црвена,Титаниум,ЗлатоКоличина : 1pcs издувните лизгачот (но не 1 пар) Оваа Несреќа Подлога е наменета за спречување на вашиот велосипеди од паѓаат scraching кога трки или брзобрзо возење Висок квалитет на CNC Алуминиум, заштита на вашиот велосипед од повеќе време на тешка несреќа, трајни производи за долгорочна употребаИнструкции за инсталација Не се вклучени.Fitment : За YAMAHA YZFР3 / MT03 20152016За ХОНДА CB1100 1016 CB1100 EX од 13 до 151...

BGN 28.00 30.40
За мотоциклет Ducati CNC Скоба регистрационен номер сгъване с сигнал мигач LED Light MONSTER 400 620 695 696 796 821 1100 1200
 • Ново
Оценка на продукта:

За мотоциклет Ducati CNC Скоба регистрационен номер сгъване с сигнал мигач LED Light MONSTER 400 620 695 696 796 821 1100 1200

Напомена : 2 вида на LED светлоТема : Состојба : 100% сосема новМатеријал : алуминиум CNCКоличина : 1 парчеБои : Црна, Сина, Црвена Злато Зелена Портокал ТитаниумЛесно да се инсталира Со led табличка светлинаFitment : Универзална одговара на повеќето мотоцикл, спорт велосипед, улица велосипед, dirt bike, итн.Пакетот вклучува : 1 * мотоцикл лиценца плочаЗемјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 1012 1316 1719 2024 2530 Работни Дена + сабота + недела 1214 1518 1921 2226 2732 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5...

BGN 46.00 54.38
Нов комплект преси за балиране на предната вилици 45 мм х 57 мм х 11 мм 45*57*11 мотоциклетни запечатване
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов комплект преси за балиране на предната вилици 45 мм х 57 мм х 11 мм 45*57*11 мотоциклетни запечатване

Резервни 100% НовиВисока класа на квалитет и многу издржливиНема Промена ПотребниМатеријал : ГумаБоја : Како на сликиПакет : 2 компјутериГолемина : 45x57 x11mmПогодни за : Хонда CR125 R 19941996Хонда VFR1200 F 20102013Kawasaki KDX250 19911994Kawasaki KLX250 R 19941996Kawasaki KLX250 S 20062014Kawasaki KLX250 SF 20092010Kawasaki KLX300 R 19972007Kawasaki KLX650 19931996Kawasaki KLX650 R 19931996Kawasaki KX125 19911995Kawasaki KX250 19911995Kawasaki KX500 19911996Kawasaki VN1600 A Вулкан 1600 Класичен 20032008Kawasaki VN1600 D Вулкан 1600 Номад 20052008 годинаKawasaki ZG1400 Concours 20082012Kawasaki ZG1400 Concours ABS 20082013Kawasaki ZR1100 19921995Kawasaki ZRX1100 19992000Kawasaki ZRX1200 20012005Kawasaki ZX1000 Ninja ZX10 R 20042010Kawasaki ZX1100 Ninja ZX11 19902001Kawasaki ZX1200 Ninja ZX12 R 20002005Kawasaki ZX1400 Ninja ZX14 20062014Kawasaki ZX750 Ninja ZX7 19891992Kawasaki ZX750 Ninja ZX7 R 19962003Kawasaki ZX750 Ninja ZX7 RR 1996Kawasaki ZZR1200 20022005Suzuki GSXR1000 20012008Suzuki GSX1300 BK БКралот 20082009Suzuki GSX1300 R Hayabusa 19992013Триумф Ракета III 20042010Триумф Ракета III Класичен 20062009Триумф Ракета III Класичен Tourer 20072010Триумф Ракета III Roadster 20102012 годинаПобеда Со Висока Топка 2013Победа Со Висока Топка 2012Победа Вегас 2005Победа Вегас 2004Победа Вегас 2003Победа Вегас 8Топка 20052013Победа Вегас Џекпот 20062013Јамаха FZ8 2013Јамаха FZ8 2012Јамаха FZS1000 FZ1 20062013Јамаха VMX1200 VMax 19992007Јамаха XP500 TMAX 2009Yamaha YZFR1 20022008Yamaha YZFR1 ЛЕ 2006Yamaha YZFR6 19992006 вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката...

