• Ново
7/8 22 мм с ЦПУ мотоциклет волана дръжка бар ръкохватки края, за Honda VFR750 VFR800 VTR1000 CBF1000 VF750 CBR954RR CBR 954 RR

7/8 22 мм с ЦПУ мотоциклет волана дръжка бар ръкохватки края, за Honda VFR750 VFR800 VTR1000 CBF1000 VF750 CBR954RR CBR 954 RR

Buyers rating:
BGN 12.78

Брой продукти


Опис На Производот
Мото додатоци 22 MM Handlebar Костец се Справи со Бар Капа Крајот Приклучоци За Kawasaki Хонда, Јамаха Suzuki Триумф Ktm Aprilia Ducati Benelli
Состојба : 100% Сосема нов.
Количина : 1 Пар.
Материјал : Алуминиум CNC
Бои : Црна/Црвена/Сино/Gold/Siliver/Зелена/Титаниум/Портокал.
Одговара : Сите 22mm Handlebar Мотоцикл. answer : ___________________________ note : 1. Ве молиме да се осигурате овој производ се вклопи во вашиот мотоцикл пред да се направи нарачка. 2. Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена. производи покаже :

Други функции

търговска марка:
Вой
Името На Модела:
Капачка В Управителните Дръжки
Дължина На Продукта:
0inch
Широчина На Елемента:
0inch
Височина На Продукта:
0inch
Тегло На Продукта:
0.25kg
Вид На Материала:
Алуминий с ЦПУ
Диаметъра На Продукта:
2.2cm
Тип Елемент:
Дръжки
Състояние:
100%Чисто Нов
Брой:
1 чифт
Цвят:
Черен/Червен/Син/Златист/Силивер/Зелен/Титан/Оранжево
Припадъци:
Всички 22 мм кормило на мотоциклет
is_customized:
YES
Тип Елемент:
Дръжки
Характеристика:
Мотоциклет с ЦПУ 7/8 дръжка бар на края на кормилото ръкохватки
Има:
С оригиналните лого
Съдържание на пакета:
За Honda, Yamaha, Suzuki, Triumph Ktm Aprilia, Ducati Benelli 22 мм
Името На Модела:
Край на стъпалата мотоциклет (ляв и десен)

Най-добри сделки

След продажбено обслужване безплатна доставка аксесоари за мотоциклети покриване на статора на двигателя за 2009 2010 2011 2012 2013 2014 YAMAHA YZF-R1 черен
 • Ново
Оценка на продукта:

След продажбено обслужване безплатна доставка аксесоари за мотоциклети покриване на статора на двигателя за 2009 2010 2011 2012 2013 2014 YAMAHA YZF-R1 черен

Боја : Црна Состојба : Сосема Нов Материјал : Високо Квалитетен Палка Алуминиум Инсталација : Директно замена долготраен и издржлив Замена на оштетена моторот покритие и подобрување на изгледот со висок квалитет сосема нов една Лесна инсталација, без упатство за инсталација Fiment : одговара за 2009 2010 2011 2012 2013 2014 YAMAHA YZFR1​

BGN 70.00 74.83
Златист цвят 10шт M5 CNC алуминий, чистачките на предното стъкло болтове мотоциклет винт комплект болтове гайка универсален предното стъкло Болт модел
 • Ново
Оценка на продукта:

Златист цвят 10шт M5 CNC алуминий, чистачките на предното стъкло болтове мотоциклет винт комплект болтове гайка универсален предното стъкло Болт модел

Состојба : 100% Сосема НовБоја : Златна БојаМатеријал : Елоксирани АлуминиумскиТежина : Околу 26gЛесна инсталација, Без Инсталација НаставаПакет Се Вклучени : 10x CNC Елоксирани Алуминиумски Завртки (една боја)10x Гума Wellnuts10x Пластични ПодлошкиБелешки : компатибилен е само за референца, ве молиме проверете ја големината за да бидете сигурни!!!Fitment : Универзално Одговара на Било кој Мотор со M5(5mm) ветробранското стакло Топ Модел1...

BGN 8.00 9.57
Мотоциклет с ЦПУ регистрационен номер скоба притежателя рамка за Kawasaki Ninja 250 Ninja 250R 300R Z750 Z800 Z1000 промяна на регистрационен номер
 • Ново
Оценка на продукта:

Мотоциклет с ЦПУ регистрационен номер скоба притежателя рамка за Kawasaki Ninja 250 Ninja 250R 300R Z750 Z800 Z1000 промяна на регистрационен номер

8 боја Универзален Мотор Прилагодливи Агол Алуминиум Лиценца Број Плоча Рамка Носителот Заградата За Хонда, Јамаха Kawasaki ducati bmw ktm benelli ХарлиДејвидсон Триумф Победа Aprilia

BGN 43.00 43.28
За BMW R1200GS LC / Adventure 2013 2014 2015 мотоциклет предното крило калник на задно колело колело Шушу заден удължител
 • Ново
Оценка на продукта:

За BMW R1200GS LC / Adventure 2013 2014 2015 мотоциклет предното крило калник на задно колело колело Шушу заден удължител

Мотоцикл Пред Фендер Mudguard Задните ПродолжувањеСостојба : Резервни Сосема Нов, Висок КвалитетМатеријал : ПП, Челик мувла лиењеОбјектот одговара на ОЕМ пред фендер,тоа ќе се прошири 120mm.Тоа помага да се задржи возачот и велосипед почиста, намалување на одредување на грозен боја штета на долниот обтекател и, исто така, ги заштитува важните делови на велосипед како што се радијатор и масло кулер од нечистотија и штета предизвикана од патот остатоци и камен чипови.Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет.Пакет се вклучуваат : 1 парчеБез intallation инструкции,купувачот треба да се вежба дупка со себе.Fitment : за BMW R1200 GS LC 20132016за BMW R1200 GS LC Авантура 20142016( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )

BGN 49.00 63.34
7/8 22 мм мотоциклет пластмасови мотоциклет Handguards мотокрос ръце гвардия за Honda, Yamaha, кал KTM MX ATV мото протектори на ръцете
 • Ново
Оценка на продукта:

7/8 22 мм мотоциклет пластмасови мотоциклет Handguards мотокрос ръце гвардия за Honda, Yamaha, кал KTM MX ATV мото протектори на ръцете

добредојдовте на нашиот Бренд Арома Мото Додатоци професионални Возила Делови продавница,уживајте во вашиот shoppig време!!!!Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на Aliexpress!Fetures : 1.Материјал : алуминиум2.Лесно да се инсталира, Завртка постојат во рака костецПостојат 7 бои можете да изберете : црвена / црна / портокал / жолта / бела / зелена / сина(Ве молиме оставете порака на вашата боја опција)Пакет Се Вклучени : 1 пар handguard1...

BGN 70.38
Корпус филтър въздушен филтър кутията хром за Honda Shadow VT600 vlx използваните 600 STEED400
 • Ново
Оценка на продукта:

Корпус филтър въздушен филтър кутията хром за Honda Shadow VT600 vlx използваните 600 STEED400

Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.Сосема Нов Воздушен Филтер за Домување Покрие Chrome За Хонда STEED400 STEED 400Опис : Conditon : Резервни 100% Сосема НовВисока Класа на Квалитет и Многу ИздржливиБои : Хром (Како на сликата покажува)Материјал : ABS пластикаFitment : Хонда Сенка VT600 / VLX 600 / STEED 400вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката...

BGN 38.37
Горещи продажба обтекатели за Suzuki GSXR 1000 07 08 матиран черен мотоциклет обтекател комплект GSXR1000 2007 2008 RY26
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещи продажба обтекатели за Suzuki GSXR 1000 07 08 матиран черен мотоциклет обтекател комплект GSXR1000 2007 2008 RY26

Wel дојде до нашата Aliexpress продавница!Опис на производот Одговара за : За GSXR1000 2007 година 2008 Година модел Боја : Резервни обичај обоен, стандардно исто како слика...

BGN 545.00 592.00
За SUZUKI GSX1300R HAYABUSA 2008- 11 12 13 14 15 мотор на предната ос вилка на колелото протектор плъзгачи спад в защита
 • Ново
Оценка на продукта:

За SUZUKI GSX1300R HAYABUSA 2008- 11 12 13 14 15 мотор на предната ос вилка на колелото протектор плъзгачи спад в защита

Мотоцикл Предна Оска Вилушка Несреќа Лизгачи Тркала ЗаштитникСостојба : Brand New; Висок КвалитетМатеријал : Ал 6061 Палка T6 Алуминиум+ ПОМЗаштита влошки се лесно фиксирани во eighter крајот вилушка преку соодветни полагање челик бар.Со цел да помогне да се елиминира оштетување на предна оска при пад,а лизгање запре или "Ниски Страна".Позиција : ПреднатаЛесно да се инсталира; Без инструкцииБоја може да имаат 5% различен од сликата се прикажува на интернет.Боја : Црвена / Сино / Сребрена / ЗлатоПакет се вклучени : 1 ПарчеFitment : SUZUKI GSX 1300 HAYABUSA 20082016*Ве Молиме Да Се Осигурате Овој Дел Одговара На Вашиот Мотор Пред Да Се Одржи Редот**Слики само за упати, различни модели ќе има мала разлика.