BGN 6.21
За BMW G450X G650X мотор Байк офроуд велосипед универсален 7/8 22 мм цевье волана ръчно охрана
 • Ново
Оценка на продукта:

За BMW G450X G650X мотор Байк офроуд велосипед универсален 7/8 22 мм цевье волана ръчно охрана

Мотор OffRoad Hand Guard Handlebar ЗаштитникСостојба : Сосема Нов, Висок КвалитетПозиција : лево и правоЛесно се инсталира без инструкцииКарактеристика : двекомпонента пластични handguards се целосно редизајниран...

BGN 43.00 44.78
Мотоциклет с ЦПУ регистрационен номер скоба притежателя рамка за Kawasaki Ninja 250 Ninja 250R 300R Z750 Z800 Z1000 промяна на регистрационен номер
 • Ново
Оценка на продукта:

Мотоциклет с ЦПУ регистрационен номер скоба притежателя рамка за Kawasaki Ninja 250 Ninja 250R 300R Z750 Z800 Z1000 промяна на регистрационен номер

8 боја Универзален Мотор Прилагодливи Агол Алуминиум Лиценца Број Плоча Рамка Носителот Заградата За Хонда, Јамаха Kawasaki ducati bmw ktm benelli ХарлиДејвидсон Триумф Победа Aprilia

BGN 43.00 43.28
Горещи продажба, вторичен пазар комплект за Kawasaki обтекатели Z1000 пластмаса 2003 2004 2005 2006 Z 1000 03 04 05 06 качулка на тялото оранжев цвят сребрист
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещи продажба, вторичен пазар комплект за Kawasaki обтекатели Z1000 пластмаса 2003 2004 2005 2006 Z 1000 03 04 05 06 качулка на тялото оранжев цвят сребрист

За Kawasaki Z1000 20032006 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска / Спорт Велосипед Телото Колекции Материјал : Високо Квалитетен ABS Пластика Бренд : За Kawasaki ОПИС : За Kawasaki Z1000 Мотоцикл Маска За Kawasaki Z1000 Мотоцикл Bodyworks За Kawasaki Z1000 Спорт Велосипед Телото колекции Одговара За Kawasaki Z1000 Години : 20032006 Специфики : 8 Парчиња се Произведени со користење Компресија Калапи ПредDrilled за Прецизност Fitment Вклучува ТоплинаShield Технологија на Висок Квалитет на Боја Работа Вклучува слободни ветробранското стаклоАко ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење , За нас Ние Сме Локација Во Гуангжу Во Кина Најголемиот Мотор Додаток На Пазарот Во Кина...

BGN 605.00 636.80
Wotefusi хромирана дръжка бар делото завършва тегло за Honda CBR 125 250 300 500 600 RR F 650 VFR800 2001-2013 02 03 04 [PA475-PA476]
 • Ново
Оценка на продукта:

Wotefusi хромирана дръжка бар делото завършва тегло за Honda CBR 125 250 300 500 600 RR F 650 VFR800 2001-2013 02 03 04 [PA475-PA476]

Боја : Сребро Материјал : Алуминиум Легура Инструкции : Не Се Вклучени Fitment : За 20002015 Хонда CBR 125 For20112013 Хонда CBR 250 За 20132014 Година Хонда CBR 500 За 20132015 Хонда CBR 300 За 20122014 Хонда CBR 600 F За 2014 Година Хонда CBR 650 За 20032013 Хонда CBR 600 RR За 19872006 Хонда CBR 600 Ф1 / F2 / F3 / F4 / F1i За 19931999 Хонда CBR 900 RR За 20002001 Хонда CBR 929 RR За 20022003 Година Хонда CBR 954 RR За 20042013 Хонда CBR 1000 RR За 19972003 Хонда CBR 1100 RR За 20012013 Хонда Goldwing GL 1800 За 19982013 Хонда VFR800 За 19872007 Хонда БЛАГАЈНИЧКИ 599 За 20022007 Хонда CB919 За 19982005 Хонда VTR За 20002006 Хонда RC51 За 19972003 Хонда Супер Blackbird CBR1100 XX Пакет се вклучени : 1 Сет x Handlebar завршува Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 20.00 20.82
Мотоциклет с CNC алуминиев волан щрангове на горния капак, дръжка бар мазнини бар стойка за монтиране на скоба на горния капак, за Kawasaki Z125 2015-2017
 • Ново
Оценка на продукта:

Мотоциклет с CNC алуминиев волан щрангове на горния капак, дръжка бар мазнини бар стойка за монтиране на скоба на горния капак, за Kawasaki Z125 2015-2017

wyприклучокstartЖешка Стока$29.99$25.48$24.48$80.78$21.77$107.09$44.99$26.5wyприклучокна крајот на Мотоцикл CNC Алуминиум Handlebar Risers Горниот капак се Справи со Бар Масти Бар Столб Планината Менгеме Горниот Капак За Kawasaki Z125 20152017 Опис : Состојба : 100% сосема нов Објект име : Handle Bar Масти Бар Столб Планината Менгеме Горниот Капак Тежина : 0.4 KG Материјал Тип : CNC Алуминиум Легура Објект Должина : 21cm / 8.28 инчен Објект Ширина : 14.5 cm / 5.71 инчен Објект Висина : 4.5 cm / 1.77 инчен Материјал е 6061T6 алуминиум база Anodizing, не е лесно да згаснат и нема да рѓа...

BGN 30.00 35.18
След продажбено обслужване безплатна доставка аксесоари за мотоциклети покриване на статора на двигателя за 2009 2010 2011 2012 2013 2014 YAMAHA YZF-R1 черен
 • Ново
Оценка на продукта:

След продажбено обслужване безплатна доставка аксесоари за мотоциклети покриване на статора на двигателя за 2009 2010 2011 2012 2013 2014 YAMAHA YZF-R1 черен

Боја : Црна Состојба : Сосема Нов Материјал : Високо Квалитетен Палка Алуминиум Инсталација : Директно замена долготраен и издржлив Замена на оштетена моторот покритие и подобрување на изгледот со висок квалитет сосема нов една Лесна инсталација, без упатство за инсталација Fiment : одговара за 2009 2010 2011 2012 2013 2014 YAMAHA YZFR1​

BGN 70.00 74.83
waase мотоциклет предната Звездичка веригата на защитния капак на двигателя за Kawasaki Z900 2017
 • Ново
Оценка на продукта:

waase мотоциклет предната Звездичка веригата на защитния капак на двигателя за Kawasaki Z900 2017

Количина : Едно Парче Материјал : CNC Машина Од Алуминиум Боја : како на сликата прикажани Fitment : За Kawasaki Z900 2017 инструкции за инсталација не се вклучени...

BGN 78.00 108.80
7/8 22 мм мотоциклет пластмасови мотоциклет Handguards мотокрос ръце гвардия за Honda, Yamaha, кал KTM MX ATV мото протектори на ръцете
 • Ново
Оценка на продукта:

7/8 22 мм мотоциклет пластмасови мотоциклет Handguards мотокрос ръце гвардия за Honda, Yamaha, кал KTM MX ATV мото протектори на ръцете

добредојдовте на нашиот Бренд Арома Мото Додатоци професионални Возила Делови продавница,уживајте во вашиот shoppig време!!!!Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на Aliexpress!Fetures : 1.Материјал : алуминиум2.Лесно да се инсталира, Завртка постојат во рака костецПостојат 7 бои можете да изберете : црвена / црна / портокал / жолта / бела / зелена / сина(Ве молиме оставете порака на вашата боја опција)Пакет Се Вклучени : 1 пар handguard1...

BGN 70.38