BGN 37.62
Горещи продажба,за Triumph Daytona кожух, оранжев черен корпус 600 650 2003 2004 2005 Daytona650 Daytona600 03 04 05 мотоциклети, резервни части
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещи продажба,за Triumph Daytona кожух, оранжев черен корпус 600 650 2003 2004 2005 Daytona650 Daytona600 03 04 05 мотоциклети, резервни части

За Триумф Daytona 600 / 650 20032005 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска / Спорт Велосипед Bodyworks Материјал : Високо Квалитетен ABS Пластика Бренд : За Триумф ОПИС : За Триумф Daytona 600 / 650 Мотоцикл Маска За Триумф Daytona 600 / 650 Мотоцикл Bodyworks За Триумф Daytona 600 / 650 Спорт Велосипед Телото колекции : 20032005 Специфики : .10 Парчиња...

BGN 789.00 830.40
Най-горния обтекател на предния капак скоба за Suzuki GSXR1000 GSX-R 1000 K7 K8 2007 2008 мотокрос Супермото, ендуро байк мотоциклет
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-горния обтекател на предния капак скоба за Suzuki GSXR1000 GSX-R 1000 K7 K8 2007 2008 мотокрос Супермото, ендуро байк мотоциклет

Пред Горниот Остане Обтекател Светлата Заградата За SUZUKI GXSR1000 20072008Детали За Производот : Состојба : Резервни 100% НовиВо Боја : ЦрнаМатеријал : Тешки АлуминиумПакетот Вклучува : 1x Обтекател Стапка(Како на сликата прикажани)Висока класа квалитетот и многу издржливи,Добра работна состојба.Лесно Да Го Инсталирате, Нема Да Ја Инсталирате ИнструкцииAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме бидете сигурни дека fitment пред било каков предлог...

BGN 67.02
Мотоциклет изпускателна тръба закачалка корекция на рамки регулируема скоба алуминиева рамка богат на функции за Benelli Aprilia Triumph
 • Ново
Оценка на продукта:

Мотоциклет изпускателна тръба закачалка корекция на рамки регулируема скоба алуминиева рамка богат на функции за Benelli Aprilia Triumph

Мото додатоци модифицирани издувни цевки закачалка рамка на вредноста прилагодливи заградата алуминиумска рамка За Хонда, Јамаха KawasakiФункцијаМатеријал : АлуминиумБоја : црвена, црна, сребрена, сина, виолетова, златоДолжина : 33cm

BGN 11.18
[Обновява] за BMW C650GT 12- Cluster Scratch Protection Film Screen Protector Blue Light uv-доказателство взривозащитен
 • Ново
Оценка на продукта:

[Обновява] за BMW C650GT 12- Cluster Scratch Protection Film Screen Protector Blue Light uv-доказателство взривозащитен

[НАДГРАДИ] За BMW C650 GT 20122016 Кластер Нула Заштита Филм Екран Заштитник Сина Светлина Ултравиолетовидоказ ЕксплозијадоказFitment : За BMW C650 GT 2012 2013 2014 2015 2016 годинаСе препорачува купување на две групи, повеќе се поевтини, и за иднината replacment : )Материјал : Направен од Кристално Јасна премиум TPU филмКарактеристики : Прецизни за да се намали совршено се вклопуваат За BMW C650 GT 20122016 кластер екранотНаправени од Кристално Јасна премиум TPU филмПогоден за носене Ултравиолетовидоказ Експлозијадоказ Заштитник Сина СветлинаШтити кластер екран од гребење, прашина, остатоци и УВПечати на постојните гребнатини под и го прави кластер екран, како нов повторноЛесно да се чисти и да ги нечистотија од без страв да гребење на табла екранотОстави без остатоци кога отстранетиДоаѓа со комплет за Чистење и SqueegeeИнсталација : имаме детални инсталација видео, можете да контактирате со нас кога ќе примите вашата нарачка.1 : Чистење на кластер екран со микрофибер крпа за да се отстрани нечистотијата и dus;2 : да се Отстрани лагер со етикета Step1.(Бидете сигурни дека филмот не излезе со јасно лагер)3 : Со лагер отстрани целосно, спреј либералната количина на вода на лепило страна.4 : Alight екран заштитник со копчето или на работ и потоа внимателно ставете ја на кластер.5 : Нежно ставете вода и воздух џебови со стискаш...

BGN 16.00 26.64
2 елемента 8/10 мм мотоциклет кормилото на мотора странично огледало на притежателя скоба адаптер група подходящ 22 мм 7/8 мотоциклет волана
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента 8/10 мм мотоциклет кормилото на мотора странично огледало на притежателя скоба адаптер група подходящ 22 мм 7/8 мотоциклет волана

Спецификација : Производ модел:795805Материјал : АлуминиумБоја : ЦрнаТема Големина : 8 / 10ммдолжина:55ммширина : 20mmвисина:31mmтежина:110gКарактеристики : Анти ' рѓа и корозијаВисок квалитет, водоотпорна и издржливЕдноставна филипс главата болт, лесно се инсталираFitment : Одговара за 8 / 10ММ се Справи со БарПогоден за одредување на задните ретровизорите на велосипеди, мотоцикли,скутери и предмети за електрични возилаAnswer : ___________________________ Note : 1...

BGN 7.00 7.98
За BMW G450X G650X мотор Байк офроуд велосипед универсален 7/8 22 мм цевье волана ръчно охрана
 • Ново
Оценка на продукта:

За BMW G450X G650X мотор Байк офроуд велосипед универсален 7/8 22 мм цевье волана ръчно охрана

Мотор OffRoad Hand Guard Handlebar ЗаштитникСостојба : Сосема Нов, Висок КвалитетПозиција : лево и правоЛесно се инсталира без инструкцииКарактеристика : двекомпонента пластични handguards се целосно редизајниран...

BGN 43.00 44.78
6 мм универсален мотоциклет обтекател на купето болтове, винтове за KTM ADVENTURE 990 1050 СМР / SMT 690 Duke R 690 СОС/SMC-R / Дюк/Duke R
 • Ново
Оценка на продукта:

6 мм универсален мотоциклет обтекател на купето болтове, винтове за KTM ADVENTURE 990 1050 СМР / SMT 690 Duke R 690 СОС/SMC-R / Дюк/Duke R

Опис : Состојба : 100% Сосема новМатеријал : АлуминиумЗавршна Површина : Рек ПозлатаБоја : Портокалова, Сина, Зелена, Црвена, Сребрена, Црна,ЗлатнаЗавртки се направени од високо квалитетен алуминиум кој е отпорен на корозија, многу е силен и има сјај, која ќе трае.Погодни За : Универзална одговара за Сите мото велосипедПакетот вклучува : 10 КОМПЈУТЕРИ 6 MM*20 MM Завртка Болт

BGN 13.47
Горещи продажба, вторичен пазар комплект за Kawasaki обтекатели Z1000 пластмаса 2003 2004 2005 2006 Z 1000 03 04 05 06 качулка на тялото оранжев цвят сребрист
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещи продажба, вторичен пазар комплект за Kawasaki обтекатели Z1000 пластмаса 2003 2004 2005 2006 Z 1000 03 04 05 06 качулка на тялото оранжев цвят сребрист

За Kawasaki Z1000 20032006 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска / Спорт Велосипед Телото Колекции Материјал : Високо Квалитетен ABS Пластика Бренд : За Kawasaki ОПИС : За Kawasaki Z1000 Мотоцикл Маска За Kawasaki Z1000 Мотоцикл Bodyworks За Kawasaki Z1000 Спорт Велосипед Телото колекции Одговара За Kawasaki Z1000 Години : 20032006 Специфики : 8 Парчиња се Произведени со користење Компресија Калапи ПредDrilled за Прецизност Fitment Вклучува ТоплинаShield Технологија на Висок Квалитет на Боја Работа Вклучува слободни ветробранското стаклоАко ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење , За нас Ние Сме Локација Во Гуангжу Во Кина Најголемиот Мотор Додаток На Пазарот Во Кина...

BGN 605.00 636.80
SPIRIT BEAST мотоциклет стент модификация аксесоари, принадлежности прожектори фиксиран скоба капаче броня тела волана на стент
 • Ново
Оценка на продукта:

SPIRIT BEAST мотоциклет стент модификация аксесоари, принадлежности прожектори фиксиран скоба капаче броня тела волана на стент

Име на производ : ДУХОТ на ЅВЕРОТ Притисок Код Stent L1 Материјал : алуминиум легура Производ во боја : црвена и црна Број на производи : еден Карактеристики : T6 алуминиумска легура, со добра отпорност на корозија, соодветна цврстина, заедно со CNC производство Seiko производство, electroplating боја, со кул форма дизајн, изработка на автомобил значајни, постојат оценки, вкус!

BGN 19.04
за BMW yamaha tmax500 530 Kawasaki z800 z1000 ktm 250 ducati 7/8 22 мм мотоциклет proguard система спирачни лостове съединител за защита на
 • Ново
Оценка на продукта:

за BMW yamaha tmax500 530 Kawasaki z800 z1000 ktm 250 ducati 7/8 22 мм мотоциклет proguard система спирачни лостове съединител за защита на

состојба : Резервни 100% НовиОбјектот е лесно да се Инсталира без наставаМатеријал : алуминиум cncКоличина : 1 парбои : црна;сина;златна;црвено;сребро;Fitment : 7 / 8"22mm мотоцикл handlebarFitment : за сите мотоциклза јамаха fz1 fazer fz6r fz8 xj6 fz6 мт09 FZ09за yamaha yzf r6 19992004 r1 20022003 година r6s fz1 fazerЗа Јамаха FZ1 FAZER 0613 FZ6 0410 FZ6 R 0915 FZ8 1115 XJ6 ОД 0915за јамаха fz1 fazer Fz6 0613 0410 fz6r 0915 fz8 1115 xj6 од 0915за Хонда CB599 CB600 HORNET 9806 CB919 0207 CBR600 9107 CBR900 RR 9399 VTX1300 0308 NC700 1213за Хонда VFR750 VFR800 VTR1000 CBF1000 VF750за ktm 200 125 390 војводата

BGN 41.00 45.10
Лилаво 7/8 22 мм волана каучук един задуши ръчни дръжки за Honda, Kawasaki, Suzuki, Yamaha, Ninja KTM KX KLX KLR YZF YZ ATV
 • Ново
Оценка на продукта:

Лилаво 7/8 22 мм волана каучук един задуши ръчни дръжки за Honda, Kawasaki, Suzuki, Yamaha, Ninja KTM KX KLX KLR YZF YZ ATV

Карактеристики : Состојба : Сосема Нов Материјал : Палка Алуминиум и Гума Боја : Виолетова Еден Гас ( ве молиме проверете ја вашата акции гас вид за сигурно ) Количина : Еден Пар (Лево и Десно) Lenth (приближно) : 5" (128mm) Дупка со Дијаметар : 7 / 8" (22mm) јас nstructions не се вклучени ...

BGN 12.00 12.78
За Honda универсален мотокрос спици кожи джантата на колелото спиците на покрива XLR250R-1 250 MD16 85 XLR250R-2 250 MD20 86 XLR250R-3 250 MD2
 • Ново
Оценка на продукта:

За Honda универсален мотокрос спици кожи джантата на колелото спиците на покрива XLR250R-1 250 MD16 85 XLR250R-2 250 MD20 86 XLR250R-3 250 MD2

7370095160471742Производот се препорачува Универзална додатоциДетали за производот : Боја : различни бои и должини се достапни Должина на : 237mm КОЛИЧИНА : 72 компјутериПовеќе бои : Зелена Портокал Розова Трева = 72 Должина : 237mm(за 9.33 Инчи) Fitment : Совршен да се користи на сите циклуси, вклучително offRoad, BMX, MTB и деца велосипеди,Минимални средување ќе биде потребно...

BGN 8.00 10.66
Духът на звяра мотоциклет промяна на притежателя на телефона AL високо качество на много готин стил не е евтина нещо
 • Ново
Оценка на продукта:

Духът на звяра мотоциклет промяна на притежателя на телефона AL високо качество на много готин стил не е евтина нещо

Име на производ : ДУХОТ на ЅВЕРОТ мобилен телефон стојат Материјал : алуминиум легура Производ во боја : сребро црна и црвена Производ е применливо : Огледало седиште за 8ММ или 10ММ ортодонтски завртка носителот, кука за 22mm дијаметар тапа рачка, 32милиметри компресија код за 32милиметри дијаметар тапа рачка, мобилен телефон заградата за 4.56 инчен мобилен телефон, оваа големина за повикување само Бројот на производи што се : еден сет Карактеристики : T6 алуминиумска легура, со добра отпорност на корозија, соодветна цврстина, заедно со CNC производство Seiko производство, electroplating боја, со кул форма дизајн, изработка на автомобил повеќе значајно, повеќе одделение, вкус!

BGN 63.